forum.gif
inspektora Sēklinieka draudi jeb "Try Not To Laugh"
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / inspektora Sēklinieka draudi jeb "Try Not To Laugh"
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.01.15 15:44
 citēt
Bildes:Esmu dzīvojis Anglijā pusgadu rajonā starp šitiem fruktiem. Nekādas vainas, neredzēju nekādas agresijas vai dīvainības. Strādīgi, cītīigi, tik nevajag viņus kaitināt - ātri aizsvilstas. Nevajag braukt virsū par to kā izturas pret sievām. Vajag pajautāt - varbūt tām sievām tas patīk...


iespējams esi iestrēdzis pagātnē, pirms 10-15 gadiem tā arī bij, nu viss ir daudz drūmāk, man māsa dzīvo UK lielpilsētā, daudzstāvu mājā, virs kaimiņos āfrikāņi, zem kaut kādi arābi. Katrā dzīvoklī pa pusduci sīko, neviens nestrādā, trokšņo tā ausis krīt ciet, mēslo gan kāpņutelpā gan pagalmā. Māsa'tur nepazīst nevienu latvieti kas dzīvotu no pabalstiem, visi strādā. Bet mellie to vien dara kā slaistās cauru dienu :face-wink:
avatar
Publicēts: 07.01.15 15:50
 citēt
Alibaba:
Bildes:Esmu dzīvojis Anglijā pusgadu rajonā starp šitiem fruktiem. Nekādas vainas, neredzēju nekādas agresijas vai dīvainības. Strādīgi, cītīigi, tik nevajag viņus kaitināt - ātri aizsvilstas. Nevajag braukt virsū par to kā izturas pret sievām. Vajag pajautāt - varbūt tām sievām tas patīk...


iespējams esi iestrēdzis pagātnē, pirms 10-15 gadiem tā arī bij, nu viss ir daudz drūmāk, man māsa dzīvo UK lielpilsētā, daudzstāvu mājā, virs kaimiņos āfrikāņi, zem kaut kādi arābi. Katrā dzīvoklī pa pusduci sīko, neviens nestrādā, trokšņo tā ausis krīt ciet, mēslo gan kāpņutelpā gan pagalmā. Māsa'tur nepazīst nevienu latvieti kas dzīvotu no pabalstiem, visi strādā. Bet mellie to vien dara kā slaistās cauru dienu :face-wink:


Tā uzreiz vajadzēja teikt, ka visas tavas zināšanas balstītas, uzklausot māsas subjektīvo viedokli par dažu daudzstāvu mājas iedzīvotāju dzīvesveidu UK lielpilsētā :face-wink:

Ok, atmetam emocijas, domājam racionāli. Iedomājies, ka tu esi Dievs, vari izdarīt jebko... Tad lūk, kā būtu mums (cilvēkiem) jārīkojas, lai pilnībā apkarotu islāma radikālās kustības, kuras spridzina, dedzina, šauj un citādā veidā nogalina mierīgos iedzīvotājus?
avatar
Publicēts: 07.01.15 16:00
 citēt
Citagaisma:
emzi:
Uk ko tagad darīt?
Ak Tu nabadziņš - šitādu vēstuli tev atsūtīja.
Un Tu uzreiz visam blogam papinkšķēji.
VArbūt vēl par ko gribi pastāstīt? VArbūt paskatījās uz Tevi kāds ne tā, vai varbūt kādas mīlas likstas?
Davai, izkrati sirdi, izraudies.
:face-grin::face-grin::face-grin:


Viņš nevis papinķšķēja, bet painformēja citus, ka hems un citas viņa identitātes nekur nav pazudušas.
Ja Tev patīk agresīvi ideoti, tas nenozīmē, ka citiem ir viņi jāpacieš, tā kā nav ko savu izvirtušo gaumi še demonstrēt.


Un kā sauc tos, kuri raksta ''ideoti""?
avatar
Publicēts: 07.01.15 16:00
 citēt
MT9:

Tā uzreiz vajadzēja teikt, ka visas tavas zināšanas balstītas, uzklausot māsas subjektīvo viedokli par dažu daudzstāvu mājas iedzīvotāju dzīvesveidu UK lielpilsētā :face-wink:


pats gandrīz 3 gadus nodzīvoju UK :face-wink: tiesa vietā kur musulmaņu bija maz. Un vispār katrs viedoklis ir subjektīvs, kaut kādu objektivitāti var izvilkt uzklausot maksimāli daudz aktuālu viedokļu par konkrētu tēmu. Starp paziņām un radiem apmēram 15 gabali regulāri uzturas UK.
p.s. pirms kādiem 5 gadiem es ar vēl biju visai tolerants šajā jautājumā, tobiš par musulmaņu ieceļotājiem Eiropā :face-wink:
avatar
Publicēts: 07.01.15 16:07
 citēt
Bildes: Esmu dzīvojis Anglijā pusgadu rajonā starp šitiem fruktiem. Nekādas vainas, neredzēju nekādas agresijas vai dīvainības. Strādīgi, cītīigi, tik nevajag viņus kaitināt - ātri aizsvilstas. Nevajag braukt virsū par to kā izturas pret sievām. Vajag pajautāt - varbūt tām sievām tas patīk...


Man ir gadījies Belģījā tā pat , un zini MAN patika un ar nekādu sūdu nebija , biški dīvaini ka skuķus klapēja kā pelavnaisus bet vienīgais bračka no 11 bērniem sēdēja bez maz zelta tronī pie milzīga plazmenieka un apkārt 10 māsas lasīja vēlmes no acīm:):) Laba pieredze bija , labs rajons , pamatā turīga pubika kaut musliki :)
avatar
Publicēts: 07.01.15 16:15
 citēt
...Krimināllikumā genocīdu var uzskatīt par smagāko noziegumu, jo tas ir sevišķās daļas pirmais pants...© MT9

Par kādu genocīdu šeit iet runa???

...Strādīgi, cītīigi, tik nevajag viņus kaitināt - ātri aizsvilstas. Nevajag braukt virsū par to kā izturas pret sievām. Vajag pajautāt - varbūt tām sievām tas patīk...©Bildes

Nepilnu gadu atpakaļ pa BBC Radio klausījos daļu no diskusijas, kā tika apspriestas domstarpības starp musulmaņu kopienu un valsts institūcijām par dažādiem jautājumiem. Viens, kas iespiedās atmiņā par to ka musulmaņu sievietes pie pasu kontroles atsakās noņemt savu parandžu, t.i. rādīt savu seju, jo redziet pie viņiem tas nav pieņemts. Vai pēc tavām domām, tas arī ir normāli?
avatar
Publicēts: 07.01.15 16:25
 citēt
ego:...Krimināllikumā genocīdu var uzskatīt par smagāko noziegumu, jo tas ir sevišķās daļas pirmais pants...© MT9

Par kādu genocīdu šeit iet runa???


Alibaba uzdeva sekojošu jautājumu:"Tu saki nav jācieš visiem musulmaņiem, bet kā tad kontroilēt viņus vispār Eiropā?"

Es varbūt pārpratu, bet man šis jautājums uzvedīnāja domas par genocīdu, jo no šī jautājuma izriet, ka jāsagādā ciešanas visiem musulmaņiem. kas bija domāts ar vārdu ciešanas zina tikai Alibaba.
avatar
Publicēts: 07.01.15 16:25
 citēt
ego:
Nepilnu gadu atpakaļ pa BBC Radio klausījos daļu no diskusijas, kā tika apspriestas domstarpības starp musulmaņu kopienu un valsts institūcijām par dažādiem jautājumiem. Viens, kas iespiedās atmiņā par to ka musulmaņu sievietes pie pasu kontroles atsakās noņemt savu parandžu, t.i. rādīt savu seju, jo redziet pie viņiem tas nav pieņemts. Vai pēc tavām domām, tas arī ir normāli?


aha redzētu ko teiktu musļiki ja eiropietis iekārtotos uz dzīvi kaut kur Irānā vai Sauda arābijā un turienes skolā sūtītu savas meitas eiropiešiem pieņemamā apģērbā, teiksim īsos bruncīšos :face-smile:
Pareiz teica Austrālijas premjers šajā sakarā, ja jums mūsu likumi liekas jums diskriminējoši, tad lūdzu atstājiet šo valsti, neviens jūs ar varu te netur. Bet ja vēlaties te dzīvot un iekļautiesm pilnvērtīgi mūsu sabiedrībā. tad lūdzu pieņemiet mūsu likumus un godājiet mūsu tradīcijas un neuzspiediet mums savas paražas :face-wink:
avatar
Publicēts: 07.01.15 16:39
 citēt
Njā... redz ko eiropiešiem nozīmē dažas dzīvības, kāds tracis visos līmeņos... a tas, ka tai pašā laikā kolorādo teroristi Ukrainā katru dienu slepkavo cilvēkus un krievija tik atbalsta šos, tas jau kļuvis par statiskitu un normālu prādību, vairs neviens nepievērš īpašu uzmanību... puķins esot izteicis līdzjūtību... kāds cinisms...
avatar
Publicēts: 07.01.15 16:43 labots
 citēt
policis tevi saslēgs rokudzelžos un izdupsēs :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 07.01.15 16:50 labots
 citēt


Inbox mail reklāmas tādas trāpīgas šodien....
avatar
Publicēts: 07.01.15 21:16
 citēt
MT9:
Alibaba:
iespējams esi iestrēdzis pagātnē, pirms 10-15 gadiem tā arī bij, nu viss ir daudz drūmāk, man māsa dzīvo UK lielpilsētā, daudzstāvu mājā, virs kaimiņos āfrikāņi, zem kaut kādi arābi. Katrā dzīvoklī pa pusduci sīko, neviens nestrādā, trokšņo tā ausis krīt ciet, mēslo gan kāpņutelpā gan pagalmā. Māsa'tur nepazīst nevienu latvieti kas dzīvotu no pabalstiem, visi strādā. Bet mellie to vien dara kā slaistās cauru dienu :face-wink:


Tā uzreiz vajadzēja teikt, ka visas tavas zināšanas balstītas, uzklausot māsas subjektīvo viedokli par dažu daudzstāvu mājas iedzīvotāju dzīvesveidu UK lielpilsētā :face-wink:

Ok, atmetam emocijas, domājam racionāli. Iedomājies, ka tu esi Dievs, vari izdarīt jebko... Tad lūk, kā būtu mums (cilvēkiem) jārīkojas, lai pilnībā apkarotu islāma radikālās kustības, kuras spridzina, dedzina, šauj un citādā veidā nogalina mierīgos iedzīvotājus?


Nu Tu gan esi naivs! Muslimam Tu esi neticīgais, tātad brīvi bez aizspriedumiem iznīcināms. Atver acis!
avatar
Publicēts: 07.01.15 21:40
 citēt
Nav nekādu speciāli sponsorētu radikāļu. savstarpēji karojoši karstgalvji un citiem mieru postoši tumsoņas. Nu varbūt par šiītiem to nevarētu teikt.
avatar
Publicēts: 07.01.15 22:17
 citēt
Nu Tu gan esi naivs! Muslimam Tu esi neticīgais, tātad brīvi bez aizspriedumiem iznīcināms. Atver acis!


Mēģinu atvērt acis. Ja spēsi pamatot savu domu, ka visi musulmaņi grib mani iznīcināt, piekritīšu tev ;)
avatar
Publicēts: 08.01.15 09:43
 citēt
MT9:
Nu Tu gan esi naivs! Muslimam Tu esi neticīgais, tātad brīvi bez aizspriedumiem iznīcināms. Atver acis!


Mēģinu atvērt acis. Ja spēsi pamatot savu domu, ka visi musulmaņi grib mani iznīcināt, piekritīšu tev ;)



Tākā tāds skolas vecuma zēniņš - ziņkārīgs bez gala :) nekādi stāsti Tevi nepārliecinās.
Pareizi vien ir, ka agresija un neiecietība ir slikta lieta- tur nu Tu nekļūdies, bet, domājams, ka musulmanis nav vienisprātis ar Tevi.
Pamēģini pastaigāt ramadāna laikā pa Medīnas saulainajām ieliņām un te mēs varam sarīkot totalizatoru, cik minūtes vēl Tavas acis redzēs dienasgaismu. Nopietni! Vai ko tādu Tu varētu iedomāties tepat kautvai vecajā Ģertrūdē , ieraugot sev blakus sēžot dvieļa galvu?
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:05
 citēt
Tākā tāds skolas vecuma zēniņš - ziņkārīgs bez gala :) nekādi stāsti Tevi nepārliecinās.
Pareizi vien ir, ka agresija un neiecietība ir slikta lieta- tur nu Tu nekļūdies, bet, domājams, ka musulmanis nav vienisprātis ar Tevi.
Pamēģini pastaigāt ramadāna laikā pa Medīnas saulainajām ieliņām un te mēs varam sarīkot totalizatoru, cik minūtes vēl Tavas acis redzēs dienasgaismu. Nopietni! Vai ko tādu Tu varētu iedomāties tepat kautvai vecajā Ģertrūdē , ieraugot sev blakus sēžot dvieļa galvu?


Pagaidām nepārliecināji. Turpini, iepējams nepieciešama cita pieeja... Vairāk konkrētu piemēru, pieredzes iz dzīves. Pagaidām tikai tīri teorētisks pieņēmums. Un atceries, ka runa iet par VISIEM musulmaņiem.
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:08
 citēt
MT9:
Tākā tāds skolas vecuma zēniņš - ziņkārīgs bez gala :) nekādi stāsti Tevi nepārliecinās.
Pareizi vien ir, ka agresija un neiecietība ir slikta lieta- tur nu Tu nekļūdies, bet, domājams, ka musulmanis nav vienisprātis ar Tevi.
Pamēģini pastaigāt ramadāna laikā pa Medīnas saulainajām ieliņām un te mēs varam sarīkot totalizatoru, cik minūtes vēl Tavas acis redzēs dienasgaismu. Nopietni! Vai ko tādu Tu varētu iedomāties tepat kautvai vecajā Ģertrūdē , ieraugot sev blakus sēžot dvieļa galvu?


Pagaidām nepārliecināji. Turpini, iepējams nepieciešama cita pieeja... Vairāk konkrētu piemēru, pieredzes iz dzīves. Pagaidām tikai tīri teorētisks pieņēmums. Un atceries, ka runa iet par VISIEM musulmaņiem.


pavirš lasītājs esi.
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:08
 citēt
rg_:
Nu Tu gan esi naivs! Muslimam Tu esi neticīgais, tātad brīvi bez aizspriedumiem iznīcināms. Atver acis!


Muslimam kristietis ir ticīgais un cienījams cilvēks. Neticīgi muslimu prāt ir tie eiropas iedzīvotāji, kuri nav kristieši, tie eiropieši kuri nevis Dievu godā tur, bet gan zelta teļu un rinkevičus. ..un tādu Eiropā ir absolūtais vairākums, ..tādu, kuri par Dievu atcerās pie lielveikalu kasēm Ziemassvētkos.
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:10
 citēt
rg_:
Pamēģini pastaigāt ramadāna laikā pa Medīnas saulainajām ieliņām un te mēs varam sarīkot totalizatoru, cik minūtes vēl Tavas acis redzēs dienasgaismu. Nopietni! Vai ko tādu Tu varētu iedomāties tepat kautvai vecajā Ģertrūdē , ieraugot sev blakus sēžot dvieļa galvu?


Esmu staigājis Fēsā, un kā redzi esmu dzīvs.:-)
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:13
 citēt
emzi:

Un kā sauc tos, kuri raksta ''ideoti""?


Par cilvēkiem, kuri nav mediķi un tamdēļ nevēlas otru par idiotu dēvēt.
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:15
 citēt
Citagaisma:
rg_:
Nu Tu gan esi naivs! Muslimam Tu esi neticīgais, tātad brīvi bez aizspriedumiem iznīcināms. Atver acis!


Muslimam kristietis ir ticīgais un cienījams cilvēks. Neticīgi muslimu prāt ir tie eiropas iedzīvotāji, kuri nav kristieši, tie eiropieši kuri nevis Dievu godā tur, bet gan zelta teļu un rinkevičus. ..un tādu Eiropā ir absolūtais vairākums, ..tādu, kuri par Dievu atcerās pie lielveikalu kasēm Ziemassvētkos.


Tā nu gan nav taisnība!
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:26
 citēt
Citagaisma:
rg_:
Pamēģini pastaigāt ramadāna laikā pa Medīnas saulainajām ieliņām un te mēs varam sarīkot totalizatoru, cik minūtes vēl Tavas acis redzēs dienasgaismu. Nopietni! Vai ko tādu Tu varētu iedomāties tepat kautvai vecajā Ģertrūdē , ieraugot sev blakus sēžot dvieļa galvu?


Esmu staigājis Fēsā, un kā redzi esmu dzīvs.:-)


Kad? Padalies ar pieredzi.
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:27 labots
 citēt
Tukša salmu kulšana jums ar to, kas muslimu galvās! Neviens nemuslims Korānu nav burtiski tulkojis, izplatīta ir tikai interpretācija no pašiem muslimiem un tur, protams, nekāds terors nav sludināts...
Runa joprojām ir par eiropiešu pārspīlēto toleranci pret svešas kultūras imigrantiem, kas tagad pārpludina Eiropu un nekautrējas uzstādīt savas parašas un noteikumus, pārbaudot mūsu tolerances un pacietības robežu.
Lokāls piemērs arī Latvijā: dikti pārspīlēti tolerenati esam pret krievu agresiju pret mums, pret pederastijas uzbāzīgo reklamēšanu...
Tā ka tikai paši vien esam vainīgi, ka svešie šauj uz mūsu vārda brīvību, vazājas pa mūsu ielām ar kolorādo lentītēm un varavīksnes karodziņiem...
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:30
 citēt
Eltons:Tukša salmu kulšana jums ar to, kas muslimu galvās! Neviens nemuslims Korānu nav burtiski tulkojis, izplatīta ir tikai interpretācija no pašiem muslimiem un tur, protams, nekāds terors nav sludināts...
Runa joprojām ir par eiropiešu pārspīlēto toleranci pret svešas kultūras imigrantiem, ka tagad pārpludina Eiropu.
Lokāls piemērs arī Latvijā: dikti pārspīlēti tolerenati esam pret krievu agresiju pret mums, pret pederastijas uzbāzīgo reklamēšanu...
Tā ka tikai paši vien esam vainīgi, ka svešie šauj uz mūsu vārda brīvību, vazājas pa mūsu ielām ar kolorādo lentītēm un varavīksnes karodziņiem...



+++ precīzi
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:32
 citēt
Nu re, beidzot tēmu var slēgt, kā parasti, visi palika katrs pie sava viedokļa.
Laimīgu 2015! :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:35
 citēt
rg_:
Citagaisma:
Muslimam kristietis ir ticīgais un cienījams cilvēks. Neticīgi muslimu prāt ir tie eiropas iedzīvotāji, kuri nav kristieši, tie eiropieši kuri nevis Dievu godā tur, bet gan zelta teļu un rinkevičus. ..un tādu Eiropā ir absolūtais vairākums, ..tādu, kuri par Dievu atcerās pie lielveikalu kasēm Ziemassvētkos.


Tā nu gan nav taisnība!


Kas nav taisnība, tas, ka Eiropā muslimu mūsdienās ir vairāk par kristiešiem? Vai tas, ka eiropieši par Dievu atcerās tikai ieraugot dārgos iepirkumu čekus?
Man patīk Maroka, un esmu tur bijis ne vienreiz vien, pēdējo reizi menesi atpakaļ atgriezos no šīs musulmaņu valsts. Un ja tu nestaigā pa ielu apakšveļā un citos šortos,ja cieni viņu pasaules uzskatu, nemāci viņus dzīvot, tad laipnāku tautu man nav nācies sastapt.
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:38
 citēt
Maroka, lai arī musulmaņu valsts, tomēr ir diezgan rietumnieciski orientēta un civilizēta.
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:43
 citēt
Citagaisma:
rg_:
Tā nu gan nav taisnība!


Kas nav taisnība, tas, ka Eiropā muslimu mūsdienās ir vairāk par kristiešiem? Vai tas, ka eiropieši par Dievu atcerās tikai ieraugot dārgos iepirkumu čekus?
Man patīk Maroka, un esmu tur bijis ne vienreiz vien, pēdējo reizi menesi atpakaļ atgriezos no šīs musulmaņu valsts. Un ja tu nestaigā pa ielu apakšveļā un citos šortos,ja cieni viņu pasaules uzskatu, nemāci viņus dzīvot, tad laipnāku tautu man nav nācies sastapt.


Apsveicami ka Tev ir šāda pozitīva pieredze Marokā. Un par Eiropu arī Tev ir taisnība, bet es vaicāju par Tavu pieredzi Medīnā, turklāt ļoti konkrētā mēnesī, kas nav Marokā, kā jau Tu zini.
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:44
 citēt
Maroka ir ļoti dažāda. Okeāna puse ir arābiska un mūsdienīgāka, savukārt Antiatlasss un Sahāra ir ļoti konservatīva un berberiska.
p.s. Eiropa gan nav civilizācijas mērs. ..nu ja neskaita pašus eiropiešus.
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:46 labots
 citēt
rg_:
Citagaisma:

Kas nav taisnība, tas, ka Eiropā muslimu mūsdienās ir vairāk par kristiešiem? Vai tas, ka eiropieši par Dievu atcerās tikai ieraugot dārgos iepirkumu čekus?
Man patīk Maroka, un esmu tur bijis ne vienreiz vien, pēdējo reizi menesi atpakaļ atgriezos no šīs musulmaņu valsts. Un ja tu nestaigā pa ielu apakšveļā un citos šortos,ja cieni viņu pasaules uzskatu, nemāci viņus dzīvot, tad laipnāku tautu man nav nācies sastapt.


Apsveicami ka Tev ir šāda pozitīva pieredze Marokā. Un par Eiropu arī Tev ir taisnība, bet es vaicāju par Tavu pieredzi Medīnā, turklāt ļoti konkrētā mēnesī, kas nav Marokā, kā jau Tu zini.


Gandrīz visās arābu pilsētās ir Medīna, ja Tu nezini, tad Fēsas Medīna ir lielākā pasaulē.
P.s. Kā ju Tu zini, tad Medīna arbu valodā nozīmē vecpilsēta.
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:50
 citēt
Te nu jāpiekrīt svešajai gaismai :)
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:52
 citēt
" ... ja tu nestaigā pa ielu apakšveļā un citos šortos,ja cieni viņu pasaules uzskatu, nemāci viņus dzīvot, tad laipnāku tautu man nav nācies sastapt."

Taisnība!
Bet kāpēc tad eiropieši nepatur sev tiesības savu kutūrvidi cienīt no tūristiem un imigrantiem? Lūk, tieši šī pārspīlētā tolerance arī ir par iemeslu, ka imigranti veido savas pašpietiekamās diasporas un ievazā savu kultūru savās jaunajās mītnes zemēs. Šodien viņi rīko terora izlēcienus pret sev nevēlamiem cilvēkiem, rīt, ja nebeigsim šiem teroristiem piekāpties, paliksim tiem par vergiem, ja viņi vispār ļaus mums izdzīvot... Pilnīgi saprotu vāciešu masveida protesta kustību pret imigrantu visatļautību!
Latvijā terorismu jau valstiskā līmenī ievazā saskaņas cents, re, kā pimenovs vakar diskusijā centās aizstāvēt imigrantu integrāciju (lasi- pamatnācijas piekāpšanos svešai kultūrai)...
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:52
 citēt
Citagaisma:Maroka ir ļoti dažāda. Okeāna puse ir arābiska un mūsdienīgāka, savukārt Antiatlasss un Sahāra ir ļoti konservatīva un berberiska.
p.s. Eiropa gan nav civilizācijas mērs. ..nu ja neskaita pašus eiropiešus.

Konservatīva vēl nenozīmē radikāla.
Tas, ka laipni ir pret tūristiem, ir skaidrs - nauda, nauda... Viņi to labi saprot.
Bet piemērs ar Ramadāna tikumu pārkāpšanu bija labs. Tāpat arī ne-musulmaņu valstīs aizliegtie Ziemassvētki bērnu dārzos, un tā tālāk.
avatar
Publicēts: 08.01.15 10:56
 citēt
Citagaisma
Nelaipo! Es Tev vaicāju par MEDĪNU Saūda Arābijā kur ir apglabāts Muhameds. Tu esi šai pilsētā bijis ramadāna laikā?
avatar
Publicēts: 08.01.15 11:09
 citēt
rg_:Citagaisma
Nelaipo! Es Tev vaicāju par MEDĪNU Saūda Arābijā kur ir apglabāts Muhameds. Tu esi šai pilsētā bijis ramadāna laikā?


Nu, vecīt, tu jau pats aizej no tēmas. Nevajag nekādu konkrētu pilsētu, runa gāja par visiem musulmaņiem, kuri dzīvo uz planētas Zeme. Protams, ka būs tādas vietas, kur labāk baltajam savu degunu nebāzt, bet KOPUMĀ (lielākais vairums islāma sekotāju) nevēlas ne tevi, ne mani nogalināt, neskatoties uz mūsu reliģisko nostāju.
avatar
Publicēts: 08.01.15 11:13
 citēt
MT9:
rg_:Citagaisma
Nelaipo! Es Tev vaicāju par MEDĪNU Saūda Arābijā kur ir apglabāts Muhameds. Tu esi šai pilsētā bijis ramadāna laikā?


Nu, vecīt, tu jau pats aizej no tēmas. Nevajag nekādu konkrētu pilsētu, runa gāja par visiem musulmaņiem, kuri dzīvo uz planētas Zeme. Protams, ka būs tādas vietas, kur labāk baltajam savu degunu nebāzt, bet KOPUMĀ (lielākais vairums islāma sekotāju) nevēlas ne tevi, ne mani nogalināt, neskatoties uz mūsu reliģisko nostāju.


Arī Tev pavaicāšu, pasaules pilsoni, Tu esi tur bijis konkrētā mēnesī! Pārējie jautājumi Tavā virzienā ir lieki.
avatar
Publicēts: 08.01.15 11:16
 citēt
Arī Tev pavaicāšu, pasaules pilsoni, Tu esi tur bijis konkrētā mēnesī! Pārējie jautājumi Tavā virzienā ir lieki.


Ko tu mal vienu un to pašu? Izlasi manis rakstīto no sākuma. Es arī Tallinā neesmu bijis un vēl daudzās pasaules apdzīvotās vietās....

P.S. Odin pro Ivana, drugoj pro balvana :face-wink:
avatar
Publicēts: 08.01.15 11:18
 citēt
MT9:
Arī Tev pavaicāšu, pasaules pilsoni, Tu esi tur bijis konkrētā mēnesī! Pārējie jautājumi Tavā virzienā ir lieki.


Ko tu mal vienu un to pašu? Izlasi manis rakstīto no sākuma. Es arī Tallinā neesmu bijis un vēl daudzās pasaules apdzīvotās vietās....

P.S. Odin pro Ivana, drugoj pro balvana :face-wink:


Smieklīgs esi. Tā nav atbilde.
avatar
Publicēts: 08.01.15 12:36
 citēt
rg_:Citagaisma
... MEDĪNU Saūda Arābijā ... ramadāna laikā?

Neesi mēģinājis ielēkt kādu lupatgalvu SAT kanālu, kad tur diktors lasa ziņas no špikermašīnas? Pamēģini un redzēsi, ka arābu valodā praktiski nav skaņu, kuras varētu apzīmēt ar mūsu garajiem patskaņiem, nesaprotu, kādēļ jāpiāro mūsu valodniecības liekēžu "garadarbi". Šeit arī var dzirdēt, kā īstenie islĀmisti cildina savu AllĀhu: www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 08.01.15 12:45
 citēt
Schneider:
rg_:Citagaisma
... MEDĪNU Saūda Arābijā ... ramadāna laikā?

Neesi mēģinājis ielēkt kādu lupatgalvu SAT kanālu, kad tur diktors lasa ziņas no špikermašīnas? Pamēģini un redzēsi, ka arābu valodā praktiski nav skaņu, kuras varētu apzīmēt ar mūsu garajiem patskaņiem, nesaprotu, kādēļ jāpiāro mūsu valodniecības liekēžu "garadarbi". Šeit arī var dzirdēt, kā īstenie islĀmisti cildina savu AllĀhu: [url=https://www.youtube.com/watch?v=0wyqiZS_zSk


Par]https://www.youtube.com/watch?v=0wyqiZS_zSk

Par[/url] valodniecību piekrītu., man ar nav saprotama lieki pielietotā garumzīmju nepieciešamība, bet likums ir likums
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):