forum.gif
inspektora Sēklinieka draudi jeb "Try Not To Laugh"
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / inspektora Sēklinieka draudi jeb "Try Not To Laugh"
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.01.15 23:16
 citēt
Nē, es jau neko. Ne es kašķi meklēju, ne baigi diskutēt gribu, tik tā... Viens trollis pats sevi par duraku pataisa un tad te draudēs visiem pēc kārtas. Ieliku, tā sacīt, lai tauta zin savu varoni :face-grin: Atnāca man vēstule šāda:

"Tēma: no Salinieka - Sēklinieka

Klausies cienījamais aiko99 . Es esmu noguris diendienā strādājot ar tādiem kā Tu. Un es šeit fotoblogā un fotogrāfējot vienkārši vēlos atpūsties. Tu draugs esi iedomājies ka Internetā var darīt ko grib ? Es Tevi varētu atrast ar 3 datora peles klikšķiem. Protams nav tāda likuma panta pēc kura es Tevi varētu kaut kādā veidā sodīt. Pat par sīko huligānismu nevaru. Bet toties varu informēt tavu darbavietu vai mācību iestādi un pieprasīt no turienes raksturojumu.
Un iesaku neaiziet tik tālu kā Maris (Māris Grīnbergs) par kuru sākām interesēties sakarā ar nodokļu nemaksāšanu.

Ar cieņu Policijas inspektors Uldis Ozols."
avatar
Publicēts: 06.01.15 23:20
 citēt
Te, blogā, ne viens viens likumsargs ir grozījies un grozās. Dažādos rangos.
Vēstule nav sūtīta darba laikā? :D
avatar
Publicēts: 06.01.15 23:24
 citēt
Sūtītājs: Anonymous
Adresāts: LT_
Datums: 06.01.2015 23:11
Tēma: Salinieks - Sēklinieks
Klausies cienījamais LT . Es esmu noguris diendienā strādājot ar tādiem kā Tu. Un es šeit fotoblogā un fotogrāfējot vienkārši vēlos atpūsties. Tu draugs esi iedomājies ka Internetā var darīt ko grib ? Es Tevi varētu atrast ar 3 datora peles klikšķiem. Protams nav tāda likuma panta pēc kura es Tevi varētu kaut kādā veidā sodīt. Pat par sīko huligānismu nevaru. Bet toties varu informēt tavu darbavietu vai mācību iestādi un pieprasīt no turienes raksturojumu.
Un iesaku neaiziet tik tālu kā Maris (Māris Grīnbergs) par kuru sākām interesēties sakarā ar nodokļu nemaksāšanu.

Ar cieņu Policijas inspektors Uldis Ozols.
[ atbildēt ] [ dzēst ] [ visas manas ziņas ]

Ātri iemetu googlē inspektoru ozolu, izrādās, gan Kuldīgā, gan Jelgavā pa vienam inspektoram Uldim Ozolam. Uldi - staigā droši tālāk! :grimace:
avatar
Publicēts: 06.01.15 23:27
 citēt
mja, internetā visi ir Čaki Norisi un Teksasas reindžeri :face-glasses:
avatar
Publicēts: 06.01.15 23:28
 citēt
A kas rādās, ja vid publiskojamo datu bažē ievada šādus persondatus? Var precīzākus amatus dabūt.
Bet vispār - piezvani bez tabu, pasaki, ka saņēmi draudus no kāda, kas uzdodas par valsts amatpersonu.

Man nodokļi nomaksāti, stresa nav :)
avatar
Publicēts: 06.01.15 23:30
 citēt
Es gaidu 4. atnākšanu pasažierim. 3 jau bija (hems, uglyphoto, salinieks-sēklinieks)
avatar
Publicēts: 06.01.15 23:42 labots
 citēt
Tu draugs esi iedomājies ka Internetā var darīt ko grib ? Es Tevi varētu atrast ar 3 datora peles klikšķiem.


:haha::haha::haha:

Ar 3 peles klikšķiem, labākajā gadījumā, viņš varētu atrast savas svešā pagultē aizmirstās apakšbikses. Nav vairs vēlīnie deviņdesmitie, kad peli klikšķinot, varēja internetā atrast lietotājus. Šābrīža tehmoloģijas ir stipri attīstījušās kopš tiem laikiem un šādiem censoņiem-meklētājiem pat speciāls pants ir veltīts.
avatar
Publicēts: 06.01.15 23:50
 citēt
Fandango:Izskatās, ka Salinieks izdzēsies. Nevar atrast.


Nepriecājies par agru - sēklinieki reģenerējas visai ātri. :haha:
avatar
Publicēts: 06.01.15 23:58 labots
 citēt
Reku viņa IP, 1. koments pie manas reportāžas (www.fotoblog.lv...) tapa Uglyphoto laikos.
Te abiem 1 IP: img.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 07.01.15 00:03
 citēt
Kam tā viņa IP vajadzīga?! Pietiks ar elementāru izziņas pieprasīšanu no iestādes par visādiem inspektoriem Sēkliniekiem, kuri laika periodā X ir grābstījušies pa datubāzi. Gadā bez maksas pieejamas 2 šādas izziņas, tālāk - par maksu.
Izziņā uzrādās iestāde un precīzs laiks, kad datubāzei izsūtīts pieprasījums. Tālāk ar šo informāciju dodas uz tiesu un pieprasa caur tiesu atklāt arī pieprasītāja datus no reģistra. Un, par cik policistiem tiek dotas parolētās pieejas datubāzei, tad noskaidrot konkrēto Sēklinieku, ir sekunžu jautājums. Tālāk seko iekšējā izmeklēšana un sodi.
avatar
Publicēts: 07.01.15 00:05
 citēt
What?
:exciting:

IP piefiksēju tamdēļ, lai vieglāk pamanītu nākamo Sēklinieka formu, citreiz viņš sāk ar neredzētām bildēm :D
avatar
Publicēts: 07.01.15 00:06 labots
 citēt
Pēc bildēm atpazīsi, IP nevajadzēs. :haha:

p.s. Sēkliniekam ir tikai viena forma - lepni karājas. :)
avatar
Publicēts: 07.01.15 00:10 labots
 citēt
aiko, ļoti iespējams, ka jūs Salenieku izprovocējāt.
Ne jau nu viņš tā ņēma un sāka rakstīt šādu vēstuli.

Kādos vārdos Tu viņu tik nenosauci...
avatar
Publicēts: 07.01.15 00:13
 citēt
Dolldia:... Ne jau nu viņš tā ņēma ...
:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.01.15 00:24
 citēt


Kādos vārdos Tu viņu tik nenosauci...


Es viņu nekādos vārdos nesaucu. Pat prātā nenāca saukt. Atnāca nesaukts un piekakāja manu galeriju ar saviem komentāriem, vienu par otru stulbākiem. Visas bildes nostaigāja, citas pat pa vairākām reizēm. Kāpēc? Tāpēc, ka atļāvos pateikt, ka fotoblogs nekad nav bijis speleologu saits.
Tavuprāt, tas ir pietiekams iemesls, lai pieaudzis vīrietis sāktu izpausties kā desmitgadīgs?
avatar
Publicēts: 07.01.15 00:25
 citēt
Tas ir pat dikti ļoti iespējams. Bet, iespējams varbūt droši vien, viņš mani izprovocēja!
Ja godīgi, es neatceros kurš kuru izprovocēja un galu galā vai nav vienalga :face-kiss:
avatar
Publicēts: 07.01.15 00:45
 citēt
nu, viņa liktās bildes bija tīra provokācija..
citādi jau nu neba pie pilna saprāta un nopietni domājot kāds tādas varētu publicēt.. (nu, varbūt pārāk naivs esmu.. :) )
avatar
Publicēts: 07.01.15 00:45
 citēt
Tā ir cūcība! Kāpēc man nav draudu vēstules?!!! Man jāsamierinās, ka policists klusi apmeklējis manu webu uz kuru saite pie profila?

Es gribētu draudus vismaz no SLEPENpolicista un apsūdzību nevainīgu cilvēku nolaupīšanā ne nodokļu nemaksāšanā :(
avatar
Publicēts: 07.01.15 00:49
 citēt
pagaidām jau viņš tikai sācis interesēties par Tevi.. :)
avatar
Publicēts: 07.01.15 01:00
 citēt
Pinus:pagaidām jau viņš tikai sācis interesēties par Tevi.. :)




Nekāds viņš:

"""Un iesaku neaiziet tik tālu kā Maris (Māris Grīnbergs) par kuru SĀKĀM interesēties sakarā ar nodokļu nemaksāšanu.""""


Tas ir kolektīvs darbs - minimāli viņi ir pāris...
avatar
Publicēts: 07.01.15 01:02
 citēt
nu jā, kolektīvs.. hems, uglyphoto, salinieks.. vēl varbūt kāds.. :)
avatar
Publicēts: 07.01.15 09:36
 citēt
Njā, lai ko man kāds privāti sūtītu, neienāktu prātā šo vēstuli izlikt pivātai apspriešanai. Vai nu tiešām puika ir nedaudz noraizējies par savu "drošību", vai arī man pašcieņa ir nedaudz vairāk izteikta.
avatar
Publicēts: 07.01.15 10:11 labots
 citēt
aiko99:Nē, es jau neko. Ne es kašķi meklēju, ne baigi diskutēt gribu, tik tā... Viens trollis pats sevi par duraku pataisa un tad te draudēs visiem pēc kārtas. Ieliku, tā sacīt, lai tauta zin savu varoni :face-grin: Atnāca man vēstule šāda:

"Tēma: no Salinieka - Sēklinieka

Klausies cienījamais aiko99 . Es esmu noguris diendienā strādājot ar tādiem kā Tu. Un es šeit fotoblogā un fotogrāfējot vienkārši vēlos atpūsties. Tu draugs esi iedomājies ka Internetā var darīt ko grib ? Es Tevi varētu atrast ar 3 datora peles klikšķiem. Protams nav tāda likuma panta pēc kura es Tevi varētu kaut kādā veidā sodīt. Pat par sīko huligānismu nevaru. Bet toties varu informēt tavu darbavietu vai mācību iestādi un pieprasīt no turienes raksturojumu.
Un iesaku neaiziet tik tālu kā Maris (Māris Grīnbergs) par kuru sākām interesēties sakarā ar nodokļu nemaksāšanu.

Ar cieņu Policijas inspektors Uldis Ozols."


Uk ko tagad darīt?
Ak Tu nabadziņš - šitādu vēstuli tev atsūtīja.
Un Tu uzreiz visam blogam papinkšķēji.
VArbūt vēl par ko gribi pastāstīt? VArbūt paskatījās uz Tevi kāds ne tā, vai varbūt kādas mīlas likstas?
Davai, izkrati sirdi, izraudies.
:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 07.01.15 10:21
 citēt
PAreizi, ka publicēja! Lai tauta zina savus varoņus!
avatar
Publicēts: 07.01.15 11:46
 citēt
emzi:
aiko99:Nē, es jau neko. Ne es kašķi meklēju, ne baigi diskutēt gribu, tik tā... Viens trollis pats sevi par duraku pataisa un tad te draudēs visiem pēc kārtas. Ieliku, tā sacīt, lai tauta zin savu varoni :face-grin: Atnāca man vēstule šāda:

"Tēma: no Salinieka - Sēklinieka

Klausies cienījamais aiko99 . Es esmu noguris diendienā strādājot ar tādiem kā Tu. Un es šeit fotoblogā un fotogrāfējot vienkārši vēlos atpūsties. Tu draugs esi iedomājies ka Internetā var darīt ko grib ? Es Tevi varētu atrast ar 3 datora peles klikšķiem. Protams nav tāda likuma panta pēc kura es Tevi varētu kaut kādā veidā sodīt. Pat par sīko huligānismu nevaru. Bet toties varu informēt tavu darbavietu vai mācību iestādi un pieprasīt no turienes raksturojumu.
Un iesaku neaiziet tik tālu kā Maris (Māris Grīnbergs) par kuru sākām interesēties sakarā ar nodokļu nemaksāšanu.

Ar cieņu Policijas inspektors Uldis Ozols."


Uk ko tagad darīt?
Ak Tu nabadziņš - šitādu vēstuli tev atsūtīja.
Un Tu uzreiz visam blogam papinkšķēji.
VArbūt vēl par ko gribi pastāstīt? VArbūt paskatījās uz Tevi kāds ne tā, vai varbūt kādas mīlas likstas?
Davai, izkrati sirdi, izraudies.
:face-grin::face-grin::face-grin:


Viņš nevis papinķšķēja, bet painformēja citus, ka hems un citas viņa identitātes nekur nav pazudušas.
Ja Tev patīk agresīvi ideoti, tas nenozīmē, ka citiem ir viņi jāpacieš, tā kā nav ko savu izvirtušo gaumi še demonstrēt.
avatar
Publicēts: 07.01.15 11:46
 citēt
Ritz:PAreizi, ka publicēja! Lai tauta zina savus varoņus!


+++
avatar
Publicēts: 07.01.15 12:24
 citēt
Oi es te gulētejot nepamanīju kādas inspektoram daudzas identitātes - ja tā tad inspektors samelojies ar uzvārdu - kādreiz Ozols bija Uldis Mauriņš - pusmūža onkulītis kurš kopā ar otru pusīti laikpalaikam aizbrauca apskatīt kādu siltāku zemi.


Es tikai nesaprotu kāpēc mollīgajam inspektoram jāspēlē tādas trešklasnieku spēlītes, jāslēpjās, jādzēšās un uz vecumdienām jāraksta draudi studējošai jaunatnei? Kāpēc nevar uzcept savu maurinsuldis.com webu pilnu ar uztraukumā drebošām rokām šķībi knipsētu celulītu un dzīvot paceltu galvu?

Nu ņirgs par tām bildēm - nu un kas - par jēlu banalitāti traģiski amatieriskā līmenī vienmēr ir ņirguši - tas ir NORMĀLI jo garantēti SMIEKLĪGI. Bet inspektor jums ir pussimts a kapeikām gadu un laiks atzīt, ka šādi kadri ir jūsu gaume un laist gar ausīm jauniešu kritiku. Šādi komiski kadri jau nav nekas sodāms - esiet vecis un nepadariet sevi smieklīgu - iešu uzaicināšu jūs draugiem.lv - solidaritātei.
avatar
Publicēts: 07.01.15 13:29
 citēt
Paga,paga,Māri.Nemaz tā nemuldies.A ja nu šim učastokā ir Muhtars ,ko tad?:face-wink:
avatar
Publicēts: 07.01.15 13:40
 citēt
viecha:Paga,paga,Māri.Nemaz tā nemuldies.A ja nu šim učastokā ir Muhtars ,ko tad?:face-wink:


Kas Muhtars traucē mani apstiprināt draugos? Vai arī traucē Uldim saprast, ka pēc 18 gadu vecuma viņš, kamēr nepārkāpj likumu, var darīties kā viņam ienāk prātā un nav obligāti mukt no smilšu kastes, atgriezties, mukt, atgriezties utt?
avatar
Publicēts: 07.01.15 13:42
 citēt
Jūs te neblēņojas jaa , sanāks kā Fraņču jokotājiem. ejuz.lv...
avatar
Publicēts: 07.01.15 13:49
 citēt
Ka nu tas nav cits Uldis tomēr, šerloki?
Vienīgā saite, ko es pamanīju traukos, bija kopbilde no fotografēt.lv, līdz ar to varētu būt Haiduks-Arkhīpovs-plikbilžu fotografēšana no malas, bet tās neredz. Tikai ceļojumu bildes, pie kam nesliktas.
avatar
Publicēts: 07.01.15 13:57
 citēt
Nu nezi, vismaz pēdējā laikā Mauriņa kungs policijā nav strādājis. Ozola kungs ir gan, un ir laba pieredze visādu zvērudārzu sargāšanā - te jau, pa lielam, zvērudārzs vien ir.
avatar
Publicēts: 07.01.15 15:00
 citēt
Lunis:Jūs te neblēņojas jaa , sanāks kā Fraņču jokotājiem. ejuz.lv...


un tiem šāvējiem vēl izdevās aizmukt, pisec kāda policijas izgāšanās varžēdājiem. Vispār ja nepiegriezīs skābekli dvieļugalvām, tad šamie šādi varēs regulāri plosīties pa eiropu :anger:
avatar
Publicēts: 07.01.15 15:08
 citēt
Alibaba:
Lunis:Jūs te neblēņojas jaa , sanāks kā Fraņču jokotājiem. ejuz.lv...


un tiem šāvējiem vēl izdevās aizmukt, pisec kāda policijas izgāšanās varžēdājiem. Vispār ja nepiegriezīs skābekli dvieļugalvām, tad šamie šādi varēs regulāri plosīties pa eiropu :anger:


Radikāļi ir ļaunums. Vienīgā atšķirība, ka musulmaņu radikāļi slepkavo, kaut gan kristieši savulaik nogalināja krietni vairāk cilvēku. Tomēr radikāļu dēļ nav jācieš visiem islāmticīgajiem.
avatar
Publicēts: 07.01.15 15:10
 citēt
MT9:
Vienīgā atšķirība, ka musulmaņu radikāļi slepkavo, kaut gan kristieši savulaik nogalināja krietni vairāk cilvēku.
Kur tad ir tā vienīgā atšķirība? Abi slepkavo..
avatar
Publicēts: 07.01.15 15:16
 citēt
LT_:
MT9:
Vienīgā atšķirība, ka musulmaņu radikāļi slepkavo, kaut gan kristieši savulaik nogalināja krietni vairāk cilvēku.
Kur tad ir tā vienīgā atšķirība? Abi slepkavo..


Vienīgā atšķirība mūsdienās, bet, ja skatās vēstures kontekstā, tad tiešām atšķirības nav. Bet kā jau minēju, tad tie ir radikāli noskaņotie. Šo cilvēku parasti ir ļoti maz, uz kopējā ticigo fona, toties viņu "varoņdarbi" met ēnu uz pārējiem 99,9% miermīlīgi noskaņoto daļu.
avatar
Publicēts: 07.01.15 15:17 labots
 citēt
MT9:

Radikāļi ir ļaunums. Vienīgā atšķirība, ka musulmaņu radikāļi slepkavo, kaut gan kristieši savulaik nogalināja krietni vairāk cilvēku. Tomēr radikāļu dēļ nav jācieš visiem islāmticīgajiem.


nu protams visi radikāļi ņemami uz grauda, arī daži katoļi ir gana ķerti slepkavas, kā savulaik Ziemeļīrijā, bet nu tos arī varēja daļēji saprast, protestēja pret angļu kundzību. Tu saki nav jācieš visiem musulmaņiem, bet kā tad kontroilēt viņus vispār Eiropā? Nav noslēpums ka vairums nestrādā bet dzīvo no pabalstiem, sadzemdē lērums bērnu. Paskat jau tūkstošiem no eiropas devušies uz Sīriju pievienoties tiem isis slepkavām, padomā pat tu dzīvo kaut kur Londonā vai Parīzē un tev visapkārt kaimiņos šie melnie slepkavas galvasgriezēji, izsūc valsts kasi un tad vēl uzrīko kādu teroraktu, vāks!
avatar
Publicēts: 07.01.15 15:25
 citēt
Alibaba:
MT9:

Radikāļi ir ļaunums. Vienīgā atšķirība, ka musulmaņu radikāļi slepkavo, kaut gan kristieši savulaik nogalināja krietni vairāk cilvēku. Tomēr radikāļu dēļ nav jācieš visiem islāmticīgajiem.


nu protams visi radikāļi ņemami uz grauda, arī daži katoļi ir gana ķerti slepkavas, kā savulaik Ziemeļīrijā, bet nu tos arī varēja daļēji saprast, protestēja pret angļu kundzību. Tu saki nav jācieš visiem musulmaņiem, bet kā tad kontroilēt viņus vispār Eiropā? Nav noslēpums ka vairums nestrādā bet dzīvo no pabalstiem, sadzemdē lērums bērnu. Paskat jau tūkstošiem no eiropas devušies uz Sīriju pievienoties tiem isis slepkavām, padomā pat tu dzīvo kaut kur Londonā vai Parīzē un tev visapkārt kaimiņos šie melnie slepkavas, izsūc valsts kasi un tad vēl uzrīko kādu teroraktu, vāks!


Es nesaku ka nav nekas jādara attiecībā pret šiem radikāli noskaņotajiem cilvēkiem, bet es nekad nepiekritīšu genocīdam. Kas attiecas uz bērnu dzemdēšanu un pabalstiem... Tas arī ir jākontrolē un jāierobežo, bet jāņem vērā, ka daudzi letiņi un lietuvieši ar šo grēko. Mūsu kopiena Lielbritānijā ir maza, tādēļ lielāks "drauds" tiek izjusts no musulmaņu puses.

P.S. Krimināllikumā genocīdu var uzskatīt par smagāko noziegumu, jo tas ir sevišķās daļas pirmais pants.
avatar
Publicēts: 07.01.15 15:29 labots
 citēt
Alibaba:
MT9:

Radikāļi ir ļaunums. Vienīgā atšķirība, ka musulmaņu radikāļi slepkavo, kaut gan kristieši savulaik nogalināja krietni vairāk cilvēku. Tomēr radikāļu dēļ nav jācieš visiem islāmticīgajiem.


nu protams visi radikāļi ņemami uz grauda, arī daži katoļi ir gana ķerti slepkavas, kā savulaik Ziemeļīrijā, bet nu tos arī varēja daļēji saprast, protestēja pret angļu kundzību. Tu saki nav jācieš visiem musulmaņiem, bet kā tad kontroilēt viņus vispār Eiropā? Nav noslēpums ka vairums nestrādā bet dzīvo no pabalstiem, sadzemdē lērums bērnu. Paskat jau tūkstošiem no eiropas devušies uz Sīriju pievienoties tiem isis slepkavām, padomā pat tu dzīvo kaut kur Londonā vai Parīzē un tev visapkārt kaimiņos šie melnie slepkavas galvasgriezēji, izsūc valsts kasi un tad vēl uzrīko kādu teroraktu, vāks!


A kas aicināja viņus tajā eiropā?! Kas ļāva viniem nestrādāt?! Aizbrauc uz musulmaņu valstīm, ne tur ubagu, ne bezdarbnieku pabalstu, ne bezdarbnieku, ne pensiju, ne pensionāru, un arī nodokļu nav. ..un ļoti maz dīkdieņu. Visi strādā, visi kauč ko dara.
Tā, ka eiropieši tagad paši pļauj, ko sējuši.., paši vien pie vainas un neviens cits, ne indusi, ne muslimi, ne budisti.
avatar
Publicēts: 07.01.15 15:33
 citēt
Alibaba:
MT9:

Radikāļi ir ļaunums. Vienīgā atšķirība, ka musulmaņu radikāļi slepkavo, kaut gan kristieši savulaik nogalināja krietni vairāk cilvēku. Tomēr radikāļu dēļ nav jācieš visiem islāmticīgajiem.


nu protams visi radikāļi ņemami uz grauda, arī daži katoļi ir gana ķerti slepkavas, kā savulaik Ziemeļīrijā, bet nu tos arī varēja daļēji saprast, protestēja pret angļu kundzību. Tu saki nav jācieš visiem musulmaņiem, bet kā tad kontroilēt viņus vispār Eiropā? Nav noslēpums ka vairums nestrādā bet dzīvo no pabalstiem, sadzemdē lērums bērnu. Paskat jau tūkstošiem no eiropas devušies uz Sīriju pievienoties tiem isis slepkavām, padomā pat tu dzīvo kaut kur Londonā vai Parīzē un tev visapkārt kaimiņos šie melnie slepkavas galvasgriezēji, izsūc valsts kasi un tad vēl uzrīko kādu teroraktu, vāks!
klišejas. Tev jau ir izskalotas smadzenes. Esmu dzīvojis Anglijā pusgadu rajonā starp šitiem fruktiem. Nekādas vainas, neredzēju nekādas agresijas vai dīvainības. Strādīgi, cītīigi, tik nevajag viņus kaitināt - ātri aizsvilstas. Nevajag braukt virsū par to kā izturas pret sievām. Vajag pajautāt - varbūt tām sievām tas patīk...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (2):