forum.gif
F.blogs mirst..
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / F.blogs mirst..
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.03.15 00:58
 citēt
Apstāvēsim.. Mūžīgi te nebūs tikai dažu personu gudru domu posti, bez dialoga. Vieglas smiltis.
Negribētos, gana interesantas lietas ir F.blogā bijušas, Gribētos, lai būtu vēl..Citādi lai nesanāk tāpat, kā ar "labāko fotosaitu LV"..
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:02
 citēt
priore:
letins:Apstāvēsim.. Mūžīgi te nebūs tikai dažu personu gudru domu posti, bez dialoga. Vieglas smiltis.
Negribētos, gana interesantas lietas ir F.blogā bijušas, Gribētos, lai būtu vēl..Citādi lai nesanāk tāpat, kā ar "labāko fotosaitu LV"..


Atdzīvini, ja nepatīk. Mums te ir labi un iet jautri.

KURŠ teica, ka nepatīk? :) Būs adekvāta atbilde, jeb tikai pretagresija? :)
Runāsim par tēmu , labi? :)
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:08
 citēt
:) Kur reedzi agresiju fakta konstatācijā? :) Jebšu vnk siev. preventīvā agresija? :)
Iedzeršu, labi- Tev labāk kļūs? :) Bet ne par to stāsts..
Tad priecājies tik par SAVĀM BILDĒM :) Tad nav vairs diskusijas.
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:14
 citēt
Nevajag demagoģiju- ar šo repliku atzini, ka esi reti agresīvi noskaņota.. Nu tad esi :) Non problems :)
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:15
 citēt
Nu ir maisam gals vaļā :D Bet ja nopietni bij te fotosienai līdzīgs liktenis, viena daļa teica ka viss bummbās, otra, ka brūk kopā. Rezultāts: nobruka kā klaudz. Bet te vismaz es vienu aktīvu adminu redzu, tad jau dzīvosim :)
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:15
 citēt
Ja par uzbrukšanu- neiedomājies, ka varbūt vajadzētu kādi šeit ieviest "žirgtumu"? :) Visu labad? :) Neieteici? :)
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:18
 citēt
Tipa šitas ? youtu.be... , nezināju ka šams ar ir blogā ! KRUTA :(
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:20
 citēt
Visi mirst.. Tā tam jābūt. :)
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:21
 citēt
Lai vai kā, bet forumā tauta uzturas un normāli cilvēki komunicē ;)
Fotoblogā ka savvaļā izdzīvo stiprākie, vājie tiek noēsti vai paši aizmūk, jo nespēj pieņemt kritiku u.c aizrādījumus utt...
Ja gribas pārmaiņas tad jāsāk ar pašu augšu un jāveic dažādi pilnveidojumi nevis tikai jābīda projekts ar stereotipiskā rakstura iezīmēm un virzienu. Der atcerēties ka fotogrāfs ir cilvēks ar savādāku skatu punktu, domu gājienu utt nekā zombētie indivīdi ;)
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:23
 citēt
priore:Kā to ieciest? Ar 1000€ prēmiju skaistākajam bloga lietotājam?

Piesaki savu kandidatūru pie Dolldias.

Bliņ manu postu izmeta..
"ieciest " negribas, tik varbūt ko ieviest? :)
Varbūt vajadzētu kaut kādi ieinteresēt bilžu postētājus arī materiāli? Jebšu tagad- gribu, postēju, negribu, ne..
Kas no tā?
Piedod, sūdi mani pie Dolles? :) Kādā sakarā man pieteikties viņai? :)
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:25 labots
 citēt
Šobrīd ir totāls kritums "Foto jomā" pat kāzām īsti vairs pat halturščikus nevar atrast. Esmu pieredzējis vismaz 4-5 tādus kritumus. Normāls ciklisks process, tāpēc man patīk par šo tēmu paņirgāties. Sevišķi par tiem kam milzu ambīcijas zvērā pašvērtējums:):) Kā teicu esmu vismaz 4-5 tādus "Slāņus" viņus pēc kuriem praktiski nekas nepaliek pārdzīvojis. Piemērām no 1990 sākuma atlikuši uz viena rokas pirkstiem saskaitāmi "Varoņi" no 1990 vidus 1 cilvēks Balčus, a bija TĪKSTOŠIEM miskastu un sraču bliezēju, ar „Pasaules slavas” ambīcijām tie visi sen nebūtībā bez pēdām. No 2000 gadiem "Lomogrāfiem" VISPĀR nav neviens saglabājies aktīvā darbībā no 2000. gadu vidus vēls dažs, kaut kur ņemas. Pašreiz AIZIET pēdējie tie kuri ienācāt pēc 2007-2008. gada trekno gadu spicē izskaņa.Slinki nožāvājos un 99,99% no „Pasaules mainītāju” i pat iegaumējis neesmu , nav jēgas.
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:27
 citēt
Piekrītu, tādēļ arī šis posts, lai "sabužinātu" mūžmierā aizmigušos.. :)
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:28
 citēt
priore:kā 1000€ piedāvātājam šim konkursam par skaistāko FB lietotāju.

Davai, "nepsiho?":)
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:28
 citēt
Bik lēnāk un pārdomātāk, labi? :)
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:33
 citēt
Viss skaidrs ar Tevi- vēlies tikai sponsoru- :) sorry, tad jāiziet uz ielas :)
Šeit ir tikai ideju "vētras, ne reāls usd :) Un momentā..
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:39
 citēt
Raksiet tur naudu? :D
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:40
 citēt
Un kurā krustojumā tiekamies ar agresīvo meiteni? :) Vispār jau patīk patstāvīgas viņas pa laikam :)
Bet tikšanās vietu izvēlēšos es :) Šoreiz ")
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:43
 citēt
Savādi, skaidrot elementāras lietas cilvēkiem, kam gadu krietni vairāk kā pašam, un ūsas arī garākas... (Labi, man vismaz bārda ir. :D )

Visam ir dzīves cikls. Valstīm, attiecībām, ledusskapjiem, dzīvojamajām mājām, zibspuldzēm, slēdžiem, krējumam, diennaktij, mēnesim un gadam. Viens beidzas, sākas cits. :) Nopirki jaunu kameru, bet viņas resurss tikšķ, un pēc gadiem tas jau būs novecojis dzelzis. Skaisti sāki mēnesi, bet pēc 30 dienām tas beigsies. Sākās sociālais tīkls, uzplauka, visi tur bija un dzīvoja diennaktīm - un tad izbeidzās. Bija tāds portāls kā MySpace. Tad nāca Draugi. Tagad liela daļa letiņu ir pārvākusies uz Facebook. Tas arī pēc laika nomirs, pat ja šobrīd šķiet, ka tā ir miljardu shēma, kas kruķīsies mūžam. Bija SCSI diski. Tos noēda IDE. Uhh, kā visi priecājās, kad IDI beidzot nomainīja SATA. Tad uz satu sāka spraust SSD. Un? Ne jau ar SSD viss beigsies, un nāks laiks, kad tehniķi servisos vecos 1TB SSD metīs pret sienu, lai tā vecā tehnika netraucē strādāt. :D Ilustrācijai pietiekami, man šķiet. Visi esam pirkuši svaigu krējumu un izmetuši vai nu tukšu iepakojumu, vai vecu krējumu. Padomju laikā avīzēm dzīves cikls bija garāks, tās tualetē vēl noderēja... Tvnet portāls smārtfounā tualetē īsti nepalīdz notīrīt pārstrādātās pusdienas no maigajām ķermeņa daļām. :D

Un tagad mums ir jāķeras pie budisma. Lielāko daļu sāpju rada uzskats, ka no tām ir iespējams izvairīties. T.i., tā ir dzīves daļa, un tā nemainīsies, BET, domājot, ka no tām var izvairīties, tu vēl pie esošām sāpēm PATS piepluso vainas apziņu, ka kaut kas ir izdarīts nepareizi, jo tā notika.
Nē. Viss ir normāli. :)

Kā rodas portāli? Sanāk cilvēki, padomā, un uzcep projektu. Motivācijas var būt jebkādas - pagarināt krānu, atrast sievu, nopelnīt piķi, pacelt savas spējas programmēšanā vai nu pofig kur, kas un kā. Iet laiks, un mērķi izpildās - kurš apprecas, kurš beidzot jūtas pietiekami pagarinājis visu, ko vajadzēja, un ir laiks domāt nākamo projektu - vai trīs bērnus, vai māju uzcelt, koku iestādīt un čūskai no rīta pankūkas sacept, nu kaut kā tā. :)
Kāda alternatīva - iemarinēties savā laika periodā, ignorējot visu pārējo pasauli? Nav tālu 9. maijs, mēs redzam, kas notiek, kad cilvēki iestrēgst kaut kādā laika periodā. Un nē, es te nejaucu politiku iekšā, es par cilvēcisko - tie penši ar 150 ordeņiem, kas dzīvo pilnīgi nesaistīti ar šo realitāti, savā laika burbulī, ir skumji, tas arī viss.
Internetā vēl mums tādus burbuļus sabūvēt? Nu i nafig.

Pēdējā rindkopa, risinājums.
Dzīvot dzīvā dzīvē dzīvu dzīvi. :) Nevis kaut kādā projektā tīmeklī vai kur. Dzīviem cilvēkiem nav problēmu pieņemt - attiecības, ledusskapi, draugus un portālus, izbaudīt, un tad atlaist - attiecības, ledusskapjus un portālus. Draugi parasti ir ilgstoša štelle. :D Ja kādam šķiet, ka šis portāls mirst, tātad ir laiks padomāt - ko man vajag internetā? Kritiķus un padomdevējus? Meklējam gūglē. Latviešu fotogrāfu tusiņus? Meklējam gūglē. Laikus, plas vanus un patīkus pie bildēm? Meklējam gūglē. :)

Case solved. Nav nepieciešamības man pateikties, bet, ja ļoti gribās, es pieņemu alu, automašīnas un skaidru naudu nemarķētās banknotēs. :D
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:51
 citēt
Latviešu fotogrāfu tusiņus? Meklējam gūglē. Laikus, plas vanus un patīkus pie bildēm? Meklējam gūglē. :)

Case solved. Nav nepieciešamības man pateikties, bet, ja ļoti gribās, es pieņemu alu, automašīnas un skaidru naudu nemarķētās
Piedod. Izsakies, lūdzu konkrēti, skaidri un īsi, labi? :)
Ja nevari, tad varbūt nejauc gaisu? :)
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:55
 citēt
Doma par smagu? :D
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:58
 citēt
Konkrēti, skaidri un īsi? Ok.

1)Visam ir dzīves cikls, ieskaitot interneta portālus.
2)Uztraukties par interneta portāla aiziešanu ir tikpat naivi, kā raudāt par to, ka beidzās 13. marts.
3)Jo nāk 14. marts, kam sekos 15.
4)Tāpat, kā vajadzību pēc dzīves mēs risinām ar nākamo dienu, vajadzību pēc [iemesls esamībai portālā] jārisina, atrodot nākamo portālu, kurā apmierināt šo vajadzību.

Un kā vēlme pēc tīra, nejaukta gaisa (kas, citiem vārdiem sakot, ir sastāvējies) iet kopā ar 2 topikiem ar vienādu domu ar 8 minūšu atstarpi? Retorisks jautājums, labi zinu, ka neiet kopā. :D
avatar
Publicēts: 14.03.15 01:58
 citēt
AivarsL:Doma par smagu? :D
AivarsL:Doma par smagu? :D

Kuram? :) Saki droši :)
avatar
Publicēts: 14.03.15 02:00
 citēt
priore:Kibi-Kibi pareizi pateica- vajag pieņemt dzīvi, reālo dzīvi, kāda tā ir un atkal atlaist, kad apnīkst vai sabojājas. Portāls nav nekas pret reālajām attiecībām. Un attiecību vietu, Letīn, pirmajā un otrajā reizē nosaku ES. VO!

Letīn, man žēl, ja nespēj izlasīt Kibi-Kibi jauko , miermīlīgo tekstu. Mēs neesam 180 rakstzīmju ierobežoti.

Paskaidro :)
Piedod, kādēļ uzliki šo mērkaķģīmi?
-100% negācijas pirmajā skatījumā.. Diemžēl.
avatar
Publicēts: 14.03.15 02:02
 citēt
Lai vai kā, bet rīts gudrāks par vakaru :P
avatar
Publicēts: 14.03.15 02:03
 citēt
priore:Tas jau bija paskaidrojums. Tev 200% negāciju divu riebīgu topiku veidā

Kurā vietā? ;)
avatar
Publicēts: 14.03.15 02:03
 citēt
AivarsL:Lai vai kā, bet rīts gudrāks par vakaru :P

Pareizi, Aivar, bet vajag tak "pameņģēties", vai ne? :)
avatar
Publicēts: 14.03.15 02:16
 citēt
priore:pat netaisos meņģēties ar veci. :face-kiss:

Bliņ, feina meitene un tikai ar meiteni?? :(..
Piedod, bet garām.. Tev pašai :) No dabas..
Bet, starp citu, šis teksts nebija rakstīts Tev :) Kādēļ atbildi par citiem? :)
avatar
Publicēts: 14.03.15 02:23
 citēt
priore:man neteic:''cisu, cisu, jo esmu atbildīgs par visu''!
un neesmu nekāda ''feina meitene''. Pats nelieto fotoblog, neinteresējies par citiem, toties nāc uzreiz ar savām pretenzijām divos topikos.

Piedod, saprotami, pilnīgi sievišķīgi izej uz demagoģiskiem apvainojumiem- kur tika minēts Tevis iepriekš teiktais? :)
avatar
Publicēts: 14.03.15 02:32
 citēt
priore:Vai tevi vismaz pašu interesē tas, ko kāds Tev atbild, vai esi nevērības kalngals? KO? A?

Neizdosies personīgi mani pavilkt :)
Piedod, ja neinteresētu posti, vai tad atbildētu? :) Ja godīgi.. Galu galā..
avatar
Publicēts: 14.03.15 02:40
 citēt
Edgars Liepins & zvaigznes - neratna dziesma youtu.be...
avatar
Publicēts: 14.03.15 02:42
 citēt
Lunis:Edgars Liepins & zvaigznes - neratna dziesma [url=https://youtu.be/WOY-0UxQhhE

Labs]https://youtu.be/WOY-0UxQhhE
Labs[/url] :) Šai sakarā īpaši :)
avatar
Publicēts: 14.03.15 02:43
 citēt
priore:Rudenī, kad lapas birst, fotoblog nemirst.

Varu Tevi pavilkt savos rateļos.


Nu tad pavizni :) Bet ,diemžēl, tagad pavasaris durvīs..
avatar
Publicēts: 14.03.15 02:50
 citēt
Tačka ar Spārītes riteņiem purčikā ! ČETRI spērītes riteņi pēc 25 gadiem kā Spārītes vairs neražo un 4 !! VienaiSpārīteu taču bija tikai 3 !
avatar
Publicēts: 14.03.15 02:50
 citēt
Youtubē var vispār katru gadu vai čuķ ne katru mēnesi atrast pasaules gala sludinātājus - WATCH THIS - It will shock you, year 2015 will be a tipping point ui ui ui...
Nu nemirs te nekas - nemirs - transformēsies un dzīvos tālāk. Nu un pat ja izčākstēs - nu tak lai izčākst.
Ja girbās savu līmeni pacelt, tad ir vērts stīvēties ar pretiniekiem, kas ir pārāki - lai vienmēr ir kur tiekties. Šim iemeslam var atrast gana daudz ārzemju foto portālus, kuros līmenis publicētajiem attēliem ir ļoti augsts.

Ja gribās tomēr šeit kaut ko darīt, tad var sākt ar sevi - varbūt kādu filozofisku fotoskolu pats vari uzrakstīt par fotogrāfijas būtību, kādu pamācību jaunajiem censoņiem. Katrs taču var līdzdarboties - iespējas ir.

P.S. Nesaprotu no kuras vietas tā tačka nobildēta - mājas fonā es zinu.
avatar
Publicēts: 14.03.15 02:51
 citēt
priore:Paklau, Tu te tik raksti un raksti, bet bildes nosaukumu pat nezini. Tas ir ''Pavasaris''.

Nedemagoģē- kur šeit ir pieminēta bilžu tēma "pavasaris"? Ieliec kaut vienu, tad liksim pretim. Bet bildes ar akcentu, nevis- "tādēļ, ka tā sanāca".. Labi?
avatar
Publicēts: 14.03.15 02:56 labots
 citēt
Lunis:Tačka ar Spārītes riteņiem purčikā ! ČETRI spērītes riteņi pēc 25 gadiem kā Spārītes vairs neražo un 4 !! VienaiSpārīteu taču bija tikai 3 !


Ražo - ieraksti kurpirkt.lv spārīte.

velomachine.lv...
avatar
Publicēts: 14.03.15 03:04
 citēt
priore:Spārītes riteņi ir kā kvalitātes zīme.
Man reiz bija mocis, padomju laikos. Auto nebija, bet vajadzēja kalēja plēšas pārvest no Jaunciena uz Berģiem. Dēlim izdzinu cauru naglu, ar ko to aizķeksēt aiz bagāžnieka un otrā gala ar naglām un līstēm pielikām ''Spārītes'' pakaļējo tiltu. Bija atkala, un nespējām aizmukt divatā ar tādu tarataiku no gaišņikiem. Tiesības mums nevienam nebija, kaut kā izmelojāmies, ka aizbrauksli pakaļ un ats'tājām pasi ķīlā GAI būdā pie Berģiem, aizbraucām pēc plēšām, moci atstājām mājās, aizgājām ar kājām pēc pases un pēcāk bija jāsamaksā sods par braukšanu bez tiesībām 26 rubļi. Spārītes riteņi to visu izturēja un aiz mopēda ''Rīga7'' nobrauca vāl vismaz 100km dažādu kravu pārvadājumos maršrutā Pārdaugava- Berģi.

Nu nevajag mēģināt ko ieskaidrot CSD.. Viņiem ir likts aimirst cilvēcisko faktoru, bet tikai bez prevencijas "ievākt " pārkāpumu peļņu..Bet "Spārīte ir LV klasika.. Manām mazmeitām tagad, kā reiz vajag..
Kaut arī, ja skatāmies no pagājušā gada- abām ir katrai savs , ne "Spārītes", protams, bet divritenis, ar balstiem-tak nevajadzēja viņām tos riteņus- viņām vajadzēja mūs pašus.. neko citu..
avatar
Publicēts: 14.03.15 03:21
 citēt
priore:Fotoblogs mirst,
Ejam visi


fotografēt

Nu l'uk 'seit es Tev piekr'itu 100%
Ar to ar'i priecēsim paši sevi un visus apkārtējos.. Cepuri nost..
avatar
Publicēts: 14.03.15 12:33
 citēt
letins:Apstāvēsim.. Mūžīgi te nebūs tikai dažu personu gudru domu posti, bez dialoga. Vieglas smiltis.
Negribētos, gana interesantas lietas ir F.blogā bijušas, Gribētos, lai būtu vēl..Citādi lai nesanāk tāpat, kā ar "labāko fotosaitu LV"..


Fotoblogs iet to pašu ceļu, ko Latvija. Vai Latvija mirst?
avatar
Publicēts: 14.03.15 12:46
 citēt
Sirms onkulis bildee bet čīkst kā pusaudzis skuķis :D
Viii vis i slikktiiiiii jaaiiiiet Weenazzzz griezTTttt
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):