forum.gif
9.maijs
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / 9.maijs
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.05.15 11:50
 citēt
Kas ies?

Fotografēt, kolorītu - es domāju.
Šogad brīvdiena & "jubiļeinij prazņik" - kolorīts būs īpaši aktīvs!
avatar
Publicēts: 07.05.15 11:52
 citēt
4-5 gadus esmu izlaidis , bet 90%, ka es iešu. Krējums jāsabildē
avatar
Publicēts: 07.05.15 11:53
 citēt
Cirks un klauni ŠOGAD būs ar vērienu:):)
avatar
Publicēts: 07.05.15 12:17
 citēt
Lunis:Cirks un klauni ŠOGAD būs ar vērienu:):)

Klauni? Kāpēc tā apvainot godīgus profesionāļus? Tur būs pavisam citādas radībiņas. Sevišķi jaukas tās, kam kaujās pelnītas bļembas un kara laikā dabūtas dienesta pakāpes, kaut paši tad vēl labi ja staigāt mācījās.
avatar
Publicēts: 07.05.15 12:19
 citēt
nafiga? atceros bērnībā lasijām koloradņikus burciņās ar sālsūdeni, pa sotņu deva mums rubčiku :face-smile:
avatar
Publicēts: 07.05.15 12:26
 citēt

Re, kolorādo kurkulis cītīgi gatavojas, lentīti aptīt... trenējas, vo!
avatar
Publicēts: 07.05.15 13:18
 citēt
Alibaba:nafiga? atceros bērnībā lasijām koloradņikus burciņās ar sālsūdeni, pa sotņu deva mums rubčiku :face-smile:


Jo mēs esam fotogrāfi.
ja burciņā esošās vabolītēs nenofotografēji - tu tak neesi nekāds fotogrāfs! :grimace:
avatar
Publicēts: 07.05.15 13:55
 citēt
Hugo:
Re, kolorādo kurkulis cītīgi gatavojas, lentīti aptīt... trenējas, vo!

Izskatās pēc kaut kāda dīvaina masturbācijas paveida.
avatar
Publicēts: 07.05.15 14:21
 citēt
avatar
Publicēts: 07.05.15 14:26 labots
 citēt
Vaards:Šogad brīvdiena & "jubiļeinij prazņik" ...

Ir daudzas citas lietas ko darīt brīvdienās (solās pat būt siltas/saulainas), lai nenodarbinātu savas domas ar "uzvarētāju" vai "pedi%u" gājieniem.

www.golf.lv...

avatar
Publicēts: 07.05.15 14:32
 citēt
avatar
Publicēts: 07.05.15 14:36
 citēt
... tas pats, bet "no priekšas" ...

avatar
Publicēts: 07.05.15 14:48
 citēt
NIN:4-5 gadus esmu izlaidis , bet 90%, ka es iešu. Krējums jāsabildē



:face-grin::face-grin::face-grin:ar gribētu,bet netikšu:face-sad:
avatar
Publicēts: 07.05.15 14:51
 citēt
Dažiem nav miera, labāk paspinigot būtu aizbraukuši vai kā nesix piedāvā - golfu uzspēlējuši :face-wink:
avatar
Publicēts: 07.05.15 15:18
 citēt
avatar
Publicēts: 07.05.15 15:20
 citēt
Man dienā jābildē mūzikas skolas pūtēju orķipestri, 35 misiņgraužus priekš dziesmusvētku ID kartēm, bet vakarā - deju kolektīva koncertu.
Manā miestā nekādas fašistu raganu balles no oficiālās varas netiek organizētas, arī mūsu pilsētas galva (ja kas, smukākā pagastvece Latvijā) ar kolorado lenteni pie krūtīm okupantu priekšā nestāvēs.
Tā, ka, rīdzinieki, pirms braukt virsū Ladgalei par krieviskumu, atcerieties savu Gņilušku karātavu laukuma tribīnē 9.maijā. :face-wink:
avatar
Publicēts: 07.05.15 15:31
 citēt
Schneider:Man dienā jābildē mūzikas skolas pūtēju orķipestri, 35 misiņgraužus priekš dziesmusvētku ID kartēm, bet vakarā - deju kolektīva koncertu.
Manā miestā nekādas fašistu raganu balles no oficiālās varas netiek organizētas, arī mūsu pilsētas galva (ja kas, smukākā pagastvece Latvijā) ar kolorado lenteni pie krūtīm okupantu priekšā nestāvēs.
Tā, ka, rīdzinieki, pirms braukt virsū Ladgalei par krieviskumu, atcerieties savu Gņilušku karātavu laukuma tribīnē 9.maijā. :face-wink:


Nav skaidrs, kam veltīts šis teksts ;) Pirmā daļa par dziesmusvētkiem un deju kolektīvu, otra par Latgali ... Vai tad kāds uzdrošinājās Latgali par krievisku nosaukt? :)
avatar
Publicēts: 07.05.15 15:45
 citēt
Tas veltīts 9.maija pasākumiem, dziesmusvētki un deju kolektīvs ir blakus golfam, hokejam un spiningošanai.
Latgale par krievisku tiek saukta regulāri, arī šeit. Ja slinkums apskatīties, neregulāri lasi forumu, varu iedot tik pāris dienas vecus piemērus. Vajag?
avatar
Publicēts: 07.05.15 15:54
 citēt
izskatās, ka šneiders sajaucis 4dienu ar 5dienu un sācis dzert vienu dienu agrāk. (:
avatar
Publicēts: 07.05.15 16:05
 citēt
Schneider:Tas veltīts 9.maija pasākumiem, dziesmusvētki un deju kolektīvs ir blakus golfam, hokejam un spiningošanai.
Latgale par krievisku tiek saukta regulāri, arī šeit. Ja slinkums apskatīties, neregulāri lasi forumu, varu iedot tik pāris dienas vecus piemērus. Vajag?


Rīga nav visa Latvija un Preiļi savukārt nav visa Latgale, tas apkaunojošais referendums jau parādīja kas un kā neogeo.lv... Uzreiz redzams kur atrodas mūsu daunbasa analogs :face-wink:
avatar
Publicēts: 07.05.15 16:08
 citēt
Schneider:Tas veltīts 9.maija pasākumiem, dziesmusvētki un deju kolektīvs ir blakus golfam, hokejam un spiningošanai.
Latgale par krievisku tiek saukta regulāri, arī šeit. Ja slinkums apskatīties, neregulāri lasi forumu, varu iedot tik pāris dienas vecus piemērus. Vajag?


Vajag. Tikai nav skaidrs, kādēļ tu šajā tēmā savu "sāpi" izsaki? Tad jau šeit var apspriest arī tehnikas tirdzniecību, mūziku, ko klausāmies utt. Speciāli ir izveidotas sadaļas, lai nejauktu visu vienā putrā :face-wink:


P.S. Es arī domāju, ka Latgalē krievvalodīgo procentuāli ir vairāk nekā Vidzemē, Kurzemē un Zemgalē. Nesaku, ka tas ir slikti, bet tas tā ir.
avatar
Publicēts: 07.05.15 16:51
 citēt
Lielākie procenti retāk abdzīvotā vietā nav tas ļaunākais. Latgalē referendumā par bija 55%, bet Rīgā - it kā tikai 38%. Bet nobalsojušo skaits - Latgalē 78736, bet Rīgā tie 38% sastāda veselus 119621.
Par dzeršanu - paši jūs pillā, ja nemākat izlasīt, ka pati tēma ir par krievu trobeli, bet isklaižu alternatīvas tika pieminētas vēl pirms manis. :grimace:
avatar
Publicēts: 11.05.15 20:43
 citēt
tas Bregovičs un būtu varbūt arī pabildējis, bet bija jābrauc pie zirga pēc sūdiem.
avatar
Publicēts: 12.05.15 09:26
 citēt
Palasiet Sokolovu, :)

www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 13.05.15 11:21
 citēt
avatar
Publicēts: 16.05.15 17:22
 citēt
nesix:... tas pats, bet "no priekšas" ...



Klau, Latvija varetu but kads golfa turniirs kuraa varetu nokast pikji no 28. junija liidz 11. julijam?
avatar
Publicēts: 18.05.15 11:35
 citēt
kā tieši kāsīsi piķi ? Pārīti biezo saņemsi ķīlniekos, vai kas radošāks.....?
avatar
Publicēts: 18.05.15 13:42
 citēt
imgfoto:Klau, Latvija varetu but kads golfa turniirs kuraa varetu nokast pikji no 28. junija liidz 11. julijam?


ljo2015.olimpiade.lv...
"No 3. līdz 5. jūlijam Valmierā un Cēsīs norisināsies Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiāde, kurā piedalīsies novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus Olimpiskajos sporta veidos."

Tur būs arī golfs, vari pieteikties, bet spriežot pēc iepriekšējo gadu webā pieejamajām foto galerijām, tie nebūs "baigā piķa" maksātāji. (:


P.S. Iepriekšējais 3 dienu turnīrs beidzas 28.06., bet nākamais sākas 13.07.
avatar
Publicēts: 18.05.15 13:59
 citēt
Bet ozo kluba kaut kads carlsber kauss notiekas taja laikaa..kas tur parasti ir balvaas. Man vnk meita ar draugu brauc ciemoties shaja laika un sgis sadomajies "celjanaudu" atsist. :)
avatar
Publicēts: 18.05.15 14:09
 citēt
Man likās, ka kā pienākas fotobloga tautai esi sadomājis bildējot piķi taisīt, bet ja iet runa par SPĒLĒŠANU, tad uz priekšu. Tikai jāņem vērā, ka spēlētāju ir daudz un pieteikšanās parasti ātri aizpildās, tā kā nenokavējiet! Balvās dod kaut kādas mantas, varbūt šmigas pudeli, bet ne naudu. (:
avatar
Publicēts: 18.05.15 15:56
 citēt
avatar
Publicēts: 18.05.15 16:16
 citēt
Laba emblēma us kioska - Pivoraki no vecā Hotabiča. :face-grin:
avatar
Publicēts: 18.05.15 17:55 labots
 citēt
imgfoto:Klau, Latvija varetu but kads golfa turniirs kuraa varetu nokast pikji no 28. junija liidz 11. julijam?

NilsS:kā tieši kāsīsi piķi ? Pārīti biezo saņemsi ķīlniekos, vai kas radošāks.....?



Iespējams, ka IMG spēlēs golfu uz naudu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.05.15 17:59 labots
 citēt
Vaards:Kas ies?

Fotografēt, kolorītu - es domāju.
Šogad brīvdiena & "jubiļeinij prazņik" - kolorīts būs īpaši aktīvs!


www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 20.05.15 10:03
 citēt
smartins:
imgfoto:Klau, Latvija varetu but kads golfa turniirs kuraa varetu nokast pikji no 28. junija liidz 11. julijam?

NilsS:kā tieši kāsīsi piķi ? Pārīti biezo saņemsi ķīlniekos, vai kas radošāks.....?



Iespējams, ka IMG spēlēs golfu uz naudu :bad_smile:


Es jau spelet neprotu un netaisijos ja nu kljushkas pastaipiit...mani jaunieshi bija sacerejushies, ka Latvija bus kads golfa turnirins, kur vares naudinju vinnet:)
Zvaniju uz ozo, meitene teica, ka lai ar savu handikapu puisis pats domajot vai spelet tur...nu tjipa ka limenis par zemu un manjii ari balvas neesot.
avatar
Publicēts: 20.05.15 11:05 labots
 citēt
imgfoto:...mani jaunieshi bija sacerejushies, ka Latvija bus kads golfa turnirins, kur vares naudinju vinnet:)
Zvaniju uz ozo, meitene teica, ka lai ar savu handikapu puisis pats domajot vai spelet tur...nu tjipa ka limenis par zemu un manjii ari balvas neesot.


kam HCP (handicaps) "par zemu" - džekam vai pārējai turnīra publikai? varbūt puisim HCP ir +3!!!, kas ir tipa tā kā profu līmenis un lai vinnētu citus plebejus-amatierus kam HCP robežās no -2 līdz -18, jānospēlē laukums "mīnusā".

pieļauju, ka iepriekšējo teikumu šeit neviens nesaprata. paskaidrošu tikai to, ka amatieriem katram ir sava līmeņa HCP un ka vinnētājs nav tas, kurš nospēlē labāk absolūtajos ciparos, bet gan attiecībā pret savu HCP. vinnēt konkrētajā dienā var JEBKURŠ un tas ir tas interesantākais!
avatar
Publicēts: 20.05.15 11:16
 citēt
Noteikti cerēja uz versiju bez handihapa
avatar
Publicēts: 20.05.15 16:20
 citēt
nesix:
imgfoto:...mani jaunieshi bija sacerejushies, ka Latvija bus kads golfa turnirins, kur vares naudinju vinnet:)
Zvaniju uz ozo, meitene teica, ka lai ar savu handikapu puisis pats domajot vai spelet tur...nu tjipa ka limenis par zemu un manjii ari balvas neesot.


kam HCP (handicaps) "par zemu" - džekam vai pārējai turnīra publikai? varbūt puisim HCP ir +3!!!, kas ir tipa tā kā profu līmenis un lai vinnētu citus plebejus-amatierus kam HCP robežās no -2 līdz -18, jānospēlē laukums "mīnusā".

pieļauju, ka iepriekšējo teikumu šeit neviens nesaprata. paskaidrošu tikai to, ka amatieriem katram ir sava līmeņa HCP un ka vinnētājs nav tas, kurš nospēlē labāk absolūtajos ciparos, bet gan attiecībā pret savu HCP. vinnēt konkrētajā dienā var JEBKURŠ un tas ir tas interesantākais!


man liekas, ka es nepareizi pateicu pa telefonu, proti pateicu trīs, lai gan ir -3 :D
avatar
Publicēts: 21.07.15 16:40
 citēt
KVAA-II:atceros - kā 9.maija rītā it sevišķi latviešu ziņu reportieri bildēja jau 5-6 no rītus ainas Uzvaras parkā

Tagad labs bildējum s- kāda mizkaste paliek pēc Pozituvus festivāla - 3 diennieka

www.tvnet.lv...


Piedāvā aizliegt Pozitivusā ielaist krievus, vai?
avatar
Publicēts: 29.05.20 08:55
 citēt
orks:
Lunis:Cirks un klauni ŠOGAD būs ar vērienu:):)

Klauni? Kāpēc tā apvainot godīgus profesionāļus? Tur būs pavisam citādas radībiņas. Sevišķi jaukas tās, kam kaujās pelnītas bļembas un kara laikā dabūtas dienesta pakāpes, kaut paši tad vēl labi ja staigāt mācījās.


2020. gada 9.maijā šādus medaļotus personāžus praktiski nemanīja (es gan tur nebiju visu dienu un potenciāli spilgtākajos brīžos). Nebija neviena iereibušā, daudzi lietoja sejas maskas (kin dza dza: "vse prisedaļi kak makaki"), absolūtais vairums izskatījās pēc vienas ģimenes locekļiem, daudzi bija paņēmuši līdzi bērnus, Policija savu darbu pildīja labi.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):