forum.gif
Pieprasu fotobloga administrācijai likvidēt lietotāja Mackie profilu par rupjībām.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Pieprasu fotobloga administrācijai likvidēt lietotāja Mackie profilu par rupjībām.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 22.05.15 11:12 labots
 citēt
Publicēts: 22.05.15 00:04
citēt
negatIvs:
Par tēmu, kvaaveidīgie un mackieveidīgie, nevar atrast nevienu zilbi, kura attaisnotu Krievijas rīcību


Да иди ты на хуй, дурачок :cry:
Перед кем оправдываться? Перед тобой, чтоли, провокатор неудавшийся?
Иди лапти починяй, да коз паси, kalps. :face-wink:
avatar
Publicēts: 22.05.15 11:16
 citēt
jg100:Publicēts: 22.05.15 00:04
citēt
negatIvs:
Par tēmu, kvaaveidīgie un mackieveidīgie, nevar atrast nevienu zilbi, kura attaisnotu Krievijas rīcību


Да иди ты на хуй, дурачок :cry:
Перед кем оправдываться? Перед тобой, чтоли, провокатор неудавшийся?
Иди лапти починяй, да коз паси, kalps. :face-wink:


НОШАУТ!
avatar
Publicēts: 22.05.15 11:18
 citēt
p.s. Neatbalstu neviena banošanu jebanātiskās tēmās.
avatar
Publicēts: 22.05.15 11:25 labots
 citēt
Vaards:p.s. Neatbalstu neviena banošanu jebanātiskās tēmās.


Man vienalga visādu "vārdu" viedoklis. Ja Mackie netiks dzēsts, tad dzēsīšos es un ieteikšu dzēsties no šejienes arī citiem normāliem latviešiem, kuri nealkst pēc kungu no austrumiem valstības.
avatar
Publicēts: 22.05.15 11:28
 citēt
jg100:
Vaards:p.s. Neatbalstu neviena banošanu jebanātiskās tēmās.


Laikam Ulmaņa piekritējs, kurš pat pirms nošaušanas pavēlēja visiem palikt savās vietās.


Tieši tā.
Ulmanis visu pareizi izdarīja, būtu laiks to tā kā saprast jau.
avatar
Publicēts: 22.05.15 11:31
 citēt
Vaards:
jg100:
Laikam Ulmaņa piekritējs, kurš pat pirms nošaušanas pavēlēja visiem palikt savās vietās.


Tieši tā.
Ulmanis visu pareizi izdarīja, būtu laiks to tā kā saprast jau.


Ulmanis nodeva Latviju krievu ķetnās uz 50 gadiem.
avatar
Publicēts: 22.05.15 11:39
 citēt
jg100:Ja Mackie netiks dzēsts, tad dzēsīšos es un ieteikšu dzēsties no šejienes arī citiem normāliem latviešiem, kuri nealkst pēc kungu no austrumiem valstības.
Ak nē! :cry: Bet te tā kā FOTOblogs, nevis LATVIEŠU blogs.. un cik zinu, Latvijā vārda brīvība ir aizsargāta ar Satversmi.
avatar
Publicēts: 22.05.15 11:41
 citēt
Mackie tavai Satversmei uzkakās un padzīs visus nerusskujus vienu māju tālāk
avatar
Publicēts: 22.05.15 11:45
 citēt
jg100:Mackie tavai Satversmei uzkakās un padzīs visus nerusskujus vienu māju tālāk
Mana, bet Tavai nē? :amazing: Tu no cita kosmosa?
avatar
Publicēts: 22.05.15 11:45
 citēt
Nevajag jaukt kolchoza darbnīcu algas dienas komunikāciju publiskā telpā ar vārda brīvību.
Atbalstu visu huligānu un dažādu reliģisku sektu aģitatoru patriekšanu.
avatar
Publicēts: 22.05.15 11:48
 citēt
Nu to es sapratu, ka "Vaards" un "LT-" ir viena un tā pati persona. Bet vienalga palieku pie sava, ka Mackie ir pretvalstisks elements un šeit tādam nav vieta.
avatar
Publicēts: 22.05.15 11:59
 citēt
LT_:
jg100:Mackie tavai Satversmei uzkakās un padzīs visus nerusskujus vienu māju tālāk
Mana, bet Tavai nē? :amazing: Tu no cita kosmosa?


šorīt savu georgievskuju lentīti jau izgludināji?
avatar
Publicēts: 22.05.15 12:08
 citēt
jg100:
LT_:ana, bet Tavai nē? :amazing: Tu no cita kosmosa?


šorīt savu georgievskuju lentīti jau izgludināji?
Tu ko, debīls esi? :haha:
jg100:Nu to es sapratu, ka "Vaards" un "LT-" ir viena un tā pati persona. Bet vienalga palieku pie sava, ka Mackie ir pretvalstisks elements un šeit tādam nav vieta.

Šī vispār bomba :D
avatar
Publicēts: 22.05.15 12:09 labots
 citēt
jg100:
Vaards:p.s. Neatbalstu neviena banošanu jebanātiskās tēmās.


Man vienalga visādu "vārdu" viedoklis. Ja Mackie netiks dzēsts, tad dzēsīšos es un ieteikšu dzēsties no šejienes arī citiem normāliem latviešiem, kuri nealkst pēc kungu no austrumiem valstības.


Tu pārspīlē. Saprotu sāpi, bet neatbalstu. Pašcieņu vajag attīstīt tādā līmenī lai mekiju mekšķēšana neskartu
avatar
Publicēts: 22.05.15 12:32
 citēt
Skatos, ka te mackie ir daudz advokātu.
avatar
Publicēts: 22.05.15 12:34
 citēt
jg100:Skatos, ka te mackie ir daudz advokātu.
Vienkārši Tev ir maz atbalstītāju :D
avatar
Publicēts: 22.05.15 12:47
 citēt
jg100:Skatos, ka te mackie ir daudz advokātu.


Nē,te ir racionāli domājoši cilvēki,nevis puņķaini tīņi.
avatar
Publicēts: 22.05.15 12:48 labots
 citēt
jg100:Skatos, ka te mackie ir daudz advokātu.


Un ko dari reālajā dzīvē, kad dzirdi tādas runas ? Dod pa muti, sašņorē, zvani DP, sūdzi tiesā ?
Cik tādus jau esi nolicis pie vietas ?
Mēsli smirdēja un smirdēs, nevajag tos čamdīt un gausties
avatar
Publicēts: 22.05.15 13:15
 citēt
LT_:
jg100:
šorīt savu georgievskuju lentīti jau izgludināji?
Tu ko, debīls esi? :haha:
jg100:Nu to es sapratu, ka "Vaards" un "LT-" ir viena un tā pati persona. Bet vienalga palieku pie sava, ka Mackie ir pretvalstisks elements un šeit tādam nav vieta.

Šī vispār bomba :D


Gribās aiziet padročīt uz šo ierakstu...
Tu man turēsi un es tev, vai kā? :exciting:
avatar
Publicēts: 22.05.15 13:42
 citēt
jg100:Publicēts: 22.05.15 00:04
citēt
negatIvs:
Par tēmu, kvaaveidīgie un mackieveidīgie, nevar atrast nevienu zilbi, kura attaisnotu Krievijas rīcību


Да иди ты на хуй, дурачок :cry:
Перед кем оправдываться? Перед тобой, чтоли, провокатор неудавшийся?
Иди лапти починяй, да коз паси, kalps. :face-wink:


Hm, a kēpēc Tu kā Marnics nevērsies policijā un VID'ā? ..jeb Apvienotajās Nācijās?
avatar
Publicēts: 22.05.15 13:49
 citēt
jg100:Publicēts: 22.05.15 00:04
citēt
negatIvs:
Par tēmu, kvaaveidīgie un mackieveidīgie, nevar atrast nevienu zilbi, kura attaisnotu Krievijas rīcību


Да иди ты на хуй, дурачок :cry:
Перед кем оправдываться? Перед тобой, чтоли, провокатор неудавшийся?
Иди лапти починяй, да коз паси, kalps. :face-wink:

Awww...
Bērniņam grūtības sagremot, ka pasaulē ir cilvēki ar savādākām politiskajām nostājām?
Cik piemīlīgi. :3
Tagad sagribējis cenzēt, sev nepatīkamās nostājas, neapzinoties to, ka to darot, viņš nodarbojās ar to pašu, ko piekopj krievijas politika.
HA!
avatar
Publicēts: 22.05.15 18:56
 citēt
Kā jau solīju, šodien izdzēsīšos no šitā kalpu portāla. Latvieši ir kalpu tautiņa - kalpoja vāciešiem 700 gadus un nu jau divi simti gadu kalpo krieviem. Mackie un viņam līdzīgie uzvar. Latvieši norij visus vemekļus savā virzienā un klanās tālāk kungu priekšā. Laikam pareizi jau mackie saka, ka latvieši savu valsti nav pelnījuši - viņi līdz tai nav izauguši.
avatar
Publicēts: 22.05.15 19:06
 citēt
3RDhalf, citagaisma, jolan - jūs mani pārliecinājāt turpmāk neizteikt savu viedokli. Novēlu jums, lai mackie jūs izkomandētu kā vien viņam tīk.
avatar
Publicēts: 22.05.15 19:23
 citēt
Žēl, ka fotoblogs no fotogrāfijā ieinteresētu cilvēku pulcēšanās vietas ir pārvērties par politisku vietni, kurā Krievijas impērijas atjaunošanas un Latvijas kā valsts likvidēšanas piekritēji var netraucēti izpausties savās vēlmēs. Man ar šādiem ļautiņiem un viņu piekritējiem nav pa ceļam.
avatar
Publicēts: 22.05.15 19:41 labots
 citēt
Vai latvieši ir vergu tauta? Protams! Tā pat kā krievi, vācieši un amerikāņi, kuri vergo politikas labā.

"The opposite of love is not hate, it's indifference."
Nepārproti, es esmu pilnībā, par krievijas bagāžas atkratīšanu. Bet, tā vietā, lai viņiem bruktu virsū un pataisītu par "svētajiem cietējiem" - es viņus vienkārši ignorēju. Ja ar mani kāds mēģina runāt krieviski - es pretī japāniski.

Tajā pašā laikā, lai arī kā es neizrādītu savu nostāju, man nekad neienāktu prātā cenzēt, citādi domājošos.

Ja tu gribi aizliekt runas brīvību, tad tev jāsaprot, ka pats no tās atsakies.

ps.
avatar
Publicēts: 22.05.15 19:42
 citēt
jg100:Žēl, ka fotoblogs no fotogrāfijā ieinteresētu cilvēku pulcēšanās vietas ir pārvērties par politisku vietni, kurā Krievijas impērijas atjaunošanas un Latvijas kā valsts likvidēšanas piekritēji var netraucēti izpausties savās vēlmēs. Man ar šādiem ļautiņiem un viņu piekritējiem nav pa ceļam.
Tak dzēsies ārā - kam tu te esi vajadzīgs?? Domāju, ka neviens nesēros - par vienu bāleliņu-gaudotāju mazāk!
avatar
Publicēts: 22.05.15 19:45
 citēt
Tāpēc fotobloga īpašniekiem ir izvēle - vai viņi arī turpmāk netraucēti ļaus šeit krieviski nesmukiem vārdiem lamāties un propagandēt šeit lielkrievijas impēriju, vai arī bloķēt rupekļus.
avatar
Publicēts: 22.05.15 19:47
 citēt
LT_:
jg100:Žēl, ka fotoblogs no fotogrāfijā ieinteresētu cilvēku pulcēšanās vietas ir pārvērties par politisku vietni, kurā Krievijas impērijas atjaunošanas un Latvijas kā valsts likvidēšanas piekritēji var netraucēti izpausties savās vēlmēs. Man ar šādiem ļautiņiem un viņu piekritējiem nav pa ceļam.
Tak dzēsies ārā - kam tu te esi vajadzīgs?? Domāju, ka neviens nesēros - par vienu bāleliņu-gaudotāju mazāk!


Es šeit esmu vajadzīgs tik pat, cik tu. Uz neredzēšanos.
avatar
Publicēts: 22.05.15 19:48
 citēt
Atā! :cry:
avatar
Publicēts: 22.05.15 20:17
 citēt
jg100:
LT_:ak dzēsies ārā - kam tu te esi vajadzīgs?? Domāju, ka neviens nesēros - par vienu bāleliņu-gaudotāju mazāk!


Es šeit esmu vajadzīgs tik pat, cik tu. Uz neredzēšanos.


Tu kļūsti mazliet nožēlojams, kas ir pavisam skumji
avatar
Publicēts: 22.05.15 22:29 labots
 citēt
NilsS
Mēsli smirdēja un smirdēs, nevajag tos čamdīt un gausties


Piekrītu, šo te esmu šeit sapratis... un nav jau jabūt krievam lai būtu mēsls, starp letiņiem ar tādu netrūkst.
avatar
Publicēts: 22.05.15 22:35 labots
 citēt
Pieprasu banketa turpinājumu , furšetu un vaļīgas meičas!
avatar
Publicēts: 22.05.15 23:20
 citēt
Labāk vajadzētu aizliegt visiem "īpašiem" fotogrāfiem un pārējiem runāt par polituku šajā vietnē!!!!!!!
avatar
Publicēts: 23.05.15 00:23
 citēt
Lunis:Pieprasu banketa turpinājumu , furšetu un vaļīgas meičas!


...un ja vēl pirts :face-smile:
avatar
Publicēts: 23.05.15 01:36
 citēt
NilsS:
Lunis:Pieprasu banketa turpinājumu , furšetu un vaļīgas meičas!


...un ja vēl pirts :face-smile:

Jā nu tas nu būtu PĀRĀK Grezni , tad būtu mīļotā sexretārīte jāreanimē jāreinkarnē :):)
avatar
Publicēts: 26.05.15 14:51
 citēt
Incāki tev, jg100 sanāk... viens var apsaukāties, bet otrs nedrīst apsaukātāju uz amata rīka pasūtīt :D

beno:
Piekrītu, šo te esmu šeit sapratis... un nav jau jabūt krievam lai būtu mēsls, starp letiņiem ar tādu netrūkst.

eku, jg100tev pareizā atbilde tev... neceri, ka krievu nolicēji no šejienes dzēsīsies, jo citur viņus neviens nelasa un neuztver par normāliem :D
avatar
Publicēts: 12.03.20 12:48
 citēt
Lunis:Pieprasu banketa turpinājumu , furšetu un vaļīgas meičas!


Varam paņemt richy77. No 77 izveidot 69 būs relatīvi viegli.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):