forum.gif
Skandāli ap un par
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Skandāli ap un par
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.10.22 22:32
 citēt
Jānis Škapars labākais foto
avatar
Publicēts: 28.10.22 22:43
 citēt
FOTOGRĀFU razborkas
Fotogrāfe Karīna Jurciņa
Labs vakars visiem maniem klientiem, draugiem, sekotājiem
Šis ieraksts nebūs no maniem mīļākajiem...
Bet vēlos ar to padalīties...
Jau kādu laiku klausos kāda mana "kolēģa" fotogrāfa... Raivja Aploka jeb "Mana fotogrāfija" neslavas nešanu tautās par maniem un manu citu kolēģu darbiem ...un ne tikai....
Vienmēr fotogrāfus esmu uztvērusi par saviem kolēģiem!
Arī man kâda foto màksla patikusi vairāk, kāda mazāk.....BET....
Nekad neesmu ļāvusi to publiski apspriest cilvēku sabiedrībā...it sevišķi, vadot foto kursus , it sevišķi, publiskās iestādēs...šajā gadījumā...Izglītības iestādē Cēsīs( valsts mērogā)..
Dzirdot ,nestas neslavas par maniem darbiem šàdos kursos, jaunajiem foto mācekļiem, iespējams, "kolēģis" ir mēģinājis parādīt viņiem savu "diženumu"
Man nav ne jausmas...
Bet, rādot manas bildes un ņirgājoties par atrastajiem "defektiem", manuprāt, tas ir zemiski!
Un tālāk sekos INTERESANTĀKAIS...
Publiski, viņš kursu nodarbību laikā, sācis apspriest un ironizēt manu ārieni ...
Vai tāds var būt pasniedzējs foto kursos??
Nav svarīgi ko viņš teicis, jo tam pat nav nozīmes...te stāsts par paša cilvēka būtību....
Ko viņš vēlas saņemt atpakaļ no tiem cilvēkiem, kam viņš šo informāciju pasniedz.????
Pēc šī garā ieraksta vēlos tikai piebilst savas domas....
Mīlļie draugi, ja jūs aizietu pie šāda fotogrāfa...
Jūsu bildes, pieļauju, ka būtu tiktas atrādītas daudziem viņa draugiem un paziņām, jums nezinot...
Iespējams .... pasmejoties, ironizējot..
Jeb, mācoties foto kursus pie viņa, jūs, aizmuguriski tiktu apspriesti, izsmieti!
P.s. Ar visu informāciju, kuru zinu, nedalos!
Vienkārši esat piesardzīgi, izvēloties fotogrāfu!!
Jeb pasniedzēju, kas iemācīs jums iemīlēt fotografēt no sirds
avatar
Publicēts: 12.11.22 13:50
 citēt
Nekas sevišķs, jeb tā vienmēr

20:56 negatIvs: Par fototehniku varētu parunāt pasākumā ar fotografēšanu, kurā Rasma teicās vairs nepiedalīties, jo iepriekšējā reizē gneza piedzērās, un sāka uzmākties
avatar
Publicēts: 12.11.22 19:32
 citēt
Rasmai nepatika, ka tālāk par uzmākšano tā ari nekas nenotika??? Tā jau ir! Nopietnās darīšanās NAV jāpiedzeras kā lopiņam! Lai arī tas būtu Rūda trīskārt destilētais un par brīvu! HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 12.01.23 16:50
 citēt
Parteju razborkas, esmu taja partejā
********************************

Guntars Dzenis
14:48 (pirms 2 stundām)


Labdien partijas Brīvai Stiprai Latvijai biedri.
Paziņoju jums, ka 2022.gada 09. decembrī ir uzsākts kriminālproces par biedru kopsapulces viltotā protokola iesniegšanu uzņēmumu reģistram, kuru iesniedzis Artūrs Bernis 2022.gada 18. jūlijā, uz kā pamata uzņēmumu reģistrs izdarīja izmaiņas valdes sastāvā 2022.gada 25. jūlijā. Info par protokolu biju visiem izsūtījis iepriekšēja vēstulē pieliekot tā kopiju pielikumā.

Tiks arī skatīt jautājums par biedru rīkotās atkārtotās kopsapulces 2022.gada 14. maijā, kas beidzās bez pieņemtajiem lēmumiem, bet Bernis un kompānija izlēma iesniegt protokolu uzņēmumu reģistram, toreiz viņu mēģinājums pārņem partiju beidzās bez panākumiem.

Tas ir grupveida noziegums četru personu sastāvā - Artūrs Bernis, Rudolfs Sauja, Kristīne Eglīte, Rihards Akmentiņš un vēl viena persona var nākt klāt, 14. maija viltotās kopsapulces protokolists.
avatar
Publicēts: 12.01.23 17:37
 citēt
Bizness idiotiem
Iespēja dibināt jaunu Latviju, bet šoreiz tropiskajā Fidži klimatā – šādu sapni piedāvā Merķeļa ielas hosteļa ugunsgrēka krimināllietā iesaistītais Ernests Rieksts, kura projekts "Jaunlatvija" reklamē iespēju iegādāties īpašumus privātam investoram piederošajā salā Fidži, kas drīzumā tikšot nopirkta. Savukārt Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) portālam "Delfi" norāda, ka konkrētais projekts izskatās pēc krāpniecības.
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 14.01.23 10:55
 citēt
Profesionāli meļi un smadzeņu čakarētāji tika aicināti uz diskusiju ar Ogres Centra pamatskolas 7. klases audzēkņiem. Faktiski mērķis bija ar kreacionisma šļuru pieķēzīt nenobriedušus prātus. Vairāki kristīgo konfesiju pārstāvji septītklasnieku smadzenes “pārmals” tā, ka viņi savu tēvu un māti neatpazīs.

Ogres izglītības pārvaldes vadība saka, ka tas ir normāli. Un skolas direktore piebilst: tā bērni uzzinās, kā ir radies Dievs. Kristiešu Dievu radīja bronzas laikmeta ebreju cilšu šamaņi, lai apmierinātu savas merkantilās vajadzības. Arī uz skolu uzaicinātajiem reliģiskajiem krāpniekiem Dievs pilda tieši tādu pašu funkciju. Bet to viņi neteiks!

Reliģisko produktu izplatītāji ir gatavi taranēt sabiedrības progresu un labklājību. Pret to vēršas Eiropas Parlamentārā asambleja. “Parlamentārā asambleja ir noraizējusies par iespējamām kreacionisma ideju izplatības negatīvajām sekām mūsu izglītības sistēmās un par sekām mūsu demokrātijām. Ja mēs nebūsim piesardzīgi, kreacionisms var kļūt par draudu cilvēktiesībām.”
avatar
Publicēts: 15.01.23 14:18
 citēt
Mistiska persona no Jēkabpils,. zaglis akvalangā :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.02.23 16:39
 citēt
Pumas dzentlmenis Messi Valentina diena cieta no geparda Gerdas, dabuja pa degunu ar kjepu: youtu.be...
avatar
Publicēts: 27.02.23 23:44
 citēt
Bedikeres padauzas
********************
Ingūna Bedikere
·
Kopā ar meitu no Norvēģijas uz Latviju, atlidoja arī viņas kolēģe, draudzene.
Elizabete nekad nav bijusi Latvijā.
Pirmais iespaids par Latviju?
* pārsteidz cilvēku agresivitāte pat vulgaritāte.
Meitenes aizdevās uz Skyline bāru. Bārmenis esot pagatavojis izcilu kokteili, kuru bija īpaši izdekorējis ar " sejām ".
Meitenes nolēma arī nākamajā dienā atgriezties lai pasūtītu šo kokteili, bet bārmenis pasniedz kokteili " bez sejas ".
Meita apjautājas vai tas tiešām ir tas pats kokteilis, paskaidrojot, ka vakardien tas izskatījies savādāk.
Uz ko bārmenis atraucis: " Nu bet garša jau no tā nav mainījusies. Ko Jūs domājat, katru reizi saņemt extras? "
- " Bet cena jau nemainījās " atbildēja viņam meita.
--------
Tad meitenes brauca ar taksometru uz apartamentiem. Meita saka lai Elizabete vēl neizkāpj no taksometra, jo pārliecināsies vai pareizā adrese. Uz ko viņai taksometra šoferis angļu valodā atrūca: ko Jūs te sadomājat tērēt manu laiku? Jūs domājat, ka man nav citu ko darīt? "
* Vēl Elizabeti pārsteidza kā viņi tos dēvē
" zem galda vai atvilknes ienākumi "
Reti kur par pakalpojumiem meitenes pretī saņēmušas kvīti vai čeku.
Pie vakariņu galda gan centāmies pastāstīt arī ko labu par valsti, un radīt Elizabetei draudzīgu, siltu ģimenes uzņemšanu.
Lai Latvijas vārds paliek atmiņā ar labo.
Un nevis kaut kādi mistiskie Rīgas tūrisma veicināšanas biroji piesaista tūristus.
Bet gan mūsu pašu pilsoņi, kuri dzīvo ārpus LV.
* Vēl pārsteidz, ka pilsētā ļoti liels % nerunājot angļu valodā. Norvēģijā, pilsētā tu noteikti varēsi droši iztikt ar angļu valodu, ja nepārzini norvēģu valodu.
Šoreiz meita ir ne tikai draudzene, bet arī tulks.
avatar
Publicēts: 21.10.23 11:45
 citēt
Kāds skandāls? Ko es esmu palaidis garām? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.10.23 00:06 labots
 citēt
Dzēra tur mācītājs, ķesters un žīds
ar mācītājmeitiņu dejoju uz plīts
un mācītājmeitiņai cisciņas trīc...
avatar
Publicēts: 26.12.23 23:36
 citēt
No RU ziņām, PLIKĀ BALLĪTE
на скандальную вечеринку пришли Ксения Собчак, Джиган, Оксана Самойлова, Лолита и многие другие. Фото и видео с голой тусовки распространились в Сети и стали бурно обсуждаться. Рэпер VACIO (Николай Васильев) пришел на мероприятие лишь в кроссовках и носке на половом органе. Его осудили за мелкое хулиганство и дали 15 суток ареста.
www.kino-teatr.ru...
Филиппа Киркорова предложили лишить звания народного артиста после его появления на скандальной вечеринке Насти Ивлеевой, дресс-кодом которой было минимальное количество одежды на теле. Жалобу в Минкульт подал глава Федерального проекта по безопасности и борьбе с коррупцией Виталий Бородин, известный по доносам на Данилу Козловского, Аллу Пугачёву, Лию Ахеджакову и других звёзд.
avatar
Publicēts: 27.12.23 02:48
 citēt
Padespaņs

Tur dancoja mācītājs, ķesters un žīds,
Un es ar to mācītājmeitiņ uz plīts.
Tā plīts bija karsta, es nevar tikt līdz,
Un mācītājmeitiņai ciskiņas trīc.
avatar
Publicēts: 27.12.23 17:41
 citēt
Sabiedrības vauvas svin Ziemassvētkus: sejas.tvnet.lv...
Skandāli būs!
avatar
Publicēts: 08.01.24 14:24 labots
 citēt
neliels skandals ar KASJAUNS rakstu, par kaut kādu veģetārieti Dita Lase kuru apkrapa DPD krapnieki
jauns.lv...
Interesanti izvērsusies mana kļūme ar apzagšanu.
Pāris negaidīti blakusefekti. Pirmkārt, #KasJauns bez saskaņošanas ar mani izlicis rakstu par šo, ar manu vārdu, nodarbošanos un foto. Jūtos tagad kā slavenība burkā. Tikai slavenības, gan jau, deva savu piekrišanu atrasties starmešu gaismā, manējo man pat nepajautāja. Bet nu ko es saprotu no žurnālistu ētikas...
Uztraukt mani tas sāka brīdī, kad pār mani sāka gāzties agresijas vilnis. Pagaidām virtuāli, bet tā kā rakstā ir mans foto (uz žurnālistiem neattiecas datu regula, nez?), es diezgan stresoju iziet uz ielas. Cerēsim, atnākšu mājās dzīva.
www.facebook.com...
...
ir 1 sieviešu portāls, kura patstāvīgi zog apmeklētāju dzīves stāstus, žurnālu rakstiem, ētikas kapitalismā žurnālistiem, nav, salīdzinot ar PSRS, tā teikt, priekš kam piepūlet sevi, ja ir indivīdi, kas bez maksas tavā vietā to izdara...un uz tā vēl nopelnīt.....vienīgais, ko es atbalstu, ka šādi raksti, nu tomēr pabrīdina cilvēkus, kuri "neko nelasa un neskatās"...citādi paziņas mātei - piezvanīja Bitkoin pārdevēji, stāstija baisi labs bizness, labi nopelnīs, māte iedeva pec 2 stundu sarunas pieeju SWEDBANK kontam un pazaudēja momentā 15 tūkstošus euro, nu varēs pensionāre nešikot un dzīvot uz cietas pensijas, daļas latviešu haļavas mīlēšanas un pelņas kāre ir fantastiska....
avatar
Publicēts: 15.01.24 01:12
 citēt
Джигурда встал перед Волочковой на колени и сорвал с балерины штаны
В сети появилось видео, где Джигурда снимает Волочковой штаны
t.me...

www.gazeta.ru...
Сейчас Волочкова находится на Мальдивах, где отдыхает уже больше недели. Во время отдыха балерины в сети появилось скандальное видео, где бывшая прима танцует с Джигурдой под песню Успенской «Гитара». В танце Джигурда встал на колени, резко сдернул с балерины штаны, приник к низу ее живота, а после взял Волочкову за грудь.

В социальных сетях под видео появилось множество комментариев. Многие пользователи написали, что испытали шок от увиденного, часть из них призывает принять меры. Часть публики посочувствовала дочери Волочковой. Общественное мнение разделилось, одни сочли произошедшее развлечением, другие — недопустимым скандалом.

Часть пользователей возмущена, что в случае с Настей Ивлеевой артистов ждало наказание, но в ситуации с Волочковой и Джигурдой никакие меры не принимаются, хотя подается недопустимый пример для общества, при этом связанный с приемом алкоголя.

Ранее Волочкова активно отвечала хейтерам, что ее финансовые возможности позволяют ей наслаждаться роскошными путешествиями, в то время как комментаторы живут исключительно в трущобах....:face-grin:
avatar
Publicēts: 01.02.24 23:46
 citēt
Gobzems izraisao skandalus ar savu info

forums.dieviete.lv...
avatar
Publicēts: 02.02.24 12:28
 citēt
avatar
Publicēts: 06.02.24 14:01 labots
 citēt
Jauns skandals, Kaspars Lasis (facebook - Kaspars Jāņa Dēls ) saplēsies ar kristīgā ezotēriķe (Inguna Inguna facebook)
pec šī video:

rumble.com...

Inguna Inguna
·

Nu jau atkal kādam esmu sektante un man esot sekta, kurā , Kaspars Lasis priecājas, ka neesot….Kaspara jaunākajā tiešraide. Bravo Kaspar! Kad jautājumi un patiesība acis kož, tad ātri janomelno cilvēks, jāapsmej runātājs. Citādi taču nevar. Ir taču jānozākā un jaapsmej. Nekā jauna. Nav brīnums, ka tev, Kaspar, laba sadarbība ar A. Birzi, tev labāk būt ar viņu kāda sekta, jo viņa tak to pašu darīja, kad nevarēja mani iespaidot un kontrolēt… aizgāja zaimi, draudi un lāsti turpat 3 mēnešus zākāja mani FB 2 gadi atpakaļ. Cik cilvēcīgi un cik kulturāli. Jaunie “tautas vadoņi” - smējēji un izņirdzeji. Bravo. To jūs labi mākat. Lieliski.

Viss kārtība. Tā turpiniet mīļie, man jūsu lāsti un izņirgāšanās kā pīlei ūdens. Jūs tikai parādat kas jūs esat. Lai top.

Paši sev tak visu darat. Es jums novelu to labako kas ir. Un visiem mums. Lai top.
avatar
Publicēts: 06.02.24 14:02 labots
 citēt
turpinajums sekos :face-glasses:
es biju pirms dažiem gadiem, uz Kaspars Lasis organizetais - Masku dedzināšanas pasākums Mārupe
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):