forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 6
  5. 7
  6. 8
  7. 9
  8. 10
  9. 11
  10. 12
  11. 13
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.03.17 09:51
 citēt
TesMens:
talavietis:labāk klausies kā tālu ievās pļerkst lakstīgalas, kam tev pēc krūmgrieža vēl vintāžnieki?


Sapņoju, ka pie manis atbrauks Selēnīte, mēs klausīsimies radiofonā klasisko mūziku, varbūt sadūšosimies uz improvizācijām džessa ritmos! Tajā dienā krūmgriezis klusēs!

Šamajā kosmosa laikmetā, kad "kosmičeskije korabļi borozdjat protori vseļļennoj", jau nu varēja izgudrot, lai visādiem krūmgriežiem un zālespļāvējiem nebūtu tā nejēdzīgi griezīgā rēkoņa. Vai ne?
avatar
Publicēts: 22.03.17 09:57
 citēt
Es laukos gadus 10 stumdīju to, kuram ir klusa dūkoņa, bet piegriezās vada cilāšana un uzmanīšana, lai nepārbrauc ar nažiem, šogad stumdīšu rēcošo.
avatar
Publicēts: 22.03.17 10:24
 citēt
fazendas bēniņistabai[guļamistabai] esmu iegādājies šitādu



viņam arī pagājušo vasaru antenu uzmeisteroju, kuru visticamāk nākošnedēļ vedīšu priorei, jo sev tagad esmu uzbīdījis citu

Ļoti romantisks verķis :grimace:
avatar
Publicēts: 22.03.17 12:16
 citēt
TesMens: ...varētu piedāvāt kaut vai vārītu ūdeni ar sakapātām augu daļām un vēl kaut ko no govs nākušu!

Sakapāti vārīti sīkie kartupelīši, runkuļi un gārsa ar vājpienu? Nu vēl arī miltus prasītos piebērt pilnīgai sušķa laimei.
avatar
Publicēts: 22.03.17 12:21
 citēt
negatIvs:fazendas bēniņistabai[guļamistabai] esmu iegādājies šitādu
Ļoti romantisks verķis :grimace:


Fišers jau vispār ir tipiska guļamistabas marka.
avatar
Publicēts: 22.03.17 12:51
 citēt
Maris:
negatIvs:fazendas bēniņistabai[guļamistabai] esmu iegādājies šitādu
Ļoti romantisks verķis :grimace:

Fišers jau vispār ir tipiska guļamistabas marka.

Tas, acīmredzot, dēļ krāšņās un romantiski izgaismotās skalas. Bet pilnai laimei vajag skandas ar labu "ISO", kādi 90 db būtu vajadzīgi, lai ļoti klusināta mūzika skanētu ar smalku detalizāciju.
avatar
Publicēts: 22.03.17 17:38
 citēt
...katrā istabā pa pastūzim!!Labi dzīvo "tauta" :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 22.03.17 19:20
 citēt
GunarsII:
Maris:
Fišers jau vispār ir tipiska guļamistabas marka.

Tas, acīmredzot, dēļ krāšņās un romantiski izgaismotās skalas. Bet pilnai laimei vajag skandas ar labu "ISO", kādi 90 db būtu vajadzīgi, lai ļoti klusināta mūzika skanētu ar smalku detalizāciju.


90 dB nav nekāds smalkais rādītājs, jo pat dažām RRR tumbām ir 91dB
avatar
Publicēts: 22.03.17 19:59
 citēt
ss.-sā www.ss.lv... neko jau, bet vizuālais nepatīk un ceņņks kā jau ss-sā .....
avatar
Publicēts: 22.03.17 20:11
 citēt
Kāds pateiks, kam vajadzīgi 55 kHz? Odus un suņus atbaidīt vai tumbas priekšā USS grūtniecēm taisīt?
avatar
Publicēts: 22.03.17 20:14
 citēt
tas marketingam, konkurence tak. kaut gan, ja tā padomā, ja pīkstulis var atskaņot 55kHz, tad 16 Hz atskaaņos vienkārši ideāli .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.03.17 20:32
 citēt
jēdzīgs pīkstulis www.ebay.co.uk...
avatar
Publicēts: 22.03.17 20:34
 citēt
es vienās tumbās ievietoju auto pīstuļus - 25 kHz un jūtība 102dB
avatar
Publicēts: 22.03.17 20:36 labots
 citēt
skan neko, normāli

www.aux.lv...

avatar
Publicēts: 22.03.17 20:56
 citēt
negatIvs:
GunarsII: Tas, acīmredzot, dēļ krāšņās un romantiski izgaismotās skalas. Bet pilnai laimei vajag skandas ar labu "ISO", kādi 90 db būtu vajadzīgi, lai ļoti klusināta mūzika skanētu ar smalku detalizāciju.

90 dB nav nekāds smalkais rādītājs, jo pat dažām RRR tumbām ir 91dB

Smalkais jau nav, bet divas būtiskas lietas ietver - skaļruņiem jābūt labiem un skandas tilpumam lielam. Lai Tesmens rēķinās, ka ar plauktenēm cauri netiks, grīdas torņi būs vajadzīgi, lai arī Selēnīti paņemtu uz izbrīnu!:face-wink::face-kiss:
avatar
Publicēts: 22.03.17 21:08
 citēt
man fazendas guļamistabā divas 100l ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.03.17 21:14
 citēt
atradu divas adreses, kur tirgo linu audumu. pie izdevības jāiebrauc un jānopērk raupjais variants, priekšas dekoratīvajiem paneļiem. tie aizsedz baseniekus un vidējos. pīkstuļi atrodās uz tumbam, atsevišķās taurtipa konstrukcijās. linu audums iederās toņos un konstrucijas tipā
avatar
Publicēts: 22.03.17 21:26
 citēt
tjipa

avatar
Publicēts: 22.03.17 21:30
 citēt
fishers, divas 100 litru tumbas linu audeklā, tas ir ļoti nopietni
avatar
Publicēts: 22.03.17 21:32
 citēt
Pirmkārt: Selēnītes sievišķais prāts neņem pretī visādus tur db, uss, kHz, Hvz u.c. brīnumus. Otrkārt: ārprātā skaļa mūzika vairs nav mūzika, bet troksnis.:grimace:
avatar
Publicēts: 22.03.17 21:38
 citēt
Nu nezinu, es varu dzīvajā klausīties gan operu, gan arī ārprātā skaļu smago metālu, par troksni to nesaukšu.
avatar
Publicēts: 23.03.17 09:53
 citēt
Man gan nav iedvesmas ap tām vintāžām ņemties un naudas ar žēl. Labāk mazliet pacietīšos, lai mani šībrīža dzelži pārvēršas par vintāžām.:face-grin:
avatar
Publicēts: 23.03.17 12:08
 citēt
...nostāvēsies kā labs vīns :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.03.17 12:17
 citēt
....izņemot kondensātorus :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.03.17 15:17
 citēt
mēs tak te ne par padomju aparātiem runājam ....
avatar
Publicēts: 23.03.17 21:03
 citēt
paziņas dalās ar informāciju www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 24.03.17 10:24
 citēt
Lentas atgriežās

stereo.ru...
avatar
Publicēts: 24.03.17 19:37
 citēt
jāpieregulē " galviņas "



:bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.03.17 19:47
 citēt
vispār, platajai studijas lentai jābūt ar nenormāli, viendabīgu pārklājumu, uz supper laba pamatmateriāla, savādāk visādi mēsli gadās. Nav brīnums , ka iepērk, jo krievi paši tā arī neiemācījās magnetofonu lentas ražot, par kasetēm nemaz nerunājot .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.03.17 20:03 labots
 citēt
Hehē, mana 74.gada Sonata-304 strādā vēl līdz šim laikam.
Bet klausos Sanyo, tas krievu brīnums skumji apput laukos.
avatar
Publicēts: 26.03.17 11:52
 citēt
Vinils atgriežās

jauns.lv...
avatar
Publicēts: 26.03.17 13:29
 citēt
Super,ziemā varēs nekurināt,bet-"Kvantitāte esot palīdzējusi ātrāk pārkodēt skaņas uztveri no jau pierastā kompaktdiska skanējuma atpakaļ uz daudz siltāko vinila skanējumu".Vinila siltā skaņa sildīs. :face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 26.03.17 14:31 labots
 citēt
No vinila jēga ir, ja tās plates kādreiz sapirktas kvantumā, tad tagad sakarīgā ciparā piepērkot klāt labu atskaņotāju, var reizēm prikola/nostaļģijas lēkmē paklausīties. Man jaunībā nebija laba atskaņotāja, tāpēc sapirktās plates nedrillēju, drillēju maģi. Tās plates neskan tik sūdīgi.lai par tām ņirgātos. Ja pērk, tad laikam jāmeklē lietotas, labā stāvoklī, jo testiem esmu nopircis dažas mūsdienu < Remastered > versijas, no tiem pašiem vecajiem labajiem. Piemēram Pink Floyd "the dark side of the moon" pietrūkst augšas, bet Leed Zeppelin "4 album" augšas pārķertas. Joe Bonamassa "live at the greek theatre" kas platē ierakstīts mūsdienās, skan normāli, bet nav nekas tāds, lai speciāli pirktu vinila versiju. :big_smile:
avatar
Publicēts: 26.03.17 14:35
 citēt
kaut kad iepriekš pieminētā pastiprinātāja Technics SU-v50 slēdžu profilakse. klāt tikt ļoti vienkārši. slēdzi nomērīju, ja profilakse nelīdzēs zināšu ko meklēt, tur arī problēmām nevajadzētu būt - primitīvi, un daudz kur sastopami




:big_smile:
avatar
Publicēts: 26.03.17 16:05
 citēt
viss mierīgi. pagaidām viss strādā :big_smile:
avatar
Publicēts: 26.03.17 21:25
 citēt
Cik var fantazēt par to vinilu!? Šis te pats vinila fans skaidri pasaka savus apsvērumus:
jauns.lv...

"Bet kāpēc cilvēkiem vispār mūsdienās vajag tādu vinila formātu, ja gandrīz visa mūzika pieejama digitālos straumēšanas servisos, kuri turklāt daudz ērtāk lietojami? Visticamāk, ka runa nav par audiofiliju un skaņas kvalitāti. Galvenokārt tā ir vēlme savu iecienīto mūziku sajust, paņemt rokās, redzēt. Ne velti slavenais amerikāņu mūziķis un viens no vinila biznesa spilgtākajiem personāžiem Džeks Vaits (Jack White) ir teicis, ka skatīties uz to, kā griežas plate, var tāpat, kā skatīties kamīnā. Ar apgarotām acīm un ilgi."

Tas ir izņēmums un ne par kādu atgriešanos tas neliecina.
avatar
Publicēts: 26.03.17 22:23
 citēt
GunarsII: Visticamāk, ka runa nav par audiofiliju un skaņas kvalitāti.


Ir vinils un vinils - un starp tiem līdzīgs ir tikai izskats. Ir atskaņošanas tehnika un atskaņošanas tehnika - un atšķirība bezdibenis.

Ja ķāds posms (a tur viņi kārtīgs daudzums) ir sūds, tad var sākt..., nē, tad atliek pievērsties "straumētām" lietām.
avatar
Publicēts: 27.03.17 08:59
 citēt
Labs Mobilogrāfs

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 27.03.17 09:17
 citēt
Ļautiņi mīļie, viebjtālrunis ar Leikas kameru un PRO režīmu...
avatar
Publicēts: 27.03.17 14:35 labots
 citēt
Schneider:Ļautiņi mīļie, viebjtālrunis ar Leikas kameru un PRO režīmu...


Pro režīms ir nodeva mārketingam un konkurencea prasība, jo mūsdienu lumpenizētais muļķa patērētājs nepirks to, kuram nebūs pro. Katrā ziņā, par PRO ir nosaukts pareizais režīms - manuālais, kur visu regulē pats. Mūsdienās tas nozīmē, ka pro, jo neviens cits nezina, kas ir iso, diafragma vai slēdzis :)

Bet kamera gan viņiem nav tikai nopirkts uzraksts Leica, ko uzlikt virsū, bet arī reāli Leicas izstrādāta.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 6
  5. 7
  6. 8
  7. 9
  8. 10
  9. 11
  10. 12
  11. 13
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):