forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 13
  5. 14
  6. 15
  7. 16
  8. 17
  9. 18
  10. 19
  11. 20
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.12.17 13:05 labots
 citēt
Hmz, man bija 4 aifons, ko izdevīgi pārdevu, 15 euro vairāk, nekā nopirku
un pat tas strādāja normāli
Tagad ir iPads II, ar nav ne vainas, priekš tā modeļa

daļa šo rakstu ir ts pilsētas leģendas
vienīgais moments - ka daļa programmu nestrādā uz krietni vecākās versijas, tas gan ir reāli
avatar
Publicēts: 22.12.17 13:56
 citēt
...ir laba bode,pa sakarīgām cenām.Gribu tur iepirkt vai nu CD atskaņotāju,vai arī priekšpastiprinātāju un skats krita uz to C-2420.
www.audiounion.jp
avatar
Publicēts: 22.12.17 20:23 labots
 citēt
TesMens:
Marsam patiks, ka viduskailos atslēgu mehānismi to atmūķētājiem varēja nocirst pirkstus vai iedurt tajos saindētas adatas.

:face-grin:
Man patika kādā filmā redzēta auto pretzagļu ierīce, kur zaglim iesēžoties šofera sēdeklī no atzveltnes mugurā iedūrās garš duncis.
avatar
Publicēts: 22.12.17 20:27
 citēt
...ja par zādzību duncis mugurā,ko tad par slepkavību??
avatar
Publicēts: 22.12.17 20:31 labots
 citēt
Lēni izlaiž caur gateri. Un sākot ar kājām.
avatar
Publicēts: 22.12.17 20:35 labots
 citēt
Jolan:...ja par zādzību duncis mugurā,ko tad par slepkavību??

Nezinu, Jolan, man patika ideja no tehniskās puses un sava asprātība arī tur bij.

P.S. Bet skatos, ka Šneiders jau paguva kompetenti atbildēt...:face-grin:
avatar
Publicēts: 22.12.17 21:30
 citēt
bebru lamatas - filmas klasika
avatar
Publicēts: 23.12.17 17:09 labots
 citēt
Taisu video = No visiem stobriem jeb 10 tumbas pieslēgtas

stereo panorāma būs laba

youtu.be...

sanāca neliela disene, pat bez spec aparatūras
avatar
Publicēts: 24.12.17 05:54
 citēt
Skatuve pat caur datora tumbiņām ir jūtama,tikai tās taures traucēja baudīt mūziku.
avatar
Publicēts: 24.12.17 10:47 labots
 citēt
nu čomakam - kas atnesa audio vadus bija ideja - paspēlēt velo taures, es vienu viņam uzdāvināju pec tam
un var dzirdēt ka knapi pīkst, uz mūzikas skaļuma fona, kaut velo taure diezgan spalga ir

PS par cik no austiņu izejas tomēr jau ir powers, kas aiziet uz mūzikas centru, tad drusku kropļojums nāca no mūz centra
bet kaut kad Jaungadā nesīšu labot otru kanālu, Radio Skonto uz 1 tumbu arī skan ok
Tagad jāuzzvana vieniem - moška izdosies vēl nopirkt aparatūras komplektu
avatar
Publicēts: 25.12.17 14:56
 citēt
aizkustinošas kārbiņas guļamistabai www.ss.com...
avatar
Publicēts: 25.12.17 16:19
 citēt
negatIvs:aizkustinošas kārbiņas guļamistabai [url=https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/mxolf.html


...un]https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/mxolf.html

...un[/url] nahren tādas guļamistabā vajadzīgas?Tad jau labāk vannas istabā:face-wink:
avatar
Publicēts: 25.12.17 18:17
 citēt
tās tumbiņas, komplektā ar



kā radītas guļamistabai .... :grimace:
avatar
Publicēts: 25.12.17 18:46
 citēt
vannas istabai ko jaudīgāku vajag

avatar
Publicēts: 25.12.17 19:32
 citēt
ņemu savus vārdus atpakaļ.Kļūdijos par guļamistabu. :face-grin:
avatar
Publicēts: 25.12.17 19:52
 citēt
Un kā būtu vannas istabai ar šo. ko tauta domā?
Vizuāli izskatās pat šļakatu drošs un kompakts, ja tā istaba nav pārāk grandioza.

www.amazon.com...
Gold, 4500 W
$2,990.00
Silver, 3000 W
$2,390.00
Silver, Stereo System
$5,109.00
White, 1200 W
$1,690.00
This is not a speaker. This is Phantom. The best sound in the world. Encounter the physical impact of a high-end ultra-dense sound. Instantly. With power, clarity and precision unlike anything you’ve heard before. Revolutionary. Hi-Fi, docks, speakers, home cinema. Wireless, Bluetooth, Apple Airplay, Wi-Fi, Spotify Connect, Optical output. Phantom obliterates all existing audio systems.
Fusing analog and digital technologies, Phantom delivers peak sound performance, with no saturation, no distortion, and no background noise.
108 patents. 12 kilos of high technology. 60 kilos of thrust force behind the lateral woofers. 174dB of internal acoustic pressure. That’s rocket launch level.
Amplification power : 4500 Watts I Sound pressure level : 108 Decibels I Acoustical Performance : 14Hz to 27kHz
avatar
Publicēts: 25.12.17 20:05
 citēt
nav komentāru, un man kā stagnātam vizuāli nepatīk
avatar
Publicēts: 26.12.17 21:48
 citēt
GunarsII:Un kā būtu vannas istabai ar šo. ko tauta domā?
Vizuāli izskatās pat šļakatu drošs un kompakts, ja tā istaba nav pārāk grandioza.

www.amazon.com...
Gold, 4500 W
$2,990.00
Silver, 3000 W
$2,390.00
Silver, Stereo System
$5,109.00
White, 1200 W
$1,690.00
This is not a speaker. This is Phantom. The best sound in the world. Encounter the physical impact of a high-end ultra-dense sound. Instantly. With power, clarity and precision unlike anything you’ve heard before. Revolutionary. Hi-Fi, docks, speakers, home cinema. Wireless, Bluetooth, Apple Airplay, Wi-Fi, Spotify Connect, Optical output. Phantom obliterates all existing audio systems.
Fusing analog and digital technologies, Phantom delivers peak sound performance, with no saturation, no distortion, and no background noise.
108 patents. 12 kilos of high technology. 60 kilos of thrust force behind the lateral woofers. 174dB of internal acoustic pressure. That’s rocket launch level.
Amplification power : 4500 Watts I Sound pressure level : 108 Decibels I Acoustical Performance : 14Hz to 27kHz


Ir klausīti šie draudziņi. Koncepts nav slikts, manā skatījumā par dārgi laifstailistiem, bet nopietnie klausītāji ir pārāk lieli pūristi/stagnāti. Audiofīlam vajag sajūtu, ka saprot, kā sistēma strādā, bet šeit 12kg tehnoloģiju. Uvažuha frančiem par dizainu un mārketingu.
avatar
Publicēts: 27.12.17 09:49
 citēt
Jā priekš stereo vajadzēs divas tās olas....man pietika izlasot 4500w output power ...franču mārketings
saprotu, ka tev arī visi drošinātāji bš mājās jāsaliek uz 50-60A :face-grin:
avatar
Publicēts: 30.12.17 13:12 labots
 citēt
interesants resīveris
youtu.be...

PS lai gan daži saka
10:36 osscar: ko tur fanot par to marantz ? tik cik smuks interjera priekšmets - tranzistoru ērassākuma verķis - liels thd un im kropļojumi tikai 20W izejā...you tube jau ir labākais lai novērtētu skanējumu :-)

PS neliels apgreids
skan labāk nekā S30, protams akustiskā slodze nav tik liela
youtu.be...
avatar
Publicēts: 30.12.17 21:33 labots
 citēt
GunarsII:

Un kā būtu vannas istabai


Tipveida dzīvoklīša nelielajā vannas istabā man pie griestu plaukta pieskrūvētas šādas ap 30 cm platas "autotumbiņas" .
Retajām reizēm, kad gribas pakaifot vannā mūzikas pavadībā, vai vienkārši rīta steigā pie bārdas kasīšanas, paklausīties ziņas- pilnīgi pietiek. Tikai nevar aizmirst pārslēgt istabā pastūzi uz otru izeju un pieregulēt atbilstošu skaļumu, citādi sievas burkšķēšana par trako trobeli istabā neizbēgama...:face-wink:


avatar
Publicēts: 31.12.17 12:19
 citēt
lodzija:interesants resīveris
youtu.be...

PS lai gan daži saka
10:36 osscar: ko tur fanot par to marantz ? tik cik smuks interjera priekšmets - tranzistoru ērassākuma verķis - liels thd un im kropļojumi tikai 20W izejā...you tube jau ir labākais lai novērtētu skanējumu :-)

PS neliels apgreids
skan labāk nekā S30, protams akustiskā slodze nav tik liela
https://youtu.be/RBe5zI_mcPI


pagaidām tavā kolekcijā nav nekas, kas būtu spējīgs skanēt. Prikolu filmēšanai jā, atribūtikas netrūkst
avatar
Publicēts: 31.12.17 12:22
 citēt
Friidis:
GunarsII:

Un kā būtu vannas istabai


Tipveida dzīvoklīša nelielajā vannas istabā man pie griestu plaukta pieskrūvētas šādas ap 30 cm platas "autotumbiņas" .
Retajām reizēm, kad gribas pakaifot vannā mūzikas pavadībā, vai vienkārši rīta steigā pie bārdas kasīšanas, paklausīties ziņas- pilnīgi pietiek. Tikai nevar aizmirst pārslēgt istabā pastūzi uz otru izeju un pieregulēt atbilstošu skaļumu, citādi sievas burkšķēšana par trako trobeli istabā neizbēgama...:face-wink:




klaidoņa gados, man dežūraparatūra bija radio magnetola, auto tumbiņas, barošanas bloks un Šilelis teļuks .... viss kopā ar pārējo iedzīvi sagāja palielā sporta somā .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 31.12.17 12:35 labots
 citēt
varbūt kaut kad atkal ķeršos pie tehnikas tirgošanas
tad visu varēs notirgot un nopirkt 1 komplektu bet labu :face-grin:
galvenais nopirkt tā, lai ar peļņu pārdotu, kaut 10 euro nopelnītu

tikai tagad tāds joks, ka nākuši klāt
1)ebay 2)Made in China lētuči

kaut kas tads ir bijis drusku klausīšanai
youtu.be...
un kā sak a- bezkompromisu komplekts mazai istabiņai :)
man pietiktu ar 1 pastūzi no tā komplektiņa
youtu.be...
avatar
Publicēts: 31.12.17 12:44
 citēt
skaņas amats Konrāds vannenē :face-smile: advancēti :big_smile: Man tik ventilators.
avatar
Publicēts: 31.12.17 12:57 labots
 citēt
atsauca atmiņā filmu Viens pats mājās 2
tur gan viņam tikai pleijeris bija
avatar
Publicēts: 02.01.18 17:49
 citēt
Atceroties 80-to gadu Bumboksus - ar kas tāds jāiepērk
nostaļģija :face-grin:
avatar
Publicēts: 02.01.18 18:30
 citēt
Man pirts priekšiņā karājas šitāds te tarkšķis:



Skan Jēkappils Radio-1, skaņas kvalitāte galīgā pakaļā, bet tur galvenais ir mitrumisturība, šis hermetizēts.
avatar
Publicēts: 02.01.18 18:37
 citēt
lodzija:Atceroties 80-to gadu Bumboksus - ar kas tāds jāiepērk
nostaļģija :face-grin:


jēdzīgi dārgi maksāja toreiz, un dārgi maksā arī šobrīd ....
avatar
Publicēts: 02.01.18 18:58 labots
 citēt
piemēram www.ebay.com...

un tas vēl nav rādītājs :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.01.18 19:03
 citēt
tas kasetnieks vairāk ir domāts kolekcionāram,nevis mūzikas klausīšanai
avatar
Publicēts: 02.01.18 19:25
 citēt
nesapratu viņu nepieciešamību, ne toreiz, ne tagad ....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.01.18 19:31 labots
 citēt
Bet bija , kas kādreiz ar visādiem draņķiem, tjipa 'Vesna" klīda apkārt, klausoties vēl draņķīgākus ierakstus.... Uzbekijā, kinoteātros, bija ierasta lieta , indiešu filmu laikā ierakstīt pārnēsājamajos kasetniekos muzonu ..... Latvijā laukos , vakaros vazājās ar vefiņiem uz rokas, ar draņķīgi skanošu kādu vācu, poļu, vai Luksemburgas staciju .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.01.18 19:33
 citēt
vefiņš uz 8-tās klases beigšanu dāvanā, bija bomba ....
avatar
Publicēts: 02.01.18 19:34
 citēt
man "nepaveicās"...... man FEDu uzdāvināja .... :big_smile:
avatar
Publicēts: 02.01.18 20:16 labots
 citēt
skan priekš mazuļa ok
youtu.be...



bildites.lv...
avatar
Publicēts: 06.01.18 14:47
 citēt
būtu labāk pēc tumbām aizbraucis www.ss.com...
tur arī stiprekli piemeklētu
avatar
Publicēts: 06.01.18 15:14
 citēt
...tak tās tumbas maksā 5x dārgāk.
avatar
Publicēts: 06.01.18 15:51
 citēt
lodžijai piķis ir

avatar
Publicēts: 06.01.18 17:00
 citēt
negatIvs:lodžijai piķis ir



Mākslīgais.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 13
  5. 14
  6. 15
  7. 16
  8. 17
  9. 18
  10. 19
  11. 20
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):