forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 15
  5. 16
  6. 17
  7. 18
  8. 19
  9. 20
  10. 21
  11. 22
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.02.18 13:47
 citēt
dekoders un antena 100 punkti vajadzīgi
avatar
Publicēts: 04.02.18 14:53
 citēt
Nu es jau sapratu, ka pļavā ar šo var sēdēt tik Piedrujā un skatīties Buļbonijas kanālus. Man pāķos, 13 km no Preiļiem pa Daugavpils ceļu vecā radiola Rekord-69 vēl ķer pāris baltkrievu stacijas vecajā padlaiku 65-75 MHz diapazonā.
avatar
Publicēts: 04.02.18 17:58
 citēt
gan plavā paskatīties tv, gan to pļavu nofotografēt var ar telefonu .... :bad_smile: .... baigi daudz to tv telefonā neesmu skatījies, bet kādas divus Aļonas mačus tenisā, noteikti, kad tās spēles iegadījās nevietā un nelaikā .....
avatar
Publicēts: 04.02.18 20:30
 citēt
Nu ja turpinām par ne audio lampu izmantošanu priekš audio - tad man patīk visādas frankenšteinveidīgās lampas....
mani favorīti:
gu72


šitās man pārītis kaut kur ( ss.lv iepirktas) sen atpakaļ un šīs ir reāli paceļamas, ja skatās W, A , V un EUR makā :face-devil-grin:

833A, bija arī krievu analogs-

kosmoss - tur mega anodspriegumu un kvēle liekas 10A... un 300+ w uz anoda..labs sildītājs.
izejas trafs kosmosā uz 2kV..liekas ārzemēs tie trafi uz pāris K eur velk,, atliek sapņot.

gu-46



baigā burka - man patīk, kā izskatās. bet nu arī monstrs baigas...
avatar
Publicēts: 04.02.18 21:28
 citēt
Krievos no S-75 kompleksa mētājās kaukādas trīslitru burkas izmēros.
avatar
Publicēts: 04.02.18 22:58 labots
 citēt
osscar:


Marillion plate skan vnk zvērā, liekas biku vairāk augšas un skatuve labāka nekā 6c33c no Uļjanovskas(šīm gan četri gadi jau , bet izmantotas maigā režīmā - 65% no max. ) ..ir man arī pārītis veco Svetlanu ar garajiem ragiem, bet tās neesmu testējis vēl...


Smuks tas stipreklis izskatās, vo :)
Telefunken un Mullard NOS lampas esot OK ;), bet pat tur vajag saskaņotus pārus, tām krievu lampām tas laikam ir nereāli...
Nez kā skan un kāda šim jauda?
avatar
Publicēts: 05.02.18 10:55
 citēt
Viss vienā komplekts - ja nepatīk čakarēties
Quad Solus: в одном корпусе CD-транспорт, ЦАП, предусилитель и усилитель мощности

stereo.ru...

bet kā viens AUDIO fans izteicies : Viss vienā ir tikai jaunībā, kā pirmā sieva. Der visam. Brieduma gados jau sākam sadalīt funkcijas starp dažādām sievietēm. Ar aparatūru notiek tas pats ))) :face-grin:
avatar
Publicēts: 05.02.18 11:22
 citēt
atsevišķos blokos ērtāk manipulēt un atjaunot aparatūru, pamazām, un pēc vajadzības .... :big_smile:
avatar
Publicēts: 05.02.18 19:52
 citēt
www.ss.com...

pavērojam APSKATĪTIES, iepērkam komponentes, un savācam
avatar
Publicēts: 05.02.18 21:06
 citēt
vienmēr ir uzjautriunājis,ka šādi samapali skan kā pasaules klases pastūži.Gan jau kāds uz to uzķeras www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 05.02.18 21:08
 citēt
šis večuks varētu lodzijai kolekcijai noderēt www.ss.com...
avatar
Publicēts: 05.02.18 21:13 labots
 citēt
ir jau citas markas večuki noskatīti
bet akufāze labs
avatar
Publicēts: 05.02.18 22:09
 citēt
negatIvs:www.ss.com...
pavērojam APSKATĪTIES, iepērkam komponentes, un savācam

Video bij labs. Nebūvēšu, nepirkšu, bet visu noskatījos. Man liekas, ka ir kaut kāda līdzība CD un vinila piekritēju diskusijās ar diskusiju par to, vai D- klases pastiprinātāji ir lietojami vai nav. Viena lipīga frāze man atmiņā palika - D-klase ir nākotne!
Bet visādi citādi man šķiet, ka, tāpat kā nevainībai jābūt laikā zaudētai, sievai apņemtai, kredītiem atdotiem un mājai izmaksātai, tāpat mums te vairumam pasažieru audiotehnikai jābūt jau sen nopirktai. Iemesls kaut ko meklēt klāt ir ja parādās kāda jauna telpa vai vieta, kas jāapskaņo.
avatar
Publicēts: 05.02.18 22:24
 citēt
GunarsII:
negatIvs:www.ss.com...
pavērojam APSKATĪTIES, iepērkam komponentes, un savācam

Video bij labs. Nebūvēšu, nepirkšu, bet visu noskatījos. Man liekas, ka ir kaut kāda līdzība CD un vinila piekritēju diskusijās ar diskusiju par to, vai D- klases pastiprinātāji ir lietojami vai nav. Viena lipīga frāze man atmiņā palika - D-klase ir nākotne!
Bet visādi citādi man šķiet, ka, tāpat kā nevainībai jābūt laikā zaudētai, sievai apņemtai, kredītiem atdotiem un mājai izmaksātai, tāpat mums te vairumam pasažieru audiotehnikai jābūt jau sen nopirktai. Iemesls kaut ko meklēt klāt ir ja parādās kāda jauna telpa vai vieta, kas jāapskaņo.


...vai arī kāds no aparātiem aizgāja aizsaulē un ir jāmaina
avatar
Publicēts: 05.02.18 22:26
 citēt
Klausās jau tehnisko risinājumu, nevis klasi. Hypex nCore ir pasaules klases pastiprinātāji, bet attiecīgi arī maksā. Man Hypex 400w moduļi basa kastes kustina, tam tieši laikā. Augšām un veidiem ar AB ir gana, jauda tāpat tur nekāda. Nākotne ir D klasei, jo tā visu laiku tiek attīstīta, kamēr AB interesantākais pēdējā laikā ir šis - www.neurochrome.com...
avatar
Publicēts: 06.02.18 19:24
 citēt
GunarsII:
negatIvs:www.ss.com...
pavērojam APSKATĪTIES, iepērkam komponentes, un savācam

Video bij labs. Nebūvēšu, nepirkšu, bet visu noskatījos. Man liekas, ka ir kaut kāda līdzība CD un vinila piekritēju diskusijās ar diskusiju par to, vai D- klases pastiprinātāji ir lietojami vai nav. Viena lipīga frāze man atmiņā palika - D-klase ir nākotne!
Bet visādi citādi man šķiet, ka, tāpat kā nevainībai jābūt laikā zaudētai, sievai apņemtai, kredītiem atdotiem un mājai izmaksātai, tāpat mums te vairumam pasažieru audiotehnikai jābūt jau sen nopirktai. Iemesls kaut ko meklēt klāt ir ja parādās kāda jauna telpa vai vieta, kas jāapskaņo.


sen nopirkts, ne viss būs pietiekami, līdz mūža beigām..... tā jau var gadīties, ka vēl uz kasetēm sēž. Man saimniecībā ir darbojoši kolekcijas vērti aparāti, ir tādi kurus paklausos periodiski, piemēram lampu līnija. Ikdienā, fonam klausos uz pavisam citas sistēmas. Pirms 10 gadiem man prātā nebūtu ienācis mūziku klausīties no datora. Tagad to daru un šīs līnijas ietvaros es regulāri kaut ko atjaunoju, vai ieviešu no jauna, pa burzmu nopērkot arī kādu klasisku aparātu
avatar
Publicēts: 06.02.18 21:05
 citēt
nevaru sevi piespiest klausīties mūziku no kompja/failus.
avatar
Publicēts: 06.02.18 21:07
 citēt
es atkal nespeju klausities kompaktdiskus :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.02.18 06:22
 citēt
lodzija:es atkal nespeju klausities kompaktdiskus :face-grin:


...te es tev piekrītu,lai sakarīgi klausītos cd vajag nedaudz citu sistēmu ;)
avatar
Publicēts: 08.02.18 08:13
 citēt
Jolan:nevaru sevi piespiest klausīties mūziku no kompja/failus.

Vai tad no cd neklausies tādus pat ciparu failus?
CD jau nav vinila plate vai magnetofona lenta :face-wink:
avatar
Publicēts: 08.02.18 08:36
 citēt
Hugo:
Jolan:nevaru sevi piespiest klausīties mūziku no kompja/failus.

Vai tad no cd neklausies tādus pat ciparu failus?
CD jau nav vinila plate vai magnetofona lenta :face-wink:


1.ir ko paturēt rokā
2.failu kvalitāte ir ļoti dažāda un rakāties kā pa miseni meklējot sakarīgi skanošo,nav nekādas vēlēšanās.
3.vinils man ir miris un apgalvojumi par "siltu","dzīvu","plūstošu" utt skaņu uz mani neatstāj nekādu iespaidu ;)
avatar
Publicēts: 08.02.18 08:43 labots
 citēt
Piedāvā magi no Fukusimas, inJapan saitā :face-grin:

Nakamichi 1000

injapan.ru...

tā jau smuks
avatar
Publicēts: 08.02.18 08:44
 citēt
Kam viņš ir vajadzīgs-muzejam?
avatar
Publicēts: 08.02.18 08:45
 citēt
apzeltītie ejot pat pa 15 štukām :face-grin:
šie modeļi
avatar
Publicēts: 08.02.18 19:39
 citēt
iepērkam filtrus, un iegūstam tīru radiotehnikas skaņu www.ss.com...
avatar
Publicēts: 08.02.18 19:50 labots
 citēt
Jolan:
Hugo:
Vai tad no cd neklausies tādus pat ciparu failus?
CD jau nav vinila plate vai magnetofona lenta :face-wink:


1.ir ko paturēt rokā
2.failu kvalitāte ir ļoti dažāda un rakāties kā pa miseni meklējot sakarīgi skanošo,nav nekādas vēlēšanās.
3.vinils man ir miris un apgalvojumi par "siltu","dzīvu","plūstošu" utt skaņu uz mani neatstāj nekādu iespaidu ;)


uzliekot brīvdienā no rīta, piemēram, Spotify kādu sev tīkamu mākslinieku fonam, sistēma mūziku atskaņo visu dienu, un kad mākslinieka daiļrade beidzās, sākās pats interesantākais, jo sistēma piemeklē ko līdzīgu, un parādās jauni, iepriekš nezināmi mākslinieki, grupas. Ja kas iepatīkās paskaties datorā playlistē, piefiksē, un vari nopirkt disku, ko rokā paturēt. Pēc kāda laika tavā Spotify profilā sistēma izveido mapes, kuras izveidotas pēc tevis klausītās mūzikas stila, kurās lielāko daļu aizņems tev nezināmi mākslinieki, bet tavā stilā. Tas man liekās interesanti un noderīgi. Tieši tāpēc es samērā bieži, kad nav noteiktu vēlmju izmantoju interneta/datora pakalpojumus. :big_smile:
avatar
Publicēts: 08.02.18 20:00
 citēt
negatIvs:
Jolan:
1.ir ko paturēt rokā
2.failu kvalitāte ir ļoti dažāda un rakāties kā pa miseni meklējot sakarīgi skanošo,nav nekādas vēlēšanās.
3.vinils man ir miris un apgalvojumi par "siltu","dzīvu","plūstošu" utt skaņu uz mani neatstāj nekādu iespaidu ;)


uzliekot brīvdienā no rīta, piemēram, Spotify kādu sev tīkamu mākslinieku fonam, sistēma mūziku atskaņo visu dienu, un kad mākslinieka daiļrade beidzās, sākās pats interesantākais, jo sistēma piemeklē ko līdzīgu, un parādās jauni, iepriekš nezināmi mākslinieki, grupas. Ja kas iepatīkās paskaties datorā playlistē, piefiksē, un vari nopirkt disku, ko rokā paturēt. Pēc kāda laika tavā Spotify profilā sistēma izveido mapes, kuras izveidotas pēc tevis klausītās mūzikas stila, kurās lielāko daļu aizņems tev nezināmi mākslinieki, bet tavā stilā. Tas man liekās interesanti un noderīgi. Tieši tāpēc es samērā bieži, kad nav noteiktu vēlmju izmantoju interneta/datora pakalpojumus. :big_smile:


Tas tiešām izklausās interesanti,nezināju par tādām iespējām.Palasīšu tīmeklī
avatar
Publicēts: 08.02.18 20:11
 citēt
viens no tādiem atradumiem www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 10.02.18 11:20
 citēt
es ar šad ta ikdienā paklausos spotify + dac + amps.. kau t kādiem lounge, cafe del mar dero..bet tādi draivīgāki gabali tāpat ir sakompresēti..labs CD vai plate vai flac no PC skan labāk..vismaz priekš manis,...bet fonam der...imho neredzu tu jēgu iegrūst 1K dacos, ja jau tas signāls sākumā ir nepāŗāk kvalitatīvs. Bet tauta pieprasa un kvalitāte uztrauc tikai reto...
avatar
Publicēts: 16.02.18 15:56
 citēt
paņēmu šodien paklausītis Bryston dac 2-iespaidīgi labs verķis
avatar
Publicēts: 16.02.18 16:14
 citēt
pasūtīju vēl dažus aparātus
no brālīgās Ukrainas plašumiem
:face-grin:
avatar
Publicēts: 17.02.18 14:12
 citēt
Jolan:paņēmu šodien paklausītis Bryston dac 2-iespaidīgi labs verķis


No DACes daudz atkarīgs, bet arī pārējām komponentēm jābūt proporcionāli labām
avatar
Publicēts: 17.02.18 16:07
 citēt
negatIvs:
Jolan:paņēmu šodien paklausītis Bryston dac 2-iespaidīgi labs verķis


No DACes daudz atkarīgs, bet arī pārējām komponentēm jābūt proporcionāli labām


...ar pārējo it kā esmu apmierināts.Vai nu cd jānomaina ,vai arī pie esošā jāpiepērk dac.Meklējuma procesā esmu.
avatar
Publicēts: 17.02.18 20:43
 citēt
Esmu šādus tādus dārgos dac paklausījies, bet imho amps + skandas un labs signāla avots vairāk ietekmē kopējo skaņu...daudzu labu CD aparātu dac skan labāk par stand-alone budžeta dakiem...

pats izmantoju rdac no arcam un šad tad emu 040 ...arcamam salodēju lineāro barokli impulsnieka vietā:




baroklis lielāks par dac :face-smile: + 6P3C-E vai 6P3C
avatar
Publicēts: 17.02.18 21:05
 citēt
Nav diemžēl mums normālas izvēles ne daciem ne cd aparātiem,jo pārsvarā tautai tas nehren nav vajadzīgs
avatar
Publicēts: 17.02.18 21:26
 citēt
cilvēki pat koka mebeles nepērk, bet skaidenes
kur nu vēl dācus masveidā
avatar
Publicēts: 18.02.18 15:13
 citēt
osscar:Esmu šādus tādus dārgos dac paklausījies, bet imho amps + skandas un labs signāla avots vairāk ietekmē kopējo skaņu...daudzu labu CD aparātu dac skan labāk par stand-alone budžeta dakiem...

pats izmantoju rdac no arcam un šad tad emu 040 ...arcamam salodēju lineāro barokli impulsnieka vietā:




baroklis lielāks par dac :face-smile: + 6P3C-E vai 6P3C


simpātisks baroklītis
avatar
Publicēts: 18.02.18 18:19
 citēt
džeks aizbrauca pie paziņas aparatūru vērot www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 22.02.18 14:03
 citēt
iepirku dažus remontējamus krāmus
būs prieks, ja atdzīvosies
avatar
Publicēts: 22.02.18 15:49
 citēt
rādi ko iepirki
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 15
  5. 16
  6. 17
  7. 18
  8. 19
  9. 20
  10. 21
  11. 22
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):