forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 58
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.01.16 10:46
 citēt
ja atmiņa neviļ, tad uz labām kasetēm Vilmas stacionārajam laikam bija 18 000, vismaz teorētiski raxtīja specifikācijās
avatar
Publicēts: 10.01.16 10:52
 citēt
Un labās kasetes - MK-60. :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:02
 citēt
te, daži Technic firmas kasetrnieki , piemēram .... kur tad vēl pārējie brendi......, bet salīdzinājumam, un padomju analogu norakšanai pietiks ... :bad_smile:

vintagetechnics.co.uk...

lai tas krievu kasetnieks daudz maz skanētu, vajadzēja pa blatiem dabūt importa casetes, un te nu bija veikliem džekiem darbošanās sfēra.... ka tik kaut kas uz iepakojuma - ņe po našemu uzrakstīts, importa , značit laba..... un gāja visādi sūdi, bieži vien paredzēti ne muzikas ierakstiem .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:10
 citēt
nu ar šito, kasetnieku apskatu varētu beigt www.hifi-wiki.de... .... , kompaktdisks var iet atpūsties .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:28
 citēt
nevajadzēja nodzert
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:32
 citēt
pasūtīju Fostex skaļruņus. jaungada brīvdienās sarēķināju kastes. uznāca atkal luste kaut ko sanaglot. laikam saistībā ar jaunā teļļuka iegādi. neies tak kinozāli korobkā pirkt.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:34
 citēt
p.s. kastes uzskicētas divos variantos, ar labirintiem
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:35 labots
 citēt
vēl neesmu izlēmis, pie kura varianta palikšu
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:36
 citēt
par stiprekli, arī vēl drusku šaubos
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:36
 citēt
bet būs vintāžnieks
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:38
 citēt
kad būs skaidrība ar stiprekli, tad arī tiks pielikts gala punkts tumbu dizainam, lai viss kompleks ir vienotā līnijā
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:38
 citēt
mūsdienās, plaša patēriņa atskaņošanas ierīces ir drausmīgi degradētas
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:40
 citēt
kaut kāda kastīte ar USB ieeju, kur iebāž flešku ar, orgāns vien zina no kurienes nokačātu materiālu, un kaut kādas sūda tumbeles
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:42
 citēt
gan jau var atrast labi skanošas skandas.Neticu,ka mājās "sanaglotas" skandas var sastādīt konkurenci labai akustikai(ja nu vienīgi izkonktēt kādu RRR ražojumu)
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:43 labots
 citēt
Fostex, saki, tagad kotējas?
Tas viens izskatījās tā neko FW800HS
Ja var to 800 litru tumbu uztaisīt, skaņai jābūt labai.
Ir nianses, bet var.
Un... nemuļķojies ar labirintiem.
ja nav savas laboratorijas, uz dullo nekas nesanāks.
Stiprekli uz 8 ohm lampu jau sāc meklēt, savādāk nav jēgas labai tumbai.
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:47
 citēt
pie datortumbām, bērnistabā, kaut kad ap 2004 gadu



..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:55
 citēt
negatIvs:pie datortumbām, bērnistabā, kaut kad ap 2004 gadu



..... :bad_smile:

Tur peļu pīkstēšana skan? :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:58
 citēt
Jolan:gan jau var atrast labi skanošas skandas.Neticu,ka mājās "sanaglotas" skandas var sastādīt konkurenci labai akustikai(ja nu vienīgi izkonktēt kādu RRR ražojumu)


atrast var. par to nav runas. šīs man nebūs pirmās, iestrādes ir.



tjipa, mājās naglotas. par dizainu, tur variāciju daudz

[url=http://img.usaudiomart.com/uploads/large/731580-fostex_bk12_folded_horn_speakers.jpg]http://img.usaudiomart.com/uploads/large/731580-fostex_bk12_folded_horn_speakers.jpg[/url]

tagad pilns internets ar mājas meistaru/profesionāļu forumiem
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:02
 citēt
A kurš acceras čakarēšanos ar filtriem, tiristoriem (KY 202H), spuldžu krāsošanu ar lodīšu pastu un visādu dienazgaismas ķermeņu fakturēto stiklu pirkšanu par polšu no eleptriķiem? :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:09
 citēt
viens no daudzajiem procesa klipiem
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:09
 citēt
man gan kaste būs savādāka, arī materiāls būs finieris
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:11 labots
 citēt
Tiristoriem? Taču visu melno tirgu es izpirku, kamēr nokārtoju normālas piegādes. Iztestēju un gādāju atpakaļ. A kāpēc jums tie brāķi tik gadījās? :)
Frakvenču un vēlāk digitālās gaismenes, kurš pirmais sāka ražot? Miniet 3 reizes...
Un to 4-kanālīgo shēmiņu, kas gāja no rokas rokā, radiomīļiem pakaļtaisīšanai kurš uzzīmēja?
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:11
 citēt
koka žauna forša
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:13 labots
 citēt
Schneider:A kurš acceras čakarēšanos ar filtriem, tiristoriem (KY 202H), spuldžu krāsošanu ar lodīšu pastu un visādu dienazgaismas ķermeņu fakturēto stiklu pirkšanu par polšu no eleptriķiem? :face-grin:


Jā- tā sērga arī man nepagāja garām, tikai bez smirdošām lakotām spuldzītēm ...:face-grin:
Man bija pazīstama vitrāžiste un no atgriezumiem varēju dabūt daudzkrāsainus stiklus, bet sievastēvs strādāja "Komutatora" bleķu cehā- pēc manām skicēm sataisīja "kasti" ar daudziem nodalījumiem, cik atceros, 6x6 spuldzēm lielajās patronās, katram nodalījumam priekšā bija ligzda attiecīgas krāsas vitrāžas stiklam. Tā spuldžu kaste bija ielikta sekcijas antresola izmēra nodalījumā ar "rūtaino" orgstiklu priekšā. Tiristoru shēma laikam bija uz 5 dažādiem kanāliem, atsevišķā radioplaukta blokā (RRR U-101 pastiprinātāja gabarītos un stilā) un kopējais paskats (efekts) priekš viesistabas toreiz likās tīri pieklājīgs. Protams, mūsdienās tādu čakaru vairs neuzņemtos...:)
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:15
 citēt
...galvenais kā skan,nevis kā izskatās
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:16 labots
 citēt
Jolan:...galvenais kā skan,nevis kā izskatās


To pašu var attiecināt uz vates pufaiku un "vaļenkiem"- galvenais sillti- štrunts kā izskatās...:face-grin:
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:22
 citēt
Man kompanjons no Rīgas Spuldžu fabrīķa, vai kā to sauca, ņēma tos stikla stieņus un būvēja kastes ar krāsaino lampiņu plauktu apakšā, tāds paliels ekrāns sanāca, esfektīvs skats ar mūziku bija un komplektēja ar manu gaismeni, ko laidu pa 100 rubļiem. Kādu laiku bizness gāja tīri nekas. Pusrīgā kafeinīcās stāvēja.
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:24
 citēt
No šodienas prāta līmeņa skatoties, mana noderīgākā paštaisītā konstrukcija bija stabilizators, kuru ieliku starp velodinamo un lukturi, tas 2,5V spuldzīti turēja vienādā gaismā, neatkarīgi no ceļa bedrainuma, VO!
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:29
 citēt
Jolan:...galvenais kā skan,nevis kā izskatās


skanēs , skanēs, kur tad liksies.... uz katru skaļruni jau ir dabūjami kastu izmēri un konstrukcijas, atliek vien , pēc labākās sirdsapziņas izpildīt
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:32
 citēt
aizkustinoša sistēma www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:35
 citēt
negatIvs:koka žauna forša


Un atkal atgriešos pie sava apgalvojuma, ka šīs handmade konstrukcijas bez laboratorijas aprīkojuma ir tikai skaistumam un pašapliecināšai bez tehniska perfekcionisma. Koka rupors ir dikti skaists un gan jau frekvenču līkni paceļ kaut kādā pīķa diapazonā, bet tad paceļas jautājums, kā tādā pat veidā tiek koriģētas pārējās frekvences, lai iegūtu ideāli taisnu līniju.
Zemajā galā vienkāršāk. Izrēķini rezonanses frekvenci, uztaisi attiecīgo tilpumu un skan... gandrīz tuvu aprēķiniem, ar ausi pat nesaklausīsi to +/- 5 Hz kļūdu.
Redzēju, no finiera grasies naglot? Neiesaku. Mūsdienās iespējams iegādāties akustiskos materiālus. Un līmē vismaz dubultā!
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:56 labots
 citēt
Perfekcionisti sasodītie! Aizejiet pie LORa, ustaisiet audiometriju un pašiem sanāks smiekli par savām prasībām. :grimace::grimace::grimace:
Ja kas, kādreis skaņa jūtami uzlabojās (ar 20-gadīga dzirdi), Sonatu-304 iebāžot kaukādas virtuves sekcijas nišā.
avatar
Publicēts: 10.01.16 13:04
 citēt
Jopcik, nu ja ir zemas estētiskās prasības, tad arī nav nemaz jāpiepūlas naglot tumbas, meklēt internetā informāciju. Sēdēt virtuvē, dzert ļergu un klausīties selgu un sievas tarkšķēšanu taču ir daudz lētāk un izdevīgāk.
avatar
Publicēts: 10.01.16 13:24 labots
 citēt
Es saprotu, ka ir fenomeni, kuru fizioloģiskās spējas ar gadiem nemainās, 80-gadīgi veči spēj apkopt 20-gadīgas sievas, auss ustver 15-25000 Hz, bez brillēm spēj lasīt uzrakstīto uz produktu iepakojuma, izlekt pa 2 stāva logu, kad dežurējošā skolotuve iet pārbaudīt vidusskolas meiteņu internātu, tos apsveicu!
Bet es esmu vidusmēra cilvēciņš, manas estētiskās prasības aprobežojas ar dzīvo mūziku, pārsvarā klasiku, bet ir biļete arī uz Manowar Paladiumā, sēdēt virtuvē un dzert ļergu piedāvāji tu, nevis es. Man pietiek ar aliņiem pirtī, ko stiprāku lietoju ļoti reti.
avatar
Publicēts: 10.01.16 14:13
 citēt
Man ar ieilgušā ir nepabeigts platjoslas skandu projekts...
Tāpat jālodē korecijas filtri un aktīvais subis jābūvē - konstrucija jau zināma, bet ej nu atrodi ciešamu 3-joslu aktīvo pastūzi...
avatar
Publicēts: 10.01.16 14:18
 citēt
...tas hand made ir fans vai vēlme ieekonomēt?
avatar
Publicēts: 10.01.16 14:50
 citēt
hand made, man vairāk kā hobijs, gribās ko paša projektētu, un izgatavotu, vai tā būtu fazenda, vai laiva .... :grimace:
avatar
Publicēts: 10.01.16 14:57
 citēt
Eltons:
negatIvs:koka žauna forša


Un atkal atgriešos pie sava apgalvojuma, ka šīs handmade konstrukcijas bez laboratorijas aprīkojuma ir tikai skaistumam un pašapliecināšai bez tehniska perfekcionisma. Koka rupors ir dikti skaists un gan jau frekvenču līkni paceļ kaut kādā pīķa diapazonā, bet tad paceļas jautājums, kā tādā pat veidā tiek koriģētas pārējās frekvences, lai iegūtu ideāli taisnu līniju.
Zemajā galā vienkāršāk. Izrēķini rezonanses frekvenci, uztaisi attiecīgo tilpumu un skan... gandrīz tuvu aprēķiniem, ar ausi pat nesaklausīsi to +/- 5 Hz kļūdu.
Redzēju, no finiera grasies naglot? Neiesaku. Mūsdienās iespējams iegādāties akustiskos materiālus. Un līmē vismaz dubultā!


kuri tad tie labie materiāli? MDF, no kura tagad taisa pat slaveni brendi? MDF kvalitātes, man domāt ir marketinga triks. MDF [ būtībā biezs preskartons ] nav nekas labāks, vienkārši ražotājiem lētāks, un ražošanā parocīgāks materiāls, par koku/ finieri. par finieri, sevišķi baltijas[ tas specifisko augšanas apstākļu dēļ] esmu lasījis jau iepriekš, ka derīgs materiāls. Finieri tumbu ražošanā izmanto, gan pasaulē, gan latvijā, arī Jurka to izmanto epadomi.lv...
avatar
Publicēts: 10.01.16 15:13
 citēt
ir entuziasti Latvijā ... www.draugiem.lv...
Lejā uzkl. uz galerija, var pavērot procesu. džekam istabā jādarbojās, nav diez ko ērti. man vesels cechs ar iekārtām pieejams, kur pa vakariem , rokas atpūtinot padarboties :big_smile:
avatar
Publicēts: 10.01.16 15:20
 citēt
Izskatās jau cmuki,bet gribētos dzirdēt-var būt "malka":face-wink:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 58
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):