forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 17
  5. 18
  6. 19
  7. 20
  8. 21
  9. 22
  10. 23
  11. 24
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 09.03.18 11:35
 citēt
bezkompromisa Sistēma

youtu.be...

PS arī pāriešu uz amerikāņu skaņu :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.03.18 19:13
 citēt
To video es te nesen biju ielicis. Amerikāņu skaņa, liekās, saistās ar slāpētām augšām un izteiktiem basiem. Šķībacainajiem patīk pārķertas augšas, basi cieš. Eiropiešiem sabalansēti augšas un apakšas, un aparatūras ražošanas ziņā angļi vēl nav zaudējuši pozīcijas. Vecie vācu verķi arī labi skan, man liekās, bet tas subjektīvi. Lietošanā esošais Dual CV 1600, ir pie labas veselības, un kalpo gandrīz vai kā etalons .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.03.18 20:19
 citēt
man jau piedāvāja dažus verķus, ko papildināt jaudinieku
par normālu cenu :face-wink:
avatar
Publicēts: 09.03.18 20:46
 citēt
negatIvs:tikmēr [url=https://www.altum.lv/lv/jaunumi/vinila-atdzimsana-ari-riga?utm_source=tvnet&utm_medium=iframe&utm_campaign=uznemeju-stasti_vol2&utm_content=sem

Labs]https://www.altum.lv/lv/jaunumi/vinila-atdzimsana-ari-riga?utm_source=tvnet&utm_medium=iframe&utm_campaign=uznemeju-stasti_vol2&utm_content=sem
Labs[/url] aktīvists, patīkami, ka Kungs ar jaunām iekārtām strādā nevis salasītu vecu hlamu... izskatās ka tikai tīra presēšana bez iespiedplašu ražošanas.
Pirms gada medijos virmoja vēl viens vinila presētāju pasākums Cēsīs...
avatar
Publicēts: 09.03.18 21:52
 citēt
šovakar atnāca korpuss no ebaya + detaļas no lemona.lv. Rīt varbūt taps plates, bet korpuss šovakar padarbojoties ar vīli un urbjiem pāris h - tapa gatavs. Bilde sucks, jo aparāts jātur vienā rokā un fočuks otrā. (citādi kloķis krīt nost) .,,par cik krājumos dažādi volume kloķi- visus pielaikojot - šis ģeld vislabāk.un kā reiz ir pareizā diametra un smuki iegrimst.komplektā nāca melns...ar platu pamatni un tievu kloķi...bet klasika patika visiem labāk. Puika jau trinās kad būs gatavs..bet zinot ka vēl visādi štrunti (alps pocis, pāris detaļas) vēl ceļo no ebaja...ampa izmaksas bez darba - 80 eur +-varēja lētāk - ieekonomēt uz korpusu un vēl pāris sīkumiem...bet ir lietas uz ko nevaru skopoties...:face-devil-grin: audiofīlija:face-devil-grin:

avatar
Publicēts: 09.03.18 22:10
 citēt
osscar > solīds izskats, austiņu izeja nopietna :)
avatar
Publicēts: 10.03.18 14:51
 citēt
pēc šitā neko nevar saprast www.youtube.com... , bet vaina tam Kenwoodam nav jaudā.... , vai nu tās s90 ir pakaļā, vai ir tehniska vaina stipreklim, jeb abi varianti kopā
avatar
Publicēts: 10.03.18 15:09 labots
 citēt
tomēr tas ir mājas kinozāles resīvers
ar atsevišķu izeju preampa 1)Sabvūfwers 2)Aizmugures tumbas - pie kuras arī pieslēgšu jauno jaudas past, kamēr nav cita
un laikam max 40W velk uz kanālu tas kenwuds, man uz 7/8 daļām no MAX skaļuma jāgriež
jaudas pietiek, bet jauzliek klasika, lai var dinamisko diapazonu dzirdēt
avatar
Publicēts: 10.03.18 15:25
 citēt
parametri viņam diezgan sūdīgi. tumbas tev jāslēdz pie FRONT, savādāk huiņa vien sanāks www.hifiengine.com...
avatar
Publicēts: 10.03.18 15:31
 citēt
manējā kenwood v7020 zarnas



izskatās kā normālam galeniekam .... :big_smile:
avatar
Publicēts: 10.03.18 15:32
 citēt
dārgi jau arī samaksāju 70 eiro, un vēl gaisa gabals uz Koknesi 12km bija jābrauc ..... klausos un priecājos, ideaļņiks, gandrīz vai ....
avatar
Publicēts: 10.03.18 18:15
 citēt
bet vēl biežāk stulba publika, mūziku klausās uz vēl stulbākiem aparātiem, ar ierobežotiem frekvenču rādītājiem, kā likums lētiem :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.03.18 20:13
 citēt
Kenwoods izskatās cerīgs :face-glasses:

Laiks nepiemērots slidošanai un copēt ar nebiju... padarbojos nedaudz ...

tapa baroklis: 2x17V - filtrs lielāks kā lielai daļa komerciālo jaudas pastūžu - 2x 12 000 uf. (CRCRC)
regulatoriem dažādi radiotari - 2 vienādu nebija, bet 4 vienādus atstāju austiņu ampa daļai :face-grin: viss no "miskastes" aka instrumentu skapja sameklēts, bet kā vienmēr kaut kādi sīkumi trūkst.



sapucēju veco amfitona vai RRR preampa - neatceros , kloķi + iekrāsoju biku "indikatoru"..to kas vakar bija bildē - nelikšu - nevaru paciest ka ķīnietim tukšs plastmasas vidus..šis ir viss no alumīnija.
par ķīniešu seškantes skrūvēm neizteikšos ..front panel būs jāmaina uz smukākām..būs uz delve2 jādodas man īsās m4 beigušās....šīm tādi izplūduši tie sešstūri....



vienmēr ņemu lielas kastes, bet tāpat vietas nekad nepietiek...nevaru saprast varbūt izurbt aizmugurē vēl divas rca vietas un nodublēt izeju - varēs kā preampu izmantot ...

tagad klausos šo


1999 gada original CD..labi ierakstīts...:face-wink:

amps šis :



gandrīz gadu neko nebiju lodējis :grimace: forši tomēr
avatar
Publicēts: 11.03.18 12:38
 citēt
PM ....
avatar
Publicēts: 12.03.18 08:42 labots
 citēt
apmaksāju šo agregātu
www.ebay.co.uk...
tagad tikai jāgaida paciņa

youtu.be...

winnēju 151$ aukcionu, ASV tax/+sūtīšana 130, kopā 318$
avatar
Publicēts: 12.03.18 09:09
 citēt
Pēc sausiem parametriem vērojot, nekas bļāvienu izraisošs, varbūt dzīvajā klausoties rodās tieksme pa grīdu vārtīties .... . Tagad jāmeklē atbilstošas pārējās komponentes, lai nav no Saturna jālaiź uz Adcomu ...
avatar
Publicēts: 12.03.18 09:42 labots
 citēt
būs preds un tjuneris Rotel, ja būs ok

PS 555markII ar Nelson Pass design būtu krutākais, bet priekš manis bija par sherpu - arī jauda gandrīz 1 kilowats
cik skatijos roļikus, viņi arī dažādi skanot, pat skrutākais ir overpriced, priekš manis kādus 400e izxmaksātu
kā arī jutube adcom tādos normālajos komplektos skan, ar B%W tumbām, planārajām AS utml :face-wink:
ir nākotnē upgrade iespējas, kaut vai 2 likt tilta slēgumā power ampus

moška 220V ar varēs dabūt: youtu.be...
avatar
Publicēts: 12.03.18 15:42
 citēt
Eu, tauta, varbūt ir veikals, kur var nopirkt jaunu veco krievu СП 100kΩ poci, bet tādu, kuram slēdzis klāt? Ladgalītē gan jau ir, bet tur var būt tāds pats, kādu es gribu nomainīt. Un pārslēdzējus П2K?
avatar
Publicēts: 12.03.18 17:25 labots
 citēt
www.lemona.lv...

lv.rsdelivers.com...

pk2 bija slēdzis? varbūt kādam mājās mētājās tās lietas, man nav
avatar
Publicēts: 12.03.18 18:16
 citēt
Manējam 47 gadi, diezin vai tur zīmulis līdzēs. Ja nu tik atrast parastu un pašu plāksnīti nomainīt (cerams, ka derētu).
avatar
Publicēts: 13.03.18 01:13
 citēt
Nopirku esoteric dac,nevaru sagaidit kad varesu ievertet majas apstklos
avatar
Publicēts: 13.03.18 08:05
 citēt
Mēs ceram uz video
avatar
Publicēts: 13.03.18 11:29
 citēt
Jolan:Nopirku esoteric dac,nevaru sagaidit kad varesu ievertet majas apstklos


Kuramējo?
avatar
Publicēts: 13.03.18 11:52 labots
 citēt
Paziņas iesaka Shiit izstrādājumus, sakarīga cena
var no Eu pārstāvniecības iegādaties

pasīvais preamps 49$ :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.03.18 16:15 labots
 citēt
RudeWolf:
Jolan:Nopirku esoteric dac,nevaru sagaidit kad varesu ievertet majas apstklos


Kuramējo?
D-07X parejie modeli bija finansiali nepacelami.
avatar
Publicēts: 13.03.18 22:28
 citēt
Interesanta izvēle. Pēc kādiem kritērijiem skatījies? Ar ko salīdzināji?
avatar
Publicēts: 14.03.18 09:13
 citēt
diezgan augsts plauktiņš, lai komentētu, atliek vien palasīt atsauksmes internetā ....
avatar
Publicēts: 15.03.18 11:15
 citēt
Vai jūs jau nopirkāt, vadošā ražotāja, paliknīšus www.ss.com...
avatar
Publicēts: 15.03.18 11:26
 citēt
es nenopirku, un netaisos to darīt :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.03.18 11:33 labots
 citēt
Audio fīlija robežojās ar maģiju
es par tiem spec paliktņiem

normāls ozola koka dēlis un būs ok, smukumam var latviešu zīmes iededzināt :face-grin:

PS vai CD ar regulējamu izeju varēs pie Power amp pa taisno slēgt ?
domāju ka varēs
avatar
Publicēts: 15.03.18 11:42
 citēt
Tev to cd atskaņotāju vajag normālu, ar jēdzīgu iebūvētu DAC, vai lētāku, bet ar optisko izeju, un lietot ko no šitādiem verķiem www.cambridgeaudio.com...

pēdējo versiju es esmu izvēlējies. Šķirba vai laid uz stipreki pa analogo izeju, vai laid optisko caur ārējo DACīti, ir ausīm jūtama. Protams neesmu salīdzinājis dārgo galu, ar labiem iebūvētajiem DAC
avatar
Publicēts: 15.03.18 12:14
 citēt
Skatoties kāds cd aparāts...sony forši izeja regulējas no pults...bet tāpat pat uz min. Out ar F5 klonu kuram pastiprinajums 15db jeb 5x.bija biku pa skaļu...parasti pastiprinājums ir ap 26..30db..un tur būs čābīgi...
Bet skanēja labi man tas setups:face-glasses:
avatar
Publicēts: 15.03.18 12:20 labots
 citēt
ja kolekcijā kreisie [velns viņu zin no kā rakstīti] diski, tad uz tiem cd atskaņotājiem var neiespringt..... , Yotube, vai spotify, no telefona vai datora skanēs labāk , tas ir pārbaudīts .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.03.18 12:37 labots
 citēt
uzrauties var arī uz vinilu. nopirku kaut kad "Spicē" Rozes grāmatnīcā pink floyd plati, tjipa, jaunu, ražotu UK , viss svaigi, smaržīgi, bet uzliekot uz atskaņotāja, šoks - augšas kā ar nazi nogrieztas ....

avatar
Publicēts: 15.03.18 13:12 labots
 citēt
kas tās par tumbām Tev ir, Negativs ?

PS man rozes gramatnīca būtu aizdomīga vieta, kur iegādāties ko tādu :face-grin:
maxima pie kases gan varētu (vismaz audio, video kasetes)
avatar
Publicēts: 15.03.18 13:34
 citēt
Ar to plašu skanējumu ir kā ir...varbūt plānāka plate un VTA pamainās un skaņa čau...vismaz mana AT440MLa galva uz plānām platēm..skan biku sliktāk jo pieregulēts uz biezās testa plates...
avatar
Publicēts: 15.03.18 13:52 labots
 citēt
Lapinskim bija raidijums par plasu skaņu
kur viņš sagrāva audiofīlu cerības

platei jau 1x nospēlējot - adatiņa nogriež mazu mikronu slāni un pazūd augšas, cik atceros

PS laba sistēma, uz ADCOM bāzes, Denon platenieks, ir ekvalaizeris ar
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 15.03.18 14:05
 citēt
Protams ka plate nav perfekta...un prasa baigo katra setapa regulēšanu ...man bija sākumā tāds fr no testa plates..


Saīsināju preampa vadu līdz 0.5m..kapacitāte nokritās zem 100p...loading rezistors 47k un loading c izmetu ārā...un tājāpielāgo premps katrai galvai...+ Regulēta galva lūrot ekrāna...
Rezultāts:
....var jau uz ausi vai eq regulēt....bet tas nav ok....
avatar
Publicēts: 15.03.18 14:08
 citēt
veikalam ne vainas, garām braucot var ieskriet, ko paķert



drošāk, nekā ss-ā no kāda džeka raxtītos cd nopirkt kartupeļu kasti pa 10 eiro .... :bad_smile:

bet tumbas ir noslepenots projekts ... nav RRR, vidējos un pīkstuļus nomainīju , skan labi.... galvenais, ka pats starā. Vēl vismaz vienu pāri pirkšu, nesteidzīgi vēroju
avatar
Publicēts: 15.03.18 14:11
 citēt
vēl 1 ADCOM (mans pastiprinātājs ceļā vēl no ASV) komplektiņš ar Yamaha tumbiņām

youtu.be...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 17
  5. 18
  6. 19
  7. 20
  8. 21
  9. 22
  10. 23
  11. 24
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):