forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 18
  5. 19
  6. 20
  7. 21
  8. 22
  9. 23
  10. 24
  11. 25
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.03.18 14:11
 citēt
osscar:Protams ka plate nav perfekta...un prasa baigo katra setapa regulēšanu ...man bija sākumā tāds fr no testa plates..


Saīsināju preampa vadu līdz 0.5m..kapacitāte nokritās zem 100p...loading rezistors 47k un loading c izmetu ārā...un tājāpielāgo premps katrai galvai...+ Regulēta galva lūrot ekrāna...
Rezultāts:
....var jau uz ausi vai eq regulēt....bet tas nav ok....


plašu līnija man tā vairāk prikolam. bija kaudze no vecajiem laikiem, ārā neizmetu, šad tad kādu nopērku, retu reizi uzlieku
avatar
Publicēts: 15.03.18 14:16
 citēt
simpātiskas kastītes www.ss.com... , bet var drusku uzrauties
avatar
Publicēts: 15.03.18 15:01
 citēt
klasika - Diatone tumbiņas
mūsējais :)
youtu.be...
avatar
Publicēts: 15.03.18 18:28
 citēt
normāls midzenis .... pēc garāžas drusku izskatās www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 15.03.18 18:59 labots
 citēt
No LV viens pasūtija, smukuli
Pass Aleph 4
2500 euro

www.subito.it...
avatar
Publicēts: 15.03.18 20:43
 citēt
Esmu original alephu klausījies, versiju neatceros...bet kantainais bija...nu nez ..es par tādu naudu nepirktu...pats uztaisītu...viniem oficiāli visa dokumentācija pieejama..bet nu ja pāris k spiež kabatu -vai not :face-wink:
avatar
Publicēts: 15.03.18 20:56 labots
 citēt
daudzi taisa, pēc Nelson Pass shēmām, laikam chaina pat KITus ražo
nujā - izpaužās radio tehniskās izglītības trūkums diemžēl - varētu būt labs biznesis
krievi laikam masveidā taisa, mājās :face-grin:

datagor.ru...

PS tagad noželoju, ka nemācijos radiotehniku RTU faķī, pa 15$ uzbūvētu pats sev pastiprinātāju
forum.vegalab.ru...
avatar
Publicēts: 15.03.18 21:28 labots
 citēt
Pa 15gan nesanāktu....krievijā passa verķi nav cieņā..dārgi ....citur gan taisa daudz...ķīnas kitā gan jau fake tranzistori....detaļas uz ātro f5.....
Modushop 3U kaste ar radiatoriem( ok man f5 ir diy bomž edišn kaste ko pats taisīju...ar veciem krievu radiatoriem...sanāca ap 40 eur un daudz cilvēkstundu pulējot alumīniju)...140...trafs 50-60.kondensatori 12x10 000uf=50eur...vēl tranzistori un sīkumi...gan jau vēl 50 (jo 2sk170/2sj74 ir tagad deficīts un cenas kosmosā..man vēl ir daži :face-grin: )50 eur...slēdži,štekeri ..vēl15...kopā par materiālu...350:face-devil-grin:
Aleph,f4...un citi +- maksās to pašu...:face-wink:
avatar
Publicēts: 15.03.18 21:32 labots
 citēt
Amp camp ir tīrs iesācēju verķis..maza jauda ..4-5w ..liels thd un silta skaņa..
Jā to var lētāk savākt un vecus laptopu psu izmantot.
Pirms izraut no konteksta izlasi lidz galam...par ko ir15 usd...diyaudio store 2 monobloku kits maksā 300....:anger:
avatar
Publicēts: 17.03.18 00:25
 citēt
Pašam taisīt ,tas vairāk fanam nevis kvalitātei.Līdz šim neesmu dzirdējis nevienu sakarīgu pastūzi,kas salasīts mājās
avatar
Publicēts: 17.03.18 08:30 labots
 citēt
Protams var līki savākt...u.t.t..es ar esmu pārtaisījis dažus....bet nu nez vai neviens neskan...
Protams fun ir liela daļa no pasākuma...sev taisot taisi no labām detaļām ar labu rezervi...diemžēl rūpnieciskie letie/vidējie/pusdārgie ir ar samazinātu dzesēšanu..barošanu un ar trafiem ar 50%-70%no max jaudas..mazi kondensatori filtrā... Ko esi dzirdējis no diy ? Es zinu tepat lv čaļus kuru viņu diy tumbas/ampi aizsūta mājās pat top līmeņa ražotājus..
Šie skan ok varu tev kādu iedot notestēt :face-grin:
Normāls trafs 2x200w..pastūzim ir 600w un 12kg tikai trafs sver+ 7cm diametrā un 22cm gari 33 000 uf kondensatori ar speceni -10%+75% :haha:
avatar
Publicēts: 17.03.18 11:47 labots
 citēt
Sony kabatas izmēru Projektors video 400 euro


Sony paziņojis, ka mobilais kabatas izmēra projektors MP-CD1 Eiropu sasniegs šā gada pavasarī. Projektors MP-CD1 ir tik mazs, ka viegli iegulst plaukstā, taču spēj projicēt saturu 3 metru platumā no neliela attāluma (aptuveni 3,5 m). Šis ir patiešām daudzpusīgs projektors, kas sver tikai 280 g, bet uzreiz padara jebkuru virsmu par plašu ekrānu. Projektors darbojas teju nedzirdami, līdz ar to ir ideāli piemērots gan biznesa prezentācijām, gan spēlēm, brīvdabas pasākumiem un kino vakariem ģimenes lokā.

Projektora krāsainajā displejā izmantota DLP IntelliBright tehnoloģija, ko darbina moderns attēla apstrādes algoritms, kas pastiprina spilgtumu, neietekmējot baterijas patēriņu.

www.tvnet.lv...


PS dažreiz forši paskatīties ko uz lielā ekrāna
youtu.be...
avatar
Publicēts: 17.03.18 14:37
 citēt
ir redzēti, klausīti paštaisītie, arī lampenieki. skanēja ok, jāpiezīmē, ka nebija galīgi sūdi. Lampu līnija ir arī man, Rīgā taisīta. Kādreiz bija VEFā, laboratorijā tapis pastiprinātājs + ekvalaizeris. Vot toreiz taisīt bija baigais marazms, jo detaļu nomināliem bija drausmīga izkliede. Džeki lodēja lamādamies, bet pa rokai bija iekārtas ar ko pārbaudīt, un lērums detaļu, no kā izlasīt, šis tas bija jāpiepērk, parasti SOC. valstu ražojumi, bet tie bija labāki par krievu. Tie stiprekļi skanēja labāk par RRR, vai Brig. Savējo atdevu puikam, kad tas mākslinieku imitēja uz skatuves. Pats neko neesmu salodējis kopš 1980-tajiem, tāpēc nezinu, kā tagad ar detaļām, cik var uzticēties tiem ķīniešu pusfabrikātiem e-bay
avatar
Publicēts: 17.03.18 14:43 labots
 citēt
Ebaya var pirkt ja cena ir +- kā digikey.mouser vai farnell...ja ebajā detaļa maksā 5x lētāk..100% feiks vai pārmarķēta zemākas kategorijas detaļa..piemēram alps poči pa 5 eur (reāli maksā 3 vai 4 dārgāk)..vai krutie 10-20 eur opampi pa 1 eur.... cccp laikos, ja bija gali detaļas varēja dabūt cik uziet pa velti...tas ka izvēle bija maza...ta cita lieta...man fāters no vefa visu atstiepa ko vajadzēja :face-grin:.
avatar
Publicēts: 17.03.18 15:33
 citēt
advancētākais verķis, ko gadījās redzēt no VEFa " izstrādājumiem " bija trīs motoru lenšu maģis, ar elektronisku vadību, vertikālais, uz duralumīnija karkasa, duralumīnija detaļām, ftoroplasta, fosforbronzas buksītēm, smalkiem gultnīšiem, ko nu kur vajadzēja utt. viss strādāja un skanēja zvērā. Taisīja viens skaņu inženieris no televīzijas studijas, kurš bija atnācis uz VEF pelnīt dzīvokli. elektroniku lodēja pats, detaļas virpoja frēzēja, rūdīja, cementēja, slīpēja viss elektromehāniskā ceha 'stanočņiku" kolektīvs .... viss darba laikā, viss par velti, un vēl algu saņēma.... . Nav brīnums, ka PSRS sabruka ...:bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.03.18 18:12 labots
 citēt
Nu nebija tik rožaini....
Bija amatnieki, kuriem interesēja un bija gatavi pat strādāt virsstundas tavā labā,
bet daudzi virpotāji labāk atsēdēja savu darba laiku. Nevarēja ieinteresēt ne ar naudu, ne 1. šķiras spirtiņu.
Jā, amatnieki bija ar zelta rokām, mācēja savu arodu.
Katrā kolektīvā, lai cik jauki un saticīgi dzīvojām, bija ziņu pienesēji.
To sapratu, kad kādu reizi priekšnieks apjautājās, vai es KB telpā vakarā palieku viens.
Ja tā, tad TO, lūdzu, neslēdz iekšā!
Jo skaidri zināja, ka darbojos ar paaugstināta sprieguma iekārtu un drošības tehnika nosaka būt diviem.
Bija jāstudē rokasgrāmatas un jāraksta detaļu pasūtījums nākošajam gadam gan valsts darbam,
gan jāparedz kā Nostradamus , ko jaunu audio tehnikā nopublicēs "Radio" vai izkopēsim no Tehniskās bibliotekas žurnāliem.
P.S. Spontāni tā tapa darbojošs makets audio stipreklim uz 6S33S bez izejas transformatora no kāda hieroglīfiem aprakstīta žurnāla lapas.
Un skanēja, pat ļoti labi.
Vai tāpēc, ka saviem spēkiem kompensējām ekonomikas nevarību saražot sadzīves tehniku, sabruka PSRS, diez'vai.
avatar
Publicēts: 17.03.18 20:58 labots
 citēt
roku darbs maksā zvērīgu naudu, specpasūtījuma, tapēc Lamborghini piemēram ir tādas cenas autiņiem
masveidā pa lēto var tikai rūpnieciski ražot

PS ja būtu uzdevums ražot eksportam - varbūt arī ražotu ko tik krutu tajos laikos - kā mans radiniek sražoja eksportam jahtas un tīri labi
tā viss tika maksimāli nolētināts

piemēram - to pašu krievu ODA kompleksu 1) variantu izlaidu p akruto un dārgu, neviens nepirka praktiski
2)variantu nolētināja un varēja jau tauta iegādāties
avatar
Publicēts: 18.03.18 15:20 labots
 citēt
tiku pie datora MSI Hetis G41
ar 5.1 skaņu
pietŗūks otrā datorā esošā skaņas karte, bet ir ārējā USB fleškas skaņas karte
avatar
Publicēts: 20.03.18 13:26
 citēt
Nū... man nav iracionāls stojaks uz rokdarbu, ja vien tā nav māksla. Ja man jautā, vai man acis labāk operēt ar precīzu CNC izgrebtu lāzeri, vai arī handmade... es laikam liktu savu naud... acis uz pirmo.

Un sovķī jau problēma bija konkurences neesamība + viss, kas nebija sūds gāja uz militāro lietu. Tagad jau arī visādi Dzintari ir pamodušies riebīgajā kapitālismā, kur uzvar tas, kurš māk pārdot, nevis tas, kam visvairāk un vislielākās rūpnīcas.
avatar
Publicēts: 20.03.18 13:59
 citēt
jā, krievi paši raksta forumos, ka radiotehnika un vega - bij aširpotrebs
ar labu kvalitāti bija militāriem ražotāji, ārzemēs tas pats ir, tā kā sovjetisms nav kas unikāls, ka rāžošanā cieņa miltāros ražotājus
avatar
Publicēts: 20.03.18 14:13
 citēt
ar kapitālistiem, padomju ražošanu te nav ko salīdzināt pavisam cita ražošanas/sadales/pārdošanas sistēma un kvalitāte
avatar
Publicēts: 20.03.18 14:36
 citēt
Tikai tagad psc fake specenes pat labi ražotāj publicē..mārketings ibio...
Creek inženieris forumā stāstīja...kā marketologi pēdējā brīdī 35w vietā pieprasa 50..viss jau ražošanā,neko paceļ barošanu...un pēc pāris gadiem visiem verķiem viens led karstotvuz plates izcepina blakus esošo tranzistoru....krieviem viss bija slikti,bet vismaz metālu nežēloja...:face-grin:
avatar
Publicēts: 21.03.18 03:46
 citēt
Manī patiesu izbrīnu radīja fakts,ka Japānā veikalā pārdodās kasetes ar ierakstu un biezā slānī plejerīši portatīvie.Sajūta,ka laiks apstājās.
avatar
Publicēts: 21.03.18 07:49 labots
 citēt
Anglijā par labu cenu, var dabūt nesliktus autiņus, pavisam cita gads-kvalitāte/cena .... attiecība, vienīgi cena tagad varētu drusku mainīties. Jābrauc pašam pakaļ, vai jāsarunā, lai paziņa atdzen. Mīnus - uz Latvijas ceļiem braukșanas drošiba varētu samazināties
avatar
Publicēts: 21.03.18 14:43
 citēt
avatar
Publicēts: 25.03.18 10:54
 citēt
par lentām runājot°

10:43 negatIvs: prikolam, reizēm var uzlikt, bet lentas ir drausmīgi nonoturīgas, mehāniski un elektromagnētiski, blakus trokšņi atskaņojot utt, svarīgi no kā, uz ko ierakstītas, nav jēga no viņām šodien, ja no telefona mūzika skanēs labāk.... maģim jēga bija tad, kad plates maksāja kosmosu, un nebija tik viegli pieejamas, arī lai tās nedrillētu, ierakstīja lentē. Kāds tagad rezons no plates, vai kompaktdiska rakstīt uz lentu, pie tam maģim jābūt labam, ar visiem trokšņu slāpētājiem un dolby utt. ja pērk jau ierakstītas, tad vēl lielākas auzas. ...
avatar
Publicēts: 25.03.18 11:51
 citēt
Atvaļinājuma laikā laukos dažreiz iedarbinu Orbita 106.
No "Čaklajām rokām" uz Ļeņina ielas. :face-grin:
Drausmīgi trokšņaina mehānika, bet bišķi labāks par majakveidīgajiem/ jupiteriem.
Uzlieku kādu no pāris simtiem nobružātu lentu
un pie alus glāzes vakara mijkrēslī var pasapņot par laikiem, kad zāle bija zaļāka...
avatar
Publicēts: 25.03.18 19:08
 citēt
neliels apdeits, aparatūras, cena bija ļoti izdevīga
:face-grin:
bildites.lv...
avatar
Publicēts: 25.03.18 19:11
 citēt
Vakar labs laiks, gaļa pacepta, šodien padarbojos ar lodāmuru :face-grin:
Gandrīz gatavs ausu stipreklis - trūkst tikai alps rk27 pocis un vēl kādi sīkumi..vēl pāris dienas jāpagaida...pasts buksē...
IRF Mosfeti + BURR BROWN OPA2604
avatar
Publicēts: 25.03.18 19:54
 citēt
lodzija:neliels apdeits, aparatūras, cena bija ļoti izdevīga
:face-grin:
http://bildites.lv/a/yhy62tbb#5wmm2ssn


Ooooooo, jāaaaaaaaaa ........
avatar
Publicēts: 26.03.18 17:23 labots
 citēt
osscar:Vakar labs laiks, gaļa pacepta, šodien padarbojos ar lodāmuru :face-grin:
Gandrīz gatavs ausu stipreklis - trūkst tikai alps rk27 pocis un vēl kādi sīkumi..vēl pāris dienas jāpagaida...pasts buksē...
IRF Mosfeti + BURR BROWN OPA2604

Traki, ka nevar tos loriņus vienā vietā sapirkt.
avatar
Publicēts: 27.03.18 14:17
 citēt


:face-wink:
avatar
Publicēts: 27.03.18 14:42
 citēt
Entry level ...2*100w@8....viņiem ir nopietnāki dzelži...
avatar
Publicēts: 27.03.18 14:47
 citēt
Eu, "lodžija" kauns nav?!!
šitādu bildi ielikt FOTOblogā!!!! :haha:
avatar
Publicēts: 27.03.18 17:05
 citēt
wily2:Eu, "lodžija" kauns nav?!!
šitādu bildi ielikt FOTOblogā!!!! :haha:



++
avatar
Publicēts: 27.03.18 17:08 labots
 citēt
Great value with power to spare.

This power amplifier is well constructed and provides 100 watts of power to each channel. I'm using a Hafler preamp on the front end. The sound is so much more detailed and clean than the vintage integrated amp I was previously using. I would recommend the Adcom GFA-545 to anyone looking to get into the low end of audiophile grade stereo.


redzēs - kā skanēs dabā :face-grin:
domāju drusku labāks būs par kenwood, vēl jau Rotel preamps un radio arī, tie ko ietekmēs skaņā
Hafler preampu vēlak paņemšu
avatar
Publicēts: 28.03.18 09:55
 citēt
Kas par tuNbām galā tam adcomam plānojas?
avatar
Publicēts: 28.03.18 10:53 labots
 citēt
Negativs jau man ieteica tumbas, cik saprotu LV tirgo pat BW ari:face-grin:
bija ap jaungadu par labu cenu BW bet jau p[ārdotas, laikam 800 ēriki

drusku izmaksā tie prieki - 300euro adcom/200euro teac , utt, jau kādi 700 ieguldīti
avatar
Publicēts: 28.03.18 13:31 labots
 citēt
pašlaik ss-sā ir šitādas www.youtube.com...

par cenu nezinu, nav daudz ar ko salīdzināt, iespējams, ka jāmēģina dzīt lejā
avatar
Publicēts: 28.03.18 13:45
 citēt
Nu imho tas adcom nav 300eur vērts..plus vēl trafs jāmaina...tas ar maksā 50eur..un darbs vēl....
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 18
  5. 19
  6. 20
  7. 21
  8. 22
  9. 23
  10. 24
  11. 25
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):