forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 22
  5. 23
  6. 24
  7. 25
  8. 26
  9. 27
  10. 28
  11. 29
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.04.18 19:04
 citēt
Tā arī līdz šim neesmu sapratis tā galenieka komplektēšanu ar plaukteniecēm .....
Normāla kolekcija, vecu dzelźu cienītāju gaumė www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 29.04.18 09:57 labots
 citēt
ir doma nākotnē par vēl mazakām tumbām

BOSE

:face-grin:

Bose Acoustimass 3 Series IV speakers subwoofer
interesanti, kā šitās varētu skanēt
avatar
Publicēts: 01.05.18 18:08
 citēt
Kāpēc gribi tieši bose? Konkrētais modelis ir tipiska datortumbiņa.
avatar
Publicēts: 01.05.18 19:31
 citēt
Bosei jau man liekās - ka ir speciālā sērija - datora tumbas
avatar
Publicēts: 02.05.18 11:06
 citēt
Nu bet ko gribi no sistēmas, kur strādā 5,25" "sabvūfers" un divi 2" platjoslas pļerdaki plastmasas korpusā? Tā sistēma ir ubogijs širpotrebs tiem, kas grib, lai ir skaņa, bet negrib, lai vecene redz.

Pēc kādiem apsvērumiem izvēlējies tieši šo variantu?
avatar
Publicēts: 12.05.18 22:22
 citēt
Dabūju Simfonijas-003 tumbu, elektriski viss bija OK, bet akustiski - ar biezo mēbeļu drēbi apstrādātas kartupeļu kastes līmenī.








Pārnoblīvēju, pārlīmēju ar spīlēm, pārvilku visus skrūvju savienojumus, kā nu mācēdams nofinierēju, nolakoju, noskaņasizolēju vidējo frekvenču skaļruni, sagaidīju Jebajā no Ķīnas grilldrēbi, tagad skatos, klausos un priecājos.

avatar
Publicēts: 12.05.18 23:39
 citēt
Jā labs augstums tumbai, ir kur aliņu atlikt kad grillē gāļ un klausās likteņdzirnas :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.05.18 19:50
 citēt
gan jau skan labāk, par lodžijas Quadrāliem.... , ja vēl pīkstulīti nomainītu pret modernāku , vispār rautu širmi nost, ne w ziņā, bet sajūtu līmenī.... :big_smile:
avatar
Publicēts: 13.05.18 20:53
 citēt
Ai, man pietiek arī ar tiem 15000 no 1ГД-3. Lielākais pārsteigums, ka ir akustika, kura pieprasa regulēt tembrus, ja visam iepriekšējam tie bija pa maximumiem un uspriekšu. bet šeit izrādās, ka basu var būt pat par daudz.
Jaudas man pietiek ar atliektiem galiem Telefunkena CR 7000 2,5 W.
avatar
Publicēts: 14.05.18 08:05
 citēt
feini,ka no tāda hlama var un māk atjaunot,bet vai ir to vērts?
avatar
Publicēts: 14.05.18 08:16
 citēt
Noteikti ir. Stereo efektu, sēžot uz krēsla, kurš noteiktā punktā pieskrūvēts pie grīdas, nebaudu, ja klausos mono, tad vienkārši kvalitatīvai skaņai šodien pagrūti iedomāties citu variantu.
Un pašam prieks no apziņas, ka rokas aug no pareizās vietas.
avatar
Publicēts: 14.05.18 08:18
 citēt
...vai tiešām ir kas tik labs un rets,ka jāklausās mono?
avatar
Publicēts: 14.05.18 12:34
 citēt
Nu smuki Schneider ir sanācis!

Pēc P.Videnieka grāmatā esoša zīmējuma tika sameistarotas Simfonijas tumbas.
Vēlāk tas pats autors un viņa otrajā grāmatā bija Viktorijas tumbas zīmējums, kuras gan atšķīrās no rūpnieciski ražotajām.
Skan vēl šobaltdien. Kāpēc P.Videnieks un viņa grāmatas? Vienkārši lojalitāte, viņš bija mans priekšnieks VEFa laikos :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.05.18 18:28
 citēt
Pēc stereo neredzudzirdu vajadzību, kad klausos mūziku, kaut ko strādājot, nevis sēžot vienā punktā.
avatar
Publicēts: 14.05.18 20:22
 citēt
Schneider:Pēc stereo neredzudzirdu vajadzību, kad klausos mūziku, kaut ko strādājot, nevis sēžot vienā punktā.


...tā klausoties,tad vienalga,kas par skandām-ka tik skan.Man gan patīk apsēsties un paklausīties,fonā var skanēt tikai TV
avatar
Publicēts: 14.05.18 22:51
 citēt
Nu ko lai saka, vienam māte, otram meita... Man pietiek ar mono, bet kvalitatīvu, TV fonā pat iedomāties nevaru.
avatar
Publicēts: 14.05.18 22:53
 citēt
Jolan:...vai tiešām ir kas tik labs un rets,ka jāklausās mono?


Schneiders: mums tīrās mantas cienītājs,
šo klausās bez apstājas, bet te labāk būtu kāds rupors uz staba, ;)

youtu.be...
avatar
Publicēts: 14.05.18 23:13
 citēt
Nu tu, manis pēc, vari klausīties kaut častuškas savā ACME 5+1.
avatar
Publicēts: 14.05.18 23:43
 citēt
Schneider:Nu tu, manis pēc, vari klausīties kaut častuškas savā ACME 5+1.


Šneider- kauns nezināt- mūsu Hugo atzīst tikai Trust'a marku :face-grin:

avatar
Publicēts: 14.05.18 23:53
 citēt
Da kāda šķirba, kā tas viņa Gerkena veikalā pirktais ķīnīzeris nosaukts!
avatar
Publicēts: 15.05.18 10:35
 citēt
Mono var mierīgi klausīties fonam, ir komplekts Universum, 1 kanāls īsti nestrādā, slinkums vest uz remontu
youtu.be...
avatar
Publicēts: 15.05.18 17:38
 citēt
lodzija:Mono var mierīgi klausīties fonam, ir komplekts Universum, 1 kanāls īsti nestrādā, slinkums vest uz remontu
https://youtu.be/hUVTWI1g1_k


...tā nav klausīšanās :anger::anger::anger: tad jau jēlus cīsiņus kāpņu telpā arī var ņamīgi ieēst
avatar
Publicēts: 15.05.18 18:09 labots
 citēt
nu pa 15 euro es neesmu priveredļevijs
bet sekojot masveida gaumei - laikam būs jānotirgo visa liekā tehnika, jāpērk Nakamichi deka
3 -galvu BX300 iet no 300 euro + shipings
avatar
Publicēts: 15.05.18 19:36 labots
 citēt
Schneider:Da kāda šķirba, kā tas viņa Gerkena veikalā pirktais ķīnīzeris nosaukts!

Schneider, kas tas tāds Gerkena veikals? tavs iemīļotais laikam.

Labāk turpini klausīties iemīļotos skaņdarbus var droši soļot pa pagalmu līdzi ... tik nospodrini plinti - tikai MONO!
youtu.be...

Un nomaini uz atbilstošāku MONO skaņas sistēmu, VO!

avatar
Publicēts: 15.05.18 20:50 labots
 citēt
nesen, vienā dārza ballītē , redzēju/dzirdēju šitam līdzīgu verķi www.euronics.lv...


jāpiezīmē, ka skanēja sūdīgi :bad_smile:

p.s. tas tjipa, no mono sērijas .....

muzikālais pielikums, ar ievadošo textu www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 15.05.18 22:26
 citēt
Trust līmeņa ķīniešu grabuļus tirgo tieši Gerkena veikalos. Bet to zvanu vari uzmaukt sev galvā, būs ne tikai stereo, bet pat panorāmiskais skanējums. Un, ja vēl trāpīs rezonansē ar tavu tukšo smadzeņpodu, tur vispār noķersi akustisko orgasmu un aiziesi nirvānā.
VO!
avatar
Publicēts: 24.05.18 00:25
 citēt
Schneider:Trust līmeņa ķīniešu grabuļus tirgo tieši Gerkena veikalos. ...


Preiļu plānprātiņš Schneiders cītīgi izstudējis sava iemīļotā Gerkena veikala piedāvājumu, malacis :D
Ko vēl tur tirgo?
avatar
Publicēts: 24.05.18 08:34
 citēt
Preiļos Gerkena veikalu nav, bet gan jau Rīgas plānprātiņam Hugo ir to veikalu klienta karte, par kuru Trustus dod ar 120% atlaidi.
avatar
Publicēts: 07.06.18 22:30
 citēt
Schneider domā cik ņemt?
Preiļos Gerkena veikalā Trušus dod ar 120% atlaidi!
avatar
Publicēts: 07.06.18 22:47
 citēt
Jolan:Nopirku esoteric dac,nevaru sagaidit kad varesu ievertet majas apstklos

Kā ta skan, laiciņš pagājs gana, vari kādu komentu par ezotērisko mantu iemest, kā rūdīts cd fans jūtas jaunajās "ganībās".
Citādi te saturīgā saruna ir aizgājusi neceļos, vo.
avatar
Publicēts: 08.06.18 15:12 labots
 citēt
Skan burvīgi,skatuve vienkārši audio 3D.Vakar vēl dabūju svaigu ripuli- ISAO SUZUKI PLAYS "AVE MARIA",esmu sajūsmā.Komunikāciju un visādu pārbīdīšanu rezultātā izskatās,ka lieks būs Parasound P/LD-2000 ( www.parasound.com... ) priekšpastiprinātājs.Perfektā stāvoklī,rets,augstas klases aparāts.ebay aizies rūkdams,bet var būt kādam vietējam bāleliņam gribās tādu iegādāties.Ja kādam ir interese,tad droši rakstiet.

p.s. esmu jau pieradis,ka starp dziesmām nav šņākoņas un dziesmu laikā nav "smiltiņas".Tagad sēžu un skaļi klausos Gregory Porter "Be Good".Kaifs.Vo
avatar
Publicēts: 08.06.18 17:32
 citēt
Jolan:Skan burvīgi,skatuve vienkārši audio 3D.Vakar vēl dabūju svaigu ripuli- ISAO SUZUKI PLAYS "AVE MARIA",esmu sajūsmā.Komunikāciju un visādu pārbīdīšanu rezultātā izskatās,ka lieks būs Parasound P/LD-2000 ( www.parasound.com... ) priekšpastiprinātājs.Perfektā stāvoklī,rets,augstas klases aparāts.ebay aizies rūkdams,bet var būt kādam vietējam bāleliņam gribās tādu iegādāties.Ja kādam ir interese,tad droši rakstiet.

p.s. esmu jau pieradis,ka starp dziesmām nav šņākoņas un dziesmu laikā nav "smiltiņas".Tagad sēžu un skaļi klausos Gregory Porter "Be Good".Kaifs.Vo


Tas labi, ka aparāts parāda jūtamu pārākumu par priekštečiem. Par to stereo 3D skatuvi ir baigi relatīvi, tur tomēr pirmkārt galvenais ir labs studijas ieraksta MIX ar labi panorāmētiem instrumentien un solistiem, ja tas ir bēdīgs un pats ieraksts nekāds tad kaste ne ko daudz nedos.
Iesaku tomēr pameklēt, ko no 24Bit 96khz ierakstu materiāla (HiRes) Tur gan varētu parādīties daudz niansētāka un smalkāka detalizācija. Nav jau gan daudz šāda materiāla un nekas protams CD formātā, bet starpība IR patīkama ;).

Kā tavā samniecībā ar ezotērisko vadu jautājumu, pie tāda DAC piestāvētu "trakais gals" uz klucīšiem un prievīšu vijumie :)
Bet ierakstu studijās onkas dies, ko vairāk par Neutrik XLR štekeriem un labi izolētiem kabeļiem neizmanto...
Man patīk Cordial firmas ražojumi, ļoti kvalitatīvi un cipars nepārspīlēts (tikai no ezotērikas te nav ne smakas).
www.thomann.de...
Bet ja pa īsu tad var arī uz Vovox retos gadījumos
www.thomann.de...
avatar
Publicēts: 08.06.18 19:20
 citēt
braukšu pakaļ Orbīta maģim lenšu
varbūt arī VEGA MP120 kasetnieks
avatar
Publicēts: 10.06.18 20:11
 citēt
avatar
Publicēts: 10.06.18 20:51
 citēt
to Orbītu, visprātīgākais, pēc iegādes, būtu nomest no mājas jumta lejā, pamest zem vilciena riteņiem, uzspridzināt, vai izdomāt kādu citu utilizēšanas metodi interesantu
avatar
Publicēts: 10.06.18 21:04
 citēt
negatIvs:to Orbītu, visprātīgākais, pēc iegādes, būtu nomest no mājas jumta lejā, pamest zem vilciena riteņiem, uzspridzināt, vai izdomāt kādu citu utilizēšanas metodi interesantu


priekš tam ir DAINA, strādā, bet pavisam švaks :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.06.18 21:25
 citēt
tālajos 1970-tajos, Burtnieku 2a kojās, pa otrā stāva logu izmetām kaut kādu krievu tv Rekord. Otrā rītā sētniece klauvē pie durvīm - vai jums puiši televizors nav izkritis ? ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.06.18 22:43
 citēt
KARMA....paziņa nopirka S8+ krutku uz ielas, 140e

es paskatijos
kamera sūds, strādā leni, raustās Jutubes roļiki
visa kaste un iekšas feikās, nav FAST charger utt
avatar
Publicēts: 12.06.18 18:40
 citēt
lodzija:
negatIvs:to Orbītu, visprātīgākais, pēc iegādes, būtu nomest no mājas jumta lejā, pamest zem vilciena riteņiem, uzspridzināt, vai izdomāt kādu citu utilizēšanas metodi interesantu


priekš tam ir DAINA, strādā, bet pavisam švaks :face-grin:


Orbītu un Dainu var labi dedzināt, reku tieši varēs labi ielīgot, vo!
avatar
Publicēts: 16.06.18 12:43
 citēt
biju centrāltirgū, plates 1 euro, cd 1 euro, kasetes 50 centi, nopirku 1 plati Udo Jurgens, ABBA un Boney M kasetes, pa 2 euro Ričarda Gīra DVD ar 15 filmām
žēl ka Haddaway CD nenopirku
Udo Jirgens īrnieks klausijās, vismaz 1 labums , ka tādu uzzināju :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 22
  5. 23
  6. 24
  7. 25
  8. 26
  9. 27
  10. 28
  11. 29
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):