forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 25
  5. 26
  6. 27
  7. 28
  8. 29
  9. 30
  10. 31
  11. 32
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 30.12.18 17:06
 citēt
P.S , ja pareizi atceros, tad uz oriģinālo filtra spoļu sāniem, zem plēves bija uzrakstīta induktivitātes vērtība, kas atvieglo aprēķinus, ja līdz tādiem nonāk
avatar
Publicēts: 30.12.18 18:40
 citēt
šīm tumbām jau nevajag baigo jaudu - daži labi watti :face-grin: citādi var nokūpināt....
pats arī biku padarbojos čipa vietā ieliku Musical Fidelity A1 klonu - 7-8w A klasē -pēc tam AB - vēl nevaru saprast kā patīk, ir biku "lampu skaņa" :face-grin:



20khz taisnstūris smuks:

avatar
Publicēts: 30.12.18 18:52
 citēt
Tajos divos komplektos droseles ir uz toroidālajām serdēm, kondensatori MBGO. Oriģinālajām rakstīts nav nekas, bet ir 5 mH.
avatar
Publicēts: 30.12.18 18:58 labots
 citēt
tām ko es kādreiz jaucu, bija , tjipa, transformatoru serdes. Schneideram vajag ko šitādā stilā [ 15w ]



nemaz tik vārgi tie skaļruņi nav, jo es tās tumbas klausījos ar rrr vairāku paaudžu stiprekļiem - 20-30 w
avatar
Publicēts: 30.12.18 19:37
 citēt
Es jau esmu tajos gados, kad skaņas kvalitāte interesē vairāk nekā jauda.
Pirmais jautājums par jepkuru transportlīdzekli "Nu, un cik tad var izspiest?" bija ap 16 g. vecumā.
avatar
Publicēts: 30.12.18 19:46
 citēt
es tak par to pašu
avatar
Publicēts: 31.12.18 23:16
 citēt
vecgada vakarā, pavērojam rullīti par vecām skandām, ja reiz runa līdz tām ir nonākusi. pieminēts arī kārtējais krievu spiešanas gadījums, bet nekas prātīgs viņiem tur nesanāca

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 11.01.19 09:36
 citēt
osscar:..
pats arī biku padarbojos čipa vietā ieliku Musical Fidelity A1 klonu - 7-8w A klasē -pēc tam AB - vēl nevaru saprast kā patīk, ir biku "lampu skaņa" :face-grin:



Korpuss smukulis izdevies, saplāksnis laba lieta :face-wink:
avatar
Publicēts: 11.01.19 12:57 labots
 citēt
Musical Fidelity ari bija viens no ....kuru vēlējos iegādaties

Musical Fidelity A1-X High-End Integrated Class A Amplifier Made in England 1984

atturēja tas, ka maza jauda....
avatar
Publicēts: 11.01.19 21:19
 citēt
bez kārtīgiem vadiem, visa audio tehnika ir pupu mizas

avatar
Publicēts: 12.01.19 09:51 labots
 citēt
Joki mazi- te jāsāk no pašiem pamatiem- ar tīkla vadiem- ja uzliek kārtīgu Furutech & Co, visa tā elektrotīkla traucējumu draza no Luņa HESa līdz Tavam štepselim pazūd kā nabijuse...:face-grin:
Un pēc tam noteikti jāsagādā cēlkoka klucīši, uz kuriem tos dārgos vadus pienācīgi noguldīt...:face-grin:

www.furutech.com...


avatar
Publicēts: 12.01.19 10:45
 citēt
Pareizos Furutechus jāsāk jau no Luņa HES turbīnas, vot tā! Un gaisvada līniju līdz mājai jāstiepj uz cēlkoka stabiem, ar tīra sudraba vadiem pa Ķīnas porcelāna izolatoriem.
avatar
Publicēts: 12.01.19 11:04
 citēt
Beidzot abi penši varēja ierēkt par vadiem.
p.s. furutech ir viens no sakarīgiem ražotājiem,tak što joks bija neizdevies.
avatar
Publicēts: 12.01.19 11:38 labots
 citēt
Nu mēs jau neko, tik rēcam savā starpā, pasaules līmeņa audioprofim nav jānolaižas līdz penšu neizdevušos joku komentēšanai.
avatar
Publicēts: 12.01.19 11:38 labots
 citēt
.
avatar
Publicēts: 12.01.19 15:39
 citēt
to korpusu man vien čoms uz cnc izgrieza...es pēc tam apdarināju...









Es gan pats ar koka darbiem so so - ā nē -uztaisīju līdaku ūdas prototipu ar LED un skaņas signalizatoru :face-devil-grin:



vispār gaļas dēlis lasbs prototipiem..lampiniekus ar uz tādiem vācu



avatar
Publicēts: 12.01.19 15:49
 citēt
joki paliek joki, bet džezam paredzētos vadus sajaukt ar roka, būtu nepiedodama kļūda
avatar
Publicēts: 12.01.19 17:40
 citēt
lodzija:Musical Fidelity ari bija viens no ....kuru vēlējos iegādaties

Musical Fidelity A1-X High-End Integrated Class A Amplifier Made in England 1984

atturēja tas, ka maza jauda....


Viņiem.problēmas ar dzesēšanu..pats korpuss ir radiators ..izkalst termopasta ...+ Dēļ karstuma kondensatori atrāk nolietojas...shēmas autors stāsta..ka marketologi visu nogrieza...
www.markhennessy.co.uk...
avatar
Publicēts: 12.01.19 17:40 labots
 citēt
Jolan:Beidzot abi penši varēja ierēkt par vadiem.
p.s. furutech ir viens no sakarīgiem ražotājiem,tak što joks bija neizdevies.


Katram savs.
Penži "pielūdz" saprātīgu kvalitāti par savam budžetam saprātīgu cenu, bet "zīmuļi" - zīmolu "svētbildes".:face-grin:
Neviens netaisās apstrīdēt kvalitatīvas tehnikas (un arī kabeļu) nepieciešamību, bet šajā gadījienā es vienkārši izrādīju saprātīgu skepsi- vai "parastā" tīkla vada nomaiņa pret vairākus simtus (vai pat tūkstošus) vērtu Furutech &Co kabeli, dos cenai atbilstošu kvalitātes pieaugumu, vai tā ir tikai vēlme kauč ārēji pievienoties īsteno HaiEndistu pulciņam? (pazīmēties) :face-wink:

www.futureshop.co.uk...
avatar
Publicēts: 12.01.19 18:41
 citēt
Eu, a kā klausīties pleilisti, kurā roks ar džezu ir pamīšus? Pie tam krosfeidā, kad pārraustīt kabeļus nevar paspēt?
avatar
Publicēts: 13.01.19 12:40
 citēt
VADI nē, bet ārējā skaņas karte pa 10 euro dara brīnumus :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.01.19 15:57
 citēt
Viss i štrunc, bet tādu bildi mans, pie pakša karājošais, gadžets vēl nebija rādījis.



Oš pēc tā, ka es rīt būšu ieputināts līdz jumtam. :amazing:
avatar
Publicēts: 14.01.19 15:08 labots
 citēt
re kādi brīnumi "FocusMaker DSLR Focusing Tool"



vimeo.com...
avatar
Publicēts: 14.01.19 16:30
 citēt
Isskatās pēc kaukādas artilēristu pariktes. :amazing:
avatar
Publicēts: 14.01.19 19:12
 citēt
nekas nav labāks par laika pārbaudi izturējušām stabīlām, drošām konstrukcijām

avatar
Publicēts: 14.01.19 19:29
 citēt
Kas tā par juhņu???
avatar
Publicēts: 15.01.19 10:30 labots
 citēt
Hehehe, mana datortumbiņa:



:grimace::grimace::grimace:
avatar
Publicēts: 16.01.19 18:00
 citēt
Tev vajag divus rādźiņus piejūgt, lai ir stereo:grimace:
avatar
Publicēts: 16.01.19 18:10
 citēt
Pietiks ar mono, ja klausies vecos gabalus no jūtubes, nekāda dižā stervafonija nenāk ārā.
avatar
Publicēts: 16.01.19 18:11
 citēt
Uzmani to zaļo kaķa aci...izdeg ātri- grūti dabūt...
avatar
Publicēts: 16.01.19 18:23
 citēt
Pilns Jebajs, arī šo nopirku jaunu. Jātur diezgan ilgi, jo šim rādiķim viens paždarbnieks jau pirms manis bija iebāzis kaukādu tīkla transformatoru no hz kādiem jaudīgajiem stiprekļiem ar 320V anoda spriegumu, vecā acs jau bija veiksmīgi nosvilināta. Tagad es ieliku trafu no VEF-Akorda, tam ir tik 240V, kas ir pietiekami saudzīgs režīms, jo pēc shēmas prasās 270V.
avatar
Publicēts: 16.01.19 19:21
 citēt
Schneider:Pietiks ar mono, ja klausies vecos gabalus no jūtubes, nekāda dižā stervafonija nenāk ārā.


nesaki vis, tieši vecie gabali, stereofonijas ziņā , ir interesanti, tieši tā laika ieraksta metodes, principa dēļ. Mūsdienās izmanto pavisam citas tehnoloģijas. Piemēram, ja tiem pašiem Beatles pazuda viens kanāls, tad varēja gadīties, ka pazuda visa vokāla partija .... :grimace:
avatar
Publicēts: 16.01.19 20:24
 citēt
Man nav taburete pieskrūvēta pie grīdas vienā punktā kā karcerī, bet pa istabu staigājot, manas supermuzikālās ausis nespēs pietiekamā kvalitātē izbaudīt visu stereoskaņu spektru, kuru dos vadi par 1000$ metrā, radītie specāli Marijas Kallasas balsij.

avatar
Publicēts: 16.01.19 23:48
 citēt
osscar:šīm tumbām jau nevajag baigo jaudu - daži labi watti :face-grin: citādi var nokūpināt....
pats arī biku padarbojos čipa vietā ieliku Musical Fidelity A1 klonu - 7-8w A klasē -pēc tam AB - vēl nevaru saprast kā patīk, ir biku "lampu skaņa" :face-grin:



20khz taisnstūris smuks:



Konkrètà osciĺa lìkne vispàr nav ràdìtàjs audioierìces labumam, un taisnstùris nepavisam nav smuks, ģeometrijà taisnstùris ir savàdàks :big_smile:
avatar
Publicēts: 17.01.19 20:05
 citēt
Schneider:Man nav taburete pieskrūvēta pie grīdas vienā punktā kā karcerī, bet pa istabu staigājot, manas supermuzikālās ausis nespēs pietiekamā kvalitātē izbaudīt visu stereoskaņu spektru, kuru dos vadi par 1000$ metrā, radītie specāli Marijas Kallasas balsij.




tā izvietojuma shēma nav tik punktuāli jāievēro
avatar
Publicēts: 17.01.19 21:19
 citēt
negatIvs:tā izvietojuma shēma nav tik punktuāli jāievēro

Mono variantā man vispār nav jāievēro nekādas shēmas. Un, nemot vērā, ka pīkstuļi ir uz sāniem, pilnīgi apmierinoša klausīšanās ir ~180 grādos, vo!
avatar
Publicēts: 18.01.19 19:02
 citēt
stereo variantā arī nav jāievēro, vienīgi atšķirībā no mono, skaņa ir apjomīgāka, telpiskāka[ jūt "skatuves " dziļumu], atļaušos teikt, detalizētāka un to sajūt atrodoties jebkurā telpas punktā :grimace: ...
avatar
Publicēts: 18.01.19 19:07
 citēt
avatar
Publicēts: 18.01.19 21:18
 citēt
Skatuves dziļums studijā ierakstītam un ar 1200 visādām pultīm apstrādātam gabalam???
avatar
Publicēts: 19.01.19 15:11
 citēt
Jā . lai pilnvērtīgi baudītu visus tos labumus, jābūt daudz maz aparatūrai. Tāpat kā foto lauciņā, arī mūzikas atskaņošana prasa nedaudz ieguldīt. Ar kitenieku iegūts portrets ievērojami atšķirsies, piemēram, no 85mm f1,2.
No viena punkta skanošs rādžiņš, ir izsmiekls pat viduvējai stereo sistēmai.
Baudām stereo, salīdzinājumam pārslēdzam mono. Kā testa materiālu izvēlos Schneidera un manas jaunības ieraxtu www.youtube.com...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 25
  5. 26
  6. 27
  7. 28
  8. 29
  9. 30
  10. 31
  11. 32
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):