forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 58
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.01.16 15:25
 citēt
Jolan:...tas hand made ir fans vai vēlme ieekonomēt?


Ja grib ieekonomēt, tad patiešam lētak ir nopirkt! :D
Var nopirkt gatavu risinājumu, kas maksā mazak kā tikai korpusa pagaravošana, par pašu skaļruni nemaz nerunājot...
avatar
Publicēts: 10.01.16 15:48 labots
 citēt
palaidniex:
Jolan:...tas hand made ir fans vai vēlme ieekonomēt?


Ja grib ieekonomēt, tad patiešam lētak ir nopirkt! :D
Var nopirkt gatavu risinājumu, kas maksā mazak kā tikai korpusa pagaravošana, par pašu skaļruni nemaz nerunājot...


:face-grin::face-grin::face-grin: ...ja savu darbu vērtē 100EUR/st,tad laikam sanāks dārgāk :face-wink:
Nopirkt jau var dažādus mēslus,bet mēs taču runājam par skandām kas skan.
avatar
Publicēts: 10.01.16 15:55
 citēt
Reku,mūsējie taisa pat bez korpusa www.ondaligera.eu...
avatar
Publicēts: 10.01.16 16:07
 citēt
Fotogrāfijā ir pikseļdrāzēji,audio jomā ir frekvenču drāzēji!Abos gadījumos saturs man liekas 10x svarīgāks par niecīgu starpību,ko ar neapbruņotu aci vai ausi vidējais cilvēks nemaz nespēj pamanīt.Tieši tas pats kas ar alus "speciālistiem".:face-wink:
avatar
Publicēts: 10.01.16 16:14 labots
 citēt
Jolan:Reku,mūsējie taisa pat bez korpusa www.ondaligera.eu...


Nu tas ir tāds galīgi radikāls "open buffle" risinājums
Tik pat labi var sagadīties, ka izskatās labāk kā skan, bet nav pat ko malkā nokurināt...

Jolan:
:face-grin::face-grin::face-grin: ...ja savu darbu vērtē 100EUR/st,tad laikam sanāks dārgāk :face-wink:
Nopirkt jau var dažādus mēslus,bet mēs taču runājam par skandām kas skan.


Ja lēni ražo, tad arī 5 EUR stundā var pārspēt izmaksās ka ārprats... :money:
Manis izmantotie skaļruņi var tikt izmantoti gan slēgtā kastē, kā būs man, gan prāvākās kastēs ar fāzinvertoru un labirintu, gan ieskrūvēti plāksnē "open-buffle" risinàjumà...

Tā kā baigi nesteidzos, projekta nobeiguma datums ne tuvu nav apjaušams...
avatar
Publicēts: 10.01.16 17:09
 citēt
Jolan:Reku,mūsējie taisa pat bez korpusa [url=http://www.ondaligera.eu/en/speakers/16
]http://www.ondaligera.eu/en/speakers/16[/url]

tie ļoti specifiski skaļruņi, un izslēdz interesanto ražošanas procesu. kas šaubās par savām konstruktora spējām, var pasūtīt gatavu komplektu, ar visu projektu. Piemēram www.madisoundspeakerstore.com... . Ir arī ar visiem materiāliem dabūjami, bet tie varianti , kā likums no " labajiem mūsdienu materiāliem" - MDF
avatar
Publicēts: 10.01.16 17:15
 citēt
tomēr nē, idiņi taisa arī sagataves no finiera ..... www.madisoundspeakerstore.com... :haha:
avatar
Publicēts: 10.01.16 17:21
 citēt
viecha:Fotogrāfijā ir pikseļdrāzēji,audio jomā ir frekvenču drāzēji!Abos gadījumos saturs man liekas 10x svarīgāks par niecīgu starpību,ko ar neapbruņotu aci vai ausi vidējais cilvēks nemaz nespēj pamanīt.Tieši tas pats kas ar alus "speciālistiem".:face-wink:

Es arī domāju, ka tādu špecijālistu vajadzētu ar aissietām acīm ielaist negativa istabā, kur skan no saplākšņa sanaglotā kaste, lai, nezinot, kas par agregātu, uzzīmē frekvenču līkni ar visiem "pīķiem". :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.01.16 17:30
 citēt
arī labs projektiņš www.madisoundspeakerstore.com... , viss jau gatavs, atliek tikai sanaglot. rasējuma apakšā , izceltiem burtiem - izgatavots no Baltijas bērza ....... tomēr džeki pazīst drēbi :grimace:
avatar
Publicēts: 10.01.16 17:32 labots
 citēt
Schneider:
viecha:Fotogrāfijā ir pikseļdrāzēji,audio jomā ir frekvenču drāzēji!Abos gadījumos saturs man liekas 10x svarīgāks par niecīgu starpību,ko ar neapbruņotu aci vai ausi vidējais cilvēks nemaz nespēj pamanīt.Tieši tas pats kas ar alus "speciālistiem".:face-wink:

Es arī domāju, ka tādu špecijālistu vajadzētu ar aissietām acīm ielaist negativa istabā, kur skan no saplākšņa sanaglotā kaste, lai, nezinot, kas par agregātu, uzzīmē frekvenču līkni ar visiem "pīķiem". :bad_smile:


...nevajag domāt,ka visiem zilonis ir uz ausīm uzkāpis.:face-wink:
avatar
Publicēts: 10.01.16 17:56
 citēt
Bet tu patiešām esi drošs, ka vidusmēra skaņu tehnikas lietotājs, pie tam pēc 50, tikai pēc dzirdes noteiks skanošās tumbas joslu? Un pat ne ar tiem +/- 5 Hz, kā Eltons teica, bet pat 50 Hz pīķus? Ja skanēs kāds skaņdarbs (simfonija vai roka gabals, pēc izvēles), tu ar savām, ziloņa nenobradātajām, ausīm noteiksi, ka tur ir "provals" diapazonā no 5500 līdz 5550 Hz? Bet tā godīgi. :face-wink:
avatar
Publicēts: 10.01.16 18:14
 citēt
es piemēram neesmu nekāds ultra labās dzirdes īpašnieks, bet ļoti bieži man nepatīk daudzi ieraksti, jo ir gana tups skanējums. Vai tāda tehnika spēs kaut ko labot, ja pats ieraksts jau skan tupi?
avatar
Publicēts: 10.01.16 18:26
 citēt
Schneider:Bet tu patiešām esi drošs, ka vidusmēra skaņu tehnikas lietotājs, pie tam pēc 50, tikai pēc dzirdes noteiks skanošās tumbas joslu? Un pat ne ar tiem +/- 5 Hz, kā Eltons teica, bet pat 50 Hz pīķus? Ja skanēs kāds skaņdarbs (simfonija vai roka gabals, pēc izvēles), tu ar savām, ziloņa nenobradātajām, ausīm noteiksi, ka tur ir "provals" diapazonā no 5500 līdz 5550 Hz? Bet tā godīgi. :face-wink:


Ja godīgi un nopietni es nenoteikšu +/-5 Hz ,bet atšķirt dažādu pastūžu/skandu vai CD atskaņotāja skanējumu droši.Vidusmēra cilvēkam tas neinteresē un tas nav vajadzīgs.Tas ir vajadzīgs šauram cilvēku lokam,kuriem tas ir svarīgi un vajadzīgs.Tāpēc arī cilvēki iegulda naudu/laiku lai pēc tam klausītos mūziku ar baudu nevis vienkārši fonā skanošu troksni.
avatar
Publicēts: 10.01.16 18:26
 citēt
Repu, Reiniku un mēslu talku šlāgerus nelabos neviena tehnika!
avatar
Publicēts: 10.01.16 18:27
 citēt
talavietis:es piemēram neesmu nekāds ultra labās dzirdes īpašnieks, bet ļoti bieži man nepatīk daudzi ieraksti, jo ir gana tups skanējums. Vai tāda tehnika spēs kaut ko labot, ja pats ieraksts jau skan tupi?


Tur vēl vajag noskaidrot-ieraksts nekāds vai "sistēma" nevelk.
avatar
Publicēts: 10.01.16 18:27 labots
 citēt
talavietis:es piemēram neesmu nekāds ultra labās dzirdes īpašnieks, bet ļoti bieži man nepatīk daudzi ieraksti, jo ir gana tups skanējums. Vai tāda tehnika spēs kaut ko labot, ja pats ieraksts jau skan tupi?


Jo labāka atskaņošanas tehnika, jo labāk dzirdēs ieraksta brāķi, skaņu rezisora līkrocību, kompresiju un MP3 artefaktus...
Dimžēl...

Man ir viens džeza ierksts - oriģināls parasts CD (nemaz nerunājot par Super audio cd vai DVD audio) un, saka ka labs MP3. Cik viens skan labi, tik otrs ir baiss un neklausāms...

Jo "sarežģītāks" skaņdarbs, jo baisāk tas "duras ausīs"...
avatar
Publicēts: 10.01.16 18:33
 citēt
Jolan: Tas ir vajadzīgs šauram cilvēku lokam,kuriem tas ir svarīgi un vajadzīgs.

Nu redz, cik jauki - noskaidrojām!
Mašīnā man skan mp3 pleijeris -> kasetes adapters -> mašīnas maģis, bet, lai baudītu mūziku, es ieguldu laiku/naudu, pērku biļetes un braucu uz Goru vai Operu.
avatar
Publicēts: 10.01.16 18:36
 citēt
Schneider:
Jolan: Tas ir vajadzīgs šauram cilvēku lokam,kuriem tas ir svarīgi un vajadzīgs.

Nu redz, cik jauki - noskaidrojām!
Mašīnā man skan mp3 pleijeris -> kasetes adapters -> mašīnas maģis, bet, lai baudītu mūziku, es ieguldu laiku/naudu, pērku biļetes un braucu uz Goru vai Operu.


Arī mašīnā var skanēt :amazing: labi...
Bet opera un GOrs ir lētāk. Tas nu ir fakts
avatar
Publicēts: 10.01.16 18:45
 citēt
Manā vabolē labi skanošu, lai vēl pietiktu vietas kartupeļu maisiem, nemaz nevar ielikt. Bet tos, kuru mašīnu BUMSĪ-BUMSĪ var dzirdēt no ielas otra gala, es nesaprotu un no tiem gaddiem jau esmu izaudzis.
avatar
Publicēts: 10.01.16 18:49
 citēt
Schneider:Manā vabolē labi skanošu, lai vēl pietiktu vietas kartupeļu maisiem, nemaz nevar ielikt. Bet tos, kuru mašīnu BUMSĪ-BUMSĪ var dzirdēt no ielas otra gala, es nesaprotu un no tiem gaddiem jau esmu izaudzis.


Liels visu grabažnieku aizņemošs subwoofers nav laba skanējuma rādītājs
Ne jau konkrētā rezonanses frekvencē graujoši (gan tieša, gan parnesta nozīmē) tricinošs bass ir skaista un laba skanējuma atslēga!
avatar
Publicēts: 10.01.16 18:52
 citēt
Mana testa metode ir ļoti vienkārša. Savā otrajā dzīvē biju tehnikas tirgotājs. Alphaville disku "First harvest" esmu noklausījies simtiem reižu, jo ieraksts ir tik veiksmīgs, ka ar šī diska palīdzību varēja pārdot jebkuru visnožēlojamāko skangalu kasti. Disks regulāri pazuda, jo "aizgāja līdz" kādam aparātam, domāju, ka kopumā kādas 10x esmu to pircis pa jaunam. Kad pašam bija jāpērk sev skandas arī to izmantoju, jo precīzi zināju, kā tam jāskan. Papildus gan vienmēr ņēmu līdz vēl kaut ko, kur skan vijoles. Vijoles skaņa un balss pa manam ir visuzskatāmākie rādītāji plus vēl kaut kas ar efektīgiem basiem.
avatar
Publicēts: 10.01.16 18:53
 citēt
Seat Cordobai skaļruņiem atvēlētas tikai durvis. Pārējā telpā ar pūlēm iespiežas neliela auguma pasažieri ar bagāžu. Viss. Tā, ka esmu mierā ar 100 mm murmuļiem, kādi nu tie ir+pīkstuļi pie spoguļu regulēšanas puļķiem.
avatar
Publicēts: 10.01.16 19:23 labots
 citēt
Schneider:Seat Cordobai skaļruņiem atvēlētas tikai durvis. Pārējā telpā ar pūlēm iespiežas neliela auguma pasažieri ar bagāžu. Viss. Tā, ka esmu mierā ar 100 mm murmuļiem, kādi nu tie ir+pīkstuļi pie spoguļu regulēšanas puļķiem.


Arī "stock" vietām paredzētie skaļruni ir tik pat dažādi kā sievietes. Pie vienādiem izmēriem un nosacīti līdzīgiem tehniskajiem parametriem tie var skanēt no vērtējum - "radikali sūdīgi" līdz "kā tā var skanēt??"

Kā arī nelieli esošās instalācijas uzlabojumi vai papildinājumi var visai radikāli izmainīt esošo skaļruņu skanējumu!
avatar
Publicēts: 10.01.16 19:28 labots
 citēt
Tam gan ticu. Opelītī Astrā standarta skaļruņu vietā aiz pakaļējiem sēdekļiem ieliku 165 mm 3-joslu JBL, starpība bija jūtama pat ar manām, ziloņu nobradātajām:face-grin:, ausīm.
avatar
Publicēts: 10.01.16 21:20
 citēt
labs budžeta risinājums, kvalitātes ziņā atpaliek tikai no Kvaa rrr plašu atskaņotāja www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 10.01.16 21:51
 citēt
Tufta, pareizākais ir tas, ko 7.klasē rādīja fizikas stundā - adatiņa ar papīra tūtu.
avatar
Publicēts: 18.01.16 22:11
 citēt
avatar
Publicēts: 17.05.16 11:09
 citēt
Latvija DIMD

www.db.lv...
avatar
Publicēts: 17.05.16 13:28 labots
 citēt
njā, jebkuri lampu pastiprinātāji - zemais gals
ir gan ne speciem domāšana

Kā reizē - lampu pastiprinātāji ir vismaz vidējais
+ High-End gals arī ir + rupora skaļruņi

zemais gals būtu PSRS laiku pastūzis lampu PRIBOI varbūt, bet arī nebija širpotrebs

par konkrēto verķi - tas ir jāklausās, jātestē, tad varēs ko pateikt
būtu interesanti salīdzināt ar elektronikas - piemēram NAKAMICHI STASI PA7+CA7 komplektu
vai kādu McIntosh
avatar
Publicēts: 28.06.16 22:00 labots
 citēt
Jā, vinilatskaņotāji var būt ļoti dažādi!
Bet kādi ir ejošākie?

1. Tautas klase?
2. Pro klase?
3. Perversā klase?
avatar
Publicēts: 28.06.16 22:02
 citēt
Kādus pērk FB zieds?
avatar
Publicēts: 28.06.16 22:13
 citēt
avatar
Publicēts: 28.06.16 22:21 labots
 citēt
Audiotechnica AT-LP120 šito te kāds ir iepircis?
youtu.be...

avatar
Publicēts: 29.06.16 21:52
 citēt
uz šitāda tipa, metu aci.... ja izvilkšu līdz pensijai, varbūt nopirkšu




:grimace: :grimace: :grimace: :cry: ............................................................ :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.06.16 22:17
 citēt
Štrunc. Vēl krievu laikos žurnāls Radio jūsmoja par kaukādiem lineāriem dzinējiem, kuri darbojās tieši uz ripas apmali, bes pārvada. Izvelc līdz pastardienai, varbūt nopirksi tādu, ar stabilizāciju pēc Zemes griešanās ap Sauli. :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.06.16 22:47
 citēt
ja esam tikuši līdz runām par pastaro dienu, tad bez kārtīgām bazūnēm neiztikt





:grimace:
avatar
Publicēts: 29.06.16 22:50 labots
 citēt
Ja man nebūtu jāatliek visas brīvās naudiņas negatīva lobētajiem fototelefoniem, labprāt pajemtu šādu gadžetu...:face-wink:
Kas tas ir- 10 kEur rotaļlietai priekš pārtikuša penža....:face-grin:





www.ebay.de...
avatar
Publicēts: 29.06.16 23:00
 citēt
jā jā, vispirms jāsakrāj nauda telefonkomplektam
avatar
Publicēts: 29.06.16 23:17
 citēt
Es gan esu tāds samērā pedantisks - laukos grāvi roku taisnu nevis līku.
Analogais vs digitālais ieraksts:


avatar
Publicēts: 29.06.16 23:22
 citēt
Gunār, vai, pirms samīļot jauku meiteni, Tu tāpat mikroskopā viņas jaukumus pēti?:face-grin::face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 58
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):