forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 26
  5. 27
  6. 28
  7. 29
  8. 30
  9. 31
  10. 32
  11. 33
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.01.19 15:20
 citēt
p.s aparatūras vadībai, pirms divām nedēļam iegādājos planšeti .... , eju līdzi laikam...., bet vecie lūžņi vienalga vēl biezā slānī, un tiek arī izmantoti :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.01.19 19:46 labots
 citēt
Mūzikas baudīšanai es braucu uz Operu, arēnu vai koncertzāli, bet pašlaik istabā skan šitais te www.internet-radio.com... , kuram pietiek ar mono. Tieši MAN pietiek un nav jācenšas mani pārliecināt, ka nedrīkst pietikt.:grimace:
Rīt dabūšu vēl vienu nelaimi uz kakla - par 7 EUR VEF-Rapsodiju, pārdevēja abgalvo, ka kaukas čerkstot un šņācot, tātad pāķos pa vakariem akal varēs līdz pusnaktīm kūpināt lodāmuru. :face-grin:
avatar
Publicēts: 20.01.19 11:15
 citēt
Es oponēšu Schneideram, jo mono klausīties nepavisam nepatīk, neatkarīgi no tā, kur es atrodos telpā pret novietotajām skandām. Īpaši vecos ierakstus, kad katrā kanālā skanēja tikai daļa no instrumentiem vai balsīm. Tāpat kā skatīties filmu dolby soround skanējumā, kad skan visos stūros riņķī ir daudz patīkamāk nekā ja skaņa nāk tikai no TV.
avatar
Publicēts: 20.01.19 12:59 labots
 citēt
Vecie ieraksti uz lentām, 9 ātrums, MONO, bet vienalga bauda klausīties :face-grin:
PS tagad niekojos ar ierakstiem

youtu.be...
avatar
Publicēts: 20.01.19 13:34
 citēt
Par atrašanās punktu nav tik viennozīmīgi - ir padaudz tumbeļu ar izteiktu virzienu. Nupat tiku vaļā no Monolith 90a un tām atrodoties tuvāk par 5m pietika kājās piecelties, lai daļa jēgas pazustu. Līdzīgi ja studijas monitorus izmanto kā datortumbiņas palielā telpā - atstājot darba vietas punktu jēga kļūst mazāka. Bet tā jā - darbnīcā deviņdesmitnieces bubina relatīvi līdzīgi visā telpā.
avatar
Publicēts: 20.01.19 13:47
 citēt
lodzija:Vecie ieraksti uz lentām, 9 ātrums, MONO, bet vienalga bauda klausīties :face-grin:


Sevišķi izteikts kaifs, ja ss-ā pa lēto dabū kādu Teac, ar līdz galam nodrāztu galviņu, pa 3 eiro nopērk kasti ar lentām, kuras Feģa savā laikā ierakstījis no Žoras, kurš savukārt savus ierakstus pārrakstīja no Juras uz Majaka, bet Jura pārrakstīja no Andreja, kuram bija Jupīters utt ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.01.19 13:55
 citēt
Maris:Par atrašanās punktu nav tik viennozīmīgi - ir padaudz tumbeļu ar izteiktu virzienu. Nupat tiku vaļā no Monolith 90a un tām atrodoties tuvāk par 5m pietika kājās piecelties, lai daļa jēgas pazustu. Līdzīgi ja studijas monitorus izmanto kā datortumbiņas palielā telpā - atstājot darba vietas punktu jēga kļūst mazāka. Bet tā jā - darbnīcā deviņdesmitnieces bubina relatīvi līdzīgi visā telpā.


runa nav tik daudz par atrašanās vietas nozīmi, cik par atteikšanos no stereo, ja nav laika sēdēt vienā punktā ..... . virziens stipri izteikts ir augstajiem toņiem[pīkstuļiem], bet arī te ir nianses, mazāk vidējiem toņiem, un galīgi pofig zemajiem.
avatar
Publicēts: 20.01.19 14:26
 citēt
kuras tev ir 90-nieces Māri ?
Mani 35As1 apmierina, gan jau kaut kad vedīšu drusku arī uzlabot, tur pīkstuļus ielikt labākus, profilakse utt
avatar
Publicēts: 20.01.19 14:45
 citēt
visaton vidus arī iemet, dārgākus nav jēga. Lubānas ielā to varētu izdarīt, bez remonta, ir viņiem arī skaļruņi, bet viņiem ciparus patīk paprasīt ....., :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.01.19 15:03
 citēt
Manis pēc varat kaut uzlikt uz ausīm kvadro-sexto un uz priekšu - lai Tas Kungs jūs vada taisnajos ceļos uz Hi-Fi paradīzi un Buda noklāj ar sarkaniem grīdceliņiem takas uz Hi-End Nirvānu, bet man ir savi usskati, prasības un dzirdes īpatnības, tādēļ mani nevajag aģitēt par vegānismu, Jehovas lieciniecību, Kaimiņa partiju un stereo jogu, gan jau kaukā pats tikšu galā ar savām vajadzībām.
Vo un HA! :grimace::grimace::grimace:
avatar
Publicēts: 20.01.19 15:09
 citēt
ideja budžeta variantam. komponentes var būt citas, bet šķirba starp austiņu izeja>stipreklis, vai usb>dac>stipreklis ir pat koka ausīm jūtama .... www.youtube.com... .... :grimace:
avatar
Publicēts: 20.01.19 17:01
 citēt
lodzija:kuras tev ir 90-nieces Māri ?
Mani 35As1 apmierina, gan jau kaut kad vedīšu drusku arī uzlabot, tur pīkstuļus ielikt labākus, profilakse utt


Es jaunībā paņēmu pilnīgi jaunas jau otros ulmaņlaikos un tās jau sauca Euromatic S-400. Bet no skata kā pēdējās 90nieces.
avatar
Publicēts: 20.01.19 17:05 labots
 citēt
interesanti, bet,kad es rudens pusē biju Dānijā, tad feisbuka tirgus placī dažas reizes manīju s400-ces tirgošanā .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.01.19 20:58 labots
 citēt
cena 600 euro
skan jau diezgan ok
Bet pie tādām man gribētos Nakamichi PA7 jaudas past, kas spēj viņas iekačāt labi, un tad summa kopā 2štukas
Pagaidām iztieku basiem ar 4 lētāku komplektu
Adcom 545 - 300e
ROTEL priekšpast + radio - 100e
53AS1 - dabuju komplektā, rēķinu 30 euro tumbas kur aptuveni
avatar
Publicēts: 20.01.19 22:07
 citēt
Gan jau sajauci ar RRR S400. Manas, lai ar bez skrambas vairaak par 150-200 nemaksās. Tās tak tās pašas S90B ķip eksportam.
avatar
Publicēts: 21.01.19 00:07 labots
 citēt
Man tās dārgās iepatikās, pa tiem 600e :face-grin:
moška caur vienu paziņu dabūtu lētāk viņas, bet ne īpaši lētāk

youtu.be...
avatar
Publicēts: 24.01.19 21:39 labots
 citēt
Ar ierāpšanos 2019ajā sevi izdomāju aplaimot ar jaunām tumbiņām. Kupola vidinieks baisi labi spēlē.

avatar
Publicēts: 25.01.19 10:50
 citēt
kas par marku un how much ?
avatar
Publicēts: 25.01.19 15:17
 citēt
Neumann KH310. Maksā... kā kurā vietā.
avatar
Publicēts: 25.01.19 19:08
 citēt
Kupola videnieki , popularitāti ieguva jau tālajos 70-tajos, un periodiski tiek iekļauti projektos arī turpmāk. Bildē redzamā apakšējā kaste laikam home made projekts
avatar
Publicēts: 25.01.19 22:06
 citēt
Nu jā, kupola vidinieks bija vajadzīgs, lai kupola pīkstuli salāgotu ar konusveida skaļruni. Tagad jau pīkstuļi mēdz vilkt samērā zemu un konusa skaļruņi samērā augstu un reizē arī zemu, tāpēc divjosla ar viencollīgo pīkstuli un desmitcollu vūferu nav nekas neiespējams. Tiesa, manām ausīm jau astoņcollīgs vūfers īsti negrib ar viencollīgo kupolu optimāli draudzēties.

Bez ATC, PMC, Quested un Neumann neviens tā īpaši ar trīscollu kupoliem neaizraujas. Pirmkārt jau šamos ir samērā grūti uzražot tā, lai pašā augšā nesākas membrānas viļņošanās. Un otrkārt - mazu konusveida vidējo frekvenču skaļruņi arī nestāv uz vietas. Tiesa, ATC trīscollīgo kupolu neviens mazais konusiņš nevar noķert jutībā un attiecīgi maksimālajā skaļumā.
avatar
Publicēts: 25.01.19 22:54 labots
 citēt
Nice nice, bootā jau redzēju...man tik kā neticīgajam d klase kremt...
avatar
Publicēts: 26.01.19 01:05
 citēt
Tur no D-klases ne smakas nav. Katrā kastē 3 AB-klases kanāli. Dīkā 25W kurina.
avatar
Publicēts: 26.01.19 14:05
 citēt
jā e s jau vakar apskatījos un likās , ka postu izlaboju - izrādās nē..ok, skaidrs, 35w nav baigi daudz 3 kanāliem dīkstāvē, bet vismaz ir miera strāva - citādi modernajiem ampiem mīl uz nulli nogriezt vai max 10mA...:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 26.01.19 14:14
 citēt
osscar baroklis budžeta līnijā



:big_smile:
avatar
Publicēts: 26.01.19 14:25 labots
 citēt
izskatās - viss solīdi - nu var vēl pāris 10 eur pielikt - un būs alumīnija kastīte ar biezo paneli - šis plānais arī ir ok, bet prasās biezāku lai būtu simetrija:face-grin:
Es ar tagad iekurināju musical fidelity a1 klonu - vakar biku sadakterēju viņu - bija nbiku offsets un nebija simetrija miera strāvai abos plecos...pie vainas bija zēnera diode aka stabilitrons (brāķis vai cits nomināls hvz) - vienā pusē priekšai +12v - otrā +7 ...:face-grin: laikam bija brāķis - vakar pārlodēju - viss ideāli - skan kā pa sviestu, jo ir biku sviestīga skaņa :face-grin::face-grin::face-sad:

avatar
Publicēts: 26.01.19 18:13
 citēt
Schneideram www.ss.com...
avatar
Publicēts: 26.01.19 19:59
 citēt
Jaunie pirkumi
Redmi 5A, disks Intenso 500GB, pulkstenis Mens Hugo Boss Orange New York Watch 1513006

avatar
Publicēts: 26.01.19 20:08
 citēt
lodzija:Jaunie pirkumi
Redmi 5A, disks Intenso 500GB, pulkstenis Mens Hugo Boss Orange New York Watch 1513006


Par cik pulksteni paņēmi?
avatar
Publicēts: 26.01.19 20:11
 citēt
Nav jēgas pirkt apeņu brenda ķinas pulksteni, kuru vilto citi ķīnieši...nekad nepērc veļas ražotāju pulksteņus un tos mega nomārketētos micheal kors, dw un citus sūdus
avatar
Publicēts: 26.01.19 20:32
 citēt
osscar:Nav jēgas pirkt apeņu brenda ķinas pulksteni, kuru vilto citi ķīnieši...nekad nepērc veļas ražotāju pulksteņus un tos mega nomārketētos micheal kors, dw un citus sūdus

Tur jau netika pirkts pulkstenis, bet Hugo Boss brends, ja tāds tev ir, uzreiz esi pieskaitāms pie KRUTO saimes!
avatar
Publicēts: 26.01.19 20:37
 citēt
Jā un 53mm diametrs..verams lodžijai ir ārnija rokas iZMers :anger:
avatar
Publicēts: 26.01.19 20:56
 citēt
osscar:Jā un 53mm diametrs..verams lodžijai ir ārnija rokas iZMers :anger:

Diametrs pulkstenim ir OK, Strautnieks jau nav nekāds knapais vīrs!
avatar
Publicēts: 27.01.19 01:50 labots
 citēt
negatIvs:Schneideram www.ss.com...

Grūti būs, bet mēģināšu kaukā iztikt bez...
avatar
Publicēts: 27.01.19 10:25
 citēt
ja veido muzeju, tad no lietām kurām ir kaut kāda vērtība, un būs arī nākotnē

avatar
Publicēts: 27.01.19 10:29
 citēt
Schneider:
negatIvs:Schneideram www.ss.com...

Grūti būs, bet mēģināšu kaukā iztikt bez...


smuks verķis, un pa lēto, gan jau saķimerētu

avatar
Publicēts: 27.01.19 10:36
 citēt
negatIvs:


Verķis tiešām smuks (nostaļģiski) :face-wink:
Bet ko te ķimerēt (oriģinālā) , gan nesaprotu- atskaņotājs ar pjezo-'arklu', radio bez FM...
Pats pastiprinātājs ar "tumbām" jau bija labi priekš tiem laikiem, bet vai šodien ir vērts reanimēt- šaubos.:face-sad::face-sad:
avatar
Publicēts: 27.01.19 12:09
 citēt
Schneider:Pavakariemnavkodarīt rezultātā pāķos beidzot addzīvināju tikpat kā 60 gadus veca modeļa, 56 gadus veca izlaiduma rādiķi "Belarusj-59".



Ar Simfonijas-2 tumbu džezs, fadu un klasika www.youtube.com... - pilnīgi kaifs, smagajam metālam gan izklausās, ka basu pietrūkst.


Frīdi, mans Simfonijas piedāvājums Schneideram bija šajā kontekstā :big_smile: , bez kaut kādām podjobkām
avatar
Publicēts: 27.01.19 12:46
 citēt
Kāds tur sakars ar Simfoniju, man tavā linkā rāda šito te:

avatar
Publicēts: 27.01.19 12:52
 citēt
es ieliku šito linku www.ss.com...

un man rāda simfoniju
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 26
  5. 27
  6. 28
  7. 29
  8. 30
  9. 31
  10. 32
  11. 33
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):