forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 27
  5. 28
  6. 29
  7. 30
  8. 31
  9. 32
  10. 33
  11. 34
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.01.19 13:31
 citēt
Nezinu, man tavs links rāda šo un vēl Eventide Ultra harmonizer DSP4000.
Par ķimerēšanos - pašlaik man ir nodarbošanās, dabūju 64.gada radiolu "Vesna", kuru ražojis kaukāds tur Muromskij zavod radioizmeriteļnih priborov :amazing::amazing::amazing:. Pirmo reizi par tādu ražotāju uzzināju. Jau panācu, ka vakarā pat Rumāniju sāka uztvert.
Frīdi, varbūt tev kur šķūnī mētājas vecais plašu griežamais EPU-5?
avatar
Publicēts: 27.01.19 14:30
 citēt
jā, nu šodien vairs tā sludinājuma nav. Vakar parādījās, šodien jau čau
avatar
Publicēts: 27.01.19 14:31
 citēt
es inerces vadīts, ss-ā ieslīdu gandrīz katru dienu
avatar
Publicēts: 27.01.19 15:08
 citēt
Es arī regulāri pārskatu, reizēm var atrast ko interesantu un veco radiokrāmu pārdevēji krietni vien gudrāki par feizbuka humoristiem.
avatar
Publicēts: 27.01.19 15:12 labots
 citēt
Gerkena maģis normāli grabina :face-grin:

youtu.be...

pec maģa brauciens

youtu.be...
avatar
Publicēts: 27.01.19 15:27
 citēt
maģi pa taisno uz miseni ....
avatar
Publicēts: 27.01.19 16:47
 citēt
Tas tak Trust!
avatar
Publicēts: 27.01.19 18:42 labots
 citēt
Schneider:
Frīdi, varbūt tev kur šķūnī mētājas vecais plašu griežamais EPU-5?


Mans audio-nostaļģijas diapazons ir 70-80 gadi- viss pārējais manā uztverē ir veci hlami vai pārcenoti plastmasas grabuļi... :face-grin:
avatar
Publicēts: 27.01.19 18:46
 citēt
lodzija:
pec maģa brauciens

https://youtu.be/5TwMoseMtZY


Tā izskatās, ka brauci gana lustīgs- guļus stāvoklī? :face-grin::face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 27.01.19 18:52
 citēt
Nujā... EPU-5 ir 50.gadu beigas - 60. sākums
avatar
Publicēts: 27.01.19 19:10
 citēt
Schneideram

www.ss.com...

eksporta variants, vajadzētu būt arī FM diapazonam

Paskaties - ss.lv > Hobiji> antikvariāts > mūzikas instrumenti utt ., ka tik tur nav verķis ar EPU-5
avatar
Publicēts: 27.01.19 19:15
 citēt
Schneider:Nujā... EPU-5 ir 50.gadu beigas - 60. sākums


Ja Tev šķūnis liels, turpini vien krāt tos vecos mazpazīstamos hlamus.
Ja nē- dabon vien "fein un zolid apparat" saved kārtībā un priecājies! :face-wink:

avatar
Publicēts: 27.01.19 19:26 labots
 citēt
Es nekrāju. Vienkārši patīk pindzelēties un prieks, ka varu no tā kauko dabūt gatavu. Pilsētā mājās tagad par datortumbiņu sačinīju šo te:



Laukos cīnos ar to Muromas brīnumu, izrādījās, ka tas radioizmeriteļno priboru zavods ir padlaiku lielākais lokatoru ražotājs, tāpat kā arī tankus krievi ražo tikai vagonzavodos un seļmašos.



No tāda Festivāla neatteiktos, ss-ā par visai demokrātisku cenu bija VEF-Lukss, bet nokavēju, jau cits bija paspējis nopirkt. Tas būtu vērts arī pameklēt visas antikvārās bleķa korpusu lampas un staru tetrodes izejā.
avatar
Publicēts: 27.01.19 20:28
 citēt
Paskaties Ebajos, cik smuki grabulīši dabonami. Lēti, prortams nav un arī piegāde nebūs pa kapeikām :face-wink:

www.ebay.de...
avatar
Publicēts: 27.01.19 20:29
 citēt
kas ir facebook, var palūrēt www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 27.01.19 20:46
 citēt
Tie ir jau restauriert, bet man patīk pašam ar viņiem čakarēties un dabūt līdz rezultātam.
Vienīgais, kura priekšā esmu kapitulējis, ir Sanyo diktofons. Tam, draņķim tādam, ierakstu ieslēgt ir apmēram tas pats, kas Moskābelim ar izļurkātu kulisi trešo robu. Visa pogu fiksēšana starp diviem bleķīšiem, kuri sakniedēti kopā, nekas nav ne redzams, ne pielienams klāt.
avatar
Publicēts: 27.01.19 22:06
 citēt
Pirms tā “Pavasara” (Vesna) Muromā taisīja radio bogatieri “Iļja Muromec”, tas vēl bija izteiktā 50gadu beigu stilā. Kaste liela, bet patukša. Reiz drosmīgāka pele bija izdomājusi pārbaudīt saturu, aizķēra, ko nevajag, dabūja mūžīgu svētlaimi, bet aparātam nekas.
avatar
Publicēts: 27.01.19 22:45
 citēt
Nujā, šai kopējais dizains arī vēl kā 50. beigas, bet jau vairāk nav skaļruņu drēbes, viss viena plastmasa, asi stūri un nekādu spīzdīgu bleķīšu. Un pats spilgti zaļais uzraksts Весна - nu nezinu, vai nu par iedvesmu ir bijis saulē izkusis plastilīna ķeburs, vai arī tas šriftu dizaineris-mākslinieks bija divas nedēļas noķitējis без просыпу.
Liela kaste nav slikti, vaļējai kastei labāk būt lielākai tieši no akustikas viedokļa.
avatar
Publicēts: 28.01.19 12:16 labots
 citēt
Pasūtīju ebejā vēl 1 pulksteni, bija līzīgs zelta krāsas ar gumijas pogām kalkulatoram - 90to sākumā, atņēma Viļņas tirgū parastajā - bandīti, jo tirgoju VEF klausules telefonus, tipa nodeva par vietu reketam
:face-grin:
Casio DBC32-1A Data Bank Watch Brand New & 100% Authentic

PS vakarā baucu pēc smukām tumbām, S30 analogs
avatar
Publicēts: 28.01.19 12:19
 citēt
Drusku gribas Simfoniju, bet nevajag.... :-)

Ir Festivāls ar visu pulti.
Tik grūti saremontējams, jo kaut kad ir stāvējis zem plīsušas karstā ūdens caurules, korpuss sameties un arī šasija.
Visa tā rezultātā mainiķis kirdik, apmēram 1/4 daļa diapazona plāksnes iet uz īso.
Ir bijuši jūtu uzplūdi to sariktēt, bet nu ļooooti smalka tā padarīšana ir Festivālam.
Ar Rigondas, Simfonijas mainiķiem nevar salīdzināt.
avatar
Publicēts: 28.01.19 14:00
 citēt
wily2: ...ir stāvējis zem plīsušas karstā ūdens caurules...

Ā-ā-ā!!! Tos, kuri ko tādu pieļāvuši, jātiesā Nirnbergas tribunālā! :anger::anger::anger:
avatar
Publicēts: 29.01.19 08:43 labots
 citēt
Dabuju tumbas 15AS220, no Kantata radiolas, Muromas rūpnīca


PS jātaisa saits priekš Tehnikas Muzejs Rīga

hifimuseumriga.yahoosites.com...
avatar
Publicēts: 29.01.19 18:21
 citēt
Kaut arī ieeja ir bezmaksas, šaubos, vai tādi krāmi kādam interesēs. Un kāda jēga ir vilkt mājās svešus cilvēkus, rādīt un stāstīt, nesaņemot par to ne centa?
avatar
Publicēts: 30.01.19 12:58
 citēt
Vēl būs 4 vienības tehnikas, muzejam papildinājums :face-wink:
avatar
Publicēts: 30.01.19 14:55
 citēt
Kaut nebūtu blamējis Rīgu un Latvijas audiofīļus, tfū!
avatar
Publicēts: 31.01.19 11:04
 citēt
avatar
Publicēts: 31.01.19 12:55
 citēt
Man arī tas ož pēc odas diltentismam.
avatar
Publicēts: 01.02.19 11:52
 citēt
dabuju Estonia komplektu divi pastiprinātāji , nu tur būs jāskatās, vairāk jau dizaina pēc paņēmu, ļoti patīk
avatar
Publicēts: 01.02.19 12:17
 citēt
Par aparātiem runājot. youtu.be...
avatar
Publicēts: 01.02.19 12:17 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 01.02.19 12:22
 citēt
Aizņemti dźeki, pieteicos novembra beigās, vakar tikai ieradăs
avatar
Publicēts: 01.02.19 12:27
 citēt
Tas, ar to pīpi, nopietns raboķaga - līdz Amerikai aizborēs pie notes.
avatar
Publicēts: 01.02.19 13:25 labots
 citēt
ņemot vērā manas siltās jūtas pret Latgales reģionu, varētu veikt ziedojumu[ par simbolisku samaksu] Preiļu audio muzejam. Ja Schneideram ir interese, tad aparāts ir tīrs vācietis - Ultrasound sv- 5000. Pie manis tas nonāca nejauši, bojātā veidā. pašreiz viņš ir savests kārtībā, notiek testi. Ar Infinity Perference 10 plaukta tumbelēm skan labi, domāju ar Simfonijas kastēm arī būtu ok.
20 w uz kanālu, shēma vienkārša, kastes dizains gaumīgs, nav īpaši manāmas nolietojuma pazīmes, no sērijas, klausījās mācītājs pa svētdienām ..... :bad_smile:

avatar
Publicēts: 01.02.19 15:11
 citēt
Issaku tev visdziļāko adzinību par nesavtīgajām rūpēm, ja neaizmirsīšu, pasūtīšu baznīcā aizlūgumu, lai tev ilgs mūžs, laba miesas veselība un dvēseles šķīstība, bet nepaļaujies ļaunā gara kārdinājumiem un padomiem, tādēļ zini, ka tev nebūs vēlēt ļaunu savam tuvākajam (man), jo Simfonijas tumbas domātas tikai 6W jaudai. Ja no 20W tās nosviltu, tas būtu liela patikšana elles valdniekam, bet tu būtu pelnījis mūžīgu pazušanu Lucifera piķa katlos.

Gandrīz vai kā priorei sprediķis sanāca, pat pašam prieks! Un Jolanam arī :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.02.19 16:41
 citēt
muļķības par tiem 20w un svilināšanu. Man bija paštaisītas tumbas ar simfonijas skaļruņiem, jaunībā. Tikai filtros spoles bija cita tipa. Ekspluatēju ar Odisej[30w], Radiotehnika{20-30w], gadiem, nekas nenosvila. neviens tev neliek griezt pilnu klapi. betja nevajag , tad nevajag, lai stāv kā dizaina elements, lodžijai jau nedāvināšu
avatar
Publicēts: 01.02.19 16:56 labots
 citēt
Man jau pa velti Negativs nevajag
es varu atbraukt pakaļ un par taisnīgu samaksu :face-wink:
Ja pareizi atceros - Tu man soliji pastiprinataju, bet šitais ar der
avatar
Publicēts: 01.02.19 16:58
 citēt
runa bija par Dual cv 1600, tādi man divi, bet jāsaka uzreiz, ka tie nenācās lēti
avatar
Publicēts: 01.02.19 17:02
 citēt
pēc remonta šito vācieti, kopš vasaras nebiju pievienojis un ieslēdzis. Jāsaka , ka skaņa laba, vācietis māk taisīt. vēl rīt parīt padrillēšu, tad redzēs.gan jau kādā šķūnītī uzstādīšu
avatar
Publicēts: 01.02.19 17:28
 citēt
Šķūnim blakus ieroc stabu, piekar galā ruporu un pāris reizes dienā sāc krist uz nerviem kaimiņiem ar Levitana aiskapa balsi "At saveckava informbjuro..." :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.02.19 17:45
 citēt
Pret kaimiņiem pa maķugaļņiku vajag 70x nospēlēt:

youtu.be...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 27
  5. 28
  6. 29
  7. 30
  8. 31
  9. 32
  10. 33
  11. 34
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):