forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 28
  5. 29
  6. 30
  7. 31
  8. 32
  9. 33
  10. 34
  11. 35
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 01.02.19 18:09
 citēt
Nav vēl zināms, kas par kaimiņiem, a ja nu viņi pie tā meldiņa 70x nolec kazačoku un vēl pieprasa na bis 71. reizi?
avatar
Publicēts: 02.02.19 11:03
 citēt
BET man šis patīk labāk kā "Balto lāču" tulkojums

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 02.02.19 11:06
 citēt
wily2:BET man šis patīk labāk kā "Balto lāču" tulkojums

https://www.youtube.com/watch?v=kRP8AR6ROVU


Vienīgi mans runčuks, tīrasiņu brits, pazuda no istabas, laikam toņkārta velk uz marta saulīti :face-smile:
avatar
Publicēts: 02.02.19 14:52
 citēt
Manā zaļā jaunībā tajā meldiņā dziedājām "Reiz mežmalā dzīvoja zaķīts, kam skumja un sagrauzta sirds" pantāras pavadījumā domažorā.
avatar
Publicēts: 02.02.19 15:59
 citēt
lodžija var pakaifot par savu Estonia www.youtube.com... ...... , lai Estonija skanētu daudz maz līmenī, vajag dorabotkas, kā krievi saka .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 03.02.19 16:12 labots
 citēt
ELEKTRONIKA 130AS - augstākās kategorijas, bijušas jūrniekam, daudz smēķējis, neveselīgs dzīves veids, itogo nesen nomiris
jūrnieki jau PSRS laikos bija elite, meičas ar šamos medīja noprecēt


pirmais test draivs, modernizētā estonija mazjaudīga, bet istabai pietiek
youtu.be...

Pieteicās vēl viens muzeja apmeklētājs, jauna tehnika interesē cilvēkus
avatar
Publicēts: 03.02.19 18:33
 citēt
riebīgs dizains, vieni un tie paši skaļruņi[RRR], ar citiem filtriem, bet filtri trešās pakāpes, kādus pielieto tumbām ar sūdīgiem skaļruņiem .... . krieviem jo augstākkas klases tumbas, jo sarežģītāki filtri .... . Ārzemju brendi, labākajiem paraugiem parasti izmanto otrās pakāpes
avatar
Publicēts: 03.02.19 18:38
 citēt
Nepareiza mūzika, tev test-draivi jātaisa ar miksu Ļudmila Zykina kopā ar pašrealizācijas murmulēšanu un tupeles klapēšanas skaņu pret tukšo pauri.
avatar
Publicēts: 03.02.19 19:36
 citēt
avatar
Publicēts: 03.02.19 20:11
 citēt
No pirmajiem kadriem ar viņa Meksikas seriālu donjas Lusijas cienīgo žestikulēšanu kļuva skaidrs, cik nopietns tas experc.
avatar
Publicēts: 04.02.19 07:28
 citēt
Nekas, paskatoes līdz galam, patiks
avatar
Publicēts: 05.02.19 18:18
 citēt
negatIvs:riebīgs dizains, vieni un tie paši skaļruņi[RRR], ar citiem filtriem, bet filtri trešās pakāpes, kādus pielieto tumbām ar sūdīgiem skaļruņiem .... . krieviem jo augstākkas klases tumbas, jo sarežģītāki filtri .... . Ārzemju brendi, labākajiem paraugiem parasti izmanto otrās pakāpes


Filtra pakāpi piemeklē konkrētajam dizainam. Otrā pakāpe pasīvajiem filtriem ir ļoti ierasta, bet tā - pat LR4 nenāks par ļaunu, ja gana kvalitatīvi komponenti.
avatar
Publicēts: 05.02.19 18:58
 citēt
Schneider:Manā zaļā jaunībā tajā meldiņā dziedājām "Reiz mežmalā dzīvoja zaķīts, kam skumja un sagrauzta sirds" pantāras pavadījumā domažorā.


C maj. šim ir īstais.
avatar
Publicēts: 05.02.19 22:20
 citēt
Nezinu, neesmu muzikants, mūsu jaunībzdienu izpildītājmāxla krieviski tika apzīmēta tikai kā "брынчать на гитаре".
avatar
Publicēts: 06.02.19 16:35
 citēt
Schneideru neinteresėja Simfonija pa 35€, neinteresėja văcu stipreklis na haļavu , varbūt interesės šis piedāvăjums www.ss.com...
avatar
Publicēts: 06.02.19 17:08
 citēt
negatIvs:Schneideru neinteresėja Simfonija pa 35€...

Pamēģini tomēr izlasīt to sludinājumu uzmanīgi:
Par pardošanu varam runat.
Tad varbūt uzzvani viņam, pajautā, vai patiešām Simfoniju tādā stāvoklī ar plombām viņš pārdod par 35€, pēc tam uzrakstīsi šeit tās runāšanas rezultātus. :face-grin:
avatar
Publicēts: 06.02.19 19:07
 citēt
tas sludeklis par tiem 35 eiro bija uz īsu brīdi, kad pēc dažām stundām atkārtoti paskatījos, vairs nebija
avatar
Publicēts: 06.02.19 19:46
 citēt
Vēl tagad ir, tik viņš to aparātu primāri grib mainīt, par pārdošanu varot tik runāt.
avatar
Publicēts: 08.02.19 12:30 labots
 citēt


priekš biezajiem kapeikas tie 350 euro par to restaurēto Simfonija pilnā komplektā ar AS un ieliktu FM

:face-grin:

mani gan neinteresē, ne aparāts, ne tās tumbas
avatar
Publicēts: 08.02.19 20:27
 citēt
O tieši Schneideram, pat stereo, tik viņš baigais knauzeris :(
avatar
Publicēts: 09.02.19 13:34
 citēt
iespējams pēdējais Padomju laika ražojums, vēl daudz maz līmenī, pirms pilnīgas atpalicības iestāšanās :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.02.19 14:36
 citēt
lodzija:

priekš biezajiem kapeikas tie 350 euro par to restaurēto Simfonija pilnā komplektā ar AS un ieliktu FM

:face-grin:

mani gan neinteresē, ne aparāts, ne tās tumbas

Priekš muzeja tāds ir vajadzīgs eksponāts, savādāk neviens nenāks skatīties tos sūdus, kurus esi iepircis!:face-grin:
avatar
Publicēts: 09.02.19 21:35
 citēt
richy77:
Priekš muzeja tāds ir vajadzīgs eksponāts, savādāk neviens nenāks skatīties tos sūdus, kurus esi iepircis!:face-grin:


Šitas tieši Schneidera "Preiļu audio lūžņu" muzejam, tapetes jau ar lodziju šie ir saskaņojuši, sortiments un virziens +- lidzīgs šiem, vienīgi Schneiders krietni iepaliek no lodzijas apgriezieniem, VO!
avatar
Publicēts: 09.02.19 22:02
 citēt
Kāds sakars man ar kaukādu muzeju???
Tev, pēc murgošanas spriežot, laikam tapešu vietā voiloka tapsējums, pareizi? Un kompi māsiņa atnes par sevišķi labu uzvešanos un zāļu dzeršanu.
avatar
Publicēts: 10.02.19 02:01 labots
 citēt
Baigie grabuļi , sāku domāt ka man garaža vaig ielikt kautko vecu un letu bet lai ciešami skan:):)
avatar
Publicēts: 10.02.19 10:09
 citēt
Ja tik pārdevējs nav kāds kosmonauts, tad šos tirgo par kapeikām. Es savējo brīvā laika nosišanu pirku par 7-15 EUR/gb.
Bet ar ciešamu skanēšanu jāskatās. Vakar pabeidzu to padlarmijas radaru fabrikas ražojuma "Vesna" remontu, uzreiz redzams, ka krievs civilo produkciju nekad nav jēdzis taisīt, skaņa kā konservu bundžai, basus nedzird pilnīgi. Bet nu nekas, laukiem derēs, jo Simfonijas tumba izglābj visus tembrus.
Vienīgā, kura skan izcili savā korpusā ar oriģinālajiem skaļruņiem, ir Belarusj-59, zinu, ka tas nav patriotiski, bet mūsējās Rigondas ar Rapsodijām pat klāt nestāv.

Varbūt kādam mājās šķūnī vai garāžā mētājas "Sakta", nezināt pielietojumu, bet mest ārā žēl?
avatar
Publicēts: 10.02.19 11:16
 citēt
Lunis:Baigie grabuļi , sāku domāt ka man garaža vaig ielikt kautko vecu un letu bet lai ciešami skan:):)


zvēra ideja, kaut nav jauna. zinu dažas garāžas Rīgā, kuras izskatās līdzīgi



Serviss, kurā strādā paziņa Imantā, drusku tikai atpaliek. Lieta tāda, ka sieva dzen no mājas ārā, ar visām tām vintāžas kastēm. tad nu viņš visu savu kolekciju izstādīja servisā, klientu izklaides telpā .... :big_smile:
avatar
Publicēts: 10.02.19 11:58
 citēt
Man jau arī mājās sākusies burkšķēšana par to Hruščova laiku teleateljē un kolofonija dūmiem, tādēļ laukos esmu izcīnījis sev istabas stūri, kurā man ir sava republika.
avatar
Publicēts: 10.02.19 12:19
 citēt
man visas kastes vienmērīgi izmētātas pa dzīvokli un vasarnīcu, arī šķūnītis nav palicis bešā .... :bad_smile:

te fragments no dzīvokļa



:big_smile::big_smile:
avatar
Publicēts: 10.02.19 12:22
 citēt
drusku vēl ir vietas, sieva ārā nedzen :face-grin:
izpalīdz plaukti paštaisītie un sekcija, daļa skapja

avatar
Publicēts: 10.02.19 13:42
 citēt
manāmas retro tendenču atgriešanās. Mož būs jāpaņem modulim, neaizņem daudz vietas, un pa lēto

www.magnat.de...
avatar
Publicēts: 10.02.19 14:30
 citēt
Trobeli jau tie Transpulsi taisīs, bet uz īpašu skaņas kvalitāti cerēt nevajag. Nu nevar pa 400EUR uztaisīt kārtīgu trīsjoslu ar 15” bubinātāju.
avatar
Publicēts: 10.02.19 15:00
 citēt
Kopš kur laika Gunčā kreiso roku sauc par sievu?????????????
avatar
Publicēts: 10.02.19 15:02
 citēt
negatIvs:man visas kastes vienmērīgi izmētātas pa dzīvokli un vasarnīcu, arī šķūnītis nav palicis bešā .... :bad_smile:

te fragments no dzīvokļa



:big_smile::big_smile:


Skandas gan izskatās iespiestas stūrī,nav pēc fenšui
avatar
Publicēts: 10.02.19 15:24
 citēt
Jolan:Kopš kur laika Gunčā kreiso roku sauc par sievu?????????????

Vai tad Gunča ir kreilis?
avatar
Publicēts: 14.02.19 23:23
 citēt
Paziņa dabūja Radiotehnika S400 basi labie esot
avatar
Publicēts: 15.02.19 05:46
 citēt
lodzija:Paziņa dabūja Radiotehnika S400 basi labie esot


Basu daudzums ir kaut kāds kvalitātes rādītājs,ka tu vienmēr tā uzsver basa daudzumu??
avatar
Publicēts: 15.02.19 09:49
 citēt
Jolan:
lodzija:Paziņa dabūja Radiotehnika S400 basi labie esot


Basu daudzums ir kaut kāds kvalitātes rādītājs,ka tu vienmēr tā uzsver basa daudzumu??


Manuprāt, labs bass tomēr ir akustikas kvalitātes rādītājs- ja augstās un vidējās frekvences var "izvilkt" ar labām galviņām (skaļruņiem, draiveriem utt), kvalitatīvs bass tomēr galvenokārt ir atkarīgs no skaļruņa difuzora un kastes izmēriem un akustiskā noformējuma. Visādi "super bass & Co " varianti galvenokārt tomēr ir vairāk mārketings, nekā skaņa.
avatar
Publicēts: 15.02.19 23:16
 citēt
Friidis:
Jolan:
Basu daudzums ir kaut kāds kvalitātes rādītājs,ka tu vienmēr tā uzsver basa daudzumu??


Manuprāt, labs bass tomēr ir akustikas kvalitātes rādītājs- ja augstās un vidējās frekvences var "izvilkt" ar labām galviņām (skaļruņiem, draiveriem utt), kvalitatīvs bass tomēr galvenokārt ir atkarīgs no skaļruņa difuzora un kastes izmēriem un akustiskā noformējuma. Visādi "super bass & Co " varianti galvenokārt tomēr ir vairāk mārketings, nekā skaņa.


Vo, nopietns speca viedoklis!
avatar
Publicēts: 16.02.19 16:57
 citēt
Estonia komplekts + Elektronika 130AS ar gāž grīdu, basi pamatīgi :face-grin:

youtu.be...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 28
  5. 29
  6. 30
  7. 31
  8. 32
  9. 33
  10. 34
  11. 35
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):