forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 33
  5. 34
  6. 35
  7. 36
  8. 37
  9. 38
  10. 39
  11. 40
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 31.10.19 05:28
 citēt
...arī igauņi jau iemācijās taisīt ko sakarīgu estonianworld.com...
avatar
Publicēts: 31.10.19 09:06
 citēt
Jā, JAU iemācījās.
5 gadus veca jauna ziņa.

avatar
Publicēts: 31.10.19 21:03
 citēt
rrr problēma bija detaļās - pat dārgām tumbām filtrus nagloja uz mdf gabaliem + spīkeru konektori lētākie no lētākajiem...pēc tam jau mēģināja ko labot..bet par vēlu - tāds cccp un Rietumu domāšanas krustojums bija tas produkts.
Kaut gan tie paš aktīvie subi - nebija slikti par to naudu ja salīdzina ar jamo , canton uc. - vismaz normāls trafs un 2 tda mikrenes...nevis tupi divi darlingtoni izejā tīrā B klasē bez miera strāvas un n;ikulīgu barokli - zinu esmu tādās rakājies .
avatar
Publicēts: 31.10.19 21:08
 citēt
Pa vasaru uzcepu šādu no veca stepe 103 ko nopirku ss.lv pa 20 EUR un uzreiz aizlaidu utilizācijā :face-devil-grin::









avatar
Publicēts: 01.11.19 00:01
 citēt
Pa smuko, tik tās skrūves varēji iesēdināt, lai vienā līmenī ar koka virsmu, biku atsit šo brīnumu (vajag tik dot vārdus)
www.grimmaudio.com...
Par skaņu no bildēm nebūs iespējami spriest, bet nu gaumīgi izskatās ;)
avatar
Publicēts: 02.11.19 17:27 labots
 citēt
tnx, tas ir balstīts N.Passa ( tapēc 2 zilie Ledi - kā first watt produkcijai) publiski pieejamo shēmu AB100. Šis ir samazinātā versija ( radiatoros tikai vieta 2 traņiem, kaut tie izkliedētu vairāk siltuma..trafs arī nos krievu nav diez ko jaudīgs) - 60W 8 omi un kādi 80-90 @4. Man šis baigi patīk, ja salīdzinu ar visiem citiem savējiem. Bass ir mega ātrs un dziļš :face-grin: Pat ar A kalsi ja salīdzina///
pēdējā laika favorīts. Protams šad tad lampinieku piemetu ( drīz ziema) , vai tas pats hiraga monstrs 8w A kalse ir ļoti skanīgs. Bet no visiem AB klases - šis man favorīts. Ai katram savi tarakāni vai putni galvā :face-grin:
avatar
Publicēts: 02.11.19 17:46 labots
 citēt
Smuki. Kādreiz bija laiks, iespējas un gribēšana, varbūt arī agregātu deficīts, lai pats ņemtos. pēdējais lielais projekts bija 10 kanālu ekvalaizers, kuru savācu pēc shēmas no vācu žurnāla, no VEFā pieejamām detaļām, piepalīdzot puišiem no laboratorijas , kaut kad 1980-to beigās ....



fragments no zarnām

:big_smile:
avatar
Publicēts: 02.11.19 17:57
 citēt
Labi kad rokas aug no pareizās vietas, kaut man pašam arī šaizes gadās :face-grin:
Tā ir...es ņemos tikai tapēc, ka budžeta/ vidusmēra aparatūra mūsdienās ir degradējusies...ekonomē uz visu ko var bet cena tāpat liela :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 02.11.19 19:38
 citēt
Hugo:
GunarsII:Es gan esu tāds samērā pedantisks - laukos grāvi roku taisnu nevis līku.
Analogais vs digitālais ieraksts:


Analogs ieraksts fotogēniskāks, vo!




Pēc nepastarpinātas pieredzes ar plašu atskaņotājiem, daudziem dažādu līmeņu lentiniekiem, kasetniekiem, MD un DVD (mūzikas videodiski LP izmērā nav bijuši), CD un Blu-ray ir pašas labākākās mantas. Ērtas. praktiskas, ilgmūžīgas un kvaltatīvas. Punkts.
avatar
Publicēts: 03.11.19 10:30
 citēt
Tas jau zirgam skaidrs, bet ar piebildi, ka diski nav kreisie, klausās uz labas aparatūras, un ilgmūžība arī nesniedzās bezgalībā
avatar
Publicēts: 03.11.19 13:19
 citēt
Kad mācijos 90 sākumā..šad tad pa kādam oem diskam pirku pie Kino dailes šķiet.pat uz pasūtījumu...neviens nav vēl izbeidzies..:face-grin:
avatar
Publicēts: 03.11.19 15:39
 citēt
...galvenais,lai ir vēlme baudīt mūziku,a uz ko to darīt ir PO.Vot
avatar
Publicēts: 03.11.19 15:45
 citēt
Baudīt vajak klātienē, caur skaļruņiem to klausās.
avatar
Publicēts: 03.11.19 17:08
 citēt
Dovai aizlaižas uz B. B. KINGA koncertu.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 03.11.19 17:13 labots
 citēt
Te dažas atziņas, lai būtu ticamāk nevāvuļošu pats, bet iekopēšu gatavu textu. Tas nav vienīgais, internets pilns, arī pats esmu saskāries, ar dažām problēmām
notepad.lv...
avatar
Publicēts: 03.11.19 18:58
 citēt
Var būt tas attiecas uz pašrakstitiem.Man plauktā neviens disks(visi oriģināli/rūpnieciski)25gadu laikā nav "sabojāšjies"....un ja arī vēl pēc 30 gadiem sāksies ar viņiem propblēmas,man tas jau būs pie "kājas".
avatar
Publicēts: 03.11.19 19:02
 citēt
Schneider:Baudīt vajak klātienē, caur skaļruņiem to klausās.


Tāpēc jau cilvēki iegulda naudu tehnikā ,lai mājās varētu baudīt,nevis klausīties.
p.s. ...nekad nav patikuši koncertu ieraksti ar aplausiem,šņurgāšanos,muldēšanu starp dziesmām u.c traucējošiem trokšniem.Tāpēc izvēlos studijas albūmus tieši noslīpētai BAUDĪŠANAI.Vot.
avatar
Publicēts: 03.11.19 19:11
 citēt
mūzika jāklausās pēc noskaņojuma, jāpiemeklē plauktiņā pēc garīgā, nevis, kad kādam māksliniekam labpatīkās uzstāties :bad_smile:
avatar
Publicēts: 03.11.19 19:27
 citēt
Par gaumi nestrīdas.
avatar
Publicēts: 22.12.19 17:50
 citēt
Multifunkcionālā moduļa apskaņošanai iegādājos kārtējo rotaļlietu ... skan labi, pat uz dežūrakustikas. Modulim paredzētā vēl jāpiemeklē, gan pēc parametriem, gan dizaina .... :big_smile:

avatar
Publicēts: 22.12.19 17:55 labots
 citēt
dežūrakustika



nekam lielam nav vietas, apmēram 12kv/m un arī jēgas ...... tai telpiņai :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.12.19 18:16
 citēt
12 kv/metros jāklausās Selgu vai, labākajā gadījumā, Aķianu-209.
avatar
Publicēts: 22.12.19 18:27
 citēt
kamēr būvējos skanēja Aiwa tranzistors, h....... salīdzinoši. Kārtīgas kastes, attiecīgi kv/m skaļumā uzgrieztas, skan pavisam citā unisonā .... . Dažs labs no laimes apčurātos klausoties klasiku :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.12.19 23:12
 citēt
negatIvs:kamēr būvējos skanēja Aiwa tranzistors, h....... salīdzinoši. Kārtīgas kastes, attiecīgi kv/m skaļumā uzgrieztas, skan pavisam citā unisonā .... . Dažs labs no laimes apčurātos klausoties klasiku :bad_smile:

Aga, un plaukeniecēm kvadratūra gana pietiekama ;) mono fans no Preiļiem nerubī fišku, vo!
avatar
Publicēts: 24.12.19 14:50
 citēt
Schneider:12 kv/metros jāklausās Selgu vai, labākajā gadījumā, Aķianu-209.


Peļu spiru izmēru austiņas droši vien telpā ielīdīs kopā ar to resno onkuli.
avatar
Publicēts: 17.01.20 19:59
 citēt
labs piedāvājums Schneideram, rezerves daļām Simfonijas tumbām www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 17.01.20 22:26 labots
 citēt
negatIvs:labs piedāvājums Schneideram, rezerves daļām Simfonijas tumbām www.ss.lv...

Man ir divas gatavas, Simfonijas-2 un 003, arī divi pilni komplekti ķesku, tik jāsagaida vasaru, jānopērk saplāksni un jāatmet slinkumu.
avatar
Publicēts: 05.02.20 00:20
 citēt
На просторах фотографических новостей, появился слух о том, что Fujifilm анонсирует новую камеру с черно-белым сенсором похожим на Leica Monochrom.
avatar
Publicēts: 05.02.20 09:39
 citēt
Sol:На просторах фотографических новостей, появился слух о том, что Fujifilm анонсирует новую камеру с черно-белым сенсором похожим на Leica Monochrom.


Uldim to nepiedāvā, Uldis nesaprot, kāpēc visu nevar krāsās.
avatar
Publicēts: 05.02.20 19:27
 citēt
Kaut kāds minimāls komplekts sev jāatstāj, ko paklausīties retu reizi muziku. Bet aparatūra vairs nav primārā lieta, veselu kaudzi tehnikas izdevās daudz maz veiksmīgi pārdot, jaudas pastiprinātājs ADCOM aizgāja uz Maskavu, pie mūzikas feinšmekera viena, jo te Latvijā nebija pircēji, tik kādi limonadņiki visi.
avatar
Publicēts: 05.02.20 20:00
 citēt
man gan mazāk nepaliek ... nāk klāt jauni ūķi, kuros kaut kas jāieliek, plus vēl kaut kas smuks paņemās, tjipa, kolekcijai :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.02.20 20:17 labots
 citēt
negatIvs:man gan mazāk nepaliek ... nāk klāt jauni ūķi, kuros kaut kas jāieliek, plus vēl kaut kas smuks paņemās, tjipa, kolekcijai :bad_smile:


Košļeņu fanķiku, Kubas taureņu marku, importa alus skārdeņu u.tml. krāšanas izpausmes jaunā veidolā. Labāk 100 kolekcijā neesošu CD iepirkums nekā kārtējais pastiprinātājs vai patafons, kuru jau īsti nevajag... Arī sieva CD labāk sapratīs.
avatar
Publicēts: 06.02.20 06:46
 citēt
Un to saka radio 2 pacients, kuram nav nojausmas, kas ir kaut cik normālas datortumbiņas, par cita tipa gramofoniem pat nerunājot :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.02.20 07:52 labots
 citēt
negatIvs:Un to saka radio 2 pacients, kuram nav nojausmas, kas ir kaut cik normālas datortumbiņas, par cita tipa gramofoniem pat nerunājot :bad_smile:


Slaucējas un traktoristi ir noderīgas profesijas, tomēr nejauksim radio viļņus un nepiedēvēsim savus lauku paradumus citiem, Latvijas radio zivis.

Nē, man nav datortumbiņu kā sugas. Nebūs arī. Viss iet uz lielajām vai uz austiņām, kas lielākas par peļu spirām, onkuli no šaurās telpas.
avatar
Publicēts: 06.02.20 12:47
 citēt
Ko mēs saprotam ar datortombiņām(""), un ko ar lielajām, un ko ar austiņām
avatar
Publicēts: 06.02.20 13:16
 citēt
Datortumbiņas ir šīs:


Lielās:



Austiņas:



Kas tur var nebūt skaidrs? :amazing:
avatar
Publicēts: 06.02.20 13:22
 citēt
Schneider:Datortumbiņas ir šīs:


Lielās: lieliskās


Austiņas:



Kas tur var nebūt skaidrs? :amazing:
avatar
Publicēts: 06.02.20 19:03
 citēt
visai degradēts priekštats par datortumbiņām, bet austiņas laba dizaina džekam, tādas tagad modē, tjipa, pod starinu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.02.20 19:05
 citēt
ja mēs runājam par datortumbiņām, tad te mans budžeta variants vienā no fazendas ūķiem



:bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.02.20 21:22
 citēt
NegatIvs zina drēbi!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 33
  5. 34
  6. 35
  7. 36
  8. 37
  9. 38
  10. 39
  11. 40
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):