forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 40
  5. 41
  6. 42
  7. 43
  8. 44
  9. 45
  10. 46
  11. 47
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.04.21 23:16
 citēt
Kā dzīvo mietpilsoņi, atradu šito VACU alternatīvo dziesmu, meklēju FALCO Kohle un koks

VACU alternativais muzončiks : youtu.be...

Man ir bizness ar Vāciju, tapec fanoju pa rvāciešiem tagad
avatar
Publicēts: 08.04.21 06:20
 citēt
Tad jau tu esi starptautiska mēroga biznesmenis.
avatar
Publicēts: 08.04.21 17:10
 citēt
Schneider:Plates pērku, par sazakšanos runu sāka ne es, man tik nepatīk, ka cilvēki datu nesējos raksta sen mirušos Presliju un Lenonu, bet KAKA nodokli Latvijā novirza manis pieminētajiem idiņiem.


jā es arī šad ta pa kādai jaunai no ebaja pasūtu...pavisam cits fīlings svaigu atvērt :face-grin:...saprotu , ka tās jau digitāli masterētas...bet tāpat kaifs no plates, vāciņiem, album arta/// ielej kafiju vai ko štengrāku un kaifo :face-grin: reti gan tādi brīži sanāk...
Plate man liekas ērtāka par kaseti vai lentu..kur jāpārtin etc...kaut protams kad griežas spoles - skats ir acij tīkams. Kaut vienīgi ar deku galvām ir lielākā dibenā nekā ar vinila kārtridžiem...
avatar
Publicēts: 08.04.21 17:48
 citēt
lētajiem AKAI lenšu, galvas 40 euro, nav nekāda baisa problēma :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.04.21 18:08
 citēt
tev protams ir mēraparatūra un tu samērīji kā tā čaina galva strādā...:face-grin:
avatar
Publicēts: 08.04.21 19:13
 citēt
osscar:
Schneider:Plates pērku, par sazakšanos runu sāka ne es, man tik nepatīk, ka cilvēki datu nesējos raksta sen mirušos Presliju un Lenonu, bet KAKA nodokli Latvijā novirza manis pieminētajiem idiņiem.


jā es arī šad ta pa kādai jaunai no ebaja pasūtu...pavisam cits fīlings svaigu atvērt :face-grin:...saprotu , ka tās jau digitāli masterētas...bet tāpat kaifs no plates, vāciņiem, album arta/// ielej kafiju vai ko štengrāku un kaifo :face-grin: reti gan tādi brīži sanāk...
Plate man liekas ērtāka par kaseti vai lentu..kur jāpārtin etc...kaut protams kad griežas spoles - skats ir acij tīkams. Kaut vienīgi ar deku galvām ir lielākā dibenā nekā ar vinila kārtridžiem...


uz platēm arī var uzrauties. kaut kā gadījās Spicē , Rozes grāmatnīcas teritorijā , nopirkt dažas jaunas plates, vienu dāvanai, kādu sev. Kauns no jubilāra bija, kad uzlikām svaigo dāvanu Pink Floyd Dark side of the moon...... pilnīga muca, bez augšām. Aizbraucu mājās, uzliku jauniegūto Leed Zeppelin, vāks, nenormāli pārķerts ar augšām. Lietoti vecie izdevumu skan jēdzīgi, vienīgi laika gaitā radušās blaknes jāpiecieš .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.04.21 19:47
 citēt
Lielākā škrobe par Zodiaka pirmo plati, viss būtu labi, gabali ļoti klausāmi (otrā jau pavisam nekāda, it kā esot arī trešā, par kuru neko neesmu dzirdējis), bet studijā ierakstot ir nohaltūrējuši - sitamie gandrīz nav dzirdami.
Vēl gribētu atrast Tangerine Dream Green Desert, bet stāsta, ka tas esot no ļoti retā un dārgā gala.
avatar
Publicēts: 08.04.21 20:56
 citēt
O, Negativs cenu nometis uz 150 euro, vairs pa 200 netirgo savu DAC - www.ss.com... :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.04.21 11:04
 citēt
Brauc pēc tehnikas, 4 vienības :face-glasses:
avatar
Publicēts: 09.04.21 14:52
 citēt
Kam te negatīvs cenu nometis? Gazika spārnam?
avatar
Publicēts: 09.05.21 01:50
 citēt
O, Jolans savu NAIM CD 5i pardod pa 450 euro
www.ss.lv...

ko, pirceji kaudzēm zvana, un rindā stāv jau ? :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.05.21 05:58
 citēt
Rīgā no saviem aparātiem vēl neko neesmu pārdevis jo visu parasti reāli pārdodu ebayjā.Pie mums reti ko cilvēkiem vajag jo pietiek ar nodrāztu RRR :face-wink:
avatar
Publicēts: 09.05.21 09:37
 citēt
nevajag tādus sūdus ņemt, ko te nevar pārdot JOLAN :face-grin:
PS es arī tādu NAIM nepirktu pa 500 euro, nahren vajadzīgs
avatar
Publicēts: 09.05.21 10:15 labots
 citēt
Lai naimu pirktu jābūt pārējam pie kā pieslēgt :face-wink:
Pie tās mēslu kaudzes,kas tev ir mājās viņš galīgi neiederēsies,tāpēc atslābsti.
avatar
Publicēts: 09.05.21 10:25
 citēt
Skatos, ka paziņa savu veco PHILIPS tirgo jau pa 70 euro, bija 170e
par pieslēgšanu - marketinga triks , lai piespiestu pirkt krutākas grabažas, Jolans iekritis uz to :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.05.21 11:51
 citēt
Lodžija, domā, ķēdes stiprību nosaka stiprākais posms?:bad_smile:
Naimu nepērk tāpēc, ka interese par CD pēdējos gados ir zema.
avatar
Publicēts: 09.05.21 16:14
 citēt
Lai domātu, kādam vajag ar tupeli pa pakausi, izskatās, ka izaudzis pārāk augsts pašnovērtējums un raugi, ka nepārplīst ar lielu blīkšķi!
avatar
Publicēts: 09.05.21 20:21 labots
 citēt
Pārsvarā potenciālais pircējs ir samērā neizglītots, interesē laba watu/cenas attiecība, piebilde, sludinājumā, ka aparāts viegli iekustina S-90, atmiekšķē jebkura žmoga sirdi...:bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.05.21 00:03
 citēt
JOLANA cd vietā - labāk šito VINILA galdu paņemtu

Rega P2 atskaņotājs
€350
avatar
Publicēts: 10.05.21 06:58
 citēt
lodzija:JOLANA cd vietā - labāk šito VINILA galdu paņemtu

Rega P2 atskaņotājs
€350


Šaubos,ka ar tevi ir vērts runāts par normālu aparatūru,jo ne sajēgas tev nav,ne dzirdējis esi.Tāpēc turpini labāk iesākto ceļu uz savu veikalu un atrādi vairāk video.
avatar
Publicēts: 10.05.21 11:33
 citēt
Saņēmu normālu atbildi - no REGA Planar 2 lietotāja, pārdevēja

Sveiks, man personīgi apmierina dizains, un tas ka pilnībā manuāls aparāts, mazāk kam sačakarēties. Bonuss p2 ir tāds ka samēra viegli upgreidojams uz augstāka līmeņa galvām pēc tam ja ir tāda vēlme

No Jolana jau neko tādu nesagaidīšu....:face-grin:
avatar
Publicēts: 10.05.21 11:49
 citēt
Ko tu gribi no manis sagaidīt?
Kāda jēga runāt ar cilvēku par mašīnām,ja oponents ir braucis tikai ar tramvaju.
avatar
Publicēts: 10.05.21 13:14
 citēt
Pasūtīju sev - DISKO lāzeru

Uzbur ballītei noskaņu! Lāzerprojektors ar dažādiem gaismas režīmiem un papildus funkciju: reaģē uz mūzikas ritmu.
Lāzera krāsas: zaļa, sarkana.
Līdz nāk statīvs un barošanas bloks.


avatar
Publicēts: 10.05.21 13:30
 citēt
Maz hlamu bija,vēl bija jāpasūta.
avatar
Publicēts: 10.05.21 13:45 labots
 citēt
jau pardevi JOLI, savu KRUTO CD plejeri Ebejā kādam anglim ? :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.05.21 14:10
 citēt
Ir piedāvājumi no ASV un Vācijas,bet mani cena neapmierina.Es nekur nesteidzos.Man nekas nespiež :face-wink:
avatar
Publicēts: 10.05.21 14:46
 citēt
Amerikā tak 110V - būs drusku čakars ar pārejām :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.05.21 14:49
 citēt
Tās ir pircēja problēmas.Viņš zin,ka aparāts ir 220v.
avatar
Publicēts: 10.05.21 17:10
 citēt
Un jamaksā ebejam 10%, visādi transporta izdevumi, utt:face-grin:
Tā vietā, la LV pa sakarīgu cenu pārdotu
avatar
Publicēts: 10.05.21 18:20
 citēt
Ko tev bomzim nozīmē sakarīga cena?Ja būs piedāvājumi no vietējiem tie tiks izskatīti.
avatar
Publicēts: 10.05.21 18:33 labots
 citēt
Labāk JOLI pastāsti, kā TU durī tos ārzemju klientus, ko nozīmē PREOWNED
550 + 40 shipings, pults nav, iepakojuma nav, pat nav oriģinālā MANUĀĻA
phe, un 2 švakas kvalitātes miglas bildes, biju gaidījis ko vairāk, pats aparāts arī stāv uz kaut kādas miskastes, kas pirkt vēlmi nerosina nemaz :face-sad:
www.ebay.com...
avatar
Publicēts: 10.05.21 18:41 labots
 citēt
Vācijā tirgo pa 400 euro, tev JOLI paveicies, ka EBEJĀ tu esi vienīgais , ar savu grabažu, kura ne visai pievilcīga tur izstādīta
Priekš LV tirgus cena normāla tam, būtu 200 ...max 300 euro (un tad perfektā skatā, ar pulti, doķiem, kasti utt) + normālu pārdevēja attieksmi, nevis pircēju apdiršanu un nonievāšanu :face-smile:

laikam tādu izteicienu neesi dzirdējis - Klientam vienmēr ir taisnība
no tevis tālu nav tāds viens Talsu mudjila Reinis, kas ar nitrokrāsu nopūstas S90 tirgo pa 300 euro
avatar
Publicēts: 10.05.21 18:43
 citēt
...tev to nesaprast.Nav tavs līmenis.Meklē tālāk RRR.Ir jau 3 piedāvājumi,bet visi baigi tālu un dārgi jāsūta.Mierīgi pagaidīši.
avatar
Publicēts: 10.05.21 18:44 labots
 citēt
ok,ok, lai veicas, pasarg dievs, man ko tādu 100 gadus nevajag, es cienu ASv skaņu un tehniku vairāk
nevis pārcenotu britu šrotu kādu
avatar
Publicēts: 10.05.21 18:46
 citēt
Cienīt tu var kaut vai Romas Pāvestu,bet lieto nodrāztu RRR :face-wink:
Nepārdzīvo,gan jau citā dzīvē būs vieglāk.
avatar
Publicēts: 10.05.21 21:03 labots
 citēt
Lodžija, negribi labu budžeta cd- Marantz 63mk2
avatar
Publicēts: 10.05.21 21:17
 citēt
lodzija:ok,ok, lai veicas, pasarg dievs, man ko tādu 100 gadus nevajag, es cienu ASv skaņu un tehniku vairāk
nevis pārcenotu britu šrotu kādu

Tad tāpēc Tu esi iekārojis REGA Planar2 ???:bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.05.21 21:26
 citēt
lodzija:...2 švakas kvalitātes miglas bildes...

Visbriesmīgākā kvalitāte ir bildēm, kur fonā kaukāda papuasu ragana.
avatar
Publicēts: 10.05.21 21:49
 citēt
Šneider, nesaki vis. Pateicoties tantei, drīz šī izcilā tehnika tiks iemainīta pret veselu kaudzi piecdesmitniekiem. Ja pārāk daudz uz tanti skatīsies, pats kļūsi par pircēju.:bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.05.21 22:27
 citēt
Un - "naudas lietus līst pār mani" :haha::haha::haha:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 40
  5. 41
  6. 42
  7. 43
  8. 44
  9. 45
  10. 46
  11. 47
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):