forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 58
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.02.17 18:37
 citēt
TesMens:Negatīvam patiks [url=https://hd360x.com/zoom-article
]https://hd360x.com/zoom-article[/url]

Šo jau es ne reizi vien esmu postējis, pa labi un pa kreisi
avatar
Publicēts: 11.02.17 18:40
 citēt
magnetofonu cienītāji var iepirkties www.ss.lv... . Pats pie maģa, ja neskaita reizi, kad izmetu misenē, neesmu pieskāries kopš kāda 1993 gada, tā orjentējoši
avatar
Publicēts: 11.02.17 19:37
 citēt
mūsdienās maģim vairs nav jēgas,
avatar
Publicēts: 11.02.17 19:52
 citēt
Lētais Haselblads

www.gearbest.com...
avatar
Publicēts: 12.02.17 10:37
 citēt
raustās tāpēc, ka džeki nemāk testēt, uzliek telefonu uz nepārliecinoša statīva, kurš nenovērš greifera radītās vibrācijas filmēšanas režīmā
avatar
Publicēts: 12.02.17 11:36
 citēt
Sūdīgs telefons, vajag tādu, kuram filmu velk ar Maltas krustu, tam mehānismam mazāka vibrācija.
avatar
Publicēts: 16.02.17 09:46
 citēt
NOKIA 3310 bija labs ar to, ka tam nebija IZEJAS uz "sūdu bedri" - kas saucās INTERNETS un nebija jābaidās par izspiegošanu
avatar
Publicēts: 16.02.17 17:54
 citēt
3310 nokka jau tāds mēsls bija, ka pat rokās ņemt negribējās. Īsts plastmasas sūc! Bet ražotājs jau nesaprot, ka tas hipsteru verķis, ne jau tādēļ, ka nav labāki uzražoti, bet gan tāpēc, ka sūc reālākais :D Un vai tik daudz hipsteru būs, lai tos iztirgotu, tas gan jautājums?
avatar
Publicēts: 17.02.17 12:30
 citēt
Tās te nav lētās S90
:face-grin:
stereo.ru...
avatar
Publicēts: 17.02.17 20:32
 citēt
Padjopka.
avatar
Publicēts: 19.02.17 14:09
 citēt
laba štelle, praksē arī noder toolconnect.dewalt.com :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.02.17 14:37
 citēt
negatIvs:laba štelle, praksē arī noder toolconnect.dewalt.com :big_smile:

Tā nu ir pilnīga buļļa kaka.. Baterijas jau tāpat ir dārgas, kādā mārrutka pēc vēl ar tādu zilzoba kontroli apkarināt? Pilnīgi pietiek ar diodēm, kas parāda uzlādes līmeni, nespēju iedomāties situāciju, kad man vajadzetu telefonā apskatīties, kā jūtas mana urbja bača.
avatar
Publicēts: 19.02.17 14:41
 citēt
Pinus:
negatIvs:laba štelle, praksē arī noder toolconnect.dewalt.com :big_smile:

Tā nu ir pilnīga buļļa kaka.. Baterijas jau tāpat ir dārgas, kādā mārrutka pēc vēl ar tādu zilzoba kontroli apkarināt? Pilnīgi pietiek ar diodēm, kas parāda uzlādes līmeni, nespēju iedomāties situāciju, kad man vajadzetu telefonā apskatīties, kā jūtas mana urbja bača.


ne tikai, bateriju var no telefona atslēgt, atrast, ja stroikā noklīdusi
avatar
Publicēts: 19.02.17 14:53
 citēt
negatIvs:
Pinus: Tā nu ir pilnīga buļļa kaka.. Baterijas jau tāpat ir dārgas, kādā mārrutka pēc vēl ar tādu zilzoba kontroli apkarināt? Pilnīgi pietiek ar diodēm, kas parāda uzlādes līmeni, nespēju iedomāties situāciju, kad man vajadzetu telefonā apskatīties, kā jūtas mana urbja bača.


ne tikai, bateriju var no telefona atslēgt, atrast, ja stroikā noklīdusi


Nu, diezgan nosacīti.. nezinu gan, kā tā atrašanas funkcija darbojas. Protams, ja var iedarbināt sirēnu pašā baterijā, tad pie nosacījuma, ka tai pietiek štroms, tas varētu darboties.. :) Un, tā nav tik liela problēma, lai uz to būtu jāiespringst.. Vienkārši mārketinga burbulis.
Vēl jo vairāk, ka DeWalt nav nebūt tie labākie instrumenti. (ar atsevišķiem izņēmumiem)
avatar
Publicēts: 19.02.17 15:27
 citēt
salīdzinoši labi štrumi, attiecībā kvalitāte/cena, izturīgi, baterija tur ilgi, un labi strādā arī zemās temperatūrās. normāli strādā arī elektriskie, ar vadu, instrumenti. neredzu nekādu jēgu pāriet uz Milwaukee, ar kuriem ir bijusi darīšana, vai uz Hilti, ar kuriem darīšana nav bijusi, tik vien kā veikalā pavēroju. Dewaltu ņemam vairumā, dod labas atlaides, tā baterijas fīča noder, lai kaut vai, bez atļaujjas neņem štrumus uz mājām utt
avatar
Publicēts: 19.02.17 15:33
 citēt
negatIvs:salīdzinoši labi štrumi, attiecībā kvalitāte/cena, izturīgi, baterija tur ilgi, un labi strādā arī zemās temperatūrās. normāli strādā arī elektriskie, ar vadu, instrumenti. neredzu nekādu jēgu pāriet uz Milwaukee, ar kuriem ir bijusi darīšana, vai uz Hilti, ar kuriem darīšana nav bijusi, tik vien kā veikalā pavēroju. Dewaltu ņemam vairumā, dod labas atlaides, tā baterijas fīča noder, lai kaut vai, bez atļaujjas neņem štrumus uz mājām utt

Nu, tada, uz mājām neņemšanas fīča, jā, tas varētu būt reāls arguments.
DeWalt štrumenti, protams nav sliktākie, un pie tās cenas pat lietojami. Bet, tomēr biežāk palietojot, kautkas ergonomikā man ne visai patīk. Savukārt, ja instrumentu lieto daudz, tad ērtums ir ļoti būtiska lieta. Katrā ziņā, viens no argumentiem, par kuriem ir vērts samaksāt arī vairāk.
avatar
Publicēts: 21.02.17 16:39 labots
 citēt
Visuniversālākais instrumentu komplekts

avatar
Publicēts: 21.02.17 20:37
 citēt
avatar
Publicēts: 22.02.17 17:04
 citēt
KolsDee:vai ta maģis sliktāks par vinilu?
Uz ko tu vilini? :face-kiss: :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.02.17 17:12 labots
 citēt
Pinus:Visuniversālākais instrumentu komplekts




Ne tikai.... :)






avatar
Publicēts: 22.02.17 18:43
 citēt
smartins:
Ne tikai.... :)

Tas ir mūsdienu pienesums, tā teikt, v2.0 :)
avatar
Publicēts: 22.02.17 20:05
 citēt
Hugo varētu interesēt www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 22.02.17 20:19 labots
 citēt
negatIvs:Hugo varētu interesēt
www.ss.lv...


Lombards, fui... tādās vietās gan neko nepērku.

Mono tumbiņa :( , bet firma interesanta, ... vienīgi audio lietām izmantoju nopietnākas iekārtas (un ražotājus) tur man kvalitātes kritēriji citi nekā foto lietās, VO!
avatar
Publicēts: 22.02.17 20:46
 citēt
Tā tumba noteikti maksā tik ap cēneri, zinot lombardu cenu politiku. Šitam, piemēram, komatu jāpārceļ uz kreiso pusi par vienu ciparu: www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 23.02.17 17:53
 citēt
avatar
Publicēts: 23.02.17 17:58
 citēt
avatar
Publicēts: 27.02.17 16:18
 citēt
Ō...prīmas paciņa....uzreiz atcerējos Baltijas paciņu....
avatar
Publicēts: 27.02.17 16:32
 citēt


Nokia 3310 - normāls telefons būs :)
Tie zombiju laizāmie/glāstāmie mēsli piegriezušies.
avatar
Publicēts: 27.02.17 17:01
 citēt
Hugo:normāls telefons būs :)
Tie zombiju laizāmie/glāstāmie mēsli piegriezušies.


normāls telefons ir ar ripu, tie podziņspaidāmie ir sūds!
avatar
Publicēts: 27.02.17 17:08
 citēt
Nu, nu nepalaid muti!
Ar ripu gan draņķis, pat sūds neiznāk... tad jau labāk ar smuku komutātori pa vidu, vo tā ir lieta!
avatar
Publicēts: 27.02.17 19:26
 citēt


šodien nopirku gremdzāģi. iepriekšējais bija 2005. gadā pirkts Festool. rīt iespējams nopirkšu ekvalaizeri, kolekcijai ... :big_smile:
avatar
Publicēts: 27.02.17 19:33
 citēt
Laikam isskatīšo pēc galīga nejēgas, bet kas ir gremdzāģis? :amazing:
avatar
Publicēts: 27.02.17 19:46
 citēt
Ko tad zimolu maini, festool jau labu labais, man jau makitas labi patik ;)
avatar
Publicēts: 27.02.17 19:50
 citēt


tjipa. to modeli neatradu. Uz skalas uzliec atduri, cik dziļi vajag iezāģējumu, un uzlicis zāģi uz vietas, kur jāiezāģē, kulturāļi iezāģē, iegremdējot, iespiežot līdz atdurās līdz atdurei
avatar
Publicēts: 27.02.17 19:56
 citēt
ir sadarbība ar to kantori, ņemam vairumā, dod drūmās atlaides, ļoti labs serviss. galvenajos parametros - izturība , precizitāte, uzticamība, nav nekādas būtiskas šķirbas no Festool, ja nerēķina, ka festoolam ir aizsardzība pret pārkaršanu, kas ne vienmēr korekti nostrādā, ar laiku tas izpaužās uzkrītošāk, jāgaida, kamēr atdziest
avatar
Publicēts: 27.02.17 20:08
 citēt
Skaidrs, ja uz masu var njemt, tad jau ok.
avatar
Publicēts: 28.02.17 00:02
 citēt
Schneider:Laikam isskatīšo pēc galīga nejēgas, bet kas ir gremdzāģis? :amazing:


Tā pati cirkuļarka vai latvju rokas ripzāģis tik uzbūvēts savietošanai ar sliedi un palīgrīkiem kas ne tikai neļauj tam iet šķībi dedzinot ripu, bet arī iezāģēties materiālā tieši tjaā vietā kur vēlies, un finišēt kur vēlies.

Vari plāksnē izpiļīt teiksim izlietnei vietu tik stūri bik japiestrādā.
avatar
Publicēts: 28.02.17 00:32
 citēt
Dzīve sit ar atslēgu un auxstu vilni:):)
avatar
Publicēts: 28.02.17 09:00
 citēt
Man gan parocīgāk liekas visādus caumurus (izlietnei vai lauku ķemertiņam) piļīt ar šito te:



Uzreiz aiziet dajepkura konfigurācija ar visiem līkumiem.
avatar
Publicēts: 28.02.17 09:14
 citēt
Arī ja vēlies taisni Tev sanāk ar līkumiem :D

Fazendā jau dirsties ar lobziku vari un sievai mēgināt ieborēt, ka slikti paveikts darbs ir norma arī, bet cilvēki kuri vēlas par savu darbu arī samaksu nevar izmantot figūrzāģi visām dzīves situācijām - ne tie var nodot figūrzāģa drebelīgo griezumu kā gatavu darbu ne arī var atļauties nosviest zemē laiku kas paiet šo brāķi taisnojot.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 58
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):