forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 49
  5. 50
  6. 51
  7. 52
  8. 53
  9. 54
  10. 55
  11. 56
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.08.22 20:15
 citēt
Kārtojot bēniņus, ieslēdz Marantz youtu.be...
avatar
Publicēts: 09.08.22 02:12
 citēt
Gaidot jauno pievedumu

LUXMAN M-120 power amp

avatar
Publicēts: 11.08.22 07:20
 citēt
Paklausamies Luxman lēto galu youtu.be...
:big_smile:
avatar
Publicēts: 16.08.22 22:09
 citēt
Pārmaiņas pēc, ieslēdz Pionieri youtu.be...
:big_smile:
avatar
Publicēts: 19.08.22 09:27
 citēt
iemauc Luxman: youtu.be...
avatar
Publicēts: 19.08.22 19:02
 citēt
Aizkrauklei lēni un neizbēgami tuvojās antīks HK verķis... :grimace:
avatar
Publicēts: 19.08.22 20:39
 citēt
Nepieciešama palīdzība no speciem!
Budžeta audio variants +- 500.00EUR
Tātad priekš sistēma pie Tv + mūzonam, vairāk gan mūzonam, nekādas 5.1 un 7.1 utt neinteresē - vienkārši stereo.
Soundbāri arī neinteresē, jo pieņemu ka par šo budžetu nekas labs nesanāk, plus kaut kā “subji” nepatīk..
Telpa 35m2, griestu augstums 2.8m

Ko sakiet par šiem variantiem?
220.lv...

www.dateks.lv...

Jeb labāk skatīties uz kādu stereo pastūzi + “tumbas” atsevišķi?

Piemēram šie “pastūži”

www.1a.lv...

www.tet.lv...

+ atseviski tumbas, droši vien kaut ko no magnat, vai līdzīgiem brendiem, jo pretējā gadījumà tas viss aiziet ārpus pieņemtā budžeta.

Apsveru iespeju ari iegādāties ko lietotu, ja ir kādam kas piedāvājams.
avatar
Publicēts: 19.08.22 22:02
 citēt
Principā tev vajag smart tv, DAC, pastiprinātāju, tumbiņas. Ņemot vērā budžetu jāskatās uz lietotiem. Konkrētus brendus un modeļus nesaukšu tas gaumes jautājums, un jāvēro, ko var salasīt no tirgū piedāvātā.
Piemēram es traumēts ar vecajiem aparātiem, un manas sistēmas var saukt par hibrīdiekārtām jaunais + vecais.
Te smart tv, opt. kabelis, DAC, vintāžas resīveris, tumbas
youtu.be...
avatar
Publicēts: 19.08.22 22:18 labots
 citēt
Pameklēšu variantu bez DAC, kur DAC funkcijas pilda cits verķis
avatar
Publicēts: 19.08.22 22:36
 citēt
Te bluetooth, ko var izmantot DAC vietā, jo tas jau viņā iebūvēts theauris.com...
avatar
Publicēts: 19.08.22 22:48
 citēt
Pagarš video, bet redzams variants ar BluMe. Lētos nevajag pirkt, pat ar koka ausīm jūt kropli.
Ja signālu ņem no tv, vajag ārējo DAC, jo tv iebūvētie ir sūdi. Normāls DAC, ir paša tv cenā. Glābiņš lietoti. Man vēl kāds Cambridge laikam ir aizķēries
youtu.be...
avatar
Publicēts: 20.08.22 16:18 labots
 citēt
Nakamichi resivers ar DAC iebuvetu, uz kura laist var signalu no TV, un viss, neko vairak nevajag
tumbas var piemeklet
vai ja DAC nevajag, tad - vienkarshi klasisks kvalitativs Nakamichi resivers, ar Nelsons Pass shemotehniku, jeb no jaunās paaudzes ar dinamiskāku skanejumu kāds modelis
ir arī daudz citu variantu, vairāk kā 150 tehnikas piedāvājumi
nakamichiriga.website2.me...

pa 500 euro jau var augstakas klases dabut komplektu nevis nemt jaunus lētus sūdus, ko tagad tirgo...
avatar
Publicēts: 20.08.22 20:11
 citēt
Atdzimšana no lūžņa , pēc tr. mehānisma remonta Pioneer PD - S 505 interesants iekraušanas mechānisms
youtu.be...
avatar
Publicēts: 21.08.22 16:00
 citēt
negatIvs:Principā tev vajag smart tv, DAC, pastiprinātāju, tumbiņas. Ņemot vērā budžetu jāskatās uz lietotiem. Konkrētus brendus un modeļus nesaukšu tas gaumes jautājums, un jāvēro, ko var salasīt no tirgū piedāvātā.
Piemēram es traumēts ar vecajiem aparātiem, un manas sistēmas var saukt par hibrīdiekārtām jaunais + vecais.
Te smart tv, opt. kabelis, DAC, vintāžas resīveris, tumbas
[url=https://youtu.be/qtal75SA_zQ



Tātad]https://youtu.be/qtal75SA_zQ


Tātad[/url] sanāk, ka nekas nesanāk.
Ok, cik saprotu tad nepieciešams stereo pastūzis plus tumbas.
Domāju, ka bez DACa pagaidām varētu iztikt.
Starpcitu, sava veida “dac” nav pilnīgi visos atskaņotājos kuri spēj atskaņot digitālu audio?
Par kvalitāti protams cits stāsts, bet nu šī arī domāta tāda budžeta sistēma, drīzāk soundbāra aizvietotājs, jo personīgi nepatīk vasa to soundbār/subju padarīšana.

Ko saki par iepriekš minētajiem budžeta pastūžiem?
Sony STR-DH 190
Cabridge Audio AXA 35 (šim mazāka jauda par sony, bet domāju, ka kvalitatīvāks)

Plus šo tumbu pāris:
avex.lv...
Vai ko līdzīgu?

Tiesa jau iet ārpus budžetu, bet ok -PVNs :D

Varētu lietotu, bet jautājums kur? Negribās ss.lv iegrābties uz kādu vecu ar izklatušiem tranzistoriem utt. pastūzi.
Varbūt pārspīlēju, nav nekādas baigā pieredzes šajā jomā, agrāk bijusi darīšana tikai ar mājas kinozālēm, soundbariem un datora subjiem + bērnībā s90, barks un u701 stereo(ja nekļūdos ar pastūža nosaukumu).

Cik pēc video saprotu Tev ir kolekcija ar audio sistēmām, varbūt ir kas piedāvājumā uz tirgošanu, vai zini kādu kurš plāno tirgot?
avatar
Publicēts: 21.08.22 17:44
 citēt
Luxman aizchapoja - pie klienta. pēc audio testa, ļoti labi sader ar McIntosh priekšas pastiprinātāju :face-glasses:
avatar
Publicēts: 21.08.22 20:57
 citēt
Nav man pieredzes ar pieminētajiem verķiem, bet palasot aprakstus, ņemtu Cabridge Audio AXA 35, tumbiņas arī derēs. Budžetu nevajag kalt akmenī, bet pieņemt elastīgu.
Pērkot pastiprinātāju, varbūt ir iespēja patestēt tumbiņas, un tad izvēlēties.
Man ir dažas kastes tirgošanā, bet antīkās, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, un protams nekādu garantiju nedodu
avatar
Publicēts: 22.08.22 10:36
 citēt
Ko spečuki teiks par šo? www.tet.lv...
avatar
Publicēts: 22.08.22 12:24
 citēt
Grabažu speciālists neteiks neko, gan jau labs, soigjot
avatar
Publicēts: 22.08.22 13:42 labots
 citēt
tūlīt ienāks Nakamichi TOP resīveris, kas skan labāk nekā Accuphase aparāti, par kādiem lētajiem pārcenotiem kembridziem pat nerunājot...apmēram shajā cenu diapazonā, rets aparāts, ebejos iet ap 1000 euro :face-glasses:

patīkama maiga, dabīga skaņa, ko patikami klausities jebkurā skaļumā
avatar
Publicēts: 22.08.22 14:24
 citēt
Atliek vien piebilst, ka Nakamichi resīveri nekad nav bijuši topu virsotnēs, kasešu dekas, no noteikta perioda gan labas:bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.08.22 15:52 labots
 citēt
ierubi kvadrāli: youtu.be...
un tikko viens pastūzis aizgāja

Nakamichi tehnikai ir sērijas un cipari apzīmē klasi tehnikas, protams, ka ir arī budžeta modeļi - tie arī ir klasi augstāki nekā citu firmu izstrādajumi un budzeta naka dekas konkurē ar citu firmu 3 galvu top dekām piemēram , bet TOPaparāti jeb no augšējā gala ir diezgan labi un Latvijā un pasaulē pieprasīti, kā arī reti.
avatar
Publicēts: 22.08.22 16:36
 citēt
negatIvs:Nav man pieredzes ar pieminētajiem verķiem, bet palasot aprakstus, ņemtu Cabridge Audio AXA 35, tumbiņas arī derēs. Budžetu nevajag kalt akmenī, bet pieņemt elastīgu.
Pērkot pastiprinātāju, varbūt ir iespēja patestēt tumbiņas, un tad izvēlēties.
Man ir dažas kastes tirgošanā, bet antīkās, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, un protams nekādu garantiju nedodu


Paldies, nedaudz vel papētīju un tomēr laikam ņemšu atsevišķu pastūzi (cambridge Audio AXR85, vai AXR100) par šiem esot labas atsauksmes.
Par tumbām gan vel nav skaidrības, iespējams kaut ko lietotu, bet jau tagad saprotu, ka budzētā tā pat neiekļaušos. :D
avatar
Publicēts: 22.08.22 16:44
 citēt
lodzija:tūlīt ienāks Nakamichi TOP resīveris, kas skan labāk nekā Accuphase aparāti, par kādiem lētajiem pārcenotiem kembridziem pat nerunājot...apmēram shajā cenu diapazonā, rets aparāts, ebejos iet ap 1000 euro :face-glasses:

patīkama maiga, dabīga skaņa, ko patikami klausities jebkurā skaļumā


Starpcitu, kā Jūs "uz papīra" salīdzieniet šos pastūžus? Nu pieņemot, ka tie nav dzirdēti skanam?
Pieļauju, ka jāpēta tehnisko datu lapas utt.

P.s vik uzmetu aci tas "Nakamichi Reciver 3" DE ebajā maksā 150-300eur, US;a 100-200 dolāri.

P.s.s. Apskatot ss.com ir daudz dažādi Denon, Yamaha, Marantz, Kenwood, Pioneer, Onkyo, Nad un tamlīdzīgi pastūži cenu kategorijā ~150-300. EUR. Viņi tiešām ir labāki par jaunu Cambridge Audio? OK es saprotu kaut kādi top klases modēļi, bet tie arī veci un apskrāpēti maksā 1000+ eur un vel dārgāk, bet pārējie plastmasnieki neizkatas pārliecinoši, mēģināsu papētīt info, vai salīdzinošos testus!

Ja kļūdos droši palabojiet neko daudz no šīs jomas nezinu utt, tik cik youtubē ir dažādi "audiofīlu" apskati, bet nezinu cik daudz tiem var ticēt.
avatar
Publicēts: 22.08.22 17:22 labots
 citēt
esmu 1,5 gadu laikā pardevis 300 aparātus un tirgoju Nakamichi tehniku no 90-to sākuma
un ļoti labi zinu kā skan dabā tehnika :face-glasses:
un pircēji ari ļoti labi uz vietas skaņu var notestēt un paši sajūt, ka ir paliela starpība, starp modeļiem
un visādas smalkas nianses jau ir mas komernoslēpums, ko konkrētiem klientiem uz vietas varu izskaidrot, realiem pircejiem, jo tā ir mana pieredzes un zināšanas, kura praksē iegūtas un pa velti tās kādam skaidrot netaisos
ja pašam interesē daudz maz objektīvs tehnikas vērtējums - iesaku lasīt ASV forumus angliski, par konkrētajiem modeļiem
Jutube noskatoties kā skan - var ari gūt daudz maz pirmo priekštatu par aparātu.
Vēl - dažreiz vajag salāgot akustiku, ar konkrētu pastiprinātāju un otrādi, jo citādi var neskanēt, var nepietikt jaudas lai tumbas iekustināti, kaut pastiprinātājs ļoti labs ir un daudz citu nianšu...

USA cenas tehnikai var droši neskatīties
jo no USA nāks 1)nodoklis 2)baisa transporta maksa, 3)110V baroshanas problēmas
es plānoju dabū sev piemēram USA pastiprinātāju drusku augstāku nekā ADCOM līmenis, bet ne tik dārgu kā McIntosh, un tomēr skatos Eiropā kur var dabūt, jo izmaksas no USA ir baisas...

Vislabākais ir uz vietas SKANJAS TESTS pasham kas patīk
tikko pārdevu ONKYO labu pastiprinātāju, cena pie 150 euro, un pircejs dzirdēja starpību skanējuma, ka ir par SONY 100 euro vintāžas pastiprinātāju - salīdzinājumā SONY diezgan pliekana skaņa, ja neregulē tembrus un neslēdz loudnesu, ONKYO jau ir scēna jūtama, detalizācija, nianses, dzidrums skanējuma, pirka starp citu profesionāls mūziķis, lai nebūtu parmetumu kā kāds parasts cilvēks pirka ar švaku dzirdi....Un viņam mājās ir pa 300 euro jauns Cambridge Audio pastiprinātājs, pateiks, kā skan un kas skan labāk...
teiksim ap jūsu summu 500e, es varu dabūt sev high-end skanējuma daudz augstākas klases tehniku, kuru jau būs prieks klausīties un kaifs sava veida, dzirdēt nianses, detalizāciju labu utml. nevis lēta širpotreba plastmasas skaņu, kas ir lielai daļai mūsdienu jaunās tehnikas vai arī skaņa it kā laba, bet nekādas odziņas tur nav....
Pagajušo gadu klients prasīja Cambridge Audio jau vidējās klases modeļus, bet beigās nopirka UK Arcam ALFA 90 pastiprinātāju, man patika kā skan viņš....arī kur uz 500 euro daŗījuma summa.Bet iespējams var arī ko labāku dabūt....
Un veikals neņems atpakaļ tehniku, es varu paņemt atpakaļ, ar piemaksu, preti citu apmaiņa, ja kas nepatiks :face-glasses:

Audio tehnikai ir jādod cilvēkam prieku, patīkamas emocijas, baudījumu, ka laba kafija, konjaks utml lietas
avatar
Publicēts: 22.08.22 17:46 labots
 citēt
Par jūsu 2 Cambridge audio modeļiem - te ir viņu salidzinajums Jutube roļiks : youtu.be...
baisa tuksa muldēšana gan
bet ok, kā saka pirmajā Džeimsa Bonda filmā, majors Butroids, ieroču meistars, iespējams varētu piemeklēt ko labāku...šajā cenā, liela izvēle gan man nebūs, Luxman tikko pārdevās, bet būs pāris aparāti, kas varētu spēkoties ar Cambridge Audio noteikti:face-wink:

ps Azur serija diezgan laba, cik saprotu FXR ir Azur serijas turpinajums...Bet atkal jāskatās- cik tur piemēram TRAFS ir liels, un cik visādi modernie sūdi sabāzti (visi tie daci, vaifaji, usb uzlādes) kuri tikai paceļ cenu, nevis skanējuma kvalitātes...
man ir pa 500 euro ONKYO Atmos 9 kanālu resīveris, pilns piebāzts ar mūsdienu fiškām, jāsaka, skan ne ūber, bet skan tomēr...visticamāk skan tā Cambridge audio līmenī, bet funkciju būs stipri vairāk, kā ari jauda ir lielāka, nominalā jauda 120Wt uz 8 omi

vārdu sakot ir vismaz 4 piedāvājumi
uz 500 euro Onkyo Dolby atmos 120wt jaudas ar pulti pilns ar modernajam fiskām, DAC blutus, vaifaij ieskaitot, 4K un Hires
uz 500 euro moderns Nakamichi resiveris ar DAC un programmejamu pulti
uz 700 euro bus Nakamichi TOP resiveris driz
un ir drusku dārgāks High-End Accuphase made in japan pastiprinātājs, augstākās klases
nākotnē būs vēl plānos protams, noteikt ari kas no Luxman vidējā gala

intereses pēc paklausijos, kā skan 100 modelis un kā skan salidzinoši SONY , palasijos aprakstus, ir lietas, kurās SONY vinnē Cambridge, bet SONY ir 2-3 reizes lētāks un nav korekti salīdzināt dažādas klases tad
youtu.be...

te skan uz 100 modeļa bāzēts komplekts, nu nezinu, cilvēki prasa īpašniekam, vai ir apmierināts, diemžēl atbildes nav
youtu.be...
avatar
Publicēts: 22.08.22 20:26
 citēt
ARCAM A90 - SKANJAS TESTS - youtu.be...

aptuveni Cambridge Audio vidējās klases līmenis varētu būt
avatar
Publicēts: 22.08.22 23:02
 citēt
Ja tu būtu dzirdējis negatīva Marantz, čurātu karstu....:face-glasses:
avatar
Publicēts: 23.08.22 12:19
 citēt
gneza:Ja tu būtu dzirdējis negatīva Marantz, čurātu karstu....:face-glasses:
, toties lodžijam ir visi vislabākie Eiropas aparāti! Un kāda akustika, lai tos notestētu. Lodžija, man dod atlaidi, pirkšu no tevis!
avatar
Publicēts: 23.08.22 14:54
 citēt
par vēlu ielecu ar ieteikumiem -
soundbāru galvenais mīnuss...nav labu vidu - jo tur pa lielam kartona bubinātājs stūrī un kaut kādi 2w pīkstuļi...ok kā TV skaņas uzlabotājs der...bet mūzikai..ni ni..parasti tos izvēlas tiem kuriem vajag ko kompaktu un tā lai viss vienā.
Es teiktu ka plaukta tumbas + kaut kas tam CA līdzīgs būs labi.
Man gan nav pieņemami ventilators mājas devaisam - ok varbūt ieslēdzas tikai kad karsts - tie mēdz būt skaļi...t'ds kost seivings....ventilators ir lētāks par alumīnija kluci....un mazāks.
Var ņemt arī aktīvās tumbas - tādas tagad ir katram ražotājam - tur galvenais neiegrābties lai tās nesīc - jo viņām ir tāds niķis - jo barošanas avots ir tuvu ieejām ..D klase ..utt
..citiem tas netraucē, citiem traucē..ja vakarā klusumā kaut kas sīc vai rūc...
avatar
Publicēts: 23.08.22 15:14 labots
 citēt
Tādi man ieteikumi no tā kas tagad ss.lv :

onkyo pa nepilni 200 divi trafiņi etc . ir dac : www.ss.lv...

klipš pa 300 www.ss.lv...
nepatīk ka kaut kas kolhozēts

monitor audio pa 250-pīkstuļi zem sietiņa, tātad veseli :D
www.ss.lv...



vēl bija melnās yamaha plauktinieces 200 tās ..ap 100 , bet imho par dārgu - es 300tās pa 30 nopirku :D
patreiz mazs plaukta tumbu piedāvājums - bet tā pa 150 var atrast, un pārējo - vīnā, alū -meitenē :D
avatar
Publicēts: 23.08.22 15:40
 citēt
bija sākotnēji doma, kaut ko kompaktu un izvēle apstājās pie šī de.yamaha.com..., bet skatos, laikam vairs neraž, tātad sarūk iespēja, ka dabūšu un tieši melno.
avatar
Publicēts: 23.08.22 22:16
 citēt
vecie Marantz ir labi, tikai cenas ir baisas,baiss haips uz vinjiem
man pietiek pasham prieks sevis jau ar Nakamichi sākuma līmeņa resīveru, kaut reizēm žēl, kā pārdodas TOP kāds modelis
par plaukta tumbām, piemēram tos Monitor Audio Silver arī esmu noskatījis, cena laba, pat lēta, tikai džeks tirgo jau mēnešiem viņas - tā arī atbilde, kapēc maz labu plaukta tumbu....piedāvājumā otreizējā tirgū...
avatar
Publicēts: 24.08.22 08:07 labots
 citēt
Audio monitor, ja runa par budžeta plaukta tumbām, būs labākais, kas ar Martinesu noticis
:big_smile:
avatar
Publicēts: 24.08.22 09:45 labots
 citēt
jā, jo KLIPSH, BW vai Audio Physic shams nepavilks
lai perk, kamer neesmu parpircis, jo pie manis jau 350euro tādas maksās :face-grin:

PS DALI arī varētu būt labs variants
www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 24.08.22 12:13
 citēt
lodzija:jā, jo KLIPSH, BW vai Audio Physic shams nepavilks
lai perk, kamer neesmu parpircis, jo pie manis jau 350euro tādas maksās :face-grin:

PS DALI arī varētu būt labs variants
https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/bfedl.html#photo-4


/ pirkt lietotas par 250 laikam būs par dārgu, jo es šobrīd redzu jaunas par 249?
avatar
Publicēts: 24.08.22 14:19
 citēt
tas ko redzi - visticamāk cena par vienu - tas jaunais 'marketologu" izgudrojums ...psc..ss.lv darboņi tagad ar šo sāk pārņemt tāvien prasās uzzvanīt un 1 nopirkt nevis 2. psc cirvji.
avatar
Publicēts: 24.08.22 16:20 labots
 citēt
jā, lasiet maziem burtiem piezīmes...DDD
es ar ieķertu klpshus vai bowerīšhus jaunus pa 250, KUR IR ???
avatar
Publicēts: 24.08.22 16:49 labots
 citēt
taisnība gan. 412 pāris
avatar
Publicēts: 24.08.22 16:59 labots
 citēt
Paldies visiem kuri "pieslēdzās" :face-grin:

Laikam jau tas manis nospraustais budžets nav reāls, nu vismaz kam +- normālam. (Budžets ~1000EUR)

Starpcitu aizmirsu pieminēt, ka manuprāt "pastūzim" arī pēc kaut kā jāizskatās, lai nav jāslēpj skapī utt., tas arī ir viens no iemesliem kādēļ neskatos ss.com, jo lielākoties tur ir "plastmasnieki" utt., un/vai pavisam dārgie.
Katrā ziņā par pastūzi laikam ir izlemts: Cambridge Audio AXR85, kādēļ laikam? Ja kāds zinātājs pārliecinās par labu AXR100, tad piemestus tos nepilnos 100Eur - sak "ar skatu nākotnē". Paķemmēju youtubi un kaut kādu "audiofīlu" apskatus - sakot ka esot labs budžetnieks + pēc skata arī nav galīgākais neglītenis, kaut kas ir no Yamaha manīts, bet kaut kā neuzticos viņiem. :D

Nu un tad paliek tumbas, skatos uz plaukta (par statīviem izdomās vēlāk)
Internetā daudz info par šeit pieminētajiem Monitor Audio Bronze 100, arī daudzi saka, ka labs price/performance, taču šajā cenu kategorījā pavīd kaut kādi citi brendi.

Cambridge Audio AXR85: 450.00EUR
Monitor Audio Bronze 100 (pāris): 500.00EUR
Tātad jaunajā budžetā iekļaujos, jautājums vienīgi, vai ir vērts piemaksāt par Cambridge Audio AXR100?
avatar
Publicēts: 24.08.22 17:11 labots
 citēt
viens mans pazina teica, ka Monitor Audio Bronze lētākā sērija ir S30 līmenja, dzeks ar auto audio pro nemiem gadiem ,rubi fishku
njā, izmest 1000 euro par kādu galīgu entry levelu - tas ir veikalnieku plus LIELS< ka shamie māk labi nokāst naudu :face-grin:
Cēsu ielas kantori nopietnie aparāti jauni ap stuku maksā

PS tikko apmierināts klients aizgāja, ar 2 aparātiem kastē :face-glasses: pateicu, ja izdomās, var nakotnē uz ko labāku (domāts Nakamichi) apmainīt, ar piemaksu, labam klientam nav žēl iet pretīm :face-smile:

sale tests
youtu.be...

piemēram tās Monitor Audio Bronze es varētu dabūt mazlietotas pa 400 euro, jau 100 ekonomija
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 49
  5. 50
  6. 51
  7. 52
  8. 53
  9. 54
  10. 55
  11. 56
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):