forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. ...
  12. 58
  13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.02.17 09:21
 citēt
Ā, nu tur jau pavisam cita lieta - profesionālām izlietņmontāžas korporācijām citas prasības.
avatar
Publicēts: 28.02.17 19:10
 citēt
izlietne, viens no 1000 gadījumiem. To zāģi bez dziļuma iestellēšanas, vēl var pagriez arī leņķī. līneāli ir arī 3m garumā, var salikt kopā divus un vairāk. tas svarīgi, piemēram, ideāli taisni nozāģēt, ar vagondēļiem noklāta paneļa perimetru, lāseni, logu ailes, virs un zem logiem robus, dekoratīvām apdarēm utt. utt. utt:big_smile:
avatar
Publicēts: 28.02.17 20:18
 citēt
Tas zāģis tā ir lieta, bet man pēc dzelzs aizkara krišanas liels atklājums bija kniedēšanas stangas. Sakniedēt 2 bleķus neaizejot otrā pusē un pat roku tur nebāžot, tas bija burvju mākslinieka cienīgi.:face-smile::face-glasses:
avatar
Publicēts: 28.02.17 20:39
 citēt
šitās, kad pērk, jāskatās, lai konstrukcija nesastāv no jumta skārda tipa detaļām.... kad jākniedē 4-6mm kniedes, sevišķi nerūsējošā tērauda, tad ar šitāda tipa ir par īsu. Nopietniem darbiem izmanto pneimatiskās
avatar
Publicēts: 28.02.17 21:31 labots
 citēt
negatIvs:šitās, kad pērk, jāskatās, lai konstrukcija nesastāv no jumta skārda tipa detaļām.... kad jākniedē 4-6mm kniedes, sevišķi nerūsējošā tērauda, tad ar šitāda tipa ir par īsu. Nopietniem darbiem izmanto pneimatiskās


..vai ar "ermoņikas" spēka pievadu..

avatar
Publicēts: 28.02.17 21:54
 citēt
nelielus apjomus var kniedēt ar viskautko, un mājas/šķūnīša/garāžas vajadzībām pietiek kniedējamām stangām vai ermoņikām, bet kad pa dienu jāsakniedē vairāki simti ņeržas 6mm kniežu, tad labāk tomēr



:big_smile:
avatar
Publicēts: 28.02.17 22:35
 citēt
GunarsII:Tas zāģis tā ir lieta, bet man pēc dzelzs aizkara krišanas liels atklājums bija kniedēšanas stangas. Sakniedēt 2 bleķus neaizejot otrā pusē un pat roku tur nebāžot, tas bija burvju mākslinieka cienīgi.:face-smile::face-glasses:


Tā manta, kas bildē, salūzt pie nerūsošā tērauda pirmās, retāk 2-10tās kniedes. Pamēģini vītņu kniedes - pavērsies jauns līmenis.
avatar
Publicēts: 01.03.17 15:33 labots
 citēt
Vītņkniedes, vot tā ir manta...
GunarsII ieprovē, tik jauns kniedējamais būs jāpērk ;)
avatar
Publicēts: 01.03.17 16:48
 citēt
avatar
Publicēts: 01.03.17 22:13
 citēt
Paldies, kungi, par ieteikumu. Tāpat kā kādreiz parastā kniežu stanga, tā tagad vītņu kniedes man ir jaunums. Kniedēju reti un ap 3mm tāpēc iztiku ar kau kādu lētuci. Bet kad gatavošos lidmašīnas spārnu kniedēšanai, atcerēšos visus ieteikumus.:face-smile:
avatar
Publicēts: 02.03.17 00:39
 citēt
GunarsII: Bet kad gatavošos lidmašīnas spārnu kniedēšanai, atcerēšos visus ieteikumus.:face-smile:


Nemaz nesmejies - nezinu kā tagad, bet kādreiz ļotenes kniedēja ar pirotehniskām kniedēm - līdzīgi kā velkamās, bet cauruma nav - dziļais gals vnk uzsprāgst un atveras kā "puķe". Savukārt vītņkniedes krāsotam virsmām un maziem apjomiem - lielākiem ir cietsakausējuma vītņurbis ar tupu konusu sākumā - to rotējošu, ar spēku spiež plāksnē, caurulē - ar berzi tas uzkarsē metālu sarkanu līdz tas sarkans paliek, tad dzeltens un gana mīksts, lai konus izietu tam cauri un tālāk sekojošā vītne uzkarsušajā metālā iegriež ceļu un mašīna nobloķējas, ierubī atpakaļgaitu un izskrūvējas arā atstājot vītni ne 2mm ka plāksnes biezums, bet uz izkausētā metāla pamata pāris reizes biezāku.
avatar
Publicēts: 02.03.17 01:51 labots
 citēt
TesMens:pēc apraksta nesapratu, kurā brīdī kas notiek un kur tās vītnes vajadzīgas, kā plāksnes tiek savilktas kopā. Varbūt tev zināms kāds video, kur tas paskaidrots vai instrukciju zīmējumi?


Nevelk nekādas plāksnes kopā - vītni vajag materiālā kas ir par plānu, lai viņa tupa vītni iegrieztu (neturēs tie 1,5 apgriezieni.




www.youtube.com...


Te tehnoloģija kur vītni griež ar otru tooli, bet ir kur tas viss notiek ar vienu vai vispār ar pašu skrūvi





Kāpēc Tu mūžīgi pieprasi ne elementāri iesit googlē pāris vārdus?
avatar
Publicēts: 02.03.17 02:23
 citēt
TesMens:ierakstot gūglē ''vītņkniede'' neparādās nekas no tā, ko Tu te pievienoji.
Tik un tā nesapratu, kam tā kniede der, ja nesavelk kopā divas plāksnes. Vai tā ir kā ligzda ar vītni citai skrūvei? Un kas ir sarkanā plāksnes apakša otrajā zīmējumā ar neredzu. jautājis neko nebūtu, bet Tu gari un nesaprotami aprakstīji, kā tas notiek. Gribēju konkrētāk saprast, kam tas vajadzīgs, tā ar nesapratu. Pārāk tālu esmu no jaunajām tehnoloģijām, pļaujmašīnas zobus kniedēju ar naglu fragmentiem.


Ne pirmo reizi jautāju - kāpēc interesējies (diskutē) par lietām kuras Tev nevajag (neorientējies, neinteresē?)

Vīņukniedes lieto tur kur vītni vajag (skrūvi ieskrūvēt vajag), bet materiāla biezums par plānu vītnes griešanai - tālāk ir pilnīgi pie pakaļas vai tā vieno kopā 2 plāksnes, neplāksnes 21nu plāksni, drāts gredzenus, kronšteinus vai cilpu kurā pakārties. Vītne ir - slodzi tur - dari ko gribi.
avatar
Publicēts: 02.03.17 09:12 labots
 citēt
TesMens: Interesē viss, nevis acīm redzami nenodarbojos un nedaru. Nekad nevaru zināt, kurā brīdī šī risinājuma iespēja man var saimniecībā noderēt.

Bet- tas, ko esi ielicis, nebūt nav vītņkniedes,



Paviršība bremzē pat interesi - var sākt ar to, ka izlasa kas rakstīts:


Maris: vītņkniedes krāsotam virsmām un maziem apjomiem - lielākiem ir cietsakausējuma vītņurbis ar tupu konusu sākumā - to rotējošu, ar spēku spiež plāksnē, caurulē - ar berzi tas uzkarsē metālu sarkanu...


Saimniecībā jau elementāru 1 caurumu tēraudā borē pusi dienas i ar kaimiņu palīdzību - ātri izurbt 100 caurumus un iekniedēt tajos vītnes ir pāri saimniecības latiņai. Lai arī vienkārša lieta ko katrā skrūvju bodē tirgo jau vairāk kā 20 gadus.
avatar
Publicēts: 05.03.17 00:35 labots
 citēt
Jauns, smuks gadžetiņš, sērija Australia, ir arī citu veidu modeļi, 5 pavisam www.manfrotto.co.uk...

]

Saprotams, no kurienes iedvesma un krāsu salikums



Man pāķos laukmalā ar labi piestāvētu

avatar
Publicēts: 05.03.17 07:48
 citēt
Nu nazynu, man zils ar sarkanu tā ne visai... :amazing:
avatar
Publicēts: 05.03.17 08:05
 citēt
Es esmu izklaidīgs, šitādu neaizmirstu ne ķēķī uz galda, ne upmalā!:face-smile:
avatar
Publicēts: 05.03.17 08:43 labots
 citēt
Es arī esmu isklaidīks, bet dzeru maz, lai neaizmirstu, pietiek arī ar Kulmaņa Reindžer Komforta sarkanumu.

avatar
Publicēts: 05.03.17 10:02
 citēt


gaumīgas somiņas telefonam
avatar
Publicēts: 05.03.17 13:26
 citēt
foršas datortumbiņas

avatar
Publicēts: 05.03.17 13:30
 citēt
Nu un cik db jūtība tad šīm ir? Pa manam svarīgākais parametrs, ar frekvenču līknēm, jaudu un filtriem jau visi tiek galā.
avatar
Publicēts: 05.03.17 13:39
 citēt
kolekcijai derētu www.ss.lv... , bet ir viens BET, ss.-ā cenas ir, maigi sakot, nedaudz uzskrūvētas ....
avatar
Publicēts: 05.03.17 14:08
 citēt
Ja šķiet pa dārgu- pameklē Ebay.
Tikai rēķinies, ka tik vecām skandām var būt nokautas basinieku piekares.
Var jau nomaiņit- ir remkomplekti nopērkami, bet tas pavilks vēl uz kādu simtiņu (par darbu un detaļām) bet tās vairs nebūs autentiskas "vintāžas" skandas, bet kaučkāds mistrojums...:face-wink:
avatar
Publicēts: 05.03.17 14:19
 citēt
man nevajag konkrēti šitādas, bet derētu no tā laika perioda, jo ir attiecīgs pastiprinātājs, vai arī derētu vienam Fischera resīverim. Šitādas ebay, dārgākās, laikam, redzēju pa ~ 290 eiro. ir bijusi darīšana ar vintāžas skandām. Vienas - Infinity dabūju vispār ideālā stāvoklī, vienām nācās meklēt pīkstuļus. speciāli oriģinālos nemeklēju, ieliku pēc pretestības atbilstošus, pēc izmēriem pielāgojamus, pēc parametriem - fr. diapazona, jūtības labākus, viss mierīgi
avatar
Publicēts: 05.03.17 14:21
 citēt
nekur nesteidzos, ir daži kanāli - preces no Vācijas, ar tiem tad arī periodiski apzvanos
avatar
Publicēts: 05.03.17 14:35
 citēt
Klau vīri, ja jau jums te kolekcijas, taisiet muzeju. Manam kaimiņam, tepat aiz žoga, esot ap 100 vēsturisko motociklu. Pāgājšvasar ielēja pamatus muzejam. Es domāju, vai sev blakus labprātāk gribētu motociklu, vai skandu muzeju...Rēkoņa ir abos gadījumos...:face-grin:
avatar
Publicēts: 05.03.17 14:38
 citēt
A vot interesanti - telefonam ar knaģi var piekniept klāt kādus basu skaļruņus?..
avatar
Publicēts: 05.03.17 15:16
 citēt
ar knaģi piekabina augstvērtīgus objektīvus. Bet par skaļruņiem runājot, nav problēmu piejūgt, sākot no kabatas formāta, un beidzot ar stacionāru audiosistēmu, vai caur bluetooch, vai ar vadiem, no austiņu izejas
avatar
Publicēts: 05.03.17 15:22
 citēt
patiesiem analogā pastiprinājuma, un augstvērtīga skanējuma piekritējiem tiek piedāvātas neskaitāmas konstrukcijas

avatar
Publicēts: 05.03.17 15:26
 citēt
Vienkāršāks risinājums - telefonu ielikt spainī, vo!
avatar
Publicēts: 05.03.17 15:43
 citēt
muzikas baudīšanas estēti, kam rūp kvalitāte, un kuriem nav svešs videi draudzīgs muzikas klausīšanās process, noteikti izvēlēsies koka akustiku


avatar
Publicēts: 05.03.17 15:46
 citēt
kam tuvāki dzelži, nebūs vienaldzīgi šim telefonaudio attīstības virzienam

avatar
Publicēts: 05.03.17 15:55
 citēt
Nav obligāti jāliek bleķa spainī, man laukos ir lielais alus darāmais koka kubls, vo, kas par akustisko sistēmu sanāktu!
avatar
Publicēts: 05.03.17 16:21 labots
 citēt
Ko mēs te runājam par gadžetiem! Šim džekam nākamais pirkums jau esot noskatīts - Oly EM1 II:face-smile:

avatar
Publicēts: 05.03.17 16:42
 citēt
negatIvs:man nevajag konkrēti šitādas, bet derētu no tā laika perioda, jo ir attiecīgs pastiprinātājs, vai arī derētu vienam Fischera resīverim. Šitādas ebay, dārgākās, laikam, redzēju pa ~ 290 eiro. ir bijusi darīšana ar vintāžas skandām. Vienas - Infinity dabūju vispār ideālā stāvoklī, vienām nācās meklēt pīkstuļus. speciāli oriģinālos nemeklēju, ieliku pēc pretestības atbilstošus, pēc izmēriem pielāgojamus, pēc parametriem - fr. diapazona, jūtības labākus, viss mierīgi


Vecajām (vintāžas) skandām ar pīkstuļiem problēmu man nav bijis, bet basinieku piekare gan ļoti bieži ir galīgi nodilusi- sevišķi tiem basiniekiem, kuriem tā piekare nevis no gumijas, bet gan plānam porolonam līdzīga materiāla. Vot tad i sanāk- piekares gredzenu komplekts- 30-40 Eur, vēl tik pat par pārlīmēšanu pie meistara. Tādos gadījienos labāk nopērku turpat Ebajā lidzīga izmēra un parametru basinieku, nevis remontēju veco.

Tagadējām tumbiņām (vidēja izmēra Technics SB-C350) basinieki turās labi, bet pīkstuļus gan ir gadījies nosvilināt- pastiprinātājam max jauda pāri simtam W un, ja slēgājot aparātus, piemirstas nogriezt skaļumu, lido ārā, ka nemetas. Pieredzējis meistars ieteica ieslēgt pīkstulim virknē 12V 0,26 A spuldzīti (tā viņš sarēķināja)- darbojas, kā "drošinātājs". Pagaidām tfu-tfu OK- tie orig. pīkstuļi tomēr bija padārgi..:face-crying:
avatar
Publicēts: 05.03.17 17:14 labots
 citēt
Vajadzīgās kapacitātes kondensatori jau parasti oriģinālā sadalošā filtra shēmā ir iekļauti. Šoreiz runa par to, ka regulāri spēlējos ar dažādiem vinilatskaņotājiem, tie slēdzami ļoti jūtīgā "Phono" ieejā. Un, ja pirms atskaņotāja pārštepselēšanas piemirsas izslēgt pastiprinātāju vai vismaz nogriezt skaļumu, dažreiz sanāk stiprs blieziens, kura rezultātā parasti pirmie cieš tie pīkstuļi.
Ar to spuldzīti virknē sanāk tāda kā aizsardzība pret muļķi (šoreiz- vecu muļķi- aizmāršu)... :face-grin:
avatar
Publicēts: 05.03.17 17:41
 citēt
Es tās tumbas nopirku, ar jau izblieztiem pīkstuļiem. attiecīgi nositu cenu. Jau pērkot bija projekts galvā, pīkstuļi izmaksāja , kaut kur 40 eiro katrs. Ebay tāpēc tādas lietas nepērku, kaut cenas tur ir vilinošas. Labāk pirkt dzīvajā, lai var izpētīt stāvokli, pārbaudīt, aptaustīt
avatar
Publicēts: 05.03.17 17:43 labots
 citēt
Kondīzeris noņem zemās frekvences, bet spuldzes veida aizsardzība pilnīgi oficiāli bija lampu aparatūras kvēles ķēdēs un saucās par bareteru. Kad pārdega, patiešām varēja aizvietot ar parastu spuldzīti.

avatar
Publicēts: 05.03.17 18:25
 citēt
bet pīkstuļa ķēdē, spuldzīte nesanāk papildus pretestība?
avatar
Publicēts: 05.03.17 18:34
 citēt
Sanāks. Tik jāzina, kāda tai pretestība un jauda pret skaļruni, var sanākt, ka jaudīga spuldze neko uz skaļruni nedzēš, bet mazjaudīga deg un skaļrunis klusē.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. ...
  12. 58
  13. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):