forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 5
  5. 6
  6. 7
  7. 8
  8. 9
  9. 10
  10. 11
  11. 12
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.03.17 08:47
 citēt
var arī vadus sameklēt, bet konkrēti paziņam vajag drusku citiem mērķiem
avatar
Publicēts: 21.03.17 08:54
 citēt
avatar
Publicēts: 21.03.17 09:20
 citēt
Pērciet vien resīverus par tūstošiem, bet pie apvāršņa jau ceļ galvu kārtējā laupītāju banda ar savu DAB, kura liks mums visus rādiķus izmest mēslainē, jo JAUNAIS VEĻAS PULVERIS MAZGĀ VĒL LABĀK! :anger::anger::anger:
avatar
Publicēts: 21.03.17 09:45
 citēt
Schneider:Pērciet vien resīverus par tūstošiem, bet pie apvāršņa jau ceļ galvu kārtējā laupītāju banda ar savu DAB, kura liks mums visus rādiķus izmest mēslainē, jo JAUNAIS VEĻAS PULVERIS MAZGĀ VĒL LABĀK! :anger::anger::anger:

Nekur nespruksi, un DAB radio tāpat kā digitālā TV ir solis uz priekšu. Ja resīvers man būtu jāpērk šodien, es ilgi domātu, vai vajag daudzkanālu kinozāles skaņu, vai pietiek ar stereo. Kad pirku, tad mājas kinozālēm bija vispārējais pacēlums un eiforija, bet garākā distancē sapratu, ka pielietoju ļoti reti.
avatar
Publicēts: 21.03.17 09:52 labots
 citēt
Resīvers vispār nav vajadzīgs,MAN,jo radio klausos tikai mašīnā.Mājās normāls stereo un labs mājas kino.Nevaru jau iedomāties skatīties filmu vienkārši stereo variantā.
avatar
Publicēts: 21.03.17 10:22
 citēt
Par to DAB, vēl būtu jāpaštuko. Ir vairāki formāti digitālajam radio. DAB nav tas optimālākais, ja palasa forumus. katrā ziņā, lai vai uz kādu formātu aizies, būs pieejamas signāla pārveidošanas kārbiņas, un vintāžas resīverīšus, varēs darbināt tikai tā
avatar
Publicēts: 21.03.17 10:30
 citēt
Jolan:Resīvers vispār nav vajadzīgs,MAN,jo radio klausos tikai mašīnā.Mājās normāls stereo un labs mājas kino.Nevaru jau iedomāties skatīties filmu vienkārši stereo variantā.

Īstiem filmu faniem kā minimumu vajag kaut ko šitādu un būtībā jālieto projektors, jo klātbūtnes efektam cilvēciņiem, kas skraida pa ekrānu jābūt vienādā augumā ar skatītāju.:face-glasses:
avatar
Publicēts: 21.03.17 11:12
 citēt
sarosās vintāžas cienītāji www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 21.03.17 11:36 labots
 citēt
pasūtīju to Fidelity STEREO somu, mazo, 100W pastūzis, šļakatu noturīgas AS
zaļā krāsā, notestēšu

PS pārgāju uz vintāžas mobilkām
Iphone 4
I Galaksy
SONY LT26i
katram savu plusi, mīnusi, jaudas ziņā SONY vislabākais, apple kā saka - ārpus konkurences
SONY 12MPIX kamera, duālais procis, tapēc velk labi feisbūku
www.gsmarena.com...
avatar
Publicēts: 21.03.17 11:37 labots
 citēt
GunarsII:
Jolan:Resīvers vispār nav vajadzīgs,MAN,jo radio klausos tikai mašīnā.Mājās normāls stereo un labs mājas kino.Nevaru jau iedomāties skatīties filmu vienkārši stereo variantā.

Īstiem filmu faniem kā minimumu vajag kaut ko šitādu un būtībā jālieto projektors, jo klātbūtnes efektam cilvēciņiem, kas skraida pa ekrānu jābūt vienādā augumā ar skatītāju.:face-glasses:



:face-grin::face-grin: Lietoju projektoru un 120" ekrānu,6 jaudas pastiprinātāji,2 sabiņi,9 tumbiņas.Saslēgts viss ir 7.2.2(divas griestu tumbiņas).
avatar
Publicēts: 21.03.17 11:42 labots
 citēt
wow
es arī lietoju BENQ DLP sistēmas projektoru, plusi - ka mazs, var pārvadāt
ekrāns Reflecta 125 cm, arī pārvadājams
youtu.be...
pavisam cits skaņas, video baudījums, it sevišķi draugu lokā :face-smile:
tumbas pagaidām - MICROLAB SOLO 5, iebuvēts pastūzis, apmierina
S90 nakotnē plānojās

ir ASUS kompis, no kura jūtami labāka bildes kvalitāte, jo HD izeja
avatar
Publicēts: 21.03.17 11:46
 citēt
Man projektors un ekrāns nav pārvietojami.DLP nepatīk dēļ varavīksnes un svakas melnās krāsas.Spriežot pēc tā video,vairāk izskatās pēc miskasters nevis mājas kino.Vismaz pirms filmēšanas varēji māju sakārtot.
avatar
Publicēts: 21.03.17 11:51
 citēt
Jolan:Man projektors un ekrāns nav pārvietojami.DLP nepatīk dēļ varavīksnes un svakas melnās krāsas.Spriežot pēc tā video,vairāk izskatās pēc miskasters nevis mājas kino.Vismaz pirms filmēšanas varēji māju sakārtot.

uz to brīdi gaidiju motorollera motoru no Anglijas, tapēc motorolers fonā :face-grin:
tomēr dzīvoklī remontēt ir siltāk
avatar
Publicēts: 21.03.17 12:08
 citēt
Jolan:
:face-grin::face-grin: Lietoju projektoru un 120" ekrānu,6 jaudas pastiprinātāji,2 sabiņi,9 tumbiņas.Saslēgts viss ir 7.2.2(divas grietu tumbiņas).

Visu cieņu, tā ir īsta kinozāle! Tādu pieticīgu demo bildīti biju ielicis...:face-smile:
Nopietnāku vajag!:face-smile:
avatar
Publicēts: 21.03.17 12:17
 citēt
...arī iepekšējā bija glīta :face-grin:
avatar
Publicēts: 21.03.17 12:39
 citēt
Lietoju projektoru un 120" ekrānu,6 jaudas pastiprinātāji,2 sabiņi,9 tumbiņas.Saslēgts viss ir 7.2.2(divas grietu tumbiņas). (c) Jolan

Spēcīgi.... man neko tādu nebūtu kur salikt.... Interese par mājas kinozālēm, man uzplaiksnīja ap 2000- šo gadu, kad nopirku pirmo DVD aparātu, līdz kādam 2010 arī diezgan intensīvi filmas skatījos. Tad, kā krievi saka - suķ poņal, un tagad, pēdējos gadus, filmas skatos ļoti reti, un pēc kārtīgas filtrēšanas, un tās nav ne drūmie bojeviki, ne fantastika, tā kā iztieku ar stereo variantu ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.03.17 12:48
 citēt
...ar laiku visiem filtrs pastiprinās gan mūzikā,gan kino.Nedēļā 1-2 filmas uz projektora nolūru(agrāk,kad filtrs biija švaks lūrēju kritni vairāk).Vajadzēja piebremzēt,jo vietas filmām arī palika mazāk.Ir arī filmas,kuras tik nokačāju un fonā uz TV noskatos,lai būtu lietas kursā.
avatar
Publicēts: 21.03.17 12:54
 citēt
TesMens:Es vienreiz biju pakāris e krāniņu, tādu uz kā kādreiz rādīja diapozitīvus, palaidu filmiņu. efekts ir, bet likās kaut kā pārspīlēti, nedz ar laika ir, lai speciāli skatītos visādu figņu tik nopietni. Slaucējas labāk izskatās un vairāk man uzmanības pievērš, ja kopīgi ieturam maltīti vai darām kopīgu darbu, nevis skatāmies filmu, no kuras acu nevar novērst. Turklāt, latviešu filmu klasika ir tik švaki digitalizēta, ka nav jēgas no laba projektora.

www.youtube.com...
19:20 sākas klasiskā dziesma par zuti un buti.



....pie sakarīga projektora un kiņča kūtī-govis dotu vairāk piena un slaucējām būtu izpildīts plāns.Ir vērts padomāt ;)
avatar
Publicēts: 21.03.17 13:26
 citēt
Lūk šī ir vintage www.ss.lv...
...un domāju arī skan labi
avatar
Publicēts: 21.03.17 13:37
 citēt
negatIvs:Lietoju projektoru un 120" ekrānu,6 jaudas pastiprinātāji,2 sabiņi,9 tumbiņas.Saslēgts viss ir 7.2.2(divas grietu tumbiņas). (c) Jolan

Spēcīgi.... man neko tādu nebūtu kur salikt.... Interese par mājas kinozālēm, man uzplaiksnīja ap 2000- šo gadu, kad nopirku pirmo DVD aparātu, līdz kādam 2010 arī diezgan intensīvi filmas skatījos. Tad, kā krievi saka - suķ poņal, un tagad, pēdējos gadus, filmas skatos ļoti reti, un pēc kārtīgas filtrēšanas, un tās nav ne drūmie bojeviki, ne fantastika, tā kā iztieku ar stereo variantu ... :bad_smile:

Tieši tā, tas viss ir kulturāli jāsaliek un jāpielieto. Mans kaimiņš salika visu pagrabstāvā jau iepriekš tam plānotā telpā. Bet es savā iepriekšējā dzīvē, kad biju visādas elektronikas importētājs, piegādāju kaudzi dzelžu kāda Latvijā pazīstama būvnieka jaunajai mājai. Un, kad viss bija salikts, iespaids un izskats bija......kā studentu kopmītnes istabiņā...:face-sad:
avatar
Publicēts: 21.03.17 15:18
 citēt
GunarsII:
Jolan:Resīvers vispār nav vajadzīgs,MAN,jo radio klausos tikai mašīnā.Mājās normāls stereo un labs mājas kino.Nevaru jau iedomāties skatīties filmu vienkārši stereo variantā.

Īstiem filmu faniem kā minimumu vajag kaut ko šitādu un būtībā jālieto projektors, jo klātbūtnes efektam cilvēciņiem, kas skraida pa ekrānu jābūt vienādā augumā ar skatītāju.:face-glasses:


Vai nu man acis sūdīgi rāda, vai arī tajā attēlā dīvāns/skandas ir pilnīgi greizi nolikti.

Jolan:Lūk šī ir vintage www.ss.lv...
...un domāju arī skan labi


Akufāze, protams, ir nopietnc zīmols, bet 89. gada diskmašīnu (transportu) un ciparanalogo pārveidotāju es noteikti neieteiktu pirkt par šādu vai jebkādu naudu. Biju reiz es pats uz tiem vecīšiem kritis un pagādāju no Japānas Parasound D/AC-1600. Nu tipa skanēja, bet šodien to pašu no 200EUR iekārtas var dabūt mazākā un ar USB aprīkotā kastītē.

80o beigas, 90ie bija A un AB klases tranzistoru pastiprinātāju zelta laikmets. Tos tagad ir jēga apkopt un lietot, jo kopumā no jaunajām iekārtām tieši stereo jaudas tehnika ir visbēdīgākajā stāvoklī.
avatar
Publicēts: 21.03.17 16:31 labots
 citēt
Kādu laiku atpakaļ lietoju Parasound D/AC-2000Ultra un var pateikt,ka mūsdienu sūdi līdz 1000EUR pat blakus nestāv pēc skaņas

p.s. būtu interesnti paklausīties "kastīti" par 200EUR,kas skanēs labāk par 1600 Parasoundu.
avatar
Publicēts: 21.03.17 16:41
 citēt
Jolan:mūsdienu sūdi līdz 1000EUR


Uzvārdus studijā! Ir daudz sūdu tur ārā abpus 1000EUR atzīmei.
avatar
Publicēts: 21.03.17 16:48
 citēt
TEAC UD-503 / Audiolab M-DAC Black /MARANTZ HD-DAC1 ir ņemti klausīties.MALKA.Tikai krāsni kurināt nevis mūziku klausīties.No nedārgiem sakarīgi skanēja ProJect DAC Box DS2 Ultra
avatar
Publicēts: 21.03.17 17:00
 citēt
TesMens:
Jolan:Lūk šī ir vintage www.ss.lv...
...un domāju arī skan labi


Šitādu jau nav vērts likt kūtī! Un, paskatoties cenu, man liekas, ka tas ir pēdējais, ko pirkšu. Tad jau labāk kādu gaišu objektīvu vai jaudīgu zibspuldzi.


...ja cilvēkam tiešām rūp lopiņu labsajūta,tad cena nav augsta
avatar
Publicēts: 21.03.17 19:40
 citēt
Paziņas padalās ar informāciju www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 21.03.17 19:58
 citēt
Kas te, Latvijā visiem ir ar tām vidējām frekvencēm?!:face-grin:
Pa Jūrmalas 3-joslu šoseju arī visi brauc pa vidu...:face-grin:
Man visas skandas ir 2 joslu un man patīk.:face-smile:
avatar
Publicēts: 21.03.17 20:03 labots
 citēt
Jolan:
Tikai krāsni kurināt nevis mūziku klausīties.


Skatos, ka FB apvārsnī jaunas zvaigznes (experti) uzlēkušas.
Lunim & Co būs jāparūmējas. Jolan forever! ...:face-grin:
avatar
Publicēts: 21.03.17 20:11
 citēt
TesMens:nene, šitie visi mājās mājās neiederas, ne pēc cenas, ne pēc parametriem un izskata! Un kur nu vēl kūtī!
Kūtī man karājas viens rozā rādžiņš, FM stereo, ko pirms 25 gadiem pirku pa 6 Ls. Un mājās pie savām vidējo frekvinču skandām ar netaisos likt klāt ko dārgāku par 100€. 25€ būtu optimums, protams. man nevajag lielu jaudu, citādi kāds to uzgriež un intelektuālas sarunas vairs nav iespējamas.


jaudai jābūt ar rezervi. Ja ir normāli pielasīta un sabalansēta aparatūra, var mierīgi sarunāties pat pie paliela skaļuma, tai pašā laikā 5w pļerkškis sarunu procesu padarīs neiespējamu, un vēl uz nerviem nokritīs ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.03.17 20:12
 citēt
Cik tev Frīdi kilogramu aparatūras sekcijā?
avatar
Publicēts: 21.03.17 20:26 labots
 citēt
Esmu bišku "uz augšu pasists" ar manas jaunības laiku (nostaļģiskiem) aparātiem - 1970-80,g.g).
Ko ar to domā šodienas "spečuks" Jolans- nezinu- mana gaume ir mana gaume un citi "ciparugalvas" man pie kājas..:face-grin::face-wink:
Mani pašreizēji "pastāvīgie" iemītnieki ir šie )- pārējie Technics CD/MD/ tuner dzīvo augstākā, bildēs neredzamā plauktiņā:



Kā jau vairākkārt rakstīju, katram savas prioritātes un iespējas- kāda jēga lieki šķēpus lauzt.

Bet vispār- nepatīk pārāk kategoriskie "zinātāji" visās jomās.
Jo sevišķi, ja neizskatās gana ticami...:face-crying:
avatar
Publicēts: 21.03.17 20:28
 citēt
Man līdzīgi. ir dažas kastes, kuras pieturu, citas paklausos un pārdodu tālāk, visu laiku kaut kas neapmierina
avatar
Publicēts: 21.03.17 20:38 labots
 citēt
Jolan:Lūk šī ir vintage www.ss.lv...
...un domāju arī skan labi


Jolan: ir ņemti klausīties.MALKA.Tikai krāsni kurināt nevis mūziku klausīties.


Auto analoģijās pārveidojot- visi, kas brauc ar Golf/ Passat & Co ir lohi? .:face-wink:
Pats "viszinis": Jolans laikam vizinās ar kādu Lambo/ Ferrari & Co?. Vai, varbūt, viņš ir kāds joprojām nezināms slavens audio eksperts?
Zolīds cilvēks rakstītu "man nepatīk", nevis "malka" utml,,,

Bet šeit-spriežot pēc analoģijām Fotobloga galerijā - neizskatās ticami - diemžēl, mute izskatās lielāka par varēšanu... :anger:
avatar
Publicēts: 21.03.17 20:59
 citēt
Friidis:
Jolan:Lūk šī ir vintage www.ss.lv...
...un domāju arī skan labi


Jolan: ir ņemti klausīties.MALKA.Tikai krāsni kurināt nevis mūziku klausīties.


Auto analoģijās pārveidojot- visi, kas brauc ar Golf/ Passat & Co ir lohi? .:face-wink:
Pats "viszinis": Jolans laikam vizinās ar kādu Lambo/ Ferrari & Co?.
Spriežot pēc analoģijām Fotobloga galerijā - neizskatās ticami - mute ir lielāka par varēšanu... :anger:


...es saprotu,ka ar laiku uztvere cilvēkiem notrulinās un neuztver izlasīto.Tāpēc sagremoju speciāli pensionāram-Manis pieminētais ProJect dac ,kurš skanēja, ir lētākais no pieminētājiem-500EUR.Tāpēc Tavus murgus par Lambo/Ferrari es nesapratu.
avatar
Publicēts: 21.03.17 21:05
 citēt
Jolan:TEAC UD-503 / Audiolab M-DAC Black /MARANTZ HD-DAC1 ir ņemti klausīties.MALKA.Tikai krāsni kurināt nevis mūziku klausīties.No nedārgiem sakarīgi skanēja ProJect DAC Box DS2 Ultra


TEAC digitālā tehnika nav izdevusies, Audiolab M-DAC neesmu klausījies, bet uz Marantz liku lielas cerības. Diemžēl šis Marantz skan ļoti viduvēji par savu cenu un izskatās, ka klausīts aparāts nav, pirms nonākšanas tirgū. Visticamāk, ka skrējās ar Sony un Denon, lai izlaiztu DACu rakstāmgalda segmentam.

Ar D/AC-1600 ir tā, ka aparāts drusku nesaprotams. Analogā izeja daļēji realizēta uz labiem opampiem standarta slēgumā, bet galā pielikts tups buferis uz mosfeta A klasē, kas taisa uzpūstu basu un visu izcako ar liekām pāra harmonikām.



Tāpēc nu kaut kāds Schiit Modi MB var šo izpogāt. Pēc D/AC-1600 man ienācās Stello DA-100 Sig, kas bija detalizētāks, bet arī krāsains. Man besī, ja klausos mūziku un paliek tehnikas pēcgarša ausīs, tas apnīk un tehniku nākas mainīt.

Ilgi es arī cienājos ar tādu Soekris DAM1021, tas laikam imho ir labākais dīls, ja pašam rokas neaug no sēžamvietas. Detalizēts un negaršo pēc cipara. Šāds:



Bet nu - nesen tīri profesionālā interesē no vācu RME paņēmu testēšanai ADI-2 Pro un man atkal ticības nedienas. Skan, maita super, negaršo pēc deltasigmas un piebāzts ar fīčām. ADC daļa vispār kosmoss - SNR 123dB! Ar to var samērīt oda bezdi vētrā!
avatar
Publicēts: 21.03.17 21:23
 citēt
Jolan:

...es saprotu,ka ar laiku uztvere cilvēkiem notrulinās un neuztver izlasīto.


Ak visgudrais ģēnij, es noliecu savu dumjo galvu Tavā priekšā... :face-grin:
Vai tu tiešām joprojām esi naivā pārliecībā, ka visas jaunēkļa gudrības ir kaučkāds tavs īpašais nopelns?:anger:
Bik pagaidi- nāks laiciņš un būsi tik pat truls (protams ja paveiksies un nebūs trakāk):face-grin:
avatar
Publicēts: 21.03.17 22:47
 citēt
Murgi tādi, ko ecējas, re, kas šovakar:



Tik tas jau uz beigām, kad bija maksimums, es tik braucu no mēģinājuma, biju ap 30 km no mājām.
avatar
Publicēts: 21.03.17 23:26
 citēt
labāk klausies kā tālu ievās pļerkst lakstīgalas, kam tev pēc krūmgrieža vēl vintāžnieki?
avatar
Publicēts: 22.03.17 09:46
 citēt
Schneider:A kas tas par Jāni Bērziņu, kurš Strutnieku filmē?

Jānis Bērziņš te tāds pats kā "ivanov, petrov, sidorov":face-smile:
avatar
Publicēts: 22.03.17 09:48
 citēt
tādā pasākumā neiztikt bez veca hloma, kurš nevelk uz vintāžu, jo nav piebāzts ar tizlām mikroshēmam, kas kā reizi piemērots pieminētās mūzikas klausīšanai, plus atstāj romantisku gaisotni plenēru telpā ....



:big_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 5
  5. 6
  6. 7
  7. 8
  8. 9
  9. 10
  10. 11
  11. 12
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):