forum.gif
Neadekvāto lietotāju bloķēšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Neadekvāto lietotāju bloķēšana
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.01.18 15:24
 citēt
Fotomāster, Tu ko par Tesmena bildēm uztraucies, ko?
avatar
Publicēts: 17.01.18 16:11
 citēt
Gunča, tu gan esi atpalicis. Tur tak viena Trīsvienība, HA!
avatar
Publicēts: 17.01.18 17:01
 citēt
PhotoMaster:Re kur viens neadekvāts lietotājs bojā reitingus bildēm! :anger:

http://www.fotoblog.lv/img/409067/?cid=10782


Vaitad nepateicu taisnību? :))
avatar
Publicēts: 17.01.18 17:47
 citēt
Uldīts tak jau sen dikt jūtīgs uz kritiku, uzreiz uzmet lūpiņ :face-smile:
avatar
Publicēts: 17.01.18 18:43
 citēt
Nu gan sarakstījuši te...
Lai arī ja tā padomā ko bloķētu es - _VA_, KolsDee, PhotoMaster, Maris, Citagaisma un vēl daži nemaz nerunājot pa slaveno Neonīdu utt
avatar
Publicēts: 17.01.18 20:19
 citēt
es gan bloķētu tikai visu to ārprāta kuslo planktonu, bet noteikti atstātu košākos pacientus. Visus vecos mērkaķus kas vīsta ižšļukušas mammeles vecos aizskaros atstātu 100 punkti.
avatar
Publicēts: 17.01.18 20:38
 citēt
Ja vēl vaicā kā tās šausmas atdalīt no fona un pasniegt uz cita... - ta dotu vip statusu.
avatar
Publicēts: 17.01.18 20:41
 citēt
Kas tur ko atdalīt no fona, govs ķēdi apkārt un lai sēž lepni! :face-smile:
avatar
Publicēts: 17.01.18 22:36 labots
 citēt
Interesanti ka diskusijas nosaukums ir - Neadekvāto lietotāju bloķēšana
un te viens uzrakstījis
es gan bloķētu tikai visu to ārprāta kuslo planktonu, bet noteikti atstātu košākos pacientus. Visus vecos mērkaķus kas vīsta ižšļukušas mammeles vecos aizskaros atstātu 100 punkti.
Ja vēl vaicā kā tās šausmas atdalīt no fona un pasniegt uz cita... - ta dotu vip statusu.

To laikam rakstījis adekvāts lietotājs ????? Un es vienkārši pa stulbu lai kaut ko saprastu
Lai arī no otras puses, ja jau staigā apkārt, tad laikam bīstams nav, tāpēc dakteri atļauj.
avatar
Publicēts: 18.01.18 00:16
 citēt
Es neveidoju. Par adekvātiem adzīstu visus, jo Dievam katra radība svarīga - gan klauni, gan rupekļi, gan noteiktu brendu nīdēji un pielūdzēji.
Vo un HA!
avatar
Publicēts: 18.01.18 00:25
 citēt
Tu Šneider esi labs cilvēks - ideālists. Lai veicas !
avatar
Publicēts: 18.01.18 00:32
 citēt
Klau cilvēkmīli, a kam tev tā rudzubise kurai laidē gravē ozolzīli par katru upuri ? :face-smile:
avatar
Publicēts: 18.01.18 00:36
 citēt
KolsDee:un vēl- kas tie par profiliem, kuriem vispār bilžu nav? Voha?
www.fotoblog.lv...


vai tik māsa priore to neizmanto sakariem, lai slepus uz savu celli vestu neticīgos :face-wink:
avatar
Publicēts: 18.01.18 07:32
 citēt
Mana bise vēl nav nosmērēta ar asinīm. Bet zīles gravēju par biedinājumu visiem gaļēdājiem kaitēkļiem, kuri no tās kritīs, ja sadomās abdraudēt manas vistas un trušus, kad būšu pārcēlies uz dzīvi laukos.
avatar
Publicēts: 18.01.18 14:49
 citēt
visi neadekvātie agrākie iemītnieki ir nolikuši karotes
avatar
Publicēts: 22.01.18 22:52
 citēt
Eu a cik sarkanos jāsabaksta lai tiktu uz 1. vietu ? :face-smile: 4. mani neapmierina, visstulbākā vieta!
avatar
Publicēts: 22.01.18 23:39
 citēt
PhotoMaster:
Karlis_K:Eu a cik sarkanos jāsabaksta lai tiktu uz 1. vietu ? :face-smile: 4. mani neapmierina, visstulbākā vieta!

Kārli, ar sarkno bakstīšanu vien nepietiks, lai pārspētu Spoku! Jāmāk ir arī smuki komentāri rakstīt! Un galvenais, katru dienu obligāti jāieliek kāda skaista bilde! Vot tā, saņemies beidzot!


būs darīts rīt skriešu uz Maskačka černuhu bliezt!
avatar
Publicēts: 23.01.18 07:48 labots
 citēt
Holēriķi
Atšķiras ar paaugstinātu uzbudinātību. Raksturīgas ātras kustības un ātra darbība, izteikts spēks un impulsivitāte. Spilgti izteikti emocionālie pārdzīvojumi. Nelīdzsvarotības dēļ aizraujas ar lietām, kurās cenšas ielikt visu spēku, rezultātā iztukšojas vairāk nekā drīkstētu, atpūta ar darbu nav sabalansēta. Tieksme pēc kundzības un izteikta varaskāre. Nosliece uz risku, agresivitāti un uzstājību. Pārliecinoša stāja. Mīl fizisko slodzi un aktīvu dzīvesveidu. Dziļi izteikta tieksme pēc jauniem iespaidiem. Ir daudzpusīgas intereses. Temperaments izpaužas iniciatīvā, principialitātē un enerģiskumā. Ja holēriķim ir sveša garīgā dzīve, tad temperaments bieži izpaužas nervozitātē, haotiskumā, negaidītās dusmu lēkmēs, afektivitātē, ir neadekvāta uzvedība krīzes situācijās. lv.wikipedia.org...
avatar
Publicēts: 23.01.18 09:57 labots
 citēt
PhotoMaster:
TesMens:Es tik nesaprotu to Kristaapu- vai viņš ir muļķis vai skaudīgs!

OK, jāsaliek kādas nebūt bildes, sen nav likts.

Īsti ne viens, ne otrs. Vārds Kristaps, jau pats par sevi izsaka visu, jaunais gurķis ar mātes pienu uz lūpām, kurš nopircis savu pirmo spoguļkameru un saviem drauğeļiem, pasludinājis sevi par FOTOGRĀFU!


Smieklīgi ... Spoguļkameras man ir bijušas vairāk kā 10, līdz fotomeistaram man kā līdz marsam, viens no vairākiem maniem hobijiem :) Iztiku ar to nepelnu, nevienam par fotografu nemetos. Tipiņi gan te daži baigos meistarus tēlo, bet bildes viena liela pļeka. Savas tiesības balsot par bildēm izmantoju pēc saviem amatiera ieskatiem.

Saukt citu par muļķi tikai tādēļ, ka izsaka savu viedokli parāda tikai paša līmeni.
avatar
Publicēts: 23.01.18 23:43
 citēt
Ko nu runā aplinkiem, sak skaidri cik un kur jāpārskaita lai tiktu 1. vietā ?
avatar
Publicēts: 24.01.18 01:22
 citēt
Te vienu uz psiheni vajak...
avatar
Publicēts: 24.01.18 08:47
 citēt
Eu, bet kādā rakā esmu nokrities uz 4 vietu ??
avatar
Publicēts: 24.01.18 09:48 labots
 citēt
Tā senajā Ēģiptē bloķēja neadekvātos
avatar
Publicēts: 24.01.18 09:51
 citēt
avatar
Publicēts: 24.01.18 11:14
 citēt
Muzikantu dzimtai reāli šīberis aizkritis pavisam :bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.01.18 14:21
 citēt
PhotoMaster:
Schneider:Te vienu uz psiheni vajak...

Kuru, Aiko99?

Es nevienu vārdā neminēju, bet ja pats atsaucies...
avatar
Publicēts: 24.01.18 15:56
 citēt
:D :D :face-kiss:
avatar
Publicēts: 24.01.18 18:27
 citēt
No šitā pat Lunis palicis bez vārdiem.:face-grin:
avatar
Publicēts: 24.01.18 18:47
 citēt
Par Luni vispār sirds asiņo, laikam bērni vairs nelaiž pie datora rakstīt memuārus :cry:
avatar
Publicēts: 24.01.18 19:00
 citēt
Jou viss notiek! Klau Uldiņ, vai nevarētu 3 bamšļus ar ierūgušām bērza sulām iemainīt pret 1. vietu uz mēnesi vismaz ?
avatar
Publicēts: 24.01.18 20:49
 citēt
Kaut kā nemanu neviena mata uz tava mellā paura :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.01.18 21:04
 citēt
Karlis_K:Kaut kā nemanu neviena mata uz tava mellā paura :face-grin:

Kaukur bija dzirdēts teiciens par gudriem matiem, kuri aizbēguši no glupas galvas.
avatar
Publicēts: 24.01.18 21:11
 citēt


:face-grin: :face-grin: :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.01.18 21:19
 citēt
Schneider:Te vienu uz psiheni vajak...


Es domāju, ka te kāds bariņš lietotāju jau ir Tvaika ielas pacienti un raksta pa tiešo no palātas :)
avatar
Publicēts: 24.01.18 21:23
 citēt
traktors:
Schneider:Te vienu uz psiheni vajak...


Es domāju, ka te kāds bariņš lietotāju jau ir Tvaika ielas pacienti un raksta pa tiešo no palātas :)


Jā jā, tu droši vien esi tas kurš blakuspalātā vislaik rūcina tukšgaitā :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.01.18 13:02
 citēt
O jā, un visa diriģents - fīrers ir Lielais PhotoMasters. Pēc tam jau sāk dalīt vietas - 1, 2, 3, .......

Šo titulu uzskatu, ka viņš godam nopelnījis ar to, ka uz jautājumu, kā fotošopā izgriezt bildi un uzlikt uz melna fona tā lai nebūtu oreolu viņš atbildēja ka vajagot izmantot tualetes papīru. Tā teikt nano tehnoloģijas.
avatar
Publicēts: 26.01.18 13:25 labots
 citēt

avatar
Publicēts: 26.01.18 13:54
 citēt
Re klipiņš kurā atrodami visi komentētāji. Gan adekvātie, gan neadekvātie.

Katrs var sameklēt sevi !

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 26.01.18 15:06
 citēt
Uz Nazareth-u esmu bijis dzīvajā, nezinu, kā šodien, bet pirms pacmit gadiem veči vēl turējās itin braši.

avatar
Publicēts: 26.01.18 19:39
 citēt
A kas ir latvju garā? Aprunāšana un kašķēšanās?

Bet ja runājam pa lielam tad arī Baznīca nav latvju garā. Nu kāda mums daļa par žīdu izvešanu no Ēģiptes uz ko balstās puse no Vecās derības.

Mums ir Laima, Māra.....
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):