forum.gif
Neadekvāto lietotāju bloķēšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Neadekvāto lietotāju bloķēšana
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.02.18 12:02
 citēt
Ja cilvēkam nav dzīves, mērķis un ir vientuļš, tad ar šādām sulbībām cenšas pievērst sev uzmanību, lai tik kāds ar viņu aprunājas, bezjēdzīgas diskusijas veido, pakašķējas utt. Mums vajadzētu izteikt žēlumu un lūgties par šīm seklajām dvēselēm :face-crying:
avatar
Publicēts: 15.02.18 12:50 labots
 citēt
fieldy:Ja cilvēkam nav dzīves, mērķis un ir vientuļš, tad ar šādām sulbībām cenšas pievērst sev uzmanību, lai tik kāds ar viņu aprunājas, bezjēdzīgas diskusijas veido, pakašķējas utt. Mums vajadzētu izteikt žēlumu un lūgties par šīm seklajām dvēselēm :face-crying:


Diagnozes noteikt jau nu arī diez kas nav.
avatar
Publicēts: 15.02.18 16:16
 citēt
fieldy:Ja cilvēkam nav dzīves, mērķis un ir vientuļš, tad ar šādām sulbībām cenšas pievērst sev uzmanību, lai tik kāds ar viņu aprunājas,


Kādēļ viņam tas būtu vajadzīgs? Primāri jau ir interese runāties pašam ar sevi.
avatar
Publicēts: 15.02.18 16:40
 citēt
Tauta, neapceliet priori. Varbūt pateicoties šīm viņa aktivitātēm, Jums vēl ir iespēja ieskatīties FB lapā, izteikties, izkratīt savu sirdi, sāpi, prieku, bēdu utt., utjp. Un, kā redzams, Jūs visi to darāt, secinājums - šī lapa vēl vajadzīga.:face-smile:
avatar
Publicēts: 15.02.18 16:55
 citēt
avatar
Publicēts: 16.02.18 10:41
 citēt
priore:Tā ir. jo neviens mani nesaprot tik labi, kā es pats. Arī manus jokus arvien mazāk saprot citi.

Kas no tevis rakstītā skaitās joki??? :amazing: ese gribu pasmieties :) citādi būs jāsmejās tikai par rakstītāju :D
avatar
Publicēts: 03.03.18 11:10
 citēt
PhotoMaster:AliseB kandidē uz iekļūšanu neadekvāto topā, kādas ir pārējo domas, iekļaujam vai nē?

http://www.fotoblog.lv/img/409845/?cid=13633


Tā jau vēl vienu sievišķi tūdaļ "izēdīs" no bloga.:what:
avatar
Publicēts: 04.03.18 19:59
 citēt
Pārēdoties piezpienu, var sabojāt kuņģi un tālāk zarnu peristaltiku
avatar
Publicēts: 04.03.18 20:12
 citēt
Jēziņ kā šitie Ulža idiotismi apnikuši :anger: kādam vēl nāk smiekli par šo teijāteri ?
avatar
Publicēts: 08.03.18 17:20 labots
 citēt
PhotoMaster:AliseB kandidē uz iekļūšanu neadekvāto topā, kādas ir pārējo domas, iekļaujam vai nē?

www.fotoblog.lv...


Un Jūs pats sevi neiekļausiet tajā neadekvāto topā ? www.fotoblog.lv...
Sakiet lūdzu cik Jums gadu ja uzvedaties kā kaprīzs atriebīgs bērnelis ?
avatar
Publicēts: 08.03.18 17:53
 citēt
AliseB:


Neņem šos fotokastrātus galvā, bildes tev ir sakarīgas, tā ka nepārdzīvo ;)
avatar
Publicēts: 09.03.18 02:08 labots
 citēt
Fandango:Vajag atšķirt māžus no patiesas attieksmes un stilu no nemākulības.



Tik, atšķirībā no grāvja rakšanas, te nebūs līdzēts ne ar gribēšanu, ne darīšanu, ne kopā būšanu... neviena no trula spara izpausmēm nepalīdzēs.
avatar
Publicēts: 09.03.18 08:36
 citēt
Jēziņ cik gan skumji nožēlojama aina! Nakts vidus, sēž blogā viens pats sirms onkulītis un stundu sarunājas pats ar sevi lēkājot pa profiliem. Lai kaut kā attaisnotos par savu sīko riebeklībiņu ko sievišķdienā pastrādājis pret vienu bloga dāmu :cry:
avatar
Publicēts: 11.03.18 00:22
 citēt
Kas jums šis par “jocīgo” topiņu? :face-smile: var kāds apgaismot jauniņo par šo?
avatar
Publicēts: 11.03.18 10:27
 citēt
Interesanti, tie tad sanāk NEGATĪVIE lietotāji :face-glasses:
avatar
Publicēts: 05.02.20 22:52
 citēt
Pie neadekvātiem ir pieskaitāms arī Blogfotokopis!:anger:
avatar
Publicēts: 05.02.20 23:22
 citēt
Bzh:Varbūt melnos sarakstus nē, bet, piemēram, 5x kāda autora komentārus izdzēš, piemēram mēneša laikā un automātiski uzliekas 2 nedēļu bans uz komentāru pievienošanu :)


Ņe. Uz pusgādu boķirovku. Lai sāprot!
avatar
Publicēts: 05.02.20 23:23
 citēt
richy77:Pie neadekvātiem ir pieskaitāms arī Blogfotokopis!:anger:


Vai drīzāk richy 77. Daudz dirš. Bilžu nav. Nulle.
avatar
Publicēts: 08.02.20 11:04
 citēt
Blogfotokopis patiesībā ir vientuļš muļķītis, kura vienīgā nodarbe ir sēdēt netā, celt vecas tēmas augšā, izplatīt spamu, sarunāties pašam ar sevi un piesieties citiem pasažieriem. Jābloķē neadekvātais un miers!
avatar
Publicēts: 08.02.20 11:59 labots
 citēt
:face-kiss:

Piedāvāju sarīkot sacensības starp mani, richy77 un negativu. Nu, tā, lai būtu sajūta, ka abi kundziņi vispār saprot, kāpēc viņi atrodas fotogrāfijai veltītās vietnēs.

Katrs no mums uzņem šodien vai rīt līdz 10 kadriem, vēlams ar mobilo telefonu, ievieto tos reportāžā, un skatītāji nedēļas laikā nobalso. Viens uzvarētājs paliek, abi zaudētāji izdzēšas. Es domāju, ka skatītājam būs interesants šāds duelis. Der tikai jauni kadri, ko vajadzēs pierādīt ar EXIF ekrānšāviņu.

Es gan paredzu, ka vienam otram nepietiks dūšas... :)
avatar
Publicēts: 08.02.20 18:10
 citēt
Prātā nenāk ālēties, ne man laiks, ne gribēšana. Konkursos piedalās labprātīgi, bet tavējais piedāvājums izskatās pēc izaicinājuma uz dueli, kas attiecīgā reizē būtu pieņemami, bet ne šoreiz, jo neredzu iemeslu. Vari uzskatīt to par dūšas trūkumu, man pie kājas, jo neesi man autoritāte, un tavs viedoklis pie kājas, lai neteiktu, pie kāda cita orgāna .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.02.20 18:51
 citēt
richy77:Blogfotokopis patiesībā ir vientuļš muļķītis, kura vienīgā nodarbe ir sēdēt netā, celt vecas tēmas augšā, izplatīt spamu, sarunāties pašam ar sevi un piesieties citiem pasažieriem. Jābloķē neadekvātais un miers!
richy77:Blogfotokopis patiesībā ir vientuļš muļķītis, kura vienīgā nodarbe ir sēdēt netā, celt vecas tēmas augšā, izplatīt spamu, sarunāties pašam ar sevi un piesieties citiem pasažieriem. Jābloķē neadekvātais un miers!

Tràpígs raksturojums, ja godígi žél cilvéka nedaudz, ja tas ir vienígais ar ko pašapliecinàties tad skumji....
avatar
Publicēts: 08.02.20 21:39 labots
 citēt
martc:
richy77:Blogfotokopis patiesībā ir vientuļš muļķītis, kura vienīgā nodarbe ir sēdēt netā, celt vecas tēmas augšā, izplatīt spamu, sarunāties pašam ar sevi un piesieties citiem pasažieriem. Jābloķē neadekvātais un miers!
richy77:Blogfotokopis patiesībā ir vientuļš muļķītis, kura vienīgā nodarbe ir sēdēt netā, celt vecas tēmas augšā, izplatīt spamu, sarunāties pašam ar sevi un piesieties citiem pasažieriem. Jābloķē neadekvātais un miers!

Tràpígs raksturojums, ja godígi žél cilvéka nedaudz, ja tas ir vienígais ar ko pašapliecinàties tad skumji....


Tieši tā! Mazie nīkulīši richy77 un negativs ir ārpus kompetišona.

Pats arī pie vājiniekiem pierakstījies, vai tikai saldais balasts esi?
avatar
Publicēts: 08.02.20 21:40 labots
 citēt
negatIvs:Prātā nenāk ālēties, ne man laiks, ne gribēšana. Konkursos piedalās labprātīgi, bet tavējais piedāvājums izskatās pēc izaicinājuma uz dueli, kas attiecīgā reizē būtu pieņemami, bet ne šoreiz, jo neredzu iemeslu. Vari uzskatīt to par dūšas trūkumu, man pie kājas, jo neesi man autoritāte, un tavs viedoklis pie kājas, lai neteiktu, pie kāda cita orgāna .... :bad_smile:


Vot i viss fotogrāfs no tevis kā uz delnas.
avatar
Publicēts: 08.02.20 21:45
 citēt


Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
avatar
Publicēts: 08.02.20 22:35
 citēt
Kas ir ekrānšāviņš? :amazing::amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 08.02.20 23:01
 citēt
Schneider:Kas ir ekrānšāviņš? :amazing::amazing::amazing:

Tas ir tad kad ieśauj pa ekrànu :big_smile:
avatar
Publicēts: 08.02.20 23:06
 citēt
Blogfotokopis:
martc: Tràpígs raksturojums, ja godígi žél cilvéka nedaudz, ja tas ir vienígais ar ko pašapliecinàties tad skumji....


Tieši tā! Mazie nīkulīši richy77 un negativs ir ārpus kompetišona.

Pats arī pie vājiniekiem pierakstījies, vai tikai saldais balasts esi?


Ñemot vérà Tevis paša citàtu "Visas patiesíbas, ko sludinu, ir vistíràkie meli."
Uztvert Tevi nopietni ir grúti, un arí jégu tam neredzu. Šizofrénijas imitéšana kàdu brídi var uzjautrinàt, bet nu jau tas iegúst nožélojami kaitinošu ievirzi.... :amazing:
avatar
Publicēts: 09.02.20 00:20 labots
 citēt
martc:
Blogfotokopis:

Tieši tā! Mazie nīkulīši richy77 un negativs ir ārpus kompetišona.

Pats arī pie vājiniekiem pierakstījies, vai tikai saldais balasts esi?


Ñemot vérà Tevis paša citàtu "Visas patiesíbas, ko sludinu, ir vistíràkie meli."
Uztvert Tevi nopietni ir grúti, un arí jégu tam neredzu. Šizofrénijas imitéšana kàdu brídi var uzjautrinàt, bet nu jau tas iegúst nožélojami kaitinošu ievirzi.... :amazing:


Piekrītu. Bet Tev tiešām nav jāiesaistās ritcy77 vai negativs.net negantumos. Mums tā pagale noteikti neder tikai manis dēļ vien.

Tā kā te nekas arī nav īsti nopietns, tad tā sanāk, ka Tu rīkojies pareizi, neuztverot lietas nopietni. Tev jāsaprot, ka šī vietne turpina eksistēt tikai uz kašķa pamata.

Viens piemērs. Haralds ir aktīvs fotogrāfs un praktiski neko neraksta forumā, tomēr arī tas vienam otran netraucē piesieties viņam - ka ne tā kaut ko publicējot, ne tāds saturs esot. Nu, un Tu tādas nepamatotas pretenzijas neuztver kā ākstīšanos? Es uztveru!
avatar
Publicēts: 10.02.20 17:29
 citēt
martc:
richy77:Blogfotokopis patiesībā ir vientuļš muļķītis, kura vienīgā nodarbe ir sēdēt netā, celt vecas tēmas augšā, izplatīt spamu, sarunāties pašam ar sevi un piesieties citiem pasažieriem. Jābloķē neadekvātais un miers!
richy77:Blogfotokopis patiesībā ir vientuļš muļķītis, kura vienīgā nodarbe ir sēdēt netā, celt vecas tēmas augšā, izplatīt spamu, sarunāties pašam ar sevi un piesieties citiem pasažieriem. Jābloķē neadekvātais un miers!

Tràpígs raksturojums, ja godígi žél cilvéka nedaudz, ja tas ir vienígais ar ko pašapliecinàties tad skumji....


Klau, Tu tāds filozofisks... Vai fotogrāfs, kas dodas pārgājienā fotografēt dabasskatus, ir vai nav vientuļš?

Par visām patiesībām runājot, ir vēl tāda, ka tad, kad fotoblog.ninja balasts richy77 vai negativs atrodas šeit un drukā savus jēlību vai maucību palagus un YouTube, tad VIŅI neesot vientuļi. :face-grin: Pacelt augšā vecākas INTERESANTAS tēmas no datora ir ātri un viegli. Pamazām var sākt uzskatīt, ka tas ir viens no Fotoblog iespējamās renesanses variantiem, kas piesaista "skatītājus ar popkornu". Apstrādāju bildes DATORĀ un pa reizei pārslēdzos uz šovu. Diemžēl man pie datora ir jāsēž garas stundas. Sāc to koriģēt ar labu darba piedāvājumu vai arī divreiz padomā, pirms piekrīti s*gam balastam. Labāk Tu būtu fotografējis!
avatar
Publicēts: 10.02.20 21:34
 citēt
martc:Šizofrénijas imitéšana...

Man domāt, ka tā nav imitēšana, drīzāk patiess kukū.
avatar
Publicēts: 10.02.20 21:38
 citēt
давайте послушаем ку ку www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 10.02.20 22:17
 citēt
Schneider:
martc:Šizofrénijas imitéšana...

Man domāt, ka tā nav imitēšana, drīzāk patiess kukū.


Uz sevi esi mēģinājis paskatījies spogulī, kaķonkuli? Iedzimtā kautrība liedz, ja?

Varbūt iekopēšu interesantākās vibrācijas, kaut vai tikai no tā, ko raksti pie Haralda bildēm, kad būs laiks. Tevi politika interesē, cik saprotams,
avatar
Publicēts: 10.02.20 22:22
 citēt
Schneider:
martc:Šizofrénijas imitéšana...

Man domāt, ka tā nav imitēšana, drīzāk patiess kukū.

Zini, ko par citiem domā tie, kuri ir pilnīgi kukū - ka visi citi ir kukū, bet ar viņiem ir viss OK :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.02.20 22:23
 citēt
richy77:
Schneider: Man domāt, ka tā nav imitēšana, drīzāk patiess kukū.

Zini, ko par citiem domā tie, kuri ir pilnīgi kukū - ka visi citi ir kukū, bet ar viņiem ir viss OK :face-grin:


атака самокритики
avatar
Publicēts: 10.02.20 22:31
 citēt
richy77:
Schneider: Man domāt, ka tā nav imitēšana, drīzāk patiess kukū.

Zini, ko par citiem domā tie, kuri ir pilnīgi kukū - ka visi citi ir kukū, bet ar viņiem ir viss OK :face-grin:


Man drīzāk būs Koko Šaneles variants: Lai citi domā par mani, ko vēlas, es par citiem vispār nedomāju. Fotogrāfija nav kolektīva nodarbe, manuprāt, nevajag ne kolēģus, ne biedrības, ne falšas draudzības.
avatar
Publicēts: 10.02.20 22:40
 citēt
..nu jau Mēness pilnīgi apaļš, jāatlaiž...
avatar
Publicēts: 10.02.20 22:45
 citēt
talavietis:..nu jau Mēness pilnīgi apaļš, jāatlaiž...


Popkorns arī apaļš, vai nopirki? :)

Nedaudz brīnos, kā te tik daudziem pietiek enerģijas un laika klabēt, bet bilžu uzņemšanai un publicēšanai neesot ne laika, ne kas tur vēl. Bet nu labi varbūt arī ir, ka tāds richy77 neko nepublicē.,,
avatar
Publicēts: 11.02.20 10:46
 citēt
No tavu bilžu publicēšanas, fotoblogs tikai zaudē. Un nevajag sākt vāvuļot par profesionāļiem , dueļiem , konkursiem utt. Nav jābūt ne profesionālim, ne ekspertam , lai to redzētu. Bildes fotogrāfi uzņem ne citu fotogrāfu vajadzībām, ne profesionāļiem, bet auditorija ir plašas masas, un ja no tās auditorijas daļai tās liekās sūdi, tad vaina jāmeklē fotogrāfā. Ja tagad teiksi. ka tās bildes nav nopietnas, ka tās ievietoji ākstoties, tad tas tikai apstiprina tēzi, ka tās tikai nodara ļaunumu ..... :bad_smile: :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.02.20 11:25 labots
 citēt
negatIvs:No tavu bilžu publicēšanas, fotoblogs tikai zaudē. Un nevajag sākt vāvuļot par profesionāļiem , dueļiem , konkursiem utt. Nav jābūt ne profesionālim, ne ekspertam , lai to redzētu. Bildes fotogrāfi uzņem ne citu fotogrāfu vajadzībām, ne profesionāļiem, bet auditorija ir plašas masas, un ja no tās auditorijas daļai tās liekās sūdi, tad vaina jāmeklē fotogrāfā. Ja tagad teiksi. ka tās bildes nav nopietnas, ka tās ievietoji ākstoties, tad tas tikai apstiprina tēzi, ka tās tikai nodara ļaunumu ..... :bad_smile: :bad_smile:


Nu, var jau arī tikai rakstīt forumā. :face-wink:, ja tu beidzot grasies sākt fotografēt. Es jau tikai par to arī runāju, ka nindžu izglābs fotogrāfijas. Tik lēni tev pielec.

Kas attiecas uz auditoriju, auditorija atrodas jebkam, arī tādiem žanriem, kurus daudzi citi nemaz neuzskata par fotografēšanas vērtiem. Piemēram, Brektes murgiem, Balčus meitenēm vai puķu dobju mīļotāju veikumam. Izpelnīties atzinību - HA - ar to, ka forumā neko neraksta vai atturīgi komentē? Tas būtu ļoti viegli - publicēt sakarīgas bildītes un plūkt laurus - HA - tavas atzinības veidā. Bet kam to vajag? Kam vajag balasta ieliktu "patīk"? Ko tas dos? Pilnīgi neko!

Tepat, fotoblogā un arī netālu citos Latvijas portālos var redzēt atkal un atkal to veco shēmu kā "patīk" profesionālie spaidītāji viens otram pa draugam visu labi nodara. Tā ka to visu tu vari stāstīt kādam citam. Jēga ir no starptautiskiem konkursiem.

Un vēlreiz atgādināšu, ka mana pagale deg ar stipru liesmu tāpēc, ka man esi tu! :face-kiss:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):