forum.gif
Neadekvāto lietotāju bloķēšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Neadekvāto lietotāju bloķēšana
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.03.20 23:23
 citēt
Neadekvātie uzdarbojās arī Aizkrauklē... :anger:

jauns.lv...
avatar
Publicēts: 03.03.20 10:49 labots
 citēt
Richy77 savukārt uzdarbojas šeit. Tā tas iekārtots.

Kāpēc cel augšā vecu tēmu?
avatar
Publicēts: 03.03.20 20:05
 citēt
Lielāks idiots un aizvēsturisku tēmu cēlējs augšā par Blogfotoklopsi blogā vispār nav redzēts! Tiešām jābrīnās, ka tāds mudaks mūsdienās vēl eksistē!
avatar
Publicēts: 03.03.20 20:48
 citēt
стар как выдержанное вино
avatar
Publicēts: 03.03.20 21:36
 citēt
Vispārībā, utainais klonu vatņik škic no šejienes!
avatar
Publicēts: 03.03.20 23:35 labots
 citēt
richy77:Vispārībā, utainais klonu vatņik škic no šejienes!


Klau, bet tev tā kā neviens beigās nepatīk. Sol tēmas augšā neceļ, par ko tāds izlēciens?

Tu atkal palaidi muti, es atkal palaidu tēmas. Iegaumē secību, neesi taču pilnīgi stulbs, ko? :D

Bildītes labāk ieliec...
avatar
Publicēts: 04.03.20 06:35 labots
 citēt
Ричи77, как и неудачник, уже уехал за границу, но зачем мне идти туда? Oн должен быть администратором. И фотоблог умер бы сразу.
avatar
Publicēts: 04.03.20 11:13
 citēt
Sol:Ричи77, как и неудачник, уже уехал за границу, но зачем мне идти туда? Oн должен быть администратором. И фотоблог умер бы сразу.


Tak neņem aubē to trollēnu. Lai raud. Ja cilvēkam ir programma "vissirslikti" un "manneviensnepatīk", tā tas arī paliks, tāds ir viņa dzīvesstils.
avatar
Publicēts: 04.03.20 18:46
 citēt
Plānprātība ir pavājināta psihiska darbība, kam raksturīgas pārmaiņas visā cilvēka personībā, it īpaši domāšanā. Plānprātība var būt gan piedzimta (skatīt oligofrēnija), gan mūža gaitā iegūta - demence, ko var izraisīt smadzeņu audzēji, traumas, ateroskleroze, sifiliss u.c. slimības, kuras bojā smadzeņu asinsvadus un audus, kā arī nervu un psihiskas slimības - epilepsija u.c. Sākoties plānprātībai (demencei), pavājinās atmiņa, grūtāk kļūst koncentrēt uzmanību, agrāk sākas izklaidība. Mainās arī griba - slimnieka rīcība kļūst nenoteikta, nepietiekami mērķtiecīga, slimnieks ir svārstīgs, vieglāk ietekmējams, pakļaujams svešiem uzskatiem. Zūd ētiskās un estētiskās jūtas, līdzšinējās intereses, zinātkāre, pienākuma apziņa, to vietā rīcību sāk noteikt maz motivēta patika vai nepatika, apmierinātība vai neapmierinātība, dominē tieksme uz lētiem jokiem, seksuāla satura sarunām. Zūd domāšanas sintezētājfunkcija, spēja abstrakti domāt, izmantojot novērojumus, pieredzi un agrāk apgūtos faktus, secināt, diferencēt un patstāvīgi vērtēt redzēto, dzirdēto, lasīto.

Par plānprātību runāt var tikai tajos gadījumos, kad domāšanas traucējumi ir primāri un kļūdas spriedumos nav murgu, halucināciju vai aptumšotas apziņas rezultāts. Progresīvās paralīzes un smadzeņu atrofijas gadījumā pārmaiņas visās psihiskās darbības sfērās notiek vienlaikus (totālā demence). Rodas atmiņas un uzmanības traucējumi, emocionālā dzīve kļūst nabadzīga, reizē rodas arī domāšanas defekts, saslimušais vairs nespēj pareizi vērtēt savu stāvokli. Aterosklerozes, smadzeņu sifilisa gadījumā pārmaiņas psihiskajā darbībā rodas nevienmērīgi (lakunārā demence): sākumā cieš atmiņa, uzmanība, emocionālā dzīve, griba, dziņas un tieksmes, bet spriešanas spējas saglabājas ilgāk, tāpēc saslimušajam ir pareiza attieksme pret savu stāvokli, viņš pats pamana atmiņas pavājināšanos, grūtības aptvert faktus un notikumus kopumā, sūdzas par garīgā darba spēju pavājināšanos. Nosacīti runā arī par šizofrēnisko plānprātību un epileptisko plānprātību, kuru izpausmes ir specifiskas. Ārstē pamatslimību.
avatar
Publicēts: 04.03.20 21:58
 citēt
richy77:Plānprātība ir pavājināta psihiska darbība, kam raksturīgas pārmaiņas visā cilvēka personībā, it īpaši domāšanā. Plānprātība var būt gan piedzimta (skatīt oligofrēnija), gan mūža gaitā iegūta - demence, ko var izraisīt smadzeņu audzēji, traumas, ateroskleroze, sifiliss u.c. slimības, kuras bojā smadzeņu asinsvadus un audus, kā arī nervu un psihiskas slimības - epilepsija u.c. Sākoties plānprātībai (demencei), pavājinās atmiņa, grūtāk kļūst koncentrēt uzmanību, agrāk sākas izklaidība. Mainās arī griba - slimnieka rīcība kļūst nenoteikta, nepietiekami mērķtiecīga, slimnieks ir svārstīgs, vieglāk ietekmējams, pakļaujams svešiem uzskatiem. Zūd ētiskās un estētiskās jūtas, līdzšinējās intereses, zinātkāre, pienākuma apziņa, to vietā rīcību sāk noteikt maz motivēta patika vai nepatika, apmierinātība vai neapmierinātība, dominē tieksme uz lētiem jokiem, seksuāla satura sarunām. Zūd domāšanas sintezētājfunkcija, spēja abstrakti domāt, izmantojot novērojumus, pieredzi un agrāk apgūtos faktus, secināt, diferencēt un patstāvīgi vērtēt redzēto, dzirdēto, lasīto.

Par plānprātību runāt var tikai tajos gadījumos, kad domāšanas traucējumi ir primāri un kļūdas spriedumos nav murgu, halucināciju vai aptumšotas apziņas rezultāts. Progresīvās paralīzes un smadzeņu atrofijas gadījumā pārmaiņas visās psihiskās darbības sfērās notiek vienlaikus (totālā demence). Rodas atmiņas un uzmanības traucējumi, emocionālā dzīve kļūst nabadzīga, reizē rodas arī domāšanas defekts, saslimušais vairs nespēj pareizi vērtēt savu stāvokli. Aterosklerozes, smadzeņu sifilisa gadījumā pārmaiņas psihiskajā darbībā rodas nevienmērīgi (lakunārā demence): sākumā cieš atmiņa, uzmanība, emocionālā dzīve, griba, dziņas un tieksmes, bet spriešanas spējas saglabājas ilgāk, tāpēc saslimušajam ir pareiza attieksme pret savu stāvokli, viņš pats pamana atmiņas pavājināšanos, grūtības aptvert faktus un notikumus kopumā, sūdzas par garīgā darba spēju pavājināšanos. Nosacīti runā arī par šizofrēnisko plānprātību un epileptisko plānprātību, kuru izpausmes ir specifiskas. Ārstē pamatslimību.


Viesstrādniekiem vai tad ir laiks zinātniskai literatūrai? Dzīvē grāmatu rokās neesi ņēmis, ko tagad tēlo? :face-grin:
avatar
Publicēts: 06.03.20 00:31
 citēt
Neadekvātā klonu profili - Blogfotokopis, Sol, yam01!!!

Admini, neguļam, bloķējam!!!
avatar
Publicēts: 06.03.20 11:57
 citēt
richy77:Neadekvātā klonu profili - Blogfotokopis, Sol, yam01!!!

Admini, neguļam, bloķējam!!!


Tava uzturēšanās šeit nav skaidra. Fotografēt tu varbūt arī fotografē, taču neko nepublicē.

Sol tu apsaukā uz etniskā pamata kā tāds puišelis. Manu nikneimu tu kropļo un kariķē precīzi kā tāds skolas zeņķis. Ļoti vārgi.

Ja man ir izdevies tevi aizskart ar to, ka tiek atjaunināti MANI interesējoši vecāki temati, tad jā, es to darīšu tik bieži, cik tas būs aktuāli. Sezams neatvērsies. :)
avatar
Publicēts: 06.03.20 19:44
 citēt
Blogfotokopis:
richy77:Neadekvātā klonu profili - Blogfotokopis, Sol, yam01!!!

Admini, neguļam, bloķējam!!!


Tava uzturēšanās šeit nav skaidra. Fotografēt tu varbūt arī fotografē, taču neko nepublicē.

Sol tu apsaukā uz etniskā pamata kā tāds puišelis. Manu nikneimu tu kropļo un kariķē precīzi kā tāds skolas zeņķis. Ļoti vārgi.

Ja man ir izdevies tevi aizskart ar to, ka tiek atjaunināti MANI interesējoši vecāki temati, tad jā, es to darīšu tik bieži, cik tas būs aktuāli. Sezams neatvērsies. :)


Жаль, что не только по признаку этнической принадлежности, но даже по признаку пола!
avatar
Publicēts: 06.03.20 23:39
 citēt
Sol:
Blogfotokopis:
Tava uzturēšanās šeit nav skaidra. Fotografēt tu varbūt arī fotografē, taču neko nepublicē.

Sol tu apsaukā uz etniskā pamata kā tāds puišelis. Manu nikneimu tu kropļo un kariķē precīzi kā tāds skolas zeņķis. Ļoti vārgi.

Ja man ir izdevies tevi aizskart ar to, ka tiek atjaunināti MANI interesējoši vecāki temati, tad jā, es to darīšu tik bieži, cik tas būs aktuāli. Sezams neatvērsies. :)


Жаль, что не только по признаку этнической принадлежности, но даже по признаку пола!


Lai tak gaudo! Nulle ietekmes tirliņam.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):