forum.gif
dzēstie lietotāji @ sačakarētas tēmas forumā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / dzēstie lietotāji @ sačakarētas tēmas forumā
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 29.01.16 22:55 labots
 citēt
Lieta tāda, ka izbanojot kādu indivīdu (vai šamam pašam izdzēšoties), pavelkās līdzi arī kaut kādi ieraksti forumā. Tad nu ierakstu skaits topikos samazinās, bet lapaspušu skaits paliek vecais. Un tagad ar kvākšča izsūtīšanu trimdā uz banānu republiku vairākos topikos, ko atveru, iemet mani pēdējās tukšajās lapās. Citos vispār hvz kaut kur vidū iemet.

Kā dzīvot tālāk?
avatar
Publicēts: 29.01.16 23:08 labots
 citēt
Ja jau runa ir par "sačakarēšanu", pievienošu savas neskaidrības:

Esmu gana tālu no datorprogrammēšanas gudrībām, bet šķiet, ka ar FB vispār kautas nav īsti kārtībā.
Nerunāsim par fotobloga "izcilo" bremzi, bet vēl diezgan nepatīkamas ir 2 lietas, ko esmu ievērojis-
-citējot tekstu, kurā bijis kāds links, ļoti bieži viss saiet vienā putrā (teksts ar URL) un, lai ko salabotu, centīgi jāmeklē vietu, kur iespraust kādu "enteri" vai atstarpi. ;
-atverot foruma tēmu "uz pēdējo ierakstu"- nereti atveras tukša vieta un speciāli jāklikšķinās turp-atpakaļ, lai tiktu pie lasīšanas (piemēram, kaut vai pēdējā aptauja par godu kvākšķim) .

Nevienā citā lapā, ko apmeklēju, tādu"specifiku" neesmu sastapis.
Bet, diemžēl, man šķiet, ka Fotoblogs no saimnieku puses ir atstāts pašplūsmā un nekas te nemainīsies, bet tas jau pilnīgi dabistiski- cik gan ilgi var vilkt tādu padarīšanu uz sabiedriski- labdarīgiem pamatiem..:face-crying:
avatar
Publicēts: 29.01.16 23:28
 citēt
Friidis:J-atverot foruma tēmu "uz pēdējo ierakstu"- nereti atveras tukša vieta un speciāli jāklikšķinās atpakaļ, lai tiktu pie lasīšanas.

Vot tas ir tas, par ko te raxtu


Friidis:-citējot tekstu, kurā bijis kāds links, ļoti bieži viss saiet vienā putrā (teksts ar URL) un, lai ko salabotu, centīgi jāmeklē vietu, kur iespraust kādu "enteri" vai atstarpi. ;

Šitais ir tad, ja teksts, kuru citē, beidzas ar linku. Tad aiz linka beigās jāliek atstarpe. Ja pats ielinko ko tādu, ko kāds var sagribēt citēt. tad ieliec uzreiz to atstarpi, lai citam nav problēmu. Ja pats kaut ko citē, tad uzmet aci - ir, vai nav.
avatar
Publicēts: 30.01.16 00:06
 citēt
Šīs ir zināmas problēmas, bet tad viss forums jāpārprogrammē
avatar
Publicēts: 30.01.16 00:22
 citēt
Da nu pieciešam šīs pāris īpatnības.
avatar
Publicēts: 30.01.16 09:27
 citēt
Piekrītu. Paziņa no Ukrainas un čomaks no Maskavas raksta, ka ar sādžas atejas saturu pildītas lapas esot vēl sliktākas par tukšājām. :face-grin:
avatar
Publicēts: 31.01.16 06:26
 citēt
Kāpēc jāpārprogrammē? Vai tad DB kopijas netiek regulāri taisītas?
avatar
Publicēts: 30.11.17 09:19
 citēt
Ar sv. ūdeni biji domājis ziepjuzāles?
avatar
Publicēts: 30.11.17 10:07
 citēt
Schneider:Ar sv. ūdeni biji domājis ziepjuzāles?


Nu takš purgenu....:face-grin:
avatar
Publicēts: 30.11.17 10:12
 citēt
Purgenu datorā? Nebūs tas efekc.
avatar
Publicēts: 01.12.17 23:08
 citēt
Izskatās, ka "purgens" ir ārkārtīgi labs bloga lietotāju vecuma noteikšanas indikators. Nez jaunā paaudze arī zina, kas ir purgens?:face-glasses:
avatar
Publicēts: 01.12.17 23:13
 citēt
A_selenia:Izskatās, ka "purgens" ir ārkārtīgi labs bloga lietotāju vecuma noteikšanas indikators. Nez jaunā paaudze arī zina, kas ir purgens?:face-glasses:


Jaunajai paaudzei ne līdz purgenam, kad jādomā, kā vazelīnā netapt nosmacētam......
avatar
Publicēts: 02.12.17 02:41
 citēt
Ha ha :) Jautruļi
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):