forum.gif
melno vērošana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / melno vērošana
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 18.04.16 22:05
 citēt
avatar
Publicēts: 18.04.16 22:10
 citēt
Andrim labs links par gēlu filtriem, redzēju:
profoto.com...
Rezultāts, ja par melnajiem (ignorējot smārta jautrošanos) runājam:
avatar
Publicēts: 24.04.16 14:58
 citēt
avatar
Publicēts: 24.04.16 15:45
 citēt
Ko jūs saprotat no melnām meitenēm :)Es tomēr pāris gadus ar vienu esmu dīvaniņu dalijis:):) Gela filtri nu jā ar bieži lietoju uz blicēm domāju kā daudzi kas ko dullu dara:)
avatar
Publicēts: 28.04.16 13:47
 citēt
avatar
Publicēts: 28.04.16 13:48
 citēt
avatar
Publicēts: 29.04.16 12:26
 citēt
Nevajag verot, bet rikoties.
avatar
Publicēts: 29.04.16 22:20
 citēt
Lunis:Ko jūs saprotat no melnām meitenēm :)Es tomēr pāris gadus ar vienu esmu dīvaniņu dalijis:):) Gela filtri nu jā ar bieži lietoju uz blicēm domāju kā daudzi kas ko dullu dara:)

Tālab jau arī virsrakstā tieši pateikts - v ē ŗ o š a n a. :face-glasses::face-grin:
avatar
Publicēts: 29.04.16 22:26
 citēt
Lunis:Ko jūs saprotat no melnām meitenēm :)Es tomēr pāris gadus ar vienu esmu dīvaniņu dalijis:):) Gela filtri nu jā ar bieži lietoju uz blicēm domāju kā daudzi kas ko dullu dara:)


Man liekas,ka nav tēmas/vietas/darbības ko Lunis nebūtu darījis.Citreiz pat žēl paliek Ogres Betmena.
avatar
Publicēts: 30.04.16 04:08
 citēt
avatar
Publicēts: 30.04.16 06:22
 citēt
Jolan:
Lunis:Ko jūs saprotat no melnām meitenēm :)Es tomēr pāris gadus ar vienu esmu dīvaniņu dalijis:):) Gela filtri nu jā ar bieži lietoju uz blicēm domāju kā daudzi kas ko dullu dara:)


Man liekas,ka nav tēmas/vietas/darbības ko Lunis nebūtu darījis.Citreiz pat žēl paliek Ogres Betmena.


Nu a ko tu padarīsi,retums tādi vairs ir :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):