forum.gif
Android vai IOS
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Android vai IOS
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.05.16 17:20
 citēt
Labdien.
Iespéjams téma jau bija izdiskutéta, bet gribétos FotoBlog aplikaciju.
avatar
Publicēts: 17.05.16 17:39
 citēt
Žél, ka nesaproti.
1.Login
2. Ielādē, uzraksti, komentē, tvito, vērtē un tml.
3. Forums un t.t.
4. Sekošana līdz autoriem, žanram, tēmai un tml.
avatar
Publicēts: 17.05.16 18:42
 citēt
Belsar:Žél, ka nesaproti.
1.Login
2. Ielādē, uzraksti, komentē, tvito, vērtē un tml.
3. Forums un t.t.
4. Sekošana līdz autoriem, žanram, tēmai un tml.
uztaisīšu Tev par 10 t jevrikiem
avatar
Publicēts: 17.05.16 22:25
 citēt
Viss apstājas pie naudas, jo šis ir entuziastu pasākums. Par to Elikam paldies, bet domāju, ka jebkuram entuazismam ir loģiskas robežas :)
avatar
Publicēts: 18.05.16 06:53
 citēt
Par 10 eiro - taisi. Es iedošu tev 10 eiro.
Tikai taisi normāli, nevis tā kā pie mums vienmēr grib uztaisīt - lai tik būtu.
avatar
Publicēts: 18.05.16 09:03
 citēt
TesMens:
Fotoblog lapa ir tik labi uztaisīta, viegla, ka veras pat no ļoti lēna interneta


Tikai žēl, ka viņa tikpat lēni veras arī no ļoti ātra Interneta (~350 Mbps)...:face-wink:
Saprotu jau, ka nav ko pārmest labdarības pasākumam, bet tomēr- šī ir lēnākā lapa no visām daudzajām apmeklētajām.
Un sevišķi kaitina "atrakcija" ar pēdējā ieraksta "medīšanu" daudzās tēmās- piemēram "Dienas prieks".
Neesmu speciālists un īsti nesaprotu, vai jau gatavai lapai tādu problēmu ir tik grūti novērst?
avatar
Publicēts: 18.05.16 09:32
 citēt
Tā kā man ir winfons, tad neinteresē ne androīda, ne iosa aplikācijas :)

Bet ja nopietni, īsti neesmu jutis vajadzību, es lielākoties lasu un rakstu te no telefona vai planšetes, arī šobrīd. Redzēt visu var. Vienīgais, kas varētu būt - weblapa varētu piemēroties ekrāna izmēram. Bet kāda velna pēc būtu nepieciešama aplikācija, tiešām nesaprotu.

Tā aplikāciju mode ir nedaudz pārspīlēta. Bieži pietiek tikai ar websaitu, kas piemērojas ekrāna izmēram. Protams, ja ir doma kādas baigās papildus funkcijas likt aplikācijā, tad jā. Bet tie, kas tā dara, manuprāt čakarē apmeklētājus. Jo ja ir aplikācija ar funkcijām, kas nav websaitā, tas nozīmē, ka man lapas apmeklēšanai vajag divas ierīces, jo parastajā desktop brauzerī nav pieejama visa lapas funkcionalitāte.
avatar
Publicēts: 18.05.16 10:18 labots
 citēt
Manuprāt aplikācijas ir nepieciešamas kādu konkrētu funkciju veikšanai, ne pilnvērtīgas weblapas pārvēršanai par tās vienkāršotu surogātu. Nu ASV, Vācijā un citās atpalikušās valstīs, kur interneta ātrums mobilajās ierīcēs ir lēns, tas vēl būtu saprotams, bet pie mums, kur ātrums telefonos bez WiFi ir 10-50 mbit/s, vienkāršotās aplikācijas nav vajadzīgas.

Ja nu šai tēmā ieskatās vietējās aplikācijas kadastrs.lv izstrādātāji, tad ziniet - esmu sajūsmā par jūsu darbiņu. Rain Radar arī labs, nu un protams 1188 par pasākumiem, vestnesis ziņām, biļešu serviss savām funkcijām un vēl dažas vietējās arī noderīgas.
avatar
Publicēts: 18.05.16 12:57
 citēt
Nepiekrītu!
Iespējams, ka aplikācija tiešam nav vajadzīga, bet...
1. Šobrīd, lai lejuplādētu bildi vai pat reportāžu (kas būtu interesanti skatīties operatīvi) nepieciešams vai nu pārlādēt bildes no kameras, vai (ja ir uzņemtas ar Android vai IOS telefonu) būtu ilgi jāčakarējas....
2. Neesmu WinFons lietotājs - laikam ir jāpamēģina, bet runa neiet tika par WEB-lapas skatīšanu, bet arī par sev piemērotāku šķirošanu.
3. Tekstus var ar balsi ierunāt, nevis uzrakstīt.
un t.t.
Nu ir taču plusi...
Jautājums par kvalitāti...Tas jā.
Ir zināmi daži piemēri, kad pieejamība foto-teksta resursiem dublējās bez funkcionalitātes zaudēšanas, bet ar zināmu priekšrocību iegūšanu.
Gribētos tomēr uzzināt FOTOBLOG īpašnieka viedokli...
avatar
Publicēts: 18.05.16 13:30
 citēt
Piekrītu zosij, ka aplikācijas noder kaut kādu atsevišķu būtiskāko funkciju atvieglināšanai no telefona vai planšetes. Labs piemērs tiešām ir kadastrs.lv, ko izmantoju ikdienā. Tad arī ir jēga aplikācijā ielikt ko tādu, kas kompī nav vajadzīgs - piemēram, atrašanās vietas noteikšana - ja tas sniedz kādu papildus labumu produkta izmantošanā.

Bet esmu redzējis variantus, ka aplikācijās var izdarīt ko tādu, ko weblapā nevar. Šāda pieeja der tur, kur produkts ir pamatā domāts mobilajām ierīcēm, un websaits ir tikai tā - sinhronizācijai vai ja nav nekāds savs devaisiņš pie rokas un vajag ātri aci uzmest. Bet tāda vīzija neder produktiem, kur pamatizmantošana ir tomēr brauzerī.

Tādam resursam kā fotoblogs aplikācijai īsti nozīmi neredzu. Mobilā vebsaita versija - jā, bet savādāk neredzu jēgu. Tas nav feisbuks, instagrams vai draugi, kur būtu pa taisno tikko nobildētās bildes jāpeisto iekšāno kameras, telefona vai planšetes. Fotoblogs tomēr tā kā vairāk ir resurss, kur cilvēks pēc nobildēšanas to bildi vēl apskatās arī uz cilvēcīga izmēra ekrāna, apdomā to, piestrādā pie tās. Un to kvalitatīvi var izdarīt tikai ar desktop programmām ar pietiekamas jaudas datoru. Bet komentāru rakstīšanai pie bildēm vai forumā rakstīšanas ērtībai, kā arī ērtākai bilžu apskatei pilnībā pietiek ar mobilo weblapu. Un nekas šeit nenotiek arī tik operatīvs, lai būtu nepieciešamība saņemt online paziņojumus par notiekošo, utt.
avatar
Publicēts: 18.05.16 13:37
 citēt
R_J:Piekrītu zosij, ka aplikācijas noder kaut kādu atsevišķu būtiskāko funkciju atvieglināšanai no telefona vai planšetes. Labs piemērs tiešām ir kadastrs.lv, ko izmantoju ikdienā. Tad arī ir jēga aplikācijā ielikt ko tādu, kas kompī nav vajadzīgs - piemēram, atrašanās vietas noteikšana - ja tas sniedz kādu papildus labumu produkta izmantošanā.

Bet esmu redzējis variantus, ka aplikācijās var izdarīt ko tādu, ko weblapā nevar. Šāda pieeja der tur, kur produkts ir pamatā domāts mobilajām ierīcēm, un websaits ir tikai tā - sinhronizācijai vai ja nav nekāds savs devaisiņš pie rokas un vajag ātri aci uzmest. Bet tāda vīzija neder produktiem, kur pamatizmantošana ir tomēr brauzerī.

Tādam resursam kā fotoblogs aplikācijai īsti nozīmi neredzu. Mobilā vebsaita versija - jā, bet savādāk neredzu jēgu. Tas nav feisbuks, instagrams vai draugi, kur būtu pa taisno tikko nobildētās bildes jāpeisto iekšāno kameras, telefona vai planšetes. Fotoblogs tomēr tā kā vairāk ir resurss, kur cilvēks pēc nobildēšanas to bildi vēl apskatās arī uz cilvēcīga izmēra ekrāna, apdomā to, piestrādā pie tās. Un to kvalitatīvi var izdarīt tikai ar desktop programmām ar pietiekamas jaudas datoru. Bet komentāru rakstīšanai pie bildēm vai forumā rakstīšanas ērtībai, kā arī ērtākai bilžu apskatei pilnībā pietiek ar mobilo weblapu. Un nekas šeit nenotiek arī tik operatīvs, lai būtu nepieciešamība saņemt online paziņojumus par notiekošo, utt.



Ok!
avatar
Publicēts: 18.05.16 13:42
 citēt
Belsar:Par 10 eiro - taisi. Es iedošu tev 10 eiro.
Tikai taisi normāli, nevis tā kā pie mums vienmēr grib uztaisīt - lai tik būtu.


He, he, Bildis prasīja nedaudz, pavisam nedaudz, bet lielāku honorāru, vai ievēroji mazo burtiņu "t"?
avatar
Publicēts: 18.05.16 15:44
 citēt
Eltons:
Belsar:Par 10 eiro - taisi. Es iedošu tev 10 eiro.
Tikai taisi normāli, nevis tā kā pie mums vienmēr grib uztaisīt - lai tik būtu.


He, he, Bildis prasīja nedaudz, pavisam nedaudz, bet lielāku honorāru, vai ievēroji mazo burtiņu "t"?


Njaa, nepamanīju...
Tad garām!
avatar
Publicēts: 18.05.16 17:02
 citēt
Tikpat bezjēdzīgs jautajums, kā prasīt, kas labāks- Nikon vai Canon, BMW vai Volvo..
Katram sava gaume, vajadzības.. Tikai pats to vari izlemt, kura sistēma ir Tava.
avatar
Publicēts: 18.05.16 17:50
 citēt
Pinus:Tikpat bezjēdzīgs jautajums, kā prasīt, kas labāks- Nikon vai Canon, BMW vai Volvo..
Katram sava gaume, vajadzības.. Tikai pats to vari izlemt, kura sistēma ir Tava.


Es tā drīzāk sapratu, ka runa pirmkārt par to - vai vajadzētu blogam aplikāciju, nevis kuras OS aplikācija būtu labāk. Tas "vai" starpā tur drīzāk pēc neveiksmīgi noformulēta virsraksta izskatās :)
avatar
Publicēts: 18.05.16 17:59
 citēt
Es jau neko, bet pie fotobloga bilžu izmēra, skatīānās telefona ekrānā bieži kļūst loģiskāka...
avatar
Publicēts: 18.05.16 17:59
 citēt
R_J:
Es tā drīzāk sapratu, ka runa pirmkārt par to - vai vajadzētu blogam aplikāciju, nevis kuras OS aplikācija būtu labāk. Tas "vai" starpā tur drīzāk pēc neveiksmīgi noformulēta virsraksta izskatās :)


Drošvien.. Neiedziļinājos komentāros.. :)
Tādā gadījumā mans komentārs, ka tik, cik man vajadzīgs, neredzu vajadzību pēc kāda īpaša telefona appa. Parastā webiskā versijā telefonā varu gan čatot, gan lasīt forumu.
Bilžu ievietošana un baudīšana vienalga nav telefonam domāta.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):