forum.gif
RIO olimpiāde. Dzīres mēra laikā.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / RIO olimpiāde. Dzīres mēra laikā.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.08.16 13:11
 citēt
Godīgi sakot, man tā arī nepielec kā var olimpiādi rīkot valstī, kur 80% iedzīvotāji pārtiek no zagšanas. Tas, ka balsojumi par katras nākamās olimpiādes mājvietu ir uzvārīšanās svētki starptautiskajās olimpiskās komitejas biedriem, jau sen nav brīnums. Šokē pārējās pasaules vienaldzība pret gadiem esošo kārtību un acīmredzamo nejēdzību. Tikai nedaudz absurdāk, būtu rīkot olimpiādi Ziemeļkorejā vai Antarktīdā :anger:

Te neliels raksts, kā RIO notiekošajā olimpiādē gaišā dienas laikā fotogrāfs paliek bez 40k vērtas fototehnikas petapixel.com...

Un te viens idiņš ar apzagtā fotogrāfa vesti cenšas iekļūt pasākumā
petapixel.com...
avatar
Publicēts: 10.08.16 13:24
 citēt
Bet kauko tādu var uzrakstīt par dajepkuru valsti, Krievijā fašistiska diktatūra, ASV veidota uz iznīcināto indiāņu kauliem, Austrālija ir katordznieku zeme u.t.t...

Zog visur, ne tikai fototehniku, pasaulē regulāri tiek aizdzītas krietni vien dārgākas luksusklases automašīnas.
avatar
Publicēts: 10.08.16 13:47
 citēt
Schneider:Bet kauko tādu var uzrakstīt par dajepkuru valsti, Krievijā fašistiska diktatūra, ASV veidota uz iznīcināto indiāņu kauliem, Austrālija ir katordznieku zeme u.t.t...

Zog visur, ne tikai fototehniku, pasaulē regulāri tiek aizdzītas krietni vien dārgākas luksusklases automašīnas.


...šeit runa ir par zagšanas apjomu nevis par pašu zagšanas faktu.
avatar
Publicēts: 10.08.16 13:48 labots
 citēt
Skaidrs, ka utis jebkuram atradīs. Turklāt Olmpiskās spēles par labu izrādīšanās un propogandas instrumentu tiek izmantotas jau ar hitleriskās vācijas laiku. Taču vai kāds vēl atceras, ka savulaik Atēnu olimpiādei Grieķija iztērēja tādu kaudzi naudas, kādu līdz šim par spēļu rīkošanu nebija izdevusi neviena cita valsts? Un kas ar bezbēdnīgajiem grieķiem un viņu ekonomiku notika pēc tam?
Man vienkārši gribas pajautāt vai pārējai pasaulei ir plāns B, ja pēkšņi izrādīsies, ka pēc divu pasaulē lielāko sporta forumu sarīkošanas (futbola čempis un tagad olimpiāde) Dienvidamerikā būs kārtējais ekonomikas krahs? Nu labi, varbūt jau es pārspīlēju, bet tomēr...
avatar
Publicēts: 10.08.16 13:52
 citēt
Savulaik olimpiada notika Maskavā. Nekas garujiešs. ja nemaldos, tad daļa valsts šo olimiadu boikotēja. Bomži tika izvesti aiz simtā kilometra ut.t.. Domāju, ka ja olimpiada notiktu ZKorejā būtu, kas līdzīgs, bet zagt neviens neko nezagtu. Iespējams apzagts ir nīkonists. gan jau olimpiada bez bildēm nepaliks. 40 štukas par tehniku!!! nedomāju, ka tas ir viņa bankrots. Gan jau apdrošināts ut.t.t. Tikai nīkonists iedomājies, ka visi klanās nīkon priekšā un šim liels pārdzīvojums. Esmu manījis, ka kānonisti, kas tuvu atradušies nīkonistiem arī ir tādi bļauri. Olimpiāde domāta sportistiem ne nīkonistiem.
avatar
Publicēts: 10.08.16 13:53
 citēt
Jolan:
Schneider:Bet kauko tādu var uzrakstīt par dajepkuru valsti, Krievijā fašistiska diktatūra, ASV veidota uz iznīcināto indiāņu kauliem, Austrālija ir katordznieku zeme u.t.t...

Zog visur, ne tikai fototehniku, pasaulē regulāri tiek aizdzītas krietni vien dārgākas luksusklases automašīnas.


...šeit runa ir par zagšanas apjomu nevis par pašu zagšanas faktu.


Patiesībā es drīzāk gribēju te pieminēt zagšanu jau pavisam citā līmenī. Apzagtais fotogrāfs tikai kā ilustrācija nožēlojamajiem dzīves apstākļiem valstī, kurā iztērētos miljardus vajadzētu iztērēt daudz lietderīgāk.
avatar
Publicēts: 10.08.16 13:57
 citēt
VValdis:Savulaik olimpiada notika Maskavā. Nekas garujiešs. ja nemaldos, tad daļa valsts šo olimiadu boikotēja. Bomži tika izvesti aiz simtā kilometra ut.t.. Domāju, ka ja olimpiada notiktu ZKorejā būtu, kas līdzīgs, bet zagt neviens neko nezagtu. Iespējams apzagts ir nīkonists. gan jau olimpiada bez bildēm nepaliks. 40 štukas par tehniku!!! nedomāju, ka tas ir viņa bankrots. Gan jau apdrošināts ut.t.t. Tikai nīkonists iedomājies, ka visi klanās nīkon priekšā un šim liels pārdzīvojums. Esmu manījis, ka kānonisti, kas tuvu atradušies nīkonistiem arī ir tādi bļauri. Olimpiāde domāta sportistiem ne nīkonistiem.


Tevi gadījumā VValdi nav bērnībā izvarojuši ar Nikon stiklu???Tev jebkura tēma pāriet uz Nikonu.
avatar
Publicēts: 10.08.16 14:04
 citēt
traktors:
Jolan:
...šeit runa ir par zagšanas apjomu nevis par pašu zagšanas faktu.


Patiesībā es drīzāk gribēju te pieminēt zagšanu jau pavisam citā līmenī. Apzagtais fotogrāfs tikai kā ilustrācija nožēlojamajiem dzīves apstākļiem valstī, kurā iztērētos miljardus vajadzētu iztērēt daudz lietderīgāk.
Tev iesaku pavērties apkārt, vai pajautā pensionāram, cik lielam šim pensija, no kuras viņš maksā arī nodokli. tad sapratīsi, ka arī līdz Brazīlijai mums ir ko augt. Mums arī 80 procenti dzīvo no zagšanas, tikai to dara rafinēti un piesedzoties ar likumiem vai likuma nepildīšanu. Beidz sadarboties ar nīkonistiem, dzīve jautrāka kļļusts. Re kā nīkonists Jolans sapņo izdrāzt vai nodrāzties savu nīkoni (varbūt tas jau ir noticis). 40 s'tukas nezināmas izcelsmes naudas (iespējams austrālijas dolāru) nav tās bļāušnas vērta,
avatar
Publicēts: 10.08.16 14:09
 citēt
Olimpiāde ir sportistiem.
avatar
Publicēts: 10.08.16 14:24
 citēt
Sūds ar visu fototehniku. Satraukties būtu jāsāk, ja vēl pašu fotogrāfu reizinātājos sadalītu. Pie mums pašiem ne tas vien vēl ir noticis, un tagad ko - neorganizēt nekādas sporta sacensības? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.08.16 14:25
 citēt
Ja 80% zok, tad cik % ir abzakto? Velk uz to, ka valstī ir ap 200% iedzīvotāju. :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.08.16 14:36
 citēt
Schneider:Ja 80% zok, tad cik % ir abzakto? Velk uz to, ka valstī ir ap 200% iedzīvotāju. :face-grin:
Zok zaklim nozakto un dalās lai atkal to nosaktu. Noko no shēmām nesaproti.
avatar
Publicēts: 10.08.16 14:38
 citēt
Schneider:Ja 80% zok, tad cik % ir abzakto? Velk uz to, ka valstī ir ap 200% iedzīvotāju. :face-grin:

nav obligāti.
ja valstī ir tikai 3 iedzīvotāji, kur A pelna godīgi, B zog no A, bet C zog no B, tad 2/3 pelna no zagšanas un 2/3 ir apzagti.
avatar
Publicēts: 10.08.16 15:39
 citēt
A kas tam A maksās godīgi nopelnīto, lai pietiktu sev un vēl pabarotu 2 zagļus? Prasās arī citi alfabēta burti, tātad - iedzīvotāju būs vairāk par 3.
avatar
Publicēts: 10.08.16 20:16
 citēt
būtu bildējis ar telefonu, skāde būtu mazāka
avatar
Publicēts: 11.08.16 09:39
 citēt
klusums:Sūds ar visu fototehniku. Satraukties būtu jāsāk, ja vēl pašu fotogrāfu reizinātājos sadalītu. Pie mums pašiem ne tas vien vēl ir noticis, un tagad ko - neorganizēt nekādas sporta sacensības? :bad_smile:


Kā jau minēju pirmīt, runa te vairāk ir par jau gadiem pastāvošo sistēmu olimpiādes rīkošanas balsojumā izvēlēt valsti, kuras darboņi visdāsnāk piekukuļo balsotājus un burtiski nopērk tiesības pelnīt uz būvniecības pasūtījumiem, kurus no savas kabatas sedz vietējie nodokļu maksātāji. Par sabalansētu šāda mēroga pasākuma budžetu tādās valstīs kā Brazīlija, vietējie naudas maisi tikai iesmej un rezultātā astronomiskas summas tiek vienkārši nozagtas. Ķīnā lielākā olimpisko objektu daļa stāv neizmantoti vai jau ir uz sabrukšanas robežas. Sočos tikai pēc viena gada olimpiskais ciemats bija aizaudzis un domāju, ka arī Rio diez vai vietējā vara spēs parstrukturēt un pielāgot sabūvēto infrastruktūru.
Bezjēdzīgi. Vienkārši bezjēdzīgi tiek izdirsta nauda, kuru varētu novirzīt reāliem dzīves uzlabojumiem katrā no manis minētajām valstīm.
avatar
Publicēts: 11.08.16 10:54 labots
 citēt
Pilnīgi piekrītu - prātīgāk būtu rīkot Vispasaules dziesmu un deju svētkus.
Ja kas, es to pilnīgi nopietni, esmu pašdarbnieks, bet sports man vienaldzīgs. Sevišķi, ja pēdējā laikā tas pārvērties par reklāmu stabu un cīņu starp dopinga kontroli un komandas ārstu - izdosies vai nē nostaigāt pa naža asmeni, salietoties visādu ķīmiju, bet normā un palikt nediskvalificētam.
avatar
Publicēts: 11.08.16 11:48
 citēt
traktors:Ķīnā lielākā olimpisko objektu daļa stāv neizmantoti vai jau ir uz sabrukšanas robežas.


Tad, kad es biju Ķīnā, visi tie olimpiskie objekti, ieskaitot "putna ligzdu", olimpisko peldbaseinu, airēšanas kanālu u.c. būves, kas tika izmantotas olimpiādē, izmantoja pat ļoti aktīvi :) Var jau būt, ka pāris gadu laikā ir kaut kas mainījies - nezinu, taču par to es ļoti šaubos :)
Tas, ka Krievijā viss brūk, nav olimpiādes nopelns, bet mentalitātes. Btw, tas pats ir arī pie mums arī bez visādām olimpiādēm :)
avatar
Publicēts: 11.08.16 13:19
 citēt
NU Nu. Mentalitāte? Man radās iespēja nonākt Tallinā, olipiskajā bāzē. (1980 gada olimpiāde notika PSRS. Talinnā notika burātāju mači). Vot bija viss nolaists tieši dēļ eestu mantalit
avatar
Publicēts: 11.08.16 13:35
 citēt
Kapēc, lai tas vispār kādu satrauktu? Domāsim un risināsim mūsu pašu problēmas.
avatar
Publicēts: 11.08.16 14:01
 citēt
klusums:Kapēc, lai tas vispār kādu satrauktu? Domāsim un risināsim mūsu pašu problēmas.


Mums nav problēmu.
avatar
Publicēts: 11.08.16 14:49
 citēt
Veči! tikai mieru! Mēs te uz zemes esam nomesti,lai sūkstītos,žēlotos,skaustu un kautos,nevis dzīvotu paradīzē...:anger::cry::grimace::super_man:
avatar
Publicēts: 11.08.16 17:45 labots
 citēt
All-marss:Veči! tikai mieru! Mēs te uz zemes esam nomesti,lai sūkstītos,žēlotos,skaustu un kautos,nevis dzīvotu paradīzē...:anger::cry::grimace::super_man:


:D Sasmējos... :D Katrs cilvēks ir unikāls ar savu uztveri un ja Tu to uztver kā žēlošanos , tad mani tas pilnīgi nesatrauc un lai tā arī tas paliek :) Nekāda cepiena. Taču man pašam tomēr liekas svarīgi paskatīties mazliet tālāk par savu bikšu priekšu un padomāt par to kā un uz kurieni pasaule kustās :)
avatar
Publicēts: 11.08.16 18:00
 citēt
Kuru tas interesē!
avatar
Publicēts: 11.08.16 19:47
 citēt
Nu labi,Traktor! Paskatījies tālāk par savu bikšupriekšu un ko tur ieraudzīji? Pasaules "īsteno" kustības trajektoriju? Kuru tieši TEV lemts koriģēt? Vai tev jau ir plāns,kā to izdarīt?

Tev zināšanai: cilvēks NAV unikāls,cilvēks ir parasts sērijveida biorobots,kādu ir miljardiem. Unikāla ir programma, kas to biorobotu vada.:face-grin:
avatar
Publicēts: 11.08.16 23:22
 citēt
VValdis:Kuru tas interesē!


Ja cilvēku neinteresē, kas notiek uz šīs zemeslodes, tad vai ir jēga vispār eksistēt?
Bet patreizējās spēles priekš Rio drīzāk labu, nekā sliktu nodarīs - tās kojas, kurās patreiz dzīvo sportisti gan jau kādam noderēs, bet sporta celtnes daudzmijonu pilsētā nez vai stāvēs tukšas. Cita situācija ir, kad ziemas olimpiskās spēles jārīko kaut kādā mazpilsētā (jo reti kurai lielai pilsētai blaukus ir kalni priekš slēpošanas un garantēts sniegs) un pēc tam nezin, kā tās viesnīcas un liekās sporta būves izmantot.
avatar
Publicēts: 12.08.16 01:43
 citēt
Nu forši,AUNIŅ! Brīnišķīgas domiņas tavā galviņā! Diemžēl uz šīs planētas valda citādi likumi. Redzi,aitas arī domā, ka ir aploka valdnieces un zāles augšanas pavēlnieces. Bet te atnāk traktorists ar lielu tutenu un ... Gaļa katlā un āda pār kārti. :grimace:
avatar
Publicēts: 12.08.16 11:13
 citēt
Mmmja... Negribu nevienu mācīt dzīvot un tā arī nebija šī topika jēga, kādam ko ieborēt. Tikai elementāras pārdomas, saliekot kopā "2 ar 2" :) un spriežot pēc dažiem ierakstiem, man galīgi nesanāca "uzspīdēt" ar aktuālu tēmu :D :D :D
Galu galā man tomēr prieks, ka ir arī līdzīgi domājošie :)
avatar
Publicēts: 12.08.16 14:45
 citēt
Traktor! Manuprāt tev vajadzētu priecāties,ka starp miljoniem līdzīgi domājošo atrodas kāds, kurš domā citādi... Ha!

Pāris gadsimtus atpakaļ miljoni ļautiņu svēti ticēja,ka zeme ir plakana, līdz atradās kāds,kurš tam neticēja... :face-glasses:
avatar
Publicēts: 12.08.16 16:13
 citēt
Hahaha :D Ilustrācija izcila! :D

Te arī dažas fočenes no bijušajām olimpiskajām būvēm ar uzsvaru uz Atēnu un Pekinas olimpiādi www.fenikssfun.com...

All-marss:Traktor! Manuprāt tev vajadzētu priecāties,ka starp miljoniem līdzīgi domājošo atrodas kāds, kurš domā citādi... Ha!

Pāris gadsimtus atpakaļ miljoni ļautiņu svēti ticēja,ka zeme ir plakana, līdz atradās kāds,kurš tam neticēja... :face-glasses:


Nu vot vienu nesaprotu. Kāpēc arvien ir ļautiņi, kas par varītēm grib citam ieborēt savu superpareizo viedokli? :) Jau pirmīt minēju, ka man ir pilnīgi pajāt ko Tu domā un savādāks lietu redzējums man dzīvot galīgi netraucē :) :) :)
Es neredzu nekādu jēgu kasīties ar tādu vvaldi, jo neko jēdzīgu viņš savas fotobloga komentētāja karjeras laikā tā arī nav pateicis. Neredzu nekādu jēgu arī kasīties ar Tevi, ne arī ar kādu citu, kas domā savādāk. Tak paliec pie sava, elpo dziļi un esi laimīgs :)
avatar
Publicēts: 12.08.16 20:51
 citēt
Paga,paga,traktoriņ! varbūt tev nevajadzētu tēlot buldozeri!

Nu vot vienu nesaprotu, kāpēc arvien atrodas ļautiņi,kuri par varītēm grib citiem ieborēt savu superpareizo viedokli?!!! Man ir pilnīgi pajāt,ko tu domā... u.t.t. Tie ir tavi paša vārdi,tik šoreiz attiecināti uz Tevi un izklausās pilnīgi pareizi!

Nez kāpēc esi iedomājies,ka tevis ierosinātajā tēmā tavs viedoklis un tava taisnība ir vienīgie pareizie un citu viedokļi tūlīt tiek kvalificēti kā kasīšanās un vispār tik augstas personas "svētā vēstījuma" noniecināšana. Nē,vecīt! Te ar tevi neviens pat nedomā strīdēties, kur nu vēl kasīties, jo nav jau zināms, kas tev uz ādas!:face-grin: Tāpēc elpo dziļi un topi laimīgs! Ha!
avatar
Publicēts: 12.08.16 21:14
 citēt
traktors:Hahaha :D Ilustrācija izcila! :D

Te arī dažas fočenes no bijušajām olimpiskajām būvēm ar uzsvaru uz Atēnu un Pekinas olimpiādi www.fenikssfun.com...

All-marss:Traktor! Manuprāt tev vajadzētu priecāties,ka starp miljoniem līdzīgi domājošo atrodas kāds, kurš domā citādi... Ha!

Pāris gadsimtus atpakaļ miljoni ļautiņu svēti ticēja,ka zeme ir plakana, līdz atradās kāds,kurš tam neticēja... :face-glasses:


Nu vot vienu nesaprotu. Kāpēc arvien ir ļautiņi, kas par varītēm grib citam ieborēt savu superpareizo viedokli? :) Jau pirmīt minēju, ka man ir pilnīgi pajāt ko Tu domā un savādāks lietu redzējums man dzīvot galīgi netraucē :) :) :)
Es neredzu nekādu jēgu kasīties ar tādu vvaldi, jo neko jēdzīgu viņš savas fotobloga komentētāja karjeras laikā tā arī nav pateicis. Neredzu nekādu jēgu arī kasīties ar Tevi, ne arī ar kādu citu, kas domā savādāk. Tak paliec pie sava, elpo dziļi un esi laimīgs :)
kuru tas interesē!
avatar
Publicēts: 12.08.16 22:11
 citēt
kāpēc vispār vajag vāvuļot, par sev svešām tēmām??? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.08.16 23:05
 citēt
negatIvs:kāpēc vispār vajag vāvuļot, par sev svešām tēmām??? :bad_smile:


nevajag, bet ļautiņiem gribas :face-smile:
avatar
Publicēts: 12.08.16 23:23
 citēt
All-marss!

Paldies par viedokli un visu gaišu :)
avatar
Publicēts: 13.08.16 00:26
 citēt
Traktor!

Tev arī neslimot!!!...:face-crying:
avatar
Publicēts: 13.08.16 09:58
 citēt
Olimpiādes norises vieta izsenis ir bijis grūti lemjams jautājums. Argumentācija par labu attīstītajām, vai gluži pretēji - attīstības indeksā zemāk stāvošām valstīm ir labi zināma. Protams. ka arī katram no mums ir viedoklis, bet saukt kādu par nejēgu tāpēc nevajadzētu. Regulāri tiek mainīta pasaules daļa vai kontinents, bet acīmredzami vāji kandidāti cauri netiek. Kaut vai tāpēc vien esošā lemšanas kārtība ir daudz labāka par loteriju.
avatar
Publicēts: 11.03.17 20:43
 citēt
...un te arī tas, par ko runāju pirms pusgada

www.diena.lv...
avatar
Publicēts: 11.03.17 20:58
 citēt
Nu bet nekur olimpiādes nenorisinās nepārtraukti un objekti kļūst nevajadzīgi: varlamov.ru...
avatar
Publicēts: 12.03.17 10:30
 citēt
Schneider:Nu bet nekur olimpiādes nenorisinās nepārtraukti un objekti kļūst nevajadzīgi: [url=http://varlamov.ru/1269721.html


Skaidrs,]http://varlamov.ru/1269721.html

Skaidrs,[/url] ka vienā vietā Olimpiāde nenorisināsies mūžīgi :) Tomēr daudzmaz pārtikušās zemēs vēl pirms spēļu rīkošanas parasti jau ir konkrēts plāns kā adaptēt sporta megaobjektus un piemērot sabūvēto infrastruktūru ikdienas lietošanai. Labākais piemērs laikam ir Barselona, kurā pašam ir nācies būt un man grūti bija noticēt, ka šobrīd tik sapucētais ostas rajons, pirms olipiskajām spēlēm ir bijis kā "maskačka".

Taču te stāsts ir par to, ka tieši nabadzīgākajās zemēs olimpiādei paredzētie līdzekļi tiek izdirsti bez jebkāda samērīguma ar attiecīgās valsts budžeta iespējām un parasti tieši šādās valstīs nav arī nekāda plāna par turpmāko sporta būvju izmantošanu. Runa ir par veselā saprāta trūkumu, piešķirot tiesības rīkot vienu no izmaksu ziņā pasaulē dārgākajiem sporta sarīkojumiem valstīm, kuras nevar nemaz atļauties šadu izšķērdību.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):