forum.gif
Tad nu beidzot kāds to pateica
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Tad nu beidzot kāds to pateica
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 9
  5. 10
  6. 11
  7. 12
  8. 13
  9. 14
  10. 15
  11. 16
  12. ...
  13. 27
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 16.11.17 10:14
 citēt
VValdis:Interesanti, vai ir pedofīli, kas na izvituši. varbūt tie pedofili, kas nav izvirtuši ir labāki par izvirtušiem pedoifiliem. te saksaitot kopīgā iezīme ir tāda - būt neizvirtušam pedofilam ir pareizi, bet pedofils ir izvirtis, tad nu tas ir slikti!!!???


Doma ir vienkārša-vienkārši pedofīls ir maita,bet smadzeņudrāzējs pedofīls ir megamaita.
avatar
Publicēts: 16.11.17 10:17 labots
 citēt
Lēvaldu pa kluso izlaida no ķurķa, kristieši sametās

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 16.11.17 10:24
 citēt
Interesanti,Lēvalds to darīja pēc vai pirms masveida smadzeņu drāšanas baznīcā?
avatar
Publicēts: 16.11.17 11:26
 citēt
Tomēr Tas Kungs ir taisnīgi nostrāpējis grēcinieku, interesenti, kā viņš isskatīsies elles katlā ar talāru mugurā...
avatar
Publicēts: 16.11.17 13:48
 citēt
bet tikmēr PAPA saņemj jaunu Lamborghini

www.diena.lv...
avatar
Publicēts: 17.11.17 15:08 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 17.11.17 15:29
 citēt
Tad lūk kāds viņš ir-dievs
avatar
Publicēts: 17.11.17 17:15
 citēt
Schneider:


Izdevies darbs!
avatar
Publicēts: 18.11.17 08:27
 citēt
avatar
Publicēts: 18.11.17 11:58
 citēt
tak krieviem ir Senticība

derzhava.today...
avatar
Publicēts: 19.11.17 02:12
 citēt
Lūk kā lūgšanām un ikonām jācīnās pret satiksmes negadījumiem:
meduza.io...
avatar
Publicēts: 19.11.17 09:50
 citēt
kaut kāds murgs.Kā viņš zina-ko tauta mīl.Mazāk vajag rādīt un rakstīt par tiem sektantiem.
avatar
Publicēts: 19.11.17 10:29
 citēt
Vanags - Saucēja balss tuksnesī :face-grin:

PS vajdzēja vel Tālberga uzrunu, LKR vadītāja
avatar
Publicēts: 19.11.17 13:08 labots
 citēt
priore:patriotisms
jauns.lv...


To runu noklausījos visā pilnībā. Ja atmet visas ticības lietas, tad jāatzīst, ka kopumā pareizi un saturīgi, kaut gan ļoti "moralizējoši", bet tāds jau ir mācītāja darbs. Tā nedrīkstētu runāt premjers vai prezidents, par daudz negāciju un pesimisma. Frāzes par to, ka dievs ir labs, es svītrotu no leksikas pavisam. Piekrītu Markam Tvenam
www.delfi.lv...

Otrdiena, 1906. gada 19. jūnijs

Mūsu Bībele dieva raksturu ataino izsmeļošā un nežēlīgā precizitātē. Tas portrets, ko mums piedāvā, galvenokārt ir cilvēka portrets, ja vien, protams, var iedomāties cilvēku, kurš ir tik ļoti pilns un pārpilns ar niknumu, kas iziet ārpus jebkādiem cilvēciskajiem rāmjiem. Tas ir tādas personas portrets, ar kuru tagad, kad Nērons un Kaligula jau ir nomiruši, acīmredzot neviens nevēlētos nodibināt pazīšanos. Visas šā dieva izdarības, kas attēlotas Vecajā Derībā, liecina par tā ļaunatminīgumu, netaisnīgumu, sīkumainību, nežēlību, atriebīgumu. Viņš faktiski to vien tikai dara, kā soda - par nenozīmīgiem pārkāpumiem soda tūkstoškārtīgā stingrībā, soda nevainīgus zīdaiņus par viņu vecāku nodarījumiem, soda pilnībā nevainīgus valsts iedzīvotājus par viņu valdītāju rīcību, tostarp allaž paliek žēlsirdīgs pret tiem, kuri vērš asiņainu atriebību pret telēniem, jēriņiem, aitām un vēršiem, lai bargi sodītu viņu saimnieku sīkos grēciņus. Drukātā veidā nav neviena zemiskāka un atmaskojošāka dzīves apraksta. Kad esi to salasījies, Nēronu jau sāc uzskatīt par tīro gaismas un pilnības eņģeli.

Tā iesākas ar stāstījumu par šaušalīgu uzticības laušanu, turklāt šī uzticības laušana jeb vienkārši neuzticība ir visas grāmatas galvenais motīvs. Acīmredzot tās sākums izdomāts kāda pirāta bērnistabā - tik vienlaikus derdzīgs un jaunavīgi naivs tas ir. Ādamam ir aizliegts iekosties kāda koka auglī, viņam bez vismazākās smaida ēnas paziņo, ka nepaklausīšanas gadījumā viņš mirs. Kā gan varēja gaidīt, ka šāds drauds viņā izraisīs kaut vai vismazāko iespaidu? Jo Ādams taču tikai ārēji bija pieaudzis vīrietis. Taču zinībās un pieredzē viņš ne ar ko nebija pārāks par zīdaini. Viņš nemaz nevarēja zināt, ko nozīmē vārds "nāve". Viņš ne reizi dzīvē nav redzējis nevienu beigtu dzīvo radību. Viņš iepriekš nekad neko nav dzirdējis par nāvi. Šis vārds viņam bija absolūti bez jebkādas nozīmes. Ar tik pat lieliem panākumiem viņam varēja piedraudēt, ka tajā gadījumā, ja viņš apēdīs to ābolu, tad nekavējoties pārvērtīsies meridiānā - Ādams vienādā mērā nespēja saprast ne vienu, ne otru vārdu.
avatar
Publicēts: 19.11.17 16:06 labots
 citēt
Par ticību un mākslu runājot
Ivo Purinsh shared Tolteku Laiks's post.
3 hrs ·

Iespējams, ka šim Sandro Bottičelli šedevram ir tikpat daudz tulkojumu, cik sunim blusu. Tomēr Xish enerģija atļāva šodien vēl vienu atrast! Ieraudzīt cilvēku, kā pērli dzimstošu no gliemežnīcas. Ieraudzīt, ka jau iznākot no mātes miesām mums apziņā ir ielikts gatavs Cilvēka veidols. Tā Cilvēka, kurš spējīgs aptvert un savienot savā ķermenī,,, visus dvēseles slāņus.

links uz foto lielāku : bildites.lv...
ir kopija tās gleznas, Ivo Puriņš (Tolteki) laikam redzeja, un lasīja divas grāmatas, kurās stāsta par Sionas Priorātu - slepeno ordeni, pie kura ari Botičelli piederējis
Ether Engine - Tikko gribēju rakstīt par gleznas skaidrojumu, Priorātu utt. - un Jūs apsteidzāt.. Kas par grāmatu?
Par skaidrojumu īsumā: no kreisi - Lilit un Samaels;
pa vidu - Marija Magdalēna, Iešua ha Nocri sieva, kura stāv uz Jāņa Kristītāja;
pa labi - Francija.
avatar
Publicēts: 19.11.17 18:51
 citēt
Murks... :amazing:
avatar
Publicēts: 19.11.17 22:18
 citēt
GunarsII -to runu klausīties piespieda vai no laba prāta paša inicatīva????
avatar
Publicēts: 19.11.17 22:31
 citēt
Lai svētīti tie, kas neanalizē bet tic.
avatar
Publicēts: 19.11.17 22:51
 citēt
Zini viņi uzspiež savu neticību tāpat kā geji savus uzskatus par viendzimuma laulībām , ka tas ir normāli utt.
avatar
Publicēts: 20.11.17 00:27 labots
 citēt
Jolan:GunarsII -to runu klausīties piespieda vai no laba prāta paša inicatīva????

Ciemojos un brokastoju tobrīd pie savas tantes, viņa ir Vanaga cienītāja, tā arī noklausījos...:face-smile:
Bet kā jau teicu, saturiski, neanalizējot ticības lietas, bija OK. Man personiski tāda veida terapija nav nepieciešama, bet tas, ka Vanags to visu pateica, ir labi, dažas līdzības bija ļoti trāpīgas. Valstsvīriem ir jārunā pozitīvāk, tur žēloties ne par ko nedrīkst, katrā amatā sava specifika. Man pašam liekas, ka Latvijā nekad nav bijis tik labi kā tagad, bet es pieņemu, ka vienu otru vajag uzmundrināt, bet kādu citu nokaunināt, un Vanags to darīja.

P.S. Bet patriotisma nekad nav par daudz, valsts bez tā nevar ilgi pastāvēt. Latvijā nepareiza, tomēr šad un tad sastopama prakse ir nepatiku pret kādu politiķi, partiju vai bagātnieku pārnest uz nepatiku pret valsti kopumā. Diemžēl ir gadījies tādu nostāju dzirdēt pat no populārām publiskām personām. Vanags centās šīs domas kaut kā sakārtot un es domāju, ka tas izdevās.
avatar
Publicēts: 20.11.17 12:28
 citēt
Mācītājkungs! Zelta vārdi un skaisti aicinājumi. Patiešām nezūdošas un gadsimtos pārbaudītas vērtības! Mīļā tauta!!! Celsimies un kritīsim ceļos lielā pazemībā! Ja tev sit pa vienu vaigu, steidzīgi pagriez arī otru... Ja tev nelieši "iebrauc" vienā kabatā, neskopojies, pagriez arī otru... Kam tev nešķīstie zemes labumi, ja tevi tur augšā gaida mūžīga svētlaime un bezmaksas sociālā aprūpe....!!!!!!


Un tā visu laiku cauri gadsimtiem!!! NEKAS NAV MAINĪJIES.....HA!
avatar
Publicēts: 20.11.17 12:36
 citēt
GunarsII -...un kas tur labs,ka Vanags tās lietas pateica.Kam ir smadzenes to tā pat jau zināja,bet tie kas klausās tās runas smadzenes atslēdz,lai vieglāk varētu uztvert dieva vārdu :face-wink:
avatar
Publicēts: 20.11.17 17:00 labots
 citēt
Labi Jolan ir tas, ka runa bija savā ziņā analītiska (atmetot protams visu, kas saistās ar ticību), nevis brēkšana, ka visi ir slikti, turklāt runa bija ar aicinājumu, kā vajadzētu domāt un kā attiekties pret savu valsti. Mūsu blogā arī viens brēkšanas piemērs ir tepat virs Tava ieraksta. Mums Latvijā vajadzētu kaut ko mācīties arī no citām tautām. Amerikā šobrīd puse nācijas ir neapmierināti ar Trampu, bet nedomāju ka tāpēc kādam sāk nepatikt ASV. Man nav priekšstata, cik cilvēki Krievijā ir apmierināti vai neapmierināti ar Putinu, bet patriotismu mēs no krieviem varam pamācīties pilnīgi noteikti. Patriotisms ir beznosacījumu mīlestība pret savu zemi.
Varbūt mums vajag attīstīt to vieglumu savā attieksmē, kas ir šajā anekdotē par itāļiem.

Ārzemju žurnālists jautā itālim: " Jums tur Itālijā atkal valdības krīze. Sakiet lūdzu, vai tas ir nopietni?"
Itālis atbild: "Jā, tas ir nopietni. Bet, redziet, tas nav svarīgi, jo Itālija ir zelta zeme zem Saules un dzīve turpinās neatkarīgi no tā, vai Romā valdība darbojas, vai nē."
avatar
Publicēts: 20.11.17 18:05
 citēt
Gunars! Lai tev pilnvērtīgi atbildētu, gribu precizēt. Vai tava piezīme par brēkšanu bija domāta man?
avatar
Publicēts: 20.11.17 19:55
 citēt
Par GunarsII izteikumiem.

"Man pašam liekas, ka Latvijā nekad nav bijis tik labi kā tagad"

Tas kā kuram. Veikali pilni, tas gan. Sabiedrība noslāņojusies - tiem, kuri ekspluatē citus, monopolistiem un kuri tuvāk valsts un pašvaldību silēm un eirofondu apsaimniekošanai, ir labi, pārējo stāvokli var nojaust pēc no LV aizmukušo skaita.

"Bet patriotisma nekad nav par daudz, valsts bez tā nevar ilgi pastāvēt. ... patriotismu mēs no krieviem varam pamācīties pilnīgi noteikti. Patriotisms ir beznosacījumu mīlestība pret savu zemi."

Citi gan uzskata, ka patriotisms ir instruments valdošajiem turēt grožos pakļautos un novest tos līdz tādam stāvoklim, lai pūlis, kā aitu bars, ir gatavs sagrauzt jebkuru, uz kuru tam norādīs valdošā vara. Paši uz savas ādas mēs esam baudījuši patriotismu dažādos virzienos. Un par kuru zemi iet runa? Uz manas dzimtās zemes (pagastā) pirms 30 gadiem bija skola ar 400 skolēniem, bija baļļuki pa sestdienām, bija futbols, basketbols un hokejs, tagad skola slēgta, spēļu laukumi tukši un palikuši tikai penši un mežu apsaimniekotāji. Ko tur vairs mīlēt beznosacījumā?
avatar
Publicēts: 20.11.17 19:57
 citēt
T-Men, necenties! Te muļķu NAV! Gunara citāts:"Labi Jolan ir tas, ka runa bija savā ziņā analītiska (atmetot protams visu, kas saistās ar ticību), nevis brēkšana, ka visi ir slikti, turklāt runa bija ar aicinājumu, kā vajadzētu domāt un kā attiekties pret savu valsti. Mūsu blogā arī viens brēkšanas piemērs ir tepat virs Tava ieraksta."
avatar
Publicēts: 20.11.17 20:11
 citēt
Bet pamostieties, ir 21.gadsimts, kāds var pateikt, ko šodien laukos darīs tas cilvēku kvantums, kurš bija vajadzīgs neefektīvajā kolchozu ražošanā? Manos laukos viens saimnieks ar 8 cilvēciņiem+dažiem pieaicinātiem speciālistiem apsaimnieko pusi sovhoza teritorijas, katrs viens viņa Claas traktors ir spējīgs paveikt vairāk par visu bijušo sovhoza Belorusu parku, katrā viņa grūsnajā govī tiek ievadīts čips, kurš vienu īsziņu nosūta 48 stundas, bet otru - 15 minūtes pirms dzemdību sākuma, vetārste uz atnešanās brīdi jau stāv govij blakus.
Ko viņa saimniecībā darīs 500 cilvēku, kuri muļļājās pa kolhozu sistēmu, bet uz ražas novākšanu vienalga nācās braukt talciniekiem no skolām un pilsētas organizācijām???
avatar
Publicēts: 20.11.17 20:14
 citēt
Vēl par reliģijām, patriotiem un valstīm. Ņemsim par piemēriem Kubu un Ziemeļkoreju. Tur patriotu daļa starp pilsoņiem ir stipri lielāka kā citur. Vai tas nozīmē, ka tur ļaudis dzīvo brīvāk un labāk, kā citur?
Es vakar šķērsoju Latvijas-Lietuvas robežu 4 reizes. Tur vietām mājas atrodas 100 m attālumā viena no otras, bet pa vidu robeža. Vai otrs piemērs: Valka-Valga. Tātad, ja man gadījās piedzimt LV teritorijā, tad man jābūt LV patriotam, bet ja 100 m tālāk LT vai EE teritorijās, tad manam patriotismam attiecīgi jānomaina procesors un atmiņa?
Valstis vispār ir īslaicīga parādība uz zemeslodes, tāpat kā reliģijas. Tās nāk un izbeidzas. Pirms 800 gadiem mūsu senči pielūdza citus dievus. Neviens nezin, kāda būs šai teritorijā noteicošā reliģija pēc 200 gadiem, bet ar vislielāko varbūtību var prognozēt, ka Latvijas valsts tad jau nu gan šeit nebūs.
avatar
Publicēts: 20.11.17 20:19 labots
 citēt
Schneider:Bet pamostieties, ir 21.gadsimts, kāds var pateikt, ko šodien laukos darīs tas cilvēku kvantums, kurš bija vajadzīgs neefektīvajā kolchozu ražošanā? Manos laukos viens saimnieks ar 8 cilvēciņiem+dažiem pieaicinātiem speciālistiem apsaimnieko pusi sovhoza teritorijas, katrs viens viņa Claas traktors ir spējīgs paveikt vairāk par visu bijušo sovhoza Belorusu parku, katrā viņa grūsnajā govī tiek ievadīts čips, kurš vienu īsziņu nosūta 48 stundas, bet otru - 15 minūtes pirms dzemdību sākuma, vetārste uz atnešanās brīdi jau stāv govij blakus.
Ko viņa saimniecībā darīs 500 cilvēku, kuri muļļājās pa kolhozu sistēmu, bet uz ražas novākšanu vienalga nācās braukt talciniekiem no skolām un pilsētas organizācijām???


Savu statistiku vari govīm un Claasiem stāstīt. LV ir valsts mēroga statistika un tur skaidri redzams, kas notiek. Sestdienas salūtā pat nobrīnījos, kur tik daudz cilvēku saradās uz salūtu, bet nu jāņem vērā,ka laiks bija labs, brīvdienu daudz un ļauži sabrauca no visa Lielrīgas reģiona.
avatar
Publicēts: 20.11.17 20:24
 citēt
Ja tajos laikos, kad tavā skolā mācījās 400 bērnu, robežas būtu vaļā, uz salūtu pat no visas Latvijas nesarastos ne puse tā skaita, kuru redzēji sestdien.
avatar
Publicēts: 20.11.17 20:34 labots
 citēt
All-marss:Gunars! Lai tev pilnvērtīgi atbildētu, gribu precizēt. Vai tava piezīme par brēkšanu bija domāta man?


Jā! Es domāju šo:

"""Mācītājkungs! Zelta vārdi un skaisti aicinājumi. Patiešām nezūdošas un gadsimtos pārbaudītas vērtības! Mīļā tauta!!! Celsimies un kritīsim ceļos lielā pazemībā! Ja tev sit pa vienu vaigu, steidzīgi pagriez arī otru... Ja tev nelieši "iebrauc" vienā kabatā, neskopojies, pagriez arī otru... Kam tev nešķīstie zemes labumi, ja tevi tur augšā gaida mūžīga svētlaime un bezmaksas sociālā aprūpe....!!!!!!

Un tā visu laiku cauri gadsimtiem!!! NEKAS NAV MAINĪJIES.....HA!"""

Teksts pilnīgi neadekvāts, tas neattiecas ne uz Vanaga runu ne arī uz kāda cita izteikumiem šajā diskusijā. Tipisks "VISS IR SLIKTI" brēciens. Par metaforu atvainojos, ja tā Tevi aizskāra. Var jau teikt arī, ka panikas celšana un nevar saprast, par ko īsti?!!
avatar
Publicēts: 20.11.17 20:48 labots
 citēt
Schneider:Ja tajos laikos, kad tavā skolā mācījās 400 bērnu, robežas būtu vaļā, uz salūtu pat no visas Latvijas nesarastos ne puse tā skaita, kuru redzēji sestdien.

Tu to nespēj prognozēt - kā būtu, ja būtu. Valsts pienākums ir rūpēties par visiem saviem pilsoņiem un ja tā rada apstākļus, kad pilsoņi mūk atpakaļ neskatīdamies, tad tā nav normāla valsts. Man personīgi pie d, kurā valstī dzīvot (tik ne Āfrikā, Āzijā vai Indijā), bet šeit es lielākoties atrodos tāpēc, ka te ir mana senču zeme - radi, kapi, tradīcijas u.t.l. Ja šo teritoriju pārņemtu Krievija, Polija vai Zviedrija (kā tas jau bijis), tad es ilgi domātu - palikt, vai mukt prom, vai iet partizānos un tas būtu atkarīgs no tās iespējamās varas attieksmes pret rīcības brīvību, pret dzimtās valodas lietošanu un pret tradīcijām. Mūsu neatkarīgi-atkarīgā brīvvalsts atbrīvoja lauku apvidus no cilvēkiem, nenodrošinot tos ar darbu un mītnēm citā teritorijā LV iekšienē, tāpēc es nedomāju, ka citas alternatīvas būtu daudz nespējīgākas nodrošināt latviešu populāciju to etniskajā apvidū :) Nu skaidrs, ka, jo tālāk nākotnē, jo vairāk tautas sajauksies un mazās valodas iznīks, bet tak gribas vecumdienās vēl arī latviski parunāt:)
avatar
Publicēts: 20.11.17 22:00
 citēt
Viss pareizi - Reliģija nav vajadzīga. Smēķēšana nav vajadzīga. Dzeršana (alkohola) nav vajadzīga. Seks tas ir parasti instinkti. Vai tiešām mēs nolaidīsimies līdz prastiem instinktiem. Tātad nevajag. Un tā var turpināt un turpināt.
avatar
Publicēts: 20.11.17 22:02
 citēt
Paldies, Gunars! Bet mēs kaut kā nesaprotamies. Mēģināšu paskaidrot. Tas mans teksts:

""""Mācītājkungs! Zelta vārdi un skaisti aicinājumi. Patiešām nezūdošas un gadsimtos pārbaudītas vērtības! Mīļā tauta!!! Celsimies un kritīsim ceļos lielā pazemībā! Ja tev sit pa vienu vaigu, steidzīgi pagriez arī otru... Ja tev nelieši "iebrauc" vienā kabatā, neskopojies, pagriez arī otru... Kam tev nešķīstie zemes labumi, ja tevi tur augšā gaida mūžīga svētlaime un bezmaksas sociālā aprūpe....!!!!!!

Un tā visu laiku cauri gadsimtiem!!! NEKAS NAV MAINĪJIES.....HA!"""

ir domāts tieši Mācītājkungam (viņš zin), un es parodēju baznīcas tekstus par cilvēkmīlestības piesaukšanu gan tad, kad citādi domājošos kāva kā avis, gan tagad, kad tauta grimst nabadzībā un izmirst. Es esmu kategoriski pret OPIJU tautai!!!! Esmu kategoriski pret visa veida sludinātājiem, vai viņš būtu bīskaps vai pērminderis!!!!

Bet par brēkšanu Tev taisnība. Vairs nevar brēkt. TE IR JĀAURO PILNĀ RĪKLĒ, var būt tad tauta sāks kustēties!:anger::anger::anger::anger::anger::anger::anger::amazing:
avatar
Publicēts: 20.11.17 22:04
 citēt
Lauku apvidus no cilvēkiem sāka atbrīvot jau 60.gadu beigās, ļoti labi zinu, jo pats piedzīvoju pārcelšanos uz pilsētu tik dēļ tā,ka abi mani vecāki bija skolotāji, bet mūsu skolu aizklapēja, kolhozs pārvērtās par cita kolhoza nomales brigādi, no divām mazām autsaideru saimniecībām izveidojot vienu lielu. Jau 80.sākumā, tumsā ejot no autobusa pāri tīrumam, nevienas gaismiņas nevienā logā, bet kādreiz bija māja pie mājas, arī mums ap kilometra radiusā bija vismaz 3 kaimiņi, bet brīvvalsti sagaidīja pilnīgi tukši tīrumi ar māju pamatiem.
avatar
Publicēts: 20.11.17 22:38
 citēt
Schneider:Lauku apvidus no cilvēkiem sāka atbrīvot jau 60.gadu beigās, ļoti labi zinu, jo pats piedzīvoju pārcelšanos uz pilsētu tik dēļ tā,ka abi mani vecāki bija skolotāji, bet mūsu skolu aizklapēja, kolhozs pārvērtās par cita kolhoza nomales brigādi, no divām mazām autsaideru saimniecībām izveidojot vienu lielu. Jau 80.sākumā, tumsā ejot no autobusa pāri tīrumam, nevienas gaismiņas nevienā logā, bet kādreiz bija māja pie mājas, arī mums ap kilometra radiusā bija vismaz 3 kaimiņi, bet brīvvalsti sagaidīja pilnīgi tukši tīrumi ar māju pamatiem.


Atšķirību starp urbanizāciju un masveida bēgšanu no valsts ekonomisku vai citu iemeslu dēļ nespēj noteikt? Liela daļa starp bēgļiem ir ātro kredītu un arī banku kredītu neatmaksātāji, visu iedzīvi spēļu ellēs zaudējušie, vispār bez iztikas palikušie, bet valstij pie dir,as - postiet dzīves, cik vēlaties, pie mums ir brīvais kapitālisms -katrs atbild par sevi, ja nenograuzīsi tu, tad nograuzīs tevi. Paskaties mūsu mazpilsētiņu ielu vizītkartes - humpalu veikali, lombardi, spēļu zāles un ātro kredītu reklāmas. Un tā visā LV. Un man kāds te grib iestāstīt, ka te ir laimes ieleja, ar ko jālepojas? Neviens no valdošajiem pat neiedomājas aizliegt spēļu elles vai ātro kredītu reklāmu, jo visi no tām barojas - gan pozīcija, gan opozīcija. Tā tas ir arī ar reliģiju propagandu - var iestāstīt visu ko, ja nesaprot ar vārdiem, var arī ar varu, kā tas notikās, kad iebruka krustneši un mūsu senčiem uzspieda savu reliģiju.
avatar
Publicēts: 20.11.17 22:57
 citēt
Prieks, ka iekabinam lietuviešiem - tur emigrācija gan absolūtos skaitļos, gan procentuāli ir krietni lielāka, tātad valsts viņiem vēl sliktāka.:face-smile:
Igauņiem gan zaudējam (diemžēl kā parasti...)
avatar
Publicēts: 20.11.17 22:59
 citēt
Ko tu pesimistiem padarīsi, tiem vienmēr viss mellos toņos :face-smile: Es ar piekrītu Gunāram ka Latvijai pašlaik ir labākie laiki kādi bijuši, un gan jau būs vēl labāk. Tā uzskata arī mana muterīte kurai pāri 70. Tā gaušanās par tūkstošu aizbraukšanu no valsts, ko lielākie histēriķi pielīdzina pat izsūtīšanai, gan uzjautrina. Tāpat kā gaudas ka laukos paliek krietni mazāk cilvēku. Paši sēž no rīta līdz vakaram pie datora un tik drukā bet vēlas lai jauni cilvēki lielāko dienas daļu pavada ar degunu zemē vai mēslos un netīrām rokām :face-smile: Nē mīlīši, jau sen jaunatne vēlas darbu kur var tupēt pie ekrāna un palaikam sērfot savos iemīļotajos soctīklos, un tā tas ir visā pasaulē. Arī laimes zemē Amurikā lauki izmirst un skolas klapē ciet, tur ir pat veselas spoku mazpilsētas bez nevienas dvēseles.Visi dragā uz lielpilsētām vai tur kur vairāk maksā. Tā arī mana māsa pirms vairāk kā 10 gadiem aizlaida uz UK, un nu viņai tur ir ģimene un jūtas laimīga. Un neviens viņu nedzina uz turieni, nekāds bads vai izmisums, vienkārši gribējās redzēt gan pasauli gan krietni vairāk nopelnīt. Es ar tur padzīvoju, pastrādāju, bet nepatika, cilvēki ir dažādi, katram savs.
avatar
Publicēts: 21.11.17 00:12
 citēt
z_z, cik saprotams ir tīnis, ja man viņam visu laiku jāraksta par padlaikiem. Labi vēl vismaz, ka ir pamanījis, ka ļoti liela daļa no aizbraukušajiem ir vainīgi paši, neba nu valsts viņus spēļu ellēs iegrūda vai piespieda ņemt ātros kredītus.
Atkārtošos - ja tad, kad viņa laukos bija 400 skolēnu, būtu spēļu elles, Credit24 un vaļā robežas, uz 1991.gadu būtu aizbraukuši vēl vairāk kā tagad. Lai atceramies, ka Brežņeva laikos šņabi nepārdeva tik avīžu kioskos, minimālā alga bija 70 rub, kurus kolhozā bija jānopelna raujot cukurbietes vai plūcot linus, vidusmēra rajona centra unibodes apģērbu asortiments bija 10x sūdīgāks par mūzdienu humpalu veikaliem, bet bez strādāšanas dzīvot nevarēja, jo pastāvēja pants par tuņejadstvu. Šodien, ja esi nekaunīgs un gudrs, mierīgi var dzīvot no pabalstiem arī šeit.
Bet ja nedzer, nepīpē un vēl kauko izaudzē savā piemājas dārziņā...
avatar
Publicēts: 21.11.17 00:26 labots
 citēt
Piebalsoju jums abiem. Mana tante, tā pati. pie kuras noskatījos Vanaga uzrunu, par kuru te liels cepiens, kādā sarunā par pensiju indeksāciju, kur kaut kas esot ne tā, pateica vienkārši: "Nu un tad? Ja valstij tā vajag, iestādīsim vairāk burkānus un dzīvosim uz nebēdu!" Savos 86 (!) gados vienmēr uzcirtusies, katru dienu brauc darīšanās ar mašīnu, dzied ansamblī, transporta burzmā sauc šoferus večus par muļļām, apmeklē visus represēto saietus. 18. novembra svētku brokastu galds bija kā restorānā. Ja būtu tāda Latvijas optimista balva, es viņu noteikti izvirzītu.:face-smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 9
  5. 10
  6. 11
  7. 12
  8. 13
  9. 14
  10. 15
  11. 16
  12. ...
  13. 27
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):