forum.gif
Tad nu beidzot kāds to pateica
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Tad nu beidzot kāds to pateica
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 14
  5. 15
  6. 16
  7. 17
  8. 18
  9. 19
  10. 20
  11. 21
  12. ...
  13. 27
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.04.18 18:02
 citēt
Koka sūdiņu modifikācija, bet derīgāka
jauns.lv...
avatar
Publicēts: 21.04.18 12:57
 citēt
Galvu mednieki Indijā ?!

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 21.04.18 16:51
 citēt


Šodien braucu gar Zoļuku, skatos, tanī vietā, ko iemīļojis RD amerikānis saviem priekšvēlēšanu mitingiem, kau kāds tusiņš. Izkāpu, piegāju, lūk.
avatar
Publicēts: 21.04.18 16:52
 citēt
avatar
Publicēts: 21.04.18 16:53 labots
 citēt
A kas tas ir par jampampā?
Plaģiāts!!! "Dievs mani mīl tādu, kāds es esmu" bija tā zilā mācītāja, kuru Vanags patrieca no baznīcas, devīze.
avatar
Publicēts: 21.04.18 16:53
 citēt


Tas Jolanam.
avatar
Publicēts: 21.04.18 16:57
 citēt
Nu mēs nemaz nezinām, kā Jolans īstenībā izskatās, nav izslēgts, ka tas, ar kapuci, viņš pats arī ir. :face-wink:
avatar
Publicēts: 21.04.18 16:59 labots
 citēt


Dzied, iet aplī, redzamas tumsnējas sejas. Pasākums esot viens no vairākiem, saucoties Lielā Misija Laukumos ar Pāvestu Francisku. Lodžijas tusiņiem ieliek stabili.
avatar
Publicēts: 21.04.18 17:19 labots
 citēt
Paskatījos netā - tas ir katoļu pasākums: katolis.lv...
Katoļi iziet ielās līdzīgi krišnaītiem? Laikam šī reklāma maksātspējīgu draudžu locekļu pievilināšanai.
avatar
Publicēts: 21.04.18 18:01
 citēt
z_z:Paskatījos netā - tas ir katoļu pasākums: [url=http://katolis.lv/en/events-calendar/browse/107/backPid/369/category/latvija/article/liela-misija-riga-agenskalna-laukuma.html


Man]http://katolis.lv/en/events-calendar/browse/107/backPid/369/category/latvija/article/liela-misija-riga-agenskalna-laukuma.html

Man[/url] vislabāk patīk tie vārdi "kerigmātiskā', "neokatehumenālā".. Būs jāiet ar Googli parunāt..:what:
avatar
Publicēts: 21.04.18 18:15 labots
 citēt
nevis ieliek sahadžajogai, bet drīzāk izskatās, ka katoļiem pavisam švaki ar masovffku, ja jāķērās pie kā tāda :face-grin:
tā kā peace
Ps itāļiem pat bērnu vasaras nometnes ir : www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 21.04.18 18:54
 citēt
mūsu prezis arī varēja šajos ielas pasākumos piedalīties, tāpat kā ielas basketbolā... nevis dzīties ar visu svītu 15.augustā uz Aglonu, tērējot benzīnā manu nodokļos samaksāto:face-devil-grin: naudu..
avatar
Publicēts: 21.04.18 19:02
 citēt
tik pat labi kādā datumā ar visu svītu varētu doties uz tuvāko trakonamu .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.04.18 09:06
 citēt
Muldiet vien muldiet, bet kad pienāks laiks, tad par tiem pašiem vien vēlēsiet. Komunistiem un baznīcai vismaz ir sava ideoloģija un ideja. Te daudziem vispār tādas nav. Ka tik pabojāt gaisu un tas arī viss.
avatar
Publicēts: 23.04.18 09:57
 citēt
Atradies lielais stratēģis.Var padomāt,ka vēlešanās ir sakarīgi kandidātri par kuriem neviens nebalso.Parādi man viņu.
p.s. Baznīcas stratēģija ir notrulināt un slaukt pūli.Jo pūlis trulāks,jo labāk slaucas.Āmen
avatar
Publicēts: 23.04.18 10:05
 citēt
Ha ha nabaga Jolans. Te viens otru visu laiku slauc. Viens piedāvā kredītus uz milzu procentiem. Cits uzliek spēļu automātus. Vēl cits pārdod narkotikas, alkoholu.
Un pūlis tik visu laiku atskaita naudiņu.
Un labāk es klausos ko saka Baznīcā mācītājs, nevis ko pļāpā tāds Jolans.
He, he.....
avatar
Publicēts: 23.04.18 10:53 labots
 citēt
Jolan:Var padomāt,ka vēlešanās ir sakarīgi kandidātri par kuriem neviens nebalso.Parādi man viņu.

Kā nav, Haralda reporti pilni ar pasaules labākajiem deputātu kandidātiem, kuri varētu izglābt Latviju no tumsas varas un ievest mūžīgajā saulītē!
Tik mūsu s†ulbais elek†orā†s, svoloči tādi, nobalso par šiem gaismas bruņiniekiem ноль целых, йух деcятых procentu apmērā...
avatar
Publicēts: 23.04.18 11:48 labots
 citēt
principā Jolanam piekŗītu :face-grin:

PS tagad melnsvārčiem ir aktuāla lieta - cīņa pret Stambulas konvenciju, daži cīnās arī pret pūstošajiem liberāļiem
Liberālisms ir sabiedrības pēdējā degradācijas stadija. Katrs var izteikties pēc savas samaitātības pakāpes. Tika izveidota sabiedrība bez morāles un loģikas. Ņirgāšanās par citu ticīgo lietām tiek uzskatīta par brīvības izpausmi. Ālēšanās un vardarbība TV ir norma. Ģimenes tiek ārdītas ar viendzimuma laulībām. Sākas masveida morāles degradācija. Narkotikas, alkohols, azartspēles, beztiesiskums, bezdarbs, “genderisms”, totāla nevienlīdzība. To liberāļi tautai pasniedza kā reformu. Liberāļi gribēja sabiedrību un ekonomiku iemācīt pašregulēties, bet nesanāca, radās tikai ideāla situācija organizētajai noziedzībai un korupcijai.


m.delfi.lv...

viens kristietis no paziņu loka šitamo ielika, esot vienā partijā šamais arī, Valmierā, bet vēlēšanās zaudēja, netika domē :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.04.18 13:43
 citēt
Viesturs Rudzītis - par medicīnu

/Es redzu, ka galvenā problēma medicīnā ir lobiji, kurus neviens nevar novaldīt. Ir trīs lobiji: medikamentu, medicīniskās aparatūras un celtniecības lobijs. Tur arī aiziet visi budžeta pielikumi. Ārstam tiek pārpalikums./
avatar
Publicēts: 23.04.18 14:43
 citēt
negatIvs:tik pat labi kādā datumā ar visu svītu varētu doties uz tuvāko trakonamu .... :bad_smile:

Precīzi!:face-wink:
avatar
Publicēts: 23.04.18 16:45
 citēt
Zini priore interesanti tas, ka Baznīca un mācītāji nekad nav aiztikuši Jolanu, bet Jolans visu laiku aiztiek viņus. Man domāt ka velns ar dakšām visu laiku dur pakaļā un mudina to darīt.
avatar
Publicēts: 23.04.18 17:02
 citēt
Rejs:Zini priore interesanti tas, ka Baznīca un mācītāji nekad nav aiztikuši Jolanu, bet Jolans visu laiku aiztiek viņus. Man domāt ka velns ar dakšām visu laiku dur pakaļā un mudina to darīt.


Baznīca kā uzmācīga gnīda man lien ikdienā virsū.Baznīca savas pretīgās rokas jau aizstiepa līdz TV un radio.Viņiem ir par maz-grib vēl skolās.:anger:
avatar
Publicēts: 23.04.18 17:03
 citēt
Jolan - čurbāns Tu esi !
avatar
Publicēts: 23.04.18 17:06 labots
 citēt
Rejs:Jolan - čurbāns Tu esi !


Kas ir čurbāns?
p.s. man agrāk likās,ka čurbāns ir musļiku galvassega :face-wink:
avatar
Publicēts: 23.04.18 17:13
 citēt
Tu Jolan labāk priecajies, ka nedzīvo viduslaikos. Tad pa Tavu ķecerību Tevi cepinātu ar šašliku degmaisījumu, kamēr būtu gatavs.
avatar
Publicēts: 23.04.18 17:16
 citēt
...ja jau pie iesvētībām dod ēst dieva miesu un dzert dieva asinis,tad kāpēc ar mani nevar uzkost ;)
avatar
Publicēts: 23.04.18 17:19
 citēt
iesaku noskatīties filmu Mother! un būs par ko padomāt.Ieteikums ir nopietns.
www.youtube.com...:
avatar
Publicēts: 23.04.18 17:21
 citēt
Nē Jolan es Tevi neēdīšu. Aiz cieņas pret Tevi. Tomēr tik daudz esam plēsušies un strīdējušies.
Vispār derēja kādreiz kaut kur Vecrīgā saskrieties un kopīgi pafočēt. Kā man ir bijis teiksim ar vēju.
avatar
Publicēts: 23.04.18 17:27
 citēt
...fočēt tur vairs nav ko,bet iedzet alu siltā dienā droši
avatar
Publicēts: 23.04.18 17:36
 citēt
O nē, tagad Vecrīgā gadās interesanti ielu foto. Kad šitie visi ārzemnieki tur ampelējas.
avatar
Publicēts: 23.04.18 18:17
 citēt
Jolan: Baznīca kā uzmācīga gnīda man lien ikdienā virsū.
Kā tas ispaužās?
Jolan:Baznīca savas pretīgās rokas jau aizstiepa līdz TV un radio.
Tevi kāds piespiež skatīties svēdienas dievkalpojumus un klausīties kristīgo radio?
Jolan:Viņiem ir par maz-grib vēl skolās.:anger:
Tu esi pirmklasnieks, kuram vardarbīgi tiek usspiesta ticības mācība?
avatar
Publicēts: 23.04.18 19:24
 citēt
Nu gan nolasījušies "mīlestības" dalītāji! un vēl par baltu velti!!! Akcija, vai? Joli, turies, visi labie LATVIEŠU dievi ies tev palīgā! :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.04.18 20:36
 citēt
Vietējiem FBloga ticīgajiem plānprātiņiem verbālā caureja panesusies
Kangari ibin..
avatar
Publicēts: 23.04.18 20:43
 citēt
Mācītājkungs, var būt varētu precizēt, kas tad mums ir dots "pār pārēm" un, galvenais, KAS to nezināmo dod neierobežotā daudzumā???HA!
avatar
Publicēts: 23.04.18 20:49
 citēt
Var būt tas ir tas, ko Rejs te piedraud: cepināt visus ķecerus ar šašļika degmaisījumu!!!! Cik baznīca savlaik ir izcepinājusi, precīzi nemaz nav zināms, bet nu "dāvana" ticīgajiem iespaidīga.
avatar
Publicēts: 23.04.18 21:33
 citēt
Viss Jums ir slikti.
Medicīnas aprūpe Latvijā esot slikta. Vot vajadzēja Jums medicīnu kā Anglijā. Tad Jūs velnu redzētu. Un ko tad tie kas dzīvo ārzemēs brauc ārstēties uz šejieni ?
Piem. man vajadzēja mugurkaulam kompjūterogrāfiju. Tad lūk vakar man ģimenes ārste deva norīkojumu. Uzreiz pierakstījos un šodien jau izgāju. Super !
avatar
Publicēts: 23.04.18 21:42 labots
 citēt
Man vajadzēja pie paradontologa. Pieteikšanās reizi mēnesī no 7.00, mēģināju martā un aprīlī, telefons visu laiku aizņemts. Nākamā pieraksta reize 2.maijā, braukšu 50 km stundu iepriekš un mēģināšu stutēt zobārstniecības poliklīnikas durvis dzīvajā rindā.
Un kurš māk pateikt, kāda starpība starp paradontologu un periodontologu?
avatar
Publicēts: 23.04.18 21:48
 citēt
Vai tad nekur citur nav ? Jāpaskatās Internetā. Vajadzētu būt.
avatar
Publicēts: 23.04.18 22:06
 citēt
Schneider:Man vajadzēja pie paradontologa.
Un kurš māk pateikt, kāda starpība starp paradontologu un periodontologu?

Tas apmēram tas pats, kas paralimpiskās un paraOlimpiskās..
avatar
Publicēts: 23.04.18 22:29
 citēt
Bet man taču reģistratūra uzjautāja, pie kā tieši es gribu: para- vai perio-. Labi vēl, ka zināju dakteres uzvārdu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 14
  5. 15
  6. 16
  7. 17
  8. 18
  9. 19
  10. 20
  11. 21
  12. ...
  13. 27
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):