forum.gif
Tad nu beidzot kāds to pateica
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Tad nu beidzot kāds to pateica
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 15
  5. 16
  6. 17
  7. 18
  8. 19
  9. 20
  10. 21
  11. 22
  12. ...
  13. 27
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 23.04.18 22:35
 citēt
Rej! Laba ilustrācija jūsu dieva labvēlībai tavs teksts:" Jums te viss slikts..." Tā ir, kad tic jevreju dieviem, simt punkti, ka piečakarēs. Tā, ka ticiet arī turpmāk un neaizmirstiet tā pavairāk naudiņu iekrāt. Kā tur bija tas spārnotais līkdeguņu teiciens: Viss maksā tik, cik maksā un par visu jāmaksā.:anger:HA!
avatar
Publicēts: 23.04.18 22:55
 citēt
Tiem kuri saka ka Latvijā slikti. Un ko var darīt:
Ja latvieši pie Saeimas bļautu kā Arenā Rīga hokeja mača laikā, tad būtu savādāk un dzīvotu daudz labāk.
avatar
Publicēts: 23.04.18 23:20
 citēt
Rej! Nezinu, kā tev ar izglītību un pasaules saprašanu, bet izskatās, ka vēl tici cilvēka varenībai. Man jāsaka, ka totāli kļūdies. Biorobots - cilvēks ir palaists šajā pasaulītē lai ciestu un mocītos nevis dzīvotu vienos priekos. Biorobots PATS NEKO neizlemj, tas dara to, kas tam pēc scenārija ir jādara.:face-grin::anger::face-grin: HA!
avatar
Publicēts: 23.04.18 23:50
 citēt
PhotoMaster arī es toreiz biju Doma laukumā, kad notika tie protesti. Žēl ka Ansi Bērziņu saņēma. Es ar parakstījos un vācu parakstus par apžēlošanu. Ja visi būtu parakstījušies...............
avatar
Publicēts: 23.04.18 23:54
 citēt
All-marss ticu nevis cilvēka varenībai bet Darvina teorijai. Ka vienmēr jābūt labākam, jācenšas. Un tas attiecināms arī uz Debesu valstību, kur jācenšas tikt.
Bet bioroboti - tas jau ir no fantastikas un tādu nev.
avatar
Publicēts: 24.04.18 00:29
 citēt
Jā, Rej! Skaidrs ar tevi. Nav tavā darbības programmā ieraksts par pasaules kārtību. Tas nozīmē, ka es ne ar kādiem argumentiem tevi nepārliecināšu par debesu valstības un tava dieva neesamību. Bet var būt tomēr painteresējies, Darvina teorija ir palikusi vairs vien kā teorija, bez pierādījuma un tai mūsdienu zinātnes pasaulē VAIRS NEVIENS NETIC.
avatar
Publicēts: 24.04.18 10:30
 citēt
bet jēga no tādiem parakstiņiem, tik pat liela , kā uz tualetes papīra parakstīties
PSRS laikos ar vāca parakstus par mieru, Angolas bērnu atbalstam utml :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.04.18 13:00
 citēt
Vājiem nerviem neskatīties - to es saprotu, tā ir RELIĢIJA
:face-grin:
youtu.be...
avatar
Publicēts: 24.04.18 13:20 labots
 citēt
Re kur ir ateisti. Tātad JŪSĒJIE. Tu Jolan šai pasaulē neesi viens.

Tās labs klips. Par hokeju.

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 24.04.18 13:30 labots
 citēt
sportisti - mūsdienu gladiātori
paziņa mēģināja atšifrēt - kā uzvar futeni komandas, lai spēlētu uz naudu lielu

PS /Aivis Vasilevskis Klasiskais kapitālisms pat nav piramīda - tas ir divas galējības - neliels % superbagāto, kas dzīvo savā, izolētā pasaulē un pārējie, kas nodrošina viņiem šīs bagātības- ne vienā vien Holivudas filmā šis modelis tiek visai labi attēlots, kur ir tās paradīzes pilsētas priekš elites, tā tas aptuveni arī notiek realitātē - vidusslāņa šeit nav, tāds fenomens radās pateicoties tam, ka eksistēja sociālisma valsts un kapitālisti bija spiesti kaut kā ierobežot savu patvaļu, jo draudēja revolūcijas - tagad kapitālisms atgriežas savā sākotnējā formā un pasaulē vidusslānis kā šķira arī sāk izzust./
avatar
Publicēts: 28.04.18 14:58
 citēt
es jau teicu - ka TAGI Dušiteļi bijuši

jauns.lv...:
avatar
Publicēts: 12.05.18 10:02
 citēt
FAKTS - Latviešus Eurovizija vairs neinteresē

jauns.lv...
avatar
Publicēts: 12.05.18 13:17
 citēt
A ko, Jevravideņija jau bijusi?
Jau zinu rezultātu - Latvija 12 punktus ir devusi Pukistānai, jo par to pasākumu šeit interesējas tik Rīgas guļamrajonu urlas.
avatar
Publicēts: 12.05.18 19:37
 citēt
Schneider:A ko, Jevravideņija jau bijusi?
Jau zinu rezultātu - Latvija 12 punktus ir devusi Pukistānai, jo par to pasākumu šeit interesējas tik Rīgas guļamrajonu urlas.

Sūdīgs tu prognozētājs. Es arī interesējos. Latvijas mērogā nesekoju, bet Eiropas finālu skatos. Šogad ir kādi 4-5 interesanti gabali. Arī no abiem mūsu kaimiņiem - www.youtube.com.... Bet nu no cilvēka, kurš fano par jaunības traumu - garmatainajiem kratīkļiem, nevar prasīt, lai viņš kaut ko saprastu par mūziku.
avatar
Publicēts: 12.05.18 20:29
 citēt
avatar
Publicēts: 12.05.18 21:13
 citēt
Zorro es ceru tas bija joks? Jo pagrūti to nopietni uztvert. Katru gadu atrodas dīvainīši ideālisti kuri jūsmīgi apgalvo ka nu šogad točna ir 1 (2-3, tev až 5!) interesanta dziesma. Un katreiz es ļaujos pierunāties un to(tās) noklausos. Un vienmēr esmu bezgala vīlies. Un vienmēr sabriest milzu jautājums: tie ideālisti neko citu neklausās bez tās eirovīzijas balagāna? Nu johaidī katru gadu sacep tūkstošiem jaunu dziesmu, kādas ~100 ir visai talantīgas, kādas ~10 lieliskas ar spēcīgu vokālu. Nakuja tērēt laiku un klausīties kaut kādus 3. šķiras gaudulīgus vāvuļojumus no netalantīgiem amatieriem? Jūs ko sporta spēles ar skatāties tv zemākās līgas jebšu tomēr augstākās? Filmas ar lūrat kaut kādas meksikāņu ziepju operas kur visi plēš matus un lauž rokas un bimbā vienā laidā? Arī šoreiz ar lielu piespiešanos noklausījos to leišu gabalu. Nu mīlīt ku švaka balss, ausis asiņo! Fsjo, nekad vairs neklausīšos nevienu jevrovižen gabalu, i nemēģinat pierunāt! :anger:
avatar
Publicēts: 12.05.18 21:23 labots
 citēt
Karlis_K:Zorro es ceru tas bija joks? Jo pagrūti to nopietni uztvert. Katru gadu atrodas dīvainīši ideālisti kuri jūsmīgi apgalvo ka nu šogad točna ir 1 (2-3, tev až 5!) interesanta dziesma. Un katreiz es ļaujos pierunāties un to(tās) noklausos. Un vienmēr esmu bezgala vīlies. Un vienmēr sabriest milzu jautājums: tie ideālisti neko citu neklausās bez tās eirovīzijas balagāna? Nu johaidī katru gadu sacep tūkstošiem jaunu dziesmu, kādas ~100 ir visai talantīgas, kādas ~10 lieliskas ar spēcīgu vokālu. Nakuja tērēt laiku un klausīties kaut kādus 3. šķiras gaudulīgus vāvuļojumus no netalantīgiem amatieriem? Jūs ko sporta spēles ar skatāties tv zemākās līgas jebšu tomēr augstākās? Filmas ar lūrat kaut kādas meksikāņu ziepju operas kur visi plēš matus un lauž rokas un bimbā vienā laidā? Arī šoreiz ar lielu piespiešanos noklausījos to leišu gabalu. Nu mīlīt ku švaka balss, ausis asiņo! Fsjo, nekad vairs neklausīšos nevienu jevrovižen gabalu, i nemēģinat pierunāt! :anger:


Vecīt, sāksim ar to, ka tu esi vecīts un tev nav nekā cita, ko piedāvāt šodienas cilvēkiem. Reāli leitietes gabals ir labs, tāpat kā igaunijas krievietes opera.
avatar
Publicēts: 12.05.18 21:30
 citēt
Tobiš ja man met drebuli no baisajiem meksikāņu un arī latviešu seriāliem, man jāuzfilmē savu labāku? :face-grin: Lābs arguments he he. Es tak neesmu arī mūziķis, bet mūzikas baudītājs, tāpat kā kinofans. Un saprotams ka vienmēr izvēlēšos to kvalitatīvāko produktu ko skatīt un klausīt. Optimistiem mazohistiem gan novēlu izturību to surogātgabalu patērēšanā :face-smile: varu saderēt esat arī lieli burger ēstuvju fani :face-grin:
avatar
Publicēts: 12.05.18 21:47
 citēt
Neņem pierē, Auns kādreiz man plātījās, ka ļoti labi pārzinot situāciju Preiļos, jo vienreiz esot tur bijis un jau pasen. Tas nozīmē, ka tīnītis nav, bet no sajūsmas par to balagānu var issecināt, ka ir vecāks par mani vismaz uz pusi. Jo noteiktā vecumā cilvēks sāk virzīties uz bērna prātu, viņš īsti smilšu kastē mašīnītes vēl nestumda, bet tālu vairāk nav. :face-wink:
avatar
Publicēts: 12.05.18 21:56
 citēt
Schneider:Neņem pierē, Auns kādreiz man plātījās, ka ļoti labi pārzinot situāciju Preiļos, jo vienreiz esot tur bijis un jau pasen. Tas nozīmē, ka tīnītis nav, bet no sajūsmas par to balagānu var issecināt, ka ir vecāks par mani vismaz uz pusi. Jo noteiktā vecumā cilvēks sāk virzīties uz bērna prātu, viņš īsti smilšu kastē mašīnītes vēl nestumda, bet tālu vairāk nav. :face-wink:


Uz bērna prātu virzies tu, jo normāli veči sen jau kā nelepojas ar fanošanu par metālistu grupām no pagājušā gadsimta. Es neapgalvošu, ka tu esi pastāvīgs Preiļu dzeltenā lietotājs, bet nu tanī vidē esi. Un igauniete, kas dziedāja operas stilā, ir vismaz 3x pārāka pār tām mamzelēm, uz kurām tu brauc lūkoties gorā un LNO:)
avatar
Publicēts: 12.05.18 21:59
 citēt
Ļautiņi mīļie, ar ko es te runāju... :amazing:
avatar
Publicēts: 12.05.18 22:04 labots
 citēt
Schneider:Ļautiņi mīļie, ar ko es te runāju... :amazing:


Loh, kuram interesē , ar ko tu runā - pats ar sevi, vai vēl kādu.
avatar
Publicēts: 12.05.18 22:13
 citēt
Un vispār - Šneider, tu esi rupjš vemeklis, kuram virtuāli aizvainot kādu sagādā perversu prieku. Iesaku tev nesatikties ar mani reālajā.
avatar
Publicēts: 12.05.18 22:59
 citēt
z_z:Un vispār - Šneider, tu esi rupjš vemeklis, kuram virtuāli aizvainot kādu sagādā perversu prieku. Iesaku tev nesatikties ar mani reālajā.


Te nu īsteni bērnu skaitāmpantiņš derētu: kas uz citiem saka, tam uz mēles kaka.. Ko tad tu reālajā padarīsi? Kā vatņiks - "možem poftoritj?":face-grin:
avatar
Publicēts: 12.05.18 23:09
 citēt
A_selenia:
z_z:Un vispār - Šneider, tu esi rupjš vemeklis, kuram virtuāli aizvainot kādu sagādā perversu prieku. Iesaku tev nesatikties ar mani reālajā.


Te nu īsteni bērnu skaitāmpantiņš derētu: kas uz citiem saka, tam uz mēles kaka.. Ko tad tu reālajā padarīsi? Kā vatņiks - "možem poftoritj?":face-grin:


Nu re:) tagad plkst. 23.00 skaidrs. ka A_selenia tas pats šneiders vien ir :)

šneider,šneider - lohs tu esi :)
avatar
Publicēts: 12.05.18 23:18 labots
 citēt
Eh nu velti nomainīji niku auns, vairāk piestāvēja :face-wink:
avatar
Publicēts: 12.05.18 23:25
 citēt
Karlis_K:Eh nu velti nomainīji niku auns, vairāk piestāvēja :face-wink:
Karlis_K:Eh nu velti nomainīji niku auns, vairāk piestāvēja :face-wink:


Kārli - varbūt :) Visa dzīve - vieni ponti:) toties atšifrējās šneidera sievietīgā puse A_selenia :)
avatar
Publicēts: 12.05.18 23:29
 citēt
nu labi, igauņu dziedātājai ir operdziedātājas balss, tas skaidrs. Dziesma arī neslikta, bet lietuviete ir kaut kas šausmīgs, tur ne balss, ne ..

Francūziete man iekrita, kā dungojams un viegli uztverams gabals. Klausījos šodien braucot pa ceļam uz un no Stokholmas, No eirovīzijas biju gaidījis stipri spēcīgāku repertuāru. varbūt 5 gb var atlasīt, bet reāli neviens no viņiem aiz eirovīzijas nepaliks.

Vēl iekrita, ka apskaņoti daži ir dikti slikti, tai skaitā Laura, nevar taču būt, ka dziedot tuvu mikrofons un iet iekšā šļupsti?

Kopš ir balkānu reģions tajā balagānā, nav ko cerēt, ka tie, kopsummā to turkveidīgās muzikas cienītāju tur salasās, ui, kur daudz, sākot no bulg;ariem, maķedoniešiem līdz pat Kiprai un Turcijai... Skaidrs arī tas, ka skandināvi balso par saviem, kur pie tiem pieskaitāmi arī holandieši...
avatar
Publicēts: 12.05.18 23:37 labots
 citēt
Vari jau cerēt, z-z, neviens neliedz! :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 12.05.18 23:41
 citēt
A_selenia: Ko tad tu reālajā padarīsi? Kā vatņiks - "možem poftoritj?":face-grin:


Šneiders iegravēs uz savas rudzubises vēl vienu zīļuku :face-grin:
avatar
Publicēts: 12.05.18 23:54
 citēt
Šneider, bet nu pasaki godīgi - dusmas ir, ka tavu sievišķo profilu tagad vazās riņķī un apkārt? Nē, nu man, pesonīgi po, es tam uzmanību nepievērsīšu - neuzskatu to pa būtisku.
avatar
Publicēts: 13.05.18 07:00
 citēt
Ja godīgi - Preiļos dzeltenais, kurš sita pa aknām, bija pirms 12 gadiem, pēc tevis redzams, ka Rīgā tāds, kurš nosit smadzenes, ir tagad.
Tas, ka viens pļēgurs vazās apkārt kādus profilus, man ir pie kājas, Seleniai, domāju, arī. Ja kas, tu šajā sarunā esi vienīgais, kurš to pasākumu uztver nopietni, tātad loģiski, ka arī tālavietis un Kārlis ir mani profili, bet to arī es neuzskatu pa būtisku.
Bet tu nu gan šodien lāpies ar ko kvalitatīvāku, nudien tevis žēl, līdz pirmdienai dzeltens paliksi, jau tā uz vienu citu krāsu velk, ja večos sievietes redz.
avatar
Publicēts: 13.05.18 07:49
 citēt
...vismaz bija ko no rīta palasīt :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.05.18 11:55
 citēt
Joli! Gunča raksta labi, ir ko palasīt! HA! Līdz Ulžiem viņam vēl tāļi, nu bet Preiļi jau arī NAV galvpilsēta. Priecīgu Tev svētdienu!:face-grin:
avatar
Publicēts: 13.05.18 13:09 labots
 citēt
Schneider:Ja godīgi - Preiļos dzeltenais, kurš sita pa aknām, bija pirms 12 gadiem, pēc tevis redzams, ka Rīgā tāds, kurš nosit smadzenes, ir tagad.
Tas, ka viens pļēgurs vazās apkārt kādus profilus, man ir pie kājas, Seleniai, domāju, arī. Ja kas, tu šajā sarunā esi vienīgais, kurš to pasākumu uztver nopietni, tātad loģiski, ka arī tālavietis un Kārlis ir mani profili, bet to arī es neuzskatu pa būtisku.
Bet tu nu gan šodien lāpies ar ko kvalitatīvāku, nudien tevis žēl, līdz pirmdienai dzeltens paliksi, jau tā uz vienu citu krāsu velk, ja večos sievietes redz.



Ja vien būšu blogā, tad katru reizi, kad tu taisīsi kādam uzbraucienus (bet tādi tev nez kāpēc patīk), es atgādināšu par tavas personas duālismu. Tā kā labāk uzvedies cilvēcīgi.
avatar
Publicēts: 14.05.18 09:57
 citēt
z_z:
Ja vien būšu blogā, tad katru reizi, kad tu taisīsi kādam uzbraucienus (bet tādi tev nez kāpēc patīk), es atgādināšu par tavas personas duālismu. Tā kā labāk uzvedies cilvēcīgi.

:haha:

avatar
Publicēts: 15.05.18 08:35
 citēt
uz to "murgu" jāskatās no citas puses
Viktor Zhiltsov‎ to КОБ / ДОТУ / Концепция Общественной Безопасности
2 hrs ·
Израиль - вывеска мирового еврейства, или мирового сионизма (выбирайте название сами) как клановой группировки, которая решила выйти из под управления ГП, и начать свою игру.
Марионетки решили жить без кукловода, как в сказке про Буратино.
Но без своего концептуального управления Израиль только воинственное маленькое государство, отвечающее всегда на шестом приоритете. А действующий на шестом приоритете всегда проиграет вдолгую тому кто управляет на высших приоритетах.
У ГП жестокие планы по поводу Израиля, и у того срабатывает инстинкт самосохранения, жить хочется.
Израиль стал инструментом американской страновой элиты, а Трамп менеджер ГП по переформатированию США. Израиль ненавидит Трампа, потому что тот призван ликвидировать Израиль как переферию Америки.
Потому певичка из Израиля пропела послание "что я тебе не игрушка - Траммм". Но вышло смешно. Как клоун потрясающий кулачками.
avatar
Publicēts: 16.05.18 11:57
 citēt
Schneider:Kāda starpība starp paradontologu un periodontologu?


Ienāk aptiekā klients un jautā:
- Jums kālijs ir?
- Nē, nav! Ir tikai ciankālijs.
- Un kāda starpība?
- 10 centi.
avatar
Publicēts: 22.05.18 15:41
 citēt
Tikmēr visā pasaulē melnsvārči turpina piesegt savējos pedofīlus www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 22.05.18 16:20
 citēt
Karlis_K:Tikmēr visā pasaulē melnsvārči turpina piesegt savējos pedofīlus [url=http://www.delfi.lv/news/arzemes/australijas-arhibiskaps-atzits-par-vainigu-pedofilijas-noklusesana.d?id=50052081


...un]http://www.delfi.lv/news/arzemes/australijas-arhibiskaps-atzits-par-vainigu-pedofilijas-noklusesana.d?id=50052081

...un[/url] 99% ticīgo turpina dauzīt galvu pret zemi un nest pēdējo naudu sektas uzturēšanai.Te ir viens no diviem-vai nu tauta stulba ,vai arī melnsvārči pefekti māk nozombēt muļķus.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 15
  5. 16
  6. 17
  7. 18
  8. 19
  9. 20
  10. 21
  11. 22
  12. ...
  13. 27
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (2):