forum.gif
Tad nu beidzot kāds to pateica
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Tad nu beidzot kāds to pateica
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 17
  5. 18
  6. 19
  7. 20
  8. 21
  9. 22
  10. 23
  11. 24
  12. ...
  13. 27
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 24.06.18 23:33
 citēt
Plutonijs:
z_z:
Un kā vēl ies cauri! Ja vien būtu gribēšana. Pat Krievijā Putins aizliedza. Lietuvā arī tā lieta ir normalizēta. Pie mums arī būs, vajag tikai noticēt, ka mafija un deputātu pērkamība nav neuzvarama.

Krievijā nav demokrātijas, bet diktatūra, tāpēc arī aizliedza savu interešu vadīts. Demokrātiskā valstī tas nav tik viegli izdarāms, ja jau ir bijis atļauts no laika gala!


Tas tikai viens arguments. Aiz maniem argumentiem stāv tūkstošiem izputinātu ģimeņu, simtiem pašnāvību un tūkstošiem bēgļu uz rietumvalstīm. Mans mērķis ir likvidēt šo azartspēļu eļļu sistēmu LV un es uz to iešu. Šī antihumānā sistēma ir situsi pa kabatu lielākajai daļai LV iedzīvotāju, arī man, kurš spēļu ellēs nav pazaudējis ne santīmu vai centu. Bet es esmu pazaudējis tūkstošus, lai glābtu atkarīgos. Atkarīgie nedzimst, tādus rada sistēma.
avatar
Publicēts: 24.06.18 23:49
 citēt
z_z:
Plutonijs: Krievijā nav demokrātijas, bet diktatūra, tāpēc arī aizliedza savu interešu vadīts. Demokrātiskā valstī tas nav tik viegli izdarāms, ja jau ir bijis atļauts no laika gala!


Tas tikai viens arguments. Aiz maniem argumentiem stāv tūkstošiem izputinātu ģimeņu, simtiem pašnāvību un tūkstošiem bēgļu uz rietumvalstīm. Mans mērķis ir likvidēt šo azartspēļu eļļu sistēmu LV un es uz to iešu. Šī antihumānā sistēma ir situsi pa kabatu lielākajai daļai LV iedzīvotāju, arī man, kurš spēļu ellēs nav pazaudējis ne santīmu vai centu. Bet es esmu pazaudējis tūkstošus, lai glābtu atkarīgos. Atkarīgie nedzimst, tādus rada sistēma.

Šī manuprāt nav prioritāte, padomājam loģiski, tad kādēļ cilvēki apmeklē šīs iestādes? Bezdarbs, mazi ienākumi, problēmas ģimenē u.t.t... Tad vispirms risinam šīs lietas un tad ķeramies klāt uzņēmējiem!
Te Latvijā nekas labs nav sagaidāms tuvākajos 10 gados, tā kā pēdējais izslēdz lidostā gaismu! :face-grin:
avatar
Publicēts: 25.06.18 00:00
 citēt
Plutonij - tu kļūdies kaut vai tur, ka azartspēļu eļļu īpašnieki ir uzņēmēji. Faktiski viņi ir valsts akcepēti noziedznieki. LV ir lielu iespēju zeme, ja no teikšanas tiks izmesti visādi zemnieki-komunisti un pārējie korumpamti.
avatar
Publicēts: 25.06.18 00:10 labots
 citēt
z_z! Tad jāsāk ir ar to, ar pašu sakni, ne jau ar sekām, kuras šie ir radījuši!!!
Un tas nebūs viegli, jo vecie komunisti ir tā iekrampējušies savos krēslos, ka viņus nost dabūt var vienīgi ar visu krēslu aizvedot uz Aizsaules ielu un ierokot labi dziļi.
avatar
Publicēts: 25.06.18 00:13
 citēt
z_z:Aiz maniem argumentiem stāv tūkstošiem izputinātu ģimeņu, simtiem pašnāvību un tūkstošiem bēgļu uz rietumvalstīm.


Nu nu pārspīlēts bezgala. No maniem paziņām, radiem kuri aizbraukuši peļņā uz ārzemēm neviens nebij izputējs azartspēļu dēļ. Un varu saderēt ka zaļajam pūķim ir kudiš vairāk upuru starp pašnāvniekiem, izputinātajiem un šķirtajām ģimenēm :face-wink: Cilvēka radītās ne visai veselīgās izklaides, atkarības nav vērts aizliegt, jo tas tikai veicina pagrīdes biznesu. Un starp citu jau sen vairums spēlē internetā, nafig vilkties uz kaut kādu piepīpētu pritonu, ja kloķi var raustīt sēžot mājās ērtā dīvānā. Internetu ar aizliegsi? :face-smile:
avatar
Publicēts: 25.06.18 00:23
 citēt
Z_Z! Nekul tukšus salmus. Sauc vārdā,kuri ir tie komunisti, kuri ir tie korumpanti. Pasaki skaidri, kādu partiju vēlēšanās pārstāvēsi, kas tu tajā partijā esi pēc statusa, cik vietas nākošajā Saeimā paredzat, ar ko sadarbosieties. Ja nespēj atbildēt, tad esi vienkāršs tukšu solījumu bārstītājs un kārtējais, kuram sagribējies pie siles tikt.
avatar
Publicēts: 25.06.18 00:29 labots
 citēt
Karlis_K:
z_z:Aiz maniem argumentiem stāv tūkstošiem izputinātu ģimeņu, simtiem pašnāvību un tūkstošiem bēgļu uz rietumvalstīm.


Nu nu pārspīlēts bezgala. No maniem paziņām, radiem kuri aizbraukuši peļņā uz ārzemēm neviens nebij izputējs azartspēļu dēļ. Un varu saderēt ka zaļajam pūķim ir kudiš vairāk upuru starp pašnāvniekiem, izputinātajiem un šķirtajām ģimenēm :face-wink: Cilvēka radītās ne visai veselīgās izklaides, atkarības nav vērts aizliegt, jo tas tikai veicina pagrīdes biznesu. Un starp citu jau sen vairums spēlē internetā, nafig vilkties uz kaut kādu piepīpētu pritonu, ja kloķi var raustīt sēžot mājās ērtā dīvānā. Internetu ar aizliegsi? :face-smile:


Par pagrīdes biznesu runā tikai tie, kuriem ir izdevīgi saglabāt patreizējo regulējumu. Internetā var spēlēt jebkurš jau sen, bet nespēlē, jo tur ir vajadzīga identifikācija un bankas konts. Toties mazpilsētu zālēs ir vajadzīga tikai skaidra nauda un zaudētājs nekad nespēs parādīt savu zaudējumu. Saproti atšķirību? Es neesmu pret interneta azartspēlēm, neesmu pret kazino zālēm, esmu pret naudas atņēmējiem pa ceļam no algas izmaksas vietas līdz mājām.
avatar
Publicēts: 25.06.18 00:30
 citēt
Savukārt no maniem radiem un paziņām, kuri šeit vilka galus knapi kopā, aizbraucot ir kļuvuši pavisam citi cilvēki, kuriem ir normālas darba stundas, labi atalgotas, apmasāts atvaļinājums, pensijas uzkrājumi u.t.t. Var atļauties paceļot, pasauli apskatīt!
avatar
Publicēts: 25.06.18 00:56
 citēt
z_z:esmu pret naudas atņēmējiem pa ceļam no algas izmaksas līdz mājām.


vai tad tos vājas gribas cilvēciņus aiz rokas rauj iekšā? Nē tā ir viņu izvēle, brīva. Ja pieaudzis cilvēks nevar nekādi sevi kontrolēt un tikt galā ar postošām atkarībām, tad tam jāārstējas. Jāmeklē iemesli kāpēc viņš neizvēlas tērēt naudu kopā ar saviem tuviniekiem, bet notriec to bezjēdzīgi. Pamatā tur pie vainas problēmas ar tuviniekiem, nu nevēlas tas cilvēks pēc darba atgriezties uzreiz ģimenē, mājās. Atņemsi viņam spēļu zāli, ies uz krogu vai kādu pritonu narkoties. Alkoholisms ir kudiš lielāks posts, jo degradē cilvēku arī mentāli. Un tas skar varu derēt 100x vairāk cilvēku. Bet mēs jau zinām kādas sekas bija sausajiem likumiem gan amīšiem gan padomijā :face-wink: Es pats nespēlēju azartspēles, lai gan zole, šahs, snukers patīk, šad tad tos uzspēlēju netā, tāpat bez likmēm. Man poh ir tās spēļu elle vai nav, bet neuzskatu tās par ļaunuma sakni. Ja cilvēks izvēlējies sevi iznīcināt, izputināt, tad iespēju tas vienmēr atradīs. Ja aizvērsi tam vienas durvis, tas sameklēs citas.
avatar
Publicēts: 25.06.18 01:16 labots
 citēt
Karlis_K:
z_z:esmu pret naudas atņēmējiem pa ceļam no algas izmaksas līdz mājām.


vai tad tos vājas gribas cilvēciņus aiz rokas rauj iekšā? Nē tā ir viņu izvēle, brīva. Ja pieaudzis cilvēks nevar nekādi sevi kontrolēt un tikt galā ar postošām atkarībām, tad tam jāārstējas. Jāmeklē iemesli kāpēc viņš neizvēlas tērēt naudu kopā ar saviem tuviniekiem, bet notriec to bezjēdzīgi. Pamatā tur pie vainas problēmas ar tuviniekiem, nu nevēlas tas cilvēks pēc darba atgriezties uzreiz ģimenē, mājās. Atņemsi viņam spēļu zāli, ies uz krogu vai kādu pritonu narkoties. Alkoholisms ir kudiš lielāks posts, jo degradē cilvēku arī mentāli. Un tas skar varu derēt 100x vairāk cilvēku. Bet mēs jau zinām kādas sekas bija sausajiem likumiem gan amīšiem gan padomijā :face-wink: Es pats nespēlēju azartspēles, lai gan zole, šahs, snukers patīk, šad tad tos uzspēlēju netā, tāpat bez likmēm. Man poh ir tās spēļu elle vai nav, bet neuzskatu tās par ļaunuma sakni. Ja cilvēks izvēlējies sevi iznīcināt, izputināt, tad iespēju tas vienmēr atradīs. Ja aizvērsi tam vienas durvis, tas sameklēs citas.


pats saprati, ko raksti? ja esi tik nežēlīgs, ka tevi neinteresē citu cilvēku bojā eja, tad labāk paklusē..
avatar
Publicēts: 25.06.18 01:29 labots
 citēt
Pilnīgs marazms, pirms ar kaut ko cīnīties, padomā ar galvu!
avatar
Publicēts: 25.06.18 01:50
 citēt
Beidz, Pluto! Ar ko ta šī cīnīsies, ar mēli, vai? Es jau uzdevu konkrētus jautājumus, bet kā izskatās, atbildes diez vai būs. Šitādu ūdenslējēju ir pilns internets. Ar ko tik viņi necīnīsies un ko tik neaizliegs!!! HA!
avatar
Publicēts: 25.06.18 07:44
 citēt
Bet es gribētu zināt, kādi ir žēlīgi un neciniski palīdzības varianti atkarīgo glābšanai. Ko var piedāvāt - pļēguriem SOS, zaudētavu klientiem maksāt spēļu pabalstus, pīpmaņiem izsniegt bezmaksas cigarešu normu? Pa spēļu zālēm vazājās SPRK šefiene Andrejeva, alkoholiķiem ārstēšana nedarbojas, bomžiem darba iespēju ir papilnam, bet viņi taču to neizmantos!

KAMĒR PAŠI NEIZLEMS TO DARĪT!
avatar
Publicēts: 25.06.18 10:26 labots
 citēt
Schneider:Bet es gribētu zināt, kādi ir žēlīgi un neciniski palīdzības varianti atkarīgo glābšanai. Ko var piedāvāt - pļēguriem SOS, zaudētavu klientiem maksāt spēļu pabalstus, pīpmaņiem izsniegt bezmaksas cigarešu normu? Pa spēļu zālēm vazājās SPRK šefiene Andrejeva, alkoholiķiem ārstēšana nedarbojas, bomžiem darba iespēju ir papilnam, bet viņi taču to neizmantos!

KAMĒR PAŠI NEIZLEMS TO DARĪT!


Tāpēc, ka pie mums ir naudas, nevis cilvēcības valsts. Tāpēc LV lielākajai daļai pilsoņu ir pie d citu līdzpilsoņu likteņi. Vakar 5 minūšu laikā redzēju, kā pie 3 miskastēm rakājās 4 bomži. Tāda ir šodienas realitāte - pilni veikali ar precēm un pilnas miskastes ar līdzpilsoņiem. Bomži ātri mirst, bet viņu skaits nemazinās, tāda sajūta, ka LV jau gadiem ilgi aizvien vairāk pārbomžojas. Sabiedrība ir noslāņojusies krējumā un pārējos. Krējums nosaka likumus savās interesēs un spļauj virsū pārējiem.
avatar
Publicēts: 25.06.18 11:24 labots
 citēt
bet ne jau kādas partijas to mainīs situāciju, politika utt drusku naivi
individuāli var palīdzēt, Dima arī pirms 10 gadiem dzīvoja kā bomzis dārza mājiņās, tikai kurš fanāts gribēs ņemties ar tādiem
avatar
Publicēts: 25.06.18 12:31 labots
 citēt
Tas skaidrs, ka vienas mazas partijas ambiciozie solījumi neko nevar mainīt, šaubos vai vispār pārvarēs 5% barjeru...
avatar
Publicēts: 25.06.18 12:47
 citēt
Plutonijs:Tas skaidrs, ka vienas mazas partijas ambiciozie solījumi neko nevar mainīt, šaubos vai vispār pārvarēs 5% barjeru...

Tādi plutoniji un all-marsi nepārvarēs pat paši sevi. Bet JKP savāks vismaz 40% balsu, jo viņiem ir mērķi un redzējums, kā tos sasniegt. Pārējie var priecāties par patreizējo bomžu un azartspēļu atkarīgo LV.
avatar
Publicēts: 25.06.18 12:56
 citēt
z_z:
Plutonijs:Tas skaidrs, ka vienas mazas partijas ambiciozie solījumi neko nevar mainīt, šaubos vai vispār pārvarēs 5% barjeru...

Tādi plutoniji un all-marsi nepārvarēs pat paši sevi. Bet JKP savāks vismaz 40% balsu, jo viņiem ir mērķi un redzējums, kā tos sasniegt. Pārējie var priecāties par patreizējo bomžu un azartspēļu atkarīgo LV.

Ha Ha Ha, nesmīdini cilvēkus, 40% pat SC nav cerību savākt!
avatar
Publicēts: 25.06.18 13:01
 citēt
Nesmīdini pats. Tavs SC mani un citus normālus cilvēkus neinteresē. Vari uzdrukāt tos burtus SC uz tualetes papīra un man uzdāvināt, gan jau pielietojumu atradīšu.
avatar
Publicēts: 25.06.18 13:21
 citēt
z_z:Nesmīdini pats. Tavs SC mani un citus normālus cilvēkus neinteresē. Vari uzdrukāt tos burtus SC uz tualetes papīra un man uzdāvināt, gan jau pielietojumu atradīšu.

Neesmu SC piekritējs, bet tāda ir realitāte, viņi ir līderi!
avatar
Publicēts: 25.06.18 14:59
 citēt
Nu Kundze lej kā no lejkannas! Būtu labāk knipsējusi savus kukaiņus, nevis līdusi tur kur saprašanas nekādas. Vot ja šitaidu boobu pīlaiž pī šprices, to pizģec kaķjonku!!! HA!:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 25.06.18 17:24 labots
 citēt
Kurš ta viņu laidīs pie šprices, nogremdēs visu ātri vien! :face-grin: Kaut vai tapēc, ka nav parēķināts, cik tās spēļu zāles ienes valsts budžetā! Aizliedzot radīsies robs, iztrūkums, ko ta no savas kabatas maksās vai uzliks pārējiem kādu jaunu nodokli/slogu? :face-grin:
Vēl visi tiesāšanās izdevumi vairāku gadu garumā, kurš tos maksās? Un beigās zaudēs tiesā - dir.... darbs un materiāli! :face-grin:
avatar
Publicēts: 25.06.18 17:55
 citēt
Tak neklausies viņā. Kundze vai nu pati kādā spēļu "laimētavā" ir tūkstošus pakāsusi vai arī vīrs labāk algu nospēlē, nevis algu atgrūž kādai raganai. HA!
avatar
Publicēts: 25.06.18 18:09
 citēt
Vairāk izskatās, ka otrais variants ir pareizs :face-grin:
avatar
Publicēts: 25.06.18 19:19
 citēt
Ka te dzied daži, cāļus skaita rudenī
:face-grin:
youtu.be...
avatar
Publicēts: 25.06.18 19:22
 citēt
Labdien. Es ieteiktu vispirms sākt strādāt pie pievilcīgas uzņēmējdarbības vides veidošanas, piemērojot atvieglotus nodokļu maksājumus jauniem uzņēmumiem vismaz 5 gadus, piesaistīt investīcijas un pacelt minimālo algu līdz 8-10€/h! Ar spēļu ellēm var cīnīties pēc tam!
avatar
Publicēts: 25.06.18 20:08
 citēt
Z_Z: “…JKP savāks vismaz 40% balsu, jo viņiem ir mērķi un redzējums, kā tos sasniegt…” - paturēsim atmiņā šo drosmīgo paredzējumu.
Ja tas piepildīsies, tad nebūs jautājumu ne par mērķi, ne “redzējumu”. Pagaidām ir. Par abiem.
avatar
Publicēts: 25.06.18 20:15
 citēt
orks:Z_Z: “…JKP savāks vismaz 40% balsu, jo viņiem ir mērķi un redzējums, kā tos sasniegt…” - paturēsim atmiņā šo drosmīgo paredzējumu.
Ja tas piepildīsies, tad nebūs jautājumu ne par mērķi, ne “redzējumu”. Pagaidām ir. Par abiem.

Ja tas piepildīsies, tad mana cūka aizlidos kosmosā planētas pētīt...
avatar
Publicēts: 26.06.18 08:09
 citēt
Plutonij – nekas neiznāks. Minūti pēc starta to cūku nobadīs mans dzeltenais kaķis. Mūsu Z_Z stāvēs blakus, sitīs tamburīnu un priecāsies.
avatar
Publicēts: 26.06.18 08:41
 citēt
z_z: Tāpēc LV lielākajai daļai pilsoņu ir pie d citu līdzpilsoņu likteņi. Vakar 5 minūšu laikā redzēju, kā pie 3 miskastēm rakājās 4 bomži. Tāda ir šodienas realitāte - pilni veikali ar precēm un pilnas miskastes ar līdzpilsoņiem. Bomži ātri mirst, bet viņu skaits nemazinās, tāda sajūta, ka LV jau gadiem ilgi aizvien vairāk pārbomžojas. Sabiedrība ir noslāņojusies krējumā un pārējos. Krējums nosaka likumus savās interesēs un spļauj virsū pārējiem.

Cik bomžus pats pie sevis esi izmitinājis?
avatar
Publicēts: 26.06.18 08:43
 citēt
saskaņas centra fani - lūdzu - lēti Putina biste - tikai 25 ēriki
:face-grin:
avatar
Publicēts: 30.06.18 21:14 labots
 citēt
Aktuāla diskusija - vai joga var būt kristīga

youtu.be...
avatar
Publicēts: 01.07.18 15:03
 citēt
Schneider:
z_z: Tāpēc LV lielākajai daļai pilsoņu ir pie d citu līdzpilsoņu likteņi. Vakar 5 minūšu laikā redzēju, kā pie 3 miskastēm rakājās 4 bomži. Tāda ir šodienas realitāte - pilni veikali ar precēm un pilnas miskastes ar līdzpilsoņiem. Bomži ātri mirst, bet viņu skaits nemazinās, tāda sajūta, ka LV jau gadiem ilgi aizvien vairāk pārbomžojas. Sabiedrība ir noslāņojusies krējumā un pārējos. Krējums nosaka likumus savās interesēs un spļauj virsū pārējiem.

Cik bomžus pats pie sevis esi izmitinājis?


Man priekš tā nav ne laika, ne vēlēšanās. Lai izmitina tas, kas rada nosacījumus un likumus cilvēku izmešanai uz ielas. Man pietiek ar to, ka esmu glābis dažus līdzcilvēkus pēc tam, kad azartspēļu zaudētavās un ātro kredītu viltīgajos valgos tie atstātaja visu līdz pēdējai vīlītei.
Lai Vējonis kā pāvests bučo kājas pārbomžotajiem ļautiņiem un lūdz piedošanu valsts vārdā.
avatar
Publicēts: 04.07.18 21:53
 citēt
dj MUHA, Dimedrol records
Pāvēsta vizītes noskaņās :face-grin:
youtu.be...
avatar
Publicēts: 05.07.18 23:20 labots
 citēt
Bļinm kur Dima izracis tadu modeli, skatīt 8 min video
:face-grin:
youtu.be...


DIMAS STUDIJAS jaunakais Video Izlaidiens
Maskavas čomaks stāsta par jogu
dziedātaja - vokalsm smukiņa
youtu.be...
avatar
Publicēts: 09.07.18 12:54 labots
 citēt
Vakar Vērmanes dārzā ļaudis priecēja vairāki tautas muzikanti, tajā skaitā Sīļu Silvestrs. Savu priekšnesumu viņš pieteica kā mantru - sarunu ar dieviņu. Un tad padomāju - baltu ciltis tak esot izceļotāji no Indijas ziemeļiem. Mantrai, budismam un citām indiešu padarīšanām mums teorētiski jābūt tuvākām, nekā viena mitoloģizēta ebreja pielūgsmei.
Bet nē - mēs tērējam milzu naudu, lai uzņemtu pāvestu, kurš bučo kājas nelegālajiem imigrantiem un dod svētību tiem pamazām pārņemt Eiropu. Iedomājieties - 8 miljoni ies garām valsts kasei absurda iemesla pasludinātās brīvdienas dēļ. Un kam tas vajadzīgs - dažiem tūkstošiem katoļu fanātiķiem un valdošajiem, lai paradītu rūpes it kā par tautu?
avatar
Publicēts: 09.07.18 18:02
 citēt
Tautas muzikants sarunājas ar dieviņu (kādu?) caur mantrām, budisms tuvāks, esam izceļotāji no Indijas - viss vienā putrā.
Ja kas, neviena no versijām nenorāda uz indoeiropiešu izcelsmi Indijas teritorijā, cik noprotams, pašlaik vispopulārākā esot tā, kura saka, ka mūsu senči ir bijuši skiti, hazāri, tatāri vai kādi citi stepju zonas čučmeku klejotāji.

Un indiešu padarīšana tev var kļūt tuvāka ne tikai teorētiski, tupeles parasti ir pa pāriem, palūdz vienu no kvekšķa, apsēdīsities blakus un varēsiet vienā taktī klapēt pa saviem kundalini punktiem, tik neaizmirstiet uzfilmēt to videoselfiju un parādīt pasaulei.
avatar
Publicēts: 09.07.18 18:22
 citēt
Schneider:Tautas muzikants sarunājas ar dieviņu (kādu?) caur mantrām, budisms tuvāks, esam izceļotāji no Indijas - viss vienā putrā.
Ja kas, neviena no versijām nenorāda uz indoeiropiešu izcelsmi Indijas teritorijā, cik noprotams, pašlaik vispopulārākā esot tā, kura saka, ka mūsu senči ir bijuši skiti, hazāri, tatāri vai kādi citi stepju zonas čučmeku klejotāji.

Un indiešu padarīšana tev var kļūt tuvāka ne tikai teorētiski, tupeles parasti ir pa pāriem, palūdz vienu no kvekšķa, apsēdīsities blakus un varēsiet vienā taktī klapēt pa saviem kundalini punktiem, tik neaizmirstiet uzfilmēt to videoselfiju un parādīt pasaulei.


Labāk pats sev ar tupeli pa galvu, nekā stundu uz ceļiem murmulēt kaut kāda žīdiņa skulptūras priekšā.

Starp citu, tu, Šneider, man privātajā sen jau neesi grēkus izsūdzējis, kā kārtīgam katolim pienākas. Gan jau, ka sakrājušies.
avatar
Publicēts: 09.07.18 18:45
 citēt
Par gaumi nestrīdas.
Grēkus vispār nesūdzu, jo, saskaņā ar visām ticības dogmām, Tas Kungs pats visu redz un zina.
avatar
Publicēts: 11.07.18 17:31
 citēt
10 miljardi - Latvijas valsts parāds
nez vai tiešām to reali atdot - žīdu bankām
www.lsm.lv...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 17
  5. 18
  6. 19
  7. 20
  8. 21
  9. 22
  10. 23
  11. 24
  12. ...
  13. 27
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):