forum.gif
Tad nu beidzot kāds to pateica
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Tad nu beidzot kāds to pateica
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 27
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.08.16 17:17
 citēt
Nu ko lai saka - pate vainīga, kas tevi tik tālu aizdzina...
avatar
Publicēts: 22.08.16 15:15
 citēt
avatar
Publicēts: 24.08.16 10:04
 citēt
youtu.be...
Tad beidzot kāds (Damians Mārlejs) to pateica! :)
www.huffingtonpost.com... :super_man::super_man:
avatar
Publicēts: 24.08.16 13:04 labots
 citēt
labāk palasīsim par īstiem brīnumiem www.katedrale.lv


aunu bars dročī uz līķa galvu.
P.S. ...un kā lai pēc šitā nedomā,ka šī ir psihiska novirze.:anger::anger::anger::anger:
avatar
Publicēts: 24.08.16 15:30
 citēt
Jolan:labāk palasīsim par īstiem brīnumiem www.katedrale.lv


aunu bars dročī uz līķa galvu.
P.S. ...un kā lai pēc šitā nedomā,ka šī ir psihiska novirze.:anger::anger::anger::anger:


--------------------------
Jolan, kaut kas ar Tevi vairs nav labi, bildēt vairs nebildē, bet esi sācis mums uzmākties ar reliģiju! :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.08.16 16:21
 citēt
Jolans latentais reliģiskais fanātiķis?
avatar
Publicēts: 24.08.16 16:38
 citēt
talavietis:
Jolan:labāk palasīsim par īstiem brīnumiem www.katedrale.lv


aunu bars dročī uz līķa galvu.
P.S. ...un kā lai pēc šitā nedomā,ka šī ir psihiska novirze.:anger::anger::anger::anger:


--------------------------
Jolan, kaut kas ar Tevi vairs nav labi, bildēt vairs nebildē, bet esi sācis mums uzmākties ar reliģiju! :face-grin:


Kāpēc nebildēju??Bildēju.Ar reliģiju es uzturu jautrību,lai būtu vismaz ko palasīt.
avatar
Publicēts: 27.08.16 18:29
 citēt
avatar
Publicēts: 28.08.16 10:50
 citēt
Sevišķi ja svilina! Tad prieks ir BEZGALĪGS!!!!:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 28.08.16 13:35
 citēt
...baznīca jau māk tikai svilināt un tukši muldēt.
avatar
Publicēts: 28.08.16 23:46
 citēt
Kāda gan var būt "ētika", ja saujiņa "īsteni ticīgo un dieva svaidīto" mēģina apčakarēt stulbo ticīgo. Atdodiet tik Sātana metālu un paradīzes vārti jums būs plaši atvērti... Ha!
avatar
Publicēts: 29.08.16 09:41
 citēt
priore:...psihologi, kuri ņem naudu par to, ka uzklausa pacientu runas. Grēksūdzes plaģiāts.

Hmmm... Itkā vienkārša doma, bet ļoti trāpīgi pateikts.
avatar
Publicēts: 29.08.16 13:34
 citēt
Schneider:
priore:...psihologi, kuri ņem naudu par to, ka uzklausa pacientu runas. Grēksūdzes plaģiāts.

Hmmm... Itkā vienkārša doma, bet ļoti trāpīgi pateikts.


tas ir tikpat trāpīgi kā šis te ... par piķa noslaukšanu

All-marss:Kāda gan var būt "ētika", ja saujiņa "īsteni ticīgo un dieva svaidīto" mēģina apčakarēt stulbo ticīgo. Atdodiet tik Sātana metālu un paradīzes vārti jums būs plaši atvērti... Ha!
avatar
Publicēts: 29.08.16 16:50
 citēt
Es neapstrīdu, ka baznīca ir ierāvēju šaika, adgādināšu Latgales veču principu, ka viņi tic Dievam, bet netic baznīckungiem.
Bet laicīgajā dzīvē nevar ticēt ne dažādu komunismu idejām, ne ģenerālsekretāriem/partorgiem.
avatar
Publicēts: 29.08.16 18:20
 citēt
Jolan:...baznīca jau māk tikai svilināt un tukši muldēt.


ne tikai, ir arī kaut kādi savulaik padarīti darbiņi, kurus arī patreiz ļauži cenšas saglabāt nākotnei :

- biju svētdien Deglavielas Pāvila baznīcā uz ērģeļmūzikas koncertu. ja nebūtu baznīcas, tad nebūtu ne baznīcas ēku, ne ērģeļu, kuras izdomāja speciāli šīm sakrālajām koncertzālēm, ne Baha ērģeļmūzikas, kas tapa pēc baznīcas pasūtījuma. Starp citu ieeja uz šiem svētdienu koncertiem nav liegta arī neticīgajiem un par ziedojumiem, cik nu kurš vēlas atļauties;
- bez baznīcas nebūtu arī tradicionālā Rīgas fotoskata ar 5 baznīcu torņiem un arī Rīgas kā pilsētas varbūt nemaz nebūtu;
- tie tik daži piemēri no kultūrmantojuma, kuru atstājusi baznīca (tieši baznīca, nevis ticība kaut kam tur);
- ja nu tomēr gribas pazviegt par baznīcas lomu mūslaikos, tad aizbrauc 15.augustā uz Aglonu un pajautā LV siles virsotnei - ko šamie tur dara un kādēļ? vai arī pazvani Eināram un pajautā, kā sokas ar baznīcā dotā kolektīvā zvēresta pildīšanu.
avatar
Publicēts: 29.08.16 22:16
 citēt
Baigi ilgi līdz tam 15.aug.jāgaida...
avatar
Publicēts: 30.08.16 08:16
 citēt
auns:
Jolan:...baznīca jau māk tikai svilināt un tukši muldēt.


ne tikai, ir arī kaut kādi savulaik padarīti darbiņi, kurus arī patreiz ļauži cenšas saglabāt nākotnei :

- biju svētdien Deglavielas Pāvila baznīcā uz ērģeļmūzikas koncertu. ja nebūtu baznīcas, tad nebūtu ne baznīcas ēku, ne ērģeļu, kuras izdomāja speciāli šīm sakrālajām koncertzālēm, ne Baha ērģeļmūzikas, kas tapa pēc baznīcas pasūtījuma. Starp citu ieeja uz šiem svētdienu koncertiem nav liegta arī neticīgajiem un par ziedojumiem, cik nu kurš vēlas atļauties;
- bez baznīcas nebūtu arī tradicionālā Rīgas fotoskata ar 5 baznīcu torņiem un arī Rīgas kā pilsētas varbūt nemaz nebūtu;
- tie tik daži piemēri no kultūrmantojuma, kuru atstājusi baznīca (tieši baznīca, nevis ticība kaut kam tur);
- ja nu tomēr gribas pazviegt par baznīcas lomu mūslaikos, tad aizbrauc 15.augustā uz Aglonu un pajautā LV siles virsotnei - ko šamie tur dara un kādēļ? vai arī pazvani Eināram un pajautā, kā sokas ar baznīcā dotā kolektīvā zvēresta pildīšanu.


...siles virsotne 15.augustā tur vienkārši ietusē,jo tā vajag un nav tur nekāds sakars ar ticību.Par ēkām varu piekrist,ka tas ir vienīgais labums no tās apmuļķotāju sektas.
avatar
Publicēts: 30.08.16 09:19
 citēt
priore:To Tu saki, jo esi nolēmis palikt ēkas ārpusē.


...es arī Tev gribu atvērt acis,lai tevi neslauktu kā trulu lopiņu ;)
avatar
Publicēts: 30.08.16 11:18
 citēt
Nepareizi,Jolan! Viņš ir no slaucējiem. Sen jau ir sapratis,ka nekāda dieva NAV! Ir tikai iespējas. Un kādēļ gan tās neizmantot???!!! Ja ir AVIS un AUNI... HĀ!!!:face-grin:
avatar
Publicēts: 30.08.16 11:40
 citēt
auns: ...pazvani Eināram un pajautā, kā sokas ar baznīcā dotā kolektīvā zvēresta pildīšanu.

Laikam būsi kādus humora raidījumus saskatījies, atradis par ko runāt! :haha: Vajadzētu padzīt mācītāju, kurš atļāvis abgānīt savu dievnamu, ielaižot to blēžu kantori visādiem zvērestiem, bet gan jau labi iemaksāja par sava priekšvēlēšanu piāra sadarbību.

avatar
Publicēts: 30.08.16 11:42
 citēt
Kāpēc padzīt???Blēži/tukšmuldētāji iet pie blēžāiem/tukšmuldētājiem.Tāds tādu saprot un atbalsta :D
avatar
Publicēts: 30.08.16 12:42
 citēt
Garīgās un draudzīgās baznīcas patiesības iegūšanas rīki,kurus izmantoja gandrīz 700!!!!!!!!! gadu
1.. Iespējams, pats «slavenākais» Viduslaiku moku rīks, kas pazīstams jau no 300. gada, kad pirmo zināmo ar to sodīja kristiešu mocekli Saragosas Vincentu. Ierīce ir garens taisnstūris ar koka rāmi. Uz konstrukcijas stingri tiek fiksētas upura rokas un kājas, bet pašu konstrukciju var izstiept ar speciālu sviru palīdzību, tā sagādājot upurim ellišķīgas sāpes. Parasti pēc mocību beigām cilvēks vairs nebija spējīgs kustināt, ne rokas, ne kājas. Visbiežāk viņš mira no sāpju šoka, jo visi locekļi viņam bija izrauti no locītavām. Bija izplatīts arī cits kāķa paveids — strappado — tas sastāvēja no diviem stabiem un pārliktņa. Pie tā piesēja upuri aiz rokām un ļāva karāties, bet pie kājām piekarināja visādus smagumus. Arī šeit viss beidzās, kad cilvēkam tika no locītavām izrauti locekļi. Tā sodīja Rietumeiropā. Krievijā piekārto upuri sita ar pletni vai degošu pirtsslotu. Dažreiz bende ar nokaitētām knaiblēm piekārtajam upurim salauza ribas.
2. Jūdas šūpulis. To izgudroja Ipolīts Marsili un plaši pielietoja Suprema — spāņu inkvizīcija. Šo mocību uzskatīja par humānu, jo tā kaulus nelauza un saites nerāva. Upuri iesēja virvēs un uzlika uz trīsstūra piramīdai līdzīga veidojuma, kas spiedās viņa anālajā atverē vai sievietēm arī makstī. Efekts bija kā bumbierim un upuris zaudēja samaņu. Viņu «atpumpēja» un atkal uzlika uz «šūpuļa».
3. Kāķis. Iespējams, pats «slavenākais» Viduslaiku moku rīks, kas pazīstams jau no 300. gada, kad pirmo zināmo ar to sodīja kristiešu mocekli Saragosas Vincentu. Ierīce ir garens taisnstūris ar koka rāmi. Uz konstrukcijas stingri tiek fiksētas upura rokas un kājas, bet pašu konstrukciju var izstiept ar speciālu sviru palīdzību, tā sagādājot upurim ellišķīgas sāpes. Parasti pēc mocību beigām cilvēks vairs nebija spējīgs kustināt, ne rokas, ne kājas. Visbiežāk viņš mira no sāpju šoka, jo visi locekļi viņam bija izrauti no locītavām. Bija izplatīts arī cits kāķa paveids — strappado — tas sastāvēja no diviem stabiem un pārliktņa. Pie tā piesēja upuri aiz rokām un ļāva karāties, bet pie kājām piekarināja visādus smagumus. Arī šeit viss beidzās, kad cilvēkam tika no locītavām izrauti locekļi. Tā sodīja Rietumeiropā. Krievijā piekārto upuri sita ar pletni vai degošu pirtsslotu. Dažreiz bende ar nokaitētām knaiblēm piekārtajam upurim salauza ribas.
4. Spāņu krēsls. Šo moku rīku plaši pielietoja spāņu inkvizīcijas bendes un tas bija īpašas konstrukcijas dzelzs krēsls. Sodāmo apsēdināja un pieķēdēja viņa kājas ar važām pie krēsla kājām. Kad upuris ir nonācis šādā bezpalīdzīgā stāvoklī, zem kājām viņam palika «grilu» ar kvēlojošām oglēm un kājas sāka lēni cept, lai mocības būtu lielāks, tad nelaimīgā kājas laiku pa laikam aplēja ar eļļu. Bieži izmantoja arī citu spāņu krēsla variantu, kas bija metāla tronis, kuram piesēja upuri un zem sēdekļa kūra uguni, uzcepot sēžamvietu. Šādu mocību vajadzēja izciest pazīstamajai indētājai La Vuazēnai Francijā slavenās Indētāju lietas laikā.


...un pēc šādām prodcedūrām pamēģini neticēt :anger::anger::anger::anger::anger::anger::anger::anger:
avatar
Publicēts: 30.08.16 12:54
 citēt
Tā jau ir cilvēki tā baidījās no spīdzināšanas mokām ka piespieda sevi ticēt tiem visiem pekstiņiem nešauboties. Un tā neskaitāmās paaudzēs tas tika iepotēts burtiski ar mātes pienu, un nav brīnums ka vēl arvien mūsdienās ir tik daudz ticīgo kas pat nemēģina apšaubīt tos viduslaiku murgus :face-smile:
avatar
Publicēts: 30.08.16 14:05
 citēt
Nevajag jaukt kopā baznīcu, kā biznesu (pie tam skarbu) ar Radītāju :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.08.16 16:44
 citēt
Jolan:Garīgās un draudzīgās baznīcas patiesības iegūšanas rīki,kurus izmantoja gandrīz 700!!!!!!!!! gadu... bla-bla-bla...

A tu negribētu nocitēt čekas pagrabos pabijušo atmiņas? Tās ir krietni svaigākas par pirmo kristiešu indētāju, kaukādu tur Vincentu Vuazēnu.
avatar
Publicēts: 30.08.16 23:42
 citēt
Mācītājkungs! Ļoti labs bauslis. Tik nav saprotams,kāpēc dievs to nepielieto baznīcas kalpiem, kuri to vien dara, kā, piesaucot dieva vārdu, dara visādas neķītrības un noziegumus. Viņiem tāds bauslis bijis nebijis. Visi dzīvo cepures kuldami.
Tev vajadzētu zināt, ka tieši mācītāji ar dieva vārdu un svētību raida karā slepkavas. Tieši mācītāji ar dieva vārdu uz lūpām dara visādus nelabus darbus ar sabiedrības neaizsargātāko daļu. Tā tālāk un tā tamlīdzīgi. Pēc tavas koncepsijas dievs ir visiem viens, tad kādēļ musliki ar alah vārdu uz lūpām spridzina žīdus un par to vēl saņem paradīzes jaunavas?

Vispār mācītājkungs varētu aizbraukt "ekskursijā" uz kādu muslimu zemi un mēģināt tur pasludināt vienlīdzību,brālību,tuvākā mīlestību uz vienīgo pareizo dievu... Ha! Jā tu atgrieztos vienā gabalā, taviem tuviniekiem būtu vareni paveicies...:face-crying:
avatar
Publicēts: 31.08.16 00:34
 citēt
Mācītājkungs var būt jau piemirsis, ko pats dažas minūtes iepriekš ir teicis:


2. BAUSLIS: Tev nebūs Tā Kunga, sava Dieva, Vārdu nepareizi lietot, jo Tas Kungs neatstās nesodītu, kas Viņa vārdu nepareizi lieto.


Te runa nav vis par jauko un apzinīgo baznīckalpu prēmēšanu, bet gan par neliešu sodīšanu. Šajā bauslī nekāds cilvēciskais faktors Nav paredzēts. Tā jau vien ir dieva vārda zaimošana, kad "svētie kalpi" mēģina bargos dieva likumus iztulkot pēc sava prāta, lai tik varētu dziļāk pagrābties sava tuvākā kabatā.

Šajā sakarā es izteicu savu izbrīnu, kāpēc tad tas dieva sods nenāk pār šo dieva vārda zaimotāju galvām, bet tie vienā mierā turpina rādīt dievam pēcpusi un darīt dievam netīkamas lietas. Tak ir jau vēl citi baušļi, ko "svētie" kungi iemanās pārkāpt.
avatar
Publicēts: 31.08.16 06:23
 citēt
Schneider:
Jolan:Garīgās un draudzīgās baznīcas patiesības iegūšanas rīki,kurus izmantoja gandrīz 700!!!!!!!!! gadu... bla-bla-bla...

A tu negribētu nocitēt čekas pagrabos pabijušo atmiņas? Tās ir krietni svaigākas par pirmo kristiešu indētāju, kaukādu tur Vincentu Vuazēnu.


...un ja Tu vēl tagad ticētu komunistu/čekistu idejām,tad būtu vērts Tev atgādināt par čekas pagrabiem,bet cik es saprotu,ka vajadzība pēc tā nav.Tu visu labi pats saproti,ka komunisti sludinot vienu,darīja galīgi ko citu.Tad kāpēc saistībā ar baznīcu,cilvēkiem "aizveras širmis"?
avatar
Publicēts: 31.08.16 06:43 labots
 citēt
Ticība komunisma idejām tā pati vien reliģija bija, arī šodien tā nekur nav pazudusi. Spriežot pēc Ukrainas topika, vienu no tās patriarhiem - Adoļfu Adoļfoviču Putļeru pielūdz arī tu, tā, ka ne es viens te esmu ar psihisku kaiti. :face-wink:
avatar
Publicēts: 31.08.16 07:02
 citēt
Schneider:Ticība komunisma idejām tā pati vien reliģija bija, arī šodien tā nekur nav pazudusi. Spriežot pēc Ukrainas topika, vienu no tās patriarhiem - Adoļfu Adoļfoviču Putļeru pielūdz arī tu, tā, ka ne es viens te esmu ar psihisku kaiti. :face-wink:


...ja nebūtu grūti,parādi lūdzu to vietu,kura liecina par manu ticību/pielūgsmi uz Putinu
avatar
Publicēts: 31.08.16 08:30
 citēt
Ja nebūtu grūti izlasi pats savus postus tajā topikā. Ja grūti ar saprašanu, tad varu ieskaidrot uz pirkstiem:

1. Krievija, atbalstot Janukoviča režīmu un iebrūkot Ukrainā, cenšas uzturēt PSRS līdzīgu veidojumu. Jā vai nē?
2. Putins ir oficiāli paziņojis, ka PSRS sabrukumu uzskata pat lielāko 21.gs. ģeopolitisko katastrofu. Jā vai nē?
3. PSRS valsts reliģija bija ticība komunisma uzvarai (savs skatījums par paradīzi), Putins bija šīs reliģijas represīvā orgāna (padomju inkvizīcijas) aktīvs pārstāvis (arhimandrīts, protopops, djakons, kāds tituls tev labāk patīk). Jā vai nē?
4. Tu, atbalstot 1.punktā minēto, tomēr esi 4.punktā minētās reliģijas ticīgais, tātad - psihiski tā ne visai. Zinu, ka teiksi "Nē", kaut arī īstenībā ir "Jā".

Ja kas, šodien dežurēju, man ir vesela diennakts laika, ja pašam nepielec, pārrakšu visu to Ukrainas tematu un pierādīšu ka nemetas. :grimace:
avatar
Publicēts: 31.08.16 09:31 labots
 citēt
1.Krievija cenšas neizlaist Ukrainu no savas ietekmes zonas.Vai tas kaut kā ir saistīts ar PSRS atjaunošanu nezinu,bet man liekas ka nē.
2.Jā tā viņš teica-nu un kas.Es uzskatu,ka tas ir labākais,kas notika 20.gs.
3.Jā bija.Un?
4.Es neatbastu ne Putinu,ne Krieviju.Man tik liekas stulbi,ka Aļaskā nosprāga briedis-Putins vainīgs,Valmierā kaķim caureja-Putins vainīgs.Kā savulaik Navadvorskai visur un vienmēr bija vainigi kamuņagas.
Vismaz būs Tev ar ko nodarboties dežūras laikā,lai sviestā nesaietu no garlaicības :face-wink:
avatar
Publicēts: 31.08.16 09:48 labots
 citēt
Jolan:1.Krievija cenšas neizlaist Ukrainu no savas ietekmes zonas.Vai tas kaut kā ir saistīts ar PSRS atjaunošanu nezinu,bet man liekas ka nē.

Vispār jau Krievijas ietekmes zona=russkij mir=PSRS. Man liekas, ka jā.
Jolan: 4.Es neatbastu ne Putinu,ne Krieviju.

Tu no garlaicības jau esi sagājis sviestā - personības dalīšanās. Kā jau teicu, izlasi pats savus postus tajā topikā.

Par Valmieras brieža caureju gan es nekādu vainu uz Putinu nekad neesmu licis, droši vari rakt cauri kaut visu forumu, to tu neatradīsi.


UN VISPĀR - PRĀTĪGĀKAIS BŪTU PĀRIET UZ ALUS APSPRIEŠŠANU ARĪ ŠEIT! :face-grin:
avatar
Publicēts: 31.08.16 11:04 labots
 citēt
''-Neviens nezaimo(neizsmej, nenoliedz, …) Dievu slimnīcā.
-Neviens nezaimo….Dievu karā.
-Neviens nezaimo…. Dievu ugunsgrēka, (ja tā nav kaimiņmāja) vai plūdu laikā.
-Neviens nezaimo…. Dievu lidmašīnā turbulences laikā.
-Neviens nezaimo…. Dievu, kad tumšā kaktā ceļā stājas tipi ar ļauniem nodomiem.
Tikai ballītēs, (forumos, sēžot siltā istabā mīkstā krēslā) replikas un anekdotes par Dievu, ticību un ticīgajiem liekas asprātīgas un smieklīgas.'' Šito var noliegt tikai divkosīgs cilvēks (piedodiet, ja kāds jūtas aizskarts)
Nevienam neliekas nekas no tā smieklīgs, kad ar katru sava ķermeņa šūniņu sajūt nāves elpu, kad nāve ir kautkur tepat blakus un elpo tieši mugurā vai smejas tieši sejā.
Neviens nezaimos Dievu pēdējās tiesas dienā….
Viss ir ļoti vienkārši- runāt, kair KAUT KĀDS spēks, KAUT KAS ir daudz vienkāršak nekā atzīt, ka ir Dievs. TAs neko neprasa- dzīvo kā gribi, dari ko gribi-sekas jau nekādas nebūs. Bet līdz ko cilvēks atzīst Dieva esamību- viņš nostājas ķēdītes sākumā, kurā katrs posms liek būt atbildīgam un liek domāt par savas rīcības sekām- ,,Ko cilvēks sēs- to arī pļaus...''
Mūsos novērojams baigais negatīvisms- lasot tā vien liekas, ka dažiem ticība asociējas tikai ar ļaunumu un sliktām lietām- TV citi mediji. internets savu zombējot ir panākuši. Pozitīvas lietas jau nekur netiek atspoguļotas. Patiesi kristieši(ar to nedomāju sevi) vienkārši ievēro Jēzus Kristus vārdus ''2 Kad tu dod mīlestības dāvanas, tad neliec to izbazūnēt savā priekšā, kā liekuļi to dara sinagogās un ielās, lai ļaudis tos godinātu. Patiesi Es jums saku: tiem jau ir sava alga.
3 Bet, kad tu dod mīlestības dāvanas, tad tava kreisā roka lai nezina, ko labā dara,....'' Mat. 6:2-3.
Skumji, ka ir saprātīgi( tā liekas) cilvēki, kuri ir ieciklējuši savu domāšanu: baznīca, reliģija, mācītājs un nespēj paskatīties tālāk, pāri šīm lietām.
avatar
Publicēts: 31.08.16 18:06
 citēt
Svaiga ziņa, tie Ugāles pļēguri ir izlakuši baznīcas vīnu vēl 10.gadā, šodien viņi varbūt sen jau pederes atmetuši.
Alus man tomēr tuvāks.
avatar
Publicēts: 31.08.16 23:08
 citēt
Nav gan gadījies dzirdēt par priesteriem kanibāliem, pedofili gan reizi pa reizei uzpeld.
avatar
Publicēts: 01.09.16 00:18
 citēt
Nu vispār jau nekur nav teikts, ka Jēzus, iestādot svēto vakarēdienu, būtu griezis no sevis šķiņķa gabalus un tecinājis asinis.
26 Bet, tiem vēl ēdot, Jēzus ņēma maizi, svētīja, pārlauza un deva to Saviem mācekļiem un sacīja: "Ņemiet, ēdiet, tā ir Mana miesa."
27 Un Viņš ņēma biķeri, pateicās un deva to tiem, un sacīja: "Dzeriet visi no tā.
28 Jo tās ir Manas jaunās derības asinis, kas par daudziem tiek izlietas grēku piedošanai.
(Mateja evaņģēlijs)
Es domātum, ka tiem evaņģēliju autoriem ir bijusi gaužām nabadzīga fantāzija, ja dēļ savienošanās ar Dievu nespēja izdomāt citu veidu, kā tik caur gremošanas traktu (par ko tā miesa un asinis pārvēršas pēc dažām stundām, viņi laikam nepadomāja).

Bet gan jau tā ideja tiks pārstrādāta, ņemot vērā ganāmo avju arvien augošo attīstības pakāpi un izglītotību. Katoļu baznīca jau pamazām sāk atteikties no elles, tā vietā sludinot, ka grēciniekiem viņsaulē mokas būs no tā, ka viņi nav kopā ar Dievu, tātad, tās būs garīgas ciešanas, nevis prasta vārīšanās piķa katlā. :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.09.16 01:08
 citēt
Nu gan jau viņas ispratnē katoliskā baznīca ir pagāni, jo vienīgā pareizā skaitās jehovieši un Bļedjajeva trakonams.
avatar
Publicēts: 01.09.16 06:25
 citēt
Kā tad dievs pieļauj tādu cilvēku maldināšanu un ņirgāšanos par sevīm(jehovieši un Bļedjajeva trakonams)??
avatar
Publicēts: 01.09.16 07:20
 citēt
Man būtu daudz vairāk jautājumu par pamācībām un baušļu skaidrojumiem Vecajā derībā, kurus vistiešākajā veidā ir pārņēmis islams, tādējādi padarot reliģiju par šodienas asiņaināko padarīšanu. :anger:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 27
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):