forum.gif
Vai smārtfoņi nogalinās fotokameras?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Vai smārtfoņi nogalinās fotokameras?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.10.16 13:43
 citēt
Domāju, bilde visai izteiksmīga. Visticamāk uz tagadējā līmeņa kameru apjoms nostiprināsies, un pārsvarā paliks pro gala un maināmas optikas kameras. Īstiem fotogrāfiem varbūt pat labi - pazudīs visādi wannabe fotogrāfi un kam vajadzēs labu foto, nevis telefona snapšotu, varēs vieglāk izvēlēties no atlikušajiem pro fotogrāfiem, un arī pro fotogrāfa pakalpojumu cenas varētu nostabilizēties normālā līmenī, mazāk būs visādu lēto piedāvājumu no tiem, kas tikko spoguleni iegādājušies. Arī nemaināmās optikassegmentā paliks visticamāk vidēja izmēra un lielsensoru kameras. Un mazizmēra kameru ar aps-c un ff sensoriem un to optikas cenas ies uz augšu (kas jau šobrīd notiek), bet midformātam ies uz leju un midformāta tirgus paplašināsies (kas ar jau šobrīd notiek).



Kaut gan ej nu sazini,varbūt ar kļūdos.
avatar
Publicēts: 17.10.16 16:34
 citēt
10 x 10 m formāta bildes uz namu ugunsmūriem vajadzēs vienmēr, līdz ar to fotokameras nekur nepazudīs. Es pats, kā filmiņlaikus piedzīvojis stagnāts arī zem APS-C formāta tīri psiholoģiski nevaru nolaisties. Bet kopumā domāju, ka robeža būs 1-collīgo sensoru kameras, viss, kas mazāks, pazudīs.
avatar
Publicēts: 17.10.16 19:08
 citēt
Es pat domāju, ka ilgākā termiņā pazudīs visas kameras zem 4/3 sensora. Arī tas 1" sensors varētu pazust.

Bet tā statistikas bilde ir arī atbilde, kādēļ visur pasaulē izbeidzas visādi fotoportāli un forumi. Arī fotoportālu jomā būs līdzīgi - paliks atsevišķi pro orientēti, spēcīgākie tehnikas apskatnieki un pāris populārākie bilžu publicējamie un pāris entuziastu tikšanās vietas. Tāpat, varētu arī pienākt gals lētajiem stokiem ar laiku.

Un pēc gadiem 10 būs līdzīgi kā filmu laikos - pro galā, kur nepieciešama ātrdarbība, tur būs FF (vai aps-c) sensori, pārējā pro laukā - midformāts. Plus entuziasti bildēs ar ko katrs var atļauties vai ar ko ērtāk - no 4/3 līdz midformātam. Digitālajā pasaulē gan šīs pašas kameras daļēji segs arī video lauciņu.

Respektīvi - kameras pirks tikai vai nu pro, vai tiešām foto entuziasti, kam foto ļoti interesē. Cilvēks parastais kameras nepirks, bet kur vajag, lietos telefonu.
avatar
Publicēts: 17.10.16 19:14
 citēt
Es tig domāju, cik ilgi Aļimpuss taisīs savas divreiz kropotās spogulenes... :amazing:
avatar
Publicēts: 17.10.16 19:34
 citēt
Gan jau nāks jauna tipa matricas,kas atrisinās visas šā brīža matricu problēmas un trūkumus. Es domāju,ka tādas jau ir un visa ražošana arī ir jau sagatavota. Korporācijas tik gaida,kad nokritīsies pieprasījums un vajadzēs sāk jaunu posmu. Tā ka viss notiksies. :face-smile:
avatar
Publicēts: 17.10.16 20:05
 citēt
Schneider:Es tig domāju, cik ilgi Aļimpuss taisīs savas divreiz kropotās spogulenes... :amazing:


Vai ta aļimpuss vēl spoguenes vispār ražo?
avatar
Publicēts: 17.10.16 20:07
 citēt
All-marss:Gan jau nāks jauna tipa matricas,kas atrisinās visas šā brīža matricu problēmas un trūkumus. Es domāju,ka tādas jau ir un visa ražošana arī ir jau sagatavota. Korporācijas tik gaida,kad nokritīsies pieprasījums un vajadzēs sāk jaunu posmu. Tā ka viss notiksies. :face-smile:


Neatkarīgi no matricu tehnoloģijām, ierindas cilvēks izmantos telefonu un atsevišķu ierīci - kameru nepirks. Atsevišķu ierīci kameru pirks tikai pro un entuziasti, kuri gribēs ērtāku vai spējīgāku ierīci kā telefons.
avatar
Publicēts: 17.10.16 20:10
 citēt
Vai Toyota Corolla nogalinās BMW M-Sēriju, jo vienu pārdod vairāk par otru?
:face-grin:
avatar
Publicēts: 17.10.16 20:19
 citēt
R_J:Vai ta aļimpuss vēl spoguenes vispār ražo?

A vai ta nē? Kādiem pāris pazīstamiem čomiem esmu redzējis, bet varbūt tās ir tie besspoguļa brīnumi, kuriem maināmi objektīvi.
avatar
Publicēts: 17.10.16 20:27
 citēt
3rdHalf:Vai Toyota Corolla nogalinās BMW M-Sēriju, jo vienu pārdod vairāk par otru?
:face-grin:


Augstāk jau runājām, ka kameras nepazudīs, bet kameras kā atsevišķas ierīces pirks ļoti maz cilvēku. Ja to salīdzinaajumu par auto pielīdzina kamerām, tad Corolla un līdzīgie drīzāk ir nevis maza kamera, bet telefona kamera.
avatar
Publicēts: 17.10.16 20:30 labots
 citēt
Schneider:Es tig domāju, cik ilgi Aļimpuss taisīs savas divreiz kropotās spogulenes... :amazing:

Ilgi taisīs, un man domāt, viņu trumpis un attiecīgi mērķauditorija ir tie, kas daudz lieto teleobjektīvus. Kas vainas, ja 80-300 ekvivalents ar 2,8 salīdzinājumā ar populāro 70-200/2,8 sanāk šitāds:
avatar
Publicēts: 17.10.16 20:31
 citēt
Schneider:
R_J:Vai ta aļimpuss vēl spoguenes vispār ražo?

A vai ta nē? Kādiem pāris pazīstamiem čomiem esmu redzējis, bet varbūt tās ir tie besspoguļa brīnumi, kuriem maināmi objektīvi.


Labākie elektroniskie skatu meklētāji jau ir sasnieguši optisko skatu meklētāju līmeni, un labāko bezspoguļu autofokuss (piem. jainais fuji x-t2) jau ir sasniedzis labāko spoguleņu līmeni. Spogulis ātrāk vai vēlāk ir vēsture. Nevajag bezspoguli asociēt ar kameru bez skatu meklētāju. Fotojomā būs tāpat kā videojomā - skatu meklētājs elektronisks.
avatar
Publicēts: 17.10.16 20:32
 citēt
Schneider:

Vai ta aļimpuss vēl spoguenes vispār ražo?


Palasi pats, ko aļimpuss ražo:

www.olympus.lv...
avatar
Publicēts: 17.10.16 20:34 labots
 citēt
GunarsII:
Schneider:Es tig domāju, cik ilgi Aļimpuss taisīs savas divreiz kropotās spogulenes... :amazing:

Ilgi taisīs, un man domāt, viņu trumpis un attiecīgi mērķauditorija ir tie, kas daudz lieto teleobjektīvus. Kas vainas, ja 80-300 ekvivalents ar 2,8 sanāk šitāds:


Es sapratu, ka jaitājums vairāk bija nevis par 2x kropu kā tādu, bet par SPOGULENI ar 2x kropu. Bet man tiešām liekas, ka Olympuss spogulenes jau kādu laiku neražo. Bildē tā arī nav sogulene, bet bezspogulis.
avatar
Publicēts: 17.10.16 20:43
 citēt
To ne es jautāju.
R_J:Spogulis ātrāk vai vēlāk ir vēsture.

Par vēsturi ātrāk vai vēlāk paliek viss. Kavalērija, ūdens dzirnavas, pasta diližansi, tvaika mašīna, patefons un, kas lielākā skāde - mašīnas motors ar sadalītāju, kuram kontaktus vari nomainīt pats un karburatoru ar viegli izpūšamiem žikleriem.
avatar
Publicēts: 17.10.16 20:45
 citēt
Schneider:To ne es jautāju.
R_J:Spogulis ātrāk vai vēlāk ir vēsture.

Par vēsturi ātrāk vai vēlāk paliek viss. Kavalērija, ūdens dzirnavas, pasta diližansi, tvaika mašīna, patefons un, kas lielākā skāde - mašīnas motors ar sadalītāju, kuram kontaktus vari nomainīt pats un karburatoru ar viegli izpūšamiem žikleriem.


:) Tā nu tas ir - viss nāk un aiziet, viss mainās
avatar
Publicēts: 17.10.16 20:54
 citēt
R_J:
3rdHalf:Vai Toyota Corolla nogalinās BMW M-Sēriju, jo vienu pārdod vairāk par otru?
:face-grin:


Augstāk jau runājām, ka kameras nepazudīs, bet kameras kā atsevišķas ierīces pirks ļoti maz cilvēku. Ja to salīdzinaajumu par auto pielīdzina kamerām, tad Corolla un līdzīgie drīzāk ir nevis maza kamera, bet telefona kamera.

Beidziet te abižot manas gultasbiedrenes mēnesi jauno mašīnu. Es ar vizinos un kaifoju par automātisko kasti. 1,6 motors uz apdzīšanām nospiežot sporta režīma pogu blakus ātrumkloķim ir superīgs, esmu negaidīti un patīkami pārsteigts. Tas NAV NEKĀDS TELEFONS:anger::face-smile:
avatar
Publicēts: 17.10.16 21:02
 citēt
R_J:
Es sapratu, ka jaitājums vairāk bija nevis par 2x kropu kā tādu, bet par SPOGULENI ar 2x kropu. Bet man tiešām liekas, ka Olympuss spogulenes jau kādu laiku neražo. Bildē tā arī nav sogulene, bet bezspogulis.

Tas spoguļu-bezspoguļu disputs drīz beigsies, uz bildi tam nav tiešas ietekmes. Olimps pieturas pie "spoguliskā" dizaina, tāpēc arī Šneiders tā viņus nosauca.:face-smile:
avatar
Publicēts: 17.10.16 21:05
 citēt
R_J: :) Tā nu tas ir - viss nāk un aiziet, viss mainās

Bet ir viena lieta, kura adgriezās no vēstures. Pirms 100 gadiem cilvēks, lai paskatīties laiku, vilka pulksteni no kabatas, pirms 50 gadiem - skatījās uz rokas, tagad akal velk no kabatas. Es gan jau gadus 12 nēsāju Seiko rokaspulksteni, kuram tumši zila ciparnīca ar ļoti kontrastainiem cipariem un ceiriem, tajā es redzu laiku arī bez grāpstīšanās pa kabatām, meklējot brilles. :face-grin:
avatar
Publicēts: 17.10.16 21:11
 citēt
All-marss:Gan jau nāks jauna tipa matricas,kas atrisinās visas šā brīža matricu problēmas un trūkumus. Es domāju,ka tādas jau ir un visa ražošana arī ir jau sagatavota. Korporācijas tik gaida,kad nokritīsies pieprasījums un vajadzēs sāk jaunu posmu. Tā ka viss notiksies. :face-smile:

Nu nē. Industrijā šitādas sazvērestību teorijas nestrādā. Jaunās tehnoloģijas tiek ieviestas tiklīdz tās ir kļuvušas pietiekami labas un pietiekami lētas, lai varētu pārdot. Kamēr tās tādas nav, tās neievieš. Tik vienkārši.:face-smile:
avatar
Publicēts: 17.10.16 21:20
 citēt
1,3 krops vispār bija pārpratums, tik viens modelis, objektīvus tieši tam vispār nebija.
avatar
Publicēts: 17.10.16 22:15
 citēt
Debilofonu pašreizējais veidols ir tāda pati pārejoša parādība kā Pokemoni, vo!
Neko šie debilofoni nenogalinās... paši pārvērtīsies čipā zem ādas (ātrāk vai vēlāk) un ar to ārī lielie sūdi sāksies ... :(
avatar
Publicēts: 18.10.16 07:43
 citēt
Pilnīgi pareizi, telefons būs čips zem ādas, kameras objektīvs acī, skaļrunis ausī, mikrofons zobā. Tik nav skaidrs, kur būs saraksts un zvanu arhīvs, kuri tomēr ir jāredz un pa tiem jāpārvietojas. :grimace:
avatar
Publicēts: 18.10.16 08:02
 citēt
Hugo! Lielie sūdi IR jau sākušies. Amerikā IR jau sagatavoti čipi, ko inplantēt. Tagad tik gatavo iemeslu, lai tauta pati labprātīgi skrietu čipoties. HA!
avatar
Publicēts: 18.10.16 08:03
 citēt
Schneider:Es tig domāju, cik ilgi Aļimpuss taisīs savas divreiz kropotās spogulenes... :amazing:
youtu.be...
avatar
Publicēts: 18.10.16 08:36
 citēt
GunarsII:
Nu nē. Industrijā šitādas sazvērestību teorijas nestrādā. Jaunās tehnoloģijas tiek ieviestas tiklīdz tās ir kļuvušas pietiekami labas un pietiekami lētas, lai varētu pārdot. Kamēr tās tādas nav, tās neievieš. Tik vienkārši.:face-smile:


Industrijā viss notiek mazliet citādāk, kā tu iedomājies. Nav tā,ka kāds šodien izdomā uztaisīt jaunu izstrādājumu un rīt tas jau būs gatavs. Laboratorijas un konstruktori šodien strādā pie tehnoloģijām, kas būs aktuālas pēc trīs, pieciem, varbūt desmit gadiem. Bet mārketingu nosaka izstrādājuma tehnoloģiju jaunums un modes tendences, nu un protams, reklāma. Ņemsim par piemēru kaut vai Ābolīša smārtfonu. Ja tev nav iPhone7, tad tu esi NEKAS! Tad tev nav krutā veča vai vecenes statusa sabiedrībā. Un cilvēki pērk par 700-1000 naudiņām nekurnot, kaut pašizmaksa tādam telefoniņam varētu būt kaut kur ap 100 eirām. Tā tas ir ar visu jauno. Prece lēta paliek vien tad,kad to vairs nepērk
avatar
Publicēts: 18.10.16 09:17
 citēt
All-marss-am

Pirmkārt, preces cenai tirgū ar pašizmaksu nav nekāda sakara. Preces cenu nosaka tas, par cik preci var pārdot. Ja mārketings spēj preci uztaisīt par modes preci un pārdot dārgi, tad mārketings ir malači. Tie kas pērk, tā ir viņu izvēle. Ja pakļaujas reklāmām un mārketingam - paši vainīgi. Turklāt preces pašizmaksa ir tikai izejvielas/sastāvdaļas + darbaspēks. Bet daudz vairāk naudas paņem R&D, loģistika, pārdošana, t.sk., mārketings un PR. Protams, nelielos vai izolētos tirgos veidojas karteļi ar vēlmi sadalīt tirgu un uzturēt cenu, bet globālā mērogā, turklāt, kad ir iespēja iegādāties preces internetā no citiem tirgiem, tas īpaši nestrādā.

Otrkārt, ja kādam liekas, ka bez aifona viņš ir nekas vai nav pietiekami kruts vai viņam trūkst kaut kāds statuss, tad tā ir šī cilvēka problēma, nevis preces ražotāja vai pārdevēja problēma. Bet vispār neesmu manījis, ka kādam būtu radījis problēmu uztaisīt biznesu vai penīt naudu tas, ka viņam ir kāds cits telefons, ne aifons.

Treškārt, protams, ka tehnoloģiju radīšana un attīstība paņem laiku, un ja tā ir kardināli jauna tehnoloģija, tad vēl jāpierāda, ka tā ir nepieciešama un ka no tās ir kāds labums vai pienesums. Bet tā, lai korporācijas vienotos - šobrīd nelaižam kaut ko vai kādu tehnoloģiju tirgū - tas ir liels blefs. Jo tur tāpat pastāv milzīga konkurence un visiem gribas nopelnīt naudu vairāk kā citiem un konkurentus nogremdēt. Ir gan tāda lieta, ka kādas industrijas pārstāvji apvienojas, lai cīnītos pret kādas tehnoloģijas ieviešanos dzīvē, kas var radīt citu - konkurējošu - nozari/industriju, kas aizstās iepriekšējo - bet tas ir cits stāsts. Bet jaunas tehnoloģijas tik un tā nekas atturēt nevar.

Savukārt, ja runājam par čipiem - ja ar varu neviens nespiež vai nerada situāciju, ka esi spiests kaut ko darīt - tad tā atkal ir katra paša izvēle.

Jūs tāds sazvērestības teoriju piekritējs izskatāties. Protams, pasaulē ir dažādas vienošanās, dažādas plūsmas un filozofijas, bet neviens nekad nevar vienoties par visu, kas notiek pasaulē un kā notiks, jo tāda ir cilvēka daba - kāds mēģinās vienoties, tai pat laikā kāds (kurš pat varbūt piedalās šai vienošanās) šo vienošanos izmantos, lai tos pārējos, kas piedalās, apietu. Un viss tik un tā aiziet kaut kādā neprognozējamā gultnē.
avatar
Publicēts: 18.10.16 09:48
 citēt
Aifona cenu no Siriusa diktē reptiloīdi - Rokfellers, Rotšilds, templiešu ordenis, masoņi, ilumināti un Pasaules Valdība, tā to ir noteicis Ernests Muldaševs, Anna Prokopenko, Igors Čapmans & Co.

Vo! un HA! :grimace:
avatar
Publicēts: 18.10.16 09:55 labots
 citēt
Tikpat labi būtu sprieduši, vai ir dzīve uz Marsa...:face-grin:
Vismaz manas dzīves atlikušajā laikā virsrakstā minētā problēma neatrisināsies, bet pašlaik es tomēr vēl gūstu zināmu prieku arī no paša fotografēšanas procesa, tehnikas un rezultāta.
Piekrītu, ka jau ar šodienas telefoniem var iegūt tehniski pieklājīgu attēlu, bet kāds gan prieks var būt no rokās izstiepta stiklota plastmasas dēļa gabala bakstīšanas?...:face-grin:
Tas apmēram tāpat, ka mūsdienu tehnooloģijas ļauj tikt pie bērna bez tieša seksuālā kontakta.
Rezultāts, protams, ir, bet kur tad paliek prieki un baudas no paša ieņemšanas procesa? :face-wink:
avatar
Publicēts: 18.10.16 10:16
 citēt
Friidis: ...kāds gan prieks var būt no rokās izstiepta stiklota plastmasas dēļa gabala bakstīšanas?...:face-grin:

Es tak visu mūžu esmu teicis, ka vīriešiem nepiedien:
-krāsoties,
-apakšveļa ar mežģīnēm,
-čurāt tupus,
-fotografēt, turot kameru isstieptās rokās.
avatar
Publicēts: 18.10.16 10:49 labots
 citēt
All-marss:
GunarsII:
Nu nē. Industrijā šitādas sazvērestību teorijas nestrādā. Jaunās tehnoloģijas tiek ieviestas tiklīdz tās ir kļuvušas pietiekami labas un pietiekami lētas, lai varētu pārdot. Kamēr tās tādas nav, tās neievieš. Tik vienkārši.:face-smile:


Industrijā viss notiek mazliet citādāk, kā tu iedomājies. Nav tā,ka kāds šodien izdomā uztaisīt jaunu izstrādājumu un rīt tas jau būs gatavs. Laboratorijas un konstruktori šodien strādā pie tehnoloģijām, kas būs aktuālas pēc trīs, pieciem, varbūt desmit gadiem.......

Vai tad es teicu, ka šodien izdomā un rīt gatavs!!??? Ja gribas zināt, kā notiek industrijā, piedāvāju palasīt šo: en.wikipedia.org...
Pirms gadiem 10 Kanons nāca klajā ar tehnologiju, kas likās būs revolūcija visā "rādošajā" - TV, monitoru u.t.t. nozarē - virsmas emisijas jeb SED displejiem. Kvalitāte bija ļoti augsta, pat sensacionāla, tomēr cena nespēja konkurēt ar plazmu, LCD un LED. Papildus notika smaga tiesāšanās starp Toshiba, Canonu un katodmateriāla patentētājiem. Rezultātā tehnoloģija tā arī palika neieviesta.

CANON 36" SED displeja prototips 2006.g.CES izstādē

avatar
Publicēts: 18.10.16 11:13
 citēt
Manuprāt, paliks divu veidu kameras. Smārtfoni un kameras, kas spēj piegādāt kādu no šīm trim lietām:

1. Attēlu, kas ir kvalitatīvi labāks par smārtfona kameras attēlu.

2. Efektīvu procesu profesionālajam foto un augstāk minēto attēla kvalitāti.

3. Emocionāli piesātinātu fotografēšanas pieredzi nostaļģiskiem cilvēkiem.
avatar
Publicēts: 18.10.16 11:43 labots
 citēt
Telefoni iznīdēs ziepjutraukus, varētu izdzīvot specifiskie, ar fiksiem, vai maināmo optiku, ūberstilīgu dizainu, ļoti labu attēla kvalitāti, kā alternatīva DSLR, ja nevēlies to staipīt uz for fun pasākumu un esi stipri prasīgs pret bildīti.
DSLR tai, vai citā formā paliks - nu nevar aizstāt telefons tilt shift, gaišos fiksus, superplatleņķi, zivsaci, kvalitatīvu tele, labu kvalitāti un solīda izmēra matricu.
Telefonam nemaz to nevajag, jo vismaz 90% to lietotāju nemaz nezin kas tas ir un priekš kam :)
Tātad karalis ir miris, lai dzīvo karalis :face-wink:
avatar
Publicēts: 18.10.16 11:49 labots
 citēt
RudeWolf:Manuprāt, paliks divu veidu kameras. Smārtfoni un kameras, kas spēj piegādāt kādu no šīm trim lietām:

1. Attēlu, kas ir kvalitatīvi labāks par smārtfona kameras attēlu.

2. Efektīvu procesu profesionālajam foto un augstāk minēto attēla kvalitāti.

3. Emocionāli piesātinātu fotografēšanas pieredzi nostaļģiskiem cilvēkiem.


Tas trešais punkts..........nāk prātā katrreiz, kad pasākumos mudaki bez smadzenes, toties ar plato, mugurenēm un treknu korpusu ielien priekšā un iz..š kadru! Turklāt stāv un nekustas, izbaudot slavas piesātināto fotomirkli! O jā, tas tik tiešām ir emocionāli....!@#$%^&*() ir gribējies tai momentā dabūt viegli sūdainu koku un pārcelties uz akmens laikmetu, kad cilvēki vēl varēja normāli izskaidrot savus argumentus :anger:
avatar
Publicēts: 18.10.16 12:10
 citēt
Vēl vieglāk aizbāst skatam priekšā netrekno korpusu, pat nepieceļoties no vietas.
Pasaules latgaliešu kongress:

avatar
Publicēts: 18.10.16 12:15 labots
 citēt
Interesanti būtu - ierodas fotogrāfs kāzās vai uz citu pasūtījumu un izvelk... samsung galaxy S7 edge un sāk bildēt :D :D :D
avatar
Publicēts: 18.10.16 12:41
 citēt
Vai kāds jau ir pasūtījis?
lensvid.com...

avatar
Publicēts: 18.10.16 12:47
 citēt
Tēma ir par ziepju nogalināšanos, bet tu te iesaki pārvērst smārtfoņus apakaļ par ziepjiem.
avatar
Publicēts: 18.10.16 13:01
 citēt
pilnībā nepiekrītu. ziepis ir ziepis un telefons ir telefons, lai vai kas tam uzsprausts virsū. smartfonu kameras izkonkurēs ziepjus, par to neviens vairs nešaubās, un lai tos būtu ērtāk turēt rokās, varētu uzspraust virsū šādu gadžetu.
avatar
Publicēts: 18.10.16 13:25
 citēt
Godātais R_J !

Vai nu esi slikti mācījies un nevari atsijāt pelavas vai arī ļoti labi apguvis reklāmvalodu. Protams, katrs pats ir vainīgs, ka dzīvo kapitaļizmā, kur ir tūkstošiem paņēmienu, kā patērētāju piespiest "BRĪVPRĀTĪGI" iegādāties bieži vien pilnīgi nevajadzīgas lietas vai nejēdzīgi dārgus produktus.
Labi, mēģināšu tā pat pa taviem punktiem pateikt savas domas:

Pirmkārt,preces cenai tirgū ar pašizmaksu ir tiešs sakars. Neviens ražotājs savu izstrādājumu nepārdos zemāk par pašizmaksu, jo citādi viņam draud bankrots.Visi tie R&D, loģistika, pārdošana, t.sk., mārketings un PR. ir tirgotāju peļņas iegūšanas rīki un ar ražotāju saistīti vienīgi tik daudz, ka palīdz realizēt saražoto.

Otrkārt, protams, visi iPhona pircēji ir kaut kādi lohi un paši vainīgi, ka pērk tik neBRENDĪGUS mobilos. Bet tu pamēģini publiski kādam laimīgajam Ābolīša valkātājam to pateikt. Domāju,dabūsi dzirdēt par sevi daudz ko jaunu. Varbūt pat svešvalodās. HA!

Treškārt. Kur saklausīji tādu informāciju, ka nu ne kur, nekad... nenotiek nekādas vienošanās lielo ražotāju starpā? Ja tam nopietni tici, tad pat nemēģināšu tevi pārliecināt par pretējo. Droši tici tā pat tālāk!

Un pēdējais: Tad kad valdības un partijas vairs nevarēja muļķot tautu un noliegt acīmredzamus un neapgāžamus faktus, tad palaida tautiņās spārnoto un universālo frāzi "sazvērestības teorija un tās piekritēji" un lai tauta nenovirzītos no tēmas, līdzi nāca arī skaidrojums, ka lūk daži neapzinīgi sabiedrības elementi acīmredzamus "nepareizus" faktus uzskata par pareiziem un grib piesiet kriminālu par lietām, kas notikušas pašas no sevis pilnīgi nejauši, traģisku sagadīšanos rezultātā u.t.t. un neviens no ieinteresētajiem pat tuvumā nav bijis.! Variet ticēt droši, to mēs garantējam!

Šī sēkla ir kritusi labā,SAMĒSLOTĀ augsnē un tauta ir gājusi vēl tālāk. Tagad katrs, kas grib pajautāt: Bet kā tad tur ar tiem faktiem īsti ir! riskē tūlīt nokļūt "sazvērniekos". Es pat varētu ar tādu apzīmējumu lepoties, jo tas nozīmē, ka man nevar karināt "makaronus" un muldēt visu ko, kas tik katram ienāk prātā
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):