forum.gif
Hmmm....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Hmmm....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 10
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.10.16 21:41 labots
 citēt
priore:Dievu neviens vaigā nav redzējis...

Tad jautājums: Kādēļ bērnu grāmatiņā "Bībeles stāsti bērniem" Dievs tomēr tiek attēlots? Bārdains opītis uz mākoņa.
Vēl viens jautājums: Visi zinām, kā isskatās eņģeļi - skaisti radījumi, bērniņi ar spārniem, arī pieaugušie, kuri sargā cilvēkus. Bet, ja noskaidrojam eņģeļu augstākās kārtas - ķerubus un serafus, tad izrādās, ka tie ir baisie briesmoņi (mūzdienās derētu par šausmu filmu mutantiem), sātana ārējā isskata aprakstu Bībelē pamatā neatrodu, bet ir nelāga aizdomas, ka par ķerubu riebīgāks nebūs.
avatar
Publicēts: 27.10.16 21:43
 citēt
A ko? Šaitāns tak tas pats eņgelis vien ir, tikai pakritis!
avatar
Publicēts: 27.10.16 21:48
 citēt
Bet palūktu tiešu norādi par to, kur vispār radušies eņģeļi, arī Lucifers!
1. Mozus grāmatā varam izlasīt visu pasaules radīšanu no gaismas addalīšanas no tumsas, bet neatrodu ne eņģeļus, ne arī to, no kurienes Kains un Sets dabūja sev sievas dēļ savairošanās.
avatar
Publicēts: 27.10.16 21:50
 citēt
Citās reliģijās neatradās šāda momenta, kuru nošpikot. :haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 27.10.16 22:03
 citēt
Latvju Dieviņu izgudroja Brastiņš, par to nerunāsim, tā ir tā pati XPEH-TV šizoterika, tik XX gs. 20. gadu ispildījumā. Visu katķismu un ticības mācību ilustrācijas ir tieši par žīdu bargo Dievu. Māksliniekiem tās bildes pasūta tieši kristīgās baznīcas savas jaunās paaudzes dievlūdzēju sagatavošanai.
avatar
Publicēts: 27.10.16 22:04 labots
 citēt
"Svētie raksti" ir cilvēku sacerēti, tos neatsūtīja pa faksu no debesīm. Un reliģija, cita starpā, ir arī bizness. Man patīk rakstnieka Dena Brauna vīzija par Bībeles sacerēšanu. Atstāstījumā pēc atmiņas apmēram tā:
Imperators Konstantīns, būdams tālredzīgs politiķis un labs biznesmenis juta, ka kristietībai ir nākotne un padarīja to par oficiālo valsts reliģiju. Par bībeles sacerēšanu tika rīkots konkurss. Tika iesniegti daudzi evaņģēliji, no kuriem vērtēšanas komisija, protams, izvēlējās un atstāja tos, kuros bija visvairāk "dievišķības". Tāpēc arī mums ir nevainīgā ieņemšana, augšāmcelšanās u.t.t
avatar
Publicēts: 27.10.16 22:35 labots
 citēt
Konstantīns ir pup mīz, viņš tik deva brīvību kristiešiem, armēņi abgalvo, ka par valsts reliģiju kristietība pirmoreiz kļuva tieši viņu kēniņvalstī. :grimace:
avatar
Publicēts: 27.10.16 22:43
 citēt
A_selenia:Vot! Man jau arī šķiet, ka priore vai KolsDee, vai vēl kāds varētu pastāstīt daudz ko vairāk par to Babaramu.:face-smile:

Nu kass var būt vienkāršāks! (M.Rītiņš)
Nobanot Babu-Jagu un tad redzēs, vai pazudīs priore un tesmnesdee.
avatar
Publicēts: 27.10.16 22:44
 citēt
Mūs novēro!
На Луне обнаружили еще одно искусственное сооружение

psifactor.info...
avatar
Publicēts: 27.10.16 22:47
 citēt
Nepazudīs. Rāmā Bāba nav tie trīs.
Ja tā godīgi, no visiem visnekaitīgākais ir tieši Rāmā Bāba.
avatar
Publicēts: 27.10.16 22:49
 citēt
Всем управляет Космический Центр Управления Совпадениями

psifactor.info...
avatar
Publicēts: 27.10.16 22:50
 citēt
Советские самодельные автомобили

www.popmech.ru...
avatar
Publicēts: 27.10.16 22:52
 citēt
Nu labi, piekrītu, lai jau придуривается, man pat sava topika nav žēl.
avatar
Publicēts: 27.10.16 22:56
 citēt
Atklāti par reinkarnāciju. Vai tiešām bērni atceras savas iepriekšējās dzīves?

www.kasjauns.lv...
avatar
Publicēts: 28.10.16 10:17
 citēt
Pēc Darvina teorijas mēs kādu laiku esot bijuši putni, vot, no kurienes tā lidošana.
Un vēl, pie mums kādreiz teica, ja sapnī redzi peldēšanu ūdenī, tas esot uz piedzeršanos, bet viss ir krietni vienkāršāk - bioloģiskā atmiņa no devona perioda, bet labs pļēgurs vienmēr atradīs attaisnojumu ķitei. :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.10.16 00:51
 citēt
Miesu ar līdzi paķēra? :haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 29.10.16 02:08
 citēt
Protams, ka man ir svarīgi, lai man būtu miesa. Tā arī ir mana būtība. Kas tad es būtu bez miesas? S** uz kociņa. :haha:
avatar
Publicēts: 29.10.16 08:11
 citēt
Tā bija tā baznīca, par kuras piederību, Kristus lēnprātības norādījumiem sekojot, regulāri iskaujas lielāko baznīcu augstustāvošie pārstāvji?
avatar
Publicēts: 29.10.16 11:36
 citēt
Gan jau tas vienkarši šopss , priekš opturātoriem mūsdienās čardaks pa vāju rokas pa līku:)
avatar
Publicēts: 29.10.16 14:22
 citēt
TesMens:Labs nosaukums kokteilītim- ''Devona Periods''! Ož pēc intelektuālas dropes!
ko Tu par to saki, A_selenia?


Hmm, i uz ko Tu, priore (priore skan labāk kā tesmens), te mērķē? :face-smile: Drope jau pēc nosacījuma nevar būt intelektuāla. Ja līdz 2 glāzītēm, tad tā būtu drīzāk vakarēšana, ja vairāk - žūpošana.
avatar
Publicēts: 29.10.16 14:24
 citēt
Lunis:Gan jau tas vienkarši šopss , priekš opturātoriem mūsdienās čardaks pa vāju rokas pa līku:)

Lunis izteicienu specālists. Ja vēl būtu tulkojumu pievienojis...
avatar
Publicēts: 29.10.16 15:56
 citēt
Ak, Tu jau esi kā svētā četrvienība, nav pat lielas nozīmes kā sauc, tikai "priore" no visiem skan cēlāk. :)
avatar
Publicēts: 29.10.16 15:58
 citēt
Vēl vienu aizmirsu - piecvienība.
avatar
Publicēts: 29.10.16 17:21
 citēt
Te jau drīzāk der diskusija ne par reliģiskām, bet veterinārām tēmām. Kā ir?:face-smile:
avatar
Publicēts: 29.10.16 18:15
 citēt
TesMens:Tesmenim ir četri pupi...

Kazas tesmenim ir divi pupi, bet cūkai - divas garas rindas, kā ģenerāļa šineļa pogas.
avatar
Publicēts: 29.10.16 18:47
 citēt
Инопланетный артефакт, найденный в Румынии.
И кто же создал такой неуместный для того времени артефакт?

psifactor.info...
avatar
Publicēts: 29.10.16 18:49
 citēt
Opis no Daugavpils puses

www.kasjauns.lv...
avatar
Publicēts: 29.10.16 18:51
 citēt
Schneiders, kā īsts provinces cilvēks, zina ko saka par tesmeņiem.
avatar
Publicēts: 29.10.16 18:52
 citēt
TesMens:...kādreiz, kad domājām- Partija, bet iztēlojāmies Ļēņinu...

Ej ratā, es arī padlaikos, domājot - partija, istēlojos dūzi, dāmu, kalpu vai astotnieku.
avatar
Publicēts: 29.10.16 18:53
 citēt
На планете Земля меняется парадигма питания
Нас при этом никто не спрашивает

psifactor.info...
avatar
Publicēts: 29.10.16 18:55 labots
 citēt
Šodienas epidēmija- enerģijas trūkums...

sirdscels.blogspot.com...
avatar
Publicēts: 29.10.16 19:05
 citēt
Mana istēle bija reālistiski/apolitiska.
Runāšanu līdzībās actāj Jēzum, viņam tas labāk padodas. :grimace:
avatar
Publicēts: 29.10.16 19:33
 citēt
Bet, ja liksies par maz, varēsiet nākamo sēriju - no mūzdienām līdz Big Krančam.
Tik man liekas, ka Selenia, kārtīga meitene būdama, jūs ar Oli atstās guļam zem galda un aizies prom jau ap neolīta sākumu. :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.10.16 19:55
 citēt
Ko lai dara, tieši tādas ir tās manas prognozes tavu slāpju pēc visādu nejedzīgu dzērienu maisījumiem veldzēšanas rezultātam, sevišķi, ja sivēna stāvokli pats pieminēji jau 17.42.
avatar
Publicēts: 29.10.16 20:50
 citēt
Kokteiļu (ļergas maisījums ar gāzētu dzērienu, kas veicina alkohola ussūkšanos) lietošana maksimāli ilgā laika periodā (...sākam ar mūsdienām un beidzam ar ''lielais sprādziens''...) man vairāk tomēr asociējas ar sivēnu (vienalga, kāda materiāla pakaišos), nevis ar jauņuvi baltā gultasveļā.

Pašam pieredzes nau, kokteiļus nelietoju, es, kā īsts pāķis, vairāk cienu aliņu.
avatar
Publicēts: 29.10.16 21:12
 citēt
Tai piena ražotāju apvienībai ir tikai viens kokteilis, par kuru būtu jāinteresējas, tā pamatmasai jābūt iegūtai no tiem četriem pupiem. Un nekāds te "devona sprādziens"!:grimace:
avatar
Publicēts: 29.10.16 21:15
 citēt
Medicīniska atziņa - alkohols pilnībā izskalojas no organisma 2 nedēļu laikā.
Secinājums - tātad nekad! :face-grin:
avatar
Publicēts: 30.10.16 14:55 labots
 citēt
Itālijā zemestrīcē sagruvušas divas baznīcas, bet netiek ziņots ne par vienu krogu, spēļu elli vai meitumāju.
Ko gan tas varētu nozīmēt?..

A_selenia:Ja vēl būtu tulkojumu pievienojis...

Istulkošu Luņa vietā - obturators ir detaļa kinokamerā vai projektorā, kura aizsedz kadra logu uz brīdi, kad tiek pārvietota filma, mainoties diviem kadriem.
avatar
Publicēts: 31.10.16 09:41
 citēt
Lasīju un nesapratu, vai 150 gadu veca technika vai 150 gadus veca technoloģija. Man prātā, ka tas ir meistarots uz šodienas technikas.
avatar
Publicēts: 31.10.16 11:52
 citēt
Ziņu portālu rakstītāji nav izglītoti nevienā lauciņā!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 10
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):