forum.gif
Nozagts Canon 6D, Canon 50 mm 1.4 un Sigma 28mm 1.8 objektīvi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Nozagts Canon 6D, Canon 50 mm 1.4 un Sigma 28mm 1.8 objektīvi
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 25.10.16 10:10 labots
 citēt
Nozagts Canon 6D, Canon 50 mm 1.4 un Sigma 28mm 1.8 objektīvi, melna Lowepro mugursoma, 32 gb samsung SD karte.
Fotoaparāta sērijas nr 8035b004
Nozagts Ogrē, no dzīvokļa
Būšu pateicīgs par jebkuru info, atgūšanas gadījumā prēmija par noderīgu info.
Mans mt, ja nu kādam paveicas 26424425

Pērku 6D, 50 un 28 mm fiksus saderīgus ar kanona sistēmu.
Pārdodu 135 mm Canon F2,0
avatar
Publicēts: 25.10.16 10:25 labots
 citēt
B*e! Līdzjūtības! S/N piefiksēšu!

Sigma 28 1.8 nav tas populārākais stikls - pēc tā var uzrasties tehnika
avatar
Publicēts: 25.10.16 10:29
 citēt
NIN:B*e! Līdzjūtības! S/N piefiksēšu!

Sigma 28 1.8 nav tas populārākais stikls - pēc tā var uzrasties tehnika


Jā, tā ir. Apdrošināts ir, laikam jau kaut ko kompensēs arī.
avatar
Publicēts: 25.10.16 10:31 labots
 citēt
Fandango:Pastāsti, ko darīji, (faktiski, neievēroji dzīvokļa drošības ziņā) lai citiem nesanāk tāpat?
Vakarā paskatīšu, cik noskrējuši mani daudzlietotie, bet kosmētiski smukie 6D. 50mm F/1,4 it kā prasās uz pārdošanu, kaut nupat IB servisā tika nomainīta kaut kāda mehānikas padilusī daļa. Neesmu izlicis pārdošanai slinkuma dēļ- proti, pirms tam vēlos salīdzināt ar STM variantu, katru uz sava korpusa vienādos apstākļos.


Manam 50niekam arī samainīja! Pēc tā ceru atpazīt, ja līdz tam nonāks. Gaidu piedāvājumu.
Ak jā, ielīda pa durvīm, pat nemanīju kad un kā - varbūt vakarā, kad vēl durvis vaļā, ļoti iespējams.
Soma stāvēja koridorā, biju atnācis no pastaigas ar mazo puiku, pirmais darbs viņu noģērbt utt, tā nu soma tur palika.
Ja kādus 10 gadus staipi to somu, pārstāj būt maniakāli aizdomīgs.
Visvairāk man žēl vairāku nedēļu filmētā ģimenes video un bilžu :(:face-sad::face-sad::face-sad:
Tos dzelžus jau sapirkšu un laikam pat labākus jau drīz.
avatar
Publicēts: 25.10.16 10:39
 citēt
Nujā, šajā gadījienā (paver durvis, paķer, ko var aizsniegt un aizskrien) labākā signalizācija - nesmērētas, čīkstošas eņģes.
avatar
Publicēts: 25.10.16 10:45
 citēt
Schneider:Nujā, šajā gadījienā (paver durvis, paķer, ko var aizsniegt un aizskrien) labākā signalizācija - nesmērētas, čīkstošas eņģes.


Suns, tikai man tāda nav
avatar
Publicēts: 25.10.16 10:47
 citēt
Lombardiem pēc viņu likumiem pārsvarā jāglabā mēnesi, tikai tad izliks skatlogos - tad vari izčekot vietējos lombīšus - liela iespēja, ka atradīsies - ātrāk, labāk pat nejautāt, jo ja tehnika tur būs, tad viņu interesēs nebūs pateikt, ka kāds ir atnesis.
Latviešu un lietuviešu SS, protams jāčeko.
avatar
Publicēts: 25.10.16 11:01
 citēt
Domāju, ka tas čalis ir iegrābies - diezin vai vispār kāds lombards ņems pretī mantu pusotra taukšķa vērtībā pilnīgi bez papīriem, aiz pakša garāmgājējam arī nenotirgosi. Sludinājumos riskanti, jo vienmēr būs jautājums par oriģinālo lādēkli u.t.t.

Neesot labi sūtīt lāstus, bet lai viņam rokas nokalst!!! :anger:
avatar
Publicēts: 25.10.16 11:03 labots
 citēt
Schneider:Domāju, ka tas čalis ir iegrābies - diezin vai vispār kāds lombards ņems pretī mantu pusotra taukšķa vērtībā pilnīgi bez papīriem, aiz pakša garāmgājējam arī nenotirgosi. Sludinājumos riskanti, jo vienmēr būs jautājums par oriģinālo lādēkli u.t.t.

Neesot labi sūtīt lāstus, bet lai viņam rokas nokalst!!! :anger:


tāpēc es jau pāris dienas mēģinu izdomāt - kur gan viņš to mēģinās nogrūst ?
Par tām zaglīgajām roķelēm.......agrāk vai vēlāk savu dabūs, ja ne no manis, kādreiz uzraujas visi
avatar
Publicēts: 25.10.16 11:41
 citēt
Schneider:Domāju, ka tas čalis ir iegrābies - diezin vai vispār kāds lombards ņems pretī mantu pusotra taukšķa vērtībā pilnīgi bez papīriem, aiz pakša garāmgājējam arī nenotirgosi. Sludinājumos riskanti, jo vienmēr būs jautājums par oriģinālo lādēkli u.t.t.

Neesot labi sūtīt lāstus, bet lai viņam rokas nokalst!!! :anger:
Kķa lāsti debesīs nekāpj un jā narkomāns samainīs pret pāris dienu devu.
avatar
Publicēts: 25.10.16 11:44
 citēt
Tu no narkomāna ko tādu ņemtu par pāris dienu devu cenu?
avatar
Publicēts: 25.10.16 11:49
 citēt
VValdis:
Schneider:Domāju, ka tas čalis ir iegrābies - diezin vai vispār kāds lombards ņems pretī mantu pusotra taukšķa vērtībā pilnīgi bez papīriem, aiz pakša garāmgājējam arī nenotirgosi. Sludinājumos riskanti, jo vienmēr būs jautājums par oriģinālo lādēkli u.t.t.

Neesot labi sūtīt lāstus, bet lai viņam rokas nokalst!!! :anger:
Kķa lāsti debesīs nekāpj un jā narkomāns samainīs pret pāris dienu devu.


Tā ir arī mana versija, jo normāli ļaudis nelien zagt svešos dzīvokļos. Savukārt nariki varētu zināt zagtu mantu uzpircējus un tie jau pratīs aizgrūzt uz krieviju, piemēram.
avatar
Publicēts: 25.10.16 12:05
 citēt
Fotošowā arī foķiks esot aizgājis, pašā pirmajā dienā.
avatar
Publicēts: 25.10.16 12:08
 citēt
Tad mani "kaķa lāsti" uskāps debesīs, jo tam kontingentam ir piņemts nosprāgt no lomkām kādā žogmalē.
avatar
Publicēts: 25.10.16 12:57
 citēt
Visas nelaimes ir slikto apstākļu sakritība. Jūtu līdz...:face-sad:
Mani preventīvie pasākumi ir fotosoma, kas neizskatās pēc fotosomas, nodod tikai mazā Lowepro emblēmiņa. Pēc pamatīgas dzīvokļa apkrāmēšanas savulaik Rīgā tagad mājā naktīs slēdzu perimetra apsardzi - kustībnieki ir izslēgti, bet durvju atvēršanas un logu sišanas devēji ieslēgti. Pēc līdzīga gadījuma kā Nilam dēls un meita Jūrmalā dara tāpat kā es. Tur vienīgi beigas bija laimīgas, pa slikti aizgriestām terases durvīm iekļuvušais zaglis jau bija pats sakrāmējis visas fotolietas mugursomā, bet tad iemaldījās guļamistabā un vedekla pamodās. Šis metās bēgt, soma palika. Dēls kādu gabalu bija skrējis pa ielu pakaļ, bet pliks, un situācijai ar katru soli kļūstot dīvainākai, vajāšanu pārtraucis...
avatar
Publicēts: 25.10.16 13:12
 citēt
Mājas un auto durvis vienmēr aizslēgtas. Zelta likums.
Arī ja tikai miskasti iznest uz minūti; arī ja tikai līdz istabai pēc šalles - no iekšpuses nav atslēga, ir aizgriežamais rokturis, ērti - nevar dzīvoklī ieslēgt un durvis aiz sevis aizslēgt prasa sekundes.
Tas pats ar auto - durvis vienmēr ciet, nafig vajag lai kāds pie krustojuma vai korķī pieskrien un kaut ko no bāgāžnieka vai aizmugures paķer...

Līdzjūtība un veiksmi!
avatar
Publicēts: 25.10.16 14:00
 citēt
Nekosev , līdzjutība. Paņemiens gan līdz šim ne īpaši dzirdēts seviški provincē. Būs vaktējuši.
avatar
Publicēts: 25.10.16 14:13
 citēt
Lunis:Nekosev , līdzjutība. Paņemiens gan līdz šim ne īpaši dzirdēts seviški provincē. Būs vaktējuši.

Nedomāju vis. Izraustīja visas durvis pēc kārtas, gan jau kādas vērsies...
avatar
Publicēts: 25.10.16 14:27
 citēt
Schneider:Tu no narkomāna ko tādu ņemtu par pāris dienu devu cenu?
gan jau dīlers paņemtu
avatar
Publicēts: 25.10.16 15:09
 citēt
Man liekas, ka atmūķēja pa smalko
avatar
Publicēts: 25.10.16 15:28 labots
 citēt
no pieredzes varu teikt, ka 'profesionāļi' zagļi strādā ļoti ātri un nekad neko lieli neņem.
Izvēlas lietas kuras var ielikt kabatā, vai neuzkrītoši aiznest.
atmūķēt parasto durvju atslēgu aizņem 5 sekundes ..
avatar
Publicēts: 25.10.16 17:00
 citēt
Ja ir tā ka stāsti, ka ielīda dzivoklī, kad biji mājās un tūdaļ pēc pastaigas, zagli vari meklēt no tuvinieku un draugu loka.
avatar
Publicēts: 25.10.16 18:15 labots
 citēt
Jūtu līdz!
Šādā gadījienā visi gudri uz padomiem, taču ko tie līdz- viss tāpat saprotams.

Vienīgais, ko nesaprotu- kāda vella pēc pieredzējis nozares profesionālis uzreiz nepārkopē vērtīgu safilmēto materiālu datorā, bet nedēļām glabā to fotoaparāta atmiņas kartē....:face-sad:

NilsS:
Visvairāk man žēl vairāku nedēļu filmētā ģimenes video un bilžu :(:face-sad::face-sad::face-sad:


_VA_:Ja ir tā ka stāsti, ka ielīda dzivoklī, kad biji mājās un tūdaļ pēc pastaigas, zagli vari meklēt no tuvinieku un draugu loka.

Šaubos gan- tā parasti gadās dažādiem alko-narko bēdubrāļiem ar attiecīgu radu-draugu loku.
Neizskatās, ka Nils pie tādas kategorijas būtu pieskaitāms..:face-wink:
avatar
Publicēts: 25.10.16 18:21
 citēt
Es arī to nesaprotu, man kartes vienmēr ir tukšas.
Toties datorā gan viens riktīgs bardaks, ja vajag ko atrast, kas nav oficiālais darba arhīvs... :face-grin:
avatar
Publicēts: 25.10.16 19:27
 citēt
Friidis, "Tā parasti gadās" tiem, par kuru tehnikas vienībām ir informēta teju visa sādža. Turklāt, darbojās pat tik gudrs zaglēns, kurš zināja ko teikt, ja saskriesies ar upuri koridorā, kad tas, bērnu noģērbis, dosies pakarināt apģērbu.
avatar
Publicēts: 25.10.16 21:08 labots
 citēt
Parasti jau "vidusmēra" dzīvokļu zagļi ir ne pārāk kvalificēti sava "aroda meistari" un galvenokārt zog, lai sagādātu kārtējo narkotikas devu, pārsvarā tādi iet uz dullo- apzvana dzīvokļus, pārliecinās, ka neviens nav mājās un uz priekšu. Iepriekš gatavotas un plānotas "biezo" dzīvokļu apzagšanas ir gana retas un ar to nodarbojas nopietnāka līmeņa zagļi.
Ja nemaldos, Nils dzīvo vienā no Ogres daudzdzīvokļu mājām un tādās mājās cilvēki ne vienmēr viens otru tuvāk pazīst, un diez vai ir smalki informēti par citu kaimiņu rocības specifiku.
Ta kā piekrītu Fandango- visdrīzāk sagadīšanās.
Kaut gan- visādi gadās...:face-wink:
avatar
Publicēts: 25.10.16 21:13
 citēt
Varbūt tas zaglis, kurš cerēja par somas saturu dabūt devu vai polšu, uz parka soliņa, atvēris somu, lādēja visu pasauli, jo saprata, ka verķi ir kaukas profesionāls un grūti realizējams, bet galva jau sāp vai lomkas nāk virsū.
avatar
Publicēts: 25.10.16 21:57
 citēt
Kad noķers, paskatīsim, kā versija izradīsies īstā. :)

Es lieku uz zināmu cilvēku, radu, paziņu vai kaimiņu. Un, par cik, idiotu laikmets ir pagājis un NilsS ir atrodams ne vienā vien interneta vietnē, kā arī, turpat atrodas viņa fotosomas "saturs", ir tikai loģiski, ka čalim var drusku pasekot, papētīt ieradumus, jo loms atmaksāsies. Un šis zaglis zināja, ka atmaksāsies pat ielīšana dzīvoklī, kad saime mājās. Zi - nā - ja.
avatar
Publicēts: 25.10.16 22:20
 citēt
Loģika, dedukcija un kriminālistikas zināšanas.
avatar
Publicēts: 25.10.16 22:28
 citēt
_VA_: ....kriminālistikas zināšanas.


O, prieks satikt kolēģi...:face-wink:
avatar
Publicēts: 25.10.16 22:39
 citēt
Frīdis ir inspektors Lestreids, bet _VA_ - Šerloks Holmss.
avatar
Publicēts: 25.10.16 22:54 labots
 citēt
KolsDee:man likās, ka Tu, Frīdi, strādāji policijas labā...

Gribi teikt, ka biju mentu stukačs?:face-grin:
Nē- līdz pensijai ilgus gadus biju eksperts- kriminālists.

Schneider:Frīdis ir inspektors Lestreids, bet _VA_ - Šerloks Holmss.

Man kaučkā šķiet, ka drīzāk jau miss (misters) Mārpl'...:face-grin:
avatar
Publicēts: 25.10.16 22:56
 citēt
Pirms 3 gadiem nācās saskarties ar gadījumu, kad no daudzstāvenes dzīvokļa naktī, kamēr tā iemītnieki guļ, tikmēr zaglis-profs ar magnētiem un citiem specinstrumentiem atver ārdurvis un klusām šiverē pa dzīvokli ar mikrolukturīti uz pieres. Ārā lietus, kas soļus slāpēja, bet vienalga šo pamanīja, tomēr paspēja aizmukt ar visām rotaslietām, fotosomu un planšetniekiem. Policija pat it kā zagli atrada un atpazīšanu rīkoja, tik jēga nekāda, jo nozagtais sen jau aizdots prom un tādas lietas, kā pirkstu nospiedumi šie mērgļi neatstāj, jo darbojas cimdos un apavus arī uzreiz izmet. Pēc gada lietu izbeidza pierādījumu trūkuma dēļ.

Tāpēc, ja nozagtas vēl citas vērtīgas mantas, izņemot fotosomu un izvandītas atvilknes, tad visticamāk, ka apzagtais dzīvoklis trāpījies uz dullo. Ja nofenderēta tikai fotosoma, tad, kā te jau teica, ir varbūtība, ka zaglis zināja, ko nofenderēt.
avatar
Publicēts: 26.10.16 10:57
 citēt
bieži vien kāds, kurš kaimiņos, noskata un dod navodkas. Pilnīgi uz dullo iet var tikai mēnessērdzīgais...
avatar
Publicēts: 26.10.16 11:10
 citēt
Par Ogri neņemos teikt, bet manā miestā visi zina manu tehniku. Tāpat zina arī to, ka vidusmēra ziepjufona pogas spaidītājs ar to rīkoties nemācēs.
avatar
Publicēts: 26.10.16 13:00
 citēt
avatar
Publicēts: 27.10.16 01:32
 citēt
zavadskis:blog.andreart.lv...


paldies, noderīgi! Īpaši patika šis : "Ja jūti, ka būs problēmas, skrien prom, un skrienot izpūt gāzes baloniņu sev aiz muguras. Tas momentā apstādinās skrienošo aiz Tevis."
avatar
Publicēts: 28.10.16 08:27
 citēt
jautājums- cik lietderīgi šādos gadījumos ir izmantojama reģistrēšana piem. Canon mājas lapā, jo es savus bodijus vienmēr piereģistrēju vācu Canon lapā?
avatar
Publicēts: 29.03.17 09:06
 citēt
vienu FOTO zagli vakar notiesāja
Lauminshs kas te apgrozās var sniegt sīkāku info
ej.uz...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):