forum.gif
Rokas pulksteņi...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Rokas pulksteņi...
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 23.03.17 21:18
 citēt
Tā kā pēdējā laikā tiek apspriesti gadžeti, vēlos ierosināt uz sarunām par rokas pulksteņiem. Nepretendēju uz baigo feinšmekera statusu un lai pieticīgiem ļaudīm nebūtu kauns izteikties- atzīšos, ka nēsāju ikdienā Stuhrling laikrādi, www.amazon.de... ,kurš patīk dēļ sava plānuma, sintētiskā Safīra un precizitātes. Protams, arī cena 66 euro tajā brīdī uzrunāja.
Daudz skatījos no aizdomīgām lapām populāro brendu replikas, bet kaut kā neuzdrošinājos...
avatar
Publicēts: 23.03.17 21:28 labots
 citēt
interesanta tēma
1)MEXX 2)Swatch 3)Krug-Baumen 24c gold platted
bildites.lv...
Paziņa nopirka Ingersoll, jo patīk mehāniskie
pirms tam bija Citizen - ar 2 rādītājiem, pirku Vecrīgā uz mazas ieliņas, pulksteņu darbnīcā, gāja ilgi, līdz satrūka metāla siksniņa un pazuda, braucot ar velo
sapņu pulksteni ir viens chainas brends, armijas stila, ss.lv tagad nav
kas aptuveni tāds, bet citāda dizaina
www.ss.lv...
+ pulksteni ar iebuvētu foto, video :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.03.17 21:45
 citēt
Pieturos pie pārliecības, ka vīriešiem ir TRĪS ROTASLIETAS - rokas pulkstenis, kurpes un bikšu siksna. Šīm lietām jābūt labām. Tā kā pulkstenis ir vienmēr līdz telefonā, tad rokas pulksteni lieku tikai tad, kad "jāuzcērtas". Gredzenus nevalkāju, bet kādreiz savā nodabā esmu prātojis, cik eiras dienā man vajadzētu piemaksāt, lai es staigātu ar auskaru.:face-grin:
avatar
Publicēts: 23.03.17 21:48 labots
 citēt
Seiko (ja tas uz vāciņa nozīmē modeli, tad 7N42-8219), pirkts Barona ielas veikalā Laiks pirms pacmit gadiem, maksāja 80 Ls, lieliem cipariem, kontrastains, trekniem ceiriem, labi var redzēt arī bez brillēm. Mīnuss - baterija nav nopērkama unibodes pulksteņu nodaļā, jāsūta no Jebaja.
Rīt atnākšu no dežūras un nobildēšu.

Tomēr izrādās, ka tā ciparu rinda ir modelis, iegūglēju un atradu, bildēt nevajadzēs:



Jā, viena dīvainība ir - nēsāju uz labās rokas.
avatar
Publicēts: 23.03.17 22:03
 citēt
Kad kungam gribēju dāvināt pulksteni, tad man uz ātro paskaidroja pulksteņu etiķeti, kur bija 2-3 galvenie noteikumi: melnās ciparnīcas ir tikai bosiem - vadītājiem, kam ir vairāki padotie un teikšana uzņēmumā, cenai jābūt 1/3 no pulksteņa nēsātāja algas, nedrīkst būt vairāk par 2-3 funkcijām (stundu cipari/sekunžu cipari, laikam arī datums varēja būt). Nu, vismaz vienu no kritērijiem izpildīt man nebūtu prātīgi, bet pārējos savelkot kopā ar apdāvinātā vēlmēm sanāca klasiska skata Seiko.
avatar
Publicēts: 23.03.17 22:08 labots
 citēt
Man ar nepatīk liekas ciparblates iekšā.

Man pat sekundiera rādītāja nav iekšā un šajā sakarā es atjokoju, ja kāds prasa kāpēc nav- nav, jo Šveices pulksteņi nemēdz apstāties, tātad sekundieri nevajag :D
avatar
Publicēts: 23.03.17 22:15
 citēt
Tiem snobiem, kuri tādus pulksteņu kritērijus izdomā, piestāv šitais te: www.ebay.de...
Kājās Abidas trenūzenes, pirksti pa gaisu un var lauzt no sevis bosu.
avatar
Publicēts: 23.03.17 22:33 labots
 citēt
...
avatar
Publicēts: 23.03.17 22:34
 citēt
Mans divi stāstiņi.
Sliktais stāsts par to, ka mātes brālis no Austrālijas atdāvināja man savu zelta Omegu, ko bija saņēmis kā balvu par 25 gadu darbu Massey-Ferguson rūpnīcā. Lai būtu drošās rokās, tā teikt. Aizgāja mana Omega līdz ar dzīvokļa apzagšanu Rīgā.:face-sad:
Apņēmos nopirkt viņam vietnieku, bet kad ieraudzīju cenu....Tomēr piepūtu vaigus un nopirku Rado. Lētāks, bet vismaz Šveices.:face-sad:
Bet tad nāca pārsteigums un labais stāsts - uz paapaļu jubileju no dēla saņēmu tieši to pašu modeli, pat ar tādu pašu siksniņu un ar visu cēlkoka kasti.
Trūkst tikai iegravētā veltījuma uz aizmugures vāciņa.:face-smile:
avatar
Publicēts: 23.03.17 23:01
 citēt
Ir arī Hugo Schepperheyn ~1925. gada sudraba kabatas pulkstenis ar masīvu ķēdi, kuru reizēm "lai durakiem būtu ko brīnīties" ielieku kabatā džinsenēm. Gan jau ne viens vien domā, ka velku no kabatas un skatos uz ķēdē piestiprinātu telefonu. :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.03.17 23:08
 citēt
Ja vispār pulksteni šodien vajag, tad tas ir jāpērk tāds kā pašam patīk. Vietās kur apgrozas "lietpratēji" sliktais tonis skaitās vīrietim pēc 30 nēsāt viltojumu vai "stailiš" brendus (CK, Diesel, Skagen un tamlīdzīgu lielveikalu gaiteņbodīšu preci).

Man patīk U-boat, replika jau bija, gadi pāri, orģinālu vēl īsti pirkt netaisos.
avatar
Publicēts: 23.03.17 23:17
 citēt
Schneider:Ir arī Hugo Schepperheyn ~1925. gada sudraba kabatas pulkstenis ar masīvu ķēdi, kuru reizēm "lai durakiem būtu ko brīnīties" ielieku kabatā džinsenēm. Gan jau ne viens vien domā, ka velku no kabatas un skatos uz ķēdē piestiprinātu telefonu. :face-grin:


--------------------------

kad velc laukā, gan jau domā, ka šāds Tev :) www.yankodesign.com...
avatar
Publicēts: 23.03.17 23:18
 citēt
Schneider:Seiko (ja tas uz vāciņa nozīmē modeli, tad 7N42-8219), pirkts Barona ielas veikalā Laiks pirms pacmit gadiem, maksāja 80 Ls, lieliem cipariem, kontrastains, trekniem ceiriem, labi var redzēt arī bez brillēm.


Šodien kā reiz ienesu vienu savu padsmitgadīgu mehānisko Seiko darbnīcā uz labošanu, bet meistars apbēdināja ar to, ka īsti nav jēgas labot (jāmaina un jātīra vairāk par 100 detaļām)...šie šos Seiko sauca par Seiko 5 ( kalpo ap 5 gadiem). Pagaidām noliku malā līdz labākiem laikiem, ja kas, tad tagad tādus vairs nenopirkt.:face-crying:
avatar
Publicēts: 23.03.17 23:25 labots
 citēt
talavietis: kad velc laukā, gan jau domā, ka šāds Tev :) www.yankodesign.com...

Tā ir galīga krutka, tāpat kā vintage stila ķīnīzeru mp3 pleijers, manējais ir šis:

avatar
Publicēts: 23.03.17 23:30
 citēt
avatar
Publicēts: 23.03.17 23:40 labots
 citēt
Ilgus gadus diendienā "drillēju" parastus japāņu lētučus Q&Q un nezināju bēdu, kamēr nesalasījos kādā forumā stāstus par smukiem pulksteņiem un arīdzan bik aizrāvos- dažus sapirku Ebajā (protams, atbilstoši sava budžeta iespējām) un tagad varu pamainīt pēc garastāvokļa...:face-wink: Patīk "tehniskais" stils.
Piemēram, viens no tīkamajiem- amurikāņu Timex T49817. Ir pat kompass ieriktēts un pa brīnumu- daudzmaz pareizi debesspuses rāda..:face-wink:
Silikona siksniņa nepatika- nopirku pelēku no ādas.




Bet jāpiekrīt iepriekš izteiktam viedoklim- liekas bultiņas nereti traucē..:face-sad:
Pirmais man bija nopircies Casio 540D- uz bildes likās tīri neko, uz rokas arī izskatāds diezgan zolīdi, bet pašam tomēr šķiet bik pa raibu un šo lietoju retāk:



Pulksteni telefonā gan neatzīstu- liekas darbības jāveic, lai laiku apskatītos. Lietoju tikai, kā modinātāju vai, lai pārliecinātos par rokas pulksteņa "patiesību".
avatar
Publicēts: 23.03.17 23:51
 citēt
talavietis: Man pat sekundiera rādītāja nav iekšā un šajā sakarā es atjokoju, ja kāds prasa kāpēc nav- nav, jo Šveices pulksteņi nemēdz apstāties, tātad sekundieri nevajag :D

Manējam sekundes ir par indikatoru baterijai, kad rādītājs sāk skaitīt sekunžu pārus, tā jāmaina.
avatar
Publicēts: 24.03.17 00:01 labots
 citēt
Pa manai specialitātei laikrādim jābūt funkcionālam, kā arī svarīgi, lai bateriju varētu nemainīt gadus piecus. Visādiem brendiem/nebrendiem, padotības/pakļautības etiķetēm, piedošanu, smidzinu virsū. Koncertos cilvēki nāk klausīties, ko tu spēlē, nevis lūrēt, kas uz rokas :D

avatar
Publicēts: 24.03.17 00:12 labots
 citēt
Nu nezinu, man funkcionālāka liekas ciparnīca, kurā es vieglāk varu vizuāli piemest, cik laika ir no 20.34 līdz 01.18.
Fandango:...nevaru pats nomainīt bateriju, tā nu karājas uz āķa.

Tak aiznes kādam, kam rokas aug no pareizās vietas, es pirms kādas nedēļas mainīju bateriju viena galīgi netehniska speciālista (ārsta) pulkstenim. Invicta ar trim mazajām ciparnīcām, divām pogām pie galviņas, bet viņš teica, ka arī nezinot, kam tas viss domāts un kā lietojams.
avatar
Publicēts: 24.03.17 00:45
 citēt
Fandango:Vāciņš nenāk vaļā, ja tradicionāli, ar nazīti mēģina attaisīt. Pārāk precīzi uztaisīts.


------------------

precīzs, nāk vaļā ar lielu spēku paukšķēdams un zem vāciņa droši vien gumijas riņķītis...
avatar
Publicēts: 24.03.17 00:55
 citēt
casio, kuriem ilgi nav jāmaina baterija, enerģiju ņem no solar, cik noprotu...

Kāds zina, vai radio kontrolētie pie mums funkcionē pareizi?
avatar
Publicēts: 24.03.17 01:53
 citēt
Kas tev tas par antikvariātu, pēdējais, ar nazīti taisāmais, man bija Raketa vai ZIM pirms gadiem 30. Tagad pieņemts skrūvēties ar riņķi.
avatar
Publicēts: 24.03.17 07:05
 citēt
Rokas pulkstenis manuprāt ir vienīgais vīrieša aksesuārs un rotaslieta,tāpēc viņam naudu nevajadzētu žēlot.Skatoties uz pulksteni vīrietis ne tikai uzzina laiku,bet arī papriecē acis.
avatar
Publicēts: 24.03.17 08:35 labots
 citēt
Schneider:Kas tev tas par antikvariātu, pēdējais, ar nazīti taisāmais, man bija Raketa vai ZIM pirms gadiem 30. Tagad pieņemts skrūvēties ar riņķi.


---------------------
arī manējiem ir vāciņš uzspiests, jo skrūvējamais, manuprāt, padara masīvāku pulksteni. Iespiests tik precīzi, ka nazis šķiet, ka nolūzīs. Ja izņemt var samērā bez rūpēm, tad atpakaļ iespiest jau ir problēma un šķiet, ka stikls tiks izspiests, tik liela piepūle jāpieliek.

Bet kur problēma ieiet pie pulksteņmeistara, kuram ir gan pieredze, gan instrumenti. Maksa toč par visu + baterija vairāk par pāris euro nebūs..

Nopirku reiz lielo komplektu ar dažādu izmēru un marku pulksteņu baterijām, gribu izvēlēties bateriju, bet skatos, viena izmēra ir vairāk par vienu, tak ja nemaldos, tad 3 laikam. Biezumu jau ar bīdmēru nemērīju, tik tā uz aci un uzraksti ne tādi kā man pulkstenī, tāpēc ņēmu googlē meklēju analoģiju. Ieliekot neīsto, pulkstenis atpalika pirms tam. Tātad, laikam ir nozīme tam, kas rakstīts uz vienas vai otras.
avatar
Publicēts: 24.03.17 09:02 labots
 citēt
Jolan:Rokas pulkstenis manuprāt ir vienīgais vīrieša aksesuārs un rotaslieta,tāpēc viņam naudu nevajadzētu žēlot.Skatoties uz pulksteni vīrietis ne tikai uzzina laiku,bet arī papriecē acis.


Pilnīgi piekrītu!
Vienīgi tas "nežēlojamās" naudas diapazons ir krietni lielāks par mūsu fotoblogā iemīļoto objektīvu (krāniņu) mērīšanās diapazonu.
Objektīvs pa 1000 (utml) Eur tiešām ir vairākkārt labāks par 100 Eur vērtu kitinieku, bet Rolex pa 10000 Eur rāda laiku praktiski tik pat precīzi, kā 100x lētāks Casio vai 200x lētāks Q&Q (protams- ierindas cilvēka vajadzību diapazonā- par astronomiem, supersportistiem utml nerunāsim) :face-wink:
Neorientējos dārgajos pulksteņos, bet paskatoties Discovery (utml) sižetus par noliktavu izpārdošanām, daudzreiz redzu, ka laimīgie dārgo brendu pulksteņu ieguvēji tikai pie speciālista un pēc daļējas izjaukšanas, spēj noteikt tā autentiskumu.:face-wink:
avatar
Publicēts: 24.03.17 09:09
 citēt
talavietis:Ieliekot neīsto, pulkstenis atpalika pirms tam.

Tad tev ir unikāls pulkstenis ar mehānisma piedziņu no šujmašīnas elektromotora, kura abgriezieni mainās atkarīgi no sprieguma. :face-grin: Quartz nozīmē, vienkāršiem vārdiem skaidrojot, ka, spriegumam mainoties, var mainīties tik ģeneratora doto impulsu stiprums, bet nekādā vīzē ne biežums. Pulkstenis vai nu ies precīzi, vai arī viekārši apstāsies, kad impulss būs par vāju soļu devēja darbam.
avatar
Publicēts: 24.03.17 09:28 labots
 citēt
Friidis:
Jolan:Rokas pulkstenis manuprāt ir vienīgais vīrieša aksesuārs un rotaslieta,tāpēc viņam naudu nevajadzētu žēlot.Skatoties uz pulksteni vīrietis ne tikai uzzina laiku,bet arī papriecē acis.


Pilnīgi piekrītu!
Vienīgi tas "nežēlojamās" naudas diapazons ir krietni lielāks par mūsu fotoblogā iemīļoto objektīvu (krāniņu) mērīšanās diapazonu.
Objektīvs pa 1000 (utml) Eur tiešām ir vairākkārt labāks par 100 Eur vērtu kitinieku, bet Rolex pa 10000 Eur rāda laiku praktiski tik pat precīzi, kā 100x lētāks Casio vai 200x lētāks Q&Q (protams- ierindas cilvēka vajadzību diapazonā- par astronomiem, supersportistiem utml nerunāsim) :face-wink:
Neorientējos dārgajos pulksteņos, bet paskatoties Discovery (utml) sižetus par noliktavu izpārdošanām, daudzreiz redzu, ka laimīgie dārgo brendu pulksteņu ieguvēji tikai pie speciālista un pēc daļējas izjaukšanas, spēj noteikt tā autentiskumu.:face-wink:


...ja iet pēc tādas loģikas,tad gleznu par kaudzi naudas arī stulbi pirkt,jo var par kapikām nopirkt reprodukciju,dārgu autiņu arī stulbi pirkt,jo gan dārgais gan lētais autiņš aizbrauks līdz noteiktai vietai bez problēmām utt.Ja cilvēks var atļauties dārgu pulksteni un priecāt aci,tad tas ir superīgi un nevajag viņu salīdzināt ar Q&Q.

ROLEX pirkšana ir brīva izvēle,bet Q&Q pirkšana ir spiesta lieta.
avatar
Publicēts: 24.03.17 09:45
 citēt
Gleznu par kaudzi naudas pirkt nav stulbi, jo to parasti dara tik tie, kuriem tā kaudze ir. Ja var atļauties dārgu pulksteni, tad lai pērk.
Par mašīnām - treknajos gados zem visu piecstāveņu logiem stāvēja biezie džipi, kurus kredītos bija sapirkušies bruģa licēji, bet, sākoties krīzei, brauca uz Īriju, lai ar verga darbu zemeņu plantācijās tiktu vaļā no parādu jūga. Vot tas ir patiešām stulbi!
avatar
Publicēts: 24.03.17 09:47
 citēt
Schneider:Gleznu par kaudzi naudas pirkt nav stulbi, jo to parasti dara tik tie, kuriem tā kaudze ir. Ja var atļauties dārgu pulksteni, tad lai pērk.
Par mašīnām - treknajos gados zem visu piecstāveņu logiem stāvēja biezie džipi, kurus kredītos bija sapirkušies bruģa licēji, bet, sākoties krīzei, brauca uz Īriju, lai ar verga darbu zemeņu plantācijās tiktu vaļā no parādu jūga. Vot tas ir patiešām stulbi!


...arī tagad nekas nav mainījies pie daudzdzīvokļu mājām.Pārsvarā svaigas labas mašīnas.Kur saimnieki vergo,par to gan man nav nojausma.
avatar
Publicēts: 24.03.17 11:04
 citēt
Temats uzsākts precīzi uz pulksteņu pasaulē svarīgākā notikuma - Bāzeles ikgadējās izstādes - sākumu. Kas labi, vismaz nevajag runāt par vecajiem garlaicīgajiem pulksteņu modeļiem :))
avatar
Publicēts: 24.03.17 12:04
 citēt
Jolan:Rokas pulkstenis manuprāt ir vienīgais vīrieša aksesuārs un rotaslieta,tāpēc viņam naudu nevajadzētu žēlot.Skatoties uz pulksteni vīrietis ne tikai uzzina laiku,bet arī papriecē acis.

Citējot pats sevi papildināšu:
Pieturos pie pārliecības, ka vīriešiem ir TRĪS ROTASLIETAS - rokas pulkstenis, kurpes un bikšu siksna. Šīm lietām jābūt labām. :face-smile:
avatar
Publicēts: 24.03.17 12:49
 citēt
Labām ir jābūt visām lietām. Siksnu 15.augustā Aglonā nopirku no kaukādas leišu tirgotājas, dabistiskā āda, hendmeid, kurpēm galvenais, lai nebūtu no dermatīna, ka sintētikā kājas svīst un jāpiestāv pie biksēm krāsas ziņā.
90% gadījumu esmu džinsās ar krosenēm (kad +30, šorti un zandales).
Zinu, ka Lembergs man nepiekristu, viņam pieņemts staigāt ar lillā žaketi, sarkanu kreklu, dzeltenu dakti, salātzaļām ūzām un rozā kurpēm, bet es esmu 5 gadi jaunāks, man tāda prātiņa iskūkošana vēl priekšā. :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.03.17 13:16 labots
 citēt
Friidis: Neorientējos dārgajos pulksteņos, bet paskatoties Discovery (utml) sižetus par noliktavu izpārdošanām, daudzreiz redzu, ka laimīgie dārgo brendu pulksteņu ieguvēji tikai pie speciālista un pēc daļējas izjaukšanas, spēj noteikt tā autentiskumu.:face-wink:


Nunu Frīdi... kkas jau TV jārāda, bet atšķirt var arī nespeciālists uz aci - var būt mehānismu var nokrāpt, bet korpusu, stiklu... to taču elementāri redz. Neesmu pētījis var būt, ka 2000-3000 eināru korpusu var iesmērēt kā 5000-10000, bet jau kkāds Bell&Ross, Christopher Ward - kas kosmosu vēl nemaksā - nu viņi rokā paņemot ir kā Schneider Kreuznach objektīvs pret Canon kitu, un nekrīt cenā - Tu vari izstiepties vai sarauties, bet 2000 ceijeri pēc vienalga cik gadiem nenopirksi "ebay pa ģošu" kā lupatas vai magnetolu.

Smuki tie Christopher Ward: www.christopherward.eu... un cipars nav tik traks, bet man ķepa par lielu un ļoti labas atmiņas no veciem laikiem kad ar U-boat repliku skraidīju - tā kkā aš fiziski līmējās kopā ar paša būtību - tā, ka ja būs U-boat ta būs ja nebūs arī izdzīvošu. :big_smile:
avatar
Publicēts: 24.03.17 13:55 labots
 citēt
Es balsoju par vienkāršību un kvalitāti. Šis sākuma posmā ir smagi valkāts, tik smagi, ka metāla sprādze satrūka, tagad lietoju ādas siksniņu. Bet Šveiciešu pieeja jūtama tāpat kā kabatas nazīšiem, ne uz korpusa, ne uz stikliņa nav neviena skrāpējuma, kaut gan rokas vicinot un strādājot dauzīts pret visu ko.
avatar
Publicēts: 24.03.17 14:01 labots
 citēt
talavietis:casio, kuriem ilgi nav jāmaina baterija, enerģiju ņem no solar, cik noprotu...

Kāds zina, vai radio kontrolētie pie mums funkcionē pareizi?


Lietoju OCEANUS, radio signālu ķer ne visur un ne jebkuros laika apstākļos, bet vismaz pāris reizes nedēļā noķer, ar ko pilnīgi pietiek. (jaunākie modeļi esot jūtīgāki). Vispār esmu apmierināts, nav pašam jāregulē, baterija nav jāmaina, viegls titāna korpuss, safīra stikls, kas neskrāpējas, vienīgi kapā nevarēs līdzi ņemt, jo šim gaismu vajag enerģijai.
avatar
Publicēts: 24.03.17 14:07
 citēt
GunarsII:Es balsoju par vienkāršību un kvalitāti. Šis sākuma posmā ir smagi valkāts, tik smagi, ka metāla sprādze satrūka, tagad lietoju ādas siksniņu. Bet Šveiciešu pieeja jūtama tāpat kā kabatas nazīšiem, ne uz korpusa, ne uz stikliņa nav neviena skrāpējuma, kaut gan rokas vicinot un strādājot dauzīts pret visu ko.
.

Nu, bet kamēr nav ataudzētas baķenes kas ar ūsām savienojas - tikmēr šito nevar likt :)
avatar
Publicēts: 24.03.17 14:21
 citēt
man šitas šķiet, gana feins. Ir gan solar, gan radio control, gan safīra stikls

www.amazon.de...
avatar
Publicēts: 24.03.17 14:28 labots
 citēt
Jolan:
ROLEX pirkšana ir brīva izvēle,bet Q&Q pirkšana ir spiesta lieta.

Ne vienmēr.
Piemēram, lai arī cik labi pelnītu kāds smaga/netīra darba darītājs, vai sportists- ekstremālis, viņš diez vai pirks un lietos zeltītu Roleks'i savā darbā, tāpat kā nevalkās smokingu kalnā kāpjot vai šahtā lienot. Tur vairāk drillēšanai derēs kāds G-Shock vai tas pats lētais Q&Q.. :face-grin:

Maris:
.... atšķirt var arī nespeciālists uz aci

Es, protams, nedomāju Centrāltirgus kiosku Rolekšus pa 10 Eur/gab, bet minēju piemēru no Discovery noliktavu andeles sižeta, kad laimīgais "haļavas" nopircējs bija savu Roleksi pie spečuka aiznesis un šams vismaz tajā sižetā atzinīgi novērtēja pulksteņa ārienes izpildījumu un viltojumu atklāja tikai pēc mehānisma novērtēšanas.

Bet es parasti nesatraucos par lepnām luksusa/ prestiža lietām, kas man nav ne pa kabatai, ne gaumei - Rolsroisi, Bentliji & Co man gana vienaldzīgi.
Kautgan- daudzi smuki sporta autiņi bieži liek notrīcēt dažām sirds stīgām...:face-wink:
avatar
Publicēts: 24.03.17 15:12
 citēt
Friidis: Rolsroisi, Bentliji & Co man gana vienaldzīgi.



Nav tik ļauni - praktiski braucamie - dūšīgākiem Bentlijiem un rosiem durvīs normāls zoņķiks iemūķēts:

svel.me...

Man paziņas kas izīrē sporta vāģus vienā rietumu tūrē bij pontam noīrējuši tādu braucamo, pusceļā atcerējušies par to fīču, apskatījušies a tie caurumi tukši :D Nu viens no viņiem nav bijis klāt, kad kunu dalīja, un atdodot to vāģi drātējis kantori ar jautājumiem vai viņiem tie zoņķiki nofenderēti vai ar viņi šo par cilvēku neuzskata un iepriekš paši izņēmuši - cirks kārtīgs bijis :)

Vienīgi Škodai ar durvīs ir zoņķiki...
avatar
Publicēts: 24.03.17 15:12
 citēt
Man arī visi roleksi un bentliji ir līdz spuldzītei, apetīte rodas ēdot, Latvijas biezo liberiņu īpašniekiem novēlu nenomirt no skaudības, domājot par arābu naftas šeihu rolsroisu kolekcijām un aviolaineriem, kuriem par garāžām ir lidlauks uz privātās salas siltas jūras vidū.
Un vispār nesaprotu tos, kuri pērk PDz un tamlīdzīgus žurnālus, lai siekalotos par oligarhu zelta atejas podiem.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):