forum.gif
Rokas pulksteņi...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Rokas pulksteņi...
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 24.03.17 15:22 labots
 citēt
Ar rokaspulksteniem idiņi vai pediņi ikdienā rotājas, vo!
Vispār riebjas.
avatar
Publicēts: 24.03.17 15:25 labots
 citēt
Visiem gadžetiem ir viena kopīga un jauka īpašība - cilvēks tos iemīļo un savējais ir tas labākais. Un tas notiek pat ar samērā praktiskām un objektīvi vērtējamām lietām, nu fotokamerām par provi. Un te blogā tas labi redzams, nu pamēģini samierināt Nikonistus un Kanonistus, tas "softs" par labu savējam smadzenēs ir dziļi iešūts un grūti dzēšams.:face-grin:

P.S. Bet vispār, esmu par sabalansētību. Ja čals nopērk lepnu bembi, bet dzīvo gultasvietā pie vecmāmiņas, tad tā jau ir novirze. Un ja cilvēks ar lieliem ienākumiem pērk lētas mantas, tad arī viņu uzskatīs par jocīgu, un tā ir pusbēda, ar to viņš pamazām sāks kaitēt savam biznesam. Vienīgi palielīties gan jāprot ar gaumi. Šis nav labs piemērs
avatar
Publicēts: 24.03.17 15:43
 citēt
Schneider: Latvijas biezo liberiņu īpašniekiem novēlu nenomirt no skaudības, domājot par arābu naftas šeihu rolsroisu kolekcijām un aviolaineriem, kuriem par garāžām ir lidlauks uz privātās salas siltas jūras vidū. [/IMG]



Man te kaimiņam meita ar arābu apprecējās - šis nāk un prasa vells ko, lai bērniem uz kāzām uzdāvina? Cilvēkam paliela ražotne, varētu it kā dajebko nopirkt, bet ko dāvināt tipam kam māja izzeltīta un bentliji pills šķūnītis? Plus vēl gaumes konkrēti atšķirās. Nu labi dāvanu safīrējam, bij ok , nav svarīgi kāda - tagad šie ar visu ģimeni aizlido uz kāzām, tur vidējais skats tāds, ka bārdaiņi pilnīgi baltos ancukos čāpo pa zeltu. Nu labi kā ir tā ir, ka tā ta tā - braukā pa mākslīgo pussalu, skatās un smacē smieklu jo lai kurš arī nebūtu "gids" par visu tiek stāstīts pēc vienas shēmas - "tas ir tas un tas, viņš maksā tik un tik, a sītais i šitais - šitais maksā tik un tik" :) Uzreiz atcerējos, ka sencis par Armēnijas komandējumiem stāstīja, ka traki grūti bijis neņirgt (jo no viesmīlības vislaik pillā) kad burtiski katrs rādot savu dzīves telpu skaitījis kā pēc saraksta - "eto moj kavjor - tri tišči stoit, eto moj halaģiļņik - tišč dvesķi, eto blablabla" - un vēlams dubultojot vai trīskāršojot, lai dūšīgāk izklausās :)
avatar
Publicēts: 24.03.17 15:48
 citēt
Softs par labu savējiem it nemaz nav tik agresīvs, man, piemēram, ir pieņemama visu sistēmu lietošana, daudz niknāks ir atsevišķu brendu fobijas vīruss smadzenēs, kā tepat redzams vienam otram. :face-wink: Pret to nav nekādu malvērbaitu ne bitdefenderu - svelošs, nepārejošs naids kā islama fundamentālistam pret Eiropu. :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.03.17 16:01
 citēt
GunarsII: tas "softs" par labu savējam smadzenēs ir dziļi iešūts un grūti dzēšams.:face-grin:



Kamēr gadžets tikmēr var nedzēst - kad sāk strādāt, tad elementāri situācija piespiež nodzēst un stroķi mainās.
avatar
Publicēts: 24.03.17 16:08
 citēt
Nebūs īsti precīzi, tas nav vienkārši bipolāri - gadžets/darbs. Darbs dalās oi, cik apakškategorijās, katrai no kurām savas prasības.
avatar
Publicēts: 24.03.17 16:29 labots
 citēt
Schneider:Nebūs īsti precīzi, tas nav vienkārši bipolāri - gadžets/darbs. Darbs dalās oi, cik apakškategorijās, katrai no kurām savas prasības.


Apakškategorijas vai situācijas, bet nu korekcijas ievieš. Mainās tehnoloģijas un līdzīga paskata un pielietojuma priekšmeti kļūst par nesalīdzināmām lietām.

Piemēram 3M CubitronII metāla slīpējamie, griežamie materiāli - nu ir tur krievu "Luga" kkādi starpsūdi, tad Bosch, Rasta, Rhodius kas tad nu cilvēku parasto veikalos ir laikam tie dārgākie - un ir 3x dārgāki Cubitron kas darbu paveic 10x ātrāk un 10x ilgāk kalpo.

Un viss - tu cilvēks aizmirsti visu ko zināji par slīpējamiem materiāliem, vari izdarīt vismaz 5x lielāku apjomu tajā pašā laika sprīdī, tev vairs neriebjās strādāt un tu ar līdzjūtību noskaties uz tiem kas mocās.
avatar
Publicēts: 24.03.17 16:50
 citēt
Tās ir flekša ripas? A vot tas ieinteresēja, es jau arī ņemu dārgāko, kas pieejams vidusmēra provinces būvmateriālu veikalos, 125 mm pa 1,50 €, bet tas ir labāks tik par tiem 25 santīmu mēsliem, ar kuriem tik bleķi griezt. Par labu ripu neiebilstu arī piečuku samaksāt.
avatar
Publicēts: 24.03.17 17:17
 citēt
Schneider:Tās ir flekša ripas? A vot tas ieinteresēja, es jau arī ņemu dārgāko, kas pieejams vidusmēra provinces būvmateriālu veikalos, 125 mm pa 1,50 €, bet tas ir labāks tik par tiem 25 santīmu mēsliem, ar kuriem tik bleķi griezt. Par labu ripu neiebilstu arī piečuku samaksāt.


Flekša (citās biezās, plānās griežamās un slīpējamās papīra ko uz gumijas pamatnes liek) un slīplentes dažādiem "grinderiem".

Tirgotāju tikai ir ļoti maz - lielie slēdz līgumus pa taisno ar pārstāvi, tādi darbnīcnieki kā es pērk Sanistalā (droši vien netā ar var, bet man ar Sanistal līgums un sanāk labāks cipars).

Tev tuvumā nerāda: www.sanistaal.com...

Nu plānās griežamās ripas varbūt nav jēgas ņemt - nodilst 2x lēnāk kā Rhodius, bet nu jebkuras slīpējamās ārpus jebkādām veco laiku saprāta robežām.
avatar
Publicēts: 25.03.17 10:32
 citēt
Ja vēl par rokas pulksteņiem, tad manu izvēli vadīja naktī redzamas atzīmes uz ciparnīcas. Mūsdienu "fosfors" galīgs mēsls.
Atradu ebajā pulksteņus ar ciparnīcā iemontētām T25 Tritium gāzes pildītām mikro caurulītēm.
Spīd patiešām labi, sola, ka pēc 10 gadiem paliks uz pusi blāvākas, bet izdzisīs pēc 25 gadiem. Žēl, bet par pēdējo pārliecināties man nesanāks. :face-grin:
avatar
Publicēts: 25.03.17 10:56
 citēt
Ieraksti testamentā, ka pulksteni jāieliek zārkā.
avatar
Publicēts: 25.03.17 14:13 labots
 citēt


P.S. Kā šodien atceros to ķēdīti, kurā mūžīgi roku spalvas rāva iekšā....
avatar
Publicēts: 25.03.17 19:24
 citēt
ļoti labs pulkstenis

avatar
Publicēts: 25.03.17 19:30 labots
 citēt
Man ir šitāds

global.timex.com...
avatar
Publicēts: 25.03.17 19:36
 citēt
Neatvairāms pulkstenis

avatar
Publicēts: 25.03.17 21:17
 citēt
negatIvs:ļoti labs pulkstenis

Bija ļoti labs krievu laikos uz pārēju krievu isstrādājumu fona, šodien varu derēt, ka ir širpotrebs, kuram ķīnīzeru iekšas un Krievijas sborka (labākajā gadījumā).
avatar
Publicēts: 25.03.17 23:31 labots
 citēt
Diez kas šamam krievu- leišu "lētucim" (839 Eur) reāli "vēderā"?

www.ss.lv...

avatar
Publicēts: 26.03.17 00:12
 citēt
Kļasikas fani:) Nopš peidžeru laikiem tas ir 25 gadus pulksteņus vairs nenēsāju:)
avatar
Publicēts: 26.03.17 08:20 labots
 citēt
Tieši tu esi aizgājis uz klasiku - kabatas pulksteņiem, tik elektroniskā ispildījumā+apvienotiem ar telefonu.
Peidžers gan bija viens murgs un telekomunikāciju pārpratums.
Friidis:Diez kas šamam krievu- leišu "lētucim" (839 Eur) reāli "vēderā"?

Bet tur taču pārdevējs pats raksta: #Механизм - Механизм NH25 Seiko с автоподзаводом, с возможностью ручного завода
Tu domāji, ka 2 МЧЗ spēj uzražot tik vērtīgu produkciju? :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.03.17 10:43
 citēt
Lietoju MVMT, patīk kvalitāte, vienkāršais dizains (pilnīgi nekā lieka), ērti nomaināmas siksniņas (nevajag kaudzi dažādu pulksteņu katrām kedām ko pieskaņot), kā arī cena nav mākslīgi uzpūsta. Pulkstenis uz rokas ļoti veselīgi palīdz atbrīvoties no refleksa skatīties ik pa 15min telefonā, ka tik kāda notifikācija nav uzpeldējusi vai "pie viena refrešošu facebook sienu" sindroma. 3.bp.blogspot.com...
avatar
Publicēts: 26.03.17 14:09
 citēt
...iznjemot Gunaara un peedeejo posteeto,paareejo chaliishu atraadiitie ''skaistulji'' vienkaarshi pizdjec!!! ...nu i gaumiite,jopt...:anger::face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 26.03.17 14:38
 citēt
Njā, šveicieši māk ražot pulksteņus

www.kickstarter.com...
avatar
Publicēts: 26.03.17 17:36
 citēt
nubet kāda vaina šitam

avatar
Publicēts: 26.03.17 17:54
 citēt
Padjopka.
Īstie Komandirskie sen ir izbeigušies. ru.wikipedia.org...Командирские
avatar
Publicēts: 26.03.17 18:28
 citēt
būtībā, tiem komandirskij , divu akmeņu trūkst ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.03.17 18:34
 citēt
Nu jādomā gan. Un pa to ceļu ir aizgājuši daudzi, kādreiz visai cienījami, ražotāji.
avatar
Publicēts: 26.03.17 19:16 labots
 citēt
Schneider:Padjopka.
Īstie Komandirskie sen ir izbeigušies



Tā laikam būs pareizāk...:face-wink:

ru.wikipedia.org...
avatar
Publicēts: 26.03.17 19:28
 citēt
A kā tas dabūjams gatavs? Man nesanāk ar kopī-peist.
avatar
Publicēts: 26.03.17 20:00
 citēt
kad es biju armijā, ofiņu aprindās kotējās, no Afganistānas, no Kabulas tirgus iemainītie, pret no daļas pizģitām mantām, Casio mehāniskie, un visādi elektroniskie .... es dienēju vidusāzijas kara apgabalā .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.03.17 09:17
 citēt
avatar
Publicēts: 27.03.17 09:20
 citēt
Berlīnes adbrīvotājs, kad uz rokām vietas vairāk nepietiek?
avatar
Publicēts: 27.03.17 10:13
 citēt

Man kaut kā patīk šī kantora izstrādājumi. Rolex, liekas bezgaumīgi.
avatar
Publicēts: 28.03.17 16:28
 citēt
imgfoto:
Man kaut kā patīk šī kantora izstrādājumi. Rolex, liekas bezgaumīgi.


Pagājušajā naktī esot Frankfurtes IWC apzagts par pārsimts tūkstošiem - tas sanāk kādi 20-30 pulksteņi apmēram. Drīz varbūt būs par labām cenām nopērkami :D
avatar
Publicēts: 28.03.17 18:45 labots
 citēt
imgfoto:
Rolex, liekas bezgaumīgi.


Nu tak- jo pulkstens dārgāks, jo gaumīgāks.
Cik zinu, Patek'a Filipi ir vēl dārgāki- tātad gaumīgāki? :face-grin:

Bet, ja nopietni- katrai zolīdai firmai ir gana plaša izvēle, lai katrs klients varētu izvēlēties atbilstoši savai gaumei.
Tikai šaubos, vai tos lepnos modeļus izdosies atrast arī atbilstoši visusmēra letiņa kabatai.:face-crying:
Atkal jāmeklē kompromisi..:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.03.17 19:03
 citēt
normāls letiņš kompromisus nemeklē, pērk mantas kredītā, un lamā valdību, ka nevar nomaksāt .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.03.17 22:33 labots
 citēt
Man vēl šāds ir, ejošs www.raketa24.com...
Paredzēts aizpolārloka iemītniekiem.
avatar
Publicēts: 28.03.17 23:06
 citēt
Friidis: Nu tak- jo pulkstens dārgāks, jo gaumīgāks.


Nepamanīji, ka Tu šajā 80+ postu topikā esi absolūti vienīgais ar šādu (vai pretēju - katrā gadījumā infantilu) ideju?


Jā cilvēki pārsvarā piedāvā drausmīga dizaina (neoniidam 100% taisnība + arī pats tādus iepostēji) ceijerus, parunā par gaumes atšķirībām (par gaumi nestrīdas - par to smejas), bet neviens - nu pilnīgi NEVIENS, izņemot Tevi nenolaižas līdz vispārinājumiem par cenu.

Vai tik tiešām nevar vienreiz izmantot doto iespeju un neuzcelt atkal debesīs tirgustantu funktieri kā vienīgo patiesību?
avatar
Publicēts: 29.03.17 00:02 labots
 citēt
Māri, nepārspīlē- tie tikai tīri praktiska vecās paaudzes cilvēka aizspriedumi...:face-wink:
Es labi saprotu, ka izcils objektīvs var palīdzēt uztaisīt izcilu bildi, tādēļ ir vērts par to maksāt lielu naudu (ja var atļauties).
Bet dārgā gala pulkstenis ir tikai skaista rotaslieta un nekas vairāk.
Ja var atļauties- kādēļ gan nē.
Es nevaru (un arī nejūtu vajadzību)- laikam tādēļ arī ķiķinos.:face-wink:
avatar
Publicēts: 29.03.17 00:26
 citēt
Friidis:

Bet dārgā gala pulkstenis ir tikai skaista rotaslieta un nekas vairāk.




Izņemot kkādas specifiskas profesijas/operācijas tie visi, šodien, ir "rotaslietas" neatkarīgi no cenas. + gan baigi, gan glīti ir gandrīz visās cenu kategorijās.

Ir kkāds cipars no kura dažiem ražotājiem sākas izturība, redzami daudz smalkāka apstrāde utt. - kamēr vēl jūra citu brendu par šo summu piedāvā to pašu širpotrebu.

Lai tak katram tiek brīva izvēle + tāpat lielais vairums izvēlas to nelikt.
avatar
Publicēts: 29.03.17 00:49
 citēt
Friidis:Māri, nepārspīlē- tie tikai tīri praktiska vecās paaudzes cilvēka aizspriedumi...:face-wink:
Es labi saprotu, ka izcils objektīvs var palīdzēt uztaisīt izcilu bildi, tādēļ ir vērts par to maksāt lielu naudu (ja var atļauties).
Bet dārgā gala pulkstenis ir tikai skaista rotaslieta un nekas vairāk.
Ja var atļauties- kādēļ gan nē.
Es nevaru (un arī nejūtu vajadzību)- laikam tādēļ arī ķiķinos.:face-wink:


Pulkstenis ir īpaša rotaslieta, jo tam ir praktiska nozīme. Vēl jau ir bezgala daudz lietu, kas tik tiešām ir tikai "rotaslietas un nekas vairāk".
Un Tevis pieminētā "izcilā bilde" daudzos gadījumos (kad autoram tiešā veidā neienes naudu, bet rotā, piemēram, telpu) ir daudz vairāk rotaslieta par rokas pulksteni. Te var vēl tālu tālu aizrunāties....:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):