forum.gif
Rokas pulksteņi...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Rokas pulksteņi...
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.03.17 08:19
 citēt
katrā profesijā savai nodarbei piemērots pulkstenis. Man piemēram, pulkstenim stikliņš saskrāpējas dikti ātri, tāpēc pievēršu uzmanību stiklam. Man pat safīra stiklā ievelkās švīka, nemaz nerunājot par korpusu, tas nobružājies stipri.
Es neciešu biezus un masīvus pulksteņus.
avatar
Publicēts: 29.03.17 09:28
 citēt
Safīram cietība ir 9, nez kādā vidē tu ar savu pulksteni darbojies... :amazing:
avatar
Publicēts: 29.03.17 11:20
 citēt
Schneider:Safīram cietība ir 9, nez kādā vidē tu ar savu pulksteni darbojies... :amazing:


-------------------------------
nekādu īpašo vidi neizvēlos, bet pāris švīkas gada laikā jau ir, bet korpusa malas noskrāpējušās gana stipri..
avatar
Publicēts: 29.03.17 11:47
 citēt
...tāpēc strādājot "mīļoto" pulksteni vajag noņemt nost,lai nenobružājas
avatar
Publicēts: 29.03.17 11:51
 citēt
ROLEX ir vienīgā laikam marka, kurai ir rekomendēts "feikais" Rolex, kas arī maksā savus 500....700 euro
kā tāds, ko izmantot pludmalē utml, lai nenobružātu īsto ROLEX
avatar
Publicēts: 29.03.17 16:28
 citēt
Jolan:...tāpēc strādājot "mīļoto" pulksteni vajag noņemt nost,lai nenobružājas


================

un likt uz rokas tikai guļot?
avatar
Publicēts: 29.03.17 17:03
 citēt
Schneider:Safīram cietība ir 9, nez kādā vidē tu ar savu pulksteni darbojies... :amazing:

talavietis:
nekādu īpašo vidi neizvēlos, bet pāris švīkas gada laikā jau ir, bet korpusa malas noskrāpējušās gana stipri..

Gan jau tāpēc, ka solītais "safīra" stikls nemaz nav safīra stikls. :face-wink:
avatar
Publicēts: 29.03.17 17:53
 citēt
Nu nezinu par tikai guļot, bet noteikti ar pulksteni uz rokas ar vibrējošu Štīlu nezāģēju malku un nedauzu zemi ar lauzni.
avatar
Publicēts: 29.03.17 22:27
 citēt
Lietoju šādu, bet pēdējā laikā arvien retāk ...

www.jacques-lemans.com...
avatar
Publicēts: 29.03.17 23:30
 citēt
LT_:
Schneider:Safīram cietība ir 9, nez kādā vidē tu ar savu pulksteni darbojies... :amazing:

talavietis:
nekādu īpašo vidi neizvēlos, bet pāris švīkas gada laikā jau ir, bet korpusa malas noskrāpējušās gana stipri..

Gan jau tāpēc, ka solītais "safīra" stikls nemaz nav safīra stikls. :face-wink:


-------------------
gan jau būs īstais, jo vairāk par tām 2 strīpiņām nav tā arī klāt nācis un savā mūžā kādu duci laikrāžu ar minerāļiem toč esmu panēsājis, tā kā zinu kā tie nolietojas.
avatar
Publicēts: 30.03.17 09:08 labots
 citēt
Maris:
....cilvēki pārsvarā piedāvā drausmīga dizaina...ceijerus (neoniidam 100% taisnība)


A ko- anonīmais mutes brūķētājs neonīds tagad pulksteņu u.c. gaumes expertos ieskaitīts? :face-grin:
Tipveida mūsdienu Interneta "supermens"- jo lielākas ambīcijas, jo mazāk drosmes un vairāk anonimitātes...:face-crying:
avatar
Publicēts: 30.03.17 10:45
 citēt
Kad vajag uzzināt laiku, bet brilles krekla kabatiņā zem džempera, jakas un šalles, man ir uššpļaut uz dizainu un to, kā to vērtē auxtās māxlas experti, galvenais, ka es labi saredzu kontrastaino ceijeru stāvokli uz ciparnīcas, kam tas pulkstenis pamatā arī domāts.
I wszystko! :grimace::grimace::grimace:
avatar
Publicēts: 31.03.17 10:21
 citēt
Friidis:
Maris:
....cilvēki pārsvarā piedāvā drausmīga dizaina...ceijerus (neoniidam 100% taisnība)


Man patiess prieks, ka Fotobloga "bērnudārza smilšukasti" joprojām apmeklē tādi pasaulē neatzīti ģēniji un visu iespējamo nozaru speciālisti, kā Lieljelgavas megastārs Māris un viņa novadnieks- tik pat iedomīgais, bet dikti anonīmais "mazais napoleoniņš- neonīdijs" (tas laikam kaučkāds Jelgavas vīruss). Laikam jau izdevīgi- ir fons, uz kā izcelties..:face-grin:
Ko gan mēs bez viņiem darītu? :face-grin:
Seiko& Co dizaineriem tagad būtu jāaizsūta striķis un ziepes...:face-grin:


...Zini gjeenij,sheit tiek parunaats par gaumiiti,kur,zinies,specializaaciju dizju nevajagA--vai nu ir,vai nav....sevi ar zekjeem un zandaleem gan jau pratiisies piepulceet zinaamaam lokam..:anger::face-grin:
avatar
Publicēts: 02.04.17 03:26 labots
 citēt
neoniids:

...Zini gjeenij,sheit tiek parunaats par gaumiiti,kur,zinies,specializaaciju dizju nevajagA--vai nu ir,vai nav....:anger::face-grin:


Nu tak neesi skops un pastāsti citiem, kur dala tādas "izziņas" par vienīgās, īstenās un pareizās gaumes esamību?
Varbūt man, vecam muļķim, arī izdodas kādu sadabūt? :face-grin:

Apskaidro piemēram, kādēļ īsas zeķītes noberztām kājām zandalēs tavā uztverē ir bezgaumības paraugs, bet rupjš tēviņš ("mačo")- skūtgalvis ar nekoptiem rugājiem un tetovējumiem uz visām iespējamām ķermeņa virsmām ir labas "gaumes" etalons? :face-wink:

Bet, ja nopietni- šaubos, vai viens cilvēks var uzņemties visziņa- soģa lomu tik dažādās nozarēs.
Korektāk un pieklājīgāk tomēr būtu izteikt savu personīgo attieksmi ar patīk- nepatīk un to minimāli pamatot, nevis augstprātīgi "nolikt" foruma un komentāru oponentus par nejēgām!

Par to i cepiens!
avatar
Publicēts: 02.04.17 08:38
 citēt
Frīdi, vai tad tu vēl neesi pamanījis, ka blogā ir pilsoņi, ar kuriem vispār nav vērts sarunāties?
avatar
Publicēts: 02.04.17 09:10 labots
 citēt
Zinu jau, zinu, ka mākslas pasaules "aristokrāti" (un arī tie, kas sevi par tādiem iedomājušies) visus pārējos "mirstīgos" uzskata par plebejiem, bet neko nevaru padarīt savai pļāpīgai mēlei... :face-grin:
Piedošan', ja pagājušās nakc dežūras garlaicībā kādu jūtīgu dvēsli aizskāru!... :face-wink:

Šajā diskusijā "uzvilkos" tikai viena iemesla dēļ!:
neoniids:...iznjemot Gunaara un peedeejo posteeto,paareejo chaliishu atraadiitie ''skaistulji'' vienkaarshi pizdjec!!! ...nu i gaumiite,jopt...:anger::face-grin::face-grin::face-grin:

Maris:
"....cilvēki pārsvarā piedāvā drausmīga dizaina (neoniidam 100% taisnība + arī pats tādus iepostēji) ceijerus, parunā par gaumes atšķirībām (par gaumi nestrīdas - par to smejas),

Man nav nekādu naivu ilūziju par savu opja gaumi, bet es nekādīgi nespēju saprast, kādēļ nu jau 50 gadus, desmitiem tūkstošu lietotāju (ja ne vairāk) visā pasaulē fano par dažādiem visnotaļ pieklājīgiem vecā labā "Seiko- 5" modeļiem , bet mūsu godājamie Mītavas "eksperti" arī tos ierindo "pizdjec" kategorijā.
www.seikowatches.com...
Laikam jau kaučkādi neatzīto "ģēniju" kompleksi pie vainas.
avatar
Publicēts: 02.04.17 09:17 labots
 citēt
ja nav pārliecības, ka trāpīs pareizajā dizainā, jāapskata iespēja iegādāties kabatas pulksteni, kuru redzēs mazāks loks apkārtesošo ... :bad_smile:

avatar
Publicēts: 02.04.17 09:21 labots
 citēt
A kas tad ir "pareizais" dizains? Tas ko daži ambiciozi vietējie provinciālie "speciālisti" deklarē par "pareizu", lai mēģinātu apliecināt savu iedomāto kompetenci? ?
Man tādi "zinātāji" dziļi pie vienas vietas- kā gribu tā atpūšos...:face-grin:


Un vispār-autors takš ir izveidojis šo tēmu, lai dalītos pieredzē par dažādu pulksteņu lietošanu, nevis ļautu dažiem demonstrēt savus krāniņus un ambīcijas.:face-wink:
avatar
Publicēts: 02.04.17 11:41
 citēt
Friidis:A kas tad ir "pareizais" dizains? Tas ko daži ambiciozi vietējie provinciālie "speciālisti" deklarē par "pareizu", lai mēģinātu apliecināt savu iedomāto kompetenci? ?
Man tādi "zinātāji" dziļi pie vienas vietas- kā gribu tā atpūšos...:face-grin:


Un vispār-autors takš ir izveidojis šo tēmu, lai dalītos pieredzē par dažādu pulksteņu lietošanu, nevis ļautu dažiem demonstrēt savus krāniņus un ambīcijas.:face-wink:


...ja godīgi,Friidi,jau z/b tā Tava mūžīgā krāniņu pieminēšana un švakā pensionāra rocība.Katrā tēmā,ja kāds piemin dārgu objektīvu,pulksteni,mašīnu-tad klāt ir Friidis un sāk bīdīt savu "krāniņu mērīšanas" teoriju.KATRS IR TIESĪGS PIRKT DĀRGU PULKSTENI,MASĪNU,OPTIKU UTT. un nekāds sakars ar pimp.ja staipīšanu te NAV!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
Publicēts: 02.04.17 12:47 labots
 citēt
Jolan, man nezkāpēc zemapziņā radies tāds priekšstats, ka esi cēlies no tām aprindām, kurās labprāt valkā aveņkrāsas žaketes kopā ar pirksta biezuma zelta ķēdi un pie jebkuras izdevības dižojas ar "uzvārīto piķi"....:face-grin:

Pārlasi tēmu vēlreiz uzmanīgāk- varbūt spēsi ievērot, ka "cepiens" sākās tikai tad , kad tēmā parādījās nepamatots snobisms, iedomība, augstprātība!

neoniids:...iznjemot Gunaara un peedeejo posteeto,paareejo chaliishu atraadiitie ''skaistulji'' vienkaarshi pizdjec!!! ...nu i gaumiite,jopt...:anger::face-grin::face-grin::face-grin:


Atgādinu- tēma tika iesākta, lai cilvēki pastāsta par SAVIEM pulksteņiem (nevis kritizētu citus)
Nu tad pastāsti lūgtum pats kautko par SAVU izvēlēto dārgo, skaisto un gaumīgo pulksteni (objektīvu, mašīnu utt) , nevis sprēgā par citu cilvēku hipotētiskām tiesībām uz tā iegādi! :face-wink:
Jebšu nav ko parādīt? :face-grin:
Slabō, proletārieti....:face-crying:
avatar
Publicēts: 02.04.17 13:34
 citēt
Jolan, padalies lūdzu, tak tev nav bail atklāt savu pulksteni? Ja nenēsā, tad tak noteikti ir kāds, ko gribētu, bet nevari nožmiegt žabu aiz 2. tūkstoša?
Vienkārši interesanti apskatīties, kas katram ir vai par ko sapņo.
Es ilgus gadus nenēsāju rokas pulksteņus, jo it kā uzsvars bija uz tālrunis... tāds, šitāds un vēl kāds, bet par cik es cauru dienu lietoju austiņu, tad telefonu reti kad no kabatas velku laukā, bet tas maita (nokka) pat mēdz atpalikt un par cik neciešu nokavēt, vajadzēja izšķirties par kādu no laikrāžiem. `
Mehanisko nevaru nēsāt, jo esmu par slinku ņemt nost, kad rokā kuvalda vai vibratori, tāpēc tikai kvarca laikrāži.
Gaume? hren viņ zina... laikam jau tādas man nav, bet smagi par to nepārdzīvoju, jo nepatīk ford focus, toyotas ... bet zinu kādu, kurš tos pērk un brauc. Pieļauju, ka to radītāji vismaz zina ko dara un pašiem liels kauns par saviem radītiem modeļiem ;)
avatar
Publicēts: 02.04.17 13:46
 citēt
Dizains pulkstenim, pa manam, ir tāpat kā lāpstai vai kādam citam darbarīkam - ka tik ērti lietot. Piekrītu, ka ar smalkām detaļām isskatīsies elegantāk, bet pie švakas gaismas baltas spīzdīgas iedaļas un rādītāji uz baltas matētas ciparnīcas ar noteiktu acs dioptriju trūkumu būs pagrūti saskatāmi. Un tas ir galvenais dizaina parametrs manā pulksteņu novērtējumā.
avatar
Publicēts: 02.04.17 14:10 labots
 citēt
Pulksteni esmu nēsājis vienmēr un laikam arī stagnātiski nēsāšu līdz atlikušajam mūža galam- pierasts, ka bez liekām kustībām var paskatīties laiku.
Par modeļa/ dizaina izvēli- agrāk daudz neiespringu par to. Šķita pietiekamas manas vēlmes- tumša ciparnīca un labi saskatāmi cipari/ceijeri. Mans budžets arī pirms pensijas bija budžeta iestāžu darbinieku skumīgajos ietvaros (ekspertam kriminālistam, atšķirībā no CP, kukuļus nedod). Pa brīnumu, pēc pāriešanas penža statusā, ar naudiņām palika vieglāk- bērni tomēr arī izauguši.
Tikai pēc "iebraukšanas" Interneta pasaules diskusijās sapratu, ka ir arī pavisam citas iespējas/ kritēriji pulksteņa izvēlē.
Lai man piedod dižie "eksperti"- tā man bija pavisam jauna pasaule ar attiecīgi jauniem "pārsteigumiem".

Pirku Ebay to, kas ir mana budžeta iespējās- kas gan tur slikts? Ir izveidojusies maza "kolekcija" ar modeļiem, ko gribēju un varēju atļauties. Nēsāju to, kas attiecīgajā brīdī ir pa prātam un priecājos, ka man ir savi mazie prieciņi.

Protams, ar tiem prieciņiem šeit vairs nedalīšos- diemžēl, auditorija neiepriecina. Labi, ka daudzos citos forumos cilvēki sirsnīgi dalās ar saviem prieciņiem, nevis "mērās" ar krāniņiem".
avatar
Publicēts: 02.04.17 14:41 labots
 citēt
talavietis:Jolan, padalies lūdzu, tak tev nav bail atklāt savu pulksteni? Ja nenēsā, tad tak noteikti ir kāds, ko gribētu, bet nevari nožmiegt žabu aiz 2. tūkstoša?
Vienkārši interesanti apskatīties, kas katram ir vai par ko sapņo.
Es ilgus gadus nenēsāju rokas pulksteņus, jo it kā uzsvars bija uz tālrunis... tāds, šitāds un vēl kāds, bet par cik es cauru dienu lietoju austiņu, tad telefonu reti kad no kabatas velku laukā, bet tas maita (nokka) pat mēdz atpalikt un par cik neciešu nokavēt, vajadzēja izšķirties par kādu no laikrāžiem. `
Mehanisko nevaru nēsāt, jo esmu par slinku ņemt nost, kad rokā kuvalda vai vibratori, tāpēc tikai kvarca laikrāži.
Gaume? hren viņ zina... laikam jau tādas man nav, bet smagi par to nepārdzīvoju, jo nepatīk ford focus, toyotas ... bet zinu kādu, kurš tos pērk un brauc. Pieļauju, ka to radītāji vismaz zina ko dara un pašiem liels kauns par saviem radītiem modeļiem ;)


Lietoju Omega Seamaster www.jamesbondlifestyle.com...
Ja aizmirstu uzlikt pulksteni uz rokas,tad jūtos kā "pliks".Pieradums,bet bez pulksteņa nekur.
avatar
Publicēts: 02.04.17 14:45 labots
 citēt
Man patīk!
Bet baidos, ka mūsu "augstākā padome" var arī neapstiprināt (kaut vai dēļ pašapziņas)...:face-wink:
avatar
Publicēts: 02.04.17 15:28 labots
 citēt
gan jau ir kāds, kuram trakoti patīk šis pulkstenis-



Man domāt, ka visvairāk pulksteņu attīstībā dod tieši lētā gala ražotāji, jo tie spiesti nemitīgi domāt par attīstību, kamēr dārgā gala sēž uz sava tradicionālā ...
avatar
Publicēts: 02.04.17 18:46
 citēt
Friidis:
......Pārlasi tēmu vēlreiz uzmanīgāk- varbūt spēsi ievērot, ka "cepiens" sākās tikai tad , kad tēmā parādījās nepamatots snobisms, iedomība, augstprātība!.......

Es gan to snobisma parādīšanās brīdi nepamanīju un man liekas, ka Tu, Frīdi, esi tas, kurš vētru ūdensglāzē sacēla. Tepat blakus topikā par Fuji arī krānus/pimpjus piesauc....
Un pulkstenis IR rotaslieta un tā nav tikai priekš lielīšanās. Kad Tu iesi uz banku aizņemties kārtīgu naudas žūksni, tad visam jābūt labam un pulkstenim tai skaitā, un ne tikai tehniski un praktiski labam. Baņķierim IR JĀREDZ, ka tas ir labs, lūzeriem naudu neviens neaizdos. Ne velti pastāv tāds jēdziens kā "biznesa klases auto". Tas ir tieši tas pats, neba jau tāpēc, lai lektos uz krustojumiem, vai lai citi dod ceļu, tas ir vajadzīgs. Neviens neuzticēsies partnerim, kurš knapi galus savelk kopā, un tas ir veids kā parādīt, ka viss ir kārtībā, ka tavas lietas iet labi un ar tevi var ielaisties darījumos.
avatar
Publicēts: 02.04.17 19:16 labots
 citēt
Gunār, nu uzliec takš brilli un pārlasi tēmu vēlreiz.
Visnotaļ mierīgā sarunā, kur cilvēki mierīgi stāstīja par saviem pulksteņiem, parādījās viens "supercilvēks", kurš nicīgi izmeta, ka kolēģiem, kuri stāsta par saviem bik lētākiem pulksteņiem, galīgi nav gaumes.
Es nemaz netaisos apstrīdēt pastāvošo lietu kārtību, ka šodien cilvēka statusu nereti nosaka grabulīši, ar kuriem tas apkarināts- es tikai atļāvos mēģināt aizstāvēt mazāk turīgo oponentu tiesības uz savu viedokli. Es laikam te esmu viens no nedaudzajiem pensionāriem :face-wink:
Tāpat kā ar autiņiem- Tu aizstāvi zīmēšanos- es- saprātīgu izvēli. Tādēļ jau ārzemnieki brīnās, ka nabaga Latvijas pilsētu šaurajās ieliņās neadekvāti daudz lielo džipu, nevis saprātīgu kompaktklases auto, kā parasti Eiropā pieņemts. Neapgrozos šodienas nopietnajās biznesa aprindās, bet galīgi negribētos ticēt, ka tur ir tik dumji cilvēki, kuri nopietnās lietās uzticas savu partneru biznesa stāvoklim tikai pēc ārējās anturāžas- esošā autiņa, pulksteņa & Co...:face-wink:

P.S. Un kas Tev nepatika manā jautājumā Fuji topikā- es tikai izrādīju tehnisku ziņkāri un apjautājos kolēģim Versatile, kādu jaunu Fuji viņš paņēmis vecā vietā?
avatar
Publicēts: 02.04.17 20:14
 citēt
GunarsII:
Friidis:
......Pārlasi tēmu vēlreiz uzmanīgāk- varbūt spēsi ievērot, ka "cepiens" sākās tikai tad , kad tēmā parādījās nepamatots snobisms, iedomība, augstprātība!.......

Es gan to snobisma parādīšanās brīdi nepamanīju un man liekas, ka Tu, Frīdi, esi tas, kurš vētru ūdensglāzē sacēla. Tepat blakus topikā par Fuji arī krānus/pimpjus piesauc....
Un pulkstenis IR rotaslieta un tā nav tikai priekš lielīšanās. Kad Tu iesi uz banku aizņemties kārtīgu naudas žūksni, tad visam jābūt labam un pulkstenim tai skaitā, un ne tikai tehniski un praktiski labam. Baņķierim IR JĀREDZ, ka tas ir labs, lūzeriem naudu neviens neaizdos. Ne velti pastāv tāds jēdziens kā "biznesa klases auto". Tas ir tieši tas pats, neba jau tāpēc, lai lektos uz krustojumiem, vai lai citi dod ceļu, tas ir vajadzīgs. Neviens neuzticēsies partnerim, kurš knapi galus savelk kopā, un tas ir veids kā parādīt, ka viss ir kārtībā, ka tavas lietas iet labi un ar tevi var ielaisties darījumos.


Tie "nelūzera rādītāji" ir nedaudz novecojuši. Mūsdienās nopietni jaunās paaudzes darījumu cilvēki tādām lietām pievērš maz uzmanības. Aktuāli tas ir vecās paaudzes darboņiem, Imitatoriem, bandītiem, un citiem šaurpierainiem, pie naudas tikušiem cilvēciņiem ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.04.17 20:29
 citēt
Re, kā norāvos...:face-grin:

Kardināls Rišeljē esot teicis : "Atnesiet man sešas rindiņas, ko ir uzrakstījis visgodīgākais vīrs pasaulē, un es atradīšu iemeslu, par ko viņu pakārt."
avatar
Publicēts: 02.04.17 21:33
 citēt
GunarsII: Kad Tu iesi uz banku aizņemties kārtīgu naudas žūksni, tad visam jābūt labam un pulkstenim tai skaitā...

Bet es visu mūžu domāju, ka bankā ir citi kritēriji, kurus noskaidro ar pāris klikšķiem datorā, nevis pēc kaukāda klerka vizuālās kompetences pulksteņu nozarē.
avatar
Publicēts: 02.04.17 22:16
 citēt
Schneider:
GunarsII: Kad Tu iesi uz banku aizņemties kārtīgu naudas žūksni, tad visam jābūt labam un pulkstenim tai skaitā...

Bet es visu mūžu domāju, ka bankā ir citi kritēriji, kurus noskaidro ar pāris klikšķiem datorā, nevis pēc kaukāda klerka vizuālās kompetences pulksteņu nozarē.


Jautājumos kā dzīvot, kā uzvesties, ko pirkt u.t.t. NEVIENS apgalvojums nav un nevar būt kategorisks. Laikam man vajadzēja apsvērt, cik % no kopvērtējuma varētu dot biznesa plāns, cik pērnā gada bilance, cik apģērbs, cik pulkstenis, cik oratora māksla un cik smaržas. Bet ar visu to es nedomāju, ka tas mazinātu diskutētāju domstarpības :face-smile::face-smile::face-smile:

P.S. Pulksteņa jautājums ir tikai ilustrācija, piemērs. Pirms pāris gadiem man žūksnis tiešām bija vajadzīgs. Pirmā banka, kurā griezos, sita uz pleca, projektu vērtēja uz 50:50, bet naudu dot riskēt nevarot, jo ideja jauna un nebijusi. Otrā bankā vilka uz to pašu, jutu ka menedžeris nevar sadūšoties uz pozitīvu lēmumu. Tad nolēmu, ka vienīgā izeja ir sarīkot sarunu raundu "manā laukumā", turklāt ielūdzu, lai kredītmenedžeris brauc kopā ar filiāles vadītāju. Kopā ar savu gultasbiedreni nopietni sagatavojāmies līdz sīkākajām detaļām - ar ko jāpalielās, kas mums ir labs un noteikti jāparāda, kā jāģērbjas u.t.t. Savu "parādes" pulksteni arī neaizmirsu uzlikt. Un viss notika, kā uz burvju mājienu ieslēdzās zaļā gaisma un atlika tikai formalitātes.:face-smile:
avatar
Publicēts: 03.04.17 09:55 labots
 citēt
GunarsII:
Kopā ar savu gultasbiedreni nopietni sagatavojāmies līdz sīkākajām detaļām.:face-smile:


Gunārs ir naivā pārliecībā, ka tiem baņķieriem lepnais laikrādis patika.:face-wink:
Vai īstenībā neizrādīsies, ka jaukās gultasbiedrenes šarms nosvēra tos svaru kausus pareizā virzienā? ...:face-grin:
avatar
Publicēts: 03.04.17 13:37
 citēt
Friidis:
imgfoto:
Rolex, liekas bezgaumīgi.


Nu tak- jo pulkstens dārgāks, jo gaumīgāks.
Cik zinu, Patek'a Filipi ir vēl dārgāki- tātad gaumīgāki? :face-grin:

Bet, ja nopietni- katrai zolīdai firmai ir gana plaša izvēle, lai katrs klients varētu izvēlēties atbilstoši savai gaumei.
Tikai šaubos, vai tos lepnos modeļus izdosies atrast arī atbilstoši visusmēra letiņa kabatai.:face-crying:
Atkal jāmeklē kompromisi..:face-wink:


īstenībā nē... mans iwc lētāks kā rolex, bet man patīk, ka to marku pa lielam dikti nezin un ka nav apkarināts ar liekiem spīguļiem un grabuļiem. rolex, dziļi manuprāt, vairāk tāds nigēru pulktenis :face-smile:
avatar
Publicēts: 03.04.17 13:41
 citēt
Rolex ir arī glīši modeļi www.ebay.com...
avatar
Publicēts: 03.04.17 15:39
 citēt
diez kas nav .... ja nu vienīgi Baltkrievijā/Krievijā pieprasījums varētu būt ..... vizuālā dēļ .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 03.04.17 15:44
 citēt
man šis te patīk www.youtube.com...

nedaudz atgādina filmiņu...
avatar
Publicēts: 03.04.17 17:15
 citēt
Tam jau katru dienu baterija jāmaina, tādu lērumu mehānikas kustināt.
avatar
Publicēts: 03.04.17 18:33 labots
 citēt
zavadskis:man šis te patīk www.youtube.com...

nedaudz atgādina filmiņu...


pabriesmīgs verķis, milzonīgs un neglīts, kā arī jāmežģī acis lai noskaidrotu cik tad laiks :cry:

Bet vispābā pulksteni nenēsāju gadus ~15 , arī mobilais aizvietoja to. Savulaik gan kā uzdāvināja sākot skolas gaitas tā nonēsāju ikdienā savus 20 gadus, vasarās pat bija balta strīpa vienmēr uz rokas :face-smile: Skolā visilgāk novazājos ar tā laika klasiku Montana :face-grin: Pēčāk jau čut krutāku elektronisko, bet nudien neatminos kas par marku. Pirms 10 gad dārgā uzdāvināja šādu te :

Bet tā kā jau labu laiku rokas pulksteņus nenēsāju tad bija grūti atkal pierast, tā i iegula kastītē atpakaļ. Nekad neesmu uzskatījis rokas pulksteni kā rotu, jo mans uzskats ka vecim vispār nav jārotājas. Nekādas ķēdes, karekļi, auskari, kniedes, gredzeni, tetovējumi, tas viss priekš narcisiem kuriem svarīgi sevi izrādīt :face-wink: Bet ja godīgi ar pēdējos gados atkal sāku domāt par rokas pulksteni, jo nu neērti katreiz vilkt no kabatas laukā to viebjtrubu. Varbūt jāpadomā par kabatas laikrādi, jo diez vai varēšu nu pierast pie aproces.
avatar
Publicēts: 03.04.17 19:04
 citēt
Schneider:Tam jau katru dienu baterija jāmaina, tādu lērumu mehānikas kustināt.


Re, kur apmēram tajā pašā virzienā kaut kas mehānisks, daži modeļi ir interesanti.

www.urwerk.com...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):