forum.gif
Rokas pulksteņi...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Rokas pulksteņi...
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.04.17 19:43 labots
 citēt
Karlis_K:
Nekad neesmu uzskatījis rokas pulksteni kā rotu, jo mans uzskats ka vecim vispār nav jārotājas. Nekādas ķēdes, karekļi, auskari, kniedes, gredzeni, tetovējumi, tas viss priekš narcisiem kuriem svarīgi sevi izrādīt :face-wink:


Hugo:Ar rokaspulksteniem idiņi vai pediņi ikdienā rotājas, vo!
Vispār riebjas.


Prātīgs viedoklis, nedaudz saskan ar manis izteikto ;)
Un par to neērto jušanu ja uz rokas uzkabināts svešķermenis pilnībā piebalsoju, vo!
avatar
Publicēts: 03.04.17 19:53
 citēt
Par to, ka te lielākā daļa pilsoņu - slima suņa murgus - iepostē zem >man patīk dizains< nebrīnos.
Lielākā daļa (vismaz 70%), arī pārējās dzīves sfērās izvēlās šo >aziātisko-krievisko bezgaumību<, nevis - tīras, lakoniskas, praktiskas formas, vo!

Bet metāla siksniņas - šos klaunādi palielina par pāris pakāpēm, VO :D
avatar
Publicēts: 03.04.17 22:06
 citēt
Hugo:Par to, ka te lielākā daļa pilsoņu - slima suņa murgus - iepostē zem >man patīk dizains< nebrīnos.
Lielākā daļa (vismaz 70%), arī pārējās dzīves sfērās izvēlās šo >aziātisko-krievisko bezgaumību<, nevis - tīras, lakoniskas, praktiskas formas, vo!

Bet metāla siksniņas - šos klaunādi palielina par pāris pakāpēm, VO :D


---------------------
aga, ādas siksniņa, netīra, piesvīdusi jau īsta neklaunāde! Tieši tāpēc man ir metāla aproce, lai varētu zem krāna ar birsti nošrubēt...
avatar
Publicēts: 03.04.17 22:57
 citēt
Katrā situācijā savs. Strādājot vai arī vasarā, kad krekli īsām rokām, metāla sprādze labāka un arī labāk izskatās. Pie uzvalka, manuprāt, labāk piestāv ādas siksniņa.
avatar
Publicēts: 03.04.17 23:07
 citēt
talavietis:
---------------------
aga, ādas siksniņa, netīra, piesvīdusi jau īsta neklaunāde! Tieši tāpēc man ir metāla aproce, lai varētu zem krāna ar birsti nošrubēt...

+1200!
Man pirmo pulksteni uzdāvināja klasē piektajā-sestajā, tad nu par ~45 gadiem esmu pieradis tā, ka nekāds traucēklis tas man nav.
avatar
Publicēts: 03.04.17 23:08 labots
 citēt
Friidis:
GunarsII:
Kopā ar savu gultasbiedreni nopietni sagatavojāmies līdz sīkākajām detaļām.:face-smile:


Gunārs ir naivā pārliecībā, ka tiem baņķieriem lepnais laikrādis patika.:face-wink:
Vai īstenībā neizrādīsies, ka jaukās gultasbiedrenes šarms nosvēra tos svaru kausus pareizā virzienā? ...:face-grin:

Frīdi!
Par pirmo apgalvojumu man nekas nav zināms.
Otrais apgalvojums ir pareizs!:face-smile:
P.S. Bet ja jau krāmējam visu svaru kausos, tad sakopts pagalms ir daudz svarīgāks par jebkuru pulksteni, bet labs uzvalks un apģērbs vispār ir svarīgāks par jebkuru limuzīnu.
avatar
Publicēts: 04.04.17 16:39
 citēt

Man pašlaik ir šādi divi pulkseņi, kurus valkāju atkarībā pēc vajadzības

Vispār gribās kaut ko jaunu un dotajā brīdī metu aci uz šo: www.jomashop.com...
:face-grin:
avatar
Publicēts: 04.04.17 17:11 labots
 citēt
...a dīzelīts stilīgs,začots.
www.ebay.com...
avatar
Publicēts: 04.04.17 17:58
 citēt
Man ar tiem zeltītiem tā kā uz jūs, jo manā apģērbu repertuārā pārsvarā velku uz pelēkajiem toņiem. :D

Reku ir man divi sapņu pulksteņi, par kuriem var pasiekaloties: www.cathodecorner.com... ~600USD
un
youtu.be... ~17000USD

To pirmo Nixie pulksteni šausmīgi nožēloju ka nenopirku pirms kādiem pāris gadiem, kad vēl maksāja ~300USD
:(
avatar
Publicēts: 04.04.17 19:52
 citēt
avatar
Publicēts: 05.04.17 23:58 labots
 citēt
Pulksteņi man ir patikuši visu laiku, skolas un augstskolas laikā valkāju dažadus, bet neko dārgu. Parasti bija tēta vecie vai kaut kas jocīgs latgalītē vai centrāltirgū nopirkts. Nepatika tie vispārpieņemtie .
Pēdējos gadus bija viens sen, sen ebay no ķinas nopirkts liela izmēra pulkstenis, Diemžēl braucot ar mocīti aizķēru spoguli mašīnai un neveiksmigi sasitu pulksteni. Vairs nevarēju atrast kur iegādāties. Kādu gadu vai pusotru dzīvoju bez.
Pagājušajos ziemassvētkos (2016 gada) sieviņa uzdāvināja Diesel Mega Chief un nesen pasūtīju sev uz dzimšanas dienu Diesel Big daddy pirmais ir ap 50mm korpusa diametrs un otrajam tuvu pie 60mm. Jācer ka nebūs par lielu. Sieviņas dāvāto nēsāju gandriz katru dienu, ir minimalas nolietojuma pazīmes, vienīgi sākumā sāpēja roka no tās grozāmas lietas, jo viņa visu laiku spiedās ādā, tikko saloki roku. Tagad jau viss labi, tur tāda kā biezāka āda un vairs nesāp.

www.watchshop.com...

www.watchshop.com...
avatar
Publicēts: 06.04.17 23:49
 citēt
Es uz šādu laiku pa laikam paskatos, mēdz būt laba cena, gan jau paķeršu.
panzera-style.com...
avatar
Publicēts: 07.04.17 07:42
 citēt
Bet kā ir pareizi - nēsāt vai valkāt? Man domāt, ka valkā to, ko uzvelk (kreklu, jaku, mēteli), bet to, ko uzliek (cepuri, brilles, pulksteni), tomēr nēsā.
Latviešu valodu (gramatiku, ortogrāfiju, sintaksi un kādas vēl tur tās kategorijas bija) mācījos pirms nezcikdesmit gadiem, bet par cik uz doto brīdi ir jauni izaicinājumi, manai saprašanai nepietiek kapacitātes...
avatar
Publicēts: 07.04.17 08:48
 citēt
Tā ir - kārtīgi galvā uzvilktu zeķi valkā, bet ja tik tā uz ausīm uztupina ta tikai nēsā.
avatar
Publicēts: 09.04.17 14:29 labots
 citēt
jābrauc pirkt feikais Rolex, pie mājas bodē parādijies
autouzvilkšana. Oyster Perpetual, origināls 4300$
:face-grin:

(vienk jau ir trīs, bet visi uz bačām, kā rezervīte, kad bača izbeigsies)

www.bildites.lv...
avatar
Publicēts: 09.04.17 22:17
 citēt
kārtīgi veči izvēlās šādus pulksteņus:
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 10.04.17 07:36
 citēt
lai nopirktu, vajag naudu, kura jāizdomā kā nopelnīt, lai pirkums būtu gaumīgs un funkcionāls, vajag kaut kādu izglītību.... tā caur pirkumu, mēs nonākam pie kārtīga veča , bez maz, definīcijas ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.04.17 10:38
 citēt
negatIvs:lai nopirktu, vajag naudu, kura jāizdomā kā nopelnīt, lai pirkums būtu gaumīgs un funkcionāls, vajag kaut kādu izglītību.... tā caur pirkumu, mēs nonākam pie kārtīga veča , bez maz, definīcijas ..... :bad_smile:

Pareizs domu gājiens!
avatar
Publicēts: 20.04.17 15:34
 citēt
Man patīk minimālistiska dizaina mehāniskie pulksteņi ar automātisko uzvilkšanu un safīra stikliņu. Ikdienā izvēlos vienu no diviem pulksteņiem:
Uz darbu un citās "izejamās" reizēs Certina DS Automatic


Un pa mājām Laco B-Uhr:
avatar
Publicēts: 20.04.17 15:51
 citēt
laba klasika uz bačām, praktisks originālais CASIO.
avatar
Publicēts: 20.04.17 19:44
 citēt
ja kas, pulksteņiem jābūt vairākiem, piemēram, vairāki izejamie, pieskaņoti aproču pogām, dažādiem tērpiem; darbam ; atpūtai, sportam , un sarakstu vēl varētu turpināt ....
avatar
Publicēts: 24.05.17 22:24
 citēt
avatar
Publicēts: 25.05.17 02:23
 citēt
šausmas.
avatar
Publicēts: 25.05.17 08:02
 citēt
A ko tās šausmas skaita?
avatar
Publicēts: 28.07.17 02:06
 citēt
avatar
Publicēts: 28.07.17 03:37
 citēt
Glīšs. Man gan patiktos bez tās vidus ciparnīcas sēru rāmī. Tavs?
avatar
Publicēts: 28.07.17 12:13 labots
 citēt
versatile:Glīšs. Man gan patiktos bez tās vidus ciparnīcas sēru rāmī. Tavs?


Automātiem jau pakaļa glītāka par seju :D

Ceijeriem ir īpatnība, ka jāskatās pašam uz savas rokas - man neviens, ko nācies panēsāt, nav paticis uz galda vai bildē, bet uz rokas mainās.

Jup ir pie žaķetes tagad - bildē nepatika, bet dabā arī uz galda redzot acis iespīdējās.
avatar
Publicēts: 29.07.17 00:47
 citēt
Švismeid ļauts drukāt uz plašu spektru, arī visnotaļ demokrātisku. Ar uzrakstu žeņeva jau nedaudz savādak.
avatar
Publicēts: 08.08.17 16:55
 citēt
Vai man dienīņ :amazing: Maris vecu pediņu mantiņu iepircis, traki, traki.
avatar
Publicēts: 08.08.17 18:12
 citēt
Bet pediņu būšanu pieminēja tikai Hugo. :face-wink:
avatar
Publicēts: 08.08.17 19:58
 citēt
Každij za svoju komandu boļejet, tik viņš to dara sevišķi smalki, kā jau māxlenieks.
Tev, vienkāršam zemniekam to pagrūti saprast, tādēļ es arī ar pirkstu parādīju.
avatar
Publicēts: 17.06.18 10:34
 citēt
ok, iespamošu te par cik negribas spamot pārdošanas topikā..ko var dabūt mūsdienās zem 100EUR

Viena apskata dzīts nopirku šādu "ķīnieti"...akcijas cena bija biku zem 90 EUR...
Par to naudu miyota 9105 automāts ( hacking, hand winding) + dekorēts rotors un pats mehānisms biku - pliks mehānisms ebajā ap 80 EUR maksā... sfērisks safīra stikls, dekorēta sprādze...vnk brīnos kā viņi to var izpildīt par tādu naudu :face-grin:
izmērs 40mm, vēl zila metāliski nokrāsota sekunžu bulta...vnk labs izpildījums par to naudiņu
žēl ka šo uzlikšu reti ( nenēsāju dress tipa pulksteņus) , bet kastē , kā dekoratīvs elements būs.
budžeta seiko, orient, citizen uc. te vnk atpūšas.







avatar
Publicēts: 17.06.18 10:52
 citēt
izskatās jau labs
avatar
Publicēts: 27.06.18 19:04
 citēt
Pats, principā nēsāju tikai ūdensdrošus pulksteņus - bieži copēju, peldu un bez tā vairs nevaru (ar ķēdi un nato siksnām pamatā - āda nepiestāv nirēju pulksteņiem+ tā reizi gadā jāmaina, jo man sasvīst zem tās ādas roka.. un gumija/silikons nepatīk :face-grin:) Par cik roka man paliela ( protams nav tāda ķetna, kā Frīdim, bet uz to pusi :face-wink:) - tāpēc patīk 44-48 mm diametra pulksteņi. Protams ir man mazāki, bet izskatās ne pārāk... grami 180 -250 ir man tīkami un patīk tā saucamie tool watch - bez liekiem izskaistinājumiem. Pamatā visi japāņi - seiko, citizen, orient (m force patīk :grimace:)

Te daļa no tiem kurus ikdienā nēsāju:


siksnas tiek mainītas šad tad:


Te daži ne daiveri - bet tāpat 200m izturība:











Jā vēl esmu "lume" fans, ja nespīd - tad ir bēdīgi :face-grin: ( labam jāspīd "līdz rītam", ja vien nav tritija "kolbas" kuras spīd 10 gadus +-) seiko super "zaļais" ( viens no niknākajiem budžeta grupā) un citizen "zilais" :





Esmu apsolījies, ka vairs jaunus nepirkšu kādu laiku, bet tāpat šad tad ko noskatu...kādu atdodu jauniešiem saplosīšanai...
avatar
Publicēts: 28.06.18 11:32
 citēt
Tritija spīdeklīši ir ļoooti jauki. Spīd riktīgi spilgti. Piektais gads, vājuma pazīmes vēl neredz un nedrīkstētu būt, jo spilgtumam mazumā jāiet pēc ~10 gadiem un pamazām samazinoties 15-20 gados jābūt 50% no sākotnējā. Man pietiks... :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.06.18 11:58
 citēt
Vakarnakt paslīdēja roka un par sīknaudu izdarījās pasūtījums wačšopā.


Ikdienā nēsāju amazfit bip viedaproci, biju domājis, ka par kapeiku zolīdāku pulksteni ieķeršu automātu, ar safīru, bet, nu, it is what it is. Neregulārai valkāšanai jau kvarcs laikam anyway labāks.
Iepatikās dizains, mēnessfāze (esot strādājoša). Sen ko līdzīgu meklēju.
avatar
Publicēts: 28.06.18 12:12 labots
 citēt
wily2:Spīd riktīgi spilgti.


Par tiem spīdeklīšiem- man tīri labi iepatikās amurikāņu "Timex" pulksteņu fiška- "indiglo"- ieslēdzot apgaismojumu, spīd visa ciparnīca, kaučkas uz elektroluminiscences principa. Pēdējā ceļojumā ievērtēju atzinīgi- kad naktī svešas viesnīcas istabā jāiečeko laiks- diezgan ērti, uzskatāmi un arī kaimiņu nežilbina. Bet laikam nav diezko ilgmūžīga- bik vecākajam modelim vairs neieslēdzas, bet pēdējam- sporta stila plastmasniekam, darbojas tīri OK. Bilde no interneta- pašam slinkums bildēt.:face-wink:

avatar
Publicēts: 01.07.18 13:31 labots
 citēt
Versatile - sekonda būs ok..tikai ja var ticēt aprakstam - brass case...tas nozīmē hromēts ( nav tērauds) - nodils ātri. un cena tāpēc ir tāda kāda ir..es uzskatu , ka jāņem titāns, ņerža vai īstā bronza. Šie pārklātie ir no-no
Baterijas vietā var arī paskatīt ko no citizen /seiko ar eco drive - vai solar - nebūs jādomā par bateriju.Bet nu cena būs augstāka.nu un tacymeter skala ir tāds bling bling ja nav pulkstenim hronografa funkcija...nav saprotams kapēc tā ir... es
Vēl šad tad creationwatches ir atlaides. Tur ar var orient moon phase automātus šad tad atrast pa saldām cenām.

Jā frīdi - timex ir tāda fīča, vēl labāk ir casio - pamet roku 45 grādu leņķī - it kā skaties laiku - apgaismojums tumsā pats ieslēdzas..
p.s. ja kas man ir watchshop atlaižu kods 5 pundi, nav daudz bet tāpat. ja kādam vajag - pm.
avatar
Publicēts: 02.07.18 11:38
 citēt
osscar:Versatile - sekonda būs ok..tikai ja var ticēt aprakstam - brass case...tas nozīmē hromēts ( nav tērauds) - nodils ātri. un cena tāpēc ir tāda kāda ir..es uzskatu , ka jāņem titāns, ņerža vai īstā bronza. Šie pārklātie ir no-no
Baterijas vietā var arī paskatīt ko no citizen /seiko ar eco drive - vai solar - nebūs jādomā par bateriju.Bet nu cena būs augstāka.nu un tacymeter skala ir tāds bling bling ja nav pulkstenim hronografa funkcija...nav saprotams kapēc tā ir... es
Vēl šad tad creationwatches ir atlaides. Tur ar var orient moon phase automātus šad tad atrast pa saldām cenām.

O, paldies, par to korpusu pat nebiju ieskatījies - es pulksteņus ik pa laikam pameklēju, bet parasti tādi, kas patīk vizuāli un tehniski, ir ārpus impusla pirkuma budžeta. A šito pa miegam pat īsti nepētiju, ur garām nošaut grūti, da i 10x gadā uz rokas uzlikt būs ok. Pārējā laikā viedaproce.
avatar
Publicēts: 04.07.18 09:33
 citēt
osscar: es uzskatu , ka jāņem titāns, ņerža vai īstā bronza.


Bronza ir vara un alvas sakausējums kas oksidējas vnk zvērīgi (plus šis oksīds kapitāli smird) - ja tāds, bez pārklājuma, dabūs sviedrus vai kādu sadzīves ķīmiju, tad būs melns vienā vakarā - ja nedabūs, tad būs melns pāris mēnešos.

Attiecīgi korpusi tiek taisīti no kāda no bezgalīgajiem misiņa paveidiem kur ar vārdu bronze tiek apzīmēts tikai tonis (tobiš, ka konkrētais misiņa gabals ir vairāk uz tumšo ne čuru dzelteno pusi).

Jebkurā gadījumā bezgaumīgāks par nebaltu korpusu var būt tikai samiksēts, aļa zelts ar sudrabu, korpuss.

Pelēkais titāns autoatslēdzniekiem - nu a nerūsošo jāskatās - lētie tiek taisīti no markām kas nerūdās vai arī netiek rūdīti (tādi saskrāpējas pirmajās dienās) - normāli jau cenšas vismaz kkādu 440c minimāli izmantot - ja labi pierūdīts (nav jau nazis, no trausluma nav jābaidās), tad ar piedurkni tādu nesaskrāpēt.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):