forum.gif
Rokas pulksteņi...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Rokas pulksteņi...
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.07.18 19:53
 citēt
Friidis:
wily2:Spīd riktīgi spilgti.


Par tiem spīdeklīšiem- man tīri labi iepatikās amurikāņu "Timex" pulksteņu fiška- "indiglo"- ieslēdzot apgaismojumu, spīd visa ciparnīca, kaučkas uz elektroluminiscences principa. Pēdējā ceļojumā ievērtēju atzinīgi- kad naktī svešas viesnīcas istabā jāiečeko laiks- diezgan ērti, uzskatāmi un arī kaimiņu nežilbina. Bet laikam nav diezko ilgmūžīga- bik vecākajam modelim vairs neieslēdzas, bet pēdējam- sporta stila plastmasniekam, darbojas tīri OK. Bilde no interneta- pašam slinkums bildēt.:face-wink:



Man ir balts šitas , lietoju nakts sjomkas un ceļojumos
avatar
Publicēts: 05.07.18 09:08
 citēt
Lunis:

Man ir balts šitas , lietoju nakts sjomkas un ceļojumos


Šitas man ir melns, nedāŗgs plastmasnieks, arī lietoju ceļojumos un pastaigās ar peldēm- vismaz nav žēl, ja noslīkst.:face-grin:

avatar
Publicēts: 05.07.18 10:32 labots
 citēt
Friidis:
Lunis:

Man ir balts šitas , lietoju nakts sjomkas un ceļojumos


Šitas man ir melns, nedāŗgs plastmasnieks, arī lietoju ceļojumos un pastaigās ar peldēm- vismaz nav žēl, ja noslīkst.:face-grin:

Nav ne vainas, izskatīgs un praktiskts tādiem gadījumiem.
Cik šis maksāja?
avatar
Publicēts: 05.07.18 11:14 labots
 citēt
Nevar stāstīt- atnāks Māris un nolīdzinās līdz ar zemi...:face-grin:
Lēti...:face-wink:

www.amazon.com...
avatar
Publicēts: 05.07.18 11:34
 citēt
Skatos tautai pulkstei ir atsevišķi sjomkām,peldēm,ceļojumiem utt.Labi dzīvo.
avatar
Publicēts: 05.07.18 11:35
 citēt
man ari viens dienai, viens gulēšanai, viens turizmam:face-grin:
avatar
Publicēts: 05.07.18 12:00 labots
 citēt
Māris jau ir vairāk eksperts par metāliskiem pulksteņiem, metāla cietību, apstrādes noturību, mehānismu darbību, dizaina un krāsu mijiedarbību uz cilvēku u.t.t., par plastmasņikiem viņš neko nerubī! :face-grin:
avatar
Publicēts: 05.07.18 12:29
 citēt
Neabižo Māri- viņš rubī visu, zeķes zandalēs ieskaitot...:face-grin:
avatar
Publicēts: 05.07.18 14:05
 citēt
Friidis:Neabižo Māri- viņš rubī visu, zeķes zandalēs ieskaitot...:face-grin:

Jā jā, savulaik arī kopā ar Giorgio Armani bija strādājis pie portfeļdžinsu modeļu izstrādes...:face-grin:
avatar
Publicēts: 05.07.18 16:23
 citēt
brjuki raskrivajetsja, brjuki raskrivajetsja, . tovarišchi - tehnicheskaja pauza :face-grin:
avatar
Publicēts: 05.07.18 19:39
 citēt
rekur dizains no "augstā gala ":



Nez, man tiem timex nepatīk, ka lunete ir butaforija - negrozās un pārgājienā olas neuzvārīsi precīzi :face-grin:...es par to naudu kādu casi g shock lēto vai protrek ņemtu...izturīgāki...

Pašam šodien all in one seiko klasika - izturīgs un arī gana glauns.

avatar
Publicēts: 05.07.18 20:44 labots
 citēt
osscar:

Nez, man tiem timex nepatīk, ka lunete ir butaforija - negrozās un pārgājienā olas neuzvārīsi precīzi :face-grin:...es par to naudu kādu casi g shock lēto vai protrek ņemtu...izturīgāki...



Es pa krietni lielāku naudu biju nopircis oriģinālo G-Shock (GA-110-1). Smuks jau ir, bet ne uz pusi nav tik "uzskatāms", kā minētais Timex. Jo sevišķi bik švakākai redzei- informācijas iekšā daudz, bet saskatīt pagrūti, arī apgaismojums krierni švakāks, kā Timex'im . Šad tad uzlieku, bet vairāk čuč kastītē...:face-wink:

avatar
Publicēts: 05.07.18 21:30
 citēt
Jā casio dažiem ar nolasamību ir kā ir...
avatar
Publicēts: 05.07.18 22:25 labots
 citēt
Ja vajag pulksteni nevērīgai ikdienai, tad nav obligāti ar to kliegt - zeķes zandalēs man nav tikai tāpēc, ka tās man nozaga kamēr 100to reizi skatījos zvaigžņu karus...

Ikdienā plēšu šādu sēņotāju ceijeri kam arī žaketi var pievilkt (patīk žaketes vairāk par vārītām portfeļdžinsām)




















Korpuss normāls dzelzis, iekšā ETA 2879, H3 spīd līdz rītam, nodžumpīt var iet (kronis skrūvējas ciet), stikls neskrāpējas - nu loģiski ne jau Bleizeris ražojis, bet Luminox - Bleizeris tik pasūta pie saviem šaujamajiem arī ancukus, vīnus, cigārus un ko tik vēl ne.
avatar
Publicēts: 05.07.18 22:37
 citēt
Smalks verķis :grimace:
avatar
Publicēts: 05.07.18 22:52
 citēt
osscar:Jā casio dažiem ar nolasamību ir kā ir...


Pirms Jāņiem pabiju Lucernā tādā dīkdieņa statusā (it kā pa lietu, bet šausmīgi daudz brīvā laika) - pilsēta neliela, bet nu tuvu 100 pulksteņbodēm tur ir. Raku tās cauri. Jāsaka, ka pēc šodienas modes gandrīz visi ceijeri slikti nolasās - pārhronogrāfi, skeletoni, zvaigžņu kari, daiverdatori... brr...
avatar
Publicēts: 06.07.18 01:48 labots
 citēt
Ja cejeri slikti nolasās, tas nozīmē, ka laiks brilles mainīt uz stiprākām ar lielākiem okulāriem-pudeļu dibeniem :face-glasses:
avatar
Publicēts: 01.09.18 11:23
 citēt
redzēju to bleser pārdošanā ss.lv...kas vietā?

pašam netīšām nobidojās bez baigām cerībām "pa lēto" ebājā nos Japānas ( pat pvn nebija - lucky ): M force "bravo" - pusnakts "zilais"....
izmērs - 45mm, bet pasmags - jo biezāka ķēde - ap 220 gr.
avatar
Publicēts: 01.09.18 13:15
 citēt
man nesen pa lēto nopirkās ...

avatar
Publicēts: 01.09.18 14:12 labots
 citēt
Zelts nav manā gaumē...nu nez skatoties kas ir lēti...lētā miyota + minerālstikls....es vairāk par 50 nedotu..nevis tie simti ko netā redzēju..
avatar
Publicēts: 01.09.18 15:09
 citēt
nav darbā nēsāšanai. Patīk man klasisks pulkstenis un cena 136 eiri šķiet, nav nekāds kosmos.
avatar
Publicēts: 01.09.18 16:24
 citēt
Vecais, nescikpacmidgadīgais, sāk stāties, nopirku šitādu te:

avatar
Publicēts: 16.02.19 13:43
 citēt
Drusku iekrajušies

avatar
Publicēts: 16.02.19 17:53 labots
 citēt
Nu šos grūti par pulksteņiem nosaukt..bižutērija...:face-devil-grin:

Pēdējā laikā slidojot un tagad baseinā šis topā:

avatar
Publicēts: 16.02.19 18:03
 citēt
avatar
Publicēts: 16.02.19 18:05
 citēt
:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.02.19 20:07
 citēt
Bet tā seko skx stock ari ir ikdienas rotācijā....bet manai ķetnai biku par mazu...mans sweet pots ir 44-46 mm...
Laba lume, un klsika neskatoties uz vecajām iekšām

avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):