forum.gif
Riteņi un vasara
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Riteņi un vasara
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.04.17 11:46 labots
 citēt
NilsS:
Tās ir blēņas, karbons pēc savām īpašībām ieliek visiem materiāliem, nu cietībā lētais gals zaudē titānam un 7000 sērijas gonku alu. rāmjiem, tā ir lieliska štelle :) cits jautājums ir makā - vai tas ļauj ? Nu un labāk sākumā visvienkāršāko braucamo, arī mana balss iet hibrīdam ar 35 m riepām. Tiesa spiediens tajās ir ļoooti diskutabla štelle, 6 atm. ( kāreiz man ziemas CXam ir 35mm www.wiggle.co.uk...
) pa labu šoseju velk labāk, pa ļoti ielāpainu, pa bruģi utaml segumu labāk ripos 4 atm. jo noēd nelīdzenumus, CX gonkās ( un tās notiek visnotaļ sūrā vidē ) man čoms dzen ap 2 atm ar mazu komā, tiesa viņam ir bezkameru Tubeless variants ar šķidrumu. Ikdienai izvēlētos 4/5 atm, ir komfortablāk, arī smiltī/meža takās tā neraksies, tas viss ja brauc prātīgi un prot pārlekt bedres, bordas, sliedes, ja ir šaubas, tad tiešām dzen uz 6 un brauc.
Hibrīds ar carb. cieto dakšu būs pavisam feini.
29nieku vērts pirkt ļaudīm ar augumu 185cm + nu un viennozīmīgi riepas pilsētai gludās, ar minimālu protektoru saķerei.

PS kasku noteikti nopērc,ja gribi trenēt ātrumu
Iesaku pirkt lietotu, bet uzpasētu, dabūsi labu grupsetu, ko hren nokaut. Nu, vismaz normāli braucot....

ļoti svarīgs ir rāmja izmērs, to skata pēc auguma! Vairumam tie ir šķērsām.
Cik km dienā/mēnesī/gadā brauksi?



NilsS > paldies par izvērstu, noderīgu komentāru, kā jau sākumā rakstīju ar ričuku netaisos piedalīties mačos, bet šad un tad biku kārtīgāk pabraukāt, tātdēl raugos uz tādu relatīvi viduvēju variantu kurš kādu brīdi kalpotu.

Par to karbonu - nevaru no savas pieredzes izvērtēt, bet viens paziņa nez kāpēc nomanīja savu Šveices karbona "BMC" uz Beļģu tērauda "Jaegher"


avatar
Publicēts: 28.04.17 11:47
 citēt
Bet es sapratu, ka Nils nav vienkārši svētdienas braucējs, sevišķi salīdzinājumā ar mani vai tevi. Ja mēs sāksim kritizēt viņa vajadzības, tad tas izskatīsies pēc tā, ka telefonisti apspriež manu vajadzību pēc spoguļa.
avatar
Publicēts: 28.04.17 12:13
 citēt
Friidis:ja tev nav FF kamera un kaučkāds Leica fix fokālis ar f 0,95, esi nožēlojams plebejs

Jā, šos tekstus tiešām apnicis lasīt.

Labi, ka izņemot Frīdi, neviens cits tā neraksta.
avatar
Publicēts: 28.04.17 12:29 labots
 citēt
Man tik un tā patiess prieks par advancēto velo-sportistu versatīli un vēl vairāk- par pasaulslaveno velobraucēju Nilu..:face-wink:
Kas gan viņi būtu uz prastās Maximas ciskadrilles:face-grin:

Ja nopietni- protams, tehnikai jābūt kvalitatīvai, bet bez lieka fanātisma...:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.04.17 12:31
 citēt
versatīlis gada laikā ir nometis 30kg arī bez sportošanas, un arī versatīlim par to ir prieks - tāpat kā lielāks prieks ir tos 50km 2-3x nedēļā mīties nevis džinsos un kokvilnas t-kreklā, bet apģērbā, kas novada sviedrus un ir citādi funkcionāls.

Tāpat pensim frīdim noteikti noderētu muguras masāžas funkcija, arī pārvietojoties uz 90km/h savā boratā.
avatar
Publicēts: 28.04.17 12:37
 citēt
Friidis:
Kas gan viņi būtu uz prastās Maximas ciskadrilles:face-grin:

Ja runā par maximas velo, man viens tāds mājās ir, laimējām pirms padsmit gadiem loterijā.
man jau toreiz bija fiziski bail uz tā velo sēsties, viņš neizskatījās tāds, kas varētu vairāk par 40-50kg noturēt, neizjūkot. Vēl nesen redzēju, stāv pagrabā, pie griestiem piesiets, viegli aprūsējis. Šķiet, ka ne metru neviens no mūsu ģimenes nenobrauca, toties parādījās vairāki jauni un lieotti pirkti ne-maximas velo, dažādiem aprīkojumiem, arī krietni švakākiem par deorēm - bet uz tiem visiem esmu normāli maucis bez problēmām.

Tas tā, par kaksimu un gudriem stāstniekiem, kas kaksimas velo pat blakus nav stāvējuši.
avatar
Publicēts: 28.04.17 12:38 labots
 citēt
kāds karbons, krutie džeki brauc ar Titāna rāmi :face-grin:
Ivo Puriņš arī

ru.skelbiu.lt...

Maxima velo ir 1 trūkums - viņi ir SMAGI, tērauda rāmis, attiecīgi visas sekas
nopirku pa 70ls, remontā tādā ieliku nenormālu naudu, beigās uzdāvināju
pa Siguldas kalniem izbraucām - dienas beigās pēc tāda svara pizdec bija
a pa 39 euro pirktais ALU ramja 10 gadīgs importnieks - ripo viegli un bez bēdu, bez lieliem ieguldijumiem,. tikai 5 e mainīts viens klanis, ķēde + zobrats 15e
ar tā saucamo - Naineri - pieļauju domu - būtu ātrāk braukt, riepas ta lielākas, bet ir otra galējība - redzot kā drāžās pa veloceliņiem tie gonščiki, kā nav kaifa joņot ar viņiem....
tad jau labāk sporta velo ņemt

daudz maz normāls komplekts, pēc manām domām
Alu rāmis, disku bremzes, tādu arī nopirku, pa lēto, ja jauns veikalos virs 200e, pa 69 e dabūju, amerikānu KHS firmas
paziņa pa 200 nopirka Velo depo Matīsa 8 - amerikāņu kaut kādu kruto marku, ar MAGURA Hydro bremzēm, kas bremzē ar klučiem, Cannondale, priekšā pamatīga vilka - bez amortiņiem, roku darbs ,visas metinajuma šūves noslīpētas, izturīgs kā tanks + viegls
avatar
Publicēts: 28.04.17 12:44
 citēt
Versatile, es labi zinu- Tu takš saprātīgi domājošs tehnisks cilvēks.
Skaidrs- ir cilvēki, kuri var atļauties neskaitīt naudu un var pirkt, kas tik sirdij iekārojas. Bet tādi tomēr nav vairākums un vairākums rūpīgi apsver visas nianses, pirms jebkuras tehnikas pirkšananas!
Nu apskaidro man- vecam muļķim, ar ko tas dārgais karbona & Co vellapēds ikdienas sadzīviskajā lietošanā būs labāks par labu vidusmēra produktu? Ar to, ka šamo uznesīs trešajā stāvā bez manāmas aizdusas? (Atgādinu, ka es nerunāju par izcilajiem sportistiem).
Tas apmēram līdzīgi, ka ne es ar savu Sony Nex vai Oly Stylus, ne Tu ar savu Fuji neesam kļuvuši par pasaulslaveniem fotogrāfiem.
Varam atļauties- pērkam un priecājamies, nevaram- kopā ar negatīvu bliežam ar telefonu.. :face-wink:
avatar
Publicēts: 28.04.17 12:48 labots
 citēt
Frīdi, sāksim ar to, ka "ikdienas sadzīviskā lietošana" ir stiepjams jēdiens. Zinu džekus, kas tour de france nav vinnējuši, bet regulāri brauc ar velo uz Hesīti. Āķis tajā, ka no Rīgas brauc uz Ainažiem:D

Ar karbona velo neesmu braucis, nevaru komentēt. Manai sadzīviskajai lietošanai arī pašlaik mans cube ir pamatīgi pārpsīlēts, bet man ir patīkami ar viņu braukt, der manam augumam, utml.
avatar
Publicēts: 28.04.17 13:12
 citēt
Nu bet tak ir skaidrs, ka Nils, braucot nescigdesmit km dienā, nav pieskaitāms sadzīviskiem lietotājiem! Viņam tas ir vajadzīgs un ne ar mums to jāsaskaņo. Un viņi ar versatili taču nesaka, ka tev vai man jāpērk citi braucamie, jo šiem AF sūdīgs, krāsas nepareizas un vispār - ar Pentaxi bildē tik galīgie loši. :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.04.17 13:19 labots
 citēt
Versatile, tā sanāk- velo bez brendu uzlīmēm ir sū...īgs velo...;:face-wink:
A kurš ta strīdas? Es arī labāk braukātu ar kaučkādu Ford Shelby- bet tikai brīdienās...:face-wink:
Un vai Tu tiešām domā, ka uzlīmes uz Tava velo atbilst ražotāja patiesībai?

Katrs dzīvo, kā var. Slikti ir tas, kad cilvēks forumā nepamatoti un nepieklājīgi "noliek" oponentus ar bik prastāku tehniku un iespējām - kaut vai, piemēram, mūsu "zvaigzne" neonīds. Bildes viņam visumā tīri labas, bet, laikam- sieva nelaiž pie ļubestības un šamais sāk trakot aiz spermas pārpilnības...:face-grin:

Par Māri gan nemāku teikt- talants, protams, gana liels, bet dēļ nerealizētām ambīcijām nedaudz agresīvs.
Bet to jau ne mēs- to vēsture izšķirs...
avatar
Publicēts: 28.04.17 13:31
 citēt
Uzmanīgi izlasīju visu tematu, bet neatradu, ka kurš būtu "nolicis" kādu otru par pārāk prastu riteni.
Frīdi, tev tas uz laika un mēness fāzes maiņu... :face-wink:
avatar
Publicēts: 28.04.17 13:34
 citēt
Šneider, ko padarīsi- vecuma kompleksi (marasms).:face-crying:
Nothing personal...:face-smile:
avatar
Publicēts: 28.04.17 13:38 labots
 citēt
Nils brauc ar pludmales velo
:face-grin:

youtu.be...

Agrāka arī gribēju pludmales velo vai frīkbaiku, bet viņi smagi
meičas kas brauc pa veloceliņu, brauc aizelsušās, uz VEF tilta knapi minās, ar tiem pludmalniekiem
ponts protams ir
avatar
Publicēts: 28.04.17 13:38 labots
 citēt
Schneider:Uzmanīgi izlasīju visu tematu, bet neatradu, ka kurš būtu "nolicis" kādu otru par pārāk prastu riteni.
Frīdi, tev tas uz laika un mēness fāzes maiņu... :face-wink:


Piedod- man nekādīgi nepāriet menstruācijas- jums , tēviņiem, to nekad nesaprast..:face-grin:
:face-sad:
avatar
Publicēts: 28.04.17 14:08
 citēt
Schneider:Uzmanīgi izlasīju visu tematu, bet neatradu, ka kurš būtu "nolicis" kādu otru par pārāk prastu riteni.
Frīdi, tev tas uz laika un mēness fāzes maiņu... :face-wink:


Te ne tikai nenolika, bet pat glauni riteņi pieminēti netika... biaaņči un bmc ir tālu no kkādām spicēm un tika pieminēti garāmejot. Specialized, Cube utt. budžeta versijas (ko te arī apspriež) saukt par nepiedodamu greznību... nav sanācis cilvēkam pilnīgi nemaz par šo jomu painteresēties.

Bet bļaut note ir ta bļauj vienalga kāda tēma. Poh, ka beztēmā.
avatar
Publicēts: 28.04.17 14:26 labots
 citēt
Dažreiz ļoti žēl. bet nereti šeit (FB) "labais tonis" ir pozitīvi un augstprātīgi apspriest dajebkuru dārgāka gala tehniku.
Cilvēki, kas to nespēj iegādāties, vai apšauba tās priekšrocības, teorētiski skaitās plebeji.
Zūmi ir mēsli, kit objektīvi ir mēsli, Casio pulksteņi ir mēsli. Protams- taisnība, bet katrā taisnībā ir nianses! :face-wink:
avatar
Publicēts: 28.04.17 14:43
 citēt
Nu zvezģec kā var būt tāda kašķu vācele a ? Veči te jēdzīgi apspriež ciskadriļļus, pat es šo to izlobīju noderīgu, kā izbijis pedālists kurš atkal sāk aizdomāties par mīšanos. Bet tad atnāk eksmilicis un poņeslos :anger:
avatar
Publicēts: 28.04.17 14:53
 citēt
Kārli- a vai tad ex milicim nav vārda tiesību?

Un ar ko kaučkāds "Kārlis K", kurš nopircis jaunu vellapēdu "biezajā" firmā ir labāks par bēdubrāli ar lietotu braucamo?

Un kāds , pie vella sakars, ar manu priekš penzijas nodarbi, ar tagadējām lustēm?

Gribi par to parunāt, atbrauc uz Ogri un privāti nepiesārņosim "ēteru".
Ogre ir brīnišķīga pilsēta!!!
Un es esmu, kauč vecs 2 metrīgs tēviņs, baigi lādzīgs onka...:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.04.17 14:58
 citēt
Friidis:
Un ar ko kaučkāds "Kārlis K", kurš nopircis jaunu vellapēdu "biezajā" firmā ir labāks par bēdubrāli ar lietotu braucamo?

A kas tā par modi, mērīties, kurš labāks? Te ir novērots tikai viens personāžs, kas ar tādu slimo.

otrs bija reiz tāds mono/stereo/gudris, kas visiem stāstīja ka 4/3 ir labāks formāts par visiem citiem, jo piemērots digitālajai gaismai. Bet tas sen pazudis.
avatar
Publicēts: 28.04.17 15:06 labots
 citēt
Friidis:šeit (FB) "labais tonis" ir pozitīvi un augstprātīgi apspriest dajebkuru dārgāka gala tehniku.
Cilvēki, kas to nespēj iegādāties, vai apšauba tās priekšrocības, teorētiski skaitās plebeji.

nezinu par plebejiem, bet cilvēki, kas visu, ko nevar atļauties un tāpēc to uzskata par lieku, nevajadzīgu vai praktiski analogu tam, ko var atļauties, bet tos, kas var atļauties, automātiski apsaukā par snobiem un visiem stāsta, ka šamie citus sauc par plebejiem (neesmu vēl novērojis) ir diezgan jancīgi. Tāpat kā personīgās dzīves apspriešana (kur nu vēl zemāk, kā spriest, kas kuram cik bieži no sievas tiek) un diagnožu stādīšana.
avatar
Publicēts: 28.04.17 15:19
 citēt
Friidis:
Un ar ko kaučkāds "Kārlis K", kurš nopircis jaunu vellapēdu "biezajā" firmā ir labāks par bēdubrāli ar lietotu braucamo?


bļeģ nudien jāsāk lamātie! Frīdi moška beigsi fantazēt vienreiz un nepārtraukti salīdzināt maka biezumus ? Nekādu biezo velo neesmu nopircis un vispār gadžetiem īpaši foto tērēju minimāli, varu derēt krietni mazāk nekā tu, esmu dikt askētisks vecis, neapgrūtinu sevi ar nevajadzīgām grabažām. Bet tāpēc jau nekladzinu katrā topikā ka visi kas iztērē kaut 1 eur vairāk nekā es ir neadekvāti snobi.

Friidis:
Un es esmu, kauč vecs 2 metrīgs tēviņs, baigi lādzīgs onka...:face-wink:


Es ar esmu garš onka tuvu 2m un lādzīgs, jo gariem vīriem nepiedien histēriski uzvesties kā liliputiem kuriem citi nepārtraukti kāpj uz olām.
avatar
Publicēts: 28.04.17 15:31 labots
 citēt
:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.04.17 15:36 labots
 citēt
:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.04.17 15:45
 citēt
Tak reportu būtu ielicis, kaut vairākus, parasti tev ceļojumbilži normalā kvalitātē. Tak nē labāk uzreiz padirsties forumā :face-wink: Klau man teorija kāpēc esi tik uzvilkts un nervozs. Brauc tak grupas braucienos ar busiem vai ne ? Zin es vienīgo un pēdējo reiz tādā biju pirms 20 gadiem, vellos cik tas bij pretīgs pasāciens! Vīrieša cilvēkam, īpaši tādam kuram tīk vientulība, bija nejēgā pazemojoši vilkties bariņā ar kladzinošām tantēm, brrr!
avatar
Publicēts: 28.04.17 16:01 labots
 citēt
Frīdi, Tu biji tas, kas fantazēja par Neonīdu
Friidis: mūsu "zvaigzne" neonīds. Bildes viņam visumā tīri labas, bet, laikam- sieva nelaiž pie ļubestības un šamais sāk trakot aiz spermas pārpilnības...:face-grin:


šitā izteikties ir zemi. Un jā, kur Marokas reports?
avatar
Publicēts: 28.04.17 18:42 labots
 citēt
versatile:Frīdi, Tu biji tas, kas fantazēja par Neonīdu
Friidis: mūsu "zvaigzne" neonīds. Bildes viņam visumā tīri labas, bet, laikam- sieva nelaiž pie ļubestības un šamais sāk trakot aiz spermas pārpilnības...:face-grin:

šitā izteikties ir zemi. Un jā, kur Marokas reports?

Par šo es Frīdi nekritizētu. Virtuālajā vidē ir divas pieejas - lamāties pretī vai neatbildēt. Pieminētais Neonīds mani ir pagodinājis par "prastu stulbeni", līdz ar to mana interese par viņu ir zudusi. Bet es ne no viena nepieprasītu, lai tas viņu (Neonīdu) uzskata par godavīru.

P.S. Un Tev taisnība, Versatile, šitā izteikties ir zemu, jo jānolaižas līdz Neonīda līmenim, tāpēc Frīdim žetons par saņemšanos.:face-grin:
avatar
Publicēts: 28.04.17 19:36 labots
 citēt
Ja neonīds tevi nav norējis, tevis nav vispār.

Bet Frīdis būs no Mērkaķistānas atvedis kādu šmakauku ar vietējo magoņu novārījumu, viņam tāda uzvedība nav raksturīga. :amazing:
avatar
Publicēts: 28.04.17 22:54
 citēt
Schneider:. viņam tāda uzvedība nav raksturīga. :amazing:


Cik Frīdis pats teicis, tad lieto reti. Maz esam tikušies un vienmēr abiem stūre.
avatar
Publicēts: 28.04.17 23:00
 citēt
Ko kasās? Parasti foruma tēmas lasu garastāvokļa uzlabošanai, a te kas notiek?:amazing::amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 28.04.17 23:01
 citēt
toč vecais zēns būs marokāniešu dziru palietojis :)
avatar
Publicēts: 28.04.17 23:40 labots
 citēt
Hugo:
NilsS:
Tās ir blēņas, karbons pēc savām īpašībām ieliek visiem materiāliem, nu cietībā lētais gals zaudē titānam un 7000 sērijas gonku alu. rāmjiem, tā ir lieliska štelle :) cits jautājums ir makā - vai tas ļauj ? Nu un labāk sākumā visvienkāršāko braucamo, arī mana balss iet hibrīdam ar 35 m riepām. Tiesa spiediens tajās ir ļoooti diskutabla štelle, 6 atm. ( kāreiz man ziemas CXam ir 35mm www.wiggle.co.uk...
) pa labu šoseju velk labāk, pa ļoti ielāpainu, pa bruģi utaml segumu labāk ripos 4 atm. jo noēd nelīdzenumus, CX gonkās ( un tās notiek visnotaļ sūrā vidē ) man čoms dzen ap 2 atm ar mazu komā, tiesa viņam ir bezkameru Tubeless variants ar šķidrumu. Ikdienai izvēlētos 4/5 atm, ir komfortablāk, arī smiltī/meža takās tā neraksies, tas viss ja brauc prātīgi un prot pārlekt bedres, bordas, sliedes, ja ir šaubas, tad tiešām dzen uz 6 un brauc.
Hibrīds ar carb. cieto dakšu būs pavisam feini.
29nieku vērts pirkt ļaudīm ar augumu 185cm + nu un viennozīmīgi riepas pilsētai gludās, ar minimālu protektoru saķerei.

PS kasku noteikti nopērc,ja gribi trenēt ātrumu
Iesaku pirkt lietotu, bet uzpasētu, dabūsi labu grupsetu, ko hren nokaut. Nu, vismaz normāli braucot....

ļoti svarīgs ir rāmja izmērs, to skata pēc auguma! Vairumam tie ir šķērsām.
Cik km dienā/mēnesī/gadā brauksi?



NilsS > paldies par izvērstu, noderīgu komentāru, kā jau sākumā rakstīju ar ričuku netaisos piedalīties mačos, bet šad un tad biku kārtīgāk pabraukāt, tātdēl raugos uz tādu relatīvi viduvēju variantu kurš kādu brīdi kalpotu.

Par to karbonu - nevaru no savas pieredzes izvērtēt, bet viens paziņa nez kāpēc nomanīja savu Šveices karbona "BMC" uz Beļģu tērauda "Jaegher"




Tu ber sāli manās brūcēs,jo pēc tam,kad viens pensionēts kretīns džipā norakstīja manu 2016 gada sezonu, Zannata Z88 Aero ričuku un mazliet veselības,meklējot aizstājēju notestēju BMC slr 02 - ļooooti patika!!!! Tikai rāmis bija par mazu :( Tas bija full carbon variants,pat stūre carb. un lai ar Māris gandrīz visu saka pareizi, BMC un Bianchi ir kruti brendi,kas pārstāvēti pat world pro tour komandās Astana un BMC - līdz parastam mirstīgajam gan nonāk parastākas versijas. Bet jā - tas nav gluži Look,Pinarello.Argon utaml. Patiesībā visi lielie brendi ražo foršus ričukus ( mani nošokēja Focus CX Mares,cik labs ) bet daži ir vnk izcili.

Pērkot ričuku,Hugo apskaties sizing guide,visiem ražotājiem ir tabulas netā. Vai uzraksti auguma cm. ieteiksim daudzmaz pareizu rāmja izmēru!
Disku bremzes Tev nevajag,arī v brake savu paveiks,vieglāk apkopjami/regulējami,nemaz ne sliktāki.
Neviens nav minējis,bet ikdienas veļļukam vajag pilnos dubļusargus. Mana izvēle bija sks longboard,šķiet 32 eiro,plastmasas,viegli, piesedz 99,99% drazas!!! Protams,vienmēr atradīsi dzelziniekus,5x smagākus,kurus pie tam nāksies krietni modificēt.


Frīdi,es nesaprotu tavu modi skaitīt svešu naudu un uzstiept savu pārliecību,taču Tev noteikti paliks vieglāk uzzinot,ka mans karbona Bianchi maksāja tikai 2ar komā reizes dārgāk par Tavu riteni, ir nodrāzts un apskrāpēts, 80% grupseta ceļo jau uz 3 rāmi (atvainojos,ka Veloflex Master riepas izmaksāja 70eur komplekts un lateksa kameras vēl 11,mani attaisno tikai 30% atlaide! Un ko gan Frīdis teiktu par kontaktpedāļiem,karbona čībām,velodrēbēm un 1200km mēnesī.... )CX nebija pat divreiz dārgāks un pirmais ričuks,kuru joprojām šad tad padzenāju ir 80 eur monstrs. Ceru,ka tagad Frīdis vairāk neknābs,esmu savs džeks,kapeikas pisējs.
Vai nu Pasaulslavenais Marokas Izbraukātājs,Vislabāk Visu Zinošais Nabaga Pensis ir apmierināts?
PS Versatile,ko saki par kopīgiem 70-120km kaut kad,mierīgi 22-27km/h,atkarībā no reljefa un vēja? Varbūt vēl kādam interese?
avatar
Publicēts: 29.04.17 00:30
 citēt
Nilss, man maxxis crossmarkus ar kaut kadiem kojakiem prasās aizvietot, citādi - labprāt!
avatar
Publicēts: 29.04.17 00:31
 citēt
Tu Nils brauc fizkultūriešu pussportistu grupā - veloknipsētājuem tuvāka ir veselības grupa - neonīds labprāt nokapātu 70km 26-32km/h, bet es dotu priekšroku 22-28km/h 60-100km ar pieturām knipsēšanai ik pa 5-8km. Ja braucu, tad man nepatīk virs 25km gabali, ja bildēju, tad stāties varu arī pēc 3 vai 5km.

Rihards brauc vēl lēnāk un vēl biežāk stājas un domāju, ka tas (viņam) ir pareizi.
avatar
Publicēts: 29.04.17 09:06 labots
 citēt
Maris:Tu Nils brauc fizkultūriešu pussportistu grupā - veloknipsētājuem tuvāka ir veselības grupa - neonīds labprāt nokapātu 70km 26-32km/h, bet es dotu priekšroku 22-28km/h 60-100km ar pieturām knipsēšanai ik pa 5-8km. Ja braucu, tad man nepatīk virs 25km gabali, ja bildēju, tad stāties varu arī pēc 3 vai 5km.

Rihards brauc vēl lēnāk un vēl biežāk stājas un domāju, ka tas (viņam) ir pareizi.


Neee, es precīzāk strukturēju treniņus :) vai nu garais, lēnais ar minēto avg un vidējo pulsu līdz 140, vai arī intervāli tuvu max - labākais klucis līdz šim sanāca 5 km nomaukt ar avg 45 km/h. Nu aizmotorā ir vilkts starp 50/60, bet tas cits stāsts, tāpat kā grupas braucieni, kur tevis minēto avg mierīgi var turēt arī 150km un sprinti.
Versatile, uz tiem 22-24 jau tāpat mierīgi paripināsies, jeb ne tomēr ?
Maršruti varētu būt...
Klasiskais vienībnieka aplis, tiekamies uz Garkalnes ceļa.
2 Hesu tūre - loks Ķegums-Salaspils Hes
Ikšķile-Tīnūži-Glāžšķūnis-Ķegums ( tur saldajā kāpiens ar 8% caurmēra gradientu un var nogriežoties atrast 11-12% uz pārdesmit m ) Ogre.
Kā jau teicu - braucam mierīgi, pa vidu var paņemt pauzi ( Siguldnieks + kafūzis vispār ideāls salikums :) )

PS knipsētbraukšanai ričuku kaut kā nevelk lietot, peizāžas ir saldais garajos treniņos - vismaz var izbaudīt !
Visiem iesaku Suntaži -Ēgļi vai Sigulda-Suntaži-Ērgļi rudenī. Skaistākais brauciens, kādu var izdomāt.
PPS veltījums Frīdim - lūk lētākais plastmasas ričuks, ko uz sitiena atradu, krietnai daļai telefons izmaksāja tikpat, vai vairāk www.ss.lv... protams, var būt sists/līmēts, taču ja labi līmēts, tad brauksi to nekad neuzzinot.
Variants B www.aliexpress.com...
Variants nr 3 www.xc.lv... vispār ekselents, ja esi no 185 cm uz augšu, atliek piemest taisno stūri, ar ratiem maza ķīmija, bet kopā sanāktu ap 300-350 ekselents karbona ikdiennieks
avatar
Publicēts: 29.04.17 10:30
 citēt
njā, pa 500 e velo pirkt
bet paziņa piedalās sacensībās reāli, viņai ir velo komplektācija pa 2000 euro
var atļauties, strādā mūsu bruņotajos spēkos, tur naudu iegrūž daudz tagad
avatar
Publicēts: 29.04.17 11:51
 citēt
Gribi pateikt, ka bruņotie spēki grūž naudu darbinieku riteņos?
avatar
Publicēts: 29.04.17 12:00 labots
 citēt
Schneider:Gribi pateikt, ka bruņotie spēki grūž naudu darbinieku riteņos?


Labi,ka ne spieķos un lodžijās :face-smile:
avatar
Publicēts: 30.04.17 08:22 labots
 citēt
Sorry par lieku mutes palaišanu aizvakar- tiešām gadījās bik vairāk iešņabot- pārcentos, saaukstēšanos ar groku (sākumā) dakterējot! :face-wink:

Bet, pat tagad, skaidrā prātā pārlasot, nekur nemanīju savu izteiktu mēģinājumu skaitīt svešu naudu un uzspiest kādam savu pārliecību- es tikai izteicu savus uzskatus par tehnikas price/perfomance variācijām no "mazbudžeta grupas" pārstāvju viedokļa.
Neesmu dižs velo speciālists un tādēļ mans viedoklis var būt gana nekorekts, taču, palasot velo forumus, nereti rodas iespaids, ka tur pārāk liela nozīme tiek pievērsta vellapēda dārgo sastāvdaļu un to ražotāju sīkam uzskaitījumam- dažs labs sludinājums aizņem veselu lapaspusi- krietni vairāk nekā daža lepna auto pārdošanas gadījienā.:face-wink:

Par dažiem ne visai veiksmīgajiem jociņiem arī atvainojos- ko gan citu var sagaidīt no ex-menta... :face-grin:

Kaučkāds Marokas brauciena reports būs, bet pagaidām kavējas monitora trūkuma dēļ- savu veco Philips apskādēju, neuzmanīgi transportējot uz datorservisu, bet tā vietā pasūtītais "dellis" SE2717H tuvākajās dienās tiks izpirkts no bodes un pieštepselēts vietā.
Pagaidām iztieku ar aizvietotāju- 32" TV, bet tas tomēr nerāda tik labi, kā monitors...:face-wink:
avatar
Publicēts: 30.04.17 08:52
 citēt
Friidi-zajeb....l Tavs mūžīgais mazbudžets!!!!!!!!!!!!!!!!!Nav taču visi kā Tu.Cilvēkiem ir gan nauda,gan saprašana kā viņu tērēt.Ko vari katrā tēmā līst ar savu price/perfomance.:anger::anger::anger:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):