forum.gif
Riteņi un vasara
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Riteņi un vasara
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.06.18 23:12
 citēt
Vēl pieturas labi klimatiskie apstākļi velo draugiem :)
Ko vietējie velo draugi domā par tādu aksesuāru kā velo kaska,
optimālākais fiskultūrieša variants, mok kādi izprovēti un pārbaudīti varianti?
avatar
Publicēts: 09.06.18 01:16
 citēt
Visi brauc bez ķiverēm? vai kā?
avatar
Publicēts: 09.06.18 13:55
 citēt
Hugo:Vēl pieturas labi klimatiskie apstākļi velo draugiem :)
Ko vietējie velo draugi domā par tādu aksesuāru kā velo kaska,
optimālākais fiskultūrieša variants, mok kādi izprovēti un pārbaudīti varianti?


Man ir Uvex. Tāds smuks pilsētas pods, kura cietību es nevēlos pārbaudīt, tādēļ svarīgāk par kasku, manuprāt, ir košas drēbes un veselais saprāts :)
avatar
Publicēts: 09.06.18 21:59
 citēt
ir sanāci apmest kūleni uz 2 sieviešu vadīta BMW kapota, kas izbrauca no sētas ātrumā, es ari braucu ātrumā
saliecu dakšu priekšejo
avatar
Publicēts: 13.06.18 15:57
 citēt
Bzh:
Hugo:Vēl pieturas labi klimatiskie apstākļi velo draugiem :)
Ko vietējie velo draugi domā par tādu aksesuāru kā velo kaska,
optimālākais fiskultūrieša variants, mok kādi izprovēti un pārbaudīti varianti?


Man ir Uvex. Tāds smuks pilsētas pods, kura cietību es nevēlos pārbaudīt, tādēļ svarīgāk par kasku, manuprāt, ir košas drēbes un veselais saprāts :)

Uvex labs zīmols, es te vairāk domāju par slēgtā tipa vai atvērtajām kaskām... ērtāk jau atvērtās, bet biku māc šaubas par to efektivitāti, a, ja nu, kas...
avatar
Publicēts: 14.06.18 07:46
 citēt
lodzija:ir sanāci apmest kūleni uz 2 sieviešu vadīta BMW kapota, kas izbrauca no sētas ātrumā, es ari braucu ātrumā
saliecu dakšu priekšejo


kā var divi cilvēki vienlaicīgi vadīt vienu auto?
uztesi mācībniekam?
avatar
Publicēts: 14.06.18 08:38
 citēt
ar veļiku vēl jāuzmanās no dēļotajiem, skrituļotajiem - un dāmām ar velo - tur nav zināms, kāds viņām būs funktieris:face-grin:
avatar
Publicēts: 14.06.18 09:35
 citēt
Hugo:
Bzh:
Man ir Uvex. Tāds smuks pilsētas pods, kura cietību es nevēlos pārbaudīt, tādēļ svarīgāk par kasku, manuprāt, ir košas drēbes un veselais saprāts :)

Uvex labs zīmols, es te vairāk domāju par slēgtā tipa vai atvērtajām kaskām... ērtāk jau atvērtās, bet biku māc šaubas par to efektivitāti, a, ja nu, kas...


Ko Tu esi paredzējis ar velo darīt? Ja triki, downill, bmx u.c., kur brauc īsu laiku, bet ir milzīgs nokrišanas risks, slēgtā ķivere ir ok. Ja mierīga izbraukšana pa pilsētu, tad velobraukšanai paredzētais pods kalpos labi. Kā jau iepriekš teicu - ķiveres pārbaudi vajadzētu atstāt citiem, braucot droši, pamanāmi un pārdomāti :)

P.S. Nebrīnos, ka visādas lodžijas satiekas ar tantēm ar BMW. Pa ietvi (arī Brīvības ielas veloceliņu) ir jābrauc ātrumā, kurā var momentā apstāties. Tur ir parāk daudz suņu, kaķu, bērnu, trolejbusu pasažieru u.c. potenciālo šķēršļu.
avatar
Publicēts: 14.06.18 09:58 labots
 citēt
Bzh:
P.S. Nebrīnos, ka visādas lodžijas satiekas ar tantēm ar BMW.


Vai arī lodžija brauc smagā alkoriebumā, je reiz redz divas dāmas pie viena bembja stūres... :grimace:
avatar
Publicēts: 14.06.18 12:42
 citēt
palaidniex:
Vai arī lodžija brauc smagā alkoriebumā, je reiz redz divas dāmas pie viena bembja stūres... :grimace:


tās visdrīzāk pamuļķa slapjās fantāzijas, prelūdija uz kapota, turpinājums slimnīcā ar abām dāmām + medmāsiņa :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.06.18 15:00 labots
 citēt
kā Ostaps Benders - tiku cauri ar vieglām izbailēm
dakšu gan velo vajdzēja nomainīt, tā kādi 7 ls maksāja, tālajā 2005 gadā
vel bija vienkāŗš, bez amortiņiem, pirkts lombarda pa 35 ls, čehu, aizmugures zobarti gāja 5 gadus
pēc 10 gadu kalpošanas - tika pardots paziņai pa 20 euro
avatar
Publicēts: 22.06.18 17:09 labots
 citēt
Hugo:Vēl pieturas labi klimatiskie apstākļi velo draugiem :)
Ko vietējie velo draugi domā par tādu aksesuāru kā velo kaska,
optimālākais fiskultūrieša variants, mok kādi izprovēti un pārbaudīti varianti?


Ja normāli brauc - obligāti! Es 2x esmu testējis kasku. 1x uz apm. 20km/h noķīlējās rats un es ar galvu pārreiz iebraucu bordā,otrreiz pidars-pensionārs nogrieza ceļu krustojumā un es ap 30 km/h iefisu kapotā no kura smuki izlīmējos uz ceļa. Abos gadījumos viegla smadzeņu trīce. Bez? Nuu gan jau ka reanimācija.....
Abas bija labas,standarta velo kaskas.
Starp citu - pēc kreša tās jāmaina obligāti,pat ja izskatās ideāli.
Var būt mikroplaisas un nekāda drošība.
Ja brauc ļoti maz un ļoti prātīgi var bez.
Kasku pērkam normālā velo bodē,regulējamu un siksnai jābūt tā saviktai,ka pāri zodam neiet.
Krāsu iesaku elektrozaļu,indīgi oranžu utaml tādas labi redz pat pustumsā.
Budžets vēlams ap 40 eiro,apmēram tik maksās normāla sākumgala ķivere.
Brends nav svarīgs bet lētu sūdu es nepirktu. Ja citādi nekā,tad pat lēts sūds labāk nekā nekas.
Aukstākā laikā zem kaskas var pavilkt vindstopera cepurīti un braukt ar komfortu pat mīnus grādos. Tiesa tad vēlams kaskas čehols,jo mīnusos ventilācija rada diezgan briesmīgas sajūtas. Es ziemai nopirku aero kasku ar ļoti mazām ventilācijas atverēm un tupa aizlīmēju ar skoču.
Pie mīnus 20 bija ok.
Zinu gadījumu,kad vīrs ap 50 nositās piemājas mežā,pārsimts m. no mājas. Uz takas bija uzlikts pamatīgs akmens :(
Pašlaik nav aktuāli,bet kad tumšāks liekam sarkanu lampeli aizmugurē,baltu priekšā. Aļiexpresī čaiņiki tirgo ļoti feinas,usb lādejamas,pa piečuku. Noteikti iepērciet laikus.
PS ja jums nogriež ceļu un krešs neizbēgams tad tēmējam kapotā,neprovējam ar galvu pa priekšu lidot auto sānā.
avatar
Publicēts: 23.06.18 15:30
 citēt
Paldies NilsS par izvērstu komentu kasku lietā!
avatar
Publicēts: 20.05.21 08:39
 citēt
Atkal jauna velosezona, kā ar panākumiem?
Vai nav jāmaina aparāti?
avatar
Publicēts: 20.05.21 08:51
 citēt
Sen jau jāmaina,bet cenas aparātiem tagad nav draudzīgas
avatar
Publicēts: 20.05.21 13:00
 citēt
Es ar savu 2012. gadā pirkto Merida braucu un nezinu bēdu, pat domas nav pirkt ko jaunu :face-smile:
avatar
Publicēts: 20.05.21 21:33
 citēt
Visam savs laiks, kārtīgi braucot veidojas kārtīgs nodilums :)
avatar
Publicēts: 20.05.21 21:45
 citēt
Jolan2:Sen jau jāmaina,bet cenas aparātiem tagad nav draudzīgas

Njā, paskatīju un rādās, ka sarucis arī piedāvājums ne tik cenas uzlēkušas :|
TREK ejošie modeļi maz atrodami, tas uz ko metu acis vipār pazudis.
avatar
Publicēts: 21.05.21 11:59
 citēt
Ziemā lombardā nopirku pa 140 euro Vācijas jaunu velo, kas ELKOR 400 euro maksājis, ar disku bremzem°
mans ASV KHS velo - 1)ASV spieķu izmērs 2)Priekšā bremzes kloķim atpakaļgaitas atspere nolūza
un vēl daži sīkumi

Sakarā ar KOVID velo rezerves daļu cenas augušas 4-5 reizes , un daži veikali, servis daļas pat netirgo , tikai ja remontē pie viņiem, esot švakas piegādes , plus tauta kā 2008 gada krīze - uz VELO PĀRKĀPJ MASVEIDĀ :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.05.21 18:23
 citēt
Labs laiks izbraucieniem ar riteni :) ne pa aukstu, ne karstu, VO!
avatar
Publicēts: 29.05.21 19:42 labots
 citēt
Vakar pārdūru aizmugures kameru - jaunajam velo
Šodien pamatīhi upgreidojos - JAUNA kamera, mazā velo aptieka, jauns zvans normāls, rūpnīcas zvanam mēlīte nolūza, jaunas RUČKAS no biezās gumijas, lai rokām mazāka slodze :face-glasses: Kopā 10 euro, daļa bija ar atlaidēm, kamera 4 euro aptieciņā2, ručkas 3, - 50% un velo zvans 1,5 ari 50%
avatar
Publicēts: 10.06.21 17:20
 citēt
avatar
Publicēts: 08.05.22 15:47
 citēt
2022 velosezona rit pilnā sparā,
kā ar aparātiem un panākumiem?

Varbūt kādam ieinteresēs vienriteņa opcija ;)
youtu.be...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):