forum.gif
Kursi analoga fotografija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Kursi analoga fotografija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 16.09.17 11:33 labots
 citēt
Citagaisma:
Ar m/b fotgrāfiju un bilžu druku nodarbojas vai nu ģēniji vai arī ideoti, ja neskaita tos, kuri cenšas uz viņiem nopelnīt kādu naudīnu.:-)

neuzskatu sevi nedz par ģēniju, nedz par idiotu, nedz pelnu naudu uz tādiem, bet man vienkārši patīk mehāniskās filmu kameras un man patīk ķimerēties ar ķīmiju un novest bildi no sākuma līdz beigām ar paša rociņām izlaižot datoru :)
par idiotiem es vairāk uzskatu tos, kuri ik pēc diviem gadiem, mārketinga dzīti, maina savus eosus un aifonus.
Friidis:
P.S. Vilcān- es tā saprotu, ka esi principiāli pret visu..:face-grin:
Varbūt uzskatāmi motivēsi?

pilnīgi pretēji - es esmu maksimāli par. ja cilvēks grib mācīties analogo fotogrāfiju - aiziet, dari to! ja cilvēks grib mācīties apieties ar lightroom vai jaunākajām video tehnoloģijām - droši, dari to! tādēļ vien, ka man digitālā fotogrāfija liekas garlaicīga, es viņam neteikšu, ka to nevajag darīt.
avatar
Publicēts: 16.09.17 11:40
 citēt
Vilcān- saku no stagnāta pieredzes- tas pāries. ja netici- nāc pie manis skolās- piespiedīšu izkopēt 500 izbēgušu razbainieku bildes un skriesi atkal meklēt savu veco digigrāfui
Kad jūs, jaunie gurķi, vienreiz sapratīsiet- bilde nenāk no tehnoloģojām, bilde nāk no dvēseles un smadzenēm. Varbūt tādēļ tik tukša galerija (arī manējā)...
avatar
Publicēts: 16.09.17 11:44
 citēt
Friidis:Citātākā gaisma- piedod, bet es pret Tevi vienmēr esmu ļoti skeptisks- tas. ko dioezgan iedomīgi Tu rādi, kā IR mākslu, ir parādāms daudz tīkamāk, saprotamāks- "parastām acīm". Neņem ļaunā- es joprojām naivi meklēju šedevrus Tavās IR bildēs, bet neatrodu.
Bet es esmu vecs un dumš- man daudzi var oponēt.
Tikai nejauciet mākslu ar tehnoloģijām!
Es esmu gan par vienām, gan otrām..:face-grin:
P.S.Penža skats- mani patiesi iejūsmo mūsdienu fotoģēniju darbi.
Pofig iformācija, galvenais- M~XLA
Bet man to nesaprast- laiks kastē...


1. Frīdi, bet es tokš sen vairs neko te nerādu.;-)
2. Es ar mākslu neaizraujos, jo tas tāds modīgs termins, kurš neko nenozīmē.
3. Tu vari meklēt šedevrus, Tu tos vari arī nemeklēt, starpības nekādas, jo ne tu to pircējs, ne vērtētājs, atvaino, bet Tu ne spēj noformulēt, kas ar šedevrs, ne to saskatīt. ..un tas pie tā, ka man tik tiešām nav šedevrālu bilžu.
4. Tam, ka esi vecs un dumš, manuprāt neviens neoponē, bet ne jau vientuļš šajās kvalitātēs.;-)
avatar
Publicēts: 16.09.17 11:44
 citēt
Bljadz!!!! Puikas- kāda šķirba- analoga vai digitāla?
Ja nav smadzeņu, šedevru nebūs ne vienā , ne otrā .:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.09.17 11:46
 citēt
Vylcans:man vienkārši patīk mehāniskās filmu kameras un man patīk ķimerēties ar ķīmiju un novest bildi no sākuma līdz beigām ar paša rociņām izlaižot datoru :)


Par to arī cepums. ..un dikti liels. ..un cerība, ka tomēr kļūsi par ģēniju.;-)
avatar
Publicēts: 16.09.17 11:48
 citēt
Friidis:Vilcān- saku no stagnāta pieredzes- tas pāries. ja netici- nāc pie manis skolās- piespiedīšu izkopēt 500 izbēgušu razbainieku bildes un skriesi atkal meklēt savu veco digigrāfui
Kad jūs, jaunie gurķi, vienreiz sapratīsiet- bilde nenāk no tehnoloģojām, bilde nāk no dvēseles un smadzenēm. Varbūt tādēļ tik tukša galerija (arī manējā)...

es, protams, priecājos, ka tu mani tik cēli sauc par jauno gurķi un uzskati, ka esmu kaut kāds digitālās pasaules pārbēdzējs, bet lieta tāda, ka es sāku apzināti attīstīt melnbaltās filmas un kopēt bildes pirms kaut kādiem gadiem septiņpadsmit, kad visi fotografēja uz filmu ziepīšiem, savukārt digitālās tehnoloģijas vēl bija kaut kur tikai savos aizmetņos. tā ka, ja man pa 17 gadiem filma nav apnikusi, tad, lai arī cik ļoti man gribētos tev ticēt, es tomēr pieņemšu, ka tā ir mana apzināta izvēle, ne mirkļa vājums.
un tagad nedaudz pārfrazējot - kad jūs, vecie stagnāti, vienreiz sapratīsiet - katrs pats izvēlas, ar ko viņam fotografēt, un jūsu viedoklis, ja tas ir absolūti neelastīgs, ir visvērtīgākais tad, kad tiek paturēts pie sevis.
avatar
Publicēts: 16.09.17 11:49 labots
 citēt
Friidis:Bljadz!!!! Puikas- kāda šķirba- analoga vai digitāla?
Ja nav smadzeņu, šedevru nebūs ne vienā , ne otrā .:face-grin:


Mūsdienās analogā veidā šedevrus dabūt gatavus ir stipri grūtāk, nekā digitālajā. (Tad kad sapratīsi, kādi darbi kļūst par šedevriem, tad arī sapratīsi, kāpēc tā.)
avatar
Publicēts: 16.09.17 11:56 labots
 citēt
Nesaprotu, par ko cepiens. Piekrītu Vilcānam. Bija venkāršs jautājums uz ko bija vienkārši atbildēt, ko daži arī izdarīja. Jautājums par lietderību un pareizību nebija. Katrs tak var darīt ko un kā grib, pavadīt brīvo laiku kā grib, tērēt savu naudu cik un kā grib. Kādēļ gudri jādirš un jāmēģina citam ieskaidrot, kāds hobijs un tieši kādā veidā realizēts ir pareiz vai nepareizs, un kas ir vērts un kas nav, ja jautājuma tāda nebij. Un pēc palīdzībs tie teksti ar neizskatās, jo izteikti ar tādu pārākuma sajūtu, ka maz neliekas.
avatar
Publicēts: 16.09.17 11:57
 citēt
Paklau, jaunais, kareivīgais" revolucionār!" Vai Tu tiešām nesaproti, ka eksistē paaudžu pieredze. Filmas laiki ir izbeigušies- ja nav īpaša fotogrāfa talanta, neviens muļķis nespēs (un nevarēs) aizvietot patiesus šedevrus ar svešu onku tīstītiem snapšotiem.
Ja iebilsti- lūgtum vismaz pāris pamatotu iebildumu
avatar
Publicēts: 16.09.17 12:00
 citēt
Friidis:Paklau, jaunais, kareivīgais" revolucionār!" Vai Tu tiešām nesaproti, ka eksistē paaudžu pieredze. Filmas laiki ir izbeigušies- ja nav īpaša fotogrāfa talanta, neviens muļķis nespēs (un nevarēs) aizvietot patiesus šedevrus ar svešu onku tīstītiem snapšotiem.
Ja iebilsti- lūgtum vismaz pāris pamatotu iebildumu


Nu un ka nevarēs, bet tā ir paša cilvēka darīšana ko, kā un kāpēc viņš dara.
avatar
Publicēts: 16.09.17 12:03
 citēt
Citagaisma:Tad kad sapratīsi, kādi darbi kļūst par šedevriem, tad arī sapratīsi, kāpēc tā.)


Andri, izbeidz takš blamēties...:)
Es centos sameklēt tos brīnumus Tavos IF šedevros :face-wink: Neņem ļaunā- nav mana prastā penža gaume..

P,S, Varbūt kādreiz pamācīsi- kā to jādara?
avatar
Publicēts: 16.09.17 12:03
 citēt
Friidis:Paklau, jaunais, kareivīgais" revolucionār!" Vai Tu tiešām nesaproti, ka eksistē paaudžu pieredze. Filmas laiki ir izbeigušies- ja nav īpaša fotogrāfa talanta, neviens muļķis nespēs (un nevarēs) aizvietot patiesus šedevrus ar svešu onku tīstītiem snapšotiem.
ja iebilsti- lūgtum vismaz pāris pamatotu iebildumu

piekrītu, ka eksistē paaudžu pieredzes - labas un sliktas.
filmas laiki ir beigušies - nepiekrītu. filmas laiki ir beigušies, kā masveida produktam - kāzās, medijos, reklāmās tās neizmantos - piekrītu, bet ir daudzas jomas, kurās filma iet uz urrā. iesaku papētīt tirgus tendences - tas nav no pirksta izzīsts apgalvojums.
ja nav īpaša talanta - piekrītu, formātam nav nekādas saistības ar bildes saturu.
es saprotu, ka tev ir bijusi kaut kāda profesionāla saistība ar bilžu kopēšanām, kur regulāri bija jākopē 500 razbainieku portreti un tas tev ir radījis neatgriezenisku traumu uz atlikušo mūžu un tu nevēlies vairs ar filmu saistīties, bet to, kādēļ tu ar putām uz lūpām mēģini pārliecināt citus, balstoties uz savu traumatisko pieredzi, es gan nesaprotu. man analogā fotogrāfija ir tīrākais plezīrs un ļauj tam tā arī būt bez visādu revolucionāru piesaukšanas.
avatar
Publicēts: 16.09.17 12:05
 citēt
Palīdzēšu jebkuram (50 g. pieredze) šedevrus nesolu :face-grin:
avatar
Publicēts: 16.09.17 12:09
 citēt
Vilcān, a bez pārspīlētām emocijām- ko Tu reāli vari pretstatīt reāliem fotogrāfiuem?
Tikai savus "pontus"?
avatar
Publicēts: 16.09.17 12:11
 citēt
Friidis:
Citagaisma:Tad kad sapratīsi, kādi darbi kļūst par šedevriem, tad arī sapratīsi, kāpēc tā.)


Andri, izbeidz takš blamēties...:)
Es centos sameklēt tos brīnumus Tavos IF šedevros :face-wink: Neņem ļaunā- nav mana prastā penža gaume..

P,S, Varbūt kādreiz pamācīsi- kā to jādara?


Dīvains Tu cilvēks. Tu apgalvo, ka man nav šedevru, es arī to pašu apgalvoju, kurš tad blamējas?;-0

p.s. Tavā vecumā, ja pats nemācies, tad nav jēgas mācīt. ..par brīvu.;-)
avatar
Publicēts: 16.09.17 12:13 labots
 citēt
Friidis:Vilcān, a bez pārspīlētām emocijām- ko Tu reāli vari pretstatīt reāliem fotogrāfiuem?
Tikai savus "pontus"?


Reāli fotogrāfi drīz beigsies kā suga, un paliks tikai tā saucamie "fotomākslinieki". Tā tas bija, ir un būs ar jebkuru attēla atveidošanas amatu. Tad kad tas lietišķajā plāksnē tiek izkonkurēts no jaunākas tehnoloģijas nesējiem.
avatar
Publicēts: 16.09.17 12:14
 citēt
Friidis:Vilcān, a bez pārspīlētām emocijām- ko Tu reāli vari pretstatīt reāliem fotogrāfiuem?
Tikai savus "pontus"?

uzdod konkrētu jautājumu, savādāk es nespēju tevi saprast.
es nepiedalos nekādās sacensībās nedz ar māksliniekiem fotogrāfiem, nedz ar profesionāliem fotogrāfiem - mierīgi bildēju uz filmas, reizēm kaut ko publicēju, iepriecinu skatītājus.
vienkārši tad, kad kāds sāk apgalvot, ka formāts, kurš nebūt nav miris, ir miris un nekādā gadījumā tam nevajag pievērsties, es iebilstu.
avatar
Publicēts: 16.09.17 12:24
 citēt
Vylcans:
Friidis:Vilcān, a bez pārspīlētām emocijām- ko Tu reāli vari pretstatīt reāliem fotogrāfiuem?
Tikai savus "pontus"?

uzdod konkrētu jautājumu, savādāk es nespēju tevi saprast.
es nepiedalos nekādās sacensībās nedz ar māksliniekiem fotogrāfiem, nedz ar profesionāliem fotogrāfiem - mierīgi bildēju uz filmas, reizēm kaut ko publicēju, iepriecinu skatītājus.
vienkārši tad, kad kāds sāk apgalvot, ka formāts, kurš nebūt nav miris, ir miris un nekādā gadījumā tam nevajag pievērsties, es iebilstu.


Man Tavu jaunību...:face-wink::face-grin:
avatar
Publicēts: 16.09.17 12:25
 citēt
Friidis:
Vylcans: uzdod konkrētu jautājumu, savādāk es nespēju tevi saprast.
es nepiedalos nekādās sacensībās nedz ar māksliniekiem fotogrāfiem, nedz ar profesionāliem fotogrāfiem - mierīgi bildēju uz filmas, reizēm kaut ko publicēju, iepriecinu skatītājus.
vienkārši tad, kad kāds sāk apgalvot, ka formāts, kurš nebūt nav miris, ir miris un nekādā gadījumā tam nevajag pievērsties, es iebilstu.


Man Tavu jaunību...:face-wink::face-grin:

tā arī nesapratu, ko tu vēlējies no manis noskaidrot...
avatar
Publicēts: 16.09.17 13:28
 citēt
Šķiet visā bijušajā Padomju savienībā ir izplatīti tēli "izbijuši laboranti", kas akli ienīst visu kas saistits ar analogo fotogrāfiju.
avatar
Publicēts: 16.09.17 13:29
 citēt
Frīdi, uz manu bezspoguļu nesaprašanu tu pateici, ka esmu sadzēries šmakovku, bet tagad pats esi vēl agresīvāks pret cita veida hobiju, kuram ir tādas pašas tiesības uz pastāvēšanu kā ceļojumu bildēm ar Sony Nex.
Laikam pēc maiņas būsi atpogājis kādas grapas pudelīti no pēdējā Itālijas brauciena. :face-wink:
avatar
Publicēts: 16.09.17 13:48
 citēt
60uz5komats6:Šķiet visā bijušajā Padomju savienībā ir izplatīti tēli "izbijuši laboranti", kas akli ienīst visu kas saistits ar analogo fotogrāfiju.

skaisti teikts
avatar
Publicēts: 16.09.17 15:24
 citēt
Frīdi, nesatraucies! Gunča jau tikai jokojas. Analogais ir miris un NEKAD augšā necelsies. Tā pat kā spogulenes pārdzīvo pēdējo savas eksistences stadiju. Nāk jaunas tehnoloģijas ar jaunu tehniku un viss laboratorijās ir jau sagatavots jaunajam.

Visa tā saucamā māksla ir virzīta uz peļņas gūšanu. Tiklīdz fotografēšana ir kļuvusi vienkārši pieejama masām, nekādas "mākslas" vairs nav. Tagad dažu arhajiskās vēlmes senās fotogrāfijas tehnoloģiju izmēģināšanā, varētu pielīdzināt mēģinājumiem akmens laikmeta manierē ar krītiņiem zīmēt portretus uz klintīm

Protams, šīs tēmas līkloči ir interesanti un pamācoši. Tomēr mans uzskats ir, ja jau kāds grib apgūt vecas tehnoloģijas, tad vajag arī PAŠAM urbties visam cauri bez citu palīdzības. Tad varēs izprast lietas būtību. Jau pašā sākumā jābūt skaidram, kādā analogās fotogrāfijas virzienā censonis grib darboties, tad internetā pētīt veco meistaru tehnoloģijas un mēģināt tādā stilā.

Diez vai ir nopietni, meklēt kursus, kas kādu padarīs par meistaru. Tas tāpat, kā meklēt fotoaparātu ar "šedevr" pogu. Bet nu lai censonim veicas!!!:face-smile:
avatar
Publicēts: 16.09.17 15:57
 citēt
savukārt tie, kas glezno ar krāsām uz auduma, nevis uz planšetes ilustratorā, vispār ir aizvēsturiski dinozauri.
kādēļ nevar pieņemt, ka abi procesi var pastāvēt līdzās - ka tiem nav jābūt secīgiem, kur vienam jāizmirst, lai otrs varētu eksistēt.
eiropieši un amerikāņi taču to spēj, kaut amerikāņi ir cēlušies no eiropiešiem.
avatar
Publicēts: 16.09.17 16:11
 citēt
...kad regulāri lieto digitālo, pienāk diena kad tomēr gribās pabildēt uz filmas... tas protams nav bieži, bet 1reiz mēnesī savam priekam šo to uzknipsēju... kaut kas tajā tomēr aizķer, ar visu to, ka šī ēra jau labu laiku beigusies, un ar to pastāvīgi reti kurš tagad nodarbojās..
avatar
Publicēts: 16.09.17 16:54
 citēt
Vilcāna kungs, nepārspīlē! Katrs process pastāv līdzās savu, noteiktu laiku. Kad tas laiks ir pagājis, tad nekādas reanimācijas nepalīdz, lai kā kāds censtos. Klasiskā glezniecība vēl kādu laiku pastāvēs kā nozare, jo blakus ir vecmeistaru gleznas, kas uztur tonusu. Bet jau tagad eksistē programmas un tehniskās ierīces, kas gleznošanas procesu veic labāk par cilvēku-bioRobotu. Jau dzirdu tavus iebildumus: kur ta paliek dvēsele, individuālais skatījums, vēstījums u.t.t. Viss ir iekš vērtību maiņas procesā. Katrā laikmetā ir savas vērtību skālas un tās var ievērojami atšķirties

Tā pat ir ar fotogrāfiju. Jūs visi esiet JAU AIZMIRSUŠI, ka digitālajā fotoaparātā jebkuru uzņemto sižetu veido DATORS, par izejas datiem ņemot objektīva attēloto uz matricas. Pa lielam cilvēkam vairs ir tikai aparāta turētāja un pogas nospiedēja funkcijas.

Tāpēc nav brīnums, ja kādam gribas visu darīt pašam. Bet līdz ar to arvien skaudrāk vari apjaust, cik mazs un melns esi! Pie tam bez iespējām kaut ko mainīt. Tā kā ejam vien savu ceļu, kā Mācītājkungs teiktu: ko dievs ir nospraudis...!!!:face-smile:
avatar
Publicēts: 16.09.17 17:15
 citēt
pa lielām šaibām piekrītu - katrs process kādreiz nomirst. pārsvarā gan tie ir procesi, kuri prasa augstāku tehnoloģisku attīstību. pēc 100 gadiem neviens nespēs mājās reanimēt DSLR. slapjo kolodiju - varēs. būs grūti pacelt no nulles 3D printeri, bet paņemt rokās kaltu - bez problēmām.
es tik par to, ka dažs labs te mēģina apbērēt to, kas vēl tīri labi elpo.
avatar
Publicēts: 16.09.17 17:53 labots
 citēt
Ohh taisiju šodien atlasi , izradas kopš iepriekšējās tūres uzkrajušies 37 negatīvi 8x10 no kuriem gribētos kontaktus 8x10 uz paīra nospiest ):) Sikajiem vel sezona nav sakusies , ka lidz kontaktiem tikts , būs vien pašam jaspiež.
avatar
Publicēts: 16.09.17 18:01
 citēt
Bet es, ļurba gatavais, nopirku biļetes uz analogu Gulbju ezeru Operā, tam aiziet nauda par biļetēm un benzīnu, ceļā pavadīšu 2x ilgāk kā pašas izrādes garums, kaut arī mierīgi varētu to noskatīties Jūtubē. :amazing:
avatar
Publicēts: 16.09.17 18:34
 citēt
Hahaha :):)
avatar
Publicēts: 16.09.17 18:36
 citēt
Šnaider, nepārdzīvo tā! Priecājie, ka vēl vari skatīt dzīvus un skaistus biorobotus, kuri estētiski grozās pa skatuvi. Daud sliktāk būtu vērot mehaniskos rototus un vēl sliktāk blenzt hologrammā, kur tu pat nevarētu ticami noteikt šķietami redzamo uz skatuves. Tad jau tiešām labāk Jūtubē. It sevišķi, ja tev būtu kādas desmitās paaudzes ekrāns... Ha!:face-glasses:
avatar
Publicēts: 16.09.17 18:50
 citēt
nu, ja reiz, tad reiz :)
avatar
Publicēts: 16.09.17 21:26 labots
 citēt
Schneider:Bet es, ļurba gatavais, nopirku biļetes uz analogu Gulbju ezeru Operā, tam aiziet nauda par biļetēm un benzīnu, ceļā pavadīšu 2x ilgāk kā pašas izrādes garums, kaut arī mierīgi varētu to noskatīties Jūtubē. :amazing:


Dikti lielu piedošan' visiem melnbaltiem un citādiem māksliniekiem ar lielu PVN!!!!:face-crying:
No rīta atbraucu no kreņķīgas dežūras un pret kreņķiem un miegam ieņēmu visu to zālīti no bāriņa un bik pa daudz uzvilkos.. :face-grin:

Mākslinieks arī ar mazu pindzelītii ir Mākslinieks, bet krāsotājs arī ar milzu rullīti (pulverizatoru, digitizātoru utt utml) būs un paliks krāsotājs !

Vot tā ir pieredzes kvintesence! :face-grin:
(esmu tikai vecs un pieredzējis krāsotājs):face-grin:
avatar
Publicēts: 17.09.17 00:03
 citēt
Kad ar n-x upgreidotu digitālo tehniku FOTOGRĀFAM tā arī neviena bildīte nav sanākusi, tad iegādājas lietas priekš analogās bildēšanas - dzinējs jau tas pats vecais - aiziešu uz veikalu, nopirkšu piederumus... un BŪŠU :)
avatar
Publicēts: 17.09.17 08:18
 citēt
vēl ir tie, kuri n-x reizes upgreido digitālo tehniku, bet tik un tā nespēj uzbildēt labāk, kā citi ar analogo kameru, un tad nu, lai savās un sievas acīs attaisnotu tēriņus, meklē starp viņiem antikristu.
avatar
Publicēts: 17.09.17 09:34
 citēt
Nodarboties ar analogo foto vai nē, tas vienlaikus ir gan praktisks gan emocionāls lēmums. Kursi tas skan nopietni. Es atbalstu nodarbību vai plenēru, sauciet kā gribat, apmēram vienas dienas garumā un tad jau katrs sapratīs, vai darīt to vai nē. Jo analogā fotogrāfija ir brīnums daudz lielākā mērā, nekā digitālā. Abās divās procesi notiek atomārā un molekulārā līmenī, bet analogajā metodē ir lietas, ko sarkanajā istabā var novērot AR ACĪM un tas jau izskatās pēc burvju mākslas. Attīstītāja vannā mēs redzam ķīmiskā pastiprinātāja darbību. Līdzībās runājot, fotomateriāla kontrasts un attīstītāja recepte ir tas pats, kas ekvalaizers skaņas pastiprinātājā, bet apskatāms ar aci. Arī procesa sākumu - slēptā attēla rašanos var saredzēt, visvienkāršākajā veidā uz filmas brīvā gala, kas nāk laukā no kasetes. Mana jaunā paaudze tieši tāpat kā es, kad pirmoreiz redzēju, kā lielais kaimiņpuika taisa bildes, ir to iepazinuši un apbrīnojuši. Vismaz vienu reizi pavērot analogo procesu iesaku katram.
avatar
Publicēts: 17.09.17 10:27
 citēt
Maris:Kad ar n-x upgreidotu digitālo tehniku FOTOGRĀFAM tā arī neviena bildīte nav sanākusi, tad iegādājas lietas priekš analogās bildēšanas - dzinējs jau tas pats vecais - aiziešu uz veikalu, nopirkšu piederumus... un BŪŠU :)



+++
avatar
Publicēts: 17.09.17 22:41
 citēt
Nav jēgas skaidrot, ja pats nav nonācis pie atziņas... tas tā mans uzskats... Par analogo foto - analogajā slēpjas nejaušības princips, tipa, vienmēr kaut ko atklāj "nejaušības" dēļ... Cilvēks vienmēr meklēs kaut ko labāku un tas arī mani noveda pie analogā foto. Nākamais solis, ko gribētu izmēģināt, ir kopēšana ar palielinātaju, jo gribu saprast kādā atšķirība ir starp Photoshop slāņiem un fotogrāfiju uz papīra no palielinātāja. Cilvēks nav "modelēšanas" mašīna, kas var uzmodelēt visas situācijas, tipa, iemesls kāpēc sāku mājās attīstīt fotofilmu. Izejot vienam procesam cauri - nonāk pie cita procesa vai procesiem - viss ir paslēpts procesos - ne velti ir tāds teiciens - kur vienam griesti beidzas, tur otram grīda sākas...
avatar
Publicēts: 17.09.17 23:10
 citēt
bikmanis:, jo gribu saprast kādā atšķirība ir starp Photoshop slāņiem un fotogrāfiju uz papīra no palielinātāja...


tad Tev jāsaprot kas ir "maskas" strādājot ar palielinātāju - nu un protams kas ir "izstādes kontaktnegatīvs" - kontaktkopijas 1:1 liela izmēra negatīvs kas tiek garā ceļā uzmuhļīts no maza kadra, lai tiražētu ideālas lielas bildes kontaktkopijas ceļā izstādēm, pārdošanai utt.
avatar
Publicēts: 18.09.17 00:07
 citēt
Maris:
bikmanis:, jo gribu saprast kādā atšķirība ir starp Photoshop slāņiem un fotogrāfiju uz papīra no palielinātāja...


tad Tev jāsaprot kas ir "maskas" strādājot ar palielinātāju - nu un protams kas ir "izstādes kontaktnegatīvs" - kontaktkopijas 1:1 liela izmēra negatīvs kas tiek garā ceļā uzmuhļīts no maza kadra, lai tiražētu ideālas lielas bildes kontaktkopijas ceļā izstādēm, pārdošanai utt.


Varbūt kāds var iemest linku uz kadu web lapu par "izstādes kontaktnegatīvs"?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):