forum.gif
Bitkoins.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Bitkoins.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 12.12.18 23:31
 citēt
Par cik ta tagad nāk tas bitkoins?
avatar
Publicēts: 16.12.18 13:49
 citēt
No Vācijas

Прошло тридцать лет, разводили на вершках теперь на корешках. Как то незаметно биткойн ушел от 20 000 до 2800. И тихо так, криптовалютные очкарики не дают интервью.
avatar
Publicēts: 17.12.18 14:12
 citēt
NilsS:Esmu stipri pārliecināts,ka būs ne tikai 25k. Bet es būšu plusā jau sen pirms tam. Un man vienalga šogad vai nākamgad. Tā ir ilgtermiņa investīcija,tāpēc 5,2k mani nerausta. Tieši pretēji - es iepērku un iepirkšu vēl,ja noies līdz 4,8. Pirkt vajag tad,kad visi iet ārā,nevis haipa virsotnē.


:haha: interesanti vēl pērk? :face-smile:
avatar
Publicēts: 17.12.18 14:28 labots
 citēt
:face-grin:
Karlis_K:
NilsS:Esmu stipri pārliecināts,ka būs ne tikai 25k. Bet es būšu plusā jau s:face-smile:en pirms tam. Un man vienalga šogad vai nākamgad. Tā ir ilgtermiņa investīcija,tāpēc 5,2k mani nerausta. Tieši pretēji - es iepērku un iepirkšu vēl,ja noies līdz 4,8. Pirkt vajag tad,kad visi iet ārā,nevis haipa virsotnē.


:cry:
:haha: interesanti vēl pērk? :face-smile:


Jā, pirkšanai ideāls laiks
avatar
Publicēts: 17.12.18 17:09
 citēt
Ideāls laiks rakšanas tehnikas pirkšanai jo rakšanas izmaksas pret elektropatēriņu vairs neatmaksājas.

Nopērciet labi daudz hardwares un atliks tik sagaidīt kad atkal būs rentabli un varēs raut zemē sadales skapja rubiļņiku.
avatar
Publicēts: 17.12.18 21:04
 citēt
kuru tur noķēra, kas celtnieku vagonā bija ielicis to visu, ventilātori rūkuši par skaļu :face-grin:
avatar
Publicēts: 17.12.18 21:43
 citēt
Maris:Ideāls laiks rakšanas tehnikas pirkšanai jo rakšanas izmaksas pret elektropatēriņu vairs neatmaksājas.

Nopērciet labi daudz hardwares un atliks tik sagaidīt kad atkal būs rentabli un varēs raut zemē sadales skapja rubiļņiku.


Kad bitkoins atkal būs rentabls, tas aprīkojums "rakšanai" jau kādu brīdi būs novecojis :) Plus par tiem krāmiem pat lūžņu cenu nedabūs, jo elektrotehnikas utilizēšana uz to brīdi būs tikai ar piemaksu. Līdzīgi kā tagad riepas :)
avatar
Publicēts: 17.12.18 22:55
 citēt
Nebojā džentelmeņiem laimes meklētājiem skatu uz nākotni.
avatar
Publicēts: 17.12.18 23:01
 citēt
Maris:Nebojā džentelmeņiem laimes meklētājiem skatu uz nākotni.


:face-smile:
avatar
Publicēts: 18.12.18 11:20 labots
 citēt
Paziņa FB mani aicna laikot - kaut kādu bitcoinu grupu
pats vairs pa arzemem nebraukā un ir pieklusis pamatigi :face-grin:
toties šim uzkārās dāma kaklā, kura meklē biezos, kurus apkāst

avatar
Publicēts: 19.12.18 05:18 labots
 citēt
:amazing::anger:
Maris:Nebojā džentelmeņiem laimes meklētājiem skatu uz nākotni.


Pēc gadiem 3-5 par šo būs interesanti parunāt. Pēc 10-15 vēl aizraujošāk
avatar
Publicēts: 19.12.18 15:14
 citēt
Galvenais jau ātro kredītu jūgā ar vienu nieri izvilkt tos 10-15 gadus :face-smile: Pēc 5 gad, kad šitas koins būs nogrimis, būs simtiem citu koinu, uz kuriem tapat savus ietaupījumus zaudēs tūkstošiem lētticīgo. Mūžīgā tēma jau 100 gadu garumā kopš Ponci izgudroja shēmu kā apjāt durakus.
avatar
Publicēts: 19.12.18 18:28 labots
 citēt
Karlis_K:Galvenais jau ātro kredītu jūgā ar vienu nieri izvilkt tos 10-15 gadus :face-smile: Pēc 5 gad, kad šitas koins būs nogrimis, būs simtiem citu koinu, uz kuriem tapat savus ietaupījumus zaudēs tūkstošiem lētticīgo. Mūžīgā tēma jau 100 gadu garumā kopš Ponci izgudroja shēmu kā apjāt durakus.


Velc kaut vai bez, ja tas ir labākais ko vari izdomāt.
Tas ko raksti par tēmu ir drausmīgi neinteresanti, to raksta visi, atgremojot viens otra pliekano ideju.
Jau tagad ir tūkstošiem altkoinu un dažnedažādāko tokenu, vismaz tik maz varēji papūlēties noskaidrot, pirms nāci pamācīt.
avatar
Publicēts: 19.12.18 18:41
 citēt
Tikko piezvanīja kaukāda plīsa no Lietuvas un ar čigānietes uzbāzību centās pierunāt mani iesaistīties lohotronā ar nosaukumu Трэйдинг Сентер. Centos ieskaidrot, ka neesmu vakar piedzimis, esmu redzējis dažādus muļķīšus - sākot no piečuku viensotrampārsūtīšanas 80.gadu sākumā, turpinot ar superbankām un fitlainiem, bet zvanīja ilgi un dikti, es pat iemācījos savam smartfonam jaunu fīču - ja pārvelk ar pirkstu no labās uz kreiso pusi, tad zvans tiek nomests bez adbildes. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.12.18 18:43
 citēt
Da kāda šķirba cik jau tie koini, galvenais ka ir tik daudz tādi buratino kuri svēti tic ka nauda augs pati no sevis bez kāda darba un seguma.
avatar
Publicēts: 19.12.18 21:21 labots
 citēt
:anger::face-wink:
Karlis_K:Da kāda šķirba cik jau tie koini, galvenais ka ir tik daudz tādi buratino kuri svēti tic ka nauda augs pati no sevis bez kāda darba un seguma.


Izstāsti man - kas tas bitkoins vispār ir?
avatar
Publicēts: 19.12.18 21:46
 citēt
:) jā Nil mēs visi izprotam tavu sāpi un kreņķus, bet ko tur pats tak vainīgs. Cerēji ka gada beigās būs 25k bet še tev nokritās vēl zemāk, z-sv. dāvaniņas izpalika..
avatar
Publicēts: 19.12.18 22:19 labots
 citēt
Karlis_K::) jā Nil mēs visi izprotam tavu sāpi un kreņķus, bet ko tur pats tak vainīgs. Cerēji ka gada beigās būs 25k bet še tev nokritās vēl zemāk, z-sv. dāvaniņas izpalika..


Pie personālijām ķeras tad,kad reāli vairs nav ko teikt. No pieaugušajiem te jēlības negaidīju :(
avatar
Publicēts: 19.12.18 22:28
 citēt
Eh drūmi nopietns palicis, tādi parasti ir kad sūdi.. es jau te vellu dzenu.
avatar
Publicēts: 20.12.18 00:07
 citēt
Zēnam pamatīgs trieciens. Domāja sistēmu apčakarēt, bet nu nekā! Var būt būs mācība turpmākajai dzīvei, ja spēs tikt vaļā no azarta. Šitajos lohatronos pats galvenais ir laikus apstāties.
avatar
Publicēts: 20.12.18 10:32
 citēt
Jūs vnk nesaprotiet to sajūtu, kad ieraugot lejup lidojošo līkni saproti - pirkšanai ideāls laiks!
avatar
Publicēts: 20.12.18 10:44
 citēt
Schneider:Tikko piezvanīja kaukāda plīsa no Lietuvas un ar čigānietes uzbāzību centās pierunāt mani iesaistīties lohotronā ar nosaukumu Трэйдинг Сентер. Centos ieskaidrot, ka neesmu vakar piedzimis, esmu redzējis dažādus muļķīšus - sākot no piečuku viensotrampārsūtīšanas 80.gadu sākumā, turpinot ar superbankām un fitlainiem, bet zvanīja ilgi un dikti, es pat iemācījos savam smartfonam jaunu fīču - ja pārvelk ar pirkstu no labās uz kreiso pusi, tad zvans tiek nomests bez adbildes. :bad_smile:


No Sanktpeterburgas :) Viņi vnk ir tādi lohi, ka domā, ka Tu esi Lietuvā - tādēļ Lietuvas nr. :) Tirgo insider informāciju. Kad pajautāju, cik tas legāli, čalis (jo to skuķi biju novedis līdz histērijai, ka beigās viņa kliedza) teica - kāpēc mani tas uztrauc :D
avatar
Publicēts: 20.12.18 15:13
 citēt
Da nevella, re, kur viņu numurs.



Tik varbūt, ka vēl neesmu sava telefona darbību iskodis, jo lietoju tik zvanīšanai un oflain kartei ar primitīvu nafigāciju.
avatar
Publicēts: 20.12.18 20:04
 citēt
Tas ir bleķis - re kā es telefoniski prostatu pārbaudīju:

vocaroo.com...
avatar
Publicēts: 20.12.18 20:55
 citēt
Kādas cenas tagad?
avatar
Publicēts: 20.12.18 20:57 labots
 citēt
Maris:Tas ir bleķis - re kā es telefoniski prostatu pārbaudīju:

vocaroo.com...


būtu vismaz padalījhies ar tel. nummuru, labā fīča!
avatar
Publicēts: 30.01.19 08:53
 citēt
Laiks pirkšanai paliek arvien ideālāks - šinī janvārī tas jau ir 3x ideālāks salīdzinot ar pērno janvāri!
avatar
Publicēts: 30.01.19 09:20
 citēt
Tik nax nevienam to s..u nevajag :face-wink:
avatar
Publicēts: 30.01.19 09:44
 citēt
labāk ieguldīt nekustamajā, tehnikā audio :face-grin:
avatar
Publicēts: 30.01.19 10:18
 citēt
kas ir bitkoins?
avatar
Publicēts: 30.01.19 10:46
 citēt
Virtuāls faņķiks kuram esot nākotne un vēl tiek piesaukta īpašā decentralizācija un nākotnes rīks- blokčeins:face-grin:
avatar
Publicēts: 31.01.19 10:46
 citēt
tas tā kā seks pa telefonu - samaksā, bet klāt netiek
avatar
Publicēts: 01.02.19 22:15
 citēt
Ir vēl jēga iesaistīties, ja nekad neesmu kŗamējies ar šito bitkoinu?
avatar
Publicēts: 04.02.19 14:41 labots
 citēt
smartins:Ir vēl jēga iesaistīties, ja nekad neesmu kŗamējies ar šito bitkoinu?


Jēga ir interesēties. Tube lūzt no info jebkurā valodā, nu dzimtajā tā pamazāk. Atceramies, cik margināls šķita internets 25 gadus atpakaļ. Te tāpat, bet blokčeins, smartkontrakti utt noteikti savu lomu nākotnē nospēlēs. Ja ne savādāk, tad tas dzīs attīstīt bankas daudz labāku pakalpojumu klāstu. Ideālā variantā var sanākt daļējs kirdik esošajai banku sistēmai. Kas man šķiet apsveicami. Iekšā līst vērts tikai tad, ja ir interese par šo, kā par tehnoloģiju. Protams, tur var nopelnīt, bet tas izdodas absolūtam mazākumam.
avatar
Publicēts: 05.04.19 18:58 labots
 citēt
Bitcoina kritums gada laikā, no 15 štukām uz 4 štukām :face-grin:
Interesants ir psiholoģiskais aspekts – kad Bitcoin maksāja 15 tūkstošus eiro, cilvēki nebaidījās to pirkt, bet tagad, kad tas maksā 3900 dolārus, – baidās. Šis nebija pirmais vērtības kritums vai kāpums, un tas bija diezgan normāls. Arī fondu un akciju tirgū pērn bija ļoti līdzīga tendence – 2017. gada vidū bija pieaugums, bet 2018. gada beigās tirgus nokrita. Tas ir normāls cikls finanšu pasaulē. Kad bija spekulatīvais bums un viss attīstījās, visi gribēja pirkt un nebija problēmu pārdot. Cilvēki bija dzirdējuši, ka Bitcoin vērtība aug, ka tā ir viegla nauda un vajag investēt. Problēma tāda, ka daudzi no viņiem nezina, ko tas viss nozīmē. Daži no viņiem, kas par lielu summu iepirka virtuālās valūtas, tagad gaida, kad tās pārdot ar pēc iespējas mazākiem zaudējumiem,» atzīst K. Vasiļenko.

www.db.lv...


PS facebook tagad neviens bitkonists nepīkst, viens slavenais bitkonists lasa ezoterikas lekcijas tagad , VD
avatar
Publicēts: 06.04.19 02:59 labots
 citēt
Jau ir 5k. Situāciju eksperts apraksta ļoti precīzi,šādu apmēru korekcijas ir standarts arī akciju uc tirgos.
avatar
Publicēts: 06.04.19 12:04
 citēt
Varbūt Šveices rūķi vainīgi, ka bitcoins nokrita, tagad zelts kotēsies labāk :face-grin:


www.iarex.ru...
avatar
Publicēts: 14.05.19 15:56 labots
 citēt
Jau gandrīz 8k. Kas nenomīza pirms dažiem mēnešiem ir uztaisījis x2. Tiesa pasažieriem ar 0 sajēgu treidingā tur darīt nav ko,99% iespēja pafist visu
avatar
Publicēts: 15.05.19 14:16
 citēt
:face-grin:
avatar
Publicēts: 17.05.19 00:19 labots
 citēt
Karlis_K::face-grin:


Ja skaidri zini,ka BTC kurss kritīs līdz grīdai tu vari to šortot,pie tam ja pārliecība liela tad ar attiecīgu pleciņu. Būsi lieliski nopelnījis un man mute ciet.
Jo vairāk - vienmēr pēc tik intensīva pieauguma sekos korekcija,standarts būs 30% robežās.
Kas attiecīgi dos jaunus ieejas/izejas punktus
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):