forum.gif
Bitkoins.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Bitkoins.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 18.05.19 00:11
 citēt
Jā rīt ka reiz šortošu, sola 28 :face-grin:
avatar
Publicēts: 18.05.19 00:13
 citēt
Drīz atkal kritīs!
avatar
Publicēts: 18.05.19 21:43 labots
 citēt
Hugo:Drīz atkal kritīs!


Drīzāk būs korekcija,jo trends ir augšupejošs.
avatar
Publicēts: 18.05.19 21:44
 citēt
Karlis_K:Jā rīt ka reiz šortošu, sola 28 :face-grin:


Neaizmirsti baltās zeķes zandelēs
avatar
Publicēts: 18.05.19 23:51
 citēt
Kā var aizmirst, goda lieta!
avatar
Publicēts: 19.05.19 01:47
 citēt
:)
avatar
Publicēts: 19.05.19 19:43
 citēt
Vakar un šodien arī labi šortot ;)
avatar
Publicēts: 19.05.19 22:58
 citēt
Hugo:Vakar un šodien arī labi šortot ;)


Pat bez zeķēm, atļāvos tādu vaļību!
avatar
Publicēts: 20.05.19 14:29 labots
 citēt
Hugo:Drīz atkal kritīs!


Tev tāpat uz bitku nepiecēlās,paliekam neziņā kas jauns fondu,zelta,Forex un akciju tirgos
avatar
Publicēts: 31.05.19 22:41 labots
 citēt
bija links
avatar
Publicēts: 31.05.19 22:44 labots
 citēt
talavietis:https://likestanal.site/l/ashkulsum/?cep=ti-TfTu1q5jqe8DM1fvRkDaYcp49E6AHSryfTfCTpqmzEvhJJIv4vCudJ0YpQosZh154svPm-c2EYbMFk6_7mNtoiUEZLkgti216vvSyhKnb8CXVCCGSnYaXdMNeb_v8-2tpHAs20p9h7BvlQh3RLuNY1D6vapWw_RfC7x87vLZb17S56ohKKpNP1_ZS2MtKdIluVddpCBcex7PRuSsbH155fbpJLdo8I8AvElAsKyXYEhTgHDkGG8mk07eE47c5NEAMddMboBv3D1v1bxSnug6EmqzS_0vOO3rMFehzmJw&source=&placement=&ad_id=&adset_id=&campaign_id=&ad_name=&adset_name=&campaign_name=&pixelid=656110204836935


Viens ASV štats jau pirms gada tiesā atzina BTC par naudu. Principā ja haizivis ir dabūjušas sev vēlamo btc pīrāgu viņš augs un brutāli. Un pēc tam tikpat brutāli noliesies utt.
Vnk katrs nākamais pīķis būs augstāks.
E nauda un kripto ir neizbēgama nākotne,kaut vai tāpēc,ka valsts daudz labāk var kontrolēt ieņēmumus.
avatar
Publicēts: 25.06.19 21:05 labots
 citēt
Jau 11 334 usd.
Kur gudrie kaprači,kur gudrajo treideru viedie padomi,man ļoti noderētu ieteikums - kad fiksēt profitu pirms nākamās ievērojanās korekcijas....nu uz cik koriģēsimies,līdz cik,kas vispār sagaida BTC tirgu?
avatar
Publicēts: 25.11.20 17:36 labots
 citēt
Hugo:Atkal labas ziņas ;)
Bitkoina cena samazinājās līdz 4175 dolāriem, šajā nedēļā kriptovalūtas cena ir samazinājusies par 25%
Biotcoin vālē tālāk no kalniņa zemē, vo!

www.db.lv...
[url=https://markets.bitcoin.com/crypto/BTC


Es]https://markets.bitcoin.com/crypto/BTC

Es[/url] toreiz ieteicu pirkt...
avatar
Publicēts: 25.11.20 19:30
 citēt
Jā, sakarā ar KOVIDU BTC - ir reala alternatīva, lai saglabātu savu naudu, tapēc cena pamatīgi uzkāpusi
avatar
Publicēts: 27.11.20 01:23 labots
 citēt
lodzija:Jā, sakarā ar KOVIDU BTC - ir reala alternatīva, lai saglabātu savu naudu, tapēc cena pamatīgi uzkāpusi


Tik vienkārši cena neiet kalnā,iemeslu var būt dažādi faktoru kopums. No halvinga,kas nozīmē,ka ik pa 4 gadiem BTC mainošana automātā kļūst 2x dārgāka ( pēdējais bija kāreiz šogad,vasarā) kas līdz šim nesa cenas celšanos,arvien lielāka atpazīstamība,tostarp paypal integrācija,lielo spekulācijas utt utjpr. Bet jā,varbūt arī šis faktors. Tieši šobrīd es pats nepirktu. Izņēmums būtu ilgtermiņa investīcija,bet arī tikai mazliet un pa daļām korekcijās.
Otra lieta ko var pirkt korekcijās būs ETH un tad jau viss top 10
avatar
Publicēts: 27.11.20 01:29
 citēt
NilsS > (Publicēts: 31.05.19 22:44 labots) delīto vai pielabo ctēto > tas sačakarējis iespēju topiku > izpleties bezizmēra, VO!
avatar
Publicēts: 27.11.20 01:42
 citēt
Hugo:NilsS > (Publicēts: 31.05.19 22:44 labots) delīto vai pielabo ctēto > tas sačakarējis iespēju topiku > izpleties bezizmēra, VO!


Jā,turklāt tavus tekstus rakstu no tava profila. Jo tu dzīvo matriksā
avatar
Publicēts: 27.11.20 01:42
 citēt
NilsS > Cik pārdevi, pēdējais laiks, gada beigas, VO!
avatar
Publicēts: 27.11.20 01:45 labots
 citēt
Hugo:NilsS > Cik pārdevi, pēdējais laiks, gada beigas, VO!


Domāju,ka ap šo laiku jāsāk fiksēt daļa tolaik ņemtā.
Ar mērķi atpirkt korekcijā vairāk. Pašlaik grūti saprast ko gaidīt. Augšupeja laikam sabremzējusies,tātad sekos kāda lielāka kustība,varētu būt uz leju.
Ja tā jāšorto
avatar
Publicēts: 27.11.20 01:54
 citēt
Lai jau tev veicas ;)
avatar
Publicēts: 27.11.20 01:58
 citēt
Hugo:Lai jau tev veicas ;)


Paldies. Ja nu kāds tiešām vēlas investēt šai lietā varu dot dažus labus padomus. Vislabāk vispār nepirkt nekādu kripto,ja nesaproti ko pērc.
avatar
Publicēts: 27.11.20 08:04
 citēt
Jā, par BTC labpprāt ko uzzinātu, sīkāk, var privāti vai : guntisstr@gmail.com
avatar
Publicēts: 27.11.20 11:58
 citēt
Bitkoins vēl dzīvs? Ko speciālisti saka?
avatar
Publicēts: 27.11.20 12:00
 citēt
Hugo:NilsS > (Publicēts: 31.05.19 22:44 labots) delīto vai pielabo ctēto > tas sačakarējis iespēju topiku > izpleties bezizmēra, VO!


Bezizmērā te izstiepj garie liknki, ne tekstu labošana
avatar
Publicēts: 27.11.20 18:43
 citēt
Vispaŗ der padomāt šajos laikos par naudu kā vērtību, kaut vai tāpēc, ka visas valstis tērē uz covid rēķina. DE taisās aizņemties 180 miljardus, tas ir aizdomīgs solis..
avatar
Publicēts: 20.12.20 23:06 labots
 citēt
lodzija:Jā, par BTC labpprāt ko uzzinātu, sīkāk, var privāti vai : guntisstr@gmail.com


Raksti PM man,ja ir tāda vēlme + lieka nauda ar ko riskēt. Visticamāk esam BTC pampa fāzē,līdz kādiem skaitļiem ies zin lielās zivis,vēsture māca,ka var būt lecieni x2,3 un vairāk. Tieši šobrīd atkal nepirktu,jāgaida korekciju vai plato
avatar
Publicēts: 20.12.20 23:12 labots
 citēt
lodzija:Jā, par BTC labpprāt ko uzzinātu, sīkāk, var privāti vai : guntisstr@gmail.com


Raksti PM man,ja ir tāda vēlme + lieka nauda ar ko riskēt
talavietis:Vispaŗ der padomāt šajos laikos par naudu kā vērtību, kaut vai tāpēc, ka visas valstis tērē uz covid rēķina. DE taisās aizņemties 180 miljardus, tas ir aizdomīgs solis..


Negribu tev maitāt garīgo,bet noskaidro - kas, kā un ar kādiem nosacījumiem printē usd,noskaidro kas ir inflācija un tu paliksi dusmīgs
avatar
Publicēts: 21.12.20 00:08
 citēt
kO SAKIET - PAR ONE COINN :face-grin:
avatar
Publicēts: 21.12.20 00:09
 citēt
ps MAN JAU TEICA, KA BITCOIN PELNA LIELIE PSEKULANTI, KURI PELNA GAN UZ AUGSHANU, GANM UZ KRISHANOS :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.12.20 11:24 labots
 citēt
lodzija:kO SAKIET - PAR ONE COINN :face-grin:


Pēc šī jautājuma es teiktu,ka tev vispār nevajag neko pirkt,bet dažus mēnešis pētīt kripto pasauli.
Absolūtais vairums tur lienot tikai zaudē
avatar
Publicēts: 23.12.20 11:50
 citēt
Paldies, man jau ir cits bizness, es pētīšu :face-grin:
avatar
Publicēts: 25.12.20 18:00
 citēt
lodzija:Paldies, man jau ir cits bizness, es pētīšu :face-grin:


Pētīt ļoti iesaku,arī mūs regulējošo finanšu sistēmu ļoti vērts pētīt
avatar
Publicēts: 30.12.20 15:50
 citēt
Var dabūt ZELTA 1000-šo NAKU< par izdevigu cenu, kāds negrib savus tugrikus - kuri zaudē vērtības - ieguldīt :face-grin:
avatar
Publicēts: 02.01.21 20:07
 citēt
avatar
Publicēts: 03.01.21 00:02 labots
 citēt
talavietis:https://www.delfi.lv/bizness/pasaule/bitcoin-cena-parsniegusi-31-000-dolaru-atzimi.d?id=52804927


Ko tādu tik ātri pat es negaidīju. Tādi amerikāņu kalniņi var aiznest arī uz 50 000 un tikpat ātri aizbraukt arī uz 7-8 000.
Toties XRP jeb ripl faniem baigs aplauziens
avatar
Publicēts: 07.01.21 18:46
 citēt
lodzija:ps MAN JAU TEICA, KA BITCOIN PELNA LIELIE PSEKULANTI, KURI PELNA GAN UZ AUGSHANU, GANM UZ KRISHANOS :face-grin:

Ar bitkoinu nepelna - ar bitkoinu ietaupa. Bitkoins nekļūst vērtīgāks - dolārs tiek printēts uz "urā" un tā vērtība krītas. Tas pats notiks ar eiro, jo Eiropas valstis viena otrai aizdevušas naudu(eiropas finansējumi) un tās naudas vairs nav.
Kā tas iespaido vidējo latvieti, kā tevi? Ja šodien ieliec savu mēneša algu(€) zeķē - pēc gada izvilksi nedēļas algu. Tā darbojas inflācija. ;)
avatar
Publicēts: 07.01.21 23:53
 citēt
BTC jau 38 štukas :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.02.21 21:35
 citēt
avatar
Publicēts: 09.02.21 17:45
 citēt
Dabuju PAYSERA debetkarti :face-glasses:
avatar
Publicēts: 09.02.21 23:39 labots
 citēt
3rdHalf:
lodzija:ps MAN JAU TEICA, KA BITCOIN PELNA LIELIE PSEKULANTI, KURI PELNA GAN UZ AUGSHANU, GANM UZ KRISHANOS :face-grin:

Ar bitkoinu nepelna - ar bitkoinu ietaupa. Bitkoins nekļūst vērtīgāks - dolārs tiek printēts uz "urā" un tā vērtība krītas. Tas pats notiks ar eiro, jo Eiropas valstis viena otrai aizdevušas naudu(eiropas finansējumi) un tās naudas vairs nav.
Kā tas iespaido vidējo latvieti, kā tevi? Ja šodien ieliec savu mēneša algu(€) zeķē - pēc gada izvilksi nedēļas algu. Tā darbojas inflācija. ;)


Pilnīga neizpratne tev ir par šo jautājumu. BTC ir finanšu instruments un kā tāds tas nav ne labs,ne slikts. Tas vienkārši ir un sniedz dažas iespējas,kādu iepriekš nebija.
1 Tu pats glabā savu naudu kur un kā gribi,turklāt nekādu % par to banka nepaņems mistiski apkalpojot. Tu vari veikt transakciju jebkad un uz jebkurieni,maksājot fiksētu summu,vai jebkurā Planētas punktā pieslēgties savam BTC makam un to lietot. Glabāšanu vērts rūpīgi apdomāt,jo biržas lauž un tās mēdz skamot. Atliek maki,tur arī savi riski.
2 Sākumā viss bija anonīmi,tagad arvien mazāk. Taču tu vari BTC pārdot pret skaidrīti privātpersonai,banka tikmēr nervozi pīpē.Jebkuru transakciju var atsekot pat pēc gadsimta.
3 Drošība, izstrādātāji sola,ka arī kvantu dators neuzlauzīs sistēmu. Šis ir kritiski svarīgs moments!
Teorētiski,līdz šim tas nav izdevies nevienam.
4 BTC var ir tirgot,vai vienkārši glabāt kā investīciju. Tas ir ĻOTI riskants investīcijas veids!!!
5 Diezgan ticams,ka blokčeins un tā tehnoloģijas ieviesīs būtiskas korekcijas nākotnē.
6 Interesants laika kavēklis,kam pateicoties var uzzināt daudz jauna.
7 BTC un pārējos xtūkstošus koinu NEDRĪKST pirkt par lielāku summu,kā tā ko vari zaudēt bez sāpēm. Vislabāk atvadies no savas naudas jau pērkot kripto.
8 Ja reiz domā investēt iekš kripto apgūsti tehnisko analīzi un iegūsti izpratni par to,ko īsti pērc



Pretējam viedoklim kalpos šis,vienīgi es iebilstu Kreicberga kungam,ka BTC ir ar kaut ko sliktāks maksāšanas līdzekkeis par fiat! BTC ir labāks,jo zūd vajadzība pēc printēšanas,glabāšanas,izdalīšanas,viltošanas. Vienīgi elektro enerģiju tērē daudz,taču to var iegūt no atjaunojamiem resursiem.

www.tomskreicbergs.lv...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):