forum.gif
Bitkoins.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Bitkoins.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.04.21 08:00 labots
 citēt
BTC 62k. Teiciens par to,ka vairums vienmēr kļūdās atkal apstiprinās.
ETH 2150
Šokējoši daudz.
Reāls FOMo iedlēdzies masām laikam
avatar
Publicēts: 14.05.21 22:20 labots
 citēt
Nu ko - TESLA APPISA AITAS labi
nopirka pa 35 stukam, pardeva pa 55 stukam
tagad BTC pa 48 stukam vertibas kritums 15%

PS paziņa cieta netieši no šitiem mēsliem, Olita, dzīvoja specporojekta mājā, samnieki hujaks, 2020 vasarā sviež laukā
pardeva dzivokli, jo šiem meita nenormalas summas biržā un kripto valūtās nospelējusies
Citiem paziņām - penšiem leišhu parastie krapnieki 15 stukas nokāsa, pensionare pec 2 stundu AUGLIGAS biznesa saruna, cik vertigs ir BTC - iedeva BANKAS KONTA pieejas....:face-grin:

www.delfi.lv... :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.05.21 22:41
 citēt
te 1 spec - piemin, par BTC Jutubes pamācības, ka tādas labāk neskatīties

Ja mācaties jebko no kāda youtubē tad atcerieties ka tie ir speciāli atlasīti grafika fragmenti kur protams viss “darbojas”
avatar
Publicēts: 25.05.21 00:36
 citēt
avatar
Publicēts: 23.06.21 12:31
 citēt
BITKOINS ilgstoshaja KRITIENA ffāzē
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 29.06.21 21:29
 citēt
avatar
Publicēts: 10.07.21 21:28
 citēt
avatar
Publicēts: 30.11.21 22:17
 citēt
lodzija:BITKOINS ilgstoshaja KRITIENA ffāzē
https://www.delfi.lv/bizness/pasaule/bitcoin-vertiba-nokritas-zem-30-000-dolaru.d?id=53326849


Tādam ekspertam kā tev vajag pirkt lāpstu. Investē vēl āmurā un marš uz strojku,50€ dienā izspiedīsi,ja būsi čakls
avatar
Publicēts: 01.12.21 00:47
 citēt
NilsS:
Tādam ekspertam kā tev vajag pirkt lāpstu. Investē vēl āmurā un marš uz strojku,50€ dienā izspiedīsi,ja būsi čakls

Lodzija investē palietotos podos un veido skaistus video apskatus, noteikti jānoskatās.
youtu.be...
avatar
Publicēts: 01.12.21 10:19
 citēt
Poda tests sakarīgāks par audioaparatūras testiem. Varbūt jāattīsta lietotu podu tirdzniecība?
avatar
Publicēts: 01.12.21 13:12 labots
 citēt
tomēr mātes draugs, kas bija profesionāls santehniķis, atstājis kādus fluīdus
ar krāniem un santehniku man lielas problēmas remontā nav, nebija

Par BTC runājot, bija jautri vērot panīkumu BTC grupās, kad sākās BTC mega kritums
un tur jau daudzi ieguldijushi ari krapshanas projektos, kur sakotneji nav paredzeta attistiba, bet PONCI shēma :face-grin:
labāk pelnīt, tirgojot ko:face-glasses:
man tirdzniecībā ieguldītā nauda nes 100% peļņu, stabilu - atslēgas vārds
avatar
Publicēts: 23.01.22 00:47
 citēt
iXBT.com
Bitcoin и Ethereum продолжают катиться вниз. Главная криптовалюта мира уже дешевле 36 000 долларов
avatar
Publicēts: 02.04.23 01:03
 citēt
krīze ienes korekcijas arī bitkoinistiem

viens raksta....Sveiki! Tiko dzirdēju ka Binance esot riskanti turēt kriptovalūtu, jo viņa varot sekot FTX liktenim! Varbūt tās ir tikai baumas! 100% drošs neēsmu. Ko Jūs ieteiktu darīt? Kur viss drošāk pašlaik turēt kriptovalūtu, bet gribētos lai kaut kādi procenti arī nāk!
avatar
Publicēts: 29.08.23 19:43 labots
 citēt
lodzija:krīze ienes korekcijas arī bitkoinistiem

viens raksta....Sveiki! Tiko dzirdēju ka Binance esot riskanti turēt kriptovalūtu, jo viņa varot sekot FTX liktenim! Varbūt tās ir tikai baumas! 100% drošs neēsmu. Ko Jūs ieteiktu darīt? Kur viss drošāk pašlaik turēt kriptovalūtu, bet gribētos lai kaut kādi procenti arī nāk!


Nekādi procenti nenāks.
Glabā elektroniskā makā - būs droši.
Biržā ja tirgo.
Btc un Eth vajadzēja pirkt kad ieteicu - pēdējo paņēmu pa 180€,tad nu piemet cik ļoti mani interesē korekcija. Tas pats ar Btc - man tas maksāja ap 6k. Tā ka 36 vai 26k - man vienalga,es gaidīšu vismaz 100 nākamajā ciklā.
Ja gribās pelnīt atrāk - daytreiding vai meklē labus šitkoinus
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):